Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:00 am

Poncha ::
Čak i ti znala. A tko to ne zna?

Eventualno ptičice na grani, ali i tu veća većina zna. lol!

Poncha ::
Sara nek ti objasni svoje razloge. Meni zato što sve sluša ženu. I trči za njom.

Ali dobro, u ovoj je lupio šakom u stol, dok nije napravio prometnu i postao babica. E onda mu se okrenulo u glavi.  smeh

Uf bre, pa ti stvarno voliš te što lupaju šakom o sto. Ja sam u tom pogledu prava feministkinja, nije da sam sad za papučara, ali smatram da žensko mora da se poštuje u svakom pogledu. I ne volim te staromodne fore i fazone poput toga muško je, ako ume da lupi šakom o sto. Dobro, Stanislav je i tu izuzetak, njegove sve uloge sam volela i branila, bilo da su bili papučari, nasilnici, muškarčine, bilo je bitno samo da ih on igra. Jedino kod njega svi moji principi se ne računaju. lol!

Poncha ::
A tebi čudno što Sara izdaje jednog, ide drugom...

Haklisin, šta se ja tu čudim. smeh

Poncha ::

Sen? Vala, ne slažem se s njom nikako. Jadni oni koji bi kod tebe došli na terapiju. Drži se ti onoga što si završila. S takvom diktaturom u krvi i željna pobjede i igranja igrica, nije za tebe psihologija.
Poznajući te, ovako, za tebe je nešto gdje je svaki dan živo, veselo, gdje možeš držati autoritet, da možeš konce držati u rukama. Možda si mogla postati i pravnik, socijalni radnik, direktor...
Kusura bakma ama ja te u psihologiji ne vidim. To ja onako neozbiljno-ozbiljno mislim.

Pa nisi skontala, to sam rekla kroz zezanje, gde ja za psihologa. Što sam negde na internetu pročitala - Ja kao psiholog - evo ti 2 000 din, da kupiš kanap da se obesiš. smeh
A, iz ovog ugla i sa ovom pameću, stvarno mi je krivo što nisam prava završila, a tada mi je delovalo dosadno. Mada, gde je istorija, tu je srce. <3

Poncha ::
Ček. Njoj neće uzeti jednog od švalare, pored ovoliko koliko ih ima, a meni mrtva-hladna želiš jedinog?!

Mene stvarno mrziš.  placljivko

Pa tebe volim da zezam, jer se primaš, Sara bi odavno skontala šalu i ustupila ga na određeno vreme. lol!

Gde da te ne volim. kisic

Poncha ::

Ako Ferhat ne postane papučar, ostat ću. Ne mogu izdati Saru.

Ma sigurno ostaješ zbog Sare, ona je hodajući seks te serije. lol!

Poncha ::
Nisu mi mračne misli u glavi. Ali nikad ne vjerujem pretjeranoj i nagloj srdačnosti. Ni inače, ne otkako se družim s Ferhatom.

Vidiš kako se po tom pitanju razlikujemo, ja se ovako sprdam sa svime, ali sam u suštini lakoverna i naivna za neke stvari. Ili jednostavno i dan danas želim da verujem da na svetu postoje iskreno dobri ljudi.

Poncha ::
Pogodila? Nisam gađala, nego ti rekla da odstupiš od mog čovjeka.

A to što je tebi upala za uho ili te pogodile riječi, to nije do mene. To ovih momaka je.


Nostalgična sam. :cereeeeek:

Poncha ::
Možeš ti demantirati objektivno, ali ja govorim po sebi. Ja dok se Kivo nije počeo družiti s Cagom, nisam ga ni primjećivala. Ok, glumac čije sam serija gledala, čak mi ni nije nešto pretjerano zračio. Glumac kao više-manje i ostali zgodni glumci.

Pa, tebi svaki glumac/glumica i ličnost koja ide uz Cagu postanu primetni od momenta kad ih vidiš sa Cagom. :P

Poncha ::
Cagu nisi spomenula? I on je zauzet.

Kao prvo, Caga nije moj muškarac, to što te ja zezam to je druga stvar, a kao drugo od kad je zauzet? Jel' to ona Ruskinja, ili neka nova?

Poncha ::

Nisam znala. Hvala što si me sjetila gdje će Caga biti taj dan. ne trebam se mučiti stalkati.

Nema na čemu i drugi put. lol!


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Tue Feb 13, 2018 3:01 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:00 am

Naučio je kuhati tamo i u zatvoru, nemoj tako.

E, to sam zaboravila komentirati da je govorio o košarci.

Nisam sigurna treba li joj dozvoliti ulazak. Ovaj će blento samo gledati u nju i onda ništa od igre. I onda će Bondrankova slaviti.
Ili to možda i nije loše. Onda ću tješiti Cagu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:02 am

A, sad uživajte u komentarisanju Ferhata, neki sutra moraju i da rade. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:03 am

I ja sutra moram da radim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:04 am

Odgledala sam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:04 am

E, pa nek' ti je sa srećom, ja u poslednje vreme ne mogu da izdržim neispavanost na poslu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:24 am

Mrs Bondarenko ::

Uf bre, pa ti stvarno voliš te što lupaju šakom o sto. Ja sam u tom pogledu prava feministkinja, nije da sam sad za papučara, ali smatram da žensko mora da se poštuje u svakom pogledu. I ne volim te staromodne fore i fazone poput toga muško je, ako ume da lupi šakom o sto. Dobro, Stanislav je i tu izuzetak, njegove sve uloge sam volela i branila, bilo da su bili papučari, nasilnici, muškarčine, bilo je bitno samo da ih on igra. Jedino kod njega svi moji principi se ne računaju. lol!

Pa ja ti lijepo kažem da si se zeznila. Da ti psihologija ne ide.  smeh

Sad, ovisno o liku i karakteru lika, volim kad lupne šakom o stol. Preneseno, ali i doslovno, ako je situacija takva (npr. Emir kad je udario u zid). Odnosno, ne volim kad muško samo trči za ženskom suknjom. Ni kad radi sve što žene hoće od njega, pogotovo ako time prestaje biti ono što je. Nekad godi, ali dugoročno mi se to ne sviđa. Volim da ima svoje ja, a ne da radi ono što žena hoće.
I ja smatram da se žensko treba poštovati iako uopće nisam prava feministkinja. Zar sam nešto rekla suprotno? Nisam sigurna da si shvatila onako kako sam mislila reći. Ja ovdje govorim o sasvim nečemu drugom.

Vidi je sad, Stanislav je izuzetak. Pa i meni su neki likovi i glumci izuzetak.  smeh

Mrs Bondarenko ::

Pa nisi skontala, to sam rekla kroz zezanje, gde ja za psihologa. Što sam negde na internetu pročitala - Ja kao psiholog - evo ti 2 000 din, da kupiš kanap da se obesiš. smeh
A, iz ovog ugla i sa ovom pameću, stvarno mi je krivo što nisam prava završila, a tada mi je delovalo dosadno. Mada, gde je istorija, tu je srce. <3

Skonatala sam da je šala u pitanju, ali sam se nadovezala ozbiljno na nju.

smeh

Mrs Bondarenko ::

Pa tebe volim da zezam, jer se primaš, Sara bi odavno skontala šalu i ustupila ga na određeno vreme. lol!

Gde da te ne volim. kisic

Ma kad ti ga ja ni u šali ne dam da se igraš s njim.  smeh

Bez obzira što me voliš.  kisic

Mrs Bondarenko ::

Ma sigurno ostaješ zbog Sare, ona je hodajući seks te serije. lol!

Pa sad, Ferhat je divan. I ljut i ovako zbunjen, komičan. Nije da nije.

Ali možda bih odustala nakon zadnjeg nastvka da me nije zamolila jer mi nije više isti užitak gledanja serije.

Mrs Bondarenko ::

Vidiš kako se po tom pitanju razlikujemo, ja se ovako sprdam sa svime, ali sam u suštini lakoverna i naivna za neke stvari. Ili jednostavno i dan danas želim da verujem da na svetu postoje iskreno dobri ljudi.

Ja želim vjerovati ljudima, ali ako je nešto pretjerano slatkorječivo, hm... Ne baš.

Mrs Bondarenko ::

Pa, tebi svaki glumac/glumica i ličnost koja ide uz Cagu postanu primetni od momenta kad ih vidiš sa Cagom. :P

Mogu mi postati primjetni kad ih vidim uz Cagu, ali ne znači da će mi postati dragi. Aras je čisti primjer. Ne volim ga. Nikako.

Mrs Bondarenko ::

Kao prvo, Caga nije moj muškarac, to što te ja zezam to je druga stvar, a kao drugo od kad je zauzet? Jel' to ona Ruskinja, ili neka nova?

Kakva Ruskinja?! Ostavi se Ruskinja, života ti.

Je, oženjen za Saru. Zar to nisi znala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:34 am

Je li Caglar (ili kako se već zove) rekao nešto o Cagi? Sad kad sam gledala na twitteru što ima vidim da ga neki spominju u istoj rečenici s Cagom, ali nisam čitala o čemu se radi. Ne mogu se sad još zafrkavati s turskim. Umorilo me ovo dvosatno pokušavanje razumjeti seriju.
Ajme što ja tog čovjeka ne mogu, pogotovo otkad mi iskače od svugdje. Ali ako je barem što lijepo rekao da mi se smiluje u očima. Znam da njega zaboli za mene. Isto kao što je i meni on nebitan, ali eto. Ako ima veze s Cagom, da znam o čemu se radi.

Što kažete na Kenana Fatiha?
Fragi mi je bezvezan, ali čini mi se da bi Kenan mogao iznijeti ulogu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:38 am

Saro, hoćeš li pisati komentar? Da znam, jer mi se ne spava, hoću li čekati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:49 am

Nemam pojma sta se desava na twitteru, nisam bila.

Evo zavrsavam komentar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:50 am

Ajde, završi da pročitam i da mi se slegnu dojmovi. A onda ajde spavati. Da ne dobiješ izgon s posla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:53 am

Ova Ayhan Ferhata ne doživljava, ali svaki put se trgne kad netko Yigita spomene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:58 am

Epizoda mi je bila dobra. Bilo je nekih dosadnih momenata, ali to uvek očekujem, ne može dva i po sata da bude sve zanimljivo.

Pre svega mi je bila dosada Idil i sve njene scene. Definitivno sam odlučila da preskačem njene scene u koliko nisu važne. Od Idil sam očekivala mnogo više, a ona se pretvorila u prostakušu najobičniju.

Yeter mi je bilo žao, ali ova epizoda je bila pokazatelj da ženješ ono što poseješ. Potrošila je život na Namika i uništila je živote svoje dece zbog njega, a dobila je da je izbci iz kuće bez prebijene pare u džepu. Sada je vreme da se uspravi kada je već dobila priliku, da ne poklekne pre Namikom i da se udruži sa Azadom. Kako je do sada trošila život na Namika, neka nastavi, samo u ovom slučaju neka se trudi da ga uništi. Od Ferhata kesinlikle očekujem da napravi haos kad se vrati i da očita bukvicu Namiku. U kakvim god odnosima bio da Yeter i koliko god ona bila kriva za to što je postao takav, ona je njegova majka, a čoveku kao što je Ferhat ne priliči da dozvoli da neko tako postupa sa njegovom majkom. Gulsum sada ima Abidina, ali i Ferhat i za nju treba da očita Namiku, a Asli kokošinjcu.
I da, svidelo mi se što se Yeter nije ponižavala pred Handan i Idil, što se nije uzaludno branila nego je pustila da misli ko šta hoće.

Azad plete mrežu Namiku, ali kako će to da uradi a da ne uvuče Ferhata, ne znam. Namik kakva je pička od njega može da se očekuje da povuče rođenog sina za sobom.

Ayhanodnosno Selin je izgubila po meni svaku funciju u seriji, pišu joj scene na silu. Ako ostane, ona bi mogla da sjebe Azadu planove, jer očigledno ne zna istinu o ubistvu majke, a ja to ne bih htela.

Apsolutno se slažem da su novi parovi HulRam i YetAz. Meni Gulsum i Abidin ni najmanje ne privlače pažnju. Sve vezano za njih mi je nezanimljivo osim Abidinovog suprotstavljanja svima. To mi se dopada. Ferhat, Asli, Abidin, Dilsiz, Yeter i Azad protiv svih ostalih. To je ono što bih volela da vidim. Gulsum ne računam ona ne može da se bori ni protiv koga. I hoću da se Ferhat transferuje kod Azada, da sa njim radi, da vodi njegove poslove i da bude njegov veliaht. A Namik neka uživa sa Cuneytom kome treba sedam ljudi na nenaoružanog Ferhata.

Scena Gulsum i Yigita je bila toliko dobro osmišljena i snimljena da me je dirnula i pored mog velikog animoziteta prema Yigitu.
Drago mi je bilo i što je Yigit rekao Namiku da mora da stoji dok daje izjavu pred tužiocem.

Ali Cem i Yigit su mi digli živac onako razočarani što u prijavi nema Ferhata.

E sad Asli i Ferhat... Kažem nisam očekivala da je moli, ti jesi, zato ti se i jeste smučila prošla epizoda, ali sam ipak očekivala da joj mirnijim tonom objasni da uđe u kola. Šta je ono, ulazi u kola, imaš da uđeš, ne intersuje me šta ti hoćeš, radičeš ono što ti ja kažem, dok ja ne kažem da je gotovo ne može da bude gotovo. Ali naša Asli mu na sve to kaže seni seviyorum. Apsolutno su potvrdili moju teoriju da ne bi mogla da ode da nije otišla dok je spavao. Niti bi je on pustio, niti bi ona imala snage da ode. Ionako ne znam zašto se uopšte trudila, em je našao posle minut, em se odmah pomirila. Ona nesreća je bezveze napisana. Cilj je bio da završe u onom selu, ali to je moglo i drugačije da se odradi. Mogao je neko da im izleti na put da Ferhat skrene i da udare u drvo. A ne Asli pokušava da otvori vrata, a Ferhat pod full gasom pokušava da je zaustavi umesto da zakoči. Da ne pričam o tome da Asli več drugi put vuče čoveka od skoro dva metra na leđima.

Ono kada je onaj manijak napao je pretpostavljam posvećeno Ozgecan Aslan, koliko se sećam ta devojka je tako silovana i ubijena pre par godina, pre neki dan je bila godišnjica.

Ostatak njihovih scena mi je bio super. Ferhat mi je bio koma celu epizodu je nešto provaljivao. Ali tako mi ga je bilo žao kada je rekao da je navikao da hoda sam i da ne može da uskladi korake sa Asli. Vidi se da mu mnogo prija što Asli pokušava da mu pomogne, sve mu je to novo, sav je kao dete. Ali romatika yok, Asli je očekivala benimle evlenir misin, ali Ferhat kaže biz evliyiz kizim. smeh Scena sa bebom je bila super, simbolična je bila.

One slike gde se smeje ni jedno ni drugo nije bio Ferhat. Ali Ibro razvaljuje, toliko je ušao i Ferhata da ne znam kako se posle snimanja prešalta u sebe.

Za Asli sam rekla da je glupača zbog pištolja. Ferhata u svakom trenutku svako može da napadne, taj čovek ne bi trebao ni da spava nenaoružan, a ne da budu sami u onoj vukojebini i da nemaju pištolj.

Mislim da od Cuneytovog napada neće biti ništa. Prvo stigle su slike sa seta ni Ferhatu ni Asli nije ništa, vratili su se kući, a drugo da je došlo do pucnjave to bi prikazali na kraju epizode.

Reditelj i montažer su mngo bolji nego prethodni. Najzad gledamo normalno snimljene scene koje nisu isečene kao nožem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:59 am

https://twitter.com/foreverulusoyy/status/963161521907011584 Ovdje sam vidjela da se spominje Caga i Caglar, ali nisam ništa shvatila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 3:59 am

Koliko treba da budes nenormalan da ne dozivljavas Ferhata, a da dozivljavas Yigita. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:03 am

Rekao je da se kaje sto je igrao u Medceziru i da ga je Caga udarao, valjda misli na ono sa ruzama. Ali nije nista lose rekao za Cagu.

Da nije igrao u Medceziru vecina na bi znala da postoji, nego sad je kao stekao neku popularnost pa se folira. Taj tip mi je uvek bio antipatican.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:05 am

Zaboravih, scena u kupatilu je bila odlicna samo zbog Ibre, hvala reditelju. Mogli su da snime i ledja, ali izgleda da ih mrzi da stavljaju tetovazu, i u prosloj i sada su mu snimali samo desno rame.

Peskire necu ni da spominjem zbog RRA, mada se ljudi ne kupaju sa peskirima. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:10 am

Fragman za Fatiha nista posebno, kao i za Muhtesem Yuzyil. Kenan mocno izgleda, ali tonalitet Ezel.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:13 am

I ono sto je Ferhat rekao za ove sto vole da se selfiraju. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:29 am

Sara Ulusoy ::
Epizoda mi je bila dobra. Bilo je nekih dosadnih momenata, ali to uvek očekujem, ne može dva i po sata da bude sve zanimljivo.

I meni je bila epizoda dobra. Ali ubili su me dijelovi s Idil i Cuneytom. Stvarno ne znam tko mi je od njih dvoje gori.

Sara Ulusoy ::

Pre svega mi je bila dosada Idil i sve njene scene. Definitivno sam odlučila da preskačem njene scene u koliko nisu važne. Od Idil sam očekivala mnogo više, a ona se pretvorila u prostakušu najobičniju.

Glumica loše glumi ili Idil loše glumi. Ono njeno prenemaganje, proseri, kreveljnje, muka mi je bilo gledati. Točno ti dođe da ugasiš to što gledaš. Zar jedna žena koja je izgubila bebu ne bi to htjela prežaliti, opakati. A ne, eto nje sjedi ona u boravku i tuče po ćakulama. Ili da ne ode odmah u bolnicu nakon onoliko stepenica.

Sara Ulusoy ::

Yeter mi je bilo žao, ali ova epizoda je bila pokazatelj da ženješ ono što poseješ. Potrošila je život na Namika i uništila je živote svoje dece zbog njega, a dobila je da je izbci iz kuće bez prebijene pare u džepu. Sada je vreme da se uspravi kada je već dobila priliku, da ne poklekne pre Namikom i da se udruži sa Azadom. Kako je do sada trošila život na Namika, neka nastavi, samo u ovom slučaju neka se trudi da ga uništi. Od Ferhata kesinlikle očekujem da napravi haos kad se vrati i da očita bukvicu Namiku. U kakvim god odnosima bio da Yeter i koliko god ona bila kriva za to što je postao takav, ona je njegova majka, a čoveku kao što je Ferhat ne priliči da dozvoli da neko tako postupa sa njegovom majkom. Gulsum sada ima Abidina, ali i Ferhat i za nju treba da očita Namiku, a Asli kokošinjcu.
I da, svidelo mi se što se Yeter nije ponižavala pred Handan i Idil, što se nije uzaludno branila nego je pustila da misli ko šta hoće.

S ovim svime se apsolutno slažem.

Sara Ulusoy ::

Azad plete mrežu Namiku, ali kako će to da uradi a da ne uvuče Ferhata, ne znam. Namik kakva je pička od njega može da se očekuje da povuče rođenog sina za sobom.

Nastoji ga ne uplesti, ali teško će mu to za rukom poći ako Ferhat ne ode od njega prije. Zato ga je Azad i poslao k Asli i sve mu ono govorio o tome koga treba slušati.

Sara Ulusoy ::

Ayhanodnosno Selin je izgubila po meni svaku funciju u seriji, pišu joj scene na silu. Ako ostane, ona bi mogla da sjebe Azadu planove, jer očigledno ne zna istinu o ubistvu majke, a ja to ne bih htela.

Ja joj isto ne vidim nikakvu funkciju. Mislila sam da će već i otići.

Sara Ulusoy ::

Apsolutno se slažem da su novi parovi HulRam i YetAz. Meni Gulsum i Abidin ni najmanje ne privlače pažnju. Sve vezano za njih mi je nezanimljivo osim Abidinovog suprotstavljanja svima. To mi se dopada. Ferhat, Asli, Abidin, Dilsiz, Yeter i Azad protiv svih ostalih. To je ono što bih volela da vidim. Gulsum ne računam ona ne može da se bori ni protiv koga. I hoću da se Ferhat transferuje kod Azada, da sa njim radi, da vodi njegove poslove i da bude njegov veliaht. A Namik neka uživa sa Cuneytom kome treba sedam ljudi na nenaoružanog Ferhata.

Pazi, i Dilsizu se povećao vokabular. I za njega tražim veći honorar. Nije dilsiz više.

Nisu ni meni zanimljivi Gulsum i Abidin, ali oduševljena sam Abinom koji ne preza ni pred čim. Do jučer je bilo dayi ovo, dayi ono, a sad, hop dayi, neće moći tako.

I tih sedam ljudi neće moći ništa Ferhatu. Nešto će biti zadnji sekund. Ili će Asli vidjeti kroz prozor ili će Ferhat koji ima oči i uši na dupetu osjetiti nešto. Možda netko nazvati na mobitel. Nije odavno Cem abi se javljao. Možda hoće vidjeti je li Asli napuštena od strane Ferhata.

Sara Ulusoy ::

Scena Gulsum i Yigita je bila toliko dobro osmišljena i snimljena da me je dirnula i pored mog velikog animoziteta prema Yigitu.
Drago mi je bilo i što je Yigit rekao Namiku da mora da stoji dok daje izjavu pred tužiocem.

Da. Baš me dirnulo.

Sara Ulusoy ::

E sad Asli i Ferhat... Kažem nisam očekivala da je moli, ti jesi, zato ti se i jeste smučila prošla epizoda, ali sam ipak očekivala da joj mirnijim tonom objasni da uđe u kola. Šta je ono, ulazi u kola, imaš da uđeš, ne intersuje me šta ti hoćeš, radičeš ono što ti ja kažem, dok ja ne kažem da je gotovo ne može da bude gotovo. Ali naša Asli mu na sve to kaže seni seviyorum. Apsolutno su potvrdili moju teoriju da ne bi mogla da ode da nije otišla dok je spavao. Niti bi je on pustio, niti bi ona imala snage da ode. Ionako ne znam zašto se uopšte trudila, em je našao posle minut, em se odmah pomirila. Ona nesreća je bezveze napisana. Cilj je bio da završe u onom selu, ali to je moglo i drugačije da se odradi. Mogao je neko da im izleti na put da Ferhat skrene i da udare u drvo. A ne Asli pokušava da otvori vrata, a Ferhat pod full gasom pokušava da je zaustavi umesto da zakoči. Da ne pričam o tome da Asli več drugi put vuče čoveka od skoro dva metra na leđima.

Ne znam. Nisam ni ja očekivala da će biti toliko oštar, tj. nadala sam se da neće odmah kunknjavo ići da je vrati. Da ju je molio i bio ljubazniji ne bi mi išlo uz njega, jednostavno ne bi. On drugačije u tom trenutku nije ni znao. Je malo bio agresivniji, ali mi se svidjelo kako mu je rekla da ga voli.
Aj, kao, sad mogu preći što je otišla. Čisto da bih mogla nastaviti gledati seriju.

Ne znam čemu nesreća pisana. Ja sam više shvatila to tako da Ferhat shvati kako je kad je smrt pred njima i da se zabrine za Aslin život. Mislim da je on tada se zapravo usrao.
Uostalom, da nije bila nesreća kako bi oni cijelu noć dozivali jedno drugo. smeh Da su bili zdravi, tko zna što bi stara pomislila. Ili sam ja krivo shvatila kako stara zna kako se oni zovu.

Sara Ulusoy ::

Ono kada je onaj manijak napao je pretpostavljam posvećeno Ozgecan Aslan, koliko se sećam ta devojka je tako silovana i ubijena pre par godina, pre neki dan je bila godišnjica.

Aha.

Sara Ulusoy ::

Ostatak njihovih scena mi je bio super. Ferhat mi je bio koma celu epizodu je nešto provaljivao. Ali tako mi ga je bilo žao kada je rekao da je navikao da hoda sam i da ne može da uskladi korake sa Asli. Vidi se da mu mnogo prija što Asli pokušava da mu pomogne, sve mu je to novo, sav je kao dete. Ali romatika yok, Asli je očekivala benimle evlenir misin, ali Ferhat kaže biz evliyiz kizim. smeh Scena sa bebom je bila super, simbolična je bila.

Ne bunim se. Sve je bilo super. Pa čak i Ferhat koji priča i ne zaustavlja se. Ne zna čovjek mjeru. Ili ne govori ili ne zatvara usta. Ali je sladak tako zbunjen, pričljiv, kad nije na svom teritoriju.
Nisam namjerno htjela reći da je bio poput djeteta, a baš je takav bio. Zato je meni i bilo krivo što ga je Asli napustila kad se on našao usred nečega što ne poznaje.

E to što nije romantičan mi i je nadraže. Meni ova njegova romantika sto puta draža. :cereeeeek: facepalm Of, be. I ja bih se istopila. Ne čudi me što je Asli isto sva u oblacima bila od ovakvog Ferhata.

Sara Ulusoy ::

One slike gde se smeje ni jedno ni drugo nije bio Ferhat. Ali Ibro razvaljuje, toliko je ušao i Ferhata da ne znam kako se posle snimanja prešalta u sebe.

Neka se uzme u obzir da ja od prve epizode hvalim njegovu glumu i da je baš ušao u lik kako treba. Nisam to samo govorila da bih vas nagovorila da gledate seriju.
To je profesionalac onda kad uspije. Jer ja svoj posao isto nosim kući.

Sara Ulusoy ::

Za Asli sam rekla da je glupača zbog pištolja. Ferhata u svakom trenutku svako može da napadne, taj čovek ne bi trebao ni da spava nenaoružan, a ne da budu sami u onoj vukojebini i da nemaju pištolj.

Dobro da si ti, da ne trebam ja.

Sara Ulusoy ::

Mislim da od Cuneytovog napada neće biti ništa. Prvo stigle su slike sa seta ni Ferhatu ni Asli nije ništa, vratili su se kući, a drugo da je došlo do pucnjave to bi prikazali na kraju epizode.

Da.

Sara Ulusoy ::

Reditelj i montažer su mngo bolji nego prethodni. Najzad gledamo normalno snimljene scene koje nisu isečene kao nožem.

Ja sam i vjerovala u ovog redatelja.

Sara Ulusoy ::
Koliko treba da budes nenormalan da ne dozivljavas Ferhata, a da dozivljavas Yigita.lol!

Evo ne znam što bih rekla.

Sara Ulusoy ::
Rekao je da se kaje sto je igrao u Medceziru i da ga je Caga udarao, valjda misli na ono sa ruzama. Ali nije nista lose rekao za Cagu.

Da nije igrao u Medceziru vecina na bi znala da postoji, nego sad je kao stekao neku popularnost pa se folira. Taj tip mi je uvek bio antipatican.
Taj lik je uvijek pokušavao biti smiješan, a meni njegove fore nikako ne sjedaju.

I meni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:33 am

Sara Ulusoy ::
Zaboravih, scena u kupatilu je bila odlicna samo zbog Ibre, hvala reditelju. Mogli su da snime i ledja, ali izgleda da ih mrzi da stavljaju tetovazu, i u prosloj i sada su mu snimali samo desno rame.

Peskire necu ni da spominjem zbog RRA, mada se ljudi ne kupaju sa peskirima. lol!

Misliš da mu svaki put iscrtavaju ponovno tetovažu?
Mislila sam da je možda neka privremena tetovaža u pitanju, koja traje neko vrijeme.
Je li se vidjelo kad je Asli gledala leđa da provjeri je li mu što bilo u nesreći? Vala i pregledala je preko potkošulje. Kakva je to doktorica? Pljunem joj na struku. Umjesto lijepo sve pregledala.

A dobro.

Sara Ulusoy ::

Fragman za Fatiha nista posebno, kao i za Muhtesem Yuzyil. Kenan mocno izgleda, ali tonalitet Ezel.

Slažem se.

A to je onda do Kenana i njegove nemogućnosti promjeni glasa.

Sara Ulusoy ::
I ono sto je Ferhat rekao za ove sto vole da se selfiraju. naklon

Shvatila sam da je ismijao selfie, ali ne i što je točno rekao. Ali kako god tu mi je bio odličan. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 4:56 am

I da... Sve se mislim, kako li su Ibri zakačili ono čudo bijelo, s čini mi se crnim prugama, da ne spadne. Onako nisko.

Bondrankova, ako te zanima o čemu mi, pogledaj epizodu (taj dio) ili neka ti Sara traži/radi gifove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 5:00 am

Ove Kivine slike iza kamere su odlične.

Bondrankova, da i ti budeš upućena malo. Ili da ti vadim mast.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4tHMLW4AAOIqx

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4tHL1WkAASEmP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4tHMiXkAEaSoW

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4tHMDX0AEqIBO

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4vrpiXUAIrh5L

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4v330X4AAhvDU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 DV4v34BW4AAc28m

Ima ih još, ali ja sam izabrala koje su meni bolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 7:48 am

Nisam sinoć rekla. Noćas je kod mene bilo samo takvo nevrijeme. Obično kad je takvo izgasim internet, uređaje... E, ali sinoć nisam, kako ću prekinuti gledati kad je najnapetije. smeh

Ajde, nekako sad kad sam prešla preko odlaska, jer je donio puno dobrog, a i milo mi vidjeti ovakvog Ferhata, da kažem da Asli ipak ima čelične živce s njim. Svaka joj čast. Ali tko izdrži s njim takvim i zaslužuje kasnije uživati s njim milim.

Ali sad se i ja trebam naviknuti na ovakvog milog, djetinjeg, pričljivog. Yani... Cok je tatli onako zbunjen. :cereeeeek:
Sad neka bude prema drugima osoran, ali prema Asli ovakav, ali ne romantičan. smeh Baš po mjeri. Taman.

Čitam jutros, ovi na forumu kod nas, misle da će ih Azad spasiti. Eto, a ja vjerovala u šesto čudo Ferhat beya ili da će zazvoniti mobitel i Cem po prvi put u životu napraviti nešto dobro i kad ne računa da je. Sad sam malo razočarana, ali ako ih Azad spasi, ovi možda neće ni biti svjesni opasnosti u kojoj su se našli. Što može biti i dobro i loše, ovisi što nam je prioritet.

Mislim da sam još nešto htjela reći, ali ne znam što.

Ah, sjetila sam se. Prošli put mi se s prijevodom nije gledalo i tek sam sutradan od izlaska prijevoda odgledala, a danas ne mogu dočekati. Ipak je Ferhat bey puno pričao, a ja navikla na par standardnih riječi.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 EmptyTue Feb 13, 2018 8:19 am

Dobar im je rejting. Ne znam raduje li me to ili ne. Raduje zbog serije i glumaca, ne raduje zbog druge sezone.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 18 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: