Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 3:49 pm

To su ga spomenuli jer je on javno demantovao tu objavu, kao i Cansu.

Meni se na prvi pogled jako dopao, a sad sto ga duze gledam sve manje. :P Sta cu, moram da se naviknem. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 3:53 pm

A onda neka krenu s potragom. Nemoguće da nema dovoljno glumaca u Turskoj.

Pa i komentari su raznorazni na izgled. Stvarno ne znam kako bih ga komentirala. U biti, lijep je. Ali nije kao onaj Caga kojeg smo dosada gledali.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 3:56 pm

A, ja onda necu prezaliti sto nisu spojili nju i Kivu. placljivko

Da, lep je, ali mi nekako nije on. I kao Emir i kao Yaman je bio on, a sad mi je neko drugi. kezz Mozda dok se naviknem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 3:59 pm

Pa s kim je Kivo onda u seriji?

Baš to, nije mi on. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 4:00 pm

Ne se znaje. kezz On je najavio samo seriju za januar/februar na Star TV, u produkciji Kerema Cataya, ali partnerku nije spominjao.
Nego, mene buni sto ovoj traze partnera, da je Kivo sa svojom serijom nasli bi se valjda. kezz

A, ovo je po principu sto je babi milo, to joj se i snilo. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 4:02 pm

A i to što kažeš. Kompliciraju.

Pa dobro su montirali. kezz

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 4:04 pm

Men' se svidja. I sa Blake Lively su pravili gifove, sad cu da ih nadjem.
Njemu svaka stoji. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 4:06 pm

Sve mu stoji, a opet nijednu drugu glumicu ne vidim na mjestu njegovih partnerica s kojima je glumio.
Sve je nekako bilo pogođeno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 4:06 pm

Ovo si bas dobro rekla. Tako i jeste.

EvE ih. kezz

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Tumblr_ngxiu6ulg41sn0ulmo5_400 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Tumblr_ngxiu6ulg41sn0ulmo8_400 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Tumblr_ngxiu6ulg41sn0ulmo7_400
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:13 pm

Yaman i kuhanje. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:16 pm

Secam se svega kao da je juce bilo. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:25 pm

Sad je problem što Turčin liči na Turčina, samoraniću se. rolleyes

Čisto sumnjam da je ova informacija o Kosem tačna, ako jeste to je po meni veliki promašaj. Uopšte mu nije potrebno da srlja odmah u novi projekat, naročito ne u projekat gde neće igrati glavnu ulogu. Jedino ako ne bude gost glumac kao Cansu ili Berg, mada mi se ni to ne čini kao dobra ideja. Uopšte ne mogu ni da ga zamislim u seriji tog tipa.

Što se Cansu tiče, stvarno mi ne pada napamet ko bi mogao da joj bude partner, a Kivina partnerka ako ne bude ona, sve vreme imam utisak da će biti Serenay, to sam već rekla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:26 pm

Sta kazete, jel' ovaj malo bolji u odnosu na onaj prvi ocajni?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:27 pm

Saro, merhaba kisic

Obozavam da citam tvoje odgovore na postove Femirovaca. smeh bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:29 pm

Mene je zanimao recept. Tražila sam ga. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:30 pm

Ne zezaj?! kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:30 pm

Evo ga.

Nema preko kazaškog.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:32 pm

Jupi! jupi Sad cu da gledam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:33 pm

Pa toliko su glupi komentari da drugačije i ne može da se odgovori nego podjebavanjem.

Super je klip. bravo
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:34 pm

Stvarno? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:36 pm

Kako ja njega volim kad ovako frflja. I oke mu se cakle, meden je sav. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 5:56 pm

Baš sam htjela spomenuti ove okice sjajne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 6:32 pm

Odgledah konacno sve sa prekidima.
Jako lepo govori o svojim likovima, svidja mi se kako ih opisuje.
Svidja mi se i sta je rekao o Hazal, Yusufu, Ceydi, Vahide... svidja mi se kako govori o glumi, poslu, nacinu na koji provodi slobodno vreme.
Svidelo mi se cak i kako je iskreno priznao da se u pocetku jako plasio kamere i da je se i danas plasi, ali sad ume da kontrolise tremu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 6:44 pm

Pustila sam ja video i dva puta. kezz

Mogu reći da mi Cagatay djeluje kao jednostavna osoba. Način na koji priča je jako lijep. Pristojan, odmjeren.

Jedan dio intervjua nije u videu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 EmptyTue Jun 30, 2015 6:45 pm

Meni je bilo slatko kad su ga pitali za druge projekte nakon AFK i on poceo da nabraja film, MC, pa onda pardon, pardon. kezz
Ima neko neku zelju za gif, samo mi oznacite minutazu?

Koji deo, Poncha?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 21 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: