Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 2:42 pm

Deluje zanimljivo ta Pcelina serija.Obavezno javi kakav je kraj.Gledala sam jednu seriju sa ovakvom pricom,ali je glup kraj bio.


Tebi je slatko porok.Bas sad citam koji porok imaju horoskopski znaci.Stoji da ti je ljubav porok,ali ti gajis i ljubav prema slatkom tako da nisu nista omasili. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 2:42 pm

Mislim da ona čita tako što preskače čim vidi prvi komentar o Rusima i eventualno čita onda moj komentar nakon, i ako spominjem nešto što nisu Rusi vrati se i pročita. A može i svaki komentar letimično pogledati ako se spominje nešto.

I onda se odvikavaš od slatkog... smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 2:46 pm

Već sam videla kraj. Nemoguća sam, kad čitam bilo koju knjigu ne pada mi na pamet da virkam, ali sa serijama ne mogu da izdržim.

Ma, ja sam sva u porocima. Ljubav, provod, alkohol, slatko... lol!

Poncha, lako tebi da se smeješ meni, smejala sam se i ja sama sebi kad sam ih jela, ali posle nije bilo prijatno. placljivko
Ajde što si mene provalila, nego si i Saru skrenirala, svaka čast. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 2:51 pm

I kakav je kraj?

Slatko ti je najgori porok.A mene su opravili sa porocima.Ne verujem vise u horoskop.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 2:53 pm

Kad sam videla kraj u ovoj seriji, shvatila sam da je Artur mogao i bolji kraj da dobije. Ionako je pre toga bio u zatvoru, nije zaslužio baš da pogine. placljivko

Što? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 2:59 pm

Bitno da ima dobrih scena i da je radnja normalna.Krajevi serija se uglavnom upropaste.

Ispalo je da mi je heroin porok,a da je igla za Rakove sveti gral.U natalnoj karti  mi stoji nesto sa drogom.Sve su mi planete ok i samo me taj aspekt sa drogom nervira. ljutko ljutko ljutko
Horoskop je glupost.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 3:07 pm

Ali, namerno neću da ti kažem šta će ti biti sa Pčelom. lol!

Ma, i meni stoji u natalnoj karti da sam sklona porocima i da ću biti zavisnik od droge, a ja drogu u životu nisam probala. Ma, horoskop služi samo radi zabave, ja ionako gledam jedino znak i podznak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 3:12 pm

Zanima me sta je sa Pcelom,ali bolje da ne spojlerisem.

Ja znam sve moje aspekte i planete napamet. facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 3:19 pm

Ako baš toliko hoćeš, reći ću ti, mada mislim da je bolje da ne znaš. Ionako sam samoj sebi pokvarila iznenađenje.

Svaka ti čast, ja nemam živaca za to.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 7:29 pm

Citam sve sto nije o Rusima, a kako da ne primetim komentar u kome pise Sara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 7:57 pm

Ništa onda, od sad pišem Sara u svakom komentaru vezanom za Ruse, a kad budemo komentarisali Altanovu glumu pisaćemo u šiframa. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 8:04 pm

Jao, sad bez zezanja, od ovog ću infarkt dobiti! oho-ho oho-ho oho-ho :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BIP1TDxjKVX/?taken-by=st_bond
Još kako se on penje i spušta tako ja analiziram svaki mišić ponaosob. smeh  Uh, Sparks, e jedino je ovo bolje i od gaća. lol! :smajlikojijeošamućen:

Pa što me bar nije obavestio da sprema ovakav video, gde ovako nepripremljenu da mi baci bombu. :smajlikojipadaunesvest:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 8:45 pm

Prezgodan je.

Mogu misliti koliko si puta pogledala video.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 8:47 pm

Aj pogodi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 8:49 pm

20 puta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 8:50 pm

23. smeh Ali, bila si blizu. lol!

Ma, samo kad sam ja došla k sebi, nek' on meni postavlja još bar deset ovakvih videa i niko srećniji od mene. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 8:56 pm

Sto vise takvih videa to bolje za sve nas.Stvarno super izgleda.Tako je to kad redovno vezba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:26 pm

Ima li živih?

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:33 pm

Nema. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:34 pm

smeh smeh smeh Ta ti je dobra.

Ako umrem pre vremena usled ovako sličnih videa, u amanet vam ostavljam vođenje ovog foruma i da obavezno nađete Stanislava i kažete mu koliko sam ga volela. lol! Sparks sam ionako naučila ruski, a ti Poncha možeš i na engleskom. lol!


Последњи изменио Adminka дана Sun Jul 24, 2016 10:38 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:37 pm

Što ja znam. Na vrućinu ti sa Stankom i zgibovima i kažeš da gledaš toliko puta. Ko će šefovati?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:39 pm

Evo sad sam editovala prethodni post. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:41 pm

Onda Sparks nema s kim o Rusima pričati. Ovo će biti turski forum...

Ok, na GT ruskom i engleskom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:45 pm

smeh smeh smeh
Amanet je amanet, a poslednja želja se mora poštovati. lol! I obavezno mu recite kako mu želim sve najbolje, ali ako baš mora da nadje novu ljubav neka ne bude to Julija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 EmptySun Jul 24, 2016 10:48 pm

Ne brini. Tvoja želja se poštuje.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
Назад на врх 
Страна 2 of 38Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: