Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:33 pm

Od pre?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:35 pm

Sta sam lupetala? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:36 pm

Da, stare komentare, kad si se pojavila. Pročitaj. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:37 pm

Joooj, znam to. Secam se svega. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:39 pm

Ja sam sad čitala. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:40 pm

Evo citam i ja. Pokrivam lice na svakom svom postu od sramote. smeh stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:41 pm

Zna li Merder što misliš o Serenay?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:42 pm

Zna.
A, promenila sam ja misljenje o njoj u medjuvremenu.
Rekla sam i na ani da me u pocetku strasno nervirala, a posle mi jako prirasla za srce.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:44 pm

Dobro. kezz

A Caga, mislim da on radi na sebi. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:45 pm

Ma te komentare s pocetka uopste ne uzimaj za moje stvarno misljenje. Kad ih sad gledam razmisljam dal' sam ih pisala pod hipnozom. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:46 pm

Ma ni ne uzimam, samo čitam. kezz

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:48 pm

A, vidis ja se ni ne secam da su na leto Serenay i Cagatay uhvaceni zajedno u kolima, a secam se slike. smeh
Jos ti kazes on je vozi, kako to zvuci. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 7:57 pm

Pa ja sam pisala, tj. komentirala novine. A vozi pa sam tako i napisala. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:01 pm

Inace, ja sam zahvaljujuci tebi pocela ovu seriju da gledam, a Merder zahvaljuci meni. kezz
I obe nismo volele Serenay i obe je zavolele. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:02 pm

I onda ja nisam objektivna? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:04 pm

A, ne znam sta da ti kazem, imas pravo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:12 pm

Ma nisam, znam. kezz

U ovoj anketi vodi MC, ali nekako me i ne čudi. Najviše klinaca i jest na FB-u.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:13 pm

A, na tw ona fotka oba vencanja sto sam je postavila ovde...ne mogu da verujem da su vise glasova dobili YaMira. wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:15 pm

Ja mogu. Svježije je, novi su par. Femir fanovi malo zakazali. I ovisi tko je objavio sliku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:16 pm

Al' ja ne mogu da verujem da su zakazali. kezz
Neka Cagina fanica.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 8:16 pm

Mogu ja. Možda su bili zauzeti s Hazal.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyThu Jun 18, 2015 9:57 pm

Sutra prvi petak bez njih... tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyFri Jun 19, 2015 12:24 am

Evet.

Ništa fragija, ništa slika, ničega. Tjedan dana.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyFri Jun 19, 2015 12:26 am

Ma, sta ti je Poncha, evo ga fragi. kezz



Malo se salim, ali mi ne pomaze, nedostaju... <3 tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 EmptyFri Jun 19, 2015 12:29 am

Ma baš neki simpatični dečko u ovom fragiju. kezz

Vidi ga kako gleda, malo zbunjen, malo vedar.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 22 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: