Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 5:59 am

Iyi gceler. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:17 am

Evo ga, Saro, još jedan, naišla mi inspiracija. Merder

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:28 am

I ovaj je odlican. Sad ne znam koji je bolji. Mozda da i ja stavim u potpisa adminkina sabrana dela. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:30 am

smeh smeh smeh
Nisi spavala, a? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:33 am

Nisam. Preterale smo, a da sam zaspala spavala bih do veceras.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:33 am

Isto je sa mnom. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:37 am

Sad sam usla tamo u raspravu i nema mi izlaska. Aj bar vecina pise normalne stvari, ali uvek se pojavi jedna dok svi drumom ona sumom. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:45 am

Idem da čitam. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:49 am

Pa, sve što si napisala je tako. Vidim i tamo su devojke za komunikaciju lakše.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:57 am

Jesu, bar ove sto sad trenutno pisu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 10:59 am

Da, da, trastana te zavolela na prvu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:02 am

I ova Andreas. Ne znam ni jednu od njih koje pisu na temi od pre samo minu jasminu. Zato sto sam ja do sada pisala samo na temama koje su imale veze sa Cagom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:03 am

Ni ja ne znam to društvo, femir samo znam sa teme Turska industrija...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:08 am

To su uglavnom Enginovi i Tubini fanovi, a ja na njihove teme nisam ni zalazila. Za femir ne mogu da se setim da li je znam, mozda sa Djevojke...
Kad rekoh pisala sam samo na temama vezanim za Cagu sad vidim da imam 773 posta ne racunajuci off, koliko sam pisala o njemu i njegovim serijama. facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:09 am

Ako ti je za neku utehu, ja na ani imam skoro 2800 postova, a dve trećine su otišle na MC temu i Cagu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:14 am

Pošto je tamo malo drugačije, broje ti sve postove, a off topica ni nema.
Ima nešto slično, zove se Ćaskanje i zabava, ja tamo Merder i sebi otvorila temu koja je nosila naziv našeg foruma i urednice nam zaključale, jer kao, isuviše ima tema o turskim serijama. rolleyes
Kad tad nisam poludela, a nedugo zatim sam došla na ideju da napravim svoj forum i dam mu ime po toj nesuđenoj temi. Ostalo je, što bi se reklo, istorija. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:23 am

Da se racuna off ni ja ne bih imala manje. Ne znam koliko si ti na ani, ja sam na hr dve godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:33 am

Ja sam na ani godinu i po. A, tu smo. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 11:59 am

Merhaba cvetic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 12:00 pm

Hosgeldiniz, Merdercim! kisic
Šta kažete na moja "remek-dela" tvojih Bibića? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 12:12 pm

Odlican cvetic Pesmu bolju nisi mogla da nadjes srca
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 12:13 pm

Sarin izbor. kisic
Čekaj bre, koji si gledala? kezz Dva sam napravila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 12:13 pm

Merder je predosetila da si spremila poslasticu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 12:13 pm

Ima ona instinkte kad su vaši BiBići u pitanju. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 EmptyMon Jul 13, 2015 12:28 pm

Ovaj na prethodnoj strani Bu boyle kezz
Ima jos neki? kezz
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 38 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: