Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyTue Nov 21, 2017 6:36 am

Svaka čast Ay yapimu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyTue Nov 21, 2017 10:24 am

Da napišem ovo prije negoli novi scenarist upropasti lik. Lik Ferhata je jedan od najboljih, a sve mi se čini i među najdražima, likova koje sam gledala. U ovih šest nastavaka me je oduševio. Lik koji je naizgled hladnokrvni ubojica, a mek poput pamuka, koji štiti one koje voli. Na samo njemu poznat način, ali štiti. I zbog kojeg sam pustila suzu u zadnjem nastavku. Taknuo me. Možda je i do Ibrahima malo i njegovog iznošenja (sigurno je), ali dijalozi, inteligencija lika (barem kako je bio napisan prvih pet nastavaka i dio šestog) me je osvojilo.
Glavni ženski lik, za divno čudo, iako radi suprotno od onoga što joj se kaže i iako je ponekad glupa, me ne živcira.

Nadam se da, iako novi scenarist ne slijedi toliko prethodnice, neće upropasti ovakav lik.
Sorry, znam da ne gledate.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyTue Nov 21, 2017 11:09 am

Hvala, canim benim. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyTue Nov 21, 2017 6:39 pm

Srećna slava, canim! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyWed Nov 22, 2017 9:13 am

Gledam malo rezultate po ovim anketama. Po njima bi Kelebeka trebao odnijeti Caga.

Hajde da vidimo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 DPMYLhCV4AALURP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 DPMYNaxX4AASk0i

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 DPMYLgqWkAAK4Lq

Znam da ovo nije mjerilo, ali svejedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyWed Nov 22, 2017 1:42 pm

Što sad Ranini kaže?

https://twitter.com/raninimanini/status/933299263597137920

Audicija? Mislim, tako bi i bilo pošteno, ali me čudi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyWed Nov 22, 2017 6:34 pm

Sara Ulusoy ::
Desi se i to, doduše, vrlo, vrlo retko. lol!

smeh

Sara Ulusoy ::
U prethodnim postovima sam mislila na treću partnerku. Inci mi je bila ok, odnosno, kao što kažeš, priča mi je bila dobra, Turku Turan je isto bila ok i najbolje mu je ona pristajala fizički, a Ece Cesmioglu je bila katastrofa u svakom pogledu.

Slažem se da je treća sezona bila totalni promašaj i gledala sam je isključivo zbog Sonera i ekipe.

Da, druga mu je fizički najbolje pristajala, pogotovo što je meni lično najlepši bio u tom periodu.
Treća sezona je horor, ja najviše zbog Sonera nisam mogla da gledam, odnosno nisam mogla Sonera bez Aylin da smislim, koliko god mi Bahar bila simpatičan lik i Mine Tugay draga glumica.

Nisi mi rekla, kako ti se čini ovaj glumac sa slike? lol!

Poncha, znaš li šta mi se danas desilo u školi?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyWed Nov 22, 2017 11:05 pm

Što?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 10:05 am

Lako je meni kad Caga ništa ne objavljuje, kao da nije živ, ali to je očekivano. Ali kad Engin se ušuti, a pogotovo kad je gdje i Caga, e onda mi i nije baš svejedno.
Samo očekujem da odnekud iskoči. Pametan je Engin.



Bitno je da je Netflix prije par dana objavio popis za iduću godinu.
https://www.whats-on-netflix.com/coming-soon/netflix-release-dates-2018/
Ono što je meni interesantno jest da neke serije već znaju datum, tj. mjesec prikazivanja, a nekima stoji samo da TBA 2018. Znači, ne zna se ovoj seriji kad će točno početi prikazivanje. Nema veze, bar je na listi. I znamo naziv. Untitled Istanbul - set historical drama series.
Vidim da sad svi o tome govore pa eto što je meni privuklo pažnju.






Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 1:04 pm

Jesi li ti ono Musu Uzunlara spominjala za Cagin i Kivin film, Saro? Hoće li ti ovo biti u Burcinoj seriji?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 1:20 pm

Pošto sam ja jedna od retkih profesorki koja ne brani korišćenje telefona na času, uzeo jedan i obavestio me da mi je Stanislav dobio ćerku. Još kaže, profesorka, pa zar nam niste rekli da je ovaj vaš razveden. To zna, a kad treba da mi kaže ko je bio u savezu Centralnih sila, to ne zna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 1:27 pm

Tako ti je to kad smiju koristiti mobitel. Majke ti, je li te opalilo srce? Ovdje si samo kukala. Stanka nisi smio spomenuti. A ovaj ti nabio na nos i kćerku i da je bio oženjen.
I jeste li barem popljuvali dotičnu? Jadan on ako je rekao što pozitivno o njoj.

Vidiš kako se lijepo zna izvući. Što će on učiti tko je na kojoj strani bio, kad može pogledati na internetu....
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:02 pm

A, šta ću kad sam stava da je bolje da im ja dozvolim, nego da glumim neko ludilo i onda mi krišom koriste, a pritom onda nije fer ni ja svoj da koristim.
Kako nije, još sam pokušavala da izgledam normalno. Prvo sam vikala, pokušavala da glumim kako to nije tema na času, a onda su oni počeli da me smiruju i vade sve na šalu. Ali je 1 svakako dobio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:07 pm

E ti bi koristila, a njima branila. Ne može. Ali onda su i oni snalažljivi. Pazi da ti ne prepisuju na ispitu preko njega. ;)

E, tako mi reci. Uopće me ne čudi što je na kraju dobio 1. Uopće. Em ne zna, em je pogodio.
Vidiš da je njima zanimljiviji Stankov život od tvog gradiva. Nego, vičeš?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:15 pm

Ne dajem im ja kontrolne, uvek usmeno pitam. Jedino volim da ih iznenadim sa petnaestominutnima, ali to svakako ne upisujem u dnevnik.

Eh, a kome njegov život nije zanimljiv...
Samo kad se iznerviram. lol! I kad mi pričaju u glas dok predajem, mada tad radije izbacujem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:18 pm

A lako je tako. Njih onda nije ni briga kad nema u imeniku.

Njima pogotovo. I to kad treba tebe omesti. Znaju ti slabu točku.

Mogu misliti... Ne znam ja kako im još nije jasno da kad ti govoriš svi trebaju slušati. Ne znam odakle im muda da govore s tobom u glas. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:27 pm

Pazi, ali nikad im ne kažem da neću upisati. A, usmeni je kod mene težak, bar tako oni kažu. Jednom mi rekli profesorka, sa vama ne može da se razgovara. smeh

Problem je što bi im pre uspelo sa tim, a i meni bi to bilo slatko...

Smej se ti, ali ja sam im lepo rekla da imaju dva izbora, ili da mene slušaju, ili da sami uče iz knjige.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:31 pm

A, drugoj godini, što radi srednji vek sam dala za domaći da pogledaju Vikinga. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:32 pm

Pa zar nisu već shvatili da ne upisuješ?
Oh, zar stvarno? Ja ne znam. Da im vjerujem? Eto i djeca znaju da si diktatorka! naklon

Je, kad ti sad stavljaju sol na ranu. Jadno dijete. Da je znao, mučio bi se.

Pola njih bi radije učilo iz knjige. Pogotovo ako nećeš provjeravati taj sat.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:32 pm

Nemoj zezati. Dobro nisi onim koji uče Kaligulu dala da gledaju Stanka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 2:38 pm

Nepredvidiva sam, a dosad su imali samo dva takva kontrolna.
A, nego kakva da budem, ne može on meni novu istoriju da smišlja.

A, na kraju za odgovaranje svakako uče iz knjige. smeh
Ali, ima ih koji vole da slušaju.

Pa i da im dam, kako da gledaju? Da odu u Gubernijski teatar u Moskvi? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 3:25 pm

I oba nisi upisala... Upiši barem sa strane, bodove. Tako će možda shvatit ozbiljno.
Pa npr. malo kreativna budi. Kad već izmišljaju. Neka tebe smjeste u prostor i vrijeme. Npr. po svom ponašanju u tom i tom periodu na koga im ličiš. (Iako im ne bi bila u koži ako kažu nekog koga ne voliš.)

Eto. I onda što će te slušati? Bolje pričati u glas, a ovi koji slušaju svakako te čuju. smeh

Pa skineš koji klip i uvodno za motivaciju, početak, uvod... Pa i mi smo ovdje gledali najave. Iako, nemoj mene slušati. Tko zna koji bi ti dio izvukla... smeh


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 3:33 pm

Upisujem u svesku.
S obzirom na njihovo zavidno znanje istorije, svelo bi se na guglanje istorijskih ličnosti. smeh
Nemam ja ništa protiv da oni pričaju, ali ne na mom času. lol!

Ne mogu da ga gledam, probala sam VMLj pre nekog vremena i plakala kao kiša.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 3:35 pm

Ok onda.
Barem ne bi guglali Stanka.

Evo je. Diktator.

Onda su pošteđeni Kaligule u Stankovoj izvedbi. I bolje. Inače će bi dobili nekog polugolog.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 EmptyThu Nov 23, 2017 3:42 pm

A, koliko su loši poznavaoci istorije, toliko su dobri filozofi.

Nisam diktator, samo ne podnosim da mi neko priča dok ja pričam, smeta mi i dekoncentriše me. A, oni su hiperaktivni i onda im taman neće smetati da se malo prošetaju.

Sad si me nasmejala u svoj mojoj muci. smeh
Čak i da je sve u redu, zamisli ja onako napaljena gledam sa njima Kaligulu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: