Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 9:25 am

Evo još i ovi...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Giphy Oh be...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 9:40 am

Još ovo i vala stvarno idem nešto raditi da mi dječica ne ispaštaju zbog Sarpa...

Kako će se sad Mert i Sarp opravdati Celalu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 10:01 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 CtWCB-LXYAA1XQp¸
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 10:24 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 CtWL4iRXgAAAtyU
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 10:56 am

Ovaj čovjek ne samo da glazbu dobru radi, nego je i simpatičan.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Toygar
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 11:18 am

Sta ovi uradise sa rejting listom?
Mislim da ovo niko nije ocekivao. Nisam ni ja.
Za AB i ABC sam bila sigurna, a za total sam ocekivala samo bolji rejting, ne ovoliko bolji. Brojke su impresivne koliko i epizoda.

Hahahaha Toygar je car.

Ovo ostalo komentarisem kasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 11:52 am

Ja gledam i ne vjerujem. Satrali su ih u poprilično jakoj konkurenciji. Zapravo, zna se tko je najbolji. naklon

A moj Toygar. Da on zna da i ja brojim tako dane. Nije ponedjeljak nego dan za Icerde bez prijevoda. Utorak je Icerde za utvrđivanje...

Nemam ni ja vremena sad. Odoh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 11:59 am

Назад на врх Go down
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 12:47 pm

Pozdrav djevojke, prikljucujem se vasem drustvancu. Vidim prati se Icerde, ja sam sinoc odgledala ep. negdje do 9 i 20 h, vise nisam mogla ukocila sam se na stolici, a nema vajde jer gotovo nista nisam razumjela. Dokle su uopste trajali? Vidim po slikama iznad da je bilo i neke akcije koju sam ja naravno propustila facepalm
Zna li neko hoce li do veceras prevesti epizodu?
Moram da kazem da mi je Celal totalni hit sa nokiom 3310, koznim sesiricem sa zvjezdicama, naglaskom i smjehom. Prava karikatura mafijasa starije garde.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 12:53 pm

Ala ste se raspile, sad opet moram da idem redom...

Sara Ulusoy ::
Ja taj metak ne bih uspela da uhvatim ni iz dvadesetog puta. Verovatno bih tri dana snimala tu scenu.

smeh
A, zamisli još snimaš je sa Cagom, pa od buljenja u njega ne bi ni videla gde treba da gledaš metak. lol!

Sara Ulusoy ::
Bio je previse ispravan i normalan za moj ukus.

smeh

Evet, Sara i ja smo uvrnute i onda dobri i normalni likovi kod nas ne mogu da skrenu pažnju, osim kad ih glume Caga ili Stas.
A, ko ti je beše na prvom mestu, Bihter? A, zamisli spoj Sarpa i Bihter. lol!
Ti Poncha jednako voliš Emira i Yamana? Što sam ja mislila da ti je Emir draži?

Ajde kad i Sara priča sama sa sobom, sad mi je lakše. lol!
Pričala sam ja tako sama sa sobom jedno vreme na ani kad niko nije gledao live MC, pa ovde dok ste sve došle, pa sad za Stasa... Samo pazi se, jednom kad se navikneš da pričaš sama sa sobom, posle ti drugi ni ne trebaju, a to nije dobro. lol!

A, šta bi bilo sa mobilnim, riknuo. I ovi moji u školi mi pomagali, ali kad su čuli da je star tri i po godine zabezeknuli se i rekli Profesorka, nije ni čudo, onda je sigurno gotov. suze
A, sad nemam pare za novi, Telenor, Mts i Vip me ionako mrze jer sam se kod svih zadužila. suze

Bravo za rejting! bravo
Baš me je ovo obradovalo, samo neka svake nedelje ovako cepaju. topić

Poncha ::
Kako će se sad Mert i Sarp opravdati Celalu?

Pa, ako je Celal rekao da upucaju Merta, onda teško. A, ako Celal nije mislio na Merta, onda će to sve ispasti još super, ovaj prvo spasio život njegovoj ćerki, a sad i Mertu. Naravno, sve iza toga da nije mogao da ubije policajca.
Mada, prvo treba da prođu Rizu, koji se nadam da ih obojicu neće ukokati kad skonta da su živi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 12:55 pm

roses ::
Pozdrav djevojke, prikljucujem se vasem drustvancu. Vidim prati se Icerde, ja sam sinoc odgledala ep. negdje do 9 i 20 h, vise nisam mogla ukocila sam se na stolici, a nema vajde jer gotovo nista nisam razumjela. Dokle su uopste trajali? Vidim po slikama iznad da je bilo i neke akcije koju sam ja naravno propustila facepalm
Zna li neko hoce li do veceras prevesti epizodu?
Moram da kazem da mi je Celal totalni hit sa nokiom 3310, koznim sesiricem sa zvjezdicama, naglaskom i smjehom. Prava karikatura mafijasa starije garde.

Oho, imamo društvo.  cvetic
Pa, dobro nam došla! merhaba  Jel' si to ti, skromna? kisic


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Tue Sep 27, 2016 1:02 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 12:56 pm

Sara još drži Stasa na avataru. wow
Neverovatnom brzinom mi prerastaš u miljenicu. kisic :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 4:30 pm

Imamo još jednog člana. Šta je ovo danas... kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 5:39 pm

Masala,desetoro nas je.Eto Adminki drustva.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:16 pm

Sparks, provociraj ti, samo provociraj. Ali, nećeš se izvući kad krene live gledanje Stasovih serija. lol!

Pa, Veronika progovori nešto, ne znam ni ko si, ni odakle si. kezz
Što bi rekle učiteljice na prvom času Predstavi nam se. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:20 pm

Poncha ::


Jesi li uspjela što odspavati? Rado bih ti se ja pridružila, ali nisam funkcionirala.
Sorma, spavala sam tri sata, jedva gledam.

Poncha ::
Meni je žao Fusun kao lika i možda mi je žao što ga ova glumica glumi jer ne dopire toliko do mene iako mi je njen život tužan. Ovdje me god nje, osim te glume, odvuče i neka govorna mana koju ima, ali s obzirom da ne razumijem turski na prvu ne mogu shvatiti koja je to... Nekako, čudno priča. Umekšava...

Meni je isto jako žao, žena je preživela užasne stvari, bukvalno joj se preko noći srušio ceo život, ali kao što kažeš glumicaje problem. Pre neki dan je Cansu rekla da tužne scene pretvara u patetične, zbog toga nikako ne možemo od nje da dobijemo pravu emociju. Ne mogu nikako sa njom da uspostavim empatiju i to mi ide na živce.

Poncha ::
Dokle si stigla?
Do one scene kada je Sarp bio kod Melek.

Poncha ::
Još nešto, ova Celalova žena. Mislila sam kad sam gledala slike da bi ona mogla biti neka od policije, ali s obzirom na to da imaju dijete (ako je njeno) onda nije.
Koliko se sećam u opisu je pisalo Celalova ambiciozna žena, mislim da će biti problema između nje i Melek.

Poncha ::
Ali gledajte vi kako on barata s ovim. Nije ni čudo da je Aras bio zadivljen njime kad su zajedno vježbali.
Verovatno ima trenera za te akrobacije sa oružjem, to prvi put vidim u turskoj seriji.

Poncha ::
Ova scena je odlična. I Mert zblešeni je dobar nakon što se ovaj propuca. I kombinaciji s majkom koja gleda slike i glazbom. Vrh!

Scena je odlično i zamišljena i odrađena, zato sam i rekla da je teška drama za drugu epizodu.
Poncha ::
Kako će se sad Mert i Sarp opravdati Celalu?

Mert lako, a Sarp ne znam. Ako Mert kaže šta je stvarno bilo, teško će se opravdati.

Poncha ::
Ja gledam i ne vjerujem. Satrali su ih u poprilično jakoj konkurenciji. Zapravo, zna se tko je najbolji. naklon

Konkurencija se sinoć bila još veća, jer se taj neki film prikazivao prvi put na tvu i imao odličan rejting.
Kirgin Cicekler i Babam ve Ailesi su još i dobro prošli, ali ostali mogu polako da pakuju kofere.

roses ::
Pozdrav djevojke, prikljucujem se vasem drustvancu. Vidim prati se Icerde, ja sam sinoc odgledala ep. negdje do 9 i 20 h, vise nisam mogla ukocila sam se na stolici, a nema vajde jer gotovo nista nisam razumjela. Dokle su uopste trajali? Vidim po slikama iznad da je bilo i neke akcije koju sam ja naravno propustila facepalm
Zna li neko hoce li do veceras prevesti epizodu?
Moram da kazem da mi je Celal totalni hit sa nokiom 3310, koznim sesiricem sa zvjezdicama, naglaskom i smjehom. Prava karikatura mafijasa starije garde.
Dobro došla. merhaba
Trajalo je do deset i nešto sa sve reklamama.
Sa Celalom u nekim trenutcima malo karikiraju, ali mislim da je to u želji da ga naprave drugačijim.

Mrs Bondarenko ::


Evet, Sara i ja smo uvrnute i onda dobri i normalni likovi kod nas ne mogu da skrenu pažnju, osim kad ih glume Caga ili Stas.
A, ko ti je beše na prvom mestu, Bihter? A, zamisli spoj Sarpa i Bihter. lol!
Dobri likovi brzo padaju u zaborav, loši odlaze u legendu. Dobro, Emir je bio dobar, ali je imao taj neki spoj ludila i Cage, pa je uspeo da se progura među ove loše.

Da, Bihter je prva i jedino njeno mesto je sigurno, nju ne mogu da izdam.
Sarp i Bihter? To bi bio najlegendarniji par ikada, ne zna se ko je luđi, njih dvoje bi se do kraja verovatno međusobno poubijali.

Mrs Bondarenko ::
A, šta bi bilo sa mobilnim, riknuo. I ovi moji u školi mi pomagali, ali kad su čuli da je star tri i po godine zabezeknuli se i rekli Profesorka, nije ni čudo, onda je sigurno gotov. suze

Tri i po godine? Svaka čast i tebi i telefonu.

Mrs Bondarenko ::
A, sad nemam pare za novi, Telenor, Mts i Vip me ionako mrze jer sam se kod svih zadužila. suze
smeh

Mrs Bondarenko ::
Pa, ako je Celal rekao da upucaju Merta, onda teško. A, ako Celal nije mislio na Merta, onda će to sve ispasti još super, ovaj prvo spasio život njegovoj ćerki, a sad i Mertu. Naravno, sve iza toga da nije mogao da ubije policajca.

Celal nije rekao da upucaju Merta, Celal nije znao da je Mert u kolima, nije ni bilo planirano da bude. Davut mu je rekao da je tu policajac, nije rekao koji.
Ali to i jeste problem, kako nije mogao da ubije policajca. On je mafijaški dželat, mora da ubije svakog ko im se nađe na putu. Ostavio je živog svedoka koji je video da je Celalov najbolji i najtajniji čovek ubio Omera, Sarp ne zna da je i Mert Celalov čovek. Ovaj događaj će baciti senku na utisak koji je Sarp ostavio kod Celala, slede novi testovi.


Nova slika.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 CtWuZvsWcAAnoRU


Ovima izgleda rejting udario u glavu, ni traga od fragmana.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:22 pm

Mrs Bondarenko ::
Sparks, provociraj ti, samo provociraj. Ali, nećeš se izvući kad krene live gledanje Stasovih serija. lol!

Pa, Veronika progovori nešto, ne znam ni ko si, ni odakle si. kezz
Što bi rekle učiteljice na prvom času Predstavi nam se. lol!

Pozdrav drage cure...Napisala ja cijelu plahtu i ne znam gdje je nestala..
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:27 pm

Sara Ulusoy ::

Dobri likovi brzo padaju u zaborav, loši odlaze u legendu.

Slažem se.

Veronika, šta da ti kažem, piši opet. lol! Jako me zanima ta plahta.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:29 pm

Inače, na mojoj listi niko ne može da smakne Eysan koja ima prvo mesto i Vlada koji je na prvom u muškoj kategoriji. Što se njega tiče, to mi je za sve one prethodne serije i likove gde nisam mogla da nađem najdraži muški lik, e sad ga imam.

Jako je sličan Emiru, ali je opet sav svoj. Legendarni moj Vlad Orlov. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:31 pm

Danas je tri godine od smrti Tuncela Kurtiza.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:31 pm

Jao, sad si me istopila. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:34 pm

Veronika, dobro dosla. merhaba

Jesi fan Turaka ili Rusa?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:35 pm

Evo šta nju zanima, ako si jedno onda te volim, a ako si drugo onda me ne zanimaš. lol!
A, kod mene je obrnuto. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:37 pm

Nije tako, nego da znamo. Ti ovde drobis vec mesecima o Stanislavu pa me opet zanimas i pricam sa tobom.

I koju od vas dve je Poncha juce pozdravljala?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 EmptyTue Sep 27, 2016 6:38 pm

Ne drobim mesecima, već tačno godinu dana. :cereeeeek:

Ovo drugo i mene zanima. S tim da ja roses znam sa ane.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: