Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:38 pm

Pa, da. kezz
Dosad sam ga najviše volela sa Sinem u RK, zato sam i ostala paf na njega i Ceydu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:40 pm

Jesi li gledala njegov film New York'ta Beş Minare?
Zanimljiv je naziv,mozda i pogledam film. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:42 pm

E, to nisam, to mi je ostalo da pogledam nakon Ertugrula.
Jer, kad završim Ertugrul, uhvatiće me kriza i onda taman da imam gde da ga gledam. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:45 pm

Ja sad gledam njegovu biografiju,ima dosta serija i filmova.
Pise da je glumio u Sili,ja se njega ne secam. ne znam
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:46 pm

Da, pa zato i kažem koliko nisam srećna kao fan Cansu Dere, toliko sam srećna kao njegov fan. kezz Kad smo kod Cansu, bila bi divota kad bi ih negde spojili. :cereeeeek:
Glumio je u onoj, ne znam sad dal' 6, 7, 8 ili 9, ali glumio je onog reportera, novinara, što je došao u Mardin da piše o Sili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:48 pm

Zato se ja njega ni ne secam.Bila sam opsednuta Silom i Boranom i nisam primecivala druge likove.

On i Cansu bi se lepo uklopili.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:49 pm

Imali su Sila i Boran dobru hemiju, posebno su i serija i njih dvoje bili dobri u prvoj sezoni.
Bi, itekako. :cereeeeek:

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Engin-altan-142623JI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:51 pm

Sila i Boran su divni. kezz

Lepa slika.Svi su slatki.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:53 pm

Iako ne volim MAA, bili su preslatki. srca
Inače, zaboravila sam da kažem da nisam u Pobuni samo očarana Ceydom i Altanom kao parom, nego i njihovom ljubavnom pričom. <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:55 pm

Hoce li oni na kraju biti srecni ili serija ima tuzan kraj?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:57 pm

Jao, isto je mene brinulo do samog kraja, gledala sam poslednje scene k'o na iglama. kezz
Znaš kako, serija se pre svega bavi o određenom istorijskom periodu, tako da su na kraju njih dvoje ostavili u drugom planu, ali ono što je pokazano - to je da su zajedno nastavili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 5:58 pm

To i nije tako lose.Mislim da su zaokruzili pricu na pravi nacin. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:01 pm

Da, na kraju stave do znanja da su njih dvoje zajedno i onda u poslednjim minutima serije ide razrešenje slagalice ko je Slikar.
Uglavnom, meni se kraj dopao, nemam zamerki.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:04 pm

To je onda lep kraj.
U Sulejmanu je kraj uzasan,nije mi se dopao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:05 pm

Ih, to mogu da zamislim. :P
Super je kraj, kao i cela serija. Nekad mi dođe žao što nema više epizoda, a nekad mi je drago jer tako uvek lakše mogu da joj se opet vratim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:07 pm

Meni je super sto ima malo epizoda jer cu moci uvek da je gledam.
Za serije koje imaju 70 i vise epizoda treba paznja.
Eto,za Beni affet treba dupla paznja jer serija ima ogroman broj epizoda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:08 pm

Da, ajde ja Ezela ću uvek radije da gledam ponovo nego neku novu seriju, čak.
Ali, već za MC, AiM i tako te serije koje volim, a imaju mnogo epizoda neću imati vremena za ponovne reprize, nažalost.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:11 pm

Necu ni ja imati vremena.Serije mogu da gledam jos septembra i pocetkom oktobra i onda tek krajem jula. rolleyes

Verovatno cu se u periodu kad ne mogu da gledam serije baciti na gledanje filmova.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:15 pm

Onda imaj u planu sledeće i to ovim redosledom... kezz
Pre svega Bir kucuk Eylul meselesi.
Zatim: Aci ask, Son osmanli yandim Ali, Leptirov san, Bu iste bir yalnizlik var (Sa Ozgu i EAD) i Sadece sen.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:17 pm

Hvala ti na predlozima. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:17 pm

Nema na čemu, uvek drage volje. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:20 pm

Ja sam prvu tursku seriju odgledala 2010. a prvi turski film sam odgledala 2012.samo sto ne mogu da se setim koji je to film bio. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 07, 2015 6:23 pm

Meni je prvi turski film bio Cansuin Aci ask, čini mi se da sam ga gledala 2011. ili početkom 2012.
A, prvu tursku seriju sam i ja tako u tom periodu gledala. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 28, 2015 8:06 pm

Prava mere je 25 epizoda jer traju preko sat i po mene to posebno smara u turskim serijama...kako da ne opadne kvalitet ko može pisati dan za danom toliki materijal ...Bolje ovo odmah odrediš okvirnu priču pa sad ako baš ubodeš rejting napisaće se još par ep
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 EmptyFri Aug 28, 2015 8:08 pm

U Sonu su epizode za divno čude trajale manje od sat i po. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D
Назад на врх 
Страна 7 of 9Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Kutak za srcu drage stvari...-
Скочи на: