Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyFri Feb 26, 2016 5:48 pm

A, jel' si videla na instagramu šta je objavio?
Drže humanitarno veče Gruziji za neko bolesno dete koje ima osteoporozu i otac mu je mrtav, a majka bez posla.
Kako je on divan čovek... <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyFri Feb 26, 2016 5:48 pm

Saro, klip nisi odgledala, ako uopšte budeš pročitala ovu moju poruku. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyFri Feb 26, 2016 6:10 pm

Ja sam im i preporucila Ezela.Sedam uhoda trenutno gleda.Ali,imam ja i druge grupe.One su mi novi izvori informacije.
Videla sam sliku na ig.Bas mi je zao decaka.Drago mi je sto ce mu Stanislav pomoci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyFri Feb 26, 2016 8:19 pm

Saro... Hvala na obavijesti o reklami.
Nisam znala jesi li vidjela pa sam ti stavila da vidiš.


A vas dvije imate informacija na pretek. I slika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 12:40 am

Da vas obavestim - sutra sam na nekoj žurci, tako da se ne začudite ako ne stignem da vam se javim ovih dana, biće zbog mamurluka. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 1:01 am

Pogledala sam klip. Odlican je. <3 Muzicka podloga pun pogodak, jedna od najboljih Toygarovih melodija, ako ne i najbolja.
Aj najzad nesto i za mene.

Poncha, jesi videla da je Stefano Gabbana postavio Caginu sliku na svoj instagram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 11:02 am

Vidjela sam. Već je i prije postavio njegovu naslovnicu.
Prate se na instagramu, lajkaju slike. Engin, Ilknur isto. Čak i neki direktor D&G Valerio D'Ambrosio.

Engin mu je napisao da se brzo vide. Baci pogled ako hoćeš na instagram. Ako trebaš linkove, javi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 11:05 am

Adminko, samo ti.
Ali nemoj da Stanko pati.

Ove Ruskinje znači vole Ezela.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 11:50 am

Nema nikakvih novih informacija o Stanislavu.Ionako i Stanislav nestane kad nema Adminke.
Kao da se dogovaraju.mislilac

Ruskinje prate turske serije.Ja sam uclanjena u osam grupa.I u svakoj grupi nekoliko njih prati nesto tursko.kezz

Adminko,jel znas da VMLj nema na yt zbog autorskih prava? Sad samo sa prevodom ima na dailymotion. placljivko placljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 1:34 pm

Ma ona mulja...
Stanko je s njom.

Znam da prate Ruskinje turske serije. Prevode ih brzo. Ali eto i one zaludiše se Ezelom.


Ja se slažem da treba poštivati autorska prava, ali mi je žao kad nema na YT.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 7:35 pm

Ma, to je sudbina devojke, ako zaista uvek nestajemo u isto vreme, a Bog mi je svedok (na najveću žalost mog života) da nismo zajedno. :cereeeeek:
Poncha, ne brigaj, ja njega pratim više nego samu sebe, tako da... smeh I u mamurluku ću ga pratiti. lol!

A, sad vas napuštam, uživajte! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySat Feb 27, 2016 7:45 pm


Lepo se provedi i nadam se da ces se brzo oporaviti od mamurluka.A Stanislav ce valjda objaviti nesto veceras.Postadoh opsednuta njegovim profilom.Na profilu sam mu svaki put kad pravim pauzu od gledanja serije.Unistice me maratoni i buljenje u Stanislavov instagram. dosadno
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 9:01 am

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 12797844_818475588279505_2146654488_n.jpg?ig_cache_key=MTE5NDQ0MzU5NjIwNTI1MzgzOA%3D%3D :cereeeeek:

Saro, molim te, ako nije problem prevedi ovaj članak. Çağatay Ulusoy'a tazminat maddesi!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 9:50 am

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 DUDcIo1CTg8
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 NSw8Us9nDcg
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 B2B9ALTHiFw
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Tlm853C5R2o
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Lng69xiKVMU

Humanitarna akcija za onog decaka je odlicno prosla.Kazu na fb da mu mnogo znaci pomoc.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 2:27 pm

Firma Colins cije ce zastitno lice biti u ugovor je stavila stavku da Cagatay plati veliku odstetu ukoliko se dok je njihovo zastitno lice na bilo koji nacin bude dovodio u vezu sa drogom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 2:28 pm

Sparks Fly ::
Adminko,jel znas da VMLj nema na yt zbog autorskih prava? Sad samo sa prevodom ima na dailymotion. placljivko placljivko

Evo da mi nisi ti rekla ja ne bi ni videla. Gledam odavno bez prevoda, tako da mi ništa ne znači, ali mi je žao zbog onih ljudi kojima su te prevedene epizode itekako bile značajne.
I naravno, Ponchi više neću moći da dajem scene da gleda, toga mi najžalije. lol!

Mene glava užasno boli, ali sam uspela da vidim sve ove Stasove slike sa Kaćom. I oduševila sam se, mnogo su mi divni, posebno na ovom videu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BCU4S-zHiJc/?taken-by=katykino

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 10838805_1695331374041187_1359500318_n.jpg?ig_cache_key=MTE5NDQ2Mjg0OTA2ODMxMTE0Nw%3D%3D <3
Sad mi se gleda Anka, kad ih vidim ovako zajedno. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 4:00 pm

Prelepi su na tom videu.I pesma je super. <3

Lepo se zabavljaju.I mi bismo,da smo u Rusiji.Treba nam 12 minuta od hotela u kom cemo biti do tog mesta.Stvarno steta sto ne mozemo u skorije vremeu Rusiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 6:01 pm

Sara, hvala ti puno. Znači, opet ovo. Malo mi ide na živce, jer su u tom slučaju mogli uzeti nekog drugog glumca. Malo sam pogledala tu tvrtku. Znači, za njih bi trebao raditi? To je reklama?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 6:03 pm

Adminko, mogu ja pogađati i bez prijevoda. Možda je lakše s prijevodom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 6:11 pm

Saro, evo Caga opet u hit na twitteru. Ovaj put u vezi Oscara.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 8:10 pm

Ni meni nije jasno zasto ga uopste angazuju ako imaju problem sa tim. Pogotovo sto je to bilo pre tri godine i vec duze vremena se uopste ne spominje u medijima. A i nije da ce da reklamira preparate za zdrav zivot, nego garderobu.
A mozda i nije istina, mozda novinari nemaju sta da pisu pa izmisljaju.

Sto zbog oskara? Doduse, videla sam da neki ocekuju da ce se pojaviti tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptySun Feb 28, 2016 10:13 pm

Ni meni nije jasno. Već odavno ništa nije reklamirao, po mom mišljenju je tu ta stvar sa drogom imala utjecaja. I sad ponovno počeli s tim. Sad kad im je izašlo u novinama im je još gore. Već im je antireklama. Da, reklama za garderobu, a ne znam za što sve ne. Moguće da je i novinarska stvar zbog nedostatka novosti o njemu, mada mi se čini da ima nešto i u ovome...

E, mislim da se radilo o tome da ga žele vidjeti tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyMon Feb 29, 2016 3:54 pm

Jao, devojke, častim vas sve, Leo mi je dobio Oskara! veseljko  srca

Juče me ceo dan bolela glava, onda sam celu noć provela gledajući Oskara i tek sam sad ustala. smeh Ali je vredelo. Merder
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyMon Feb 29, 2016 6:35 pm

Gledala sam i ja Oskara,ali nisam spavala do 4 kao ti.Jos sam morala i u skolu.Imam ogromne podocnjake i sad cu u devet da idem da spavam.

Leo je bio prelep.I govor koji je odrzao je fenomenalan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 EmptyMon Feb 29, 2016 6:36 pm

Ja nisam gledala, zaspala sam, ali sam videla da je Leo najzad dobio Oskara.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: