Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:52 pm

Kako je mučiš.. I onda će cijelu noć provesti uz Emira/Yamana...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:54 pm

Eno je izašao sinopsis za Cansuinu seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:54 pm

Šta se ti mešaš, kad dođe Sarin rođendan i tebe ću tako mučiti, ništa se ne brini. lol!

Ozbiljno, Saro, kad stigneš pošalji mi odgovor, nemoj odmah.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:54 pm

Aaa, trčim!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:56 pm

Meni ništa nije muka. Icerde ćeš gledati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:58 pm

Naravno da hoću.

Sviđa mi se sinopsis. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 9:59 pm

Nisam čitala, već će netko prevesti. Ne mogu ja sve popratiti.

Jedino Cagino čitam na sve moguće jezike.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:01 pm

Hoćeš ja da ti prevedem. Mada ni meni par reči nije jasno, ali bitno mi da sam ukapirala poentu.

Sad ionako ne mogu tome detaljno da se posvetim, baš sečem pojedine scene za klip ti. Kasnije ću.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:02 pm

Neću te prekidati, samo ti radi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:03 pm

Ma, ne prekidaš me ti, taman ovde skoknem dok čekam da mi završi obradu scene, ali ne mogu sad da se bacim na analizu sinopsisa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:04 pm

Jedino ne obećavam da će klip moći da se gleda na yt, Turci su strašno pooštrili autorska prava.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:06 pm

Kako?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:07 pm

Tako su me i kad sam pravila Sari rođ. klip zeznuli, pa malo falilo da mi ukinu kanal. rolleyes

Jel' ti neće biti problem preko vk-a da gledaš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:09 pm

Ma naravno da neće. Stavi gdje je najlakše, a da ti ne ukinu kanal.

Ali ne znam zašto, odnosno tko pravi problem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:11 pm

To je strašno, kao da ću ne znam kako da im naštetim ako pokupim neku njihovu scenu za svoj klip. rolleyes I to ajde da kažeš da zarađujem preko njih, nego ja pravim klipove za svoju dušu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:14 pm

Dobro, autorska prava su autorska prava. I uvijek ih treba poštovati.

Ali i oni pretjeruju. Znam da su brojni Femir klipovi tako nestajali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 10:52 pm

Stavite mi ovde sinopis, ne mogu sad da trazim, moram da trazim scene za klip.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:03 pm

Evo Saro, canim benim. I izvini što sam te preopteretila, ti meni ono i u vidu gifova možeš da pošalješ, pa ću se ja dalje snaći sama.

"Polis, sahil güvenlik ve balıkçılar denize düşen 7 yaşındaki Tuğçe'yi aramaktadır. Arama çalışmaları sırasında minik kızın annesi Şule'nin yani Gonca Vuslateri'nin çaresiz yüzüyle hikâye başlar. Flashback sahnelere dönülür. Denize düştüğü sanılan Tuğçe, pavyonda çalışan annesi Şule ve onun zalim sevgilisi Cengiz'le yani Berkay Ateş'le aynı evde yaşamakta ve sistemli olarak dayak ve işkenceye maruz kalmaktadır. Minik kız ne yaşarsa yaşasın minik tavşanı Pamuk'la ve hayal ettiklerini yazdığı defterle mutlu olmaya çalışmakta ve bir gün hayatının tamamen değişeceğine inanarak hayaller kurmaktan hiç vazgeçmemektedir. Tuğçe'nin hayatı, okuduğu ilkokula geçici memur olarak başlayan Zeynep'in girmesiyle değişir. Zeynep sınıfın asıl öğretmeni Handan, feci bir kaza geçirince onun yerine hiç hazırlıksız derse girmek zorunda kalır. Sınıftaki öğrenciler arasında Tuğçe, hemen Zeynep'in dikkatini çeker.

Yeterince beslenemediği için çok çelimsiz ve bakımsız görünen minik Tuğçe ile Zeynep arasında çok özel bir bağ kurulur. Zeynep Güneş aslında turna kuşlarını fotoğraflayan, soğuk duruşlu, duygularını pek belli etmeyen bir fotoğraf sanatçısıdır. Bir üniversiteye proje sunmuş ve onun onaylanmasını beklerken de geçici olarak okulda memurluk görevine başlamıştır. Kız kardeşleri Gamze ile Duru ve annesi Reyhan'la 10 yıldır görüşmüyordur. Vücudundaki morluklara ve yaşadığı ağır suistimale rağmen mutlu olmaya çalışan minik Tuğçe'nin son olarak ölüme terk edilmesi Zeynep'in bütün gelecek planlarını değiştirmesine neden olur. Kafasına koyar ve ona hep hayalini kurduğu gerçek anneliği yaşatmak için Tuğçe'yi kaçırır."
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:18 pm

Obrisala sam te poruke sa gifovima, moracemo da trazimo peske.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:24 pm

Aj nema veze, mislim da sam našla jednu scenu sa tim, a na tragu sam još jednoj.
Hvala tebi u svakom slučaju. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:26 pm

Ok. Ako ti treba jos nesto reci, ali ovo je cesta pojava tako da bas ne moze da se zapamti u kojoj je epizodi.

Ovaj sinopis mi zvuci zanimljivo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:27 pm

Važi, canim. Ma znam, ne znam ni otkud se setih toga, a pitanje i kad bih našla svaki momenat pojedinačno da li bi mi se uklopilo uz komplet zamisao.

I meni se dopada.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:30 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 CsQ1mzhWAAA90YK
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyTue Sep 13, 2016 11:53 pm

Jedna je malopre u grupi postavila kolaž Stasa sa Julijom i sinom i još me ludača pita da nije malo neprikladna moja slika sa Stasom.o Boze
Izbacile smo je iz grupe. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 EmptyWed Sep 14, 2016 12:02 am

Hahaha, i posle kazes da nisi vestica. Izbacila si jadnu zenu iz grupe.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: