Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:09 pm

Kako se ti tješiš što ni ovdašnjim đacima nije baš lako.

Ma kakva dijeta. Da pripaziti što jedeš i ne jesti previše nezdrave hrane. Ali nikako da bi ugrozila zdravlje.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:11 pm

U srednjoj i osnovnoj su od 1 do pet, a na faksu od 6 do 10. Petica kao postoji, ali ustvari ne postoji, jer se ne upisuje u indeks.

Kod nas je skolstvo na svim nivoima katastrofalno. Najveci problem je sto se uci po sistemu od pre pedeset godina i sto su retki profesori kod kojih prodjes ako znas, padnes ako ne znas. Ja sam u srednjoj latinski prosla tek kad sam dosla nenasminkana i zakopcana do grla, a psihologiju i ustav u minicu i sa dekolteom. To su bila merila nekim profedorima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:15 pm

Jasno mi je sve.

I kod nas, uglavnom, nije puno bolje. Ovisno kako gdje.

Evo ja danas išla po neku potvrdu o diplomi koju su mi odavno trebali istipkati da se mogu prijaviti na biro i još nisu napravili. Štrajk je bio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:17 pm

Kod nas u srednjoj je tri godine trajao strajk i prve tri godine smo imali skracene casove na 35 minuta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:18 pm

Vama je bar bilo super.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:19 pm

Jeste, zato smo u cetvrtoj popizdeli kad su produzili na 45. Samo se brzalo sa casova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 8:21 pm

To je jasno. Ali jedna je to godina. :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptyFri Oct 02, 2015 11:31 pm

Zanimljive teme, šteta što nisam bila tu da se uključim. :)

Sparks, čula sam za taj novi pravilnik o ocenjivanju, mogu samo da kažem nek' vam je Bog u pomoći i sva sreća da sam davno završila osnovnu i srednju. lol!

Sara je potpuno u pravu kad kaže ovo za profesore, isti sam slučaj ja imala. Ili ti odmah primete maskaru i nokte, ili te ne priznaju bez toga. rolleyes
Ja i dan danas pamtim mog profesora iz sociologije u srednjoj, kakav je taj bio ženomrzac, prosto nastradaš samo zato što si žensko. facepalm

Poncha ::
Ali Adminka predvodi kolektivnu dijetu izgleda.

Nije, Ezela mi. lol! Nego se potrefilo da obe hoćemo da smršamo, evo delimo u pp razne dijete jedna drugoj.
Pričajte vi šta hoćete za dijete, ali meni je i zdravlje bolje kad se osećam lepše i zgodnije. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 9:30 am

Gunaydin!

Dobro, jedeš manje nezdrave hrane pa možda zato. Ali ima i u ovome što kažeš.
Ja lako gubim i lako dobivam kile.

Na kojim ste sad dijetama?


Nisam odavno gledala rejtinge. Ali petak je jučer bio i zanimalo me kako se sad odvija borba za gledanost. I vidim da je velika borba između Kiralik ask i Karagula. Tu su negdje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 9:59 am

Kad smo vec kod dijeta imala sam ja neku knjigu vezanu za savete i dijete.Ali to je bilo bas davno a znam da je moja sestra imala koristi od te knjige.Ustvari dijete mogu da budu zdrave,ali ako se ne izgladnjujes nego normalno jedes.


Ja sam sinoc gledala Kara ekmek.Kiralik ask sam pokusala da gledam ali mi se nije svidelo.Karagul me ne privlaci,a ionako ima dosta epizoda.
Mada, sinoc mi je bila jedna totalno glupa scena u Kara ekmek.Ako oni misle da je to romantika bolje da su napravili tinejdz seriju. facepalm
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 12:58 pm

Ne drzim ja vise one dijete za padanje u nesvest , ranije jesam , priznajem lol!
Trudim se da ne jedem hleb , slatko , peciva , grickalice kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 2:23 pm

Ja bih na tvom mestu poludela.Ne mogu bez slatkisa i grickalica.
Peciva isto jedem,mada bez njih mogu da izdrzim.

Svaka ti cast ako uspes da odrzis tu dijetu. :)
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 4:18 pm

Ne pratim bas nesto rejting sada kada ne gledam skoro ni jednu seriju, ali vidim da se par novih serija istaklo i da su pomrsile konce starim serijama.

Bacila sam malo pogled na Cilek kokusu, simpaticna mi je serija za opustanje.

Ja isto lako dobija i gubim kilograme, samo moram da nateram sebe da krenemna dijetu. I kada drzim dijetu izgladnjujem se, znam da nije zdravo, ali tako sam navikla i tako najbrze smrsam. Naravno, sa takvim dijetama se posle brzo vrate kilogrami kad krene da se jede.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 4:27 pm

Ja sam probala da gledam Cilek kokusu ali mi se serija nije dopala.
Ali,glavni glumci su slatki.Procitala sam u jednoj fb grupi da su u vezi ali ko zna da li je to tacno.Ja sam krenula da gledam Acil ask araniyor.Lepa je serija samo sto ja nemam vremena da je gledam redovno.

Kad se izgladnjujem imam osecaj da nista ne moze da mi utoli glad i onda puno jedem i postanem jos deblja.Ma,samo kad bi mi nestao celulit.To mi je najveci problem. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 4:42 pm

Merhaba, društvo! <3

I ja lako skidam i lako dobijam kilograme.
Samo nekako uvek još lakše dobijem, nego što izgubim, kad sam baksuz. smeh

Poncha, ne znam za Merder, ali ja sam rešila ovu što mi je ona prosledila recept, neka dijeta kako izgubiti 15 kg za 15 dana.
Sad, sigurno neću baš 15 za 15 smršati niti je to ono pravo mršavljenje, ali bar da je probam.
Takođe smo i delile neke linkove za razne vrste plesa, pa ko želi mogu i ovde da stavim.

Sparks, ako ti je neka uteha, celulit sve imamo, ja mislim da nema žene koja nema problem sa tim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 4:46 pm

Ne nerviram se ja bas puno oko celulita ali mi nije prijatno kad ga vidim.
Moje dve drugarice nemaju celulit ali one na primer dok smo u skoli jedu samo neke male cokoladice.A ja jedem i pecivo i slano i slatko.

Stavi te plesove. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 4:47 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 4:52 pm

Deluju zanimljivo. kezz
Ima dosta tih korisnih vezbi i plesova na jutjubu.Ja sam radila Pump It Up The Ultimate Dance Workout.I imala sam CD sa vezbama.Mislim da je neka voditeljka izdala taj CD.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 5:08 pm

Dajte tu dijetu sto se smrsa 15 kg za 15 dana, postavite ovde ili mi posaljite pp na hr forumu, ovde se bas ne snalazim sto se pp-a tice.

Ima jedna dobra fora za skidanje celulita, ja probala i pomaze. Uzmes brsljan gel, namazes i masiras se oklagijom. Samo mora da se dobro pritisne i boli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 5:11 pm

Nije sad neka super serija, ali posle Ezela mi dobro dodje da se opustim. Ne znam da li su zajedno, ali vidim da imaju dosta zajednickih slika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 6:49 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 7:26 pm

Pokusacu, mada ne volim da se pridrzavam nekih dijeta. A i ovde ima mnogo jaja, sto nije bas dobro za holesterol.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 8:32 pm

I mene ta jaja nerviraju. :P Čak bih htela nečim da ih zamenim, jer ni ne mogu toliko jaja da jedem, bude mi muka.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 10:18 pm

Mozda da ih zamenimo picom ili pitom. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 EmptySat Oct 03, 2015 11:27 pm

smeh

Evo novosti za Beyaz gece.

Ay Yapim je najavio da će serija Beyaz Gece trajati 45 minuta. Radnja serije: mlada samohrana majka je pod prisilom da se uda za starijeg biznismena, ali otkriva da je on diler droge, ona beži od njega i pokušava da nađe pravu ljubav.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: