Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyWed Feb 07, 2018 8:53 pm

Sinoć je do kasno u noć bilo snimanje u nekoj šumi, bili su Birce, Ibro i neki lik sa pištoljem. Tako da definitivno ima nekog ganjanja. Jedino ne znamo da li pre Rive ili na kraju epizode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyWed Feb 07, 2018 9:38 pm

Jao vas dve i dobrotvorna utakmica. smeh

Profesorke, organizovanje utakmice je više moja struka, nego vasa, prema tome bi susun artik, popele ste mi se na glavu. smeh

Širenje tima ne dolazi u obzir, ne želim da mi se zaklanja pogled.

Crtanje onakvih leđa je smrtni greh. lol!

Nikakav kurvarluk pre i za vreme utakmice ne dolazi u obzir. smeh

Cagu nema potrebe napijati, sa alkoholom je na ti (sam će), a i sa ženama koje pokušavaju da ga iskoriste, tako da, možda da se kladiš na nekog drugog konja. smeh

E sad koliko su nam namere samo dovrotvorne svrhe, nisam sigurna. lol!



Što se tiče fakulteta, smatram da inteligencija nema nikakve veze sa obrazovanjem. I čovek koji nije završio osnovnu školu može da bude natprosečno inteligentan, samo nije obrazovan. U životu ne treba nikoga ponižavati. Znam ljude koji nisu završili fakultet, a inteligentniji su od mnogih koji su završili. Čovek može i sam da se obrazuje, da čita knjige i da stiče znanje iz oblasti koje ga zanimaju i bez fakulteta, samo ne može da ima zvanje bez diplome. To je stvar svestranosti. Ja sam završila menadžemnt, ali me zanimaju i jezici i kultura drugih naroda i sve što je vezano za putničke avione i sve to proučavam sama. Smatram da je osoba kompletna kada je u stanju da vodi razgovor i sa doktorom nauka i sa čovekom koji ima četiri razreda osnovne škole. Tako stiče iskustvo da se snađe u različitim situacijama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyWed Feb 07, 2018 11:13 pm

Sara Ulusoy ::

Ne može ovoliko scena da bude san ili zamišljanje, linčovali bi scenaristu.
Meni se čini da ništa nije zamišljanje. Sad kad ispadne da Asli oteta u nekoj kolibi zamišlja šta bi bilo da je ostala. lol!
Čini mi se da počinje razdoblje Ferhata trećeg. Sad me je ovo podsetilo na Poyraza, svaki put kad ga Aysegul ostavi on joj kaže ti si ljuta na prvog Poyraza,  ovo je sad drugi Poyraz. lol!

Ne može biti zamišljanje sve. Ako i je zamišljanje, zamišljanje je samo jedno od ovoga. Ali da je Ferhat došao do trećeg Ferhata je. Samo kako da ja ta tri Ferhata izbalansiram. Meni puno i jedan. Nisam se makla od prvog.

Sara Ulusoy ::

Došao je novi reditelj, serija je dobila boju. Pretpostavljam da se promenio i direktor fotografije, odnosno da je Altan doveo svoju ekipu.
Ferhat priča, i to priča normalno, a ne kao da je u mahalskoj kafani. To je sve bila zasluga drugog reditelja.  Izgleda da će i scenarista da mu poveća fond reči i da smanji lan, ulan, oglum, sikinti yok, elini kolunu cek, ššššt, hayirdir...

Ulan, meni je baš odgovarala njegova šturost, što nije rječit, nego s malo riječi i mimikom sve kaže. Kako je poprimio ženino.  tuzni

Naravno, iz fragija je vidljivo da je serija dobila boju. Ovaj je izgleda došao baš u trenutku kad je trebao zbog scenarija i obojati Ferhata drugačije. Možda onom ne bi tako uspjelo. Ja sam ostala na siyah, jedva se privikla na beyaz... I što sad? Sad gledamo naziv serije.


Sara Ulusoy ::

Ja bih rekla da će biti ovako...
Asli je izgleda nekoga porodila, ovo je isuviše mala beba da bi bio Necdet. I isto mislim da je to najava Asline trudnoće. Asli je negde otišla posle kuće u Rivi, ali nije u Istanbul, kada daje Ferhatu bebu ima onu rolku s kraja prošle epizode, tu je Ferhat nalazi, najverovatnije pomoću aplikacije za praćenje, jer koliko vidim ona je i otišla da bi se vratila, tako da nije ostavila telefon. Yani, čaj se ohladio, skuvaj novi i dođi.
Rekla bih da je ovo kupanje u hamamu, u Rivu idu posle toga.

Ferhat je oprostio Asli??? Hahahahahahahahahahahahaha, sen beni oldureceksin. Ima jedna replika u filmu Balkanski špijun, oprostiće ti Đura što te je tukao, e to je to. smeh
Aj i dalje vrištiim od smeha.
Ti si kraljica, uvek uspeš da mi ulepšaš dan. naklon

Tako i ja mislim da je nekog porodila. I ovog puta će tu biti i Ferhat, tako će se ona iskupiti i za laž o Gulsuminoj bebi, a on vidi kako se novi život rađa falan filan...Neka patetika... Asli nema prstena na ruci. bar mi se čini, pa ne bi trebalo biti zamišljanje.
Asli je negdje zalutala kad je otišla, a Dilsiz je uskočio sa svojim telefonskim praćenjem i dojavio Ferhat beyu, ovo je našao. Negdje s njom otišao i vratio je tamo.


Kakva kraljica?  smeh


Sara Ulusoy ::

Allah, Allah, jesi zlopamtilo. Vidiš da ga nije maltretirala ni pet minuta, odmah je spustila gard. Potpiši primirje i teraj dalje. Eto, usrećila ga je, da nije otišla, on posle ne bi bio ovako srećan.

Kako ja da gledam seriju bez tebe? Beni birakma. tuzni

tuzni

Vidim. Sve vidim. Jasno je da je spustila gard. Kako neće. Ma odmah se meni činilo da je to nešto riješeno.
Yani... kažeš, zatvori, Poncha oči, kad može ovaj Ferhat to nekako, možeš i ti.


Pa možeš ti i bez mene, kako gledaš druge serije.


Sara Ulusoy ::

Brat Abido baš bratski gleda sestru Gulsum.
Lepa je Gulsum kao mlada.
Aaa nemoj tako, Aslina je bila posebna kreacija. lol!

A ona je imala dvije. Onu koju je ona izabrala i onu koju je izabrala Yeter hanim, pa gelin prekrojila u naletu inspiracije. Posebna kreacija kojom je Ferhat bey bio oduševljen.

Sara Ulusoy ::

Sinoć je do kasno u noć bilo snimanje u nekoj šumi, bili su Birce, Ibro i neki lik sa pištoljem. Tako da definitivno ima nekog ganjanja. Jedino ne znamo da li pre Rive ili na kraju epizode.

Jesu li bili u istoj odjeći? Po Ferhatu teško možeš znati jer će on kožnjak sad nositi barem par epizoda, ali je li Asli imala istu odjeću? Tako da znamo je li ganjanje prije ili nakon ponovne Rive?

Sara Ulusoy ::

Profesorke, organizovanje utakmice je više moja struka, nego vasa, prema tome bi susun artik, popele ste mi se na glavu.  smeh

Širenje tima ne dolazi u obzir, ne želim da mi se zaklanja pogled.

Ja nisam ništa ni organizirala. Vidiš da sam sve prepustila, jedino sam branila da se proširi na nemoralno. smeh

Ja sam to prepustila vama hoćete li širiti i koga ćete dovoditi. Meni to hic nije važno.

Sara Ulusoy ::

Crtanje onakvih leđa je smrtni greh. lol!

Kažeš.

Sara Ulusoy ::

Cagu nema potrebe napijati, sa alkoholom je na ti (sam će), a i sa ženama koje pokušavaju da ga iskoriste, tako da, možda da se kladiš na nekog drugog konja. smeh

Khm!

Sara Ulusoy ::

Što se tiče fakulteta, smatram da inteligencija nema nikakve veze sa obrazovanjem. I čovek koji nije završio osnovnu školu može da bude natprosečno inteligentan, samo nije obrazovan. U životu ne treba nikoga ponižavati. Znam ljude koji nisu završili fakultet, a inteligentniji su od mnogih koji su završili. Čovek može i sam da se obrazuje, da čita knjige i da stiče znanje iz oblasti koje ga zanimaju i bez fakulteta, samo ne može da ima zvanje bez diplome. To je stvar svestranosti. Ja sam završila menadžemnt, ali me zanimaju i jezici i kultura drugih naroda i sve što je vezano za putničke avione i sve to proučavam sama. Smatram da je osoba kompletna kada je u stanju da vodi razgovor i sa doktorom nauka i sa čovekom koji ima četiri razreda osnovne škole. Tako stiče iskustvo da se snađe u različitim situacijama.

Valjda sam u zadnje vrijeme sita upravo takvih. Znam ljude koji su puno inteligentniji i u sve se razumiju, a nemaju škole, a znam i one koji su je završili pa...

Svestrana, pisala sam i prepravljala ja seminare iz menadžmenta koji me uopće ne zanima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 12:12 am

Poncha ::
Ne može biti zamišljanje sve. Ako i je zamišljanje, zamišljanje je samo jedno od ovoga. Ali da je Ferhat došao do trećeg Ferhata je. Samo kako da ja ta tri Ferhata izbalansiram. Meni puno i jedan. Nisam se makla od prvog.

Prvi Ferhat, najseksi Ferhat, Ferhat za kojim svi žale sudeći po komentarima je santa leda. Da je takav ostao, teško bi gledaoci mogli da stvore empatiju sa njim takvim i da razumeju njegovu patnju i traume. Drugi Ferhat je pogubljeni Ferhat, rastrgan između svega. Treći Ferhat uz pomoć reditelja bi mogao da bude najbolji.
Ali Ferhatov organizam, a ni naš nije naviknut na toliku sreću, tako da je meni ova silna romantika najava neke katastrofe. Biće tu još borbe dok ne dođe do sivog, beo ne može nikada da bude, niti bi to priličilo njemu kao liku. Biće tu još karanlika i bataklika. Čekaj da porazgovara sa Yigitom, eto ti drugi Ferhat. Čovek je neuravnotežen.

Poncha ::
Ulan, meni je baš odgovarala njegova šturost, što nije rječit, nego s malo riječi i mimikom sve kaže. Kako je poprimio ženino. tuzni

Naravno, iz fragija je vidljivo da je serija dobila boju. Ovaj je izgleda došao baš u trenutku kad je trebao zbog scenarija i obojati Ferhata drugačije. Možda onom ne bi tako uspjelo. Ja sam ostala na siyah, jedva se privikla na beyaz... I što sad? Sad gledamo naziv serije.


A neće on da melje ko Asli, ali ipak bi bilo poželjno da bude u stanju da razgovara sa njom koliko toliko.
Samo neka Ibro vrati svoju boju glasa koju gubi sa drugim Ferhatom i neka izgovara to malo reči ispravno, banim icin sikinti yok.

Poncha ::
Tako i ja mislim da je nekog porodila. I ovog puta će tu biti i Ferhat, tako će se ona iskupiti i za laž o Gulsuminoj bebi, a on vidi kako se novi život rađa falan filan...Neka patetika... Asli nema prstena na ruci. bar mi se čini, pa ne bi trebalo biti zamišljanje.
Asli je negdje zalutala kad je otišla, a Dilsiz je uskočio sa svojim telefonskim praćenjem i dojavio Ferhat beyu, ovo je našao. Negdje s njom otišao i vratio je tamo.

Nema prstena, pretpostavljam da joj je vratio prsten posle u Rivi.

Kad smo kod bebe i Gulsum, čekaj malo da ispljujem Asli, nisam htela ranije pošto smo bili zauzeti napuštanjem.

Ja ne mogu da verujem da je Asli podržala brak između Abidina i Gulsum. Bukvalno se složila sa Handan i Idil da Gulsum treba da se uda zato što je rodila dete. Očekivala sam od nje malo savremenije razmišljanje. Ok je da ih podrži ako su već odlučili, ali mogla je da posavetuje Gulsum da ne mora da se uda samo zato što ima dete i da dete može da odgaja i sama.
Sve oko toga braka se meni ni malo ne sviđa, sviđa mi se jedino što se Abidin suprotstavio svima. Ferhat je tu potpuno u pravu što negoduje, svako bi poludeo na njegovom mestu.
I otkud ideja da Abidinu da ide kod Yigita da prosi Gulsum? Kao da je Yigit mnogo bio uz sestru i ponašao se prema njoj kao brat pa sad treba njegova dozvola.

Poncha ::
Vidim. Sve vidim. Jasno je da je spustila gard. Kako neće. Ma odmah se meni činilo da je to nešto riješeno.
Yani... kažeš, zatvori, Poncha oči, kad može ovaj Ferhat to nekako, možeš i ti.


Pa možeš ti i bez mene, kako gledaš druge serije.

Evet, to kažem. Kad joj je Ferhat oprostio, oprosti joj i ti ovaj put, ipak joj je to prva velika greška. lol!

A mogu da gledam, ali neče mi biti gušt. Ovu seriju od početka pratim s tobom.
Allah, Allah, čak su i Ferhata skinuli, uvili ga u peškir ne bi te odobrovoljili da gledaš i ti se nećkaš. smeh

Poncha ::
A ona je imala dvije. Onu koju je ona izabrala i onu koju je izabrala Yeter hanim, pa gelin prekrojila u naletu inspiracije. Posebna kreacija kojom je Ferhat bey bio oduševljen.

Kayinvaliden bayilacak. lol!

Poncha ::
Jesu li bili u istoj odjeći? Po Ferhatu teško možeš znati jer će on kožnjak sad nositi barem par epizoda, ali je li Asli imala istu odjeću? Tako da znamo je li ganjanje prije ili nakon ponovne Rive?

Za Asli ne znam, Birce je u pričama postavila dve slike pogleda iz prikolice, u toku dana more, a uveče šumu. A ovaj lik sa pištoljem se slikao sa Ibrom i imao je kožnu jaknu, tako da po odeći ne možemo ništa da procenimo.

Kažu da je bilo snimanje i na autobuskoj stanici, ja nisam videla sliku, ali ovi s foruma jesu. Yeter, Dilsiz, Hulya i Azad. Sigurno Yeter posle skandala sa Idil kreće u Bolu, a Azad je došao da je spreči. Ako Yeter na neko vreme ode kod Azada, Namik i Ferhat će dobiti kalp krizi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 12:26 am

Sara Ulusoy ::

Prvi Ferhat, najseksi Ferhat, Ferhat za kojim svi žale sudeći po komentarima je santa leda. Da je takav ostao, teško bi gledaoci mogli da stvore empatiju sa njim takvim i da razumeju njegovu patnju i traume. Drugi Ferhat je pogubljeni Ferhat, rastrgan između svega. Treći Ferhat uz pomoć reditelja bi mogao da bude najbolji.
Ali Ferhatov organizam, a ni naš nije naviknut na toliku sreću, tako da je meni ova silna romantika najava neke katastrofe. Biće tu još borbe dok ne dođe do sivog, beo ne može nikada da bude, niti bi to priličilo njemu kao liku. Biće tu još karanlika i bataklika. Čekaj da porazgovara sa Yigitom, eto ti drugi Ferhat. Čovek je neuravnotežen.

Kako se meni svidio takav? facepalm :cereeeeek: Kako sam ja empatiju stvorila? Jer stvorila sam s tim, a ne neuravoteženim. Na neuravnoteženg se navikavam, a ovog novog... Ne mogu ja ovu silnu sreću. Pljusnit će nas to samo tako.

Sara Ulusoy ::

A neće on da melje ko Asli, ali ipak bi bilo poželjno da bude u stanju da razgovara sa njom koliko toliko.
Samo neka Ibro vrati svoju boju glasa koju gubi sa drugim Ferhatom i neka izgovara to malo reči ispravno, banim icin sikinti yok.

A kad ti tako kažeš. Ne znam, samo da se ne razvije i melje. Pogotovo ne nešto sladunjavo.

Sara Ulusoy ::

Kad smo kod bebe i Gulsum, čekaj malo da ispljujem Asli, nisam htela ranije pošto smo bili zauzeti napuštanjem.

Ovo neću ni komentirati. Crna točka serije. S tim da znaš da si u pravu.

Sara Ulusoy ::

Evet, to kažem. Kad joj je Ferhat oprostio, oprosti joj i ti ovaj put, ipak joj je to prva velika greška. lol!

A mogu da gledam, ali neče mi biti gušt. Ovu seriju od početka pratim s tobom.
Allah, Allah, čak su i Ferhata skinuli, uvili ga u peškir ne bi te odobrovoljili da gledaš i ti se nećkaš. smeh

Ispada da joj nije greška po njegovoj reakciji. Ah.

Ma hoće. Od mene ionako samo žaljenje neko.

Beyaz. To je ključno. Ne znam je li tamo nisu imali siyaha ili je to simbolično. Dosad samo siyah.

Sara Ulusoy ::

Za Asli ne znam, Birce je u pričama postavila dve slike pogleda iz prikolice, u toku dana more, a uveče šumu. A ovaj lik sa pištoljem se slikao sa Ibrom i imao je kožnu jaknu, tako da po odeći ne možemo ništa da procenimo.

Kažu da je bilo snimanje i na autobuskoj stanici, ja nisam videla sliku, ali ovi s foruma jesu. Yeter, Dilsiz, Hulya i Azad. Sigurno Yeter posle skandala sa Idil kreće u Bolu, a Azad je došao da je spreči. Ako Yeter na neko vreme ode kod Azada, Namik i Ferhat će dobiti kalp krizi.

Zaboravi odjeću. Od nje nikakve koristi.

Vjerojatno ima namjeru ići. Ja sam vidjela sliku, ali ne i tko je sve bio na setu. Nije me interesiralo. Vidiš to da ode k Azadu. Interesant, cok. Ako ode k njemu onda će Ferhatu biti jasno da nešto smrdi tu. Bar bi trebalo. Onom s početka Ferhatu bi trebalo biti jasno da nisu čista posla s Azadom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 10:07 am

Odgledala sam s prijevodom. Iako mi se mišljenje ni u jednom nije promijenilo.

Zanima me zašto je Yigit onako čudno pogledao za Ayhan kad je odlazila.
Tko je Ayhan ostavio onu poruku? Azad? Cuneyt? Namik? Yigit? Ili uvode nekog novog? Je li ju netko pratio na groblju? Eto, trenutno mi je to najzanimljivije s obzirom da mi od ostalog ne znam što više ide na živce. Ova mi ispadne još najdraža, a sad će letiti iz serije.

Kako je Vildan pratila Abidina što govori. Još će biti ljubomorna na brata što ona nije postigla s Ferhatom.

Cuneytu, govnetu, će presuditi ili Gulsum ili Abidin.

Još jednom, bez obzira na to što zamjeram Yeterino ponašanje prema Ferhatu, ona je za mene kraljica.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 3:18 pm

https://twitter.com/CocaCola_TR/status/961602661110951937

Odlična mi je ova reklama i sve što ima veze s njom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 7:10 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 7:22 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 8:18 pm

Poncha ::
Kako se meni svidio takav? :facepalm :cereek: Kako sam ja empatiju stvorila? Jer stvorila sam s tim, a ne neuravoteženim. Na neuravnoteženg se navikavam, a ovog novog... Ne mogu ja ovu silnu sreću. Pljusnit će nas to samo tako.

Canim, ti se prvo naložiš na glavnog glumca, posle pet minuta i na glavnog lika i eto ti empatije. lol! Kod normalnih ljudi to ne funkcioniše kao kod nas. smeh

Šalu na stranu, čisto sumnjam da će Ferhat nešto mnogo da se promeni. Poneo nas je fragman, ali posle toga ide povratak u stvarnost. Ovo je napravljeno samo da bi postali najzad par, jer koliko god se oni voleli, živeli u istoj kući, vodiji ljubav i ljubili se, nikada nisu bili pravi par. Možda će se promeniti u odnosu prema Asli i to do prve prilike, ali ostalo ne verujem.

Ta sreća je po meni samo poklon fanovima, glavno pravilo turskih serija je da posle ovakvih scena ide rastanak, pošto smo rastanak tek sveže prevazišli, trebalo bi na kraju epizode Asli nešto da se desi.

Poncha ::
A kad ti tako kažeš. Ne znam, samo da se ne razvije i melje. Pogotovo ne nešto sladunjavo.

To bi bila prevelika promena koja ne bi bila uverljiva. Ali drago mi je što se bar malo otvorio Asli, da ima sa nekim da priča. Sladunjavo ne dolazi u obzir, nadam se da scenarista neće napraviti tu grešku. Bilo bi totalno veštački da se Ferhat obraća Asli sa askim, canim, hayatim...

Poncha ::
Beyaz. To je ključno. Ne znam je li tamo nisu imali siyaha ili je to simbolično. Dosad samo siyah.

Mislim da su išli i po logici i po simbolici. Nije ligično da u hamamu ili gde su već imaju crne peškire, a i simbolično je kao prekretnica u odnosu sa Asli.

Poncha ::
Vjerojatno ima namjeru ići. Ja sam vidjela sliku, ali ne i tko je sve bio na setu. Nije me interesiralo. Vidiš to da ode k Azadu. Interesant, cok. Ako ode k njemu onda će Ferhatu biti jasno da nešto smrdi tu. Bar bi trebalo. Onom s početka Ferhatu bi trebalo biti jasno da nisu čista posla s Azadom.

Biće jasno i ovom Ferhatu, nisu mu uradili lobotomiju, samo se zaljubio. I slažem se, sigurno će sumnjati, ionako još uvek sumnja da je Yeter ranila Namika.

Poncha ::
Zanima me zašto je Yigit onako čudno pogledao za Ayhan kad je odlazila.
Tko je Ayhan ostavio onu poruku? Azad? Cuneyt? Namik? Yigit? Ili uvode nekog novog? Je li ju netko pratio na groblju? Eto, trenutno mi je to najzanimljivije s obzirom da mi od ostalog ne znam što više ide na živce. Ova mi ispadne još najdraža, a sad će letiti iz serije.

Tu između nje i Yigita jeste nešto čudno. Ali mislim da će Ayhan ubiti Namik kada sazna da je on ubio njenu majku. Za poruku sumnjam na Cuneyta.
Meni je glupo što je izbacuju iz serije, ona i Azad su mi zanimljiviji od svih u kući strave.

Poncha ::
Cuneytu, govnetu, će presuditi ili Gulsum ili Abidin.

Ja nekako mislim da će ili Gulsum ili Vildan. Cuneyt je zaslužio da strada od ženske ruke.

Poncha ::
Još jednom, bez obzira na to što zamjeram Yeterino ponašanje prema Ferhatu, ona je za mene kraljica.

U tome veliki ućinak ima glumica. Sve pozitivniji su komentari o njoj i na forumu i svi hvale glumicu. Mislim da smo svi zavoleli Arzu i njen način interpretacije Yeter, tako da je i scenarista stao na njenu stranu.

Poncha ::
Odlična mi je ova reklama i sve što ima veze s njom.

Kivine reklame su uvek dobre.

Poncha ::
Izbrisala je prvi i stavila ponovno.

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/961666289197617152

Biktim!!! Neka više ne objavljuju ništa, više mi je dosta nagađanja. Otkud sad Hazar? Još prvi komentar ispod baš bi bilo dobro da je Oyku, a Birsen odgovara da bi.
Hazar i Caga bi bili dobar par fizički, ali Hazarina prvo gluma je pod znakom pitanja, a drugo Hazar je meni nekako hladna, ne uspeva nikako da ostvari sa partnerom to nešto. Ona je bila dobra jedino u Kuzey Guney sa Kivom i tu sam je volela, posle toga me nigde nije oduševila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 8:41 pm

I zar Hazar ne snima onu seriju Dudullu posta sa Tanerom za Blu tv?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 8:41 pm

Sara Ulusoy ::

Canim, ti se prvo naložiš na glavnog glumca, posle pet minuta i na glavnog lika i eto ti empatije. lol! Kod normalnih ljudi to ne funkcioniše kao kod nas. smeh

A što sad da kažem? Vjerojatno si u pravu. smeh
Ako se poklopi glumac i lik super, ako ne, gule gule. Plitka sam.

Sara Ulusoy ::

Šalu na stranu, čisto sumnjam da će Ferhat nešto mnogo da se promeni. Poneo nas je fragman, ali posle toga ide povratak u stvarnost. Ovo je napravljeno samo da bi postali najzad par, jer koliko god se oni voleli, živeli u istoj kući, vodiji ljubav i ljubili se, nikada nisu bili pravi par. Možda će se promeniti u odnosu prema Asli i to do prve prilike, ali ostalo ne verujem.

Ta sreća je po meni samo poklon fanovima, glavno pravilo turskih serija je da posle ovakvih scena ide rastanak, pošto smo rastanak tek sveže prevazišli, trebalo bi na kraju epizode Asli nešto da se desi.

A mislim da će se Ferhat promijeniti prema Asli. Prema njoj će biti bijel, siv prema ostalima koji su mu dragi, a prema mafiji i suparnicima crn.
Dok ga nešto ne naroguši opet. Onda bi opet mogao postati nestašni Ferhat. naklon

Ja sam mogla biti i bez poklona. facepalm

Sara Ulusoy ::

To bi bila prevelika promena koja ne bi bila uverljiva. Ali drago mi je što se bar malo otvorio Asli, da ima sa nekim da priča. Sladunjavo ne dolazi u obzir, nadam se da scenarista neće napraviti tu grešku. Bilo bi totalno veštački da se Ferhat obraća Asli sa askim, canim, hayatim...

Više ljubavi ima u Ferhatovom doktor, nego u bilo kojem od ovih izraza. Zato, neka Ferhat nastavi samo s dosadašnjim nazivima i lijepim naglašavanjem.

Sara Ulusoy ::

Mislim da su išli i po logici i po simbolici. Nije ligično da u hamamu ili gde su već imaju crne peškire, a i simbolično je kao prekretnica u odnosu sa Asli.

To je što kažeš.
A ništa, kad već imaju bijeli, neka im bude.

Sara Ulusoy ::

Biće jasno i ovom Ferhatu, nisu mu uradili lobotomiju, samo se zaljubio. I slažem se, sigurno će sumnjati, ionako još uvek sumnja da je Yeter ranila Namika.

I neka sumnja na Yeter. Bistar je. Baš mi je bilo krivo što unatoč zaljubljenosti mu popušta ona oštroumnost. Ali, i za očekivati je malo da ne može glava sto posto raditi.

Sara Ulusoy ::

Tu između nje i Yigita jeste nešto čudno. Ali mislim da će Ayhan ubiti Namik kada sazna da je on ubio njenu majku. Za poruku sumnjam na Cuneyta.
Meni je glupo što je izbacuju iz serije, ona i Azad su mi zanimljiviji od svih u kući strave.

Je li i tebi čudno? Meni baš nekako neobično bilo? Ne znam čemu onakva reakcija, neodređena, čudna...

Sara Ulusoy ::

Ja nekako mislim da će ili Gulsum ili Vildan. Cuneyt je zaslužio da strada od ženske ruke.

Ja više ne znam ide li mi glumac na živce ili lik. Tj. tko više.

Sara Ulusoy ::

U tome veliki ućinak ima glumica. Sve pozitivniji su komentari o njoj i na forumu i svi hvale glumicu. Mislim da smo svi zavoleli Arzu i njen način interpretacije Yeter, tako da je i scenarista stao na njenu stranu.

Da.

Sara Ulusoy ::

Kivine reklame su uvek dobre.

On mi je ovdje super. Meni su najbolja Kivina izdanja ova opuštena, vesela. Lijepo mi Kivo pleše, ne znam jesam li to kad rekla.

Sara Ulusoy ::

Biktim!!! Neka više ne objavljuju ništa, više mi je dosta nagađanja. Otkud sad Hazar? Još prvi komentar ispod baš bi bilo dobro da je Oyku, a Birsen odgovara da bi.
Hazar i Caga bi bili dobar par fizički, ali Hazarina prvo gluma je pod znakom pitanja, a drugo Hazar je meni nekako hladna, ne uspeva nikako da ostvari sa partnerom to nešto. Ona je bila dobra jedino u Kuzey Guney sa Kivom i tu sam je volela, posle toga me nigde nije oduševila.

Meni je puna kapa ovoga sa serijom. Prisjest će mi, a neće ni početi. Ja kad sam vidjela sad Hazar samo sam promislila - molim. Pa zar ona sad ne snima s Tanerom? Zašto letjeti iz projekta u projekt tako, a nijedan joj nije uspješan? Stani malo na loptu. I odakle se ona sad stvorila?
Meni su Hazar i Caga bili dobar par fizički na početku Medcezira kad se Eylul hvatala Yamana, bili su jako zgodni zajedno. Ali ne vjerujem da će uspjeti nešto više stvoriti. Ona ni sa jednim partnerom mi nije to uspjela. Sa svakim, osim s Kivom (to se slažem, to sam čak nešto i vidjela), nije bila nešto. Mert i Eylul su mi bili kao djeca. U YS je bila ništa posebno... Glumački mi je svugdje ista i iste face slaže. Jedino što mi je simpatična i znam da je dobra s Cagom.
Uostalom, neka više se pokrenu s ovom serijom. Vidi koji je datum, a oni ni glavnu glumicu nemaju čim i dalje pričaju i nabrajaju sve moguće glumice.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 9:04 pm

Poncha ::
Ako se poklopi glumac i lik super, ako ne, gule gule. Plitka sam.

Ja se uživim u seriju ako je dobar scenario i kad mi glavni glumac nije zgodan, ali onda nije obavezno da mi glavni muški lik bude omiljen. Ni u EDHO, ni u Cukuru mi mi Yamac i Hizir nisu među omiljenim likovima, mada ih volim.
Yani, hoću da kažem, evet, površna sam, padam na dobru keramiku. lol! Ako ima keramike puna podrška, ako nema ništa. smeh

Poncha ::
A mislim da će se Ferhat promijeniti prema Asli. Prema njoj će biti bijel, siv prema ostalima koji su mu dragi, a prema mafiji i suparnicima crn.
Dok ga nešto ne naroguši opet. Onda bi opet mogao postati nestašni Ferhat. naklon

Ja sam mogla biti i bez poklona. facepalm

Ja ni pod razno ne želim belog Ferhata ni u jednom segmentu. Neka prema Asli bude siv, a prema ostalima može slobodno da nastavi pun gas karanlik.

Meni se poklon sviđa. Ti si cadi. lol!

Poncha ::
I neka sumnja na Yeter. Bistar je. Baš mi je bilo krivo što unatoč zaljubljenosti mu popušta ona oštroumnost. Ali, i za očekivati je malo da ne može glava sto posto raditi.

Što se oštroumnosti tiče tu se ne brinem, po tom pitanju verujem i Ferhatu i scenaristi. On je glavni lik, ne može da bude glup.

Poncha ::
Meni je puna kapa ovoga sa serijom. Prisjest će mi, a neće ni početi. Ja kad sam vidjela sad Hazar samo sam promislila - molim. Pa zar ona sad ne snima s Tanerom? Zašto letjeti iz projekta u projekt tako, a nijedan joj nije uspješan? Stani malo na loptu. I odakle se ona sad stvorila?
Meni su Hazar i Caga bili dobar par fizički na početku Medcezira kad se Eylul hvatala Yamana, bili su jako zgodni zajedno. Ali ne vjerujem da će uspjeti nešto više stvoriti. Ona ni sa jednim partnerom mi nije to uspjela. Sa svakim, osim s Kivom (to se slažem, to sam čak nešto i vidjela), nije bila nešto. Mert i Eylul su mi bili kao djeca. U YS je bila ništa posebno... Glumački mi je svugdje ista i iste face slaže. Jedino što mi je simpatična i znam da je dobra s Cagom.
Uostalom, neka više se pokrenu s ovom serijom. Vidi koji je datum, a oni ni glavnu glumicu nemaju čim i dalje pričaju i nabrajaju sve moguće glumice.

Ma meni je Hazar ok, nije mi neprihvatljiva, ne glumi ona sad nešto loše, ali nije ni da sam oduševljena. Samo to uskakanje iz projkta u projekat joj i ne dozvoljava da se spremi kako treba za ulogu, ide iz uloge u ulogu i uvek je ista.
Ali pored partnerke su važni i ostali glumci, o tome tek nema ništa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 9:06 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 9:38 pm

Sara Ulusoy ::

Ja se uživim u seriju ako je dobar scenario i kad mi glavni glumac nije zgodan, ali onda nije obavezno da mi glavni muški lik bude omiljen. Ni u EDHO, ni u Cukuru mi mi Yamac i Hizir nisu među omiljenim likovima, mada ih volim.
Yani, hoću da kažem, evet, površna sam, padam na dobru keramiku. lol! Ako ima keramike puna podrška, ako nema ništa. smeh

Ma mogu se i ja uživiti u seriju gdje glavni nije zgodan, ali, yani, što kažeš, nema punu podršku lik. Ima podršku, ali... Nisam 100% na njegovoj strani.  smeh  facepalm Ok. Bolje da skratim jezik u ovom slučaju.
Površna sam. Iste bu.

Sara Ulusoy ::

Ja ni pod razno ne želim belog Ferhata ni u jednom segmentu. Neka prema Asli bude siv, a prema ostalima može slobodno da nastavi pun gas karanlik.

Meni se poklon sviđa. Ti si cadi. lol!

Ma ne želim ni ja. Jer što bude bjelji, crnji će mu biti kraj. A i nije mi to to. Neka se nađe na sivilu.
Ne može baš prema svima ostalima biti crn. Neka barem prema Abidinu, Dilsizu bude isto siv. Odnosno prema onima koji zasluže. Ali po mome zasluže.  smeh

Ama mene zanima što ti se sviđa? Ovakav Ferhat pun ljubavi ili peškir? Analamdim.

Grozna sam. Biliyorum.  tuzni

Sara Ulusoy ::

Što se oštroumnosti tiče tu se ne brinem, po tom pitanju verujem i Ferhatu i scenaristi. On je glavni lik, ne može da bude glup.

Kakvi glup? Nemoguće je da je on glup! Nego mi nedostaje onaj njegov njuh. Ali, logično je da je sad malo ovakav.

Sara Ulusoy ::

Ma meni je Hazar ok, nije mi neprihvatljiva, ne glumi ona sad nešto loše, ali nije ni da sam oduševljena. Samo to uskakanje iz projkta u projekat joj i ne dozvoljava da se spremi kako treba za ulogu, ide iz uloge u ulogu i uvek je ista.
Ali pored partnerke su važni i ostali  glumci, o tome tek nema ništa.

Mene zanimaju svi glumci, ne samo glavna.

Ma što se mene tiče neka uzmu Hazar i neka voze s ostalim glumcima, a ne stoje i tapkaju, a treći mjesec samo što nije i onda će opet promijeniti datum početka.
U pravu si. Možda je baš zato uvijek ista. U proteklih pola godine ovo bi joj bio peti projekt ako se ne varam.

Sara Ulusoy ::

https://twitter.com/ahsngmc/status/961691400197767168?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Eandroid%7Ctwgr%5Edefault%7Ctwcon%5E7090%7Ctwterm%5E2

Kad sam vidjela ovo, ismijah se. I sjetih te se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 10:18 pm

Čitam neki članak u kojem piše da pušači i alkoholičari ako piju vrući čaj imaju veće šanse za rak.

Nadam se da Caga ne pije vreli čaj, nego barem mlaki. A ti si ionako rekla da ga ne voliš. Ti si sigurna, ali Cagi je problem. On tog čaja pije na litre.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 10:29 pm

Poncha ::
Ma ne želim ni ja. Jer što bude bjelji, crnji će mu biti kraj. A i nije mi to to. Neka se nađe na sivilu.
Ne može baš prema svima ostalima biti crn. Neka barem prema Abidinu, Dilsizu bude isto siv. Odnosno prema onima koji zasluže. Ali po mome zasluže. smeh

Kakav god bio ne mislim da će imati drugačiji kraj nego crni. Samo je pitanje kakav.

Hahahaha, po tvom da zasluže je da ga slušaju bez pogovora. Kao što je rekao Asli onda kada ga je izbola, radičeš samo ono što ti ja kađem, nećeš ni da razmišljaš, ja ću da razmišljam umesto tebe. lol!

Poncha ::
Ama mene zanima što ti se sviđa? Ovakav Ferhat pun ljubavi ili peškir? Analamdim.

Počela si da postavljaš glupa pitanja. smeh Tabi ki peškir.

Poncha ::
Kakvi glup? Nemoguće je da je on glup! Nego mi nedostaje onaj njegov njuh. Ali, logično je da je sad malo ovakav.

Gde će sada da ima njuh kad se sve sručilo na njegovu glavu. Svi ga nešto lažu i rade mu iza leđa, ko će sve to da onjuši.


Izašla je slika sa seta Cuneyta i nekog lika sa pištoljem u nekoj vukojebini.



Izlgeda da Survivor neće ići ponedeljkom, utorkom i sredom.


Poncha ::
Mene zanimaju svi glumci, ne samo glavna.

Ma što se mene tiče neka uzmu Hazar i neka voze s ostalim glumcima, a ne stoje i tapkaju, a treći mjesec samo što nije i onda će opet promijeniti datum početka.
U pravu si. Možda je baš zato uvijek ista. U proteklih pola godine ovo bi joj bio peti projekt ako se ne varam.

Sve zanimaju, vidim da su Cagini fanovi na tw komentarisali o tome da cela postava mora da bude dobra.
Garant će odložiti snimanje, ne mogu da stignu sve to za dvadesetak dana.

Pretpostavljam da je to razlog, razmika između Simay i Eylul je bila baš velika i te dve uloge je solidno odradila. Eylul jeste bila detinjasta, ali tako je Ece pisala. Hazar mi je tek posle pala u očima kao glumica kada sam je gledala u drugim ulogama.


Poncha ::
Čitam neki članak u kojem piše da pušači i alkoholičari ako piju vrući čaj imaju veće šanse za rak.

Nadam se da Caga ne pije vreli čaj, nego barem mlaki. A ti si ionako rekla da ga ne voliš. Ti si sigurna, ali Cagi je problem. On tog čaja pije na litre.

Ma ta istraživanja su koma. Jedan dan otkriju jedno, drugi dan drugo. Kakve veze sad ima vrući čaj i alkohol?

Svi Turci ga piju na litre, ja ne znam kako ti ljudi spavaju od tolikog čaja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyThu Feb 08, 2018 10:43 pm

Sara Ulusoy ::

Kakav god bio ne mislim da će imati drugačiji kraj nego crni. Samo je pitanje kakav.

Hahahaha, po tvom da zasluže je da ga slušaju bez pogovora. Kao što je rekao Asli onda kada ga je izbola, radičeš samo ono što ti ja kađem, nećeš ni da razmišljaš, ja ću da razmišljam umesto tebe. lol!

A zato sam i napisala crnji.

A pa sad.  smeh
Ne trebaju ga slušati bez pogovora, ali ono... I Dilsiz ga je muljao, Abidin se suprostavio, ali ono. Sve u granicama normale.

Meni bi nekad odgovaralo da netko razmišlja umjesto mene. Samo nekad. Umorih se sve pamteći.
Npr. kad sam išla na ispite...


Sara Ulusoy ::

Počela si da postavljaš glupa pitanja. smeh Tabi ki peškir.

Kako te nije sram tako reći?  smeh

Hvala ti što si kolegijalna. Bez obzira na mišljenje.

Sara Ulusoy ::

Gde će sada da ima njuh kad se sve sručilo na njegovu glavu. Svi ga nešto lažu i rade mu iza leđa, ko će sve to da onjuši.

Toliko sve smrdi oko njega da su se svi mirisi izmiješali.

Sara Ulusoy ::

Izašla je slika sa seta Cuneyta i nekog lika sa pištoljem u nekoj vukojebini.

To bi moglo biti s Ayhan nešto.

Sara Ulusoy ::

Izlgeda da Survivor neće ići ponedeljkom, utorkom i sredom.

S obzirom na rejting listu to im je i pametno.

Sara Ulusoy ::

Sve zanimaju, vidim da su Cagini fanovi na tw komentarisali o tome da cela postava mora da bude dobra.
Garant će odložiti snimanje, ne mogu da stignu sve to za dvadesetak dana.

Pretpostavljam da je to razlog, razmika između Simay i Eylul je bila baš velika i te dve uloge je solidno odradila. Eylul jeste bila detinjasta, ali tako je Ece pisala. Hazar mi je tek posle pala u očima kao glumica kada sam je gledala u drugim ulogama.

Sve mi se čini da je tako nešto jedino i izgledno.
Meni je više dosta praćanja koji glumci trenutno imaju projekt, koji ne.

Sigurno. Jer da bi izašao iz lika i ušao u drugi treba neka priprema.


Sara Ulusoy ::

Ma ta istraživanja su koma. Jedan dan otkriju jedno, drugi dan drugo. Kakve veze sad ima vrući čaj i alkohol?

Svi Turci ga piju na litre, ja ne znam kako ti ljudi spavaju od tolikog čaja.

Ma to sam rekla više onako usput kad sam pročitala. Asocijacija mi je bila na Turke i Cagu jer on upada u ove.
Mislim da je na Kinezima testirano. Nisam čitala pažljivo, dugo mi je bilo. Kao, vrući čaj ne uzrokuje inače rak, ali kod ljudi pušača i onih koji piju alkohol, pojačava šanse za razvoj raka jednjaka.

Ne znam. Ali sad kad budem gledala kako drži onu čašicu u ruci samo ću gledati puši li se iz nje. Ako se ne puši, onda nije vruć. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 10:03 am

Vidim da se dosta Caginih fanova bune na ove promjene glumica koja osvanu svako toliko.
Na ovaj komentar sam se nasmijala slatko.
https://twitter.com/bollytugba/status/961676828002963456

Samo da nadodam, ja bih baš bila odličan izbor. trepko



Nego, znaš da ja setove (lokacije) upratim. To mi dođe nešto kao hobi.
Sad me zanima nešto. Onaj Yigitov stan se nalazi u zgradi na Sariyeru. To znam. A je li ova vila što se vidi na slici vila iz AvM-a?
https://www.instagram.com/p/Be8ut__Bl8S/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 1:11 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 1:19 pm

Ova Ibrina nova slika na instagramu. On i Arzu. naklon I jesu mi najbolji i najdraži.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 1:24 pm

Jesi li odgledala ti Seckinov film? Vidim da je izašao s prevedom.

Je li čemu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 1:34 pm

Ovo prevedi, lutfen.

https://twitter.com/raninimanini/status/961940928704450560

Tj. sjedi i sve što je Ranini tipkala pročitaj i onda ovdje u kratkim crtama reci ono što se odnosi na ovu seriju.
Jedino sam za Hazar shvatila koji lik igra.

Moglo bi od ovoga nešto biti. Čini se da ipak krećemo k početku snimanja kroz mjesec dana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 4:57 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 09, 2018 5:02 pm

I ovaj tjedan nema druge najave za SBA. Oha, izgleda da ne žele pokvariti oduševljenje poklonom.

https://twitter.com/mtggg/status/961982756313059329 Ovo im je drugi put da ovako rade.

Pih, meni su uskratili zadovoljstvo. smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: