Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 11:29 am

Evo ga spisak...
1. epizoda - Prvi susret
2. epizoda - Onaj njihov razgovor nakon cega Orkun uleteo
6. epizoda - Ah bu ben
7. epizoda - Yamanovo citanje Mirinog pisma
8. epizoda - Kad mu Mira poleti u zagrljaj nakon sto se vrati iz Amerike
9. epizoda - Njihov prvi ples + prvi poljubac
13. epizoda - volim te - hvala kezz
22. epizosa - Uludag <3
28. epizoda - Ljubomorna Mira kezz
32. epizoda - Kad je iznenadio kad su proslavljali 6 meseci
33. epizoda - Bazen <3
40. epizoda - Beni benimle birak
42. epizoda - Poljubac u Nadirovom dvoristvu
49. epizoda - Ask kirintlari + poljubac na kraju epizode
50. epizoda - Ples
54. epizoda - Scene pred docek Nove god.
58. epizoda - Kad je zaprosio
61. epizoda - Agva
67. epizoda - Poslednja scena kad se grle dok ide Kuyruklu yildiz
75. epizoda - Tu skoro sve scene, zakljucno s vencanjem <3
76. epizoda - Medeni mesec


Последњи изменио Admin дана Wed Jun 24, 2015 11:31 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 11:31 am

Ma yok. Oni su Femirovci, a ja sam Femirovac kad je AFK u pitanju. Oni su zaslužili da ih se tako zove jer jesu fanovi. I ja sam bila dok je trajala serija.
A AFK je gotov.

Spominjala si Karadaye, e pa tako vjerojatno i neki Femirovci (Emirovci) imaju problema s ovom serijom. Zato su i bile toliko česte usporedbe serija, likova i slično.

Napravi spisak scena. kezz
Ja znam da su mi omiljeljene one gdje je Yaman bio divan. kezz



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 11:35 am

Da, ali Karadayi i Ezela niko nije poredio, lepio montaze, pljuvao Berguzar i sl.
Cak su Ezelovci sami najbolje prihvatili tu seriju.
Mislim, meni prica nije nesto, ali je serija jako dobra kao i svaka Ay yapimova, glumci su jako dobri, muzika odlicna.
Nisam nesto odusevljena spojem Kenana i Berguzar, sto si ti ono jednom rekla nisi fan bila YaMire, e pa tako ni ja za ove.
Ali, lepi su bas bili i iskreno ni ne znam koja bi glumila sa Kenanom, kad ne moze stalno Cansu.
Berg je mozda i bila najbolje resenje.
Meni je Kenan bio problem kao sam Kenan. Pricale smo Sara i ja jednom, on kao i Hazal ne radi dovoljno na svojoj glumi, osecanja neka cesto na isti nacin odglumi i to je moj problem.
Dok Caga totalno suprotno, a ni priblizno iskustva kao Kenan, rada, godina... Ali, eto.

Eno ga spisak. kezz Te su mi scene ono bas najdraze, najdraze u smislu da sam ih ponavljala bezbroj puta.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 11:54 am

Admin ::
Evo ga spisak...
1. epizoda - Prvi susret
2. epizoda - Onaj njihov razgovor nakon cega Orkun uleteo
Prvi susret i meni  onda kad Mira dođe zahvaliti Yamanu i kad je on uhvati za lice i govori joj da zaslužuje boljeg.
Admin ::

6. epizoda - Ah bu ben
E ovo mi je srca
Admin ::

7. epizoda - Yamanovo citanje Mirinog pisma
8. epizoda - Kad mu Mira poleti u zagrljaj nakon sto se vrati iz Amerike
Dirljive scene.
Admin ::

9. epizoda - Njihov prvi ples + prvi poljubac
13. epizoda - volim te - hvala kezz
<3

I kad je on njoj rekao hvala i kad mu je ona iz šale rekla.

Admin ::

22. epizosa - Uludag <3
srca
Admin ::

28. epizoda - Ljubomorna Mira kezz
Ovo uključuje i pred vratima scenu ili to nije ta epizoda?
Admin ::

32. epizoda - Kad je iznenadio kad su proslavljali 6 meseci
I to i dodatak kezz na plaži koji mi je Mira skoro pokvarila.
Admin ::

33. epizoda - Bazen <3
I sušenje kose nakon. Ali u bazenu, uf.
Admin ::

40. epizoda - Beni benimle birak
Koliko volim njih kad pjevaju i koliko volim ovu scenu i pjesmu, nekako mi je bilo tužno. Ali svakako, ulazi u najbolje scene.
Admin ::

42. epizoda - Poljubac u Nadirovom dvoristvu
Toliko strasan poljubac, toliko dobar.
Admin ::

49. epizoda - Ask kirintlari + poljubac na kraju epizode
Nekoliko dobrih scena mi je bilo tada, i ono kad pokušava da ostane Mira na večeri, ali pjesma i poljubac posebno.
Admin ::

50. epizoda - Ples
Ovdje je kamera malo bila daleko, ali da. I pjesma mi je bila prelijepa. I bili su super pred kućom.
Admin ::

54. epizoda - Scene pred docek Nove god.
S ogledalom.
Admin ::

58. epizoda - Kad je zaprosio
E iako mi je super ova spontana prosidba i on onakav, ali imam zamjerku ovoj sceni veliku. Ali baš veliku. Sve može stati i vikanje evet, evet, evet, evet... Ali da nije bilo poljupca nekog na onom krevetu kad su pali, e pa moglo je biti.
Admin ::

61. epizoda - Agva
Defnitivno! Kako nisu ovaj DVD već pustili?
Ovdje i računam sve scene pa i one sa probavnim smetnjama.
Admin ::

67. epizoda - Poslednja scena kad se grle dok ide Kuyruklu yildiz
Prije Yamanovog odlaska. Dodajem i njih u Mirinom stanu. Simpatični su bili jako.

I imam dodati scene nakon Yamanovog povratka iz Njemačke. Kad je pritisne uz ogradu i ljubi i poljubac pred Burakovom kućom.
Admin ::

75. epizoda - Tu skoro sve scene, zakljucno s vencanjem <3
Da.
Admin ::
76. epizoda - Medeni mesec
Da, s posebnim naglaskom na scenu na bazenu, mada medeni mjesec je baš bio predivan.

I da, trebam dodati one dvije scene iz zadnje epizode. Mira i Yaman razgovaraju. I Mira i Yaman nakon što Mira prva ode, a Selim ga pošalje kod Mire.


Eto, valjda sam sve pobrojala. Vjerojatno sam nešto i preskočila.


Последњи пут изменио Poncha дана Wed Jun 24, 2015 12:03 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 11:58 am

Slažem se ja za Kenana. Ista stvar je i za mene. Ja seriju nisam pogledala. Pogledala sam samo kraj. Meni je Kenan uvijek isti, ne znam...
Mislim da su Berg i Kenan nekako meni bili dobar par što se tiče izgleda. O ostalom ne bih mogla govoriti kad seriju nisam gledala.


A za montaže mi blesavo više i govoriti. Djelujem kao da pametujem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:00 pm

Eno po twitteru usporedbe MC i KM. Lijepe slike vjenčanja Yamana i Mire i ovih drugi. Isto sve. Sad će fanovi MC dignuti bunu. Nije ovo prvi put.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:09 pm

Poncha ::
Prvi susret i meni  onda kad Mira dođe zahvaliti Yamanu i kad je on uhvati za lice i govori joj da zaslužuje boljeg.

Da i ta.


Poncha ::
Ovo uključuje i pred vratima scenu ili to nije ta epizoda?

I kad mu kaze da mu je druga sem nje zabranjena i scena pred vratima. kezz

Poncha ::
I sušenje kose nakon. Ali u bazenu, uf.

Pa, da, i susenje kose sam podrazumevala zato sto je na yt ta scena izvucena sa susenjem kose. Uglavnom, topim se kod obe scene. <3

Poncha ::
Toliko strasan poljubac, toliko dobar.

Najbolji njihov, po meni. Bas su bili odlicni.

Poncha ::
Nekoliko dobrih scena mi je bilo tada, i ono kad pokušava da ostane Mira na večeri, ali pjesma i poljubac posebno.

I ova. kezz



Slazem se na tvoju zamerku oko prosidbe, a na onu drugu zamerku da je kamera bila daleko mislim mozda da su ih i namerno tako snimali da bi sve delovalo romanticno kao iz bajke. Tako su se videla sva ona svetla, ukrasi, Mirina leprsava haljina...
Mada, ja imam zamerku sto su plesali na onolikoj razdaljini jedno od drugog. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:12 pm

Poncha ::
Eno po twitteru usporedbe MC i KM. Lijepe slike vjenčanja Yamana i Mire i ovih drugi. Isto sve. Sad će fanovi MC dignuti bunu. Nije ovo prvi put.

smeh Ako ce, da ne budu Femirovci jedinstveni. smeh
Sta, vencali se Oyku i Ayaz? wow

Jeste, Kenan je takav, uvek isti. Mislim, dobar je on glumac, ali transformacije su mu jako lose.
Jesu Berg i on bili jako lep par, fizicki sigurno. Dobri su bili, bar njihovi fanovi nisu bili uskraceni za selfije. lol!
Koliko selfija samo imaju njih dvoje, da mi nekad bude krivo sto nisam bila fan Mahira i Feride, a ne Yamana i Mire. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:18 pm

Admin ::

I kad mu kaze da mu je druga sem nje zabranjena i scena pred vratima.  kezz
E da.
Admin ::

Najbolji njihov, po meni. Bas su bili odlicni.
Imali su oni dobrih poljubaca, puno. Ali ovaj je bio poseban.
Admin ::

I ova. kezz

I ova. srca smeh
Admin ::

Slazem se na tvoju zamerku oko prosidbe, a na onu drugu zamerku da je kamera bila daleko mislim mozda da su ih i namerno tako snimali da bi sve delovalo romanticno kao iz bajke. Tako su se videla sva ona svetla, ukrasi, Mirina leprsava haljina...
Mada, ja imam zamerku sto su plesali na onolikoj razdaljini jedno od drugog. smeh
Pa dobro, mogli su oni snimati tako daleko, ali onda su mogli i jedan kadar bolje zumirati. Ali dobro.


I da dodam još par scena... Okupljanje ekipe kod Serezovh i igranje one igre kad su se pošteno prepipali. I Yamanovo sivranje za nju Sevdim seni bir kere. I ipak još i Medcezir pjesma kad su pjevali.
Ala, ja bih pola serije nabrojala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:19 pm

A u pravu si, mogli su ih ipak i zumirati par puta.
Eh, tako i ja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:20 pm

Evo za tebe i Saru nesto, nasla malopre. Bas lep kolaz.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 CIA9RCNWEAAbk7P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:22 pm

Admin ::


smeh Ako ce, da ne budu Femirovci jedinstveni. smeh
Sta, vencali se Oyku i Ayaz? wow

Jeste, Kenan je takav, uvek isti. Mislim, dobar je on glumac, ali transformacije su mu jako lose.
Jesu Berg i on bili jako lep par, fizicki sigurno. Dobri su bili, bar njihovi fanovi nisu bili uskraceni za selfije. lol!
Koliko selfija samo imaju njih dvoje, da mi nekad bude krivo sto nisam bila fan Mahira i Feride, a ne Yamana i Mire. smeh

Evo ti ako nisi vidjela.
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 CIQTePsUYAAMJUM


Oni su i na dodjele dolazili zajedno. smeh

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:23 pm

Hvala na kolažu, puno lijepih scena. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:24 pm

Sto je smesan sa ovom leptir masnom, em je ogromna, em je bela. smeh
A i ona ima neko cudo na glavi, jos su im i kumovi... smeh
Komedija, pa je i izbor odece komican.

E, da i to ruku pod ruku. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:24 pm

Nije moj, naisla na tw trazeci ovo dvoje na vencanju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:28 pm

Ovo uređenje mi je lijepo, ali odjeća je nikakva. Ne sviđa mi se ova leptir mašna, pogotovo ne njena boja. Izgleda mi kao da je zamotao poklon. Njoj nešto na glavi izgleda kao da je glavu omotala. Ali dobro...



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:29 pm

smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:33 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:34 pm

Ta je epizoda bila odlicna kad se Kenan vratio iz zatvora.
Bas je uneo nesto u seriju, bilo je super kako je bacio oko na pola zenskih u Altinkoyu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:35 pm

A i pola Altinkoya na njega. kezz
On je stvarao probleme Yamanu, ali opet, vidi ga. Kako je bio super.

I onaj dio kad Safari dođe, a on spava.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:38 pm

Volis ti Kenana, pa to ti je. kezz
I kako su se on i Mira u pocetku lepo slagali, a posle. tuzni Sve zbog one Sude. Stvarno mi nikad nece biti jasno kako da prodje onako?.. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:42 pm

A pa znam... Ali išao mi je i na živce nekad, ali kad vidim koliko je Yamanu drag, što da ti kažem.

A ta Sude. Ona je prošla super. Ima bogatstvo, ima muža, ima dijete, ima sve. Ne znam čime je sve to zaslužila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:45 pm

Drag ti je zbog Yamana, ali drag ti je i zbog samog sebe, priznaj. kezz
Otkako se serija zavrsila razglabam, prisecam se momenata sta je ta zena sve uradila i nicim zasluzeno onako da prodje. Nista nije izgubila, totalno nezasluzeno.
Ajde sto mi je glumica iritantna, nego i sto nije fer Ender onako da prodje spram nje. Mozda Selimove reci da u zivotu nije sve uvek pravedno se odnose na Sudin kraj, ne znam, ne vidim nikakvo drugo objasnjenje. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:50 pm

Pa drag mi je i zbog sebe. Ima nešto u njemu. kezz leptirici
Ali najdraži mi je bio s Yamanom.

Mislim se, Ali rastura engleski, a ovamo glumio da ne zna ni beknuti. Te su mi scene s njim bile smeh živi.

Ma lako za glumicu, ali lik kao lik. Antipatična mi je, jedino mi je još bila donekle simpatična s Kenanom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2015 12:51 pm

Ima, ima, dobar je frajer. kezz
E, jeste i ja sam se valjala na tim scenama. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 7 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: