Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 1:54 pm

Verovatno nisu zvali nasi Stanka, nego ovog.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 2:08 pm

Pa, kad su budale. durica

To zato što je ovaj radio sa Bikovićem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 4:24 pm

Pa zato su ga zvali.
I Stanislav ce da dodje kad bude radio sa tobom. lol!

Definitivno Melek nije prava Celalova cerka. Sad na zvanicnoj stranici pise Celalin manevi kizi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:31 pm

Adminko, ne znam gdje ga sad ima. Ja sam ga skinula čim je izašao. U nekoj grupi su postavili link, hvala im! Ali su makli...

Saro, evo zašto ja tebi vjerujem. Čim sam vidjela sliku i što su napisali sam znala da si kao i uvijek u pravu. Čak sam i razumjela bez prijevoda kad si ti onaj dan lijepo rekla... Tako, da hvala ti puno. Sad to možeš i napisati na hr.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:39 pm

Što se ožiljka tiče i meni je na nekim slikama djelovalo da ima i naprijed ožiljak, a onda na drugim da ga nema... Ne znam. Ali nije mi se prije činilo da ga ima. Ali sad ovo sa strane mi stvarno izgleda kao ožiljak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:40 pm

Hvala, canim. kisic

Ne mogu sad tamo da pisem, ionako ce shvatiti kad pocne serija. Ti napisi ako hoces.

U Emirovom putu nije imao nikakve oziljke.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:46 pm

Taj pozadi jeste, sad sam pustila EY, a ovaj napred ne, doduse imao je malo duzu kosu tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:48 pm

Razumijem. Baš sam gledala. Amazonke su prevele kao poćerka.

U svakom slučaju, u pravu si. Ubuduće, samo tvoje prijevode čitam kad je nešto važno.

Ja sam gledala jutros neki link i nisam uspjela vidjeti ožiljak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:49 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 5:57 pm

Gledala sam sad malo ove novije slike Cage, ne sa seta i serije. I stvarno mi se čini da od naprijed i sa strane ima ožiljak. Ovo od naprijed je nekako lagano, ali sa strane je baš veliko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:02 pm

Evo i Rize.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 CsU4WuBWAAAglBx

Celalov je on.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:07 pm

Pa na našem jeziku drugačije i ne može da se prevede. Turski jezik je dosta bogatiji od našeg, pa je nekad jako teško nešto bukvalno prevesti. Poćerka je pre 'uvey kizi', a manevi kizi je kada sebi nekoga odrediš da ti bude ćerka, kada ga tako posmatraš u emotivnom smislu. Ne znam pod kojim okolnostima mu je ona ćerka.

Evo ovo je slika iz EY, ovde se vidi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Vmya2w
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:10 pm

Pretpostavila sam da je Celalova desna ruka, hladnokrvni ubica. Odlicna uloga za njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:12 pm

Bravo.

Pa u tome jest stvar. Treba jako dobro znati jezik da bi se odredio točan prijevod. Teško je. Ali znamo da nije kći i to je najbitnije. Ono što sam ja predvidjela totalno. Ja imam osjećaj da je ona na kraju posvojena ili tome slično. Nekako mi prijevod najviše tome sliči.

Je, znači taj sa strane je stari. Ovo od naprijed je nešto novije. Bravo!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:12 pm

Nema boljeg od njega za to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:19 pm

Najverovatnije je i ona dete sa ulice pa je on odgajio. Kao sto je Fusun Eylem kada su joj poginuli roditelji. Zato ce biti rastrzana izmedju ljubavi prema Sarpu i zahvalnosti prema Celalu. To mi je najlogicnije za zaplet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:27 pm

Upravo to mislim i ja.

Eto, ovo smo sve mogli napisati da ti nisi bila na moru ranije, a ja čitala kojekakve prijevode... Svaki je nešto dobro i nešto krivo rekao. A ti sve točno.

kisic

Moram više ovaj turski naučiti. Ubi me.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:47 pm

Nije da hvalim sebe, ali u svaki moj prevod mozes sto posto da budes sigurna, zato sto ja ne prevodim i ne pisem ono sto ne znam. Kada nesto ne znam napisem u zagradi da ne znam ili da nisam sigurna. Ne volim da se pravim pametna kao neki za nesto sto ne znam, iliti ne volim da ispadnem glupa kad dodje neko ko zna i ispravi me.
Meni je najbolje bilo kad je Sotona branila Lenku jer im prevodi, nema veze sto je potpuno pogresno, vazno je da dobiju prevod.

Inace je meni turski jako zanimljiv jezik, cak najzanimljiviji koji sam ucila i zato ga stalno istrazujem, a u tome mi dosta pomaze i prevodjenje. Fond reci mi je jako veliki, ali sam sa gramatikom dosta slaba. Stalno planiram da upisem neki kurs i nikako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 6:55 pm

Ja sam tebi lijepo rekla da ti vjerujem u svaku napisanu riječ upravo zbog ovoga. I svaki put kad ti nešto kažeš, meni je to to. Niti mi treba drugi prijevod niti ga tražim. Ovako čitam svugdje nešto, nekad i različito.
Pa znaš da i neke serije nisam gledala više s prijevodom jer bi ti prepričala i meni je bilo dosta.

Zato kad je Caga u pitanju, tebe i tlačim da mi prevodiš.
Joj, kad netko loše prevodi, muka mi bude.

I meni je. Ali mi nikako ne ide. Ajde još kad gledam nešto, shvatim uz smisao. Ovako kad čitam znam pokoju riječ, ali nije to to... Još i dobro kad mi nije važno, ali ne mogu se osloniti na svoje neznanje i prevoditelj kod Cage...
Upiši, utvrdi i tu gramatiku. I ja bih da mi je bliže.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 7:02 pm

Sad sam procitala novi tekst Oye Dogan. Fox planira da pomeri na drugi dan Hayat sevince guzel i da ponedeljkom stavi Kosem, a na Tv8 u novembru pocinje O ses Turkiye. Znaci ponedeljak ce biti jos pakleniji nego sto izgleda. Oni nisu normalni, pa tu niko nece imati rejting preko 3, 4.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 7:07 pm

Pa oni nisu normalni. Nitko od njih... Što je ovo sad. Ispast će najgledanije nešto što ide vikendom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 7:17 pm

Pa glupost. Fox sa HSG i tv8 sa Rising star su bili van konkurencije. Hajde Kosem u totalu ni prosle godine nije imala neki rejting, ali u ABu su dobri. A O ses Turkiye je dosta gledan program.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 7:22 pm

Udarno će biti. Ali briga me za rejting kad je tako. Samo da ne ukidaju. A neće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 7:22 pm

Mene će ovaj Yaman srediti ponovno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 EmptyWed Sep 14, 2016 7:27 pm

Baš ste bile vredne.

Gde je ova Sparks ceo dan, opet zabušava sa nedolaskom?! durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: