Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 2:08 pm

Pa, upala joj je tzv. racija u kabinet i naterali su njenu sekretaricu da otvori sve njene dokumente.
A, ova je onda rekla pomoćnici da što pre nađe Katarinu i javi joj to.
Zato je ova trčala i kad je došla do Katarine to joj je rekla, plus je dodala da su oni tu navodno jer su našli neke nezakonite radnje.
Onda Katarina kaže da je to nemoguće i da se ipak vrati, a za to vreme je pozvala onog svog.

Kako sam ti vikala u snu?wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 2:18 pm

Aha,o tome se radi.A njena reakcija je bila bas bleda kad je saznala ko joj je usao u kancelariju.Njoj to izgleda normalno.

Ti si otisla u Istanbul da kindapujes EAD-a i njegovu zenu.Ustvari,ti mi pises kako ce Sara njegovu zenu da odvede u sumu,a tvoja zelja je da budes sa njim jedno dva meseca i posle ces ga ostaviti.I kazes mi kako moram sa Stanislavom da dodjem u Tursku jer bez njega ne mozes.A ja kazem da ne mozemo jer je sneg.I ti krenes da mi vices i da mi naredjujes. placljivko Mislim da sam sanjala jos nekog.Ta te osoba smirila i rekla ti da ne vices.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 2:26 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 2:28 pm

Pa jeste, glumica mi nije nešto. Zapravo, mene lik nervira, ni malo ne liči na onu uplašenu devojku koja služi hranom poznate ličnosti sa početka.
Od kad se razvela od Leonida ona mene sve više i više nervira, mnogo se uzdigla, a pritom mi ni Stanislava nema i ja ne vidim razlog daljem gledanju ove serije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 2:31 pm

Nema Stanislava do kraja.Samo u njenom secanju.
Ja sam odgledala do kraja.Bilo mi zao da prekinem.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 2:38 pm

A i meni je žao, ali još mi je žalije da gubim vreme na to umesto da gledam Stanislava.
Ti ako hoćeš još nešto da ti objasnim ili prevedem slobodno mi daj, jer svakako neću da gledam, a krivo mi da te uskratim za objašnjenje ako već mogu da pomognem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:03 pm

smeh smeh smeh Sparks, sa tobom cemo da razvijemo biznis. Ti spavas, prepricas nam snove, a mi pisemo scenario. smeh smeh smeh

I, Cansu, kad idemo da otmemo Engina i njegovu zenu? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:23 pm

Prije nego rodi. Svašta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:24 pm

Izašao je drugi fragi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:30 pm

Moj san je znak da sam previse na forumu.Moram malo da se udaljim od interneta.

Svidja mi se fragman. :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:33 pm

E, Saro na javi ćemo to malo izmeniti, prvo te vodim u Stambol da otmemo EAD-a, a onda u Moskvu iz svima nama znanih razloga. lol! lol! lol!
Uz tebe ću najbolje oteti njih dvojicu. smeh smeh smeh
Naravno, kako ide usluga za uslugu ja tebi prepuštam Kivu i ako Poncha da Cagu. lol! lol! lol!

Sparks, nema šanse sad da te pustim da se udaljiš od interneta. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:44 pm

Videla sam fragman. Burak se igra, caj kaze Emel da je dobio pristanak porodice. Asli ide kao zrtveno jagnje kod Mazharigluovih. Pretpostavljam da ce tu biti konacni obracun i da ce se mozda tu sce razresiti. Jedino ne znam kad je ova prosidba sto spremaju Erdem i Gonca. To ili ce da propadne ili ce da bude na kraju epizode, posto Asli u fragmanu ne nosi prsten.

Canim, po Istanbulu mozemo da otimamo koga hoces, a za Moskvu ces morati sa Sparks. Ili da ganjamo Stanislava po Stutgartu. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:46 pm

Može onda Ukrajina? Tamo ide često.
Nije poenta gde ćemo da ga ganjamo, poenta je da ga ganjamo sa tobom, jer će jedino to biti uspešan lov. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:53 pm

Yok, kakva Ukrajna. Canim, hic merak etme sen, namamicemo mi njega u ovaj deo Evrope.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 4:56 pm

Ti se izgleda gadiš Rusije i tih delova kao ja Kine i Indije. :P
Uh, kad bi došao u Srbiju bili bi savršeno. oho-ho Ili kod Ponche u Hrvatsku, pa da ga ona kidnapuje i zadrži za mene dok ja ne stignem. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:00 pm

Što ću ja s njim? Kako da ga zadržim?

Saro, hvala na objašnjenju fragija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:03 pm

Pa ti se slažeš sa njim 100%, snađi se. Milom ili silom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:04 pm

Poncha,ti si kompatibilna sa njim.Vi biste se super uklopili.
Mozes da kazes da ti u posetu dolaze rodjake koje zele da se upisu na GITIS i da zelimo da ga pitamo nesto u vezi fakulteta.
Ako kazes da dolaze dve osobe koje ne znas ima odmah da pobegne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:05 pm

Tako je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:06 pm

Ne lažem ja njemu. Ja ću njemu reći da imam dvije prijateljice koje će doći i žele ga vidjeti. Da su pametne, radišne i tako to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:07 pm

Vidi je, srce moje. kisic <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:08 pm

Kinu, Japan i slicno isto ne volim kao ni Rusiju i okolinu.

E sad necemo preterivati, sta ce u Srbiji, ali tu po Evropi bilo gde je pogodno podrucje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:09 pm

E, Sparks, malo sam čituckala Ruskinje i navodno (a, verujem im jer imaju priloženu sliku) su se Stanislav i Olesja pokačili nakon snimanja VMLJ.
On je čak i napisao na instagramu (to je ta slika, sad ću da je nađem da ti pokažem) kako se ne druži/ne sarađuje sa njom privatno, tad ga je ona i makla iz prijatelja na fb i unfollow-ala sa instagrama.
Pa, ako bi mogla malo to da mi istražiš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:09 pm

Kako šta će? Pa, ima čovek fanove ovde, a i poznato je kako Rusi i Srbi dobro sarađuju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 EmptyWed Nov 18, 2015 5:16 pm

Sad sam pitala neke devojke koje ga prate znaju li nesto vise o tome.Videcu da li ce odgovoriti.


Mislim da Stanislav nema pojma da ima u Srbiji fanove.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: