Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 9:38 am

Dobro je sto mi Stanislav nije dosadio posle nekog vremena.Uglavnom je to slucaj sa glumcima koje otkrijem i uvek se vratim onima koje najvise volim.Izgleda da sa Stanislavom to nije slucaj.
Jesam odllepila kad sa krenula sa VMLj.Sad sam malo manje luda za njim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 9:50 am

Eto, sad postoji još jedan Rus. Nije Stanislav jedini ovdje. Ovaj je mlađi?
Njemu se Sparks vraća ili je ovo novi?

Saro, Engin je objavio sliku na instagramu. Mislim da je to sa seta.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 10:04 am

Nije mladji.Stanislavova generacija je.
Novi je,mada sam ja gledala jedan njegov film pre 2 godine.Tad mi se nije dopao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 10:08 am

Eto, dva Rusa, generacija.

Znači, ti gledaš njegove projekte.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 1:07 pm

Videla sam, objavio je u utorak sa ima sindrom ponedeljka. lol!

Cansu, moja teorija sve vise dobija na logici. Mesecima ovde po ceo dan pise o Stanku i sad joj odjednom nije privlacan. Veruj ti mom sestom culu. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 1:15 pm

A, verujem ti Saro, i meni je ovo previše sumnjivo. Ih, da se on njoj zaista dopada, pa ne bi ta izdržala a da mi ranije ne javi, ovako je smislila zaveru. lol!
Ali, što je najbolje od svega, znala sam da ćeš napisati tu teoriju. lol!

A, sad ozbiljno... Počeli smo sa vladanjem Rusa, nema vama dvema uskoro ovde spasa. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 1:39 pm

To je samo dokaz da isto razmisljamo. <3 Mada ne znam koliko je to dobro. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 2:30 pm

Evet, canim. <3 kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 7:14 pm

Sara teoreticar zavere i to prve klase.

Ja sam tog Rusa pre 3,4 dana otkrila.To sto sam ja kao status veze stavila da sam verena je jos veci stadijum ludila.I steta sto ovde ne postoji status veze.I na fb sam stavila i to na oba profila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyTue Mar 29, 2016 7:52 pm

A čuj. Malo je pobucao dane... Ili je to slika od jučer.

A za Ruse, ne znam što da kažem. Ima sad neki bezimeni i Stanislav. Još ako se koji javi, izgurat će sve naše Turke...

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 9:43 am

Stanislav zapratio ovu devojku na ig.
http://websta.me/n/nikekeshelava
Plesacica je.Igra tango,rumbu,zumbu.Iz Gruzije je.Studirala je u Batumi Shota Rustaveli State University.Najbolja drugarica joj je iz grada Batumi.Pretpostavljam da je i ona tamo rodjena.Izgleda da vuce korene iz Turske i Indije.Voli da slusa stranu muziku.Mislim da ne predstavlja razlog za uzbunu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 11:18 am

Saro, nova slika.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 CeyNhx-WwAAEbF9?format=pjpg&name=large
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 11:25 am

Ma nasi Caga i Kivo vrede kao deset njihovih Rusa.

Stajling je ostao isti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 12:04 pm

Saraaaa84 ::
Ma nasi Caga i Kivo vrede kao deset njihovih Rusa.

Ovo je tačno, kao što moj Stanislav vredi za sve vaše Ruse i Turke. poljubac

Poncha, jel' to nešto sa seta? wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 2:14 pm

Valjda nema potrebe da kazem da se ne slazem sa ovim, ali necu nista da komentarisem da posle ne ispadne da ne volim Stanka i da ga napadam. :P

Poncha, prvi snimci sa snimanja danas u 17 po njihovom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 2:16 pm

Ipak mu je partnerka Taylor Hill.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 6:20 pm

E Saro.

Adminko, naravno da su sa seta. Iz Bodruma. Jutros je neki, čini mi se frizer ili tako nešto, objavio sliku, a onda su i ovi.
Sad se znaju lokacija.

Objaviše i oni.
Znači isti stajling, kosa malo sređena i to je to.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 12931165_1141240009250977_14153486475809274_n
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyWed Mar 30, 2016 6:22 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 CezxrcjW4AEzBVR
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyThu Mar 31, 2016 2:41 pm

Super su ove slike sa seta. Postavljaj još ako ima.

Izgleda Sparks u pravu, njega u Gruziji opsedaju devojke još više nego u Rusiji, možda je stvarno i prsnuo na neku. placljivko

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Io8uJ-kB6tE

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 TX3RsDzgj9I

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 IC026g7d61E

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 XdDEn6qP_ws

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 -R7iZIna8t4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptyFri Apr 01, 2016 7:42 pm

Devojke na prve cetiri slike ne predstavljaju opasnost.A ni na petoj slici mislim da nema devojke koja moze predstavljati opasnost.

https://www.instagram.com/p/BDqWUIGKRle/?taken-by=imeditv
Bio je u nekoj gruzijskoj emisiji.Valjda ce postaviti snimak na fb. :loveeeee:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptySat Apr 02, 2016 2:46 am

Videla sam to, kao i one slike sa predstave. Neodoljiv je. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Više ću da poludim dok se ovi Rusi ne sete svog najboljeg glumca i činjenice da bi mogli neku od one dve snimljene serije da nam puste, a ne samo da repriziraju stare. Ako ih mrzi da puštaju na TV, bar neka okače na net, vidim da vole to da rade.

Devojke, u dilemi sam.
Šta da radim sa kosom, da li samo da skratim krajeve i stanjim je, ili da je stepenujem?
Jer, duga je i prilično gusta, pa po tome bi bilo idealno da je stepenujem, ali opet razmišljam dal' će to da mi pravi problem za frizure koje volim da pravim (vezujem kosu, uvijam je, pravim pletenice, itd...).
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptySat Apr 02, 2016 8:18 am

Ja nisam neki ekspert za davanje saveta za kosu jer je moja kao metla sa pramenovima,ali mislim da bi najbolje bilo da je stanjis i skratis krajeve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptySat Apr 02, 2016 12:37 pm

Najbolje da samo skratis krajeve, ako je stelenujes neces moci da pravis sve frizure. Ja godinama imam stepenastu, ali ne pravim frizure.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptySat Apr 02, 2016 1:18 pm

Saro, hvala ti puno, to mi je baš trebalo da čujem. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 EmptySat Apr 02, 2016 6:59 pm

Adminko,jel she is crazy but she is mine na ruski prevodim kao oна сумасшедшая, но она моя?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: