Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 4:39 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 CHYyuewWUAA2iYG

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 CHYzGhCUkAAHwjg

Mutno
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 CHXujxeUEAAyznM
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 4:40 pm

Moje boje su bijelo, crno i plavo/modro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 4:40 pm

Ja sam odavno rekla da mu najbolje stoje plave košulje, ali ako mene pitate najbolje izgleda kada je obučen u torzo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 4:40 pm

I u belom je neodoljivo neodoljiv. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 4:43 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 CHY0lZiUAAAo_QU
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 4:54 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 CHY3GgJWEAEXNvv

Malo crne košulje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 6:30 pm

Pa, taman me prodju zmarci od plavog i belog, kad ovo crno... oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 9:12 pm

Pa, dobro kad ce vise oni?.. dosadno
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySat Jun 13, 2015 11:43 pm

Jesi li gledala? Je li bilo? Ja sam došla kući i gledam, čini mi se da je bilo najavljeno na twitteru da će ta emisija na kanalu Ucankusa, ali nema sad nikakvog videa. Ili nitko nije snimio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 1:06 am

Nije bilo, nisam videla. ne znam
Mislila sam da sam cak i propustila, pa sam tebe cekala, ali sad vidim da ni ti nisi videla, znaci nisu ni stavili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 10:15 am

Nisam gledala emisiju pa nemam pojma.

Evo članak.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Serenay-sarikaya-veda-partisinde-alkolu-fazla-7415124_2003_m
Ove njegove tenisice/patike obožavam. U seriji, u zadnjoj sceni kad maneken stiže, isto ima ove (ovakve).
I da kažem, volim njegove satove stvarno. Tako ih dobro nosi. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 10:49 am

Gazete Vatan ima dosta slika s ove zabave povodom kraja Medcezira. Tj. nije sa zabave, nego kraja zabave.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 12:51 pm

Slazem se. <3
Inace, jel' cemo mi dobiti video uopste? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 12:53 pm

Ovo što je vezano za Cagataya i što sam pronašla sam stavila na njegovu temu. Ne znam koliko je orignalni video trajao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 12:55 pm

Da javim jednu lepu vest - Merder nam se vratila! Merder
Ali necemo joj otkriti kraj. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 12:56 pm

Merder, dobro je da si došla. Pozdrav!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 12:59 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 11356865_774619849319088_435720595_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 2:46 pm

Ne znam kakva je kod vas situacija, ali ja i danas samo na njih mislim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 4:06 pm

Tuga ne jenjava... placljivko placljivko placljivko
Sto mi je najgore ne mogu ni na sta drugo da mislim sem na njih, pocnem nesto drugo da gledam i ne ide mi...
Moracete da trpite svoju dosadnu Adminku. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 4:59 pm

Meni je neobično bez njih.

Evo sad stižu slike još neke sa seta, videa.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 11351692_473613266137842_1566050765_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 5:04 pm

I meni. suze
Uhvatim sebe kako pevusim (sto sam inace radila pre) Kuyruklu yildiz i tuga me uhvati. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 5:08 pm

Baš ti hvala, sad ću i o ovome misliti...

Ja sam pjevušila Dünyayı Durduran.

placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 5:09 pm

Pa izvini. I nju sam pevala, a u usima mi odzvanja i ona Toygareva poslednja, na medenom mesecu izvodjena. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 5:11 pm

Ništa, sad ću pustiti sve. kezz

Po redu. Da, Toygarova je odlična. Predivne pjesme sve.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 EmptySun Jun 14, 2015 5:12 pm

I one od Kenana Dogula su mi u usima. Super pesme, a takvu tugu ostavljaju. tuzni
Ja ako pustim plakacu nenormalno, ionako sam sinoc gledala najdraze duete i plakala. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 3 of 39Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: