Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:06 pm

Ja sam ovo već predočila sebi. I stajling i sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:09 pm

Dolunay mi je pao na pamet kad sam se setila Metina, Medcezir, Hazar...

Imamo hit, kad krenes na Kelebeka predaj ovo Keremu Catayu. lol!

Pa mi smo usle u film, napise sinopis, odredile cast&crew samo da pocne snimanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:11 pm

Što se mene tiče, možemo i stajling. Da bude sve po našem guštu.

Nemaš brige. Nosim sa sobom. I reći ću mu, neka se ne zeza. Mi imamo barem šest nominacija za Oscar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:30 pm

Samo da Ilknur ne radi stajling. Poludecu od njenih sto slojeva odece i tri broja vecih jakni. Da je mogla stavila bi coveku burku, da se ne vidi.

I reci mu da angazuje scenaristu, a ne Ece, inace mu necemo prodati prava da snima. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:37 pm

Nikako Ilknur. Nema sto slojeva. Kakvi slojevi?! Ima da odrade pripreme za uloge kako spada.
Sve se kontrolira.
Odjeća odgovara prilikama u kojima se nalaze. Kad je profinjeno - odijela, kad idu na bazen - zna se, kad idu negdje u šetnju - sportski, kad idu van - primjereno... I jakne gerek yok.

Kivo neka vozi motor, Caga auto. Naravno i Kivo će imati auto.

Očekujem ayyapimovsku kvalitetu, bogastvo i raskoš. Od kuća, stajlinga pa nadalje.

Nema Ece ovdje što raditi. A ne znam ni oni iz Icerdea baš... Ja ti te scenariste ne znam baš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:51 pm

Kad idu na bazen-zna se. smeh
Evet, bazena si se dobro setila, bilo bi glupo da ne iskoriste bazen kada ce ga vec imati u kucama.
Mozda da im stajling ipak radimo nas dve. (racunam da ces biti glas razuma, inace ako bude do mene...)

Da, i ovo je super, Kivo voli motore i vozi motor. Caga bas i ne voli, morao je zbog Delibala. Njemu neki super sportski auto.

Ayyapimovski kvalitet i raskos se podrazumeva.

Ma kakvi ovi iz Icerdea, ne dolazi u obzir, oni osim akvije ne znaju nista da napisu, Asli ce da pretvore u statistu. Golotinja yok, seks yok, emocije sifir...Olmaz. Najbolje Kerem Deren i Ethem Ozisik (Poyraz) u kombinaciji. Obojica su inteligentni scenaristi i znaju da naprave dobar zaplet i akcijski i dramski i ljubavni. A i pokolj na kraju im ide od ruke.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptySun Sep 10, 2017 11:56 pm

Pa ja uvijek detalje uočim. Ono što čini seriju dobrom je između ostalog i to.
Što će nam viletine bez bazena, a još gore što će bazen vegetirati?

Znam te, ti daj prijedloge, ja ću te tvoje ipak malo popuniti odjećom. Ne mogu vazda goli.

Upravo zato. Prilagođavamo ulogu maksimalo njima.

Može. Onda oni. Inteligencija, koja komična scena, brdo akcije, zaplet, rasplet.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 12:11 am

Hahahaha, umirem, kaze ja cu tvoje predloge popuniti odecom. smeh Tamam, ti na moj izbor gaca dodaj odecu. smeh

Ja jedva cekam scenu tuce, to ocekujem da bude na Icerde nivou. Ajme, Kivo i Caga u klincu, nije mi dobro.

Za komicne scene je Ethem car, a Ahmet Mumtaz Taylan je vrhunski komicar. Tako da smo i taj deo pokrile.

Vala mi ovde za dva sata napravismo remek delo, kako to nikako da padne na pamet nekom producentu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 12:12 am

Odoh na spavanje, treba sutra ustati za posao.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 12:16 am

Umirem. Eto. Ali ostavit ću ti neke scene samo u gaćama.

Vala. Da znaš koliko mi ideja još navire ovako. Svašta bih ja tu uključila. Pokazala bih svu raskoš i talent njihov. Ali da ne duljim više. Sramota.

Odlično. Takvi likovi daju čar filmu i svemu. Pretpostavljam da bi taj otac pobrao fanove.

Nego što smo. Da nije kasno, ovo bih rarzadila da je spremno direkt pod nos Catayu.

Ajde, iyi geceler.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 12:19 am

Mislim da sam se odlučila za Dolunaya.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 8:43 am

Dakle, Caga snima dva filma. Jedan s Kivom, drugi sam. Jedna akcija i jedna srcedrapajuća priča.

Prvi film smo sve dogovorile. Izgleda da samo treba sve posložiti i uputiti Catayu. Izabrale smo Ay yapim jer ipak nam treba nešto njihove kvalitete, načina snimanja, bogatstvo, raskoš. To nam oni najbolje nude.
Priča puna nadmetanja, akcije, prevara, varanja, inteligentan humor, bez likova koji su karikature, scena za odmoriti mozak i gaće.

Imam jednu scenu za ovo zadnje. A na ideju mi palo i zbog spominjanja Metina (i Orkun i Yaman na igralištu) i zbog nedavne košarke.
Dakle, kako se Kivo i Caga uvijek nadmeću u svemu tako će se nadmetati i tko bolje igra košarku. S tim da nije košarka tu eto tako, nego čisto kao provokacija. Ne znam još koji bi bio koji pa ću ih zvati Prvi i Drugi.
Prvi je ljut što je Drugi napravio nešto, tipa zašao mu na teren, raspita se kod svojih ljudi gdje je ovaj. Njegovi mu kažu da igra košarku na igralištu. Dolazi Prvi, gleda Drugog koji se razmahao. Gađa koš za košem. Prigovara, urla, viče, rijeka psovki i još došao s cijelom četom ljudi i svojim pomoćnikom. Drugi mu odgovara da se smiri, da nije sad vrijeme od posla, neka dođe da će ga naučiti kako se igra košarka. Čisto podjebavanje, a ni ne zna da i Prvi odlično igra. I onda oni, naravno, po tvome odjeveni počinju igrati i nastaje sraz velikih. Sva mafija u čudu gleda, a ova dva pomoćnika pametnim doskočicama jedan drugog podbadaju. Samo što rat ne izbije, može i hoće.
A Asli samo gleda s prikrajka. Ne zna jadna na koju će stranu.

Za Dolunaya sam odlučila jer je bolje da nema poveznica ni sa jednom serijom u kojoj su dosad glumili ni Kivo ni Caga. A i malo mi je simpatičniji. Mislim da mu uloga pristaje.

S obzirom na to da je ovo akcija očekujem veliku hordu muških gledatelja, plus Cagine i Kivine fanice. Hit je zagrantiran. Uz odlične glumce, kostimografiju, scenografiju, režiju.


Od ove drame ne očekujem toliko veliku popularnost. Em zato što je samo Caga, em zato što tematski nije toliko zanimljiva, em je tužna.
Ali da vidite o čemu govorim, evo i par scena kako ja to vidim.
S tim da mi je teško i naći nekoga tko može glumiti ovu sestru djevojčicu, pa bih joj možda dodala 5 godina.

Scene Caginog ludila i tuge znate...
U jednom napadu ludila, on će prebirati slike sa svojom suprugom. (Inače, ta supruga ne treba biti neka glumica jer oni ni neće imati nekih scena. Praktički ona će samo odglumiti da joj je loše i umiranje. Neće imati nikakve flashbackove u vidu filma, sve prisjećanje je gledanje slika i čuti glas). Gleda sve slike, kojih ima puno, i mijenja izraze lica. Vidimo njih dvoje, vjenčanje, slike njih s bebom. Tada Caga grčevito drži sliku u ruci. (Prikazane ruke i slika.) Pogled mu zastane na sliku na kojoj on drži kćerkicu u naručju, a supruga ga gleda u oči. I čuje njen glas: "Askim, obećaj mi da ako se meni nešto dogodi ti ćeš uvijek paziti na nju, čuvati je kao oko, voljet ćeš je i uvijek će ti biti uz nju." Ovaj odgovara: "Obećavam. Ona je naše zlato." I tada na slici vidimo suzu, a onda mu prikažu i lice.
U to, iz sobe se začuje plač djeteta i on se trgne i osvijesti. Dijete plače, nitko ne reagira. On doziva majku, oca, sestru. Majke i oca nema, izišli su, a sestru vidi kako spava. Djevojka je od umora zaspala. (Inače, ona brine o bratu najviše. Jako je pogađa to kako je loše. Dočekuje ga kad dolazi pripit, izudaran, ranjen kući. Njeguje ga i pomaže mu. I pri tome se sjeća kako je on nju pazio kad je bila mala, kad bi pala, kad bi posrnula, kako ju je nosi, previjao rane... Onaj Icerde đir prisjećanja.)
Kako je vidio da je sestra, koja inače brine o maloj dosta, zaspala, on ode djetetu. Podigne je, ne zna što maloj treba, ljuljuška je... Misli da je gladna pa joj ide spremiti hranu. Jednom rukom dijete u njihalici ljuljuška, drugom nastoji ugrijati mlijeko. Ne ide mu. Mala plače, on psuje (pa se upozorava kako pred djetetom ne smije psovati), mrmlja... U to se i sestra probudi, dođe onako snena do kuhinje i gleda brata. Ne može vjerovati svojim očima, ne zna bi li se smijala od sreće ili zaplakala. Suze su tu, sjeća se svog brata kakav je nekad bio. Baš takav, drag i mio, punog srca, nježan. Uvijek je vjerovala u njega. Smotan je. I onda ulazi u kuhinju i pomaže mu. Jer se ovaj jadan i ispekao. Nauči ga sestra polako kako se treba brinuti o malenoj. Uči on i napreduje. Caga je to.
Daljnji dio filma je med. Do pred kraj.
Ali eto, čisto da vidite kako ja to vidim.

Za ovu sestru mi treba mlada glumica koja dobro glumi. A ne znam koga bih rekla, sve promašaj do promašaja. Jedino mi pada mala Miray na pamet, a ona je već glumila s njim pa ne znam.
I za dijete treba osim bebe, još dvije glumice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 11:13 am

Vidim da onaj što je došao u LA objavljuje dosta slika, ali Cage nigdje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 1:09 pm

Jao Poncha ti si se bas dala u posao. Ovo cu da procitam kad dodjem kuci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 4:36 pm

Pročitaj kad stigneš. Ja mislim da ovakva dva filma i uloge bi Cagi legle samo tako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 5:11 pm

Izgleda da su se Kivo i Basak vratili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 7:45 pm

Je li se i Kivo vratio?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 8:02 pm

Vidjela san sliku s Hakanom, novinarem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 11:12 pm

Pretpostavljam da jeste, ne verujem da se Basak vratila sama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 11:13 pm

E da vidimo sad sta si sve smislila danas.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 11, 2017 11:29 pm

Poncha, pa ti si carica, kako sam ja basket smetla s uma. To je jako vazna scena. Molim da tom prilikom budu obuceni-zna se, odnosno po mom. Nikakvo dodavanje odece na moju ideju ne dolazi u obzir. lol!

Ajme, deliricem, ja hocu ovaj film. Bu film buraya gelecek!!!!!!

E sad... Svidja mi se ovo sto si napisala, imas dara za pisanje, bas sam uzivala.
Volela bih da gledam Cagu u ulozi oca. To mi se mota po glavi jos od one scene u Icerdeu sa malim Umutom.

Mislim da bi Miray bila idealna za tu ulogu. Ona mi je trenutno najbolja glumica te mladje generacije. Nema veze sto su igrali zajedno u Meceziru. Ovo je film, a i da je serija ok je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyTue Sep 12, 2017 8:30 am

I ja pretpostavljam, ali eto opet pitam.
Nisam znala je li ova slika s novinarom nova ili stara.
Pretpostavljam da se i trebao vratiti jer mu je uskoro snimanje filma, a Basak se vratila i zbog posla.

Maloprije sam čitala izvještaj sa susreta Kive i fanova. Mogu reći da je Kivo stvarno faca. Ja recimo nisam pratila serije kao ti, niti znala te glumce njihove. Uglavnom sam čitala što na hr-u kažu i to ne previše. Nešto sam znala i ja sama pratiti, ali uglavnom ono što su mi servirali. Prvo ozbiljnije i samostalno praćenje mi kreće s Cagom i od tada sam se preselila na sve tursko. Znači, krećem od izvora.
Ali i tada mi je Kivo bio faca i najviše sam upravo njegovih projekata gledala ili započinjala gledati, nešto su i ovi s TV-a ukinuli. Njega doživljam kao facu i dobrog glumca. A čitajući ovo samo mi je to potvrdilo. Kivo je fenomen.
https://www.gingermonette.com/single-post/2017/09/08/Weve-Been-Kivanced-American-Fans-Meet-Kivanc-and-Basak-Tatlitug

Sretna sam zbog ovih njegovih fanova. Oduševilo me kako nije dao video.


I upravo ovaj akcijski film s tvojim Kivom i našim Cagom bi bio veliki hit. I kad uključimo ovo što mi želimo. Nije da mi ne znamo što je dobro.

Ne znam ja kako si ti smetnila, ja sam to ciljala od početka. Meni je to jako važna scena. Kad ću drugo vidjeti kako ovi igraju zajedno. Basak me zezla.
Meni je osobno važno kad u filmu ili seriji pronađem dio glumca, kad vidim da uživa u sceni kao da ne glumi. Ovdje bi to bilo baš. Vole košarku, igraju je i to bi bilo to. Prilagođavamo film njihovim hobijima. (Malo bi bilo previše da sad stavim da idu na ronjenje. Ali jedan sportski okršaj je ok. Nakon kojeg može slijediti tuča, poslovni prijedlog i dogovor, još gora svađa, ubojstvo...)
Naravno da su odjeveni po tvom. Pa rekla sam već. Ne petljam se u ovo. Davno si iznijela želje.

Da, da... Evo samo nas slušaju. Ili da napravim kolaž i kažem da su glupi ovi u Ay yapimu.

Hvala ti, ali ja ne mislim da imam.
Ja želim vidjeti Cagu u ovoj ulozi zato sam i napisala ovih par scena.
Možeš li ti vidjeti Cagu kako uzima dijete u ruke i ljulja ga?
Možeš li vidjeti kako raširenih ruku jednom ljulja onu njihaljku, a drugom grije mlijeko?
Možeš li vidjeti kako provjerava je li mlijeko toplo, sprži se i onda maše rukom?
Možeš li vidjeti kako presvlači dijete?
Možeš li vidjeti kako uspavljuje dijete?
Možeš li vidjeti kako kćerkici pokazuje fotografije i objašnjava joj svaku i pri tome mu zna zasuziti oko, a kćerkica mu briše suze?
Možeš li vidjeti kako je češlja i sprema za školu?
Eto, ja u takvoj ulozi želim vidjeti Cagu jer je to ono što nismo imale priliku vidjeti. Želim ga vidjeti kao starijeg brata mlađoj seki (ovdje je eto pet godina stariji).
Kad je bilo ono za Yusufa, ja sam prvo istražila sve o tom liku i najviše mi je pažnje privuklo da je imao dva sina. I to me u cijelom filmu najviše obradovalo.

Ne znam puno tih mlađih glumica i koja bi mogla odglumiti tako mladu osobu. Miray sam vidjela u MC-u i tamo je baš skinula dobro razmaženu klinku i ona neka govorna specifičnost koju ima mi je dodatni plus trenutno. Vidjela sam neke isječke iz VS, jer netko od ovih što pratim objavljuje, pa mislim da i tamo dobro glumi.  

A za ovu suprugu mislim da je Bensu idealna. Ne znam s kim Caga tako dobro izgleda na fotografiji. Značajan dio filma je, a ne glumi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyTue Sep 12, 2017 9:00 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 DJgU7CcXUAAcgvD
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyTue Sep 12, 2017 2:38 pm

Imam pametnijeg posla koji mi se ne radi... Pa da onda napišem koju scenicu.

Dakle, ja to stvarno mislim. Svi flashbackovi ispričani u vidu priča koje pripovijeda Caga gledajući slike. Prikaže se slika, a Caga pripovijeda što je bilo tada kad je slika nastala.
Npr. kad kćerkica poraste on joj uvečer priča priče, prikazujući slike njega i majke joj i tako malena upoznaje majku i saznaje sve o njoj.
Pokazuje slike od kako su se upoznali (recimo Caga je fotograf, radi kao pomoćnik nekom fotografu, a Bensu je model), preko prvog izlaska, kroz vezu, vjenčanje, putovanja... Što sve ne... Nešto što bude zanimljivo i nabijeno osjećajima to čujemo, a ovo drugo više onako brzinski pokažu slike i Cagu koji kao priča i vidimo mu razne izraze lica...
Na ovaj način, bez videa imamo flashback, a opet Cagina boja glasa u prepričavanju, kao i izrazi lica i ton ocrtavaju nam osjećaje sa slike. Dakle, naglasak čisto na Cagi. Ima da ga gledam.
Tako imam npr. scenu za sliku na kojoj Caga ljubi Bensu u stomak. I scena ide ovako.
Malena (već je malo veća), zvat ću je Melek, dolazi u pidžamici k Cagi noseći u ručicama kutiju sa fotografijama. Sjeda pored njega, odvaja dvije hrpice slika (one već pogledane i one koje još nisu).
Prva joj je ova na kojoj Caga ljubi Bensu u stomak. Bensu na slici ima gol stomak, Caga joj je podigao majicu i poljubio ju je nešto ispod pupka.
M: Tata, ajde. Vrijeme je za priču. Sad je na redu ova slika. (Pruža mu sliku. Caga gleda, razvukao je osmijeh i zacrvenio se. Malenoj ništa nije jasno.)
C: To je bilo dan prije mog rođendana. Tada sam te prvi put poljubio.
M: Tata, ja te ništa ne razumijem. Kako to?
(Caga se misli, ne zna kako da to ispriča, a da malenoj bude jasno.)
C: Vidi, taj dan sam ja do kasno radio jer sam sutra dobio slobodan dan s obzirom na to da mi je bio rođendan i trebao sam imati zabavu. Šef mi je dao slobodno. Kad sam došao kući, dočekala me tvoja majka s nekim poklonom. Ja je pitam što je to, a ona odgovorila da ima nešto za mene i da ne zna hoće li mi se svidjeti. Upitao sam ju je li pogriješila dan jer je meni sutra rođendan, a ona je samo odgovorila da zna, ali da me želi iznenaditi prva i da ne zna hoće li mi se svidjeti poklon.
M: Zašto ti se ne bi svidio? Što si dobio? (Mala uzbuđena i začuđena, a Caga se smješka. Osmijeh od uha do uha, onaj iskreni.)
M: I tata, ne čujem.
C: Dobio sam kutijicu, a u kutijici je bio jedan test i crtice. (Mala ništa ne razumije, samo ga gleda upitno.)
M: Kakve sad crtice, kakav test? Reci ti meni je li ti se svidio poklon.
(Caga ne odgovara ništa, samo se smije. Već je lagano i rumen. Razmišlja o tome kako će joj reći da ni on prvu sekundu nije znao što znače dvije crtice i nije bio svjestan ničega i da nisu planirali trudnoću i da kad je shvatio je skočio u zrak od sreće, zgrabio Bensu, digao joj majicu i poljubio je.)
C: Ma tako mi je tvoja mama rekla da je trudna i da će roditi tebe. (Malena klima glavom, ali ni dalje joj nije jasno jer ona sebe nigdje ne vidi.)
M: A je li ti se svidio poklon? (Gurka ga da odgovori.)
C: Je. Najljepši poklon. Toliko lijep da sam te odmah poželio poljubiti i to sam napravio. (Mala klima glavom iako joj i dalje nije jasno o čemu on to.) A onda sam poljubio i tvoju mamu. Vidi (pokazuju drugu). Morao sam joj zahvaliti na poklonu. Bila si tako mala. (Ništa malenoj nije jasno, ali vidi tatu cijelog sretnog, smije se pa je i ona odmah radosna. Nema veze što nije razumjela tatine crtice, ravan stomak kod mame, ali su oni njoj lijepi na slici.)
M: Dobro je, tata. (Grli ga, a onda se malo odmakne.) Ako kažeš da si mene tu poljubio kad sam bila mala (Melek skuplja dva prstića, kažiprst i palac) onda me možeš poljubiti i sada kad sam ovako velika pa da onda idem spavati. Kasno je. (Caga se nasmije glasno.)
C: Naravno, anđele. (Ljubi je u čelo. Melek ga zagrli oko vrata i poljubi u obraz.)
M: Ne trebaš ići sa mnom. Vidiš da sam velika. Sama ću se pokriti. Ti dođi kasnije pa provjeri. (I onako bosonoga odujuri. Caga samo klimne glavom.)

Npr. za scenu iste one fotografije koja je trgnula Cagu iz ludila.
Caga sliku gleda s nekom čežnjom i sramom. Oči pune suza.
M: Tata, zašto takav izraz lica? Kad je ovo bilo?
C: Kad si se ti rodila. Kad si bila mala. Tad smo tvoja majka i ja shvatili da te volimo najviše na svijetu. (I Cagi kane suza. Melek mu obriše suzu.)
M: Tata, nikad nemoj plakati. Ja vas volim najviše.

I tako bih ja mogla cijeli film. Ali prepuštam nekom scenaristi koji će to razraditi u detalje.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 EmptyTue Sep 12, 2017 6:45 pm

Poncha ovo ubija...za Melek bi bila dobra Sibel Melek Arat ova što je glumila malu Hulyu.

Ovo bi bio apsolutni hit za žensku publiku.

Što se tiče drugog fima sa Kivom,ja bih ciljala i na mušku publiku i išla na nešto
slično kao u filmu Fight Club..(kad nam je već Yusuf upitan),dva luđaka,noćne tuče..nekako njih dvojicu mogu vidjeti u tim ulogama.
.
Dolunay se i meni sviđa.

Poncha ne brinu za odjeću,ako Basak ne bude mogla,imam ja jednu dobru stilisticu,koga sam
god odvela k njoj je bio zadovoljan.
Brojke sam zapamtila kezz ,za mene idealna visina,a i kilaža je dobra.



Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: