Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 12:58 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 1:04 pm

Ovaj će navodno igrati mladog Yusufa. Što znači da će početi polako da otkrivaju Yusufovu i Celalovu prošlost.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 CvcYArdWEAA6E86
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 1:14 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 RQjO8aKvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 VZ3JVD

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 WbjGREKvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 1NRG0b

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 1:21 pm

Svideli su mi se gifovi pa sam preuzela sa DF foruma. Cetvrti je ono sto ja zovem Beren mimika, kad se kidas iznutra zajedno sa likom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 1:53 pm

Moj Facebook izgleda kao da samo serije pratim, na naslovnici mi stalno o turskim serijama, a između njih netko od ovih tko su mi prijatelji. Skoro pa ga samo koristim za serije.
Twitter mi je jedino za serije.
A instagram namijenjen za serije, ali eto, imam neke bivše učenike koji su me htjeli pratiti pa sam ih dodala. Tu imam čak nekih slika. Ali imam i Caginih.  stidljivko  smeh
Ali slažem se da mi je ovo što je tko jeo i pio statusi najgluplji, ali nek se ljudi vesele, ja ionako to ne pratim.

Video s Beren je odličan. Lijepo je posloženo.

Znači, bit će i mladi Yusuf. OK. Onda treba i mladi Celal.

Cagina mimika je za svaku pohvalu. I onda mi se nađe netko tko kaže da ne glumi dobro, ili eto, kao nije loše, popravio se, ali ga je Aras otpuhao.


Za broj pratitelja mislim da je Cagin ok. Popriličan broj mu lajka slike. Ima dosta internacionalnih fanova isto. Pa ona Hande o kojoj si pisala, ona ima tri puta skoro više fanova od Cage.

Meni je baš super ako je zato Caga upratio Minika. I Bensu isto. Pogotovo on koji rijetko koga zaprati jer čovjek očiti koristi drugi vid komunikacije od društvenih mreža.

Ma to sam ja samo napisala fanova predviđanja. Ja isto nekako mislim da se radi o GQ jer je s njima već snimao prije, a ovaj fotograf (ako je on) često snima za GQ. Ma za koji jest da jest, ovo je neki veliki projekt kad je snimanje išlo van Turske.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 2:02 pm

Za mene Caga dobro koristi društvene mreže, ni previše ni premalo. Ali mislim da ima i onih koji bolje to rade. S tim da Caga nema potrebe za promocijom sebe na društevnim mrežama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 2:23 pm

Facebook mi je samo za dopisivanje sa ove tri, tw i instagram samo za pracenje, nemam nikakve objave. Jod na tw i pored toga sto imam samo neke retvitove imam 150 pratilaca. lol!

Valjda ce se naci neko pametan da ih spoji, Caga je sada dosao na nivo glume da moze da joj parira, bas vidim potencijal, to bi bila bomba, ako bi bio dobar scenario.

Ne znam sta ce sa Celalom, malo su se tu zeznuli. Sukob Celala i Yusufa traje 20 godina, a Mert je isto otet pre dvadeset godina i tada je Celala igrao Cetin.

Ja ne znam koji problem ljudi generalno imaju sa Caginom glumom, to su takve predrasude da nije normalno. Pa niko nije toliko napredovao za tako kratko vreme, ali svima je trn u oku bas on. Juce je neko na tw postavio sliku iz fragmana YS kad Kerem mirise Cansuinu kosu, to je takva bezizrazajnost coveka koji mirise kosu zene koju voli da sam rekla sebi ostajes ti Icerde, napolje ne izlazis.

Hande Ercel? Ma daj, pa to je ocigledno da je kupljeno odakle njoj toliko fanova.

Super je, a Caga je dobar, verovatno mu je bilo zao pa je hteo da ga podrzi.

I ja mislim da je za GQ ili Vogue, ali videcemo, mozda nije samo za tursko izdanje.

Zapravo, da, za svoj status dobro koristi.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 2:37 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 CvYDbtHWIAAyBIS
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 2:40 pm

smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 CvVGQGlWAAENiRv
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 3:08 pm

Ti si još jača od mene.

Caga sad već može parirati svima, a mnoge je ostavio iza sebe.
Ja zato i pitam vas kakav vam je, jer nekad mislim da sam toliko subjektivna kad kažem da je toliko dobar i da ga Aras nije otpuhao. Znaš da ja ne dam na Cagu, ali zar je moguće da tako loše vidim?
Znam da svaki glumac i glumica ne dopiru jednako do publike ma koliko dobri bili, ali da je Caga toliko trn u oku nisam znala.

Ako se Beren vrati u Ay yapim, moguće je.

Da, Celal je bio i prije 20 godina isti. A ništa onda, glumit će ga isti glumac s kapicom na glavi i naočalama.

Ovu si sliku odlično postavila. S tim da je meni Engin čak i simpatičan, ali slika je dobra.

E ona. Pogledaj pa ćeš vidjeti. To sam ja slučajno vidjela kad je neki portal objavio liste poznatih Turaka s najviše pratitelja na instagramu i ostala sam paf. Puno njih ima više pratitelja nego Caga ili Kivo. Pa i Yusuf, čini mi se, ima više od Cage, a ono svaka mu serija ukinuta.

To si dobro rekla, možda je nešto i za inozemno tržište.

Ne treba mu promoviranje ničega, a u zadnje vrijeme je hit.
Ne volim kad neko svaki dan kači nešto. Ma koliko god kao fan željna slika. To mi djeluje kao da je snob.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 3:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 CvdJ132XEAEYRT1
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 5:47 pm

Gunaydin! merhaba

Sara Ulusoy ::
Ova tek u 9 otisla da spava. I tako ona mene zamajava celu noc i onda ode da spava kad sam ja vec na poslu.

Prednost nezaposlenosti. lol!
A, ako te zamajavam, neću više, ja sam mislila da ti voliš naše noćne razgovore. durica

Sara Ulusoy ::
:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

https://www.instagram.com/p/BL0-ZDZD1_2/

Ovo je odlično, super su sve uklopili, samo šteta što su Cagine scene iz Delibala samo uzeli.

Poncha ::

A instagram namijenjen za serije, ali eto, imam neke bivše učenike koji su me htjeli pratiti pa sam ih dodala. Tu imam čak nekih slika. Ali imam i Caginih.  stidljivko  smeh

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::

Jod na tw i pored toga sto imam samo neke retvitove imam 150 pratilaca. lol!

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::

Ne znam sta ce sa Celalom, malo su se tu zeznuli. Sukob Celala i Yusufa traje 20 godina, a Mert je isto otet pre dvadeset godina i tada je Celala igrao Cetin.

Ili hoće da ispričaju njihovu priču koja je počela mnogo pre 20 godina, ili je Yusuf mlađi od Celala. Nešto mi ne deluje da bi se za tako nešto bitno zeznuli, onda su u velikom problemu.

Poncha ::
T
Ja zato i pitam vas kakav vam je, jer nekad mislim da sam toliko subjektivna kad kažem da je toliko dobar i da ga Aras nije otpuhao. Znaš da ja ne dam na Cagu, ali zar je moguće da tako loše vidim?

E, neću da ti kažem, tako je i meni bilo potrebno nečije objektivno mišljenje kad su ove lujke pričale da je Stas isti Vlad u Intimi, nisi htela da gledaš film. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:31 pm

Novi projekat Izbor je načinjen, nema dalje!, snimanje uveliko traje. bravo
http://www.proficinema.ru/mainnews/markets/detail.php?ID=200197

Sinopsis:
U gradu se pojavljuje Čovek bez lica, koji nudi ostalima drugu mladost. Ali, u traganju mladosti ne odgovara za posledice. Na kraju se ispostavlja da svako ko se odluči na eksperiment dobija uz mladost i još nešto i niko nije zadovoljan rezultatom. I iako su na početku eksperimenti delovali zabavno, na kraju dobijaju tragičnu notu. Junaci se trude da se vrate na staro, ali uzalud. Izbor je načinjen, nema dalje! Na kraju u priču dolazi čovek skitnica, koji reši da sebe žrtvuje zarad povratka na staro.

Ova Aljona Babenko je super glumica, ali ne sviđa mi se što opet glumi sa Mačkom. dosadno
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:48 pm

Eto, neće ti biti dosadno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:51 pm

A, novembar mu je pun predstava. Da li sam rekla da se divim ovom čoveku? naklon

Igraće opet i u Sankt Peterburgu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:52 pm

Samo ne bih volela da Stas igra ovog Čoveka bez lica, to više priliči Mačku.
Em je stariji, em je ružan, neće niko žaliti što mu se neće videti lice. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:54 pm

Ma što jest jest. Marljiv je.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:55 pm

Ja ako imam više od dve obaveze u toku dana, pogubim se načisto, a vidi njega. Svuda stiže i sve uspeva. naklon

U stvari, sad mi se sviđa što će opet glumiti sa Mačkom, ponoviće se ludilo iz Anke kad se Sparks vrati. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:57 pm

Netko voli kad je zatrpan.

Ali kad radi ono što voli, nije teško, valjda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 6:58 pm

Da, ovaj moj je baš radoholičar.
Volela sam i ja onaj svoj posao u trajanju nesrećnih mesec dana, pa me ubijalo kad dođe 5. čas. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 7:01 pm

Znam.

Dobro. To je umor.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 9:48 pm

Nemam šta da budem subjektivna ili objektivna, ovi gifovi gore dovoljno govore.
Aras ga apsolutno nije oduvao, razlika između njega i Arasa je ta što je Aras stvarno rođeni talenat, on je vrhunski glumio od trenutka kada se pojavio na ekranu, pritom nije završio glumu, a Caga je morao dobro da se potrudi da stigne do sadašnjeg nivoa, ali je rezultat na kraju isti. S tim što Caga ima i neke druge predispozicije koje ga čine zvezdom, pritom ne mislim samo na fizički izgled, iako on igra vaznu ulogu. Zato Aras i pored vrhunskog talenta, nazalost nikada neće dostići Cagin nivo po tom pitanju.

Definitivno nemam ništa protiv toga da neko ne voli glumce koje ja volim, stvar je ukusa i lične percepcije, ali sam protiv predrasuda. A one su nastale ovako, neko je gledao Cagu u AFK i još tada mu presudio da od njega ne može da postane glumac i sada koliko god on napredovao oni se negde u podsvesti drže te svoje tadašnje presude i ne ulazi im u glavu da je prošlo skoro 6 godina i da je čovek postao glumac. U početku su ga potcenili i sada neće da mu priznaju uspeh.

Meni Engin nikada nije bio simpatičan, postao mi je sa ovom serijom, odnosno pre Kerem nego Engin. Međutim ova slika je stvarno sramota, ipak on ima određeno iskustvo pred kamerama, nekoliko serija iza sebe, pa daj potrudi se čoveče, šta je ovo. Stvarno u nedostatku dobrih glumaca leti gledamo svašta i valjda spustimo kriterijume pa nam neke stvari ne smetaju, kad počne sezona i vrate se pravi glumci, shvatimo koje smo gluposti gledali.

To su sve kupljeni pratioci koji im pomažu da se lakše ’prodaju’. Cagi i Kivi to nije potrebno pa zato imaju što bi fanovi rekli organske pratioce.

Taj ko kači po ceo dan slike meni izgleda kao da nema šta drugo da radi i da je željan pažnje. Ljudi koji imaju dovoljno pažnje i popularnosti nemaju potrebe da kaže slike da bi ima sto holjada ljudi davalo komplimente.


Naravno da volim naše noćne razgovore inače ne bih svaku noć blejala ovde do ujutru.
Stanislavu svaka čast, radi bez prestanka, stalno novi projekti i još i pozorište.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 9:52 pm

Emir u Ferihinoj kosi, 39. epizoda

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 2whdp50
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 10:12 pm

Vala, Saro, svaka ti čast, ti si najbolje definisala razliku između Arasa i Cage.

Sara Ulusoy ::
Stvarno u nedostatku dobrih glumaca leti gledamo svašta i valjda spustimo kriterijume pa nam neke stvari ne smetaju, kad počne sezona i vrate se pravi glumci, shvatimo koje smo gluposti gledali.

Kad nećete u letnjim pauzama umesto gluposti, da malo uživate uz braću Ruse. lol!  Tad bi vam vreme super prošlo do nove sezone i uživale biste.

Šta je sad ovo??? Na setu novog filma, ili?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 DS8LG8MBfHY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 EmptySun Oct 23, 2016 10:19 pm

Ajme, kako predivna fotka. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 V6VAVK43gC8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: