Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:05 am

Aha. Baš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:05 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Zt6pmd
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:06 am

Liči.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:06 am

Aj dobro si se setila da stavis neki gif.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:07 am

Znači vi ćete mene noćas ignorisati o čemu god da pišem što nema veze s Icerdeom. durica
Poncha mi ni ona dva klipa nije gledala. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:08 am

Mogu ja i još. Ali kontam, da vam ne trpam stranicu. Sebi sam ionako cijelu kolekciju napravila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:08 am

Ma ja sam u Icerdeu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:09 am

A, ja sam mogla da ne budem u Reci kad se gledala i komentarisala najava posle premijere filma. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:10 am

Veceras samo Icerde.

Sto se frizure tice ja sam vec godinama demode i uopste me to ne potresa. Meni je uvek stepenasta kosa isfenirana na ravno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:11 am

I kod mene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:11 am

Cekaj bre zeno vidis da istrazujem cipele. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:12 am

Onda će u petak biti samo Intima. Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Baeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:13 am

Neka bude, ko ti brani.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:14 am

Jel u petak premijera?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:14 am

Retroaktivna, Sparks i ja pravimo live stream.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:15 am

Kakva crna premijera, ti uopšte ne pratiš na času. lol! 21-og je bila premijera, sad sam opet u iščekivanju Neveste i Tri kraljice. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:15 am

Pomesala sam filmove. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:17 am

A, sad je pitanje kad će se smilovati za ove dve serije. tuzni
Šta god ja pričala protiv TVC-a i koliko god Rossiya 1 bila kvalitetniji kanal, ovaj prvi mnogo brže daje projekte.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:17 am

Definitivno je Davut, od druge epizode ima te iste cipele, to su te.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:17 am

Pa, Davut je.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:18 am

Pitao me yt da ocenim svoj onaj klip o Intimi i ja ga ocenila najboljom ocenom. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:20 am

Da, i onaj razgovor sa Yesim iz prosle i spijuniranje iza drveta nije bez razloga.

A ono kasnije kad ga nosi najverovatnije i nije Davut odnosno Riza, nema potrebe da glumac dolazi na set zbog te jedne scene u kojoj mu se ne vidi lice.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:21 am

Koja glupost, pa svako ce svoj video da oceni najboljom ocenom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:22 am

Poncha, ako si tu daj gif sa savijanjem onih sipki za raznjice.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 EmptyTue Nov 08, 2016 1:22 am

Onda ga je Yesim upozoravala da upada u tu igru, a ne Melekinu.

Misliš, svako nenormalan kao ja. lol!
Nije samo za to, stalno mi nude da ocenjujem, prošli put sam isto tako ocenila prvu epizodu VMLj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: