Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 1:17 am

Bolje da nisam ušla sad, ne znam gde je početak, a gde kraj. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 1:20 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 1:20 am

E, ja ti tu ništa ne mogu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 1:22 am

Prelistaću sad, a nadovezaću se sutra. Niste normalne stvarno, bukvalno ste svaki sekund ustalkale.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 1:29 am

Hm. Eto, samo mi je nedostajalo da mi netko kaže da sam luda. smeh

Ali bilo je zabavno pratiti. Volim ove live utiske.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 1:34 am

Očekujem li ja previše ako očekujem slike u HD od novinara?

Ili sam luda?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 5:35 am

Evo video što su govorili gosti i domaćini.

https://m.ucankus.com/video/52412/hadi-be-oglum-filminin-galasi-yapildi

Naravno da nema Cage.

Basak mi izgleda malo ukočena. A ovaj Kenan o svemu stigao s novinarima proćakulati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 5:52 am

A ovih novinara. Ibro u pitanju.

https://instagram.com/p/BfJ7AnPlAY7/

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 7:33 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 27580762_189367451821839_5621886962378997760_n.jpg?ig_cache_key=MTcxNDM3MzgxMTcwNzQ2MDIxMw%3D%3D.2




Po ovom kako piše Birsen i stavlja sliku, Beren se vratila. Nešto će biti u onim trač emisijama o njoj.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 7:33 am

Kad si ustala zeno? Vec u 6 si pocela da radis. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 7:35 am

Vidiš. Ja funkcioniram u bilo koje doba dana. Nekad lupam gluposti, ali funkcioniram. Tada sam se probudila i onda sam malo njuškala. Jer što ako mi je nešto promaklo. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 7:41 am

https://twitter.com/CapaMagMagazin/status/963661950910652416 Pravi su hit.


Zamisli da ti Caga kaže - seni bekliyorum burda.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:23 am

Zamislila sam. Ako jos malo razmislim zaboravicu kako se dise. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:24 am

Nemoj. smeh

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:35 am

Ali ja sam i dalje kod Kive koji ne moze da se zasiti grljenja i vuce Cagu drugi put u zagrljaj. Mnogo volim sto se toliko vole. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:35 am

Ok, bilo mi je hit kako svi, od cijele gale, o njima najviše.

Pogledaj naslove i što pišu.
Kıvanç Tatlıtuğ Ve Çağatay Ulusoy hasret giderdi

A onda još i najavljuju galu u Stuttgartu s tim videom. Večeras u 20.00. E da, će i Cagu povesti, možda bih i pratila. https://twitter.com/AFMedia1/status/963677221738164225
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:36 am

Kivo se baš iznenadio što ga je tu vidio. Tko zna što je njemu Caga rekao kad će i gdje doći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:40 am

Ja sam ovo milijun puta odgledala. Ali kod Cage mi se osjeti ona mala nesigurnost zato što su novinari oko njega. :cereeeeek:

Ajme, Poncha, ostavi se više ovoga. smeh Reci mi tako. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:46 am

Zato sto je Kivo opusteniji pred novinarima, Caga se uvek ustrucava.

Mozda mu je Caga rekao da nije sigurno da ce doci, mozda je stvarno imao neke obaveze, ipak se pocinje sa pripremama za seriju. Ali koliko je Kivi bilo drago. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:47 am

Posle su na ap u jednom trenutku bili zajedno njih dvojica i Kenan, ali sjebali su nas sa zabranom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:58 am

Da. Zato je Caga i došao kasnije, pokušavao izbjeći novinare i sve. I nema to nikakve veze ni s O3 ni Netflixom da mu brane, jer je Kenan trkeljao još i najviše od ovih na tepihu koliko sam ja vidjela. On je lijepo govorio o fragiju svoje serije, malo o Kivi, čak je i Busru spomenuo, kao zbog nje isto je došao (što i je, ako će mu biti sad jedna od partnerica), o Tarkanov bebi, o vojnicima... Pitaj Boga o čemu je sve govorio.

Moguće je da je imao obaveze i da nije znao kad će točno stići, možda je Kivo mislio da ako dođe će direktno ući i sjesti u dvoranu. Zato se ovako i iznenadio. A Caga je napravio veći hit s ovim nego da se pojavio pred novinarima i odgovorio par izlizanih fora. Ako bolje pogledaš. Pojavio se ovako i privukao pozornost više nego ijedan drugi uzvanik.
Ali da se osjeti nijansa nervoze dok se nisu makli, osjeti. Barem ja osjetim. A i Kivo osjeti. Ostavi Kivo i maloga kojeg je prati i sve. :cereeeeek: I onda mi neko kaže da Caga nije zaslužan što ja volim Kivu i što je Kivo ovako dobar.
Rekla sam ja da će Kivo dobro utjecati na Cagu još ovo ljeto. Kad se sjetim kako je Caga kulirao novinare, a Kivo istupao u obranu. naklon

Hebem li im zabranu. A točno da sam ih vidjela svu trojicu onako. naklon Ali razumijem zašto nisu htjeli snimanja. A i ovo što je pušteno je pušteno da se ne vidi dobro i/ili kad su oni već se svi razbježali.


A i ovi novinari. Toliko ih je tamo bilo, da nema jedan lijepi članak s kvalitetnim slikama i videima. Pih.








Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 8:58 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 9:11 am

Hahahahaha crkla sam na ovo sto si napisala za Kenana. smeh

Okan ce onda biti Hizir aga ako se dogovore. Ili nece biti Hizir? Koji je to kljucni lik?
Ja sam se trudila da ne ulazim mnogo u detalje knjige da mi bude zanimljivije kad budem gledala.

Okan je odlican. U Muhtesem Yuzyil mi je Pargali Ibrahim bio jedini zanimljiv lik. Seriju nisam gledala, ali njegove scene sam volela da pogledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 9:26 am

Pa ja sam Kenana jučer gledala kad je Televizyon Dünyası imao uživo na instagramu i gledala sam sabah sabah video s Ucankusa i od svih, ako ne računamo glumce iz filma, najviše govorio. I to je na videu isprekidan, da ga je bilo pustiti, sam on bi govorio deset minuta. A onda sam još i pročitala, čini mi se kod Birsen, da je rekao da je važno da se Sinemki sviđa (ne znam je li mislio na fragi ili sebe). Neyse.  smeh Bu arada, ako se Sinemki sviđa fragi, a ne fanovima, neće na daleko. Mislim sa serijom.
Kenana kad uhvati dar govora, on ne staje. Iako, dobro izgleda i šarmantan je.
Ali Caga ga je nadmašio bez riječi.  <3

Očekujem reportaže na Staru i Kanalu D jer sam njihove mikrofone vidjela. Očekujem od onih iz trač emisija Söylemezsem Olmaz i još jedne, sad joj se ne mogu sjetiti imena gdje je onaj crni voditelj. Oni su, čini mi se, tamo bili.
Stvarno sam mislila da će i ove novine biti brže s dojmovima. Gecce je sinoć odmah objavljivao, ali Gecce ionako pokupi gdje stigne.

Ne znam koga će glumiti on, ako se dogovore. Vidiš da ni Ranini ne zna. Ali nekako mi se čini da je za Hizir agu malo mlad. To mi je uloga za nekog starijeg glumca. Iako bi vjerojatno i to, da ga malo postaraju dobro iznio.
Može on biti i Korkut, onaj zločesti. Ili Ahmet, profesor, ali mi on nije baš tako zgodan. A za tog profesora je pisalo da je yakisikli.
Nisam ni ja trudila se da puno saznam, a i što sam saznala, zaboravila sam otkad sam čitala. A i pitanje je drže li se i koliko originala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 EmptyWed Feb 14, 2018 9:44 am

Nikome nije jasno tko je.

https://twitter.com/ahsngmc/status/963694811588055040 A na kraju će biti da si ti u pravu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: