Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 1:53 am

A Ilknur mu pusti na volju, moda se mijenja.

Ili to misliš u seriji?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 1:57 am

Ma u seriji, pa ne verujem da ga ona oblaci privatno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 2:00 am

Mislim da mu kaže što je trenutno u modi, uputi ga i on sam bira.

Meni ima dobrih stvari, ima onako... Ali nije bitna odjeća nego model koji iznese sve. A nekad je i bitnije da mu je toplo dok snima.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 2:08 am

Model je svakako najbitniji.
Da, hladno je, a stalno snimaju napolju, na prolece ce biti lakse i njoj da ga obuce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 8:15 am

Naravno.

Bolje sam pogledala slike sinoć i čini mi se da nije ista jakna kao i kad je pucano. Možda je i do blica.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 C0H4166XgAAL7wD

Ova sad je maslinasto zelena, maskirna. Bar mi se tako čini kad uvećam sliku.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 C0I4J9fXUAEaNSm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 C0JHyFbXcAAW1VS

Ali mi se čini da je zato ista jakna kad idu u ono podzemlje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 C0Jg4VuXcAApgJm

Našla sam i ove dvije slike. Na setu su i Mert, Escobar, novi onaj, Minik, Sevko... I ovo su vrata Safiye Sultan Cafea. Nešto je opet oko Celala.

https://www.instagram.com/mzlmcm/
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 15645643_1351642418189586_734367662_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 15644516_1351642434856251_426198397_n


Evo i Kenan o Icerdeu.

Kenan İmirzalıoğlu da "İçerde"
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 8:18 am

Ovaj tjedan smo bolji od serija koje idu utorkom. Znači, drugo mjesto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 8:39 am

Napadaju li fanovi Ilknur opet?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 10:06 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 5:11 pm

Pogledala sam zadnju scenu, ista je jakna. Zbog blica izgleda kao da je maslinasto zelena, inače je crna. Kapuljača, ovo krzno, rajsfešlusi, džepovi, sve je isto.
Posle Yusufovog ranjavanja će izgleda bitidosta akcije, već 3 dana na seu je isto obučen.

Verovatno je Yusuf u bolnici u komi, a ovi istražuju njegovo ranjavanje i ubistvo advokata, pa su prvo došli kod Celala. Samo ne znam kako će Sarp da objasni i policiji i Celalu šta se tu izdešavalo, i šta će ta družina na istom mestu.

Znači i Kendža gleda Icerde. E i Caga je gledao Deli Yurek kad je bio mali, sad neka on gleda Cagu.

Ne znam, nisam ih danas nešto pratila, ali vrlo moguće. Oni svaki dan nađu sebi novu žrtvu koju će da napadaju, verovatno je danas Ilknur na redu.

Ovaj sneak peek su dali na onoj aplikaciji. Znači mogu slobodno da je obrišem, jer ga odmah objave i na YT.

Alyanak. smeh Da vidimo kako će sad da se izvuče iz Davutovih ruku, to retko kome uspe.

Videla sam rejting. Zanimljivo je da se već u sredu ujutru znaju prva 4 mesta.

Danas je bilo snimanje u bolnici.
https://www.instagram.com/p/BORiBWGjCMU/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 5:15 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 C0Ngy4MWIAAsVKW
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 5:40 pm

Zato sam ti i rekla da mi nije jasno. Mislila da je ista, ali boja nije. Rekla sam da je možda do blica. Znači, cijelu epizodu je u istoj jakni. To nije loše, ne treba svaki nastavak promijeniti nekoliko.

A vjerojatno će reći da ga je pratio.

Je li Caga gledao i Karadaye? Pogledaj video pred kraj ako nisi prije.


Ma upratila je i lajkala ovu novu inetrnetsku seriju pa ne znam radi li i na njoj. Da su je fanovi napali, možda bih i znala.

Aylanak je hit bio i ostao.

Znači u bolnici danas, nisam stigla popratiti ništa.

O, ubrzali su te fragije. Znači danas dvije stvari.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 6:03 pm

Od nekog je materijala koji menja nijansu boje u zavisnosti od svetla.

Celalu će to reći, a policiji verovatno da je advokar ubijen u samoodbrani, odnosno da ga je Yusuf ubio. Kada bi stvarno vodili pravu istragu videli bi da je pucano iz dva pištolja, ali ne verujem da će ići toliko u detalje.

Da, rekao je da prati Karadayi. Gledala sam taj video još pre, ali pogledala sam i sada. Tek sad vidim koliko je radio na dikciji i koliko je promenio način govora.
I definitivno je Sarp mnogo bolji frajer od Emira.

Ovu sa Serenay? Možda i radi, to je Ay yapimova serija, a možda je upratila onako. Tu seriju sam mislila da gledam nekad kad budem imala vremena, ali kada sam videla Berrak odustala sam. Neobjašnjiva mi je Ay yapimova ljubavprema njoj i Oyku, dva antitalneta sa po dva i po fana. rolleyes

Dobro su se setili da ubrzaju. Još kad bi pustili u neko normalno vreme, a ne u ponoć.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 6:55 pm

https://twitter.com/ShowTV/status/811620911061356544

Ajme koji haos na twitteru. Show je snimio novogodišnji tanitim i Cage naravno nema. Drvlje i kamenje na Show i Ay yapim. Ja bih se iznenadila da sam ga videla ovde. Nemaju šta da se ljute ni na koga, ako su svi bili pozvani na snimanje, bio je i on, čim ga nema, znači da nije pristao. Nema njega i Cetina. Pa ne misle valjda da su snimali Fusun, a Cagu namerno nisu zvali, ma daj, pa to niko ozbiljan ne može da pomisli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 7:09 pm

Bomba! Ali bukvalno.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 7:18 pm

F: Ako Celal ovo sazna, sigurna sam da će se ljutiti na tebe.
M: Itekako.
X: Imamo u rukama pouzdane dokaze koji će Celal da strpaju u zatvor.
M: Eto nevolje.
C: Hajde, ne smej se, nego reci gde si našla Coskuna.
L: Reci ću.
S: Dolazim, Celale. Dolazim.


Dobar je fragman, samo ne otkriva ništa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 11:17 pm

A dobro, ipak onaj glavni zna za Sarpa.

Radio je Caga na svemu.

E, na tu seriju sam mislila pa ne znam radi li.

Propustila sam taj novogodišnji spot. Ne ljutim se što nema Cage, ali i meni je malo čudno kako ga nema ipak je on zvijezda serije, a ostali jesu. Ali ne ljutim se ni na koga i sasvim mi je prihvatljivo što ga nema. Možda nije htio, možda nije imao vremena jer snima nešto drugo...

Fragi mi je odličan. Hvala na prijevodu.
Ništa mi nije jasno.




Što je s onom slikom koju je netko napravio Cagi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 11:18 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyWed Dec 21, 2016 11:23 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Giphy


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyThu Dec 22, 2016 12:07 am

Ne znam da li radi, ali znam da je to njena stvar sa kim će da radi, a sa kim neće. Nije im dovoljno što se njemu mešaju u sve, sad su našli i ljude oko njega da napadaju i da diktiraju šta će da rade.

Čim su svi tu, a Cetina i njega nema, prikazane su samo njihove slike, znači da nisu pristali. Kažem, nisam iznenađena, jer zna da Caga ne voli takve stvari, a očigledno da nije bilo obavezno. Uostalom i nije neki spot, pa mislim da ne bismo imali ništa od toga što bismo ga na dve sekunde videli. A i što kažeš, možda je imao neke druge obaveze, ionako je na setu od jutra do mraka.

Ni meni. Jasno mi je samo da je Sarp popizdeo i hoće da raznese Celala. I mislim da Leyla neće ništa reći, kako se čuo pucanj, pretpostavljam da će je neko od Celalovih upucati kad uperi pištolj u njega.

Videla sam video iz bolnice, znači da je Yusuf preživeo, čim ga vode u bolnicu.

Nije ništa, kupio je čovek sliku od neke slikarke za novu kuću. Samo eto fanovi od svake sitnice prave pompu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyThu Dec 22, 2016 12:13 am

https://twitter.com/siyahkursun/with_replies
Ova je bila na setu ispred bolnice, odnosno koliko sam shvatila slučajno je naišla.
Bili su Caga, Bensu i Mustafa.
Otkud Melek u bolnici? mislilac
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyThu Dec 22, 2016 8:59 am

Naravno da je njena stvar, ali me zanimalo. Nisam imala namjeru pljuvati nego me zanima da znam na koliko serija radi i hoće li raditi i u internetskoj.

Caga em je u zadnje vrijeme stalno na setu, em nije mi on nešto od ovih promotivnih i veselih spotova. Mada meni ovaj spot i nije nešto. Totalno je neoriginalan, da ne kažem bezvezan. Ne bi meni smetalo ni da se pojavio, ali mu uopće ne zamjeram što nije došao, bilo da je bio spriječen, bilo da je imao nekog drugog posla ili mu se nije dalo snimiti ovo...
Uostalom, nije snimljena ni promo najava za Icerde prije sezone. Ono kad se svi glumci serije okupe pa se slikaju i kratki spotić. Ako je, zaboravila sam.
Oni su umjesto toga imali onaj intervju za Haberturk.

Mislim da Leyla neće ništa reći jer što bi izvlačila pištolj, mada sve je upitno. Glupa je da upuca Celala, nije baš za pobjeći kad su okolo njegovi ljudi. Tako da je vjerojatno netko od njegovih pucao. A ako i je pucala, onda ga je možda samo ranila, okrzla...
Aylanak se isto može pokušati izvući tako da spomene Sarpa. Ipak ga je ovaj pustio zadnji put.

Da, Yusuf je izgleda još živ. Valjda dovoljno da Sarpa vrati u suradnju s policijom. Ipak mi je drago što nije umro.

Vidim da fanovi digli pompu pa pitam.

Vidjela sam to sinoć. Nije mi jasno otkud Bensu u bolnici. Ona i Caga su bili u prikolici i onda je došao Mustafa. Je li tako? Njoj su radili kosu, Caga je vani zapalio.
Je li rečeno da su svi glumci bili na setu?
Evo nam opet Tuzla...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyThu Dec 22, 2016 3:38 pm

Ma ne kažem ja ništa tebi, moj komentar je bio na fanove koji vole u sve da se mešaju. Ono što se ovde komentariše je jedno, a drugo je što oni na twitteru šalju poruke ljudima šta ko treba da radi. Ona oko Cage nema ne znam koliko posla da ne bi mogla da oblači i druge. Pročita scenario i odredi šta će za koju scenu da obuče, toliko. A presvuče se jednom ili dva puta po epizodi.

Pa to kažem, spot je potpuno nekreativan i snimljen na brzaka, eto da imaju novogodišnji spot, pošto onaj spot za početak sezone koji su navodno snimali nisu ni pustili.
Nije za Icerde ništa snimano osim klasičnih fragmana.

Yusuf je već u bolnici, tako da sa Celalom sigurno neće biti ništa ozbiljno. A mislim da će nju da ubiju zato što izlazi iz serije. Teško da će uspeti da pobegne.

Da, dobro si razumela sve. Rekla je da su svi glumci, ali posle je pričala samo o Cagi, Bensu i Mustafi.
A otkud Melek tamo, ne znam. Možda su scenaristi našli prigodno mesto da snime Sarmel scenu. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyThu Dec 22, 2016 11:42 pm

Ovo je već vrlo kreativno. Begendim.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 C0T7bLHWQAA4skX
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyFri Dec 23, 2016 7:43 am

Isto mislim da je s Celalom sve u redu čim ga imamo na setu.

E sad, ako su svi glumci bili ne znam što su se sjatili u bolnicu. Ali dobro, ponajviše me zanima što Melek tamo radi. Nije valjda da će ona pomagati Sarpu. I otkud se ona tamo stvorila? Sarp ili netko joj je morao javiti gdje je.

Ovo je zanimljivo. Treba ti nekih desetak različitih časopisa da bi ispao Caga... Kreativno, dobro, zanimljivo.
Ne znam je li ovo neka nova slika ili neka od ranije.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 EmptyFri Dec 23, 2016 11:10 am

Pozdrav cure,evo samo da vam se javim,tu sam ja,čitam redovno,ali stalno u nekoj gužvi.
I mene zanima što Melek radi pred bolnicom i što radi kod Fusun,možda će i ona sad postati
redovni gost.Žao mi je jako što su Yesim stavili totalno u drugi plan.
Fragi stvarno nije ništa otkrio,ali mi je zanimljivo što Davut lovi Alyanaka,vjerojatno Leyla nije ništa
rekla Celalu pa on misli da ga je Alyanak izigrao.

Ima jedna grupa na fb. zove se Arkadašice,ne znam Poncha jel ih čitaš..ali je jučer jedna članica
meni dobro poznata objavila da bi Caga trebao ići na sud zbog pušenja...većina komentara
je odlična slična onima koje ste i vi ovdje pisale...naravno nađu se uvjek neke pametnice koje su
spomenule prethodno suđenje,ali večina je ogorčena i podržava Cagu.Grupa je otvorenog tipa
može pročitati što se piše tko hoće.Inače u grupi je i napravljena anketa za 2016 najzinimljivija seriju,glumci i sl.Icerde i Caga su uvjerljivo na prvom mjestu.

Još da pozdravim Bondarenkovu,ja uvijek čitam sve što pišeš ..zanimljiva su mi tvoja razmišljanja
inače mene Stanislav sa brčićima podsjetio na B.Pitta u Nemilosrdnim gadovima možda i zbog odjeće.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: