Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyThu Jan 07, 2016 4:07 pm

Ja nikad nisam izvukla dren.A pare me vole.Vec 4 godine ja izvlacim.

Jesi li ti odgledala onu Stanislavovu seriju od 40 epizoda?
Ja planiram prvo da pogledam seriju Поцелуй судьбы,pa cu krenuti sa tom serijom i verovatno cu je zavrsiti za 4,5 dana.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyThu Jan 07, 2016 4:15 pm

E, kad smo kod njega, sinoć sam se baš pozitivno obradovala kad sam videla da nisam još tri njegova filma odgledala, a i ostala mi je ta serija da je završim. wow
Tako da imam u još toga novog da ga gledam. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyThu Jan 07, 2016 5:33 pm

Hristos se rodi. Sve najlepse. kisic

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyThu Jan 07, 2016 5:40 pm

Adminko, vidiš da imaš filmova.


A Caga i ekipa imaju odraditi i ovo galu u Azerbajdžanu. Izgleda mi jako umorno i bolesno. Ali drži se.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 12479497_1528668410764268_881428392_n

Odijelo je ponovljeno. Već ga je nosio prije.

Baš je nikakav.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 12483217-949020088525283-91604449-o Izgleda stvarno da mu treba snage nakon ovoga.
Ali kao i uvijek.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 12483714-949021098525182-1301397142-n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyThu Jan 07, 2016 5:56 pm

A, što ti Caga izgleda toliko loše? mislilac
Pa, izgleda hiljadu puta bolje nego u nekim epizodama u MC, realno.

Saro, vaistinu se rodi. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyThu Jan 07, 2016 6:21 pm

Izgleda mi blijed u licu. Ima podočnjake. Mislim da je bolestan jer danas kad su svi išli u razgledavanje Bakua, on nije. Novinari su odmah njihovi napisali da je zatražio ostanak u hotelu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyFri Jan 08, 2016 3:26 pm

Pjesma i film.

naklon naklon naklon

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyFri Jan 08, 2016 3:54 pm

Ovo mi je super.

Kad već spojlam film.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X10b6

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X10fp

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X10m0

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X10q0

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X10se

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X110a

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 X115w

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyFri Jan 08, 2016 4:22 pm

Scene izgledaju odlično.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptySun Jan 10, 2016 12:46 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 File
Stanislav sa majkom.Divni su. :cereeeeek:

Novu godinu je docekao u klubu Space Moscow.Navodno je sa njim bila i glumica Нина Курпякова.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptySun Jan 10, 2016 3:20 pm

Joj, toj ženi treba večno da budem zahvalna kakvog sina je rodila. naklon
Predivan je.:cereeeeek:  

Ti si genije, kako si sad otkrila gde je slavio Novu godinu? kezz
A, ova je glumila i ZK/ILj onu Alininu drugaricu, nadam se da su samo dobri prijatelji, valjda nisu zajedno. Šta ti misliš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptySun Jan 10, 2016 4:08 pm

Znam dosta Ruskinja koje prate Stanislava i sa njima se dopisujem i tako sam saznala.Jedna je bila u dilemi da li ce da slavi Novu godinu u klubu gde je bio Stanislav ili u jednom drugom i nas nekoliko je savetovalo da ide u Space Moscow.Ja njima u potpunosti verujem,super su devojke.

Sve dok ne pise ljubavne pesme i poruke na instagramu znaci da nije u vezi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptySun Jan 10, 2016 8:25 pm

Adminko,da li si gledala Marinin film Нереальная любовь?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptySun Jan 10, 2016 9:57 pm

Jesam, super komedija, ti si gledala? :)

Super što si stupila u kontakt s njima, imamo vezu. Nego, kako se sporazumevate?

A, ja se nadam da će bar malo biti slobodan, pa realno samo što je raskinuo vezu, a i ne verujem da bi odmah sa koleginice prešao na drugu i to iz iste serije. To mi je baš degutantno i uopšte ne liči na njega, meni pre palo na pamet da ova ne pokušava njega i Irinu da izmiri. mislilac


Последњи изменио Adminka дана Sun Jan 10, 2016 10:34 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptySun Jan 10, 2016 9:59 pm

Ja trenutno od Stanislava obnavljam Moja mama je protiv, pa posle prelazim na Anku, a onda bih mogla i onu Kneginju.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 1:55 pm

Sinoc sam odgledala taj Marinin film.Bas mi se svideo.

Na engleskom pisem tim devojkama koje ga prate.Problem su mi starije zene.One ne znaju engleski ali do sad nije bilo problema.Nije me GT prevario pa se nekako razumemo.

Ne verujem da ce biti opet sa Irinom.Ona se sad posvetila svojim drugaricama i mislim da ne zeli vezu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 4:39 pm

Ma, Marina je super, kad bi pogledala onu njenu seriju Ekatarina mislim da ne bi pogrešila, jer i odlično pokazuje taj istorijski period dinastije Romanovih.

Znam sad da zvučim kao oni ludi fanatici, normalno da će imati i veza i vezica dok ga ja ne ščepam, ali svejedno bih bar volela da ništa od toga ne bude ozbiljno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 4:44 pm

E, da, EAD mi je dobio sina. cvetic I nazvao ga je Emir. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 5:16 pm

Gledacu Ekatarinu za tri nedelje.


Emir je bas divno ime.Samo steta sto je beba jarac.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 5:36 pm

smeh smeh smeh

Kad kreneš sa Ekatarinom, javi mi utiske.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 5:38 pm

Znači i dalje, Adminko, pratiš Turke. Ja sam vidjela za dijete, ali nisam čitala ime. Ime mi je jedno od najljepših turskih. <3

Izašlo je opet par Caginih videa. Sad kad su gale gotove, očekujem možda tu reklamu koju je spominjao i ode nakon toga.

Sparks, što gledaš od serija? Ima li što zanimljivo? Ne znam što ću gledati, čisto da ne zaboravim jezik dok se Caga ne vrati. Ili ću nastaviti s reprizama.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 6:29 pm

Gledam sest serija.Kirgin cicekler,Ask yeniden,Eve donus,Kordugum i Aci ask.
Povremeno bacim pogled na Kiralik ask i Ilski durumu karsik.I sutra pocinje serija sa Muratom i Meryem tako da i to gledam.AY,KA,IDK su serije za opustanje.Nisu mi nesto zanimljive cak mi je IDK glupa serija ali gledam jer nemam sta pametnije da radim.Ovo ostalo su drame,a Kirgin cicekler je tinejdz drama.Najtuznija,i meni je najbolja.
Ne znam sta hoces da gledas.Mozda je bolje da repriziras nesto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 6:31 pm

A baš sam gledala malo što se prevodi i prikazuje.

Hvala ti na izvještaju. Kakva je Ibrina serija?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyMon Jan 11, 2016 6:57 pm

Nije losa za pocetak.Prva epizoda je bila mnogo duga ali je kraj odlican.Ako se ne upetljaju mogli bi da naprave dobru pricu.Zanimljiva je radnja i drzi mi paznju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 EmptyTue Jan 12, 2016 11:35 am

Poncha, pratim, kako ne, samo ne tako kao pre. Više sam posvećena Rusima, ali i dalje pratim moje Turke. kezz
I meni je, plus što smo emotivno vezane za to ime, pa mi je onda još draže. :cereeeeek:
A, što se tiče serija... Pa, uzmi gledaj neku raniju tursku koju dosad nisi, npr. Son.

Nego, Stanislava mi nema na instagramu već četiri dana. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: