Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 19:18

E onda bih i ja mogla gledati CK.

Imaš pravo za ovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 19:20

Pa pokusaj, ako ti se ne svidi uvek mozes da prekines.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 19:44

I meni kad se gojim prvo ide u stomak, koliko god vežbi da napravim za celo telo, za stomak uvek moram duplo više. rolleyes
Samo, meni su grudi prevelike da i kad mršavim one ostaju iste. Ne mogu normalno da trčim zbog njih. tuzni

Poncha ::

I još kad sam vidjela Jusufa (ili kako se već glumac zove) uz Cagu na slici, odmah mi je nekako miliji.

Ti si genijalna. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info Online
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:02

Mislim da hoću kad sredim zaostatke neke.

Adminko, zašto sam genijalna? mislilac

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:04

Meni su glavni glumci iz Cilek kokusu bas slatki.Ne gledaju mi se ali su mi bas lepi.
Sad sam gledala najave za seriju koja krece u sredu,zanimljivo deluje tako da cu krenuti i to da gledam.


Meni su grudi male i kad se gojim i kad sam mrsava.A sa stomakom nemam problem jer sam ovog leta radila dosta vezbi koje su dobre za stomak.


Misilim Poncha da je Adminki zanimljivo sto tebi lepo sve sto ima veze sa Cagom (pa makar i stajanje pored njega).


Последњи изменио Sparks Fly дана Sun 4 Oct 2015 - 20:06. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:05

Saro, ovaj Yusuf isto mlađi, čak i od Cage. Isto rođen u devetom mjesecu. Je li on pjeva? Čitam Wikipediju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:09

Sparks, dobro. :)

Inače mi se lik ovako na prvu čini simpatičan. A onda sam vidjela njega s Cagom pa mi je još simpatičniji.
Čula sam da su dobri u seriji, Sara isto kaže. Pa eto.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:12

Nisam pogledala puno epizoda samo one pocetne ali slatki su.
Mene podsecaju na Sezonu visnje,ali sad me sve romanticne serije podsecaju na Visnjice jer je krenula nova sezona i sad sam totalno u njihovoj prici.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:13

Da, zbog toga što kaže Sparks. Uvek si mi simpatična kad je reč o Cagi. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info Online
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:13

Ne znam. Sezonu višnje nisam gledala osim što sam čitala s vremena na vrijeme neke komentare i usporedbe s MC-om i slično.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:14

Adminko, dobro. Onda da ne spominjem više Cagu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:16

Jesi li ulazila na natabanov forum? Meni uglavnom nikako neće da spoji.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:19

Meni MC i Sezona visnje uopste nisu iste.
Pa i radnje su drugacije od samog pocetka.

Ma,kad Poncha nije simpaticna?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:20

Jeste, Poncha je divna. <3

Ma, ne Ponchita, samo ti njega spominji, šta ću kad ne mogu da odolim a da ne prokomentarišem. kezz
Nisam na taj forum ulazila od avgusta, a i nemam vremena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info Online
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:25

Hvala vam. kisic
A što ću, znam da dosađujem s njim...

Sparks, a bilo je dosta usporedba na twitteru s MC, a ponegdje su uspoređivali i s drugim serijama.

Adminko, ma ne znam je li forum taj samo mene bojkotira ili više njih. Vidjela sam kratko da neki uspiju nešto pisati. Zanimali su me komentari nekih forumašica na film.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:26

Inače, gledam sad neke slike pa sam se sjetila. Kako mene živcira kad netko u društvu stalno čačka po mobitelu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:30

Sta bi ti na mom mestu.Izasla sam sa drustvom i pola njih je slusalo muziku a pola pravilo selfi.Htela sam da ih gadjam telefonima.

Meni je glupo uporedjivanje serjja narocito kad ih ne rade isti scenaristi i reziseri.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:35

Ne znam što bih ja, vjerojatno u tom slučaju uzela mobitel i gledala što ima novo u turskom svijetu ili se javila vama.
Ali mi je nepristojno ako se već s nekim nalaziš da vrijeme provodiš uz tehnologiju.
Općenito nisam fan naslikavanja, ali dobro. Ponekad je i to potrebno i zabavno.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:42

Ja tad jedina nisam imala telefon.I tako sam se dosadjivala jedno 50 minuta i odlucila da odem.
Nekulturno je to sto su uradili.Doslo je takvo vreme da je moderno imati tefon u ruci svakog minuta.Uzas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:46

E a da si imala, netko od nas bi ti možda kratio vrijeme dok im jedan selfie ne bi uspio.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 20:52

U pravu si.Mada,ja retko kad nosim moj smart telefon.Imam jedan bas obican i on mi samo sluzi da pozovem taksi kad mi treba.

Ma,pravljenje selfija je neka vrsta zavisnisti.Cak sam naisla i na jedan tekst koji to dokazuje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 21:03

Ja kad se gojim gojim se svugde ravnomerno, stomak, dupe, noge, čak i obrazi. A grudi isto imam velike, mada se i one ugoje.

Da, mlađi je Yusuf od Cage, ali njega i ne dozivljavam kao Cagu, jer se baš vidi da ima godina koliko ima, Caga izgleda starije.
Jeste, pevač je. https://www.youtube.com/watch?v=uZMkjsV6GZ4

Nisam gledala Kiraz Mevsimi, ali moguće da podseća zato što je ista scenaristkinja koja je u početku pisala KM.
Inače sam KM počela da gledam i prekinula, niti mi je zanimljiva radnja, niti glavni glumac.

Mene to kad neko čačka mobilni u društvu izluđuje. A najgore mi je kad vidim dvoje ljudi u kafiću i oboje čačkaju mobilni ili tablet i ne progovaraju ni reč, pa koji vrag su onda dolazili u kafić.
A tek selfiji. rolleyes
Naravno da je zavisnost, čitala sam da je jedan šesnaestogodišnji Britanac zbopg toga napustio školu i nakon šest meseci pokušao samoubistvo, jer nije uspeo da napravi savršen selfie.


Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 21:13

Koliko ja znam Sezona visnje je izmenjala dosta scenarista.

Ja bih te zavisnke od selfija u bolnicu pa neka se lece.
Pokusati samoubistvo zbog takve stvari je nezrelo i glupo.
Ljudi pokusaju da se ubiju zbog ozbiljnih stvari,a ovaj zbog selfija.Strasno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 21:20

Znam da su izmenjali scenariste, ali ova je bila prva, ona je osmislila projekat.

Ma ima dosta ljudi koji pokusavaju da se ubiju zbog gluposti. Pa koliko imas budala koje pokusaku ili se ubiju zbog losih ocena.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 EmptySun 4 Oct 2015 - 23:33

Kad smo kod te teme , jedna cura iz mog grada popila tablete jer je ostavili na razrednom , sva sreca nasli je na vreme.Koliko ozbiljnih problema ima , pa ljudi guraju ovo je glupost uporedu sa tim..
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: