Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:37 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:38 pm

Uspela sam da pustim, dobre su i Cansu i ova mala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:39 pm

Poncha, jel treba prevod za nesto?

Jesi isla na hr? Da ulazim ili da preskocim da se ne nerviram?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:41 pm

Mene samo Cansu ume onako da dokusuri samo svojim pogledom. placljivko
Ali, tek u ovom teaseru shvatam koliko je nedostajala. <3

Nije zasad ništa iritantno, osim da su pisali kako je Mert puno dojmljiviji lik od Sarpa.
I dobro je Mina rekla - dva i po sata su proletela kao 5 minuta. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:45 pm

Dobro onda mogu.

Mert ima samo dublju pricu za sada zbog detinjstva, ali na mene je Sarp ostavio jaci utisak. Dobro, ovde sam mozda malo subjektivna, jer tamo gde je Caga meni niko ne moze da bude dojmljiviji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:46 pm

Slažem se, i meni je Mert kompleksniji lik, ali ulogu ne čini samo data priča o liku već i same scene (o glumcu da ne govorim), tako da kad se sabere i oduzme isti su mi.

Nisi ti čitala moje i Sparksine komentare tokom gledanja Anke. smeh Zato i podržavam tvoju "subjektivnost", imaš puno pravo na nju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:52 pm

Saro, hvala. Nisam ni skužila što je rekao. Kod koga je našao sliku?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:52 pm

Nego, jel' se meni čini ili oni malo dominiraju sa Mert&Eylem pričom?
Nekako mi je njihovih scena bilo više u epizodi, a možda grešim.

Poncha, sebična si. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:56 pm

Ne znam kod koga je nasao sliku.

Mislim da ce kasnije biti vise Sarp&Melek scena. Ali u prvoj epizodi su ovo dvoje morali da se upoznaju i na neki nacin da se zblize, a Sarp i Melek su direktno upuceni jedno na drugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 10:59 pm

Mert je odmah znao tko je Eylem. Sjetio se nje s promocije... Tako da mu ne vjerujem baš, ali su mi slatki zajedno.


Adminko, eto. Sebična sam jer sam ovo dvoje izgifirala i nisam još pogledala fragi za Anne. I neću večeras jer mi je bitnije ovo... I zašto ovi ne stave sve scene... Ima dobrih kad Caga skida naočale i ulazak u auto. Previše mi je dug video cijelog nastavka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:00 pm

Na Someri 62% rejting.

To je rejting koliko se o cemu prica na drustvenim mrezama. Ovo sam rekla zbog Cansu, posto ona to ne prati toliko, pa mozda ne zna.

A jeste, ja to zaboravila. Da, u pravu si, ima i toga da joj se priblizio zbog Sarpa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:01 pm

Ja mislim da su emocije od svo četvoro iskrene.

Gde praviš gifove? Na makeagif možeš sa videom bilo koje dužine.

Saro, hvala, samo ti meni to pojašnjavaj, jer se ja u to stvarno ne razumem.
Jel' to dobra cifra za start?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:02 pm

Poncha, zato sto oni ne prate svaki Cagin pokret kao mi. Sigurno nam nece postaviti scenu kako Caga skida naocare.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:02 pm

Koliko sam shvatila bez prijevoda, toliko mi je on i potreban...

Ali hvala Bogu pa Cagi mogu čitati s face. A ni Aras nije loš.. Zato i kažem, malo mi je sumjiv.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:03 pm

Saraaaa84 ::
Poncha, zato sto oni ne prate svaki Cagin pokret kao mi. Sigurno nam nece postaviti scenu kako Caga skida naocare.

smeh smeh smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:04 pm

Znam... Ja sam samo to i radila kad je počela epizoda, dok se nisam uhodala... Trebalo mi je malo da odvnem pogled.

A što ću. Baš ih dobro skida, a nema tog videa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:04 pm

Kako nije, od svega sto se pricalo danas na tw o Icerdeu se pricalo 62%, znaci vise nego duplo vise nego o svemu ostalom zajedno.
Ali to nema veze sa rejtingom gledanosti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:06 pm

Znam da nema veze, ali je odlično da su i tu razbili.
Sutra ti meni postavi rejting listu, zaboravila sam kako se traži (odnosno od kad se MC završio ja zagubila link, pošto sam rejting proveravala preko tog linka smeh ).
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:06 pm

Poncha, ne razumem, gde ti je problem? Jel' ne može preko makeagif-a?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:08 pm

Ma čekat ću ja da postave ovako. Nać ću ja to već negdje. Makeagif mi je ok, ali prevelika su im slova u donjem desnom uglu... Bar kad sam zadnji put radila...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:09 pm

Ti si to pomešala garant sa gifsoup, nijedan gif sa makeagif-a ne pokazuje nikakva slova.

Evo ti primer.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 E7VQSi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:10 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:10 pm

Eto ti link, ali postavicu ti i ja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:11 pm

Spasiba. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 EmptyMon Sep 19, 2016 11:12 pm

Saro, a da umesto Arasa glumi Kivanc (ili da je obrnuto pa Sarpa glumi Kivo, a Umuta Caga) - jel' bi mogla onda da biraš strane? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: