Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 1:19 am

A u kakvom odnosu mogu da budu, u istom kao i obično, nisu ni na čeloljubu, a ne nešto više od toga. Nasilsin? Iyim. Iyi ki hayatimdasin... Eto, u takvom su odnosu.
 
Ova izgleda opasno, moguće da igra igru, čak je moguće i da radi za Celala. Ama neyse, neka se poseksaju, šta fali, neće da je ženi.
 

Yok, Davuta ljubav jedinu nema šanse da prevari. #Sarvutforever smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 1:24 am

smeh smeh smeh
Sara pukla totalno, prvo sebi našla drugi par, a sad i navija za prevaru. Nevernice jedna, ti na ovom forumu daješ najgori primer. lol!

Uu, ako još i igra igru, tek ću da je zalajkam, ovoj seriji fali jedan jak ženski lik.

Tačno, ko može njega više da izluđuje, ovaj htedoh reći voli više od Davuta? #Sarvutforever smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 1:31 am

A, pazi još nas dve sa cigaretama na avatarima. smeh smeh smeh #SarAnđforever smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 1:34 am

Neka se stide scenaristi koji su me naterali da pored Cagine serije tražim sebi par u drugoj seriji. smeh
 
Zamisli ona ga navlači na igru, a on padne na nju, uf. Dajte meni da pišem njihove scene, molim vas. smeh Garantujem vrhunsku glednost i kaznu sa minumum šest nula. smeh
 

SarAnđ :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 1:39 am

smeh smeh smeh
Ma kakvi šest, devet u tvom slučaju. lol! I u vidu kazne i u vidu pregleda na yt. Samo, ja ne bih pisala takve scene svom Stasu, nego bih ih izvodila sa njim. lol!

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 1:45 am

A dobro, ne bih ja baš toliko preterala, mislim ja bih, ali oni ne bi hteli da glume. smeh
 
Ali krajnje je vreme da se krene u tom smeru, u 22 epizode smo imali jedan i po poljubac. Ako neće da spoje Sarpa i Handan, neka bar Melek bude ljubomorna, samo neka se pomeri sa mrtve tačke i jedne te iste replike.
 
I gde je došla sad ta Handan, lepo sam digla ruke od Sarpovog ljubavnog života, sad su mi zagolicali maštu. lol!
 

Jesi odgledala Anne?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 2:02 am

SarMel su zaista jedan od najneuspešnijih parova koji sam ja ikad gledala u nekoj turskoj seriji. A, da bar nije bilo toliko mnogo potencijala, yazik.

Pa šta i da bude ljubomorna, očitaće jedna drugoj par bukvica i to ti je to, čak ni fajt neće pasti. smeh Previše je Melek pasivan lik, a za sve je kriva Bensu.

smeh smeh smeh
Tebi zagolicali maštu, a Ponchi će još i ogaditi Sarpa. lol!

Jesam, nego čekam tebe za komentar, pa ja da se nadovežem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 2:06 am

Osmeh koji se rađa u očima. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 WfCs0zE1jpQ

Ajde Saro biraj predstavu na koju ćeš da te vodim, ja imam puno para, mogu sve da vas častim kartama. Btw, jel' si znala rusofile moj da Rusi i Turci isto kažu biljet? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 3:36 am

Nego šta su, za 22 epizode napredak nula. Pusti napredak u ljubavnom smislu, još nisu seli i razgovarali duže od minut. Replike koje se odvijaju među njima su prazne da praznije ne mogu biti. Još nisam videla tako dobre scenariste sa tako malo talenta za ljubavnu priču. Dobijaju dosta kritika od fanova na tu temu, ali ne obaziru se uopšte. Doduše, što bi se i obazirali sa takvim rejtingom.
 
I to što kažeš. Još će da se posvađaju pa neće biti ni iyi ki hayatimdasin. smeh
 
Poncha je za Sarmel do kraja, ja sam za Sarpov ljubavni život ko god bio u njemu. smeh
 
Za Anne ne znam više ni šta da kažem, ali stvarno. Pretpostavljam da scenaristkinja prvo sedne i razmisli koga će i kojim mukama Sule da muči u sledećoj epizodi, pa onda doda ostale likove i radnju za ukras. Ne sviđa mi se u kom smeru dalje ide priča. Imali su u rukama situaciju sa domom i to su trebali bolje da iskoriste, a ne samo tako da pređu preko toga.
Šta smo mi gledali dva sata, Sule i Cengiza u svim mogućim stanjima. Ja ne mogu da verujem da oni nama u seriji koja se zove Anne u svakoj epizodi prikazuju Sulin seksualni život, toliko je degutantno da nemam reči.
Sledeća epizoda mi se i ne gleda, jer znam šta će biti. Cengiz je bar pet puta ponovio da će on da vaspita Melek, da će on da je nauči da poštuje roditelje, znači imaćemo mučenje deteta do krajnjih granica. Stvarno to više ne mogu da podnesem. Seriji su trebali da daju ime Melek’in sucu ne?
 
Cahide me je izludela. Tu ženu ne treba hvaliti, odmah napravi neko sranje. Šta znači pomoći Sule i Cengizu da uzmu Melek i još im dati pare. Ok, ona hoće da spase Zeynep, ali ne može pritom da dovodi u pitanje život sedmogodišnjeg deteta. Mogla je Zeynep da ostane u zatvoru još mesec dva, a ona za to vreme da prikupi dokaze protiv Sule i da je time ucenjuje da povuče tužbu.
 
Gonul mi već više ide na živce. Ta tajnovitost oko nje se toliko ravukla da me uskoro više neće ni zanimati njena priča, a toliko sam čekala da je čujem.
 
Mislim da su nam dali signal Ali&Duru. Prvi put je glasno izgovoreno da je Duru bacila oko na Alija. Nadam se da će Zeynep to što pre da čuje ili da primeti, onda se sigurno neće petljati sa Alijem.
 

Jedine scene koje su vredele je bila ZeySin u sobi za ispitivanje i sve scene Melek Zeynep. Onaj razgovor preko telefona i Melekin dolazak kod Zeynep je bio neverovatno potresan. Beren je stvarno čudo od deteta, bila je fenomenalna u tim scenama. Mislim da bi sada tu Sinan mogao da pomogne, jer dom će da obavesti policiju, a onda će Sule da digne sve na noge.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 3:39 am

Ne idem u Moskvu pre tvog venčanja. Stankove predsave ću da gledam tek kad bude tvoj muž, pre toga ništa. smeh
 
Turci kažu bilet, oni nemaju slovo lj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 3:49 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 A6FWMJ
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 8:54 am

Kusura bakma, ama reći da sam prodala Sarpa zbog Melek ne stoji jer sam pošli tjedan dušu ispustila suzama zbog njega kad je ostao u hladnjači i zbog njega Merta zovem govnom od čovjeka. Sarp je vjerojatno jedini zbog kojeg i gledam ovu seriju, a ni to ne znam bih li gledala da ne glumi Caga.
Ono što kažem, ako Sarp prevari Melek s Handan, želim Melek sreću s nekim tko je iskreno voli i koji je ne bi izdao (a mislim da je Davut toliko voli). Neka mi kasnije ne prodaju priču o pomirenju Melek i Sarpa i ostale gluposti. Neka ih rastave do kraja, a onda Sarp može imati koliko god njih hoće...

Ne mogu mi prodati priču da u prethodom nastavku Sarp, ne jednom nego više puta, stavi svoj život Melek u ruke jer joj je doslovno rekao da se oglušio od Celalove zapovijedi, da je nevin, da nije nikoga ubio... Prije toga je šalje na policiju... Tko je tu lud?
Jako im je loše pisana priča. Prvo su ih naprasno spojili onda držali na ledu dugo (a ja vjerujem Cagi kad je rekao da će se Sarp boriti - nije ni Caga znao što scenaristi muljaju), spojili ih i onda ovako da ih sad posvađaju... Ne znam koji je razlog za ovako loše napisanu njihovu priču, ali ako su vidjeli da im ne ide ili da Bensu ne može iznijeti scene, onda nisu ni imali potrebe za pola ovih scena, mogli su ih davno prije rastaviti, ubaciti neki novi lik i većina zadovoljnih... Ionako od Caginih fanova rijetki podnose Bensu, rijetki su Sarmelovci i skoro svi koje sam čitala što na twitteru, što po grupama navijaju za Tubu.
Shvaćam da je vama drago što je nova glumica dovedena, da volite akcije, da vam je Melek loša, jer o tome čitam posvuda. Ovi na twitteru se slažu s vama. Slobodno, vi uživajte. Ja se ne bunim.
Samo kažem da u slučaju Sarpove afere s Handan neka ga više ne mire s Melek.
Ne znam voli li Sarp Melek, ali ako su već u nekoj vezi onda neka barem bude vjeran i iskren.

Što se Melek tiče, meni je ona sasvim ok lik. Nje mi je pomalo žao jer imam osjećaj da je rijetki iskreno vole. Cijeli život živi kao izolirana od svega.
Jedinu stvar koju sam joj malčice zamjerila je iz prošlog nastavka kad je Sarpa dovela da ga Mert prati. A na kraju, možda nije ni loše napravila.
Ne smeta mi čak ni što je prozivala Sarpa, jer je davno prije govorila Sarpu da Davut nije kao on, da Davut voli ubijati...
Mislim da voli Sarpa. Ona je njega zvala da odu na putovanje zajedno. Ne vjerujem da ga je zvala samo da bi se gledali.

Normalno da Caga ima kemiju s Tubom, ima je on sa svima u seriji osim s onom što mu glumi mater.
Meni se Sarp i Melek sviđaju kao par, ovakvi, ali im fali puno toga u priči.
Mnogi su nezadovoljni što se piše za Tubu konuk glumica. S obzirom na to koliko većina želi da ostane do daljnjega, možda scenaristi i poslušaju.
Ja ne znam što se dobija s ljubomornom Melek, mogli su napraviti i ljubomornog Sarpa.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 11:45 am

Ja nisam za prevaru jer to Melek nije zaslužila,kad je ona psihijatrica u The Departed prevarila Sullivana bilo mi je drago jer mi je on stvarno bio ljigav...i nije me uvjerio u svoju ljubav prema njoj,a ni ona sama u to nije vjerovala.

Prevarom bi meni Sarpov lik izgubio na vjerodostojnosti,ja sam ga doživjela kao principijelnu i odanu
osobu,koliko god njihova priča bila tanka,koliko god oni njihovi zagrljaji bili mlaki..ja ih doživljavam kao
zaljubljeni par i navijam za njih.
Prevaru ne odobravam ni zbog viših ciljeva,Sarp je uspješno do sada uspijevao izbjeći ubojstva iako je
na taj način ugrožavao svoj cilj i svoj život..
Ja sam za ljubomornog Sarpa više nego za ljubomornu Melek i mislim da bi više time dobili od Cage,ja ustvari više volim ljubomornog Cagu nego Cagu frajera koji mijenja žene..neću koristiti neku drugu riječ..Za mene je osoba koja prevari ženu koju voli,nije frajer,nego slabić...

Ustvari slažem sa svim što je Poncha napisala,osim ovim za Davuta,on je iskreno voli,ali mislim
da zaslužuje boljeg i koliko toliko normalnijeg muškarca.










Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 11:54 am

Sara Ulusoy ::
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 A6FWMJ

Predivni su..ja sam gledala dvije Serhatove serije,mogu reći pa skoro samo
radi njega..volim ovaj njegov pogled i smiješak oko usana...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 12:10 pm

Nije Davut baš normalan, ali nijedan mi drugi ne pada na pamet.


Последњи изменио Poncha дана Sun Feb 19, 2017 12:13 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 12:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 C5A7JJUWIAE4FLy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 2:37 pm

Poncha, za ovo da si prodala Sarpa zbog Melek sam se šalila, to znaš.
 
Meni se ova serija dopada, rekla sam već više puta da bih je gledala i da nema Cage. Totalno je drugačija od svega što sam do sada gledala od turskih serija.
 
Ljubavna priča je loše odrađena, to pričamo još od pete epizode kada su se spetljali. Ako ćemo dublje da uđemo u temu, nije samo njihova priča loša, i Eymer priča nije nikako odrađena, svi oni tinejdžeri koji su navaljivali na Eymer su na kraju odustali, jer su videli da tu od priče kakvu oni očekuju nema ništa. Bez obzira što je serija akciona, ljubavni deo ne mora do te mere da bude zanemaren. Za 22 epizode par u svakoj seriji bez obzira na žanr vać bude u ozbiljnoj vezi, ako ne baš u vezi, već  ih vežu duboke emocije, već postoje uspomene, mnogo toga što su preživeli zajedno, ovde ne da toga nema, nego nema ni naznaka da će biti. Zato ja ne verujem ni u Sarpovu, ni u Mertovu, ni u Eyleminu ljubav. Melek je možda bez obzira na Bensuinu očajnu glumu jedina od ove četvorke u čiju ljubav koliko toliko verujem. Kažem kolio toliko, jer ni tu ne vidim nikakvu dubinu. Recimo, Melek je bila oteta, Sarp bi trebao da bude van sebe, ali osim one scene u kolima kad stavi narukvicu, nisam videla da se nešto posebno potresao. Više je bio u panici kada je Celal oteo Eylem i Fusun. I kako ja posle toga da verujem da je Sarp ludo zaljubljen u nju? Naravno da ne verujem. Jedine scene kada sam osetila njegovu ljubav su one kada je tražio od Yusufa da ne uhapse Melek i kada je rekao Yusufu da se nalazi u mračnoj rupi i da je jedino mesto gde je blizu svetlosti pored nje, ali to su bili kratki trenutci i to pre 15 epizoda. Sarp je, rekla bih, zavisnik od adrenalina i ono što ga je najviše privuko kod Melek je to što je Celalova ćerka i što je zabranjena. Jedini koji iskreno voli i u čiju ljubav stvarno verujem je Davut.
 
Neki likovi su mi simpatični neki nisu, ali važan mi je samo Sarp. Zato mi je sasvim svejedno da li će da bude sa Melek, Handan ili nekom petom. Da li je prevario Melek ili nije, meni ne menja ništa što se tiče njegovog lika. Čak bi mi postao još interesantniji, jer kažem, ova serija dozvoljava takav zaplet. To što će Sarp biti veran Melek, meni ne povećava uverljivost u njihovu vezu i ljubav. Ja sam sasvim verovala u Eysaninu ljubav prema Omeru, iako nema šta mu nije uradila. To i čini njen lik legendarnim. Tako da nije važna prevara, bar ovde, važna je priča. Da su napisali normalnu Sarmel priču, niko sad ne bi navaljivao da bude sa Handan. Ali pošto priče nema, ljudi traže da se pomeri sa mrtve tačke pa kako god.
 
Mnogima je kriva Bensu, razumem ih, oni su Cagini fanovi i očekuju da u ovako kvalitetnom projektu dobiju naspram njega glumicu koja može glumački da ga prati. Nažalost i Caga i Aras su prinuđeni u nekim scenama da spuste nivo glume, da je ne bi pokopali. Aras više od Cage, jer sa njom ima emotivne scene. Pored toga što smatram da je neprofesionalno da osoba kojoj su direktni partneri Cetin, Cagatay, Aras i Riza bude toliko glumački slaba, za ljubavni deo priče ne krivim Bensu. Tu i nije potrebno da budeš ne znam koji talenat, kako je Caga odrađivao te scene u AFK tako bi i ona. Krivi su isključivo scenaristi.
 
Melek kao lik je ok, ali samo toliko. Tu je kriva Bensu što nije bila sposobna da istakne Melek i da od nje napravi jači lik, jer Melek od žena ima najviše potencijala da bude jak lik.
 

Ako je Tuba gost i ako scenaristi planiraju da je ubiju, oni će to uraditi. Ovi scenaristi ne slušaju kritike po društvenim mrežama, inače bi odavno poradili na Sarmelu jer svaki dan dobijaju gomilu kritika po tom pitanju. Sve dok imaju ovakav rejting teško da će i milimetar odstupiti od svojih planova zato što fanovi traže.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 3:42 pm

Znam, ali svejedno kažem.
Meni je Sarp najvažniji. Ali ne sviđa mi se ako povrijedi Melek. Slobodan Sarp je već druga priča.

Slažemo se se da je ovaj dio loše odrađen, a njima je sasvim svejedno. Ljudi gledaju, a priču ni ne trebaju pisati.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 3:52 pm

Pa ko kaže da Melek mora da sazna. smeh
 

Šalu na stranu, iako se Poncha i ja slažemo u bar devedeset posto slučajeva kada su u pitanju likovi i radnja u serijama, oko ovoga se nikada nećemo složiti. Jer Poncha voli više pozitivne likove, a koliko vidim i Veronika,  ja više volim one koji imaju nešto negativno u sebi. I meni je to što se ne slažemo u svemu sasvim ok, otvara mogućnost za kontruktivnu raspravu. Naročito što se već dugo dopisujemo i znamo da ovde niko ne radi ništa namerno da bi nekoga iznnervirao ili mu nešto ogadio, nego svi pišu svoje mišljenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 3:56 pm

Sa jednim što ste obe napisale se u potpunosti slažem, Sarp treba da bude ljubomoran. Treba da se pojavi neko ko će da se mota oko Melek (ali da Davut ne sazna jer bi ga ubio na mestu smeh), možda bi se tada Sarp malo pokrenuo. Jer njihove odnose diktira Sarp. Viđaju se kad on hoće.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 4:05 pm

Ja sam sinoć pisala odgovor na Sarin komentar pa mi se komp isključio i, naravno, sve je otišlo u vetar. Sad ću opet, a posle ću i na ove druge eseje da se nadovežem, zanimljiva je tema.

Tim Veroncha protiv tima SarAnđa stupa u konstruktivnu diskusiju, na vazda demokratskom forumu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 4:05 pm

Pa ja se ni nemam namjeru svađati niti nametati. Znam kakve likove voliš, znam što si htjela za Sarpa.


E vidiš ja sam zaboravila da je i Davut tu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 4:13 pm

Meni se par puta desilo da mi plahta ode u vetar i od tada sve pišem prvo u wordu.
 
Što bismo se svađali, ni govora, samo svako ima svoj stav, tu nema ništa pogrešno. Pa bilo bi dosadno da se uvek slažemo u svemu.
 

Kako god bilo, sizi seviyorum, kizlar.   grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 4:18 pm

Evo sad sam zaboravila nešto jako bitno i pametno što sam sinoć napisala vezano za SarMel i Tubu. smeh
Kako svako ima svoj stav, otkad to? Allah, Allah, Sara izgleda zaboravila kod koga živi. lol!

Bende sizi, bizde seni. <3 grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 EmptySun Feb 19, 2017 4:21 pm

Meni nije otišlo. Pišem direktno. Ako ode, ne namjeravam ponovno pisati...

Ja se nemam namjeru svađati. Nemam ništa protiv da netko želi od lika nešto drugo.

I ja vas. Da nije tako, ne bih pisala s vama.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: