Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 3:16 am

Kod Celala u radnoj sobi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Rz65aM


Našla sam im sva mesta u kući gde mogu da vode ljubav, samo da scenaristi napišu. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:00 am

Ma neka oni njoj napišu scene pa ako ih ne bude znala iznijeti nije njihov problem, a mi ćemo onda nju pljuvati. Meni čak nije ni bitno da ona dobro odglumi, nego neka ih daju i puste Cagu da glumi, a ona neka gleda. Ne znam što produkcija ona radi. Nesrazmjer je ogroman, pogotovo sada kad je Eymer u punoj snazi. Dosad su se pratili.

Meni evo nije jasno zašto ne može Caga snimati scene s nekim drugim likom... Ubaciti malo više Yesim. Ili npr. svaku scenu s Fusun (koja mi nije posebno draga) napraviti boljom, ili s Eylem. Zar oni nisu odrasli zajedno, zar ih ništa ne veže da se čuju kad i kad, vide...

Pa neka onda uvedu neki lik novi.

Vidiš kako si ti pobrojala scene. Nije da nema prostora.

Nešto je bolje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0Ga-6NW8AEmUAO


Ovaj je pjsemu uništio. Nema emociju kao Caga. A ni glas mu nije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:06 am

Evo ti njih.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 15625312_102955043538218_6237547511825825792_n.jpg?ig_cache_key=MTQwODU1NDc0NjY1NDMxNzg3MQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 15338415_370612009943109_4117082515242483712_n.jpg?ig_cache_key=MTM5ODQ1NzAwMTk1MjM5ODc4MA%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 15099501_1204153709678218_1171406202035240960_n.jpg?ig_cache_key=MTM5MzMxNTI1NTIzNjY5NzI1OA%3D%3D


Evo ih i braco s njima.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 15275584_1338226019542664_4546209783165747200_n.jpg?ig_cache_key=MTM5MzY0Njg3OTQ5MzA2ODU5Nw%3D%3D

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:07 am

Total

1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:48 10,10 21,97
2 KIRGIN CICEKLER ATV 20:00 23:18 7,74 16,39
3 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 5,31 11,99

AB
1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:48 12,42 27,06
2 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 5,24 12,92
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:01 5,20 15,49

ABC1
1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:48 12,42 27,06
2 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 5,24 12,92
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:01 5,20 15,49
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:09 am

Vidiš kako je skočio rejting i prebacio deset kad više ima Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:23 am

Saro, što piše? Ne trebaš prevoditi nego sažmi.

http://www.ranini.tv/ozet/21350/icerde/guc-mu-aptallik-mi



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:35 am

Ljudi vole da gledaju Sarpa mafijasa i Sarpa u akciji.
Ovaj rejting, a bio je O ses Turkiye, prethodnih nedelja nije, desilo se ono s ambasadorom pred samu epizodu, pa su mnogi pratili vesti, sto se odrazilo rejting ozeta i sve ostale serije su u padu s rejtingom.

Cak je bolje i na drustvenim mrezama pored svih dogadjaja.

Na ostalo odgovaram kasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:50 am

Rejting je više nego odličan s obzirom na stanje jučer.

Neke serije nisu ni imale ozet, koliko vidim, vijesti su oduzele gledanost brojnim serijama. Da nije bilo toga pretpostavljam da bi bio i veći.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0GmcytVIAAXBGY
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 11:08 am

Ajde da malo pišem.

Znači, kad je bio lošiji rejting oni lijepo okačili Caginu sliku na brojke.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 CzinubdXcAAmCpO

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 CyaebkqWIAAlvz3

Kad rejting prebaci 10, oni stave sliku Damle ili Arasa.
Umjesto da okače obrnuto. Ili oni misle da ovi nose rejting...

Zato Okan Isik (onaj što je pisao da je Caga zaspao) stavio ove slike uz rejtinge.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0G5xOZWEAAHEvk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0G76JFW8AAK_Fh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0G8uFkWEAAQgtZ


Scenaristima preporučam da ubace neku retrospektivu i daju Sarpa i Melek. I onda nastave dalje.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 11:39 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 12:47 pm

Stavili su anketu na FB.

Avukat tarafından vurulan Yusuf Müdür ölecek mi? #içerde
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 12:48 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 5:07 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0IFW5_XAAAIdc3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 6:03 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0ImzU6W8AEfi9x
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 6:08 pm

Kad kažem da ne mogu da joj pišu više scena zbog loše glume, mislila sam na scene nezavisno od Sarpa, a za ljubane scene nije toliko važno da zna da glumi, čak njih i najbolje odradi. Mada mi je smetalo u scenama kad joj on priča za brata, ona ga gleda prazno bez ikakvog saosećanja. Njena uloga je u poslednje vreme znatno smanjena u odnosu na početak i to je zbog njene glume. Definitivno stoji da im je veliki propust što su angazovali njih dve. Valjda su mislili da će da se potrude i da pored odlične muške postave neće toliko da se primećuju njihovi nedostaci, ali je potpuno suprotno, još više bodu oči kad stanu naspram dobrog glumca.

Senaristi ni produkcija nemaju potrebe da uskraćuju ljubavne scene baš tom paru bez razloga. To nije nešto što bi štetilo, već nešto što bi začinilo i upotpunilo celu priču. Tu mora da postoji neki drugi razlog. Šteta što su napisali da bude Celalova prava ćerka, kada su već videli da ne ide sa njom. Sada su mogli da uvedu pravu ćerku u koju bi se Sarp zaljubio ii da ubiju Melek ili da je pošalju u inostranstvo.

Naravno da ima prostora kada se napiše. Bihter i Behlul su dve godine bili u vezi u onoj kući gdeje živelo preko deset ljudi i niko nije saznao, tako da Melek može da živi u Celalovoj kući i da se viđa sa Sarpom. Pa sinoć je pitao Celal Yesim gde je Melek, ona je rekla da je otišla na večeru i da je Sarp odveo, on nije reagovao. Tako da su mogli opušteno i sami da idu na večeru.

Sa Fusun su fulali skroz. Nije nam draga zato što je tako napisana, da nije možda bi nam bila draža bez obzira na glumicu. Vala Celal onakav kakav je je bolji otac Mustafi i Melek nego što je Fusun majka Sarpu. Na početku se bar brinula, iako je to pokazivala na najiritantniji mogući način, sad ni to, baš nju briga za Sarpa, ona je sebi našla novog sina.

Scenaristi odlično pišu akciju i to im je potpuno razrađeno, ali tu zapostavljaju obične scene iz svakodnevnog života koje ne trebaju da traju dugo, samo par minuta, a značile bi, bile bi predah i za likove i za gledaoce. I mafija se zabavlja, jede, spava, vodi ljubav, druži, sve što i obični ljudi.

U ovim epizodama kad je bio pad rejtinga je Mert bio glavni, tako da su trebali Arasa da stave. A Melek nisu uopšte trebali da stave, jer Bensu nije zaslužna ni za ovih 0,10% a ne za 10,10%.
Logično je da stave sliku lika koji dominira u epizodi.

Ali Cagini fanovi su posebna priča, nije njemu lako s nama. Pogledaj molim te o kakvom mi rejtingu pišemo kao lošijem, 9 i 11. Rejting o kom sanjaju sve serije koje se trenutno prikazuju, osim naše i još 3. smeh

Fanovi su danas opet dizali bunu da se za Sarpa dovede nova partnerka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 6:12 pm

Poncha ::
Saro, što piše? Ne trebaš prevoditi nego sažmi.

http://www.ranini.tv/ozet/21350/icerde/guc-mu-aptallik-mi


Za Celala se kaže da onaj ko mu se suprotstavi je ili jako moćan ili glup. Da li je Sarp glup ili dovoljno jak da ga ne treba podcenjivati. Iako planira svaki sledeći potez, teško uspeva da vidi celu sliku jer mu je jedina motivacija da nađe Umuta i za to je spreman na sve. Ali je jači od Merta jer sam odlučuje šta će da uradi i ne propušta detalje kad pravi plan. Čak ga detalji zaslepe toliko da ne vidi sve što je pred njim.
Mert mnogo toga ne zna i sluša šta će Celal da mu kaže i to sprovodi u delo. Uz to traži porodicu i bavi se Coskunom. Ali Coskun je imao sreće i Mert je opet ostao praznih ruku. Jedan od najrealnijih likova je Coskun i komentator uživa gledajući njegove scene, dopada mu se kako glumac glumi u scenama sa Mertom.
Sve u svemu, opet je pobedio Celal. Igra se sa Mertom kao mačka sa mišem. Celalova mana je to što previše veruje sebi i svojim ljudima. Sarp je unutra i Celal ne sumnja u njega, to je razlog što pravi greške.
Alyanak je lik koji unosi svežinu u seriju svojim šalama i filozofijom šakala. Stalno nešto muti, pravi haos i tako menja smer radnje.
Yusuf koje je neko vreme bio u drugom planu, pojavio se tamo gde treba i povratio Sarpovo poverenje tako što se žrtvovao. Nakon ovoga će veza među njima biti jača.
Iako nije nikakav nedostatak što u prvoj polovini epizode nismo gledali Eylem, Fusun i Barisa, scena večere gde je cela porodica bila na okupu je bila dobra. Ne bi bilo loše da češće viđamo Merta i Sarpa na istom mestu.
Posle dve nedelje akcija je povećana i to je pozitivno. Videćemo da li će Leyla odati Sarpa, šta će biti sa Yusufom i da li će Mert uhvatiti Coskuna.

To je sazetak komentara. Po meni korektan i objektivan komentar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 7:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0I3adPWEAQ3mgN
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 7:54 pm

A nisam shvatila na što misliš. Pa Melek ima scena dosta po epizodi, sasvim dovoljno, samo nema scene u kojoj je i Sarp.
Možda je do glumaca, možda do scenarija. Ali nikako mi nije jasno da su oni imali snimljenu scenu koju su izbacili.

Jednostavno nepotrebno je pisati, ali meni im priča klapa. Ne želim pljuvati ni po kome, ali sveli su na reklame nakita.

Ostali dio serije je meni zanimljiv, ne tražim neku vrhunsku seriju ni krimi detalje, gledam seriju kao na vid zabave. Tako da mi je ostali dio priče više-manje dobar i za to im pohvale. Uspiju zadržati pažnju i zanimanje.

I ja mislim da mi Fusun zbog toga nije draga. Nije mi ni loša, ali kako da reagiram kad žena bolji odnos ima s Mertom, Barisem i Eylem nego sa Sarpom.

Npr. meni je scena velikog Sarpa i malog Umuta odlična. Jedna od bolji u ovoj seriji, ako ne i najbolja. Meni je bila odlična scena Sarpovog spašavanja Merta i ona priča s djecom... Takve stvari mogu iznijeti svaku epizodu.

Meni nije logično kako oni stavljaju slike kad objavljuju ove rejtinge. Ali glupo. Nikako staviti Cagu kad je lošiji rejting, a nije ga ni bilo puno, a kad je bolji staviti nekog tko nije zaslužan.

Dobro, to si u pravu. Mi se bunimo, a rejting je više nego odličan i kad prebaci 8.

Hvala ti na ovome. Pa dobar je komentar. Nije loš.

Odlične su mi slike sa seta, Caga se opet zabavljao.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:29 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0JKJdvWIAMHNtM
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyTue Dec 20, 2016 8:36 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0JLki6W8AAffz0
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2016 12:33 am

Nije da sam željna njenih scena, ali čini mi se da je pre imala više scena nego u poslednjih nekoliko epizoda.
I to dve snimljene scene, prva je ona sa Celalom kad se grle, druga je ona što je postavio Bendis.
Celal je do sada trebao već da zna za njih dvoje, kako i zašto su to promenili, ne znam. Nisu isekli samo scenu, promenili su ceo tok radnje. Izgleda da se tada kada su snimali tu epizodu nešto desilo, čim su promenili sve vezano za njih dvoje. Od tada su njihove scene sveli samo na poglede, već dve epizode nemaju čak ni dijalog, u ovoj nisu razmenili ni jednu reč.

Naravno da serije gledamo kao vid zabave, ali ovde mi je akcija baš vrhunski odrađena i te igre kad ne znaš više ko je na čijoj strani i ko kome smešta, krimi priča manje više, to mi je u EDHOu bolje, jer se tamo radi o ozbiljnoj mafiji, dramu nekad dobro odrade, a nekad malo pređu u dosadu kao u prošloj.

Evo, dozvala si i Fusun, ima scena nje i Sarpa u sledećoj. U prošloj si dozvala njenu kuću, sad njenu i Sarpovu scenu, samo nikako da ti se poklope zvezde sa scenaristima kad je Sarmel u pitanju. smeh

I meni je ta scena bila odlična. Čak bi mogli da naprave da Sarp priča sa svojim detinjstvom. To je bilo u Merhametu i bile su dobre scene. Mertove scene iz detinjstva su isto odlične i mogli bi da porade na tome.

Ajmo sad reklama i za Turkcell. smeh Serija je kao i glavni glumac, pokretna reklama. Samo ovima za reklamiranje u seriji bar plaćaju. Nadam se da neće da podvale scene iz fragmana i da će ti što skidaju aplikaciju bar da postave na twitter scene koje dobiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2016 12:40 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 C0KCyTYWgAATDHz

naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2016 12:44 am

Opet. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2016 12:46 am

Gde si našla tu sliku? Jel nova ili stara?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 EmptyWed Dec 21, 2016 12:47 am

Aha, evo videla sam na tw, nova je.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: