Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:06 pm

Sparks, nisam ti rekla, Merder je Aleks sa ane, da te ne buni. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:10 pm

Ja se pitam ko je to,mislila sam mozda neko kog ne znam,prosvetlila si me. lol! wow
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:10 pm

Au , glavna smo atrakcija lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:11 pm

Pa, sad sam se tek setila da ti nisam rekla. kezz
A, Saru i Ponchu ne znam dal' znaš sa foruma.hr, odnosno ne znam da li si čitala tamo MC temu dok je serija išla.
Uglavnom, ja stalno govorim da sam skupila najbolje društvo. grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:11 pm

Glavna, Merder, glavna. kezz Šta kažeš na Sparksin avatar? he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:13 pm

Citala sam taj forum, i odmah sam te prepoznala.Prepoznatljiva si. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:14 pm

I Merder me prepoznala. facepalm smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:17 pm

Znaci i fan Cansu? kezz
Na km covek moze da te prepozna cvetic
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:18 pm

Tebe je lako prepoznati.

Ja sad moram da idem,a bas mi je ovde lepo.Idem da slusam kukanje,a i posle ovih tableta sto pijem,moram malo da odmorim. rolleyes

Ja Cansu obozavam. jupi
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:18 pm

I Cansu i Serenay. Za nijasnu je više voli od Cage, kao i ti. kezz Tako da ste sad 2:2 ovde vas dve i Poncha i Sara. kezz
Divno stvarno. facepalm smeh


Последњи изменио Admin дана Thu Jul 16, 2015 3:22 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:19 pm

Ajde, kuckamo se ponovo! merhaba Što, nešto si bolesna?
Neka mi neka bar kaže po čemu me prepoznajete, da znam da to korigujem? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:41 pm

Nacinu pisanja kezz I nacinu svadjanja lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:43 pm

E, sad mi tek nije jasno. lol! A, šta fali mom svađanju, izvini molim te? MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Durica Pa, branila sam ove naše. Kao da si mi ti bolja. lol!

A, sad ozbiljno, kakav mi je način pisanja? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:53 pm

merhaba

Zašto je Sude završila srećno? Hm... Kao prvo zato što je omiljeni Ecin lik u seriji. A kao drugo, zbog Mire, Faruka i Beren. Bez obzira na sve, Faruk je uvek voleo Sude i uvek je bio uz nju. Tako da kad sad pogledam, ona nikako nije mogla da završi u bedi kako smo miaštali. Turski scenaristi su malo čudni, imaju i ćudan osečaj za pravdu. Recimo kod Meksikanaca kadaje neko zlo, onda je utelotvorenje zla i na kraju završi u paklu, uglavnom ovozemaljskom, kod Turaka ni jedan lik nije crno beli, mnogo su slozeniji od toga, možda nas zato toliko privlače.

Po meni Sude i Firdevs ne mogu da se porede. Prvo, Firdevs je sto puta bolje napisan lik, Sude je njena bleda kopija. A drugo Nebahat je odlično odglumila Firdevs, uloga joj je sela ko budali šamar, a Sebnem je loša glumica. Ustvari, možda je i dobra, samo od silnog botoksa ne može da pokaže mimiku ni da je ima. Nebahat je isto toliko izbotoksirana, samo pošto ima više para, ide kod boljeg hirurga. Inače me je totalno razoćarala u KPA, bila je baš loša.

Što se Ade tiče, nije me nervirala, jer je bila prolazna, a glumica nije ni stigla da se pokaše da bih imala neki utisak, mada mi drugarica kaže da je u KM dobra. Elif je totalni debakl, sva sreća da su to i sami na vreme primetili, pa su nam je brzo skinuli s vrata, bar kao predmet Yamanovog interesovanja. Kod Ay Yapima me najviše nervira što u svaku seriju pokušavaju da uguraju neki božiji netalenat preko veze.

I ja volim svoj avatar na hr-u, zvanično sam ih smestila na drugo mesto na listi. <3

Cansu, jel ti repriziraš MC od početka ili gledaš samo omiljene epizode?
Ja ću da počnem sa reprizama kad se vratim s odmora, sad sam počela da gledam Mustafu Buluta.

Tvom načinu svađanja ne fali ništa, čak je to prvo što mi se svidelo kod tvog pisanja. kezz

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 3:58 pm

Sve što si rekla o Sude i Firdevs potpisujem, a ovo za botoks kod obe sam umrla. smeh

E, ja sam gledala Mustafu Buluta, zbog oba Engina. srca Znači, za BBO možeš da nađeš vremena, a za moju preporuku u vezi Sona ne. MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Durica

Da potvrdimo, sad je Femir na trećem mestu? kezz

Repriziram MC od početka, nego sam odgledala zasad 33 epizode. To ja sad gutam epizode do avgusta, posle neću imati kad nego tek u septembar, pa zato. kezz

E, hvala na podršci, nisam to znala. kezz Znači, najbolja sam kad se svađam? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:31 pm

Baš ste se raspisale. Pa, dobro su ti rekle, prepoznatljiva si.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:32 pm

Hvala, to me jako raduje da čujem. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:33 pm

Eto. I da nisi rekla na kojem si forumu sve.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:34 pm

Šta, svakako bi me prepoznale? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:35 pm

Pa tko čita teme vjerojatno da.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:40 pm

Ja gledam zbog EA, nisam neki fan EAD. Ne duri se odmah, gledaću i Son, trenutno mi je EA aktuelan i zanimalo me je kako je odglumio deli Mustafu.

Evet, Femir zvanično pao na treće mesto.

Yok, super si i ovako, nego mi se to prvo svidelo ono veće kada smo se zajedno svađale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:43 pm

Imam osjećaj da je Adminki drago da je Femir pao na treće mjesto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:50 pm

Ne, nije mi drago, nego mi simpatično pošto je pričala da B&B i F&E uvek imaju obezbeđena mesta. kezz

Podseti me, kad smo se svađale i oko čega? kezz Ja se stvarno brinem da ne postanem senilna. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:51 pm

Ne znam na koju svađu misli.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 EmptyThu Jul 16, 2015 4:52 pm

Aha, kad smo se Sara i ja svađale sa Femirovcima braneći Mirin lik? Jel' to? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 41Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: