Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:32 pm

Mozda proradi,a i tebi sigurno nece napisati ono sto su meni. :P

Ja sam bez registrovanja uspela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:33 pm

Šta su ti napisali? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:35 pm

Uspela sam! jupi
Evo kopirano:

Compatibility level: 50% - A relationship that can go either way or not develop at all.
Compatibility between Stanislav Bondarenko's Life Path number 5 and Andjela's number 8 can only exist if their roles in the relationship are very different and far apart.
Both Stanislav and Andjela have unique qualities, but they rarely overlap. Perhaps the best way to describe the differences between these two numbers is by looking at it from a business perspective instead of a romantic one.
As business partners, Stanislav and Andjela could do very well - as long as they play different roles. Stanislav is an excellent promoter and sales person. Stanislav is dynamic and articulate. Stanislav thinks fast and finds solutions easily. Because Stanislav can see through facades better than most people, it is easy for Stanislav to influence others and resolve personality issues.
Andjela, in turn, is a visionary, has a strong authoritative presence, and can overcome obstacles, thanks to an always sharply focused eye on a goal set somewhere in the future - a goal that is to be met no matter what.
Andjela is the executive, Stanislav the marketing expert. Very different qualities that can work well together if they just remember that a promoter and sales person should not try to run a company, and that an executive officer should not try to tell a marketing expert how to sell. So, to stay away from problems, Stanislav and Andjela must not try to do their partner’s job.
In a romantic relationship between Stanislav and Andjela, a similar picture is visible. As long as they do not try to influence each other, as long as they do not try to tell their partner how to behave or what to consider a priority, everything is fine. Once Stanislav or Andjela make a stab at changing their partner, trouble shall certainly follow.
Other issues that often appear between Stanislav and Andjela have to do with Andjela's somewhat authoritative personality and Stanislav's social nature. As far as Stanislav is concerned, there will never be room for any kind of authority, Stanislav is not a subordinate by nature. For Andjela, the fact that Stanislav is a social person who can become quite involved with one or more friends can be a source of envy, even jealousy.
The key to a successful relationship between Stanislav and Andjela is space and freedom. Their best hope to making their relationship pleasant and long lasting is by keeping some distance within their day-to-day life, their lifestyles, their expectations, and their routines.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:36 pm

Napisali mi da nikako necu moci da budem sa njim jer sam lenja i neodgovorna.
On je dinamican a ja nisam.Stanislav bi za mene mislio da sam sebicna i egocentricna.Ali mozemo da uspemo ako napravimo kompromis.
I izmedju nas postoji samo fizicka privlacnost,ali uz kompromis mozda i uspemo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:37 pm

A, šta kažeš za mene i njega? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:38 pm

Svidja mi se ovo.
Vas dvoje bi mogli da uspete. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:39 pm

Za mene su sve pogodili, pa im samim tim i verujem. Baš bi mogli. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:40 pm

Za mene su samo pogodili da sam lenja. lol!

A i dobro su te opisali. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:41 pm

Canim, super si ti. kisic
A, baš čudno, oboje ste isti horoskopski znak, a da vam ovako ispadne. A, meni koja sam Vaga i koja teško idem sa Rakovima, ispade dobro. lol!
Mislim, hvala Bogu... jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:43 pm

Evo sta kazu.
There is very little Stanislav Bondarenko - the Life Path number 5 and Milica the 9 have in common. In fact, there is no common ground at all. Imagine a social event where all the participants are pure archetypes based on the personalities of the cardinal numbers, you will never see Stanislav- and Milica-alike huddled together, laughing and talking and sharing jokes. Like oil and water, Stanislav and Milica would not mix. They are so far apart that they would have a hard time keeping a conversation going, and an even harder time enjoying it - if at all possible.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:44 pm

Ajoj. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:45 pm

Uzas. placljivko

Tesim se time da sam bila dobra sa njim u nekom proslom zivotu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:46 pm

Joj...
Teši se i time da ne mora to sve da bude 100% tačno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:47 pm

Ne mora da bude tacno.Da,i to moze da mi bude uteha.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:52 pm

Ja onda bolje da ne idem s vama u Rusiju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:55 pm

Ko onda da ide umesto tebe?

Meni se i dalje ide u Rusiju.A,stvarno nam treba neko poput tebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:56 pm

Tko? Netko tko ima 100%?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:58 pm

Ustvari treba nam neko ko se slaze sa mnom i Adminkom.
I ako moze da bude normalna osoba.
A to si ti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 5:59 pm

Dobro. A ako kažem da sam ja kompatibilna sa Stanislavom?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 6:23 pm

To je onda jos bolje. wow

U krajnjem slucaju ako se ne slazem sa Stanislavom prepusticu ga Adminki.
Ali,obavezno da me zove na venacanje. :cereeeeek:

A ja cu cekati da upoznam svog muza i to stranca.Danas sam saznala da mi je stranac sudjen. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 7:27 pm

Kompatibilna si sa njim 100%? Kuku meni sad... jao

Ne, ti ćeš da ideš sa nama, ionako ti se ne sviđa on (ne sviđa ti se?), a ja ću da ga smuvam, a Sparks će da mi bude kuma. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 7:28 pm

Ja najbolje samo Saru da vodim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 7:30 pm

Ja sam nesto razmisljala i bas me zanima da li bi Sara bila kompatibilna sa njim.Sigurna sam da bi bilo 100 posto. lol!

Bicu ti ja kuma. :cereeeeek:
Kad odemo u Rusiju,prepusticu ti ga.Ali i dalje mogu da pevam pesmice malom.Kao neka starija sestra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 7:56 pm

Srce moje, canim benim. kisic <3
I da jesu 100% kompatibilni, tu jedino nemam briga, Sara je toliko naglašavala da joj se Stanislav ne sviđa da jednostavno nema šanse da se zaljubi u njega. Poncha mi je već sumnjiva. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 EmptyTue Nov 10, 2015 7:59 pm

U pravu si,Sara nikako nece da se zaljubi u njega.

A za Ponchu ne znam.Mozda joj je samo fizicki privlacan.
Mislim da se zna kome je ona verna. kezz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: