Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:43 pm

Ali ja sam tada Ferihu bila odgledala već dva puta i znala sam sve šta će se desiti.
Zanimljivi su komentari kada se serija prati uživo, recimo da neko od početka čita moje komntare o Miri pomislio bi da sam totalno neuravnotežena. Prvo sam je volela, pa sam je nakon čuvenog "burasi Tozludere degil" napadala, pa sam joj to oprostila, kad su se posvađali opet me je nervirala da bih je na kraju branila. Istina je da je ta odbrana bila moje mišljenje, ali sam je branila i zato što je isto nepravedno napadana zbog glumice.

Nikad ne znaš gde će scenaristi da odvedu likove, neki lik mrziš na početku pa ga posle zavoliš i obrnutno. Ima dosta primera u AFK. Hande, Sanem, Seher, pa sama Feriha.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:46 pm

Mrzele su Levu i LaVie i Hollyss. S tim što je Hollyss otišla još dalje pa ni glumca nije mogla da smisli, a ja Barisa volim. Mislim nije zbog glume jer nema blage veze, nego čovek izgleda vrhunski.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:46 pm

A, pa ja citam samo vase, ostale preskacem. kezz
Cekaj, cekaj, stigla sam do samara.

Saro, slazem se, upravo o tome i ja pricam.
Zato mi je krivo sto nisam bila na forumu kad se Ezel gledao, kako bih tek ja branila Eysan, Poncha mi ne bi bila ni za prici. kezz


Последњи пут изменио Admin дана Wed Jun 17, 2015 1:47 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:46 pm

Ja sam pisala svoja mišljenja, ali sam dodatno branila Ferihu.

Slažem se s ovim da ipak je drugačije malo kad više puta pogledaš seriju.

Moje mišljenje za MC je više-manje uvijek isto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:49 pm

Saro, o da, i one ga nisu voljele. Hollyss je sa svojim slikama to stalno potvrdila.
Bilo nas je par kojima nije bio drag, ali po stilu pisanja sam znala da si ti.

Baris je meni puno simpatičnji od lika. Pogotovo kad znam da je dobar s Cagom. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:49 pm

Sve za Rim, sve za Cagu. lol!
Pa, bas si objektivna bila oko samara.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:51 pm

Jeste, Baris je dobar sa Cagom. A gledala sam ga kada je gostovao kod Mesut Yara sa Gizem, promovisali su onaj njihov film Seni seviyorum adamim. Baš normalan čovek.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:52 pm

Šta smo pisale za šamar daj da vidim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:53 pm

Mislim da znam što sam ja pisala. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:55 pm

Ponchin komentar mi se bas svideo.

I opet Emir otišao i nema ga, a Feriha, jadna ti je, čeka pa čeka. Izredale se stanom Aysun, Ruya, Seher (aj ta bar nije ušla, ali je isto pred vratima istresla što je mislila). Fer sve podnosi, gleda slike ultrazvuka i čeka Emira. Čuje za Emirova plaćanja i ljuta je. I kad mu predbaci i pokuša objasniti kako se osjeća šok za nju i nas. Emir joj odvalio šamar i to preko usana (najčešće mjesto udaraca). Udarac se ne može opravdati ni s čim, nikako. Ne udaraš osobu koju voliš, ne udaraš osobu koja je manja, mlađa i slabija od tebe, ne udaraš ženu. Ja znam da mu nije lako, i nije. Tu ga razumijem, ali šamar nikako ne opravdavam. Mogao je udariti zid (stresla bi se ona i tad), lupiti vratima, odjuriti, povisiti glas...
Feriha je primila udarac po usnama, ali i udarac po onome u što vjeruje i u koga vjeruje. Nju je udario čovjek kojeg ona voli više no ikoga, čovjek koji je njeno sve, čovjek za kojeg je mislila da takvo što nikad ne bi napravio.
A još prije koji dan joj je Emir rekao da je više nitko neće udariti (onda kad joj je Aysun odvalila šamar).
Je, on se pokajao odmah. Koju facu je složio, ali kasno. Već je udario. Žao mi ga jer se doveo u tu situaciju, ali nje mi je neopisivo žao.
I s pravom je otišla. Ja bih mu možda i onaj prsten bacila u glavu prije.

Emir se sa situacijom u kojoj se nalazi ne može nositi nikako, plus ostao je bez novca (odu pare kad o njima ne vodiš računa - stan, auti, prsten, odjeća...) i kao što je Koray rekao to mu je udarac na ego. On je navikao raditi i imati novca. Odjednom, toga više nema, Ferihi je obećao da će se preseliti, sad ne mogu... Ostaju do daljnjeg u zgradi ili bar dok ne proda sve što može da kupi drugo. S druge strane Ruya. Shvaća da Ferihu to muči i da ju je sram na fakultetu i muka mu je zbog toga. On ne shvaća sve što ona proživljava, ovo što mu je pokušala natuknuti on ni čuti ne želi.

Trebao se Emir osloniti na ženu, podijeliti s njom brige, na prijatelje. Bilo bi mu lakše. Koray je uz njega, Hande je tu. Kako mu je lijepo rekla da im može pomoći iz ženske perspektive i otišla
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 1:59 pm

Vidite vi sta sam tek ja na ani pisala. lol!

Ramiz je bio čovek koji je itekako dobro umeo da gleda u budućnost,ali često se vidi i njegova loša strana...to ubijanje drugih ljudi,zavlačenje Selme (kao voli je,ali nije spreman da to prizna Kenanu i ostavi svoju ženu i decu),i šta je uradio Kenanovom bratu,navodno je spasao Omera i načinio od njega Ezela,ali samo zato da bi mu se ovaj jednog dana odužio i osvetio Kenanu....ali opet s druge strane je Ramiz koji je sve učinio za tog Kenana,štitio svoju ženu i sinove,bio spreman da da život za svog unuka,voleo tu Selmu,Azad,i Ezela smatrao za svog sina....sve je to Ramiz.

S druge strane Kenan-kako je meni tragičan njegov lik....imamo jednog običnog,naivnog i neiskvarenog momka koji naleti na jednog čoveka,zaintrigira ga i poželi da mu pokaže Istanbul...zaljubljen u jednu pevačicu...sasvim običan.On je tako bio neiskvaren,poput deteta da mi je jako žao videti kakav je postao zbog Ramiza....jeste na neki način bežao od svoje porodice,brata,ali je i njih voleo (kad mu je Ramiz ubio brata,odmah ih je poslao u Lion da bi ih zaštitio)...voleo je Selmu i Ramiza više od svega i bio spreman sve da učini za njih....do trenutka kad je saznao da se oni vole...od tad dolazi novi Kenan:okrutan,osvetoljubiv koji se takmičio sa Ramizov u osvajanju Selme...pada tako nisko da siluje Selmu i sili je na venčanje....onda mu Ramiz ubija brata,takoreći uništava život:odvodi Selmu i govori mu da neće dobiti ćerku.Za Kenana je to bio kraj...jeste.svetio se Ramizu,ali zar se Ezel nije svetio?Neoprostivo je to što mu je pobio sinove i unuka,što je ubio nedužnu Bahar....postao je veoma sličan Ramizu,u stvari još gori....onda se pojavila Ejšan - ponovo se zaljubio i ponovo je zavoleo,ali ga je ona ovaj put uništila do kraja....

Jednostavno ne mogu da nemam razumevanja za obojicu,a ne mogu da ne osuđujem obojicu....

A,Selma?Jedino za nju nemam razumevanja:žena koja je bila spremna sve da zgazi da bi joj uspela karijera,uništila je dvojicu najboljih prijatelja (ipak je ona u početku zavodila Ramiza,a kad je videla da je on neće okrenula se Kenanu,pa zatim opet....),o rođenom detetu nije brinula,mislila je samo na sebe....po meni je zaslužila onakav kraj....
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:03 pm

Pa pisala si odlične komentare. I ja kad gledam nastojim gledati iz svake pozicje likova.

A ovo moje o Emiru je bilo tako, ali ja sam mu oprostila odmah. Odmah.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:05 pm

Ma daj, meni smesno kad citam. Ali, ovo sa off topica hr.foruma mi je jos smesnije. lol!

Da , u pravu si za Serdara i tu scenu kad ga ubija...eto kako je ona sposobna da uradi neke stvari preko svoje volje , pa ja joj se divim zbog toga , retko ko poseduje tu jačinu u sebi za takve situacije , a da posle ostane čitav..Tako tad kad je ubila Serdara , tako isto i onda kad je svedočila protiv Omera...kako je nekad Serdar upravljao njome , tako je posle Ezel...samo za Serdarom niko nije žalio , jer ubiti njega znači osvetiti sve ostale.

I scena nakon toga , kad je ona htela da se ubije..smučila se sebi samoj , mogla je da svari da je zbog sestre uništila i svoj i život čoveka kog voli , ali baš joj je bilo previše da živi sa činjenicom kako je ubila svog oca...Kenan svestan opasnosti situacije , a već poprilično pečen u vezi nje , plus se oprostio od Selme zauvek , dolazi da je spasi..jedini je znao kako će uspeti u tome , reći će joj istinu "Ja sam ti ubio sestru" . Njega nije više briga , neka ona živi pa makar mene ubila, jer ja sam ionako odavno gotov. Jedini je Kenan od svih njenih muškaraca poštovao i prihvatao takvu kakva jeste (ako izuzmemo da joj je ubio sestru)...u principu Eysan su svi voleli , ali su je i svi uništili.
Kako ga je izbola u tom trenutku , potpuno je izgubila kontrolu...šta je sve ta žena doživela i preživela , ja joj skidam kapu
I nakon toga se vraća ona u život , prava ptica fenix..sad je pošla da uradi ono što je onog dana na groblju htela...odlazi kod svog Omera da konačno budu zajedno , slikovito mu objašnjava njihov odnos , govori kako je sve ostavila i samo je u njega zaljubljena , međutim tad od njega dobija hladan tuš. Ona jeste zaljubljena i dalje u njega, ali on više nije
Ezel je pred njom bio tako ubedljiv , kad je krenuo da joj opisuje devojku u koju se zaljubio , Eysan je slomio..nije je rascepkao čak ni onda u 31. ep. nego sad...sad , kad zna da je on Omer, sad kad mogu nakon svega da budu zajedno , sad kad više on nju ne želi...
Teško joj je bilo da zamisli da je njen Omer zaljubljen u drugu koja nije ona i Eysan potpuno ponižena i poražena odlazi , al' poražen je još neko..i zaustavlja suze....
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:06 pm

Ja te razumem za Emira. Ja bih bila jos gora da su mi Eysan napadali, a da sam bila na forumu. Verovatno bih popila trajni ban. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:09 pm

Vidim. kezz

E pa tako Emira i ja. Pisala sam kad sam prvi put gledala, ali sad bih spremnije branila Emira, iako bolje da to ne radim. Uglavnom, čak sam prema Emiru bila oštrija nego prema Yamanu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:10 pm

Zato sto ga vise volis. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:12 pm

Pa istina. kezz Ali na kraju branim jednog i drugog.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:31 pm

Slažem se sa Ponchinim komentarom o šamaru. Iako je nasilje nad ženama nešto što mrzim iz dna duše i ja sam mu oprostila odmah, što se Emira tiče tu ne mogu ni da pokušam da budem objektivna. Jednostavno za mene važi šta god Emir uradi u pravu je.

Što se tiče ovog komentara o Ramizu, Kenanu i Selmi, sve je istina, ali se ne slažem, a evo zašto. Ezela ne gledam iz perspektive iz koje gledam Ferihu ili Mecezir. U Ezelu nema nevinih, tamo se navija za loše i oni se kao takvi vole. Da neko u AFK spusti Eysan ili Bihter niko ih ne bi voleo. Ako još pritom dodamo faktor Tuncela Kurtiza koga sam obožavala i moju objektivnost, ja Ramiza ne mogu da kritikujem, niti mogu bilo šta pozitivno da vidim u Kenanu. Za mene je Kenan totalni monstrum i nisu ga drugi napravili takvog, morao je to da ima u sebi, samo je isplivalo na površinu kada je saznao za Selmu i Ramiza. Svi likovi u seriji po meni jesu baš takvi i za to nisu drugi krivi osim Ezela i Eysan, jedino su njih životne okolnosti i drugi ljudi naterali da postanu takvi. Nju prevelika ljubav prema ocu, njega prevelika ljubav prema njoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:36 pm

Ni ja Ezela ne gledam tako, zato mi i jeste smesno.
To sam pisala nakon mog 4. gledanja, a ovo za Eysan sam pisala nakon mog 6. kezz
Uglavnom, u svakom novom gledanju menjam misljenje o Selmi, Kenanu, obozavam drugu sezonu zbog njihove price.

Tuncela sam i ja obozavala, jel' ti se desavalo nekad iz cista mira da zaplaces kad cujes ono njegovo Etme ?

Kako si lepo definisala ovu poslednju...nema sta, Ezel mi se smesi. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:39 pm

Zato svako ubija onog kog voli. placljivko

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:47 pm

Ajde ti gledaj onda Ezela.

Ja sam sad bacila pogled na neke komentare... smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:52 pm

Vase? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:53 pm

Da. kezz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:56 pm

Tuncel je fenomenalno recitovao, omiljeno mi je ovo "Herkes oldurebilir sevdigini" i još uz ovu muziku. ali volim i "Etme", inače volim Mevlana stihove.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 EmptyWed Jun 17, 2015 2:59 pm

Eno, stavih ja gore. kezz
Mene ovo uvek slama istom jacinom... placljivko





Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 19 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: