Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 12:04 pm

Ovo su neke od slika jučer. https://www.instagram.com/hakanberkta/

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 14705112_230967780686942_545908085831499776_n.jpg?ig_cache_key=MTQyMTcxNzQ3NjcwNTk5NzMwMg%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 14566609_1704431873182431_2643172201657794560_n.jpg?ig_cache_key=MTQyMTc4MjIzMTg3NzQ4ODAyOA%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 14624414_765929310225680_7416978890318413824_n.jpg?ig_cache_key=MTQyMTg2MjExNDU2MTQ0MzA0Ng%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 12:19 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 12:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 4a75b08ce5867d6fca4beb65b4fdbcd1_840

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 058956dd24129aedb8ecc30d8fb744b9_840

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 9576aa8072e4a7e10d796f9505563c98_840

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 1:55 pm

Po twitteru koliko čitam, izgleda da stvarno Basak preuzima Cagino odijevanje. Kažu da je Ilknur otpratila i Icerde i Basak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 2:09 pm

Hvala. kisic

Hristis se rodi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 2:49 pm

Ilknur. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 2:50 pm

Je li i ti slaviš kao i većina fanova?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 2:56 pm

Ne, samo ne volim nezahvalne i neprofesionalne ljude. Mada priznajem da mi je Basak draza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 2:59 pm

Ako je točno i mene je razočarala.

Ilknur mi je imala s Cagom odličnih kombinacija i promašaja. Basak kao stilistica mi je draža.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 2:59 pm

Ovo otkako je krenulo s razvodom, sve mijenja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:08 pm

Istina je kad je otpratila Icerdeovu zvanicnu stranicu i Basak.
Drustvene mreze su nebitne, ali taj potez je bas ruzan i nepristojan. Do juce se druzila sa Basak.
A da ne govorim o Cagi i o tome da je iskljucivo zahvaljujuci njemu tu gde jeste.

Razvod je njihova privatna stvar, ovo je posao. Mora da postoji bar mimimum profesionalnosti i postovanja. Ponela se ko klasicna glupaca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:10 pm

A izgleda da nije istina, Basak je demantovala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:18 pm

To sam ja pročitala kod fanova da je Ilknur otpratila. Ne znam što je s tim.
Ako je otpratila i meni je to ružno i neprofesionalno.
Nije Cagu otpratila, eno i dalje su njegove slike na njenom instagramu. Engina mislim da je makla i micala tagove, ako su bili.
Zbog Cage je i stekla toliko popularnost i došla do Ay yapima. A rekle smo već da zašto ne bi prihvatila neki drugi projekt. Izgleda da ih je ona prihvatila više. Njen izbor.

Ma naravno da je razvod privatna stvar.

I što sad? Ostaje li i dalje Ilknur ili je Basak...

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:23 pm

Nemam pojma, otpratila je stranicu i Basak i ona su se medjusobno otpratile, a Basak demantuje. Videcemo na spici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:25 pm

Imaš pravo. Iako, za ovu epizodu, ako su i mijenjali, Ilknur bi trebala biti zadužena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:27 pm

Za ovu epizodu jeste sigurno, dalje cemo videti.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 3:29 pm

Sad će fanovi opet početi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySat Jan 07, 2017 8:32 pm

Hvala! kisic

Vaistinu se rodi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 11:26 am

Jesu li ovo popravili taban? Ja ne mogu čitati, treba se registrirati.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 1:09 pm

Evo me,jučer sam imala puno obaveza,najbolja prijateljica slavila rođendan.
Što se tabana tiče i meni isto piše,a kad se prijavim piše da je forum offline..nadam se
da je zbog radova.Napravile su cure rezervni forum,ove sa teme GK pa su me pozvale,
imaju temu Icerde, a sto da ja radim među Mertovkam kezz jedna od njih je stavila par
gifova sa Sarpom i Mertom i ništa više za sad.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 1:23 pm

Izgleda da će trebati biti prijavljen za čitanje. Ništa, ti ćeš prenositi ako nešto važno bude, a možeš nas i tračati. Neće se moći vidjeti. wow


A možeš se pridružiti i komentirati Merta. smeh

Ja gdje god čitam dosta je Mertovka i dosta je koji više cijene Arasa.
Ne znam ovi koji nas čitaju iz raznoraznih dijelova svijeta tko im je draži? Možda se slažu s nama, a možda nam se smiju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 2:27 pm

Ilknur je isto demantovala vesti od juce, ispljuvasmo zenu ni krivu ni duznu. lol!

Ako zakljucaju taban da mora registracija, Veronika ce nam biti insajder. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 2:29 pm

Ne znam sta je to na nasim prostorima, izgleda da su mnogi tek sad otkrili Arasa pa toliko vole Merta, Turci vole Merta, ali vise Sarpa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 3:01 pm

Pročitala sam šta ste pisale.

Prvo da se osvrnem na doček, Cagin, naravno. lol!
Stvarno je neverovatno da čovek od 26 godina i pored toiko slave, novca i svega što prati zvezde bude tako skroman i normalan.
Nije da nisam očekivala neku forku sa Kivom iz provoda to veče, ali jedan je bio kod kuće, a drugi u bolnici, tako da su mi potpuno srušili snove. lol! (nije Kivi ništa, imao je problem sa glasnim žicama).


Oba fragmana su odlična, biće dobra epizoda. Definitivno smo saznali da je Mert video snimke, ali mi se sviđa što nije rekao Celalu, nego se poverio Melek. Melek i Mert su još jednom potvrdili da imaju najbolji odnos od svih u seriji. Kad bi Eylem i Sarp imali takav odnos bilo bi mi mnogo lakše da prihvatim Eylem i Eymer reklame. Ajde bar je Eylem uradila nešto pametno jednom u sto godina. Mislim da će i Mert i Melek da zaštite Sarpa, ali pretpostavljam da će oboje posumnjati i da će da ga istražuju. Ali Celal je na putu da sazna za Melek i Sarpa, tu će biti frke. I mislim da će to još više pogorštati odnos Celala i Melek.

Veronika ::
I meni su super ,nekako su mi drugačiji,puno ljepši nego u sneak peek-u koji ima odličnu gledanost.
Kako ga mala zagrli.. kezz

Prvi sneak peek koji ima glednost skoro kao fragmani. Mislim da je jasno koji par gledaoci više vole.

Veronika ::

Nego jeste vi negdje pročitale da je Caga izjavio da je Tuba najljepša turkinja?

Izjavio je još za vreme AFK, sećam se toga.

Poncha ::
Saro, ajde ova zadnja dva pitanja u crnom prevedi kad uhvatiš vremena.
Ne vidim sliku, ne mogu ni preko linka da dođem do nje, moraš ponovo da postaviš.

Poncha ::

Za ovo ne znam, moguće da je izvučeno iz konteksta, moguće da je nekad stvarno tako rekao. Možda fanovi, pogotovo Tubini su tako predstavili. Ali, nekako poznajući Cagu mislim da tako nešto nije izjavio.
Iako, Tubini fanovi, Arapi, jako vole Cagu. To je Sara rekla, nismo to znale.

S obzirom da nisam čula od njega, nego sam pročitala, moguće je da je izvučeno iz konteksta, ali sigurno je da je u to vreme napisano tako nešto. Mada Caga iz tog vremena i od sada su dve različite osobe kada su intervjui u pitanju, tako da ni ne može kao sada da se proceni šta je izjavio a šta je izvučeno iz konteksta. Svašta je tada izjavljivao. Nije bilo ni traga od sadašnje elokvencije, stavova i stava, to mora da se prizna.

Tubini turski fanovi ga vole, pola njih gleda Icerde.

Veronika ::
Ne znam koliko znate o njemu,djevojka prije Sere mu je bila Ece iz AFK.Njegove partnerice
što životne što serijske je Caga ljubio prije njega...

Možda zato njegovi fanovi osećaju toliku dozu animoziteta prema Cagi.

A možda je i Cagin potajni fan, vidiš da je angažovao i njegovu stilistkinju.

Poncha ::

Ja bih voljela iz više razloga da uspije serija. Prvi, u tom slučaju Ay yapimu ne bi trebala serija koja sigurno ide u drugu sezonu, a to bi mogao biti Icerde jer su ostale slabijeg rejtinga. Za Icerde je nepotrebno da duže. Drugi, zašto Kerem ne bi imao svoju seriju koja je gledana. Treći, Ece piše scenarij, ne vjerujem da će pisati Cagi.

Ja sam iz prvog i trećeg razloga htela da ta serija uspe, ali s obzirom na dan prikazivanja, to će ići jako teško. Bolje da su seriju prodali Show tvu, mogli su da biraju dan, ATV svih ostalih dana ima serije koje su prve ili druge na rejting listi, osim vikendom. Ne znam kakva je priča i uopšte da li je serija zanimljiva, govorim samo na temelju toga što Dirilis razbija sa rejtingom, a No 309 i Kara Sevda imaju svoje gledaoce i nemaju loš rejting.

Što se Ece tiče, nadam se da je Caga dovoljno pametan da više ne radi sa njom, ima Kivu za primer, žena mu upropasti karijeru.

Kad se sve sabere i oduzme, CvG će biti u padu, BSA je propala, BSAG ako ne promene dan teško, Kara Sevda će se završiti na kraju sezone, Showu je ionako Icerde slamka spasa, ako uzmemo u obzir da Ay yapim u sledećoj sezoni može da računa samo na Kenana, druga sezona je vrlo moguća, ako se nastavi ovakav rejting do kraja sezone.

Veronika ::


U pitanju su većinom cure sa GB i AFK teme na tabanu...ove ex vaše o seriji ni slova,njih muči kud
će Cagu odvesti geni, miljeići u vitrini(slika sa dočeka) i naravno novi partner za Hazal.

Yuh. Znači formuska kultura opet na visokom nivou. Nisam ni primetila te miljee, uostalom, koliko treba čovek da bude dokon da komentariše dekoraciju u kući roditelja nekog glumca.

Što se partnera za Hazal tiče, spominju se Tolga Saristas, Serkan Cayoglu i Seckin Ozdemir. Samo mi nije jasno kako Fatih misli da obrađuje Shameless u Turskoj, ali on je uvek imao sjajne ideje.

Poncha ::
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 C1gopDSWIAE3q98

Prva nagrada u ovoj godini. Sviđa izbor za nagrade, samo je Uluc trebao da dobije za reditelja.

Poncha ::
Melek ima istu odjeću kad je s Mertom iz ovog fragija i sa Sarpom iz onog . Što li je prvo?

Prvo je sa Sarpom, sa njim je scena u toku dana, a sa Mertom uveče.


Melek je vezana, moguće da je Coskun oteo, čak je moguće da su tu scenu snimali u Beogradskoj šumi. Ili Celalovi ganjaju Coskuna da ga ubiju.


Moram da kažem da me Ay yapim ove godine neprijatno iznenađuje. Njima ova nova partnerka nikako nije prijala. Iako su imali snimljen materijal jer je ekipa radila bez obzira što nije bilo epizode fragman je izašao tek u ponedeljak, drugi tek u petak u ponoć, ozet nije ni izašao, slike u subotu ujutru. Pritom facebook i twitter stranica nisu našle za shodno ni da objave slike. Totalno traljavo i neprofesionalno. Ali zato se ubiše od reklamiranja BSA , ne znam šta pokušavaju kad je bilo jasno i pre nego što je počela ta serija da neće dugo trajati. Serija im rejtingom kvari imidž i bolje da je što pre završe umesto što je toliko reklamiraju. Drugo, pre su imali neku strategiju i principe, nije bilo šanse da im dve serije idu isti dan, sada su snimili previše serija, rasprodali kanalima koji su ponudili najviše i napravili haos. A pre im je najvažniji bio kvalitet. Sada što je serija uspešnija to manje dobija pažnje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptySun Jan 08, 2017 3:09 pm

Nismo je mi ispljuvali. Samo smo rekli da ako je postupila onako kako fanovi pišu nije u redu. Sve ostalo isto mislim, bila ona uz Cagu ili ne.
A stvar s Engom je njihova stvar.

E, ona će biti insajder. Možda i s tog mertovskog isto.

Ne znam ni ja, ali koliko čitam baš ga vole i puno im je draži.







Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: