Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 2:55 am

Tu se jeste iskupila, fanovi bi napravili revoluciju da je neko od njih umro.

Ne zna ona Fatiha. Ona ne izlazi iz sobe, a Fatih nikad nije bio kod njih koliko se secam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15521
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 2:57 am

Sad te društvene mreže preuzimaju takav primat, da već kad počne serija fanovi mole za srećan kraj i nekako sam stekla utisak da je zbog toga najviše serija u poslednje vreme dobilo srećan kraj.
A, to mi se ne sviđa, već mi fale tragedije, iskreno. lol!

U pravu si, moguće onda da će ići na tu foru. Jao, ima Zeynep da je oleši sa sve Ayfer. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 3:05 am

Pa ne znam koliko fanovi sa drustvenih mreza uticu na kraj, mozda kod nekih scenarista, kod Ece cisto sumnjam. Ali svakako da na neki nacin uticu na tok serije, jer scenaristi prate sve to i forum, da bi oslusnuli puls gledalaca i sta im se svidja. A ima i onih koji ko za inat teraju po svom.

Zato i kazem da bi to bilo dobro, zamisli koji bi haos tu nastao, Ayfer, Zeynep i Fadik protiv Saziment. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15521
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 3:08 am

Ima Fatih da pobegne kao onda kad su svi bežali od "zombija". lol! A, već ga zamišljam kako trči. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 3:13 am

smeh smeh smeh

Odoh na spavanje, sutra me ceka Ezel.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15521
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 3:16 am

Iyi geceler, canim benim. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 9:31 am

Gunaydin.

Super je najava za AY.Mislim da ce Fatih i Zejnep dobiti srecan kraj,jer je laz postala istina i nema nekih prepreka u njihovom odnosu.

Mislim da ce KE imati tragican kraj.

Ja sam sinoc odgledala zadnju epizodu serije Gumus.Ne znam sta mi je bilo da pustim tu seriju.Jos mislim i kako ne bi bilo lose da je obnovim.Kao da nemam sta da gledam. o Boze
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:22 am

Glupo je to... nije serija video igrica pa sad gledaoci da menjaju tok. Hiper produkcija rolleyes ne vredi sada je to mašinerija i samo štancuju..odabere se par i udri. Šteta sad kada imaju dobru produkciju tanki su sa idejama

Sparks koliko serija to gledaš majke ti...Knjigu u šake počela škola kafa
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:26 am

Trebalo bi da pratim samo tri serije uzivo,ali krenula sam sa KPA i sa Gumus.
A Gumus,ni manje ni vise nego 100 epizoda. lol!
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:28 am

Gumus je meni delovala kao smor... KPA je dobra u početku baš je obećavala ali one dve persone kad ne bi ojadile seriju...
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:31 am

I meni se na pocetku Gumus nije svidela,ali posle sam se zaljubila u seriju.
Jeste da me je iznerviralo sto su navodno mrtvu devojku oziveli,ali verovatno nisu imali vise ideja.

KPA ima bas dobar pocetak,videcu posle sta ce biti.Nadam se da nece biti previse nebuloza.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:39 am

Pa da vaskrsenje je uvek opcija smeh ...Sećam se kad je išla na tv uvek isti kadar ona nešto potuljena tako sam ja AFK zaobilaila kad god pustim OBN ista scena

Ima nekih ono zanatskih grešaka timeline, itd a ima i nekih propusta u priči ali je makar dinamična brzo se odmotava
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:44 am

Jeste na pocetku Gumus bila sva pogubljena.Posle nije.

Ti sigurno ne bi mogla da gledas indijske serije.Iste scene traju po 10 i vise minuta. lol!
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:49 am

E pa ne ...ne radi se o tome istina ne mogu da gledam indijske kezz ali makar gledaš neku drugu kulturu navike a Gumus onako ništa me nije privuklo...gledam ja bolivudske filmove jedno vreme sam bila zaražena time, znam tu njihovu gestikulaciju...volim ja razvučene filmove i to ali ono umetnost a serija mora da vozi da bi držala pažnju
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:52 am

Nisam pogledala nijedan bolivudski film.Trazila sam jedan sa prevodom,ali nema.

I meni se svidja njihova kultura i praznici,ali neki obicaji me nerviraju.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:53 am

Deepika prelepotica ludilo su ima filmovi kada bi znala samo koliko naši folkeri obrađuju njihove songove iz filmova zaprepastila bi se
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:56 am

Pa Indija poslednja misterija civilizacije... uglavnom sam ih gledala sa engleskim titlom
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 11:59 am

Kad smo kod muzike,ja sam jedno vreme slusala jednu indijsku pevacicu.
 Zove se Priyanka Chopra.


Taj film sto sam trazila ima samo sa ruskim prevodom.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:01 pm

Opet srca

a da to im je velika zvezda igra i u ovom..imaju tih par mega zvezda gledaj običan video iz filma 40 milion...ludilo
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:05 pm

Lepa je ona.I peva i glumi. kezz
Mada,kod njih  svi glumci znaju bas lepo da pevaju.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:07 pm

Pa deepika peva slabašno solidno glumi ali đuska ko zmaj i ribetina je naklon

mora to je opis posla tamo ionako snimaju mjuzikle, malo sam dramskih filmova gledala
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:09 pm

Volim da gledam mjuzikle.

Serije su im prava drama,bolje je da filmovi budu drugacijeg zanra.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:14 pm

onda bi ti bolivud lego ko kec na deset...
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:16 pm

Dok ne odgledam sve serije koje zelim ne smem da prelazim na bolivudske filmove i na bilo sta sto nije tursko. lol!
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 EmptySun Sep 06, 2015 12:18 pm

Ovaj ti preporučujem Coctail klasična romantična komedija jedino što nije tradicionalan nego moderan London itd

vala posle turske čemerinje i depre samo bolivud može da nas izleči lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: