Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:28 am

Malo se salim, vraticu staro, vidis da Ponchi vise nisam draga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:28 am

Nemoj vraćati. Nije da mi nisi draga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:30 am

Ma nisam mislila ni da ostavim, samo sam se salila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:31 am

Kako hoćeš, ali ne trebaš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:32 am

Ove nema sada ce da se vrati kao gospodja Bondarenko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:34 am

Sigurno... A nije nas ni zvala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:35 am

Zasto nas nisi zvala na svadbu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:40 am

Sara Ulusoy ::
Malo se salim, vraticu staro, vidis da Ponchi vise nisam draga.

Meni se ovako više sviđaš, baš mi je neobično.

Moj dragi je tražio da svadbu obavimo u tajnosti, žao mi je, ja bih vas zvala, ali njegova odluka mi je najvažnija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:41 am

Dobro. Jasno mi je. Draže ti je ovako, da nisi jedina udata.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:42 am

Najveća je fora što smo i Sara i ja već bile zapisane na drugim mrežama kao udate. Ona je na fejsu Sara Ulusoy, a ja na vk Angela Bondarenko.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:44 am

A i mi smo to obavili u tajnosti, ali ste mi usle u trag. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:45 am

smeh smeh smeh

Znači da se Stas i ja bolje krijemo, vas dvoje ste se ipak odali po burmi i profilu na fejsu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:46 am

Tada kad smo otvarale te profile bila je navala koja ce da se uda, htela je i LaVie, pa se ona udala za Emira. lol!

Ali smo preko dve godine krili.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:46 am

Sad smo sve tri kompletne. lol! lol! lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:47 am

Aj ti meni vrati staro.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:47 am

Čekaj prvo Sarinu reakciju da vidim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:48 am

Dok sam ja Ulusoy neka se preziva kako ko hoce. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:48 am

Nemoj čekat uopće. Briga nju. A ja neću više pisati dok mi se ne vrati staro.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:49 am

Jel' ti se ovako više sviđa? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:49 am

Ne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:49 am

U Turskoj nije na snazi Serijatski zakon. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:50 am

E tako.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:52 am

Ok, ljutko, vraćam staro.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:54 am

Sara vratila staro. tuzni

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 EmptySun Sep 25, 2016 2:56 am

Rekoh da vidim kako izgleda. :P smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: