Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 2:50 pm

Evo CVG dobili nagradu. Srebro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 2:56 pm

I Bursin nagradu za glumca.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 3:00 pm

Znam ga ,zaboravlia sam ime,on i onaj što je glumio policajca su mi najzinimljiviji fanovi.
Slikao se sa pola reprezentacije,Vida ide u Besiktas.Neku večer kad je igrala reprezentacija muž i sin traže od mene da im prevodim što piše na tribini,još su me i zezali toliko gledaš turske serije a ništa
ne znaš.

Opa mali i statist,sad ćemo imati vezu kezz

Čitala sam i taj,a i oni od starog blogera,koliko sam razumjela napisao CU turski superheroj.

Što se tiče Basak slažem se,pa zar i nije najvažnije da je on sretan s njom.
Izgled je vrlo relativan pojam,najvažnije je uz sebe imati potpunu osobu,koja te neće
sramotiti..


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 3:13 pm

Gorkem je najjači. On je davao izvještaje onda kad su snimali scenu ranjavanja Sarpa i Merta, zadnja epizoda. Do dugo u noć je pisao. I na kraju napisao da su napokon i njega ubili.
A onda je sutrdan, ako se ne varam, snimao i one scene u Celalovom novom uredu. To je bio zadnji dan snimanja.
Inače, on prati Cagu svuda, a Atalayev je prijatelj isto.
Imao je ovaj dosta scena u Icerdeu, na početku je bio Alyanakov čovjek.
Jesi vidjela.... Nema gdje ga nema.
A Numan, policajac, mi je isto dobar tip.

Nadam se da će Bešiktaševi fanovi biti sretniji s Vidom od Galatinih s Tudorom. Ljuta sam još.

Nema ništa od veze. Na krivoj je seriji bio.

Misliš na Abdurrahmana? Da, i on je pisao. Uvijek piše sve najbolje o Cagi.
http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy--super-kahraman-olma-yolunda-dev-adimlarla-ilerliyor-/Blog/?BlogNo=568672


Последњи изменио Poncha дана Thu Sep 07, 2017 3:19 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 3:17 pm

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 4:06 pm

Baris je faca kezz

Nikad se ne zna ostani s njim u kontaktu.

Da na Abdurrahmana.

Sad si me podsjetila da je bio uz Alyanaka..zadnju ep. Icerde nisam
odgledala cijelu,nije mi se dalo ni prevedenu..bila sam tužna,bilo mi žao
Sarpa,iako nije umro za mene kao da je.. na kraju je on ispao jedini
gubitnik.


Nagrada Keremu smiješno i ja sam od Grada brzo odustala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 4:12 pm

Naljutio se na mene.

Nisi odgledala. Razumijem. Meni je isto mučenje bilo ponovno odgledati epizodu. I da, smatram i ja da je Sarp gubitnik.

Ja stvarno ne znam kako on te nagrade dodjeljuju. Meni je više iti smiješno glasati za išta. Nijednu nagradu više ni ne očekujem, pogotovo ne kod onih nagrada gdje se pojedini glumci iz produkcije guraju. Od svih turskih serija, baš iz Ay yapima glumac trebao ići i dobiti nagradu. I serija isto.

Nego, zezaju li te još tvoji? Morat ćemo kod Sare na učenje turskog. Njoj ide.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 4:15 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 DJHLiOKXgAEslIB
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:11 pm

Fragman za Siyah Beyaz Ask mi se svidja. Stajala bi Kivi uloga, ali stoji i Ibri, Ibrica je dobar glumac. Ne svidja mi se jedino Birce.

CvG su dobili nagradu? Yuh. Hajde da zanemarimo Icerde da ne bude da smo subkektivne, ali bilo je mnogo boljih serija od CvG. Recimo EDHO. Jedna od najkvalitetnijih serija u prosle dve sezone. Ili Hayat Sarkisi, isti zanr kao CvG a scenario hiljadu puta bolji.

I nije mi jasno zasto je svake godine samo Ay yapim nominovan.

Bursin je dobio nagradu koju je prosle godine dobio Engin Akyurek? Peki...
No comment!

Da je bar Kivo dobio, a ovako bruka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:14 pm

Pisala ti je Ece.
Dobili su drugu nagradu, ako sam ja to dobro shvatila.

Meni isto nije jasno zašto ide samo Ay yapim. Po čemu je to on privilegiran? Eto, ja ne mogu mjerodavno reći jer sam gledala samo Icerde, ali vi koje gledate valjda znate što je bolje.

Uglavnom, ja ne znam niti izabrati seriju niti dobrog glumca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:22 pm

Nisam danas stigla nista da pratim, tako da nisam videla sta je Ece pisala.

Ja gledam i dobre serije i gluposti, ali nije da nisam svesna kad gledam glupost da je glupost. Icerde i EDHO mozda nisu nominovane zato sto nisu drame. A za mene su to bile najbolje serije prosle sezone. Ali bilo je boljih drama od CvG. Ono je bila obicna meksicka sapunica.
I za glumca znam da procenim da li dobro glumi ili ne. Bursina ne mogu da procenjujem jer ga nisam gledala, ali nije da sam videla da bilo ko pada u nesvest od njegove glume osim njegovih fanova, prema tome ne znam na osnovu cega je dobio nagradu. Podsecam da tu istu nagadu Caga nije dobio za Yamana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:23 pm

Otkad se twitter plaća? Što je sad ovo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:26 pm

Kako se placa?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:27 pm

Sad sam bila na tw nisam videla tako nesto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:32 pm

Ona je napisala. Eto, da znaš gdje ćeš vidjeti.

Ma gledam i ja. Nekad odustanem, nekad pogledam sve. I svjesna sam da kad gledam seriju koja ima mana dosta, ali mi se sviđa da to nije remek djelo. I pogledam je. I svjesna sam da neki glumci možda i ne glume loše, ali su mi antipatični. Isto kao što su mi neki i simpatični koji se nisu iskazali. Neki lošji i dopru do mene, neki dobri i ne.

Ja za Bursina ne mogu reći da je loš glumac, niti ću. Ali mi je u svakoj ulozi isti. I kad govori, ne govori čisto i ne mogu se oteti dojmu da se muči s turskim. Ok, u jednoj je ulozi to simpatično, ali kad je tako i u idućoj, ne ide. Prenese on meni što treba, ali da je glumac koji osvaja nagrade pored ostalih glumaca ove sezone, e pa i nije. Pogotovo ne jer je serija čisti užas bila i da nije AY yapim ne bi to izguralo kraj sezone.

Ja kad kažem da ne znam izabrati. Eto primjer. Caga za ulogu Yamana. Ili GQ za prošlu godinu. (Realno, Cagina i Kivina serija su počele u isto vrijeme.) A serije biram po onom što mi paše, ne onom što je najbolje. Ja sam i Icerdeu našla mana.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:32 pm

Ja sad vidjela neku pobunu kod Caginih fanica za plaćanje. Padam s Marsa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:36 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:55 pm

Ma dobro to GQ nije bilo za glumca nego za muskarca godine. A i to he trebao da dobije neko sa Star tva isto kao AK za Kanal D. Ali to su domace nagrade i naravno da ima namestanja, a ovo je medjunarodna. I redovno je dobiju Turci i to iz Ay yapima. Uopste nije providno da je namesteno.

Pa ne znam sta je to za tw.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 5:59 pm

Tako mi reci. Ja se živa pojela kako Kivo, a ne Caga. Zar nije u kategoriji glumca godine? Sad mi je jasno.

Pa zato mi i nije jasno zašto samo Ay yapim ide.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 6:04 pm

Ovo ti je kao što smo i mi za Stanka glasale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 6:14 pm

Veronika, je li znaš da je velika većina Cagine rodbine za Besiktas? I to strastveni.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 6:21 pm

Man of the Year je bila nagrada. Za glumca u tom trenutku ni jedan ni drugi nisu mogli da dobiju kad su im serije tek bile pocele.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 6:22 pm

Ja navijam za Galatasaray zato sto mi vecina frajera navija za njih. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 6:22 pm

Ne znam kako sam ja povezala da je to bilo, ali u kategoriji glumca.

Moja greška.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 EmptyThu Sep 07, 2017 6:22 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 18677773_277897992706700_5476814859884560384_n.jpg?ig_cache_key=MTU5ODcwNzk3NDIzMDMzNTA0Mw%3D%3D
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: