Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Feb 02, 2021 8:21 pm

Evo ga delić iz onog intervjua gde su pitanja bila:
1. Čega se plašiš? - Samoće
2. Šta za tebe znači ljubav? - Prepustiti se toj osobi.
3. Šta bi poručio malom Paši? - Nikome ne veruj. <3
https://www.instagram.com/p/CFr4EDnqtmL/

A ovde mi je presladak, ovo je sa seta UK, priča nešto i priča, tek mu ova šminkerka kaže Paša, nemoj da se pomeraš, kako je pogledao. smeh :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/CGSgCZoI_f0/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptySun Feb 07, 2021 7:19 pm

Mrs BugeVuge ::
Hahahahahahahhahahahah plačem, obaveštava fanove da se još drže i još snimaju Mažora 70, Kaća dodaje nešto u fazonu ne može im niko ništa ni posle 70 godina, a Pavel završava jedino je Žeka ostario. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
https://www.instagram.com/p/CKyqJAvlkC6/

Bana bak! Ako ova dotična bude do 70. sezone, aman, mene poštedi. Jer ako bude do 70. sezone, bit će ljubavna veza u pitanju, a mene to hiiiiiiic ne interesira. No me interesa nada. Njet me zanima. lol! :IOstaleKombinacijeJezika:

Ali zgodan je djedica, ili zreo Sokol, yani, u najboljim godinama. A ovaj Žeka izgleda star. I Kaća je propala. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pogledaj mu samo priče he-he lol!
https://www.instagram.com/stories/bugevuge/2499700110990252357/

To je ono što ja kažem da su njih dvoje fizički mnogo lepi zajedno, treba ih negde ponoviti.

Koga da pogledam? Sin mu, pas i miš. lol! Znači, sad ima i miša. I kako mu se ono sin zove i ovaj ćuko?
Bu arada, nije nešto kuća uređena ekstra. Točno se vidi da fali ženska ruka. lol!

Mrs BugeVuge ::
To je ono što ja kažem da su njih dvoje fizički mnogo lepi zajedno, treba ih negde ponoviti.

Yani, koga treba ponoviti? Miša? :P

Mrs BugeVuge ::
Znači misliš da će mu ostati ovako asimetrično? tuzni Mada i da spadne otok opet mislim da neće biti ovoliko upadljivo, da nije ovako natečen mislim da usna ne bi ni bila toliko vidljiva.
Bold svakako i to je ono zbog čega se ja najviše brinem, da ga ne boli i da mu ne ostanu neke ozbiljne zdravstvene posledice pre svega. moli se

Pa nekako mislim da će mu ostati blago asimetrično. Ali nisam doktor da bih mogla tvrditi. Ako se on ne pazi, ne miruje, kako bi mu moglo normalno zarasti?

Mrs BugeVuge ::
Ma klasičan muškarac šta ti je bre lol! , samo je jedan Sokol. <3
Realno gledano, da njima to primarno nije zanimljivo, ne bi oni to gledali, kako ne gleda VMLj. lol!

Ovo ćeš mi do sudnjega dana nabijati na nos. smeh Ali ja sam duboko u duši zaista uvek navijala za njega i Viku, prosto je ona toliko umela da me izludi da sam nekad prestajala toga biti svesna. lol! Pa evo i Karina u intervjuu rekla da je i nju izluđivala što je igra. smeh

Nisam smela da gledam kraj, to je odgledao bez mene. tuzni Pošto ja gledam sama sa sobom i onda još nisam stigla dotle (namerno razvlačim seriju, žao mi da završavam), a on kad mi se ubacio onda sam duplo gledala i sa njim, samo bez kraja. Ali sam plakala na njegove utiske. smeh

Jel' da smešno? smeh Hmmmm, bakalim. lol!

Ma ko, Sokol? Pa zar i on nije klasičan muškarac? Kad ga Vika neće, on uskače drugoj u krevet. :P A da ga ona hoće, odmah bi ostavio ovu.

Ma naravno... Zamisli još da gleda skupa s tobom i VMLJ. To bi bila prava ljubav. :P Ima vremena i za to.

Aaaaaaaaa. Pa tko ti je kriv? smeh Ja se još sjećam da si mi stavila video, tj. njih par, da kažem s kim je bolji par. Kakvo je to pitanje kad osjetiš njegovu ašk. lol!
Je, je. Bome ta Vika sve redom izluđuje, moram priznati. To sam ponovno sad promislila kad sam gledala ove klipove neke.

Pihhh. Nisi htjela gledati s njim. Šteta.

Ako bude gledao daljnju sezonu, o zaman, sigurna si zbog koga gleda. Nije valjda i on zbog Pavela. :P

Mrs BugeVuge ::
Zapravo da, meni je u početku delovalo da nju boli hejt, ali sam posle zaključila da ona uživa i u tome, samo dok joj se posvećuje pažnja.

Ma za Rusiju to nije ništa. Primera radi, Kaća iz Mažora za godinu dana snimila je 5 serija i 2 filma.

Ma da je boli hejt sjela bi na loptu, a ne potpaljivala.

molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm Ok, ja znam da sam ja zaglavila s Turcima koji snimaju rijetko. (Barem ovi koje ja pratim.) Ali snimiti 7 projekata u godinu dana? molimmmm
Bez teksta sam. Meni ni to nije normalno.

Mrs BugeVuge ::
Prvo stvarno više to ne koristim, ti svi programi su mi mnogo oštetili komp. Drugo posle Stasa sam se zarekla da više neću gubiti vreme na pravljenju tih klipova. Usput, kao treće eto previše oduzima vremena. A četvrto i ujedno glavno - najveći problem je što je 75% tih materijala u njenim vlogovima, a onda može da me tuži zbog povrede autorskih prava. smeh Nažalost, yt je za to zeznut. Ja ako ću da se koljem sa njom, onda bih pre zbog Pavela nego zbog klipova. A i tačno bih je onda ubila da se to dogodi bez ikakve dileme, a šteta da robijam zbog budale. lol!
Nemoj misliti da nisam razmišljala o tome. lol!

Evo sama sebi si odgovorila na ono gore postavljeno pitanje zašto nitko ne napravi klip. lol!
Vjerojatno se svi vode ovim.

Ali se može napraviti nešto drugo - isječci s citatima. Dakle, navedeš ime vloga u kojem je nešto rekla kad preuzmeš citat (staviš u navodnike citat, njeno ime, staviš i datum) i poslije toga uzmeš novi citat i ponoviš postupak - dakle ime novog vloga, ime i datum kad je objavljen. Ne smiješ uzimati njen video, ali možeš je citirati. Nisi ništa ukrala, samo si rekla što je ona rekla, a nisi dirala njeno autorsko pravo koje polaže na video.
Ali nemoj to raditi, jer što govno više diraš... ;)

Mrs BugeVuge ::

Aman, kakve veze san ima sa ovim? lol! smeh

Uostalom, možda ni on nije bio zadovoljan veličinom njenih grudi, ili njenim seksualnim (ne)sposobnostima. lol! lol! lol!

Aman. Ima. Ja mislila da u snu kao na javi. :P Da je to u realnim veličinama sanjano.

Naravno da je moguće. Ali on je kavalir pa o tome nije govorio kad bi bilo tako. Pao bi mi u očima da je. I ničim ga ne bi mogla opravdati, haberin olsun. lol!

Mrs BugeVuge ::
Kao da nije prošlo toliko godina od KPA! naklon Bukvalno nema nikakve razlike.
Ja nisam kao vi, ne bih se bunila da mi se Kenan sad ubaci kod Cansu u Sadakatsiz, pa glumio koga god. lol!

Vidi ovo. buyrum

A kako nisi pokupila od nas ništa, amaaaaan tebe?! smeh

Gledaš li ti uopće još to?

Mrs BugeVuge ::
Plačem... smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Ja ti se mogu pridružiti u plakanju. Na istu temu, samo od muke. lol!

Inače, da ti vidiš Sarine i moje komentare zadnjih dana, pa ti bi pišala gaće od smijeha.
Uglavnom, mnogi se fanovi bune gdje im je neki glumac, falan filan. Nitko nema pojma što znači biti Cagin fan, pogotovo kad nemaš rezervu rezerve. lol!

Eno Kive. Drag je on meni, naravno. Njegovi se fanovi žalili kad će snimanje, gdje je, falan filan. Više slika i videa su dobili u dva dana nego što ćemo mi u pola godine. lol!

Mrs BugeVuge ::
Mnogo me nervira kad bukvalno niko od ekipe ništa ne kači, kao da je neka sveta tajna u pitanju. ljutko
Nije ni čudo što si sa Cagom ispraksovala stalkanje za čitav život. naklon lol! Gde je nestalo ono zlatno vreme AFK-a, MC-a, pa čak i onog glupog Icerdea... tuzni

A ne, ne. Imamo mi ponešto materijala. Recimo cijeli vozni park oldtamjera znamo. lol! Muškarcima na setu je najzabavnije slikavati se s raznim automobilima. lol! Imamo i slika ekipe sa seta, ali ovih koji nisu glumci... I tako, nađe se ponešto, ali ne ono što je bitno. Našla sam čak i obavijest da traže statiste/glumce, ali to me sve ne zanima. Mislim, što mi vrijedi kad nisam u Turskoj.

A čuj, ponekad treba kopati kad ti nije servirano. smeh Nema kruha bez motike. facepalm
Šalu na stranu. Ovih smo dana baš nostalgične za nekim starim vremenima. Sara se sjeća kako je bilo i vrvilo informacijama za vrijeme AFK-a, kad su čak i insajderske informacije dobivali na formu, ja žalim za vremenom MC-a i Icereda što sam znala detalje detalja. Pa čak je i praćenje Netflixove serije imalo dosta materijala i bilo uzbudljivo. A sad... Samo čekam koje je auto danas na predstavljanju, a čini mi se da sam vidjela cijeli vozni park. Čak sam našla i neke koje drugi ne objavljuju, a za koje mislim da će biti u seriji.

Aaaaaa sad sam se počela žaliti, a to ne želim.

Mrs BugeVuge ::
Lično se ja ne osećam prijatno u ovakvim haljinama, valjda zbog grudi. sramezljivko Ali tebi ako odgovora, što da ne.

Ja se ne osjećam, ali isto bolje da ne trebam misliti i eventualno potezati haljinu. Bolje biti siguran. lol!

Mrs BugeVuge ::
Eto kao da sam znala. Ali ti izaberi koju ćeš, ako ti se više sviđa neka od ove dve gore, ja nemam ništa protiv. pice

Dobro, dogovoreno. Jedna od ove dvije, ali nekako mi se čini da će prije ova koju si odobrila.

Mrs BugeVuge ::
Aaaaa, ti bi to zbog Cage providnu? wow :P lol! Onda mođe tabiki, čak je i poželjno. lol!

Ma prozirno i ja ne idemo baš u istu rečenicu. A Cagi ako se ne sviđam ovakva,...

Mrs BugeVuge ::
Nisam ja ništa eliminisala, to se meni ne sviđa, ali ti ćeš nositi, što da ne. lol!

smeh smeh smeh smeh Yok, yok.

Mrs BugeVuge ::
A vidiš ova serija što je sad sa Maksom snima, imaju sličan tanjir. A ovo je potvrđeno. Možda je sad to njima u modi? ne znam

A Rusi izgleda vole photoshop pa onda izrađuju stvari da izgledaju uređene. ne znam

Ali ako ti želiš da je Mažor tanjur stvaran, neka ti bude. Nemam ja ništa protiv.

Mrs BugeVuge ::
Pa eto ja sam dala ideju. Meni se Caga baš gleda u tako nečem.
Pritom, u UK je bilo ljubavi, bile su čak dve, pa je moglo da se navija. lol! Uzgred zašto pričam u prošlom vremenu, kad će toga tek biti?... smeh

A bi li bilo onda i scena sa seta kao na ovom tvom setu kad ga šminkerica šminka? lol!

Je, je. Bile su dvije. Od toga je i jedna njegova bivša. lol! Ako može, neka nas toga poštede. :P

Naravno da će tek biti. Tek će sad biti za navijanje.

Šalu na stranu. Kažem ti da nemaš pojma kako je to kad nema informacija ni novih projekata za gledanje.

Mrs BugeVuge ::
Pa dobro, njih dvoje su sad stvarno prijatelji i kolege. lol!

A neka su.

Mrs BugeVuge ::
Skoro zapravo, pamtim datum kad su objavili da se razvode. :cereeeeek: Bio je to 24.02, bila sam usred časa, kad sam pročitala zamalo mi je telefon ispao od sreće, a morala sam da glumim da mi je stigla plata. :cereeeeek: smeh

Ja se sjećam bolda. smeh Koja si ti lažljivica. Meni je samo žao što te nisu prokužili.

Mrs BugeVuge ::
Primetila sam kod njega nešto što mi je preslatko. :cereeeeek: On često svojim storijima daje određene šifrovane znake, npr. kad ga je Agata optužila da je podigao ruku na nju on se nekoliko dana posle tog skandala snimao dok kuva (sećaš se) i jednom je išla pesma na francuskom, čiji je refren u prevodu bio nešto puste laži. Tako da sad je više nego očigledno da je ovim stavio do znanja da je zvanično gotovo sa njom. :cereeeeek: I to par dana nakon njene famozne izjave... Ne može biti slučajnost. :cereeeeek:

Kako ti ovo nisi ranije prijavila? mislilac Ja sam mislila da on nju ignorira.

Ma definitivno, ako se i mislio, nakon njenih izjava je lijepo skinuo to.

Mrs BugeVuge ::
Za svaku partnerku sa kojom se slika, snima ili zeza oni pišu da mu je ljubavnica. ljutko
Ajde sad i ti udri. lol!

Bolje da piše za svaku nego da uvijek i samo za jednu (istu). To bi onda već ukazivalo da je stvarno neka moguća. lol!

Eto, neću mnogo. :P

Mrs BugeVuge ::
Opa, Rio! wow
E btw kad sam kod njega, Miguel ima koronu. tuzni

Čudi li te? Ide li ti to nekako uz mene?

A, micek. Nadam se da će biti dobro.

Mrs BugeVuge ::
Svakako, odnos njega i Vike je svima jasan, odnos njega i Kaće je ostao nedorečen i nerazjašnjen još pre nego što se sve završilo, tako da svakako tu ima materijala i materijala za zajedničke scene.

Ma naravno, još barem 66 sezona. lol!

Mrs BugeVuge ::
Volim Petra Grašu i sve njegove pesme. :cereeeeek:

Volim li njega, pa i ne znam, nemam neku emociju prema njemu, ali dosta (većina) njegovih pjesama mi je stvarno lijepa i volim slušati.

Mrs BugeVuge ::
Klip nosi naziv prvi i poslednji susret <3 suze
https://www.instagram.com/p/CKyz5sYjZ47/

Ako smijem primijetiti - na pravom i na zadnjem susretu on ima neke rane po sebi. lol! Jedno usna, drugo čelo... Ali prvi put nije ljubio.

Mrs BugeVuge ::
Aaaaaa što prave ovakve klipove suze suze suze suze suze
https://www.instagram.com/p/CKq7IHrHcc1/
https://www.instagram.com/p/CKoL_5tq9ZI/
https://www.instagram.com/p/CKI7QV-I-LY/

Da se ti možeš isplakati.

Mrs BugeVuge ::
Gle šta mi je upalo lol!
https://www.instagram.com/p/CKGyR5KB3-N/

A neka Ruskinja voli Cagu i Pavela... :cereeeeek: (I Arasa i Tolgu, ali oni su ovdje nebitni. lol! ) Jadna djevojka, treba klipove raditi s drugima kad nema dovoljno materijala s Cagom. lol! Mada, mogla je istu stvar napraviti i s AFK-om.

Ali opet sam se sjetila kako su mi uništili Melek i Sarpa. tuzni

Mrs BugeVuge ::
Evo ga delić iz onog intervjua gde su pitanja bila:
1. Čega se plašiš? - Samoće
2. Šta za tebe znači ljubav? - Prepustiti se toj osobi.
3. Šta bi poručio malom Paši? - Nikome ne veruj. <3
https://www.instagram.com/p/CFr4EDnqtmL/

Ovo me dotaklo... placljivko Ali ovo je jako tužno. Barem meni. Sva tri odgovora. A kad gledam njega dok ih govori još i više. Nekako je cijeli ozbiljan, pogađaju ga pitanja, bole ga. Prije nego što je izgovorio to samoće imala sam osjećaj da bi najradije zaplakao. Kao, misli se, misli se, a zapravo se ne misli, nego ne zna kako da to kaže. Prebire po onim rukama, vrti usnama, jezikom, nervoza samo takva.
Na drugo pitanje je odgovor kao da je njemu to falilo ili fali. A treće, oha, zakucao je sve prethodno. Još onaj pogled u prazno i muk... tuzni Pokušao je izvući osmijeh kasnije, ali ne ide. Cijelo vrijeme mislim kao da bi plakao. Ja bih ga zagrlila i utješila.

Ova ga je ogolila. Kad je ovaj intervju bio?

Mrs BugeVuge ::
A ovde mi je presladak, ovo je sa seta UK, priča nešto i priča, tek mu ova šminkerka kaže Paša, nemoj da se pomeraš, kako je pogledao. smeh :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/CGSgCZoI_f0/

Dobro, jesi li ti primijetila išta osim Paše? Znam da je (tebi) teško skinuti pogled s njega, ali svejedno. Zamisli ovog što leži na podu dok Pavela ova šminka.

Ali dobro, pogled je topić.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptySun Feb 07, 2021 7:23 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 6:15 pm

Kinopoisk je objavio listu najgledanijih filmova i serija u januaru mesecu. Naravno, zna se ko je na prvom mestu, svi mediji pišu kako je Mažor najgledaniji ruski film ove godine. naklon <3naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Wt2ip-z9Pb8

Btw, na drugom mestu je jedna komedija u kojoj glavnu ulogu tumači Kaća iz Mažora. Kažem, pošto sam je gledala i odlična je serija, tako da mi je baš drago. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 6:23 pm

Evo i nešto fotki sa seta M4. Biće krvavo. lol! Ova kojoj je presečen vrat je inače bila na listi glavnih uloga na onom tanjiru. Čudno mi da se onda u startu zna da će umreti, ili ovo nije spojler.mislilac A ova nova, crna, je inače Pavelu glumila ženu u onom Tigru. lol!
Jedino ne mogu da dokučim ko je na prvoj slici.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 4jemOmuciAs

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 MonQJnSEWOM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 MB-0usUeGdI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 NFzoywlDsOc

Davao je izjavu za Prvi kanal, nadam se da će uskoro dati neki prilog i reći nam o radnji. srca A pazi kad je ovo samo scena u seriji (pošto je Sokol poznat po tome da sarađuje sa novinarima:smeh: ) . Mada je neko iz ekipe okačio sliku sa Pavelom i napisao Uskoro ćemo vam sve ispričati....

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 R8ENHVR0BFo

Uglavnom ima dosta vesti i to me raduje. veseljko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 6:27 pm

Poncha ::
Koliko sam se raspisala. facepalm

Htjela sam te pitati hoćeš li ovo gledati?
http://www.svetserija.info/2021/02/01/migel-anhel-silvestre-u-novoj-netflix-seriji-sky-rojo-od-marta-meseca/?fbclid=IwAR1hWWTO1xsk4YrzwJ21tHjKWfxVwJy37M7P6D_kbZ5RP3pU_k610roiU3s

Neću, što bih. Zato je ovog Netflix i ubacio u LCDP5, da bi ispromovisali novu seriju. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 7:23 pm

Poncha ::
b]Bana bak![/b] Ako ova dotična bude do 70. sezone, aman, mene poštedi. Jer ako bude do 70. sezone, bit će ljubavna veza u pitanju, a mene to hiiiiiiic ne interesira. No me interesa nada. Njet me zanima. lol! :IOstaleKombinacijeJezika:

Ali zgodan je djedica, ili zreo Sokol, yani, u najboljim godinama. A ovaj Žeka izgleda star. I Kaća je propala. lol!

Koga da pogledam? Sin mu, pas i miš. lol! Znači, sad ima i miša. I kako mu se ono sin zove i ovaj ćuko?
Bu arada, nije nešto kuća uređena ekstra. Točno se vidi da fali ženska ruka.  lol!

Lajkovale su i Liza i Karina. lol!

smeh smeh smeh
Aman, zeza se Pavel, šta se pališ. smeh Ne znam ni što mu je toliko zanimljiv taj filter. smeh
Evo šta Sparks misli povodom toga, ona se tek zeza. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 RLv9pg4SJ64

Slažem se, Sokolu godine ništa ne mogu. he-he Ostali propali. lol!

Inače teorije fanova su sledeće: Kaća je ubila ovu sa presečenim vratom, a Igor i Žeka su je uhapsili pa te scene u kolima su zapravo dok je voze u stanicu. I to mi se čini kao skroz moguće. topić I vrlo je zanimljiv razvoj Kaćinog lika, Sparks je npr. ubeđena da će krenuti putem pokajanja, a ako se posle svega u njoj još više probudi psiho, svakako je zanimljivije. Pogotovo što ne želim da me scenaristi dovode u situaciju da žalim Kaću, ona je svesno htela da ubije Igora i nenamerno ubila Viku - kraj priče.

Pa kad nisi videla na vreme, odavno je prošla ta priča koju je trebalo da vidiš. :P
Bili su na storiju Igor i Kaća, crno-beli filter i neki specijalni efekti. Repovali su nešto, Kaća je držala u ruci nešto što se nije dobro videlo od filtera, baš mi je krivo što nisi videla tu priču.

A miša ima već duže vreme. smeh Sin je Timofej, a pas Tor.
Neka fali, samo neka fali. lol!

Poncha ::
Yani, koga treba ponoviti? Miša? :P

Pavela i Ljubu. :P

Poncha ::
Pa nekako mislim da će mu ostati blago asimetrično. Ali nisam doktor da bih mogla tvrditi. Ako se on ne pazi, ne miruje, kako bi mu moglo normalno zarasti?

tuzni

Poncha ::
Ma ko, Sokol? Pa zar i on nije klasičan muškarac? Kad ga Vika neće, on uskače drugoj u krevet.  :P A da ga ona hoće, odmah bi ostavio ovu.

Ma naravno... Zamisli još da gleda skupa s tobom i VMLJ. To bi bila prava ljubav.  :P Ima vremena i za to.

Aaaaaaaaa. Pa tko ti je kriv? smeh  Ja se još sjećam da si mi stavila video, tj. njih par, da kažem s kim je bolji par. Kakvo je to pitanje kad osjetiš njegovu ašk.  lol!
Je, je. Bome ta Vika sve redom izluđuje, moram priznati. To sam ponovno sad promislila kad sam gledala ove klipove neke.

Pihhh. Nisi htjela gledati s njim. Šteta.

Ako bude gledao daljnju sezonu, o zaman, sigurna si zbog koga gleda. Nije valjda i on zbog Pavela.  :P

Sokol nije klasičan muškarac. durica
Nije stvar u tome što je ženskaroš, stvar u tome kako on voli. stidljivko Koliko voli i kako to pokazuje. <3

smeh smeh smeh
Ne želim da to zamišljam, ostavio bi već na sceni kad Vlad trči za Verom, ne bi ni dočekao preskakanje automobila. lol!

Pa eto zanimalo me i tvoje mišljenje. :P
Izluđuje, što je neko napisao Najdraža mi je Vika u ovoj sceni u filmu, a onda shvatim da je to Igoreva percepcija Vike. smeh A to sam isto i ja pomislila u nekom trenutku.
Pogotovo sad kad gledam ponovo celu seriju. Njihova priča je toliko tužna, oni su definitivno jedna od najtužnijih ljubavnih priča u serijama. placljivko A sve je moglo biti drugačije samo da je ona bar jednom bila pametna, toliko prilika je propušteno njenom krivicom... Pogotovo u prve dve sezone, ajde već u trećoj sezoni se bar osetila ta njena ljubav prema Igoru i sve šta je činila za njega, pa me je tu manje nervirala, plus sam nekako predosećala da će joj nešto biti samo sam išla u pogrešnom smeru (operacija, trudnoća, falan filan). I Karina je rekla kako je u trećoj dala sve od sebe da iscrpi emociju iz nje, jer je Vika takav lik, ne ispoljava emocije lako.
Tako da eto, tek iz ove perspektive su sve njihove scene tužne, bukvalno jedan jedini dan nisu uživali u svojoj ljubavi. tuzni I taman na kraju kad je sve moglo da počne... placljivko

Tamam. smeh

Poncha ::
Ma da je boli hejt sjela bi na loptu, a ne potpaljivala.

molimmmm  molimmmm  molimmmm  molimmmm Ok, ja znam da sam ja zaglavila s Turcima koji snimaju rijetko.  (Barem ovi koje ja pratim.) Ali snimiti 7 projekata u godinu dana?  molimmmm
Bez teksta sam. Meni ni to nije normalno.

Istina.

To za Ruse nije uopšte mnogo, sasvim je normalno. Ajde da kažemo da je Kaća jedna od najtraženijih njihovih glumica sada, ali opet uzmi u obzir da je pola od toga što je snimila već nastavak neke serije ili nekog filma. Čekaj sad ću baš da izračunam. mislilac Da, 3 serije su nove sezone, dakle 2 su nove i od filmova jedan je novi, jedan je nastavak.
Što ti to nije normalno, ja sam već navikla. lol! Tako je i Stas snimao projekat za projektom u ono svoje zlatno doba.

Poncha ::
Evo sama sebi si odgovorila na ono gore postavljeno pitanje zašto nitko ne napravi klip.  lol!
Vjerojatno se svi vode ovim.

Ali se može napraviti nešto drugo - isječci s citatima. Dakle, navedeš ime vloga u kojem je nešto rekla kad preuzmeš citat (staviš u navodnike citat, njeno ime, staviš i datum) i poslije toga uzmeš novi citat i ponoviš postupak - dakle ime novog vloga, ime i datum kad je objavljen. Ne smiješ uzimati njen video, ali možeš je citirati. Nisi ništa ukrala, samo si rekla što je ona rekla, a nisi dirala njeno autorsko pravo koje polaže na video.
Ali nemoj to raditi, jer što govno više diraš...  ;)

E, ovo je zapravo odlična ideja! bravo
Ali, u pravu si za bold. ;)

Poncha ::
Aman. Ima. Ja mislila da u snu kao na javi.  :P Da je to u realnim veličinama sanjano.

Naravno da je moguće. Ali on je kavalir pa o tome nije govorio kad bi bilo tako. Pao bi mi u očima da je. I ničim ga ne bi mogla opravdati, haberin olsun.  lol!

Aha, o tome ti... smeh I šta sad ja da kažem? lol!

Normalno da nije govorio, da je on odgovarao na pola toga što ona izjavi, mi bismo imali čitavu sliku njihovog zajedničkog života i bukvalno bismo imali rijaliti pred sobom. I dalje mi je jezivo kad shvatim šta je sve ona uradila u godinu dana....

Poncha ::
Vidi ovo. buyrum

A kako nisi pokupila od nas ništa, amaaaaan tebe?!  smeh

Gledaš li ti uopće još to?

Slatko. :cereeeeek:

smeh smeh smeh Šta ću. lol!

Ne, batalila sam posle 10 i neke epizode. Klasičan sindrom turskih dizija.

Poncha ::
Ja ti se mogu pridružiti u plakanju. Na istu temu, samo od muke.  lol!

Inače, da ti vidiš Sarine i moje komentare zadnjih dana, pa ti bi pišala gaće od smijeha.
Uglavnom, mnogi se fanovi bune gdje im je neki glumac, falan filan. Nitko nema pojma što znači biti Cagin fan, pogotovo kad nemaš rezervu rezerve.  lol!

Eno Kive. Drag je on meni, naravno. Njegovi se fanovi žalili kad će snimanje, gdje je, falan filan. Više slika i videa su dobili u dva dana nego što ćemo mi u pola godine.  lol!

Pa daj da vidim lol!
Pa ti onda nađi rezervu rezerve. lol! Jedno vreme ti je išlo. :P Btw, šta je sa Markom?

A jbg smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
A ne, ne. Imamo mi ponešto materijala. Recimo cijeli vozni park oldtamjera znamo.  lol!  Muškarcima na setu je najzabavnije slikavati se s raznim automobilima.  lol! Imamo i slika ekipe sa seta, ali ovih koji nisu glumci... I tako, nađe se ponešto, ali ne ono što je bitno. Našla sam čak i obavijest da traže statiste/glumce, ali to me sve ne zanima. Mislim, što mi vrijedi kad nisam u Turskoj.

A čuj, ponekad treba kopati kad ti nije servirano.  smeh Nema kruha bez motike.  facepalm
Šalu na stranu. Ovih smo dana baš nostalgične za nekim starim vremenima. Sara se sjeća kako je bilo i vrvilo informacijama za vrijeme AFK-a, kad su čak i insajderske informacije dobivali na formu, ja žalim za vremenom MC-a i Icereda što sam znala detalje detalja. Pa čak je i praćenje Netflixove serije imalo dosta materijala i bilo uzbudljivo. A sad... Samo čekam koje je auto danas na predstavljanju, a čini mi se da sam vidjela cijeli vozni park. Čak sam našla i neke koje drugi ne objavljuju, a za koje mislim da će biti u seriji.

Aaaaaa sad sam se počela žaliti, a to ne želim.
 

Pa čekaj, to je odlična ideja. Što se ti jednom stvarno ne bi prijavila za statiste? Naravno, preduslov je da se nađeš u Turskoj, ali opet, sve se može kad se hoće. lol!

I meni nedostaje vreme MC-a. tuzni
Ahahahahah, pa to vam je zato što ste pljuvale Netflix. lol!
Ali sad ozbiljno - gde je nestalo to vreme???

Poncha ::
Ja se ne osjećam, ali isto bolje da ne trebam misliti i eventualno potezati haljinu. Bolje biti siguran.  lol!

Time se i ja uvek rukovodim. lol!

Poncha ::
Dobro, dogovoreno. Jedna od ove dvije, ali nekako mi se čini da će prije ova koju si odobrila.


Kako god ti hoćeš.

Poncha ::
A bi li bilo onda i scena sa seta kao na ovom tvom setu kad ga šminkerica šminka?  lol!

Je, je. Bile su dvije. Od toga je i jedna njegova bivša.  lol! Ako može, neka nas toga poštede.  :P

Naravno da će tek biti. Tek će sad biti za navijanje.

Šalu na stranu. Kažem ti da nemaš pojma kako je to kad nema informacija ni novih projekata za gledanje.

Što da ne. lol!

Što, to je uvek zanimljivo kad ti stave bivšu i potencijalnu buduću, ja baš to volim. lol! Najčešće navijam za bivše, ali eto nekad mi se više svidi priča sa novom. A tek kad fanovi odlepe, to je tek zanimljivo. smeh

U pravu si. Ali evo, ja sam sad stvarno presrećna. jupi Ne žalim se nikako.

Poncha ::
Ja se sjećam bolda.  smeh Koja si ti lažljivica. Meni je samo žao što te nisu prokužili.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Ask olsun, ayip ama ya, umesto da navijaš za mene, cccc. :P

Poncha ::
Kako ti ovo nisi ranije prijavila? mislilac Ja sam mislila da on nju ignorira.

Ma definitivno, ako se i mislio, nakon njenih izjava je lijepo skinuo to.

Pa kad te nema danima, ja ne stignem sve da obavestim. lol!

I ignoriše je, nema to veze sa njom, nego prosto daje kroz određene šifre ipak neke odgovore, ako ništa drugo onda bar svim ljudima koji su tih dana umirali od brige za njim. Neće to shvatiti svako, ali oni kojima je stalo do bilo kakve njegove reči - hoće.

I neka je. naklon

Poncha ::
Bolje da piše za svaku nego da uvijek i samo za jednu (istu).  To bi onda već ukazivalo da je stvarno neka moguća.  lol!

Eto, neću mnogo.  :P

E pa i to je tačno! wow naklon

Poncha ::
Čudi li te? Ide li ti to nekako uz mene?

A, micek. Nadam se da će biti dobro.

Pa ide zapravo. Mada ja tebe više vidim kao Profesora. mislilac Ili Moskvu. Denver je previše impulsivan za tebe, Tokio i Berlin su previše ludi, Nairobi je previše slobodna... E, da, može i Monica.

Poncha ::
Ma naravno, još barem 66 sezona.  lol!

smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh

Poncha ::
Volim li njega, pa i ne znam, nemam neku emociju prema njemu, ali dosta (većina) njegovih pjesama mi je stvarno lijepa i volim slušati.

Mislila sam volim da ga slušam, privatno ne znam kakav je jer ga ne pratim. Ali ovako iz spotova njegovih pesama mi je baš simpatičan. A pesme su mu divne.

Poncha ::
Ako smijem primijetiti - na pravom i na zadnjem susretu on ima neke rane po sebi.  lol! Jedno usna, drugo čelo... Ali prvi put nije ljubio.

Istina, uvek je jadan izubijan. smeh tuzni

Poncha ::
Da se ti možeš isplakati.

Evo još toga. Prvi klip u opisu stoji Posle Vikine smrti, Igor je svuda vidi... placljivko A za drugi su iskoristili jednu od omiljenih Pavelovih pesama. <3
https://www.instagram.com/p/CK_cMEVnrXn/
https://www.instagram.com/p/CLBhveFoAWK/

Poncha ::
A neka Ruskinja voli Cagu i Pavela...  :cereeeeek:  (I Arasa i Tolgu, ali oni su ovdje nebitni.  lol! ) Jadna djevojka, treba klipove raditi s drugima kad nema dovoljno materijala s Cagom.  lol! Mada, mogla je istu stvar napraviti i s AFK-om.

Ali opet sam se sjetila kako su mi uništili Melek i Sarpa.  tuzni

Nebitni su apsolutno, poenta je da neka Ruskinja voli i Pavela i Cagu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Cagu čak drži i na avataru. lol!
Možda nije gledala AFK. :P

tuzni

Poncha ::
Ovo me dotaklo... placljivko Ali ovo je jako tužno. Barem meni. Sva tri odgovora. A kad gledam njega dok ih govori još i više. Nekako je cijeli ozbiljan, pogađaju ga pitanja, bole ga. Prije nego što je izgovorio to samoće imala sam osjećaj da bi najradije zaplakao. Kao, misli se, misli se, a zapravo se ne misli, nego ne zna kako da to kaže. Prebire po onim rukama, vrti usnama, jezikom, nervoza samo takva.
Na drugo pitanje je odgovor kao da je njemu to falilo ili fali. A treće, oha, zakucao je sve prethodno. Još onaj pogled u prazno i muk... tuzni Pokušao je izvući osmijeh kasnije, ali ne ide. Cijelo vrijeme mislim kao da bi plakao. Ja bih ga zagrlila i utješila.

Ova ga je ogolila. Kad je ovaj intervju bio?

Jeste jako tužno, baš. tuzni
E ove slikovite opise obožavam. <3 Koliko ti njega zapravo dobro poznaješ. :cereeeeek:
Istina, svi su primetili nervozu u celom telu i tugu u očima, ali retko ko ga je ovako dobro shvatio kao ti. :cereeeeek:
Ali kad kaže Nikome ne veruj... suze Nosi se Agata u tri lepe. aurika aurika aurika

Taj intervju je bio na jesen, kad je išla promocija nove sezone UK. Sećaš se, kačila sam slike ovde njega kako boksuje.

Poncha ::
Dobro, jesi li ti primijetila išta osim Paše? Znam da je (tebi) teško skinuti pogled s njega, ali svejedno. Zamisli ovog što leži na podu dok Pavela ova šminka.

Ali dobro, pogled je topić.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Pa dobro, dešava se. lol! Šta sad, ionako je nebitan. lol!

Pogled mi je hit. :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 7:28 pm

Inače, jedna zanimljivost. Na slici su Pavel i Karina, videla sam ih odvojeno kad sedaju za motor, pa znam, inače su mi se sad izgubile te slike, našla sam samo ovu. Što li ovo nije ubačeno u M3? mislilac Mnogoo me zanima...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 ULTqL-vV6mc
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 10:21 pm

Koliko je mene Agata urnisala kad mi sad prepirke Kaćinih i Vikinih fanova deluju smešno i čak zabavno. lol!

Jedino što polako počinje ozbiljno da mi smeta... Obe strane su trenutno toliko kivne i ljute i u svojim raspravama ne vide ništa drugo da počinju da zaboravljaju šta je ono što ih vezuje, da postoji jedna osoba koju i jedni i drugi vole. A to je Pavel. Oni trenutno njega ne vide. Potpuno su izgubili kompas, potpuno su zaboravili na glavnu priču. Zaboravili su šta je sve činilo i čini seriju Mažor takvom kakva jeste, niko drugi od likova ih ne interesuje... (a nije da tu nema i drugih zanimljivih likova sem ove dve) Pretvorili su raspravu oko Mažora u raspravu običnog ljubavnog trougla. Pa čak ni to, sad im se sve vodi na Karina je carica, a ne kao neke porno glumice koje dolaze preko veze i uništavaju serije i Ljuba Oskara treba da dobije, ima sve, pritom je i lepotica za razliku od nekih drvenih baba koje uvek imaju jednu istu facu i emociju kišne gliste. smeh

Ja uopšte ne znam kad je sve ovoliko odnelo šalu, ovi jedni plaču, seku vene, neće da gledaju seriju bez Karine, pljuju produkciju, pišu joj da je vrate... Ovi drugi navijaju da Igor i Kaća posle svega budu zajedno i slave što Karine neće biti u nastavku. A Mažor uprkos svemu najgledaniji ruski film. lol!

Nije mi uopšte jasno čemu tolika agresija. Ovi Vikini pošto ih ima više, pljuju Kaću, ali se fokusiraju na veličanje Vike, plus ono što mi najviše ide na živce je što su umislili da će serija propasti bez nje. Jeste ona bila glavna ženska uloga i njena priča sa Sokolom je otišla u legendu, normalno da će faliti (ja prva plačem na svakoj njihovoj sceni, već kod klipova mi nije dobro), ali na kraju krajeva to je bila i sama Karinina odluka. Kao da su zaboravili ko tu nosi seriju i bez koga se jedino ne može.
Ovi drugi Kaćini pošto ih je manje prvo udare opaki hejt na Viku i Karinu, pa onda krenu u veličanje Kaće. Njima pa Igor ne valja, jer zaboga kako je smeo tako da postupi sa Kaćom, on je nju pretvorio u čudovište, možda je trebalo i da ga ubije. ljutko Ajde molim te.

Poenta je da ni jedni ni drugi ne misle na samu seriju, apsolutno ih radnja ne zanima, šta će biti sa ostalim likovima, šta će na kraju krajeva biti sa Igorom, hoće li održati kvalitet prve tri sezone i filma... Sve im se vrti oko ove dve, što je lično za moj ukus krajnje površno i glupo. Srozavaju seriju kao što je Mažor na komentarisanje pa čak ni ljubavne linije, nego obično bacanje hejta te na jednu, te na drugu glumicu.

Mislim, neka se svađaju, ali ovim tempom će mi zgaditi obe glumice. Pritom, ironija je što je Pavel u odličnom odnosu i sa jednom i sa drugom i njih dve same se baš dobro slažu.smeh

Mislim naravno, da se razumemo, sve je ovo bolje od Agate, tako da samo neka se nastavi i u tom smeru, dok god se dotična sa inicijalima A.M. ne povezuje više sa Pavelovim imenom, sve može. lol!
Samo sam se malo izduvala, čari praćenja Mažora. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Feb 08, 2021 10:53 pm

Da se vratim na set. Danas su sve vreme snimali u centru Moskve, narod se skupio i gledao, tako da ima vesti. lol! Kažu da su se i nudili da im pomognu ako nešto treba, bio je slogan Sve za Mažora. smeh :cereeeeek:

Elem, ovi koji su gledali rekli su da su snimali sličnu scenu kojom film počinje, a to je Igorev beg iz zatvora. mislilac
Zašto bi to snimali kad smo slično već gledali? mislilac Navodno, Pavel je trčao sa nožem u rukama, a onda su ga smestile patrole. mislilac

I još nešto mi nije jasno... Kako kriju ko je sve u glavnoj postavi, a ovakve scene snimaju ni manje ni više nego u centru Moskve?

Ali priča se da postoji mogućnost da premijera 4. sezone bude već krajem ove godine. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Feb 09, 2021 11:33 am

Opa, na jednoj slici sa seta M4 Pavel ima burmu na desnoj ruci. Jao poludeću sad šta to može da znači Stas1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 YD4ESiIY2CE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Feb 09, 2021 6:17 pm

Malo je reći da sam se istopila... <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
https://www.instagram.com/p/CLEPI-Hpjzb/

Koliko on ima veliko srce i koliko je zapravo divna osoba, evo baš ovakvi momenti pokazuju. Mnogoo ga volim. <3 <3 <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Feb 09, 2021 6:26 pm

Inače nemam pojma od kad je snimak (sudeći po njegovom izgledu rekla bih neka 2017/2018. godina), nisam znala ranije za ovo. Došao je da podrži tu devojku, da li je ispala ni to nisam shvatila, ali evo šta joj je rekao - Svi vidimo da ne postoje nikakva ograničenja i to je tako. Neka mala greška ili nebitan gubitak ne znače da ti sad treba da se zatvoriš u sebe ili u neki podrum i da patiš, nikako. To samo znači da treba duplo snage da uložiš u svoj rad nad nečim, i najvažnije od svega - da u tome uživaš.
<3 <3 <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Feb 10, 2021 3:46 pm

Izgleda je ipak onaj tanjir za M4 pravi, evo danas je Maks okačio sliku tanjira, počeli su da snimaju drugu sezonu one serije gde je psihijatar, što je Sparks i ja obožavamo. A ista je produkcijska kuća.
https://www.instagram.com/p/CLGmxmvlsDu/?igshid=1t2ofhq41f8ca

Mala zanimljivost: lajkovao je Pavel, a Pavel retko šta retko kome lajkuje. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Feb 10, 2021 4:26 pm

Yaooooooooo.

Ali ajde da tebe i ja prvo obavijestim ovako... Mislim, nije da ti kačim druge stvari, ali ovoliko trebaš znati i biti upućena u Turke.

Prije nekoliko dana je glavni čovjek Blue TV-a otkrio kad je prikazivanje. Tebe ne zanima cijeli video, pa ti ovako:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 C5479-FD9-B29-A-4510-8-C05-63-DC80195651 A ni nas ne zanima ostalo, ovo i je ono što je najbitnije.

A danas je taj isti čovjek napisao na svom Twitter profilu da se najava očekuje u petak. :cereeeeek: Ovaj.
Citiram: Cuma günü Yeşilçam’ın fragmanı geliyor Ovo ti otpilike ulazi u rubriku VJEROVALI ILI NE. lol!



I da, očekujem da te ovo zanima. lol!


Последњи изменио Poncha дана Wed Feb 10, 2021 6:38 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Feb 10, 2021 4:29 pm

S obzirom na to da te na društvenim mrežama ne mogu označiti, označavam te ovako. @MrsBugeVugova
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 721238-A1-1456-4122-877-A-F9-BFB82-B15-C5

Bu arada, razmisli želiš li život da ti bude onakav kakva sam ja. lol!  Ne znam koji/e pridjev(e) upotrijebiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Feb 10, 2021 6:36 pm

Mrs BugeVuge ::
Kinopoisk je objavio listu najgledanijih filmova i serija u januaru mesecu. Naravno, zna se ko je na prvom mestu, svi mediji pišu kako je Mažor najgledaniji ruski film ove godine. naklon <3naklon

Btw, na drugom mestu je jedna komedija u kojoj glavnu ulogu tumači Kaća iz Mažora. Kažem, pošto sam je gledala i odlična je serija, tako da mi je baš drago. :cereeeeek:

Ajde neka, drago mi je zbog kuma. :cereeeeek: Mada, nisam u to ni sumnjala. Mene bi nekako najviše privukao zadnji film, to je neka ljubav iz djetinjstva.

Ček, lista filmova, a serija? mislilac Jesi li ti nešto pobucala ili su opet film razvukli u seriju?

Mrs BugeVuge ::
Evo i nešto fotki sa seta M4.

I onda se ti žališ. Em imaš fotke sa seta, em snimaju po gradu i ima ovih koji prepričavaju scene. A ovi moji koji se šetaju i naslikavaju s pustim automobilima drže se kao da su jezik izgubili. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jedino ne mogu da dokučim ko je na prvoj slici.

Po kratkim nogama mogao bi biti Pavel, ali mi nekako glava nije njegova. Mada, tko zna.

Mrs BugeVuge ::
Davao je izjavu za Prvi kanal, nadam se da će uskoro dati neki prilog i reći nam o radnji. srca A pazi kad je ovo samo scena u seriji (pošto je Sokol poznat po tome da sarađuje sa novinarima:smeh: ) . Mada je neko iz ekipe okačio sliku sa Pavelom i napisao Uskoro ćemo vam sve ispričati....

Ona se još pored svega nada i da će joj nešto otkriti. Amannnn canim, tebe bi trebalo kazniti tako da Pavel dođe snimati u Tursku, za ovu produkciju gdje Caga snima. :P

Aj, neću te više zezati, ako to želiš i neće ti pokvariti doživljaj serije, onda neka Pavel nešto otkrije o samoj radnji.

Mrs BugeVuge ::
Neću, što bih. Zato je ovog Netflix i ubacio u LCDP5, da bi ispromovisali novu seriju. rolleyes

Pih, mogli su to napraviti i s Kivom, taman sad radi njihovu seriju. lol!

Pa pitala sam te zbog ove rečenice - Seriju rade autori veoma uspešne "La casa del papel"... A, koliko znam, ti o autorima serije imaš samo riječi hvale. Zašto misliš da ti se ne bi svidjela neka druga njihova serija ako već tako dobro pišu?

Mrs BugeVuge ::
Lajkovale su i Liza i Karina. lol!

smeh smeh smeh
Aman, zeza se Pavel, šta se pališ. smeh Ne znam ni što mu je toliko zanimljiv taj filter. smeh
Evo šta Sparks misli povodom toga, ona se tek zeza. smeh

Danas je najbitnije tko je udario lajk, tko nije. lol! Liza? I ona isto. wow A kad će ona zaigrati u Mažoru? Neka nova Igorova ljubav u 50. sezoni... Pa do kraja. lol!

Znam ja da se zeza. Čovjeku se sviđa kako izgleda star, a i pali gledatelje... lol!

Pusti ti to. U svakoj šali pola istine. I nije daleko od toga. Previše je za moj pojam ona na setu, ja mislila da je otišla iz serije, a ona nikad napornija. lol!

Mrs BugeVuge ::
Inače teorije fanova su sledeće:

A koja je tvoja teorija? Ima li koja da će Kaća već u prvom nastavku napustiti seriju? lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa kad nisi videla na vreme, odavno je prošla ta priča koju je trebalo da vidiš. :P
Bili su na storiju Igor i Kaća, crno-beli filter i neki specijalni efekti. Repovali su nešto, Kaća je držala u ruci nešto što se nije dobro videlo od filtera, baš mi je krivo što nisi videla tu priču.

Pa juh, pa draži mi je ovaj miš od Igora i Kaće. smeh Bolje da nisam vidjela. lol! Samo od tvojih slika s njom mi već ide na uši, a još kad čitam komentare tih fanova... smeh

Mrs BugeVuge ::
A miša ima već duže vreme. smeh Sin je Timofej, a pas Tor.
Neka fali, samo neka fali. lol!

A mačku? Podsjeti me kakvo ono bijaše njegovo životinjsko carstvo? Što je dobio nakon rastave?

Malome nikako da zapamtim ime. A Stankovom Marku se još uvijek sjećam imena. Možda je to zato što sam Marka čuvala, a ovog nisam. smeh

Nu nje... Nemoj samo da mu Ljuba dođe dati ruke.

Mrs BugeVuge ::
Pavela i Ljubu. :P

jao

Samo da se razumijemo - Ljuba je ova koja glumi Kaću? Ponavaljam jao.

Mrs BugeVuge ::
Sokol nije klasičan muškarac. durica
Nije stvar u tome što je ženskaroš, stvar u tome kako on voli. stidljivko Koliko voli i kako to pokazuje. <3

Durice, duri se ti koliko hoćeš.

Pokazuje on to, naravno da pokazuje, ali isto tako pokazuje da bi radije uskočio nekoj drugoj u krevet, nego patio sam jer ga ova neka odbija... I dok nagovara tu istu da ga prihvati i pokazuje joj znakove ljubavi, ljubuje s nekom. lol!

Ali, mislim, nije da ga kriv, ova Vika bi svih izludila.

Mrs BugeVuge ::
Ne želim da to zamišljam, ostavio bi već na sceni kad Vlad trči za Verom, ne bi ni dočekao preskakanje automobila. lol!

Tebe ili seriju? lol! De, daj mu priliku da pokaže svoju ljubav. Ako odgleda preskakanje auta, tvoj je. lol!
Jesi li s njim gledala i LCDP?

Mrs BugeVuge ::
Pa eto zanimalo me i tvoje mišljenje. :P

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :PustiMeDaOvoShvatimKaoKompliment: lol! Barem da je nekom stalo do mog mišljenja. lol!

Mrs BugeVuge ::
Izluđuje, što je neko napisao Najdraža mi je Vika u ovoj sceni u filmu, a onda shvatim da je to Igoreva percepcija Vike. smeh A to sam isto i ja pomislila u nekom trenutku.
Pogotovo sad kad gledam ponovo celu seriju. Njihova priča je toliko tužna, oni su definitivno jedna od najtužnijih ljubavnih priča u serijama. placljivko A sve je moglo biti drugačije samo da je ona bar jednom bila pametna, toliko prilika je propušteno njenom krivicom... Pogotovo u prve dve sezone, ajde već u trećoj sezoni se bar osetila ta njena ljubav prema Igoru i sve šta je činila za njega, pa me je tu manje nervirala, plus sam nekako predosećala da će joj nešto biti samo sam išla u pogrešnom smeru (operacija, trudnoća, falan filan). I Karina je rekla kako je u trećoj dala sve od sebe da iscrpi emociju iz nje, jer je Vika takav lik, ne ispoljava emocije lako.
Tako da eto, tek iz ove perspektive su sve njihove scene tužne, bukvalno jedan jedini dan nisu uživali u svojoj ljubavi. tuzni I taman na kraju kad je sve moglo da počne... placljivko

Trebam pohvaliti ovaj komentar. On je takoooooo točan.

Mrs BugeVuge ::

To za Ruse nije uopšte mnogo, sasvim je normalno. Ajde da kažemo da je Kaća jedna od najtraženijih njihovih glumica sada, ali opet uzmi u obzir da je pola od toga što je snimila već nastavak neke serije ili nekog filma. Čekaj sad ću baš da izračunam. mislilac Da, 3 serije su nove sezone, dakle 2 su nove i od filmova jedan je novi, jedan je nastavak.
Što ti to nije normalno, ja sam već navikla. lol! Tako je i Stas snimao projekat za projektom u ono svoje zlatno doba.

Ideš... Sad ne čudi zašto sam ja tako vezana za Cagu. lol! Cagin i moj mozak je jednak. Je da mi ponekad fali, ali da sam na njegovom mjestu, vjerojatno bih radila isto.

Mrs BugeVuge ::
Aha, o tome ti... smeh I šta sad ja da kažem? lol!

Normalno da nije govorio, da je on odgovarao na pola toga što ona izjavi, mi bismo imali čitavu sliku njihovog zajedničkog života i bukvalno bismo imali rijaliti pred sobom. I dalje mi je jezivo kad shvatim šta je sve ona uradila u godinu dana....

Yaniii. Jest da nešto zaboravim što si rekla, ali ponešto i pamtim. lol! A nemam pojma što ćeš reći...

Pa tim više je pokazao da je čovjek koji drži o sebi i o drugima. Više bi loše o sebi rekao blaćenjem nje nego o njoj.

Mrs BugeVuge ::
Ne, batalila sam posle 10 i neke epizode. Klasičan sindrom turskih dizija.

Ne mogu te kriviti. I sama sam odustala već neko vrijeme od ovih nekih serija jer mi serije nisu više to. U jednom trenutku mi minutaža i sve postaje naporno.

Mrs BugeVuge ::
Pa daj da vidim lol!

smeh smeh smeh smeh

Ma nebitno je. Ironija, šale na vlastiti račun, kukanje i slično. Recimo nekidan nakon sto i jednog objavljenog automobila, kad je jedan dečko šetao po setu i snimao redom njih, ja kažem Sari da joj mogu poslati ako želi, a ona će meni - ne hvala, ako želim gledati oldajmere znam u Beogradu gdje su, mogu i tu gledati. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa ti onda nađi rezervu rezerve. lol! Jedno vreme ti je išlo. :P Btw, šta je sa Markom?

A jbg smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Kakva rezerva rezervre, ja nemam ni rezervu. Mislim, gledam ja tako neke serije, glumce, ali ako ja nemam koga baš za pratiti i stalkati i iščekivati neki njegov projekt, ne mogu ja reći da imam rezervu. Jako su prolazni.
Eto, trenutno znam baciti na neke klipove turske, i baciti oko na brazilsku seriju koja ide na televiziji. Ima jedan jebivjetar u njoj pa kad je on u kadru onda bacim oko. Ali ne mogu reći da imam rezvervu. Svako toliko bacim oko.
Gledam i jednu našu seriju, Blago nama, tople preporuke na za nju. Gospodin Radić :cereeeeek: naklon. Trenutno su tako dobro odradili koronu.

Marko? Znaš da mi je trebalo malo da skužim na koga misliš. Mislim da ti je dovoljno jasno.

Oha... To na što se smiješ su samo neke od rečenica kako Sara i ja oplakujemo muk sa seta. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa čekaj, to je odlična ideja. Što se ti jednom stvarno ne bi prijavila za statiste? Naravno, preduslov je da se nađeš u Turskoj, ali opet, sve se može kad se hoće. lol!

I meni nedostaje vreme MC-a. tuzni
Ahahahahah, pa to vam je zato što ste pljuvale Netflix. lol!
Ali sad ozbiljno - gde je nestalo to vreme???

Pih, ja da idem na set? Ja mogu samo iza kamere, nisam ja za ispred. lol! Ali ako ti želiš na set, ubacit ću te.

I meniiii.
Jesmo pljuvale Netflix, ali ovi su još gori... Ajde, ajde, barem ide brže prikazivanje nakon snimanja.

Ne znam. Ali nekako, promijenilo se sve, pogotovo u vrijeme korone.

Mrs BugeVuge ::
Što, to je uvek zanimljivo kad ti stave bivšu i potencijalnu buduću, ja baš to volim. lol! Najčešće navijam za bivše, ali eto nekad mi se više svidi priča sa novom. A tek kad fanovi odlepe, to je tek zanimljivo. smeh

Bivšu i potencijalnu buduću kao stvarne osobe, glumice, ili kao zamišljene likove? lol! Kao likove, ok. Kao glumice sam ja mislila kad sam napisala i to bih voljela izbjeći. Hvala... lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa kad te nema danima, ja ne stignem sve da obavestim. lol!

I ignoriše je, nema to veze sa njom, nego prosto daje kroz određene šifre ipak neke odgovore, ako ništa drugo onda bar svim ljudima koji su tih dana umirali od brige za njim. Neće to shvatiti svako, ali oni kojima je stalo do bilo kakve njegove reči - hoće.

I neka je. naklon

Pa neke stvari su primarne. durica Sigurno je bitnije da je skinuo tetovažu i da je "odgovorio" Agati bitnije nego (za mene) nebitni likovi iz Mažora koje ne poznajem ili mi nisu dragi. lol!
Uostalom, ja i kad se pojavim svako sto godina, opet imam više postova nego ti. lol!

A je li? smeh To se može shvatiti - i što se babi tilo, to se babi snilo. :P Šalu na stranu, i ja vidim te poruke isto kao i ti.

Mrs BugeVuge ::
Pa ide zapravo. Mada ja tebe više vidim kao Profesora. mislilac Ili Moskvu. Denver je previše impulsivan za tebe, Tokio i Berlin su previše ludi, Nairobi je previše slobodna... E, da, može i Monica.

Ali ja ni u jednoj anketi nisam ispala Profesor. wow Aj daj mi koju riječ o Profesoru. I Moskvi. Kratka karakterizacija.

Htjela sam ispasti Dever smeh , ali očito to nisam.

Mrs BugeVuge ::
Mislila sam volim da ga slušam, privatno ne znam kakav je jer ga ne pratim. Ali ovako iz spotova njegovih pesama mi je baš simpatičan. A pesme su mu divne.

Ne znam ni ja privatno niti ga pratim. Znam neke koji su nekad ga poznavali. Naslovna pjesma one serije gdje je pola ekipe iz Na granici je njegova. Nakon dva slušanja mi je odmah ušla u uho iako mi nije nešto. Ali je zarazna baš.

Mrs BugeVuge ::

Evo još toga. Prvi klip u opisu stoji Posle Vikine smrti, Igor je svuda vidi... placljivko A za drugi su iskoristili jednu od omiljenih Pavelovih pesama. <3

Najviše sam pogledala da čujem omiljenu Pavelovu pjesmu.

Mrs BugeVuge ::
Nebitni su apsolutno, poenta je da neka Ruskinja voli i Pavela i Cagu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Cagu čak drži i na avataru. lol!
Možda nije gledala AFK. :P

To sam primijetila. lol! Prvo.

Pih... Da nije gledala mog Emira. Pih.

Mrs BugeVuge ::
E ove slikovite opise obožavam. <3 Koliko ti njega zapravo dobro poznaješ. :cereeeeek:
Istina, svi su primetili nervozu u celom telu i tugu u očima, ali retko ko ga je ovako dobro shvatio kao ti. :cereeeeek:
Ali kad kaže Nikome ne veruj... suze Nosi se Agata u tri lepe. aurika aurika aurika

Taj intervju je bio na jesen, kad je išla promocija nove sezone UK. Sećaš se, kačila sam slike ovde njega kako boksuje.

Ispast ću neki Pavelolog kad ovako kažeš. lol!

Ne mogu reći da poznajem, ali baš nekako ima te neke pokrete koji ga odaju unatoč vrhunskoj glumi u filmovima i serijama. Baš ga je ova ogolila.

Ayyyyy Što stvarno to misliš? :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Inače, jedna zanimljivost. Na slici su Pavel i Karina, videla sam ih odvojeno kad sedaju za motor, pa znam, inače su mi se sad izgubile te slike, našla sam samo ovu. Što li ovo nije ubačeno u M3? mislilac Mnogoo me zanima...

Baš su glupi, mogli su imati još koju scenu s njima. Odlična slika.

Mrs BugeVuge ::
Koliko je mene Agata urnisala kad mi sad prepirke Kaćinih i Vikinih fanova deluju smešno i čak zabavno.

Da ne quotam cijeli tekst...

Meni je ovo takooooooo poznato. Drži se! I nadam se da ti rat među njima neće pokvariti seriju i užitak u njoj pa ni ogaditi likove. Ja mislim da meni bi...

Mrs BugeVuge ::
Zašto bi to snimali kad smo slično već gledali?

Možda nije ista stvar u pitanju. Možda je ponovno pobjegao. A ako je ista stvar, moguće je da se radi o tome da za film nisu dovoljno detaljno snimili scenu, odnosno potrebno im je još nešto i neki lik koji je ključan za daljnju seriju.

Mrs BugeVuge ::
Kako kriju ko je sve u glavnoj postavi, a ovakve scene snimaju ni manje ni više nego u centru Moskve?

Nezahvalno mi je odgovarati na ova pitanja kad Rusi imaju totalno drugačiji pristup nego Turci.

Moguće je da ako kažu tko je sve u glavnoj postavi da ćete vi izmozgati priču, a kad snimaju ovako ne mora značiti da ćete sve pokopčati. mislilac

Mrs BugeVuge ::
Opa, na jednoj slici sa seta M4 Pavel ima burmu na desnoj ruci. Jao poludeću sad šta to može da znači Stas1

Čekaj, vi i Rusi nosite vjenčano prstenje na desnoj ruci? Je li tako? A onda se oženio. ;) Možda je oženio Kaću. lol!

Šalu na stranu, moguće da Kaća umišlja... Možda je oženio neku novu... Možda je stavio Vikin prsten na ruku.

Sad sam se sjetila da smo ovako Sara i ja na jednoj turskoj seriji raspredale o prstenu i zašto je tu i zašto ga nema, a na kraju se ispostavilo da ga je glumac zaboravio staviti. Ali to je kod Pavela nemoguće, jer on nije oženjen. lol!

Mrs BugeVuge ::
Malo je reći da sam se istopila... <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
https://www.instagram.com/p/CLEPI-Hpjzb/
Mrs BugeVuge ::

Inače nemam pojma od kad je snimak (sudeći po njegovom izgledu rekla bih neka 2017/2018. godina), nisam znala ranije za ovo. Došao je da podrži tu devojku, da li je ispala ni to nisam shvatila, ali evo šta joj je rekao - Svi vidimo da ne postoje nikakva ograničenja i to je tako. Neka mala greška ili nebitan gubitak ne znače da ti sad treba da se zatvoriš u sebe ili u neki podrum i da patiš, nikako. To samo znači da treba duplo snage da uložiš u svoj rad nad nečim, i najvažnije od svega - da u tome uživaš.

Baš sam htjela reći da je ovo nešto staro. Pavel zrači nekako. :cereeeeek: I izgleda jako mlađahno. Tek sad vidim koliko je "ostario".

Inače, prekrasno. Sviđa mi se kako je donio cvijeće, kako se spustio do nje. Prisno joj je ruku stavio.
I da, svidjela mi se reakcija druge djevojčice kad je Pavel došao... Nadam se da je i do nje došao, makar nakon ovog.

Mrs BugeVuge ::
Izgleda je ipak onaj tanjir za M4 pravi, evo danas je Maks okačio sliku tanjira, počeli su da snimaju drugu sezonu one serije gde je psihijatar, što je Sparks i ja obožavamo. A ista je produkcijska kuća.
https://www.instagram.com/p/CLGmxmvlsDu/?igshid=1t2ofhq41f8ca

Mala zanimljivost: lajkovao je Pavel, a Pavel retko šta retko kome lajkuje. he-he

Onda smo zaključile. Rusi vole montaže. I takve tanjure rade.


smeh smeh smeh smeh Njih dva su braća postali.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 4:05 pm

Hahahahahhahahahahahha, klip nosi naziv najlepši ruski glumci, a na listi svi moji i to doslovno. lol!
https://www.instagram.com/p/CKRVeEoIcj7/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 4:09 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 4:14 pm

Poncha ::
Yaooooooooo.

Ali ajde da tebe i ja prvo obavijestim ovako... Mislim, nije da ti kačim druge stvari, ali ovoliko trebaš znati i biti upućena u Turke.

Prije nekoliko dana je glavni čovjek Blue TV-a otkrio kad je prikazivanje. Tebe ne zanima cijeli video, pa ti ovako:
https://i.postimg.cc/G3zBVc93/C5479-FD9-B29-A-4510-8-C05-63-DC80195651.jpg A ni nas ne zanima ostalo, ovo i je ono što je najbitnije.

A danas je taj isti čovjek napisao na svom Twitter profilu da se najava očekuje u petak. :cereeeeek: Ovaj.
Citiram: Cuma günü Yeşilçam’ın fragmanı geliyor Ovo ti otpilike ulazi u rubriku VJEROVALI ILI NE. lol!



I da, očekujem da te ovo zanima. lol!

Ajmeeeee, pa čestitam!!! jupi jupi jupi
Znači sutra najava pice

Nije da se hvalim, ali eto, čim spomenem Cagu nešto se pokrene, kao i sve drugo. lol! :P smeh

A april je meni nekako mesec za Cagine premijere još od Protectora. :cereeeeek: Gledamo, gledamo. pozitivac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 4:15 pm

Poncha ::
S obzirom na to da te na društvenim mrežama ne mogu označiti, označavam te ovako. @MrsBugeVugova
https://i.postimg.cc/q7xVFKNR/721238-A1-1456-4122-877-A-F9-BFB82-B15-C5.jpg

Bu arada, razmisli želiš li život da ti bude onakav kakva sam ja. lol!  Ne znam koji/e pridjev(e) upotrijebiti.

kisic leptirici

Hmmm, pa verovatno stalkerski. smeh lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 5:37 pm

Poncha ::
Ajde neka, drago mi je zbog kuma.  :cereeeeek: Mada, nisam u to ni sumnjala. Mene bi nekako najviše privukao zadnji film, to je neka ljubav iz djetinjstva.

Ček, lista filmova, a serija? mislilac Jesi li ti nešto pobucala ili su opet film razvukli u seriju?

I meni je. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Da, pretpostavila sam da ćeš primetiti 4. mesto. ;)

Ova njena što je pod brojem 2. je serija, a nisam sigurna šta je 3. U svakom slučaju 1. i 4. mesto su filmovi. To je lista, pa hajde da kažemo, najgledanijih projekata u januaru mesecu na sajtu kinopoiska.

Poncha ::
I onda se ti žališ. Em imaš fotke sa seta, em snimaju po gradu i ima ovih koji prepričavaju scene. A ovi moji koji se šetaju i naslikavaju s pustim automobilima drže se kao da su jezik izgubili. lol!

Ne žalim se taman posla, nikako se ne žalim. lol!
Baš sam srećna zapravo, nekako od kako je premijera za novu godinu počela sa Mažorom, od tad mi je sve u znaku Mažora i mnogo sam srećna zbog toga. :cereeeeek: Jedino mi može biti krivo što sad sama nisam u Moskvi da sve to vidim svojim očima i to u Pavelovom prisustvu, ali dobro to nadoknadim u snovima. smeh

Poncha ::
Po kratkim nogama mogao bi biti Pavel, ali mi nekako glava nije njegova. Mada, tko zna.

Nije Pavel. mislilac

Poncha ::
Ona se još pored svega nada i da će joj nešto otkriti. Amannnn canim, tebe bi trebalo kazniti tako da Pavel dođe snimati u Tursku, za ovu produkciju gdje Caga snima.  :P

Aj, neću te više zezati, ako to želiš i neće ti pokvariti doživljaj serije, onda neka Pavel nešto otkrije o samoj radnji.


smeh smeh smeh
Pa zanima me šta je sa Igorem, ne mogu da provalim po odeći i izgledu jel' i dalje siromašan kakav je bio kroz ceo M3, ili se opet nekako obogatio kao u prva dva. lol! A brine me burma trenutno najviše. Drugo, eto i Kaćino prisustvo je isto vrlo sumnjivo. lol! A tu su i ovi novi likovi koji pucaju fotke sa seta, nemam pojma jel' to namerno rade, da li bi im produkcija dopustila da kače tako ogromne spojlere, kad ovi glavni ne smeju da pisnu. Ukratko, imam mnoooooogooooo pitanja, a veruj mi već sam zagazila u spojlere. lol!

Poncha ::
Pih, mogli su to napraviti i s Kivom, taman sad radi njihovu seriju.  lol!

Pa pitala sam te zbog ove rečenice - Seriju rade autori veoma uspešne "La casa del papel"... A, koliko znam, ti o autorima serije imaš samo riječi hvale. Zašto misliš da ti se ne bi svidjela neka druga njihova serija ako već tako dobro pišu?

Slažem se. I to apsolutno.

Da, videla sam, ali nešto me glumci ne privlače. mislilac Iskreno, ovaj glavni mi se hic ne sviđa. lol!
Ali videću, na kraju krajeva minutaža im je odlična. topić Generalno retko koja serija takvog trajanja može da ne bude dobra. Drugo, da, sa ovim autorima stvarno nema greške.

Poncha ::
Danas je najbitnije tko je udario lajk, tko nije.  lol! Liza? I ona isto.  wow A kad će ona zaigrati u Mažoru? Neka nova Igorova ljubav u 50. sezoni... Pa do kraja.  lol!

Znam ja da se zeza. Čovjeku se sviđa kako izgleda star, a i pali gledatelje...  lol!

Pusti ti to. U svakoj šali pola istine. I nije daleko od toga. Previše je za moj pojam ona na setu, ja mislila da je otišla iz serije, a ona nikad napornija.  lol!

Ajde dobro Karina mu lajka sve živo, ali Lizin lajk mi je vrlo sumnjiv. lol! Šalim se, posle sam videla da Maks lajkuje bukvalno sve što ima veze sa Mažorom bilo da je to objavio Pavel ili produkcija, tako da je Maks verovatno fan Mažora, a Liza kao žena zaljubljena u svog muža onda isto tako. lol!

Hahahahhaha, naročito voli da pali. smeh

Moraću da te tu razočaram, izgleda će je u 4oj sezoni biti još više. Bar sudeći po onom tanjiru, odmah je u ulogama posle Pavela, mada možda su ih samo tako poređali zbog slike. mislilac

Poncha ::
A koja je tvoja teorija? Ima li koja da će Kaća već u prvom nastavku napustiti seriju?  lol!

Moja je teorija da će sad sa likom Kaće uraditi nešto slično što su uradili sa Igorevim bivšim najboljim drugom, Stas se zvao. (ne verujem da sam ga spominjala tako često mislilac ) Uglavnom, oni su u prvoj sezoni na samom početku bili nerazdvojni, ali se ovaj odao drogi, a Igor počeo da radi za policiju... Uglavnom na kraju se završilo tako što su postali neprijatelji, ovaj ludak umislio da je Igor kriv za smrt njegove sestre i počeo da mu se sveti, na svakom polju pokušavao da ga ubije, tako je na kraju i nastradao Danja.

Možda je i brzo maknu, mada sumnjivo je meni da su spomenuli već u filmu kako je u ludnici, kao da su nam odmah ukazali Čuvajte se ove u nastavku. lol!

Ali svakako ne verujem da će biti ikakve ljubavne priče, niti ima naznaka tome, niti je tu ljubav između njih dvoje posle svega moguća. Na kraju krajeva, ne bi Pavel tako lako kačio snimke sa njom, vidiš da je ova scena sa njim i Karinom na groblju snimljena u najvećoj tajnosti.

Poncha ::
Pa juh, pa draži mi je ovaj miš od Igora i Kaće.  smeh Bolje da nisam vidjela. lol!  Samo od tvojih slika s njom mi već ide na uši, a još kad čitam komentare tih fanova...   smeh

smeh smeh smeh smeh smeh
Ja stvarno ne mogu da se ne radujem njihovim slikama, jer posle svega što je izbilo sa Agatom ona je jedna od onih kolega koji su mu pružili najglasniju podršku.

Poncha ::
A mačku? Podsjeti me kakvo ono bijaše njegovo životinjsko carstvo? Što je dobio nakon rastave?

Malome nikako da zapamtim ime. A Stankovom Marku se još uvijek sjećam imena. Možda je to zato što sam Marka čuvala, a ovog nisam.  smeh

Nu nje... Nemoj samo da mu Ljuba dođe dati ruke.

Ne, mačku je Agata uzela, a onaj beli pas je dolazio povremeno, međutim od kad je Pavel kupio ovo malo kuče više ne dolazi. Tako da je posle razvoda njemu ostao samo ovaj veliki pas, pa je kupio još jednog takvog i posle je nabavio miša i ovo malo kuče.
Ali kad si spomenula mačku, ovo je mačka od jednog njegovog druga, ali mnogo mi je Pavel ovde sladak. :cereeeeek: Na početku pita Iljuha, jel' me neće ovo pojesti. smeh A drug mu kaže neće, ona je normalna, pa Pavel potvrđuje aha, to je devojčica. :cereeeeek: smeh
https://www.youtube.com/watch?v=odKplcNpTHg&ab_channel=%D0%97%D0%B2%D1%91%D0%B7%D0%B4%D1%8B.

I ja dan danas pogledam šta Mark radi. :cereeeeek: Mnogo mi je to dete drago. A ti si ga još i čuvala. lol!

Udata je Ljuba, i to gle igru sudbine, muž joj se zove Pavel. lol!

Poncha ::
jao

Samo da se razumijemo - Ljuba je ova koja glumi Kaću? Ponavaljam  jao.

smeh smeh smeh smeh
Ja sam se radovala i kad su pisali da će ona igrati u UK2. lol!

Poncha ::
Durice, duri se ti koliko hoćeš.

Pokazuje on to, naravno da pokazuje, ali isto tako pokazuje da bi radije uskočio nekoj drugoj u krevet, nego patio sam jer ga ova neka odbija... I dok nagovara tu istu da ga prihvati i pokazuje joj znakove ljubavi, ljubuje s nekom.  lol!

Ali, mislim, nije da ga kriv, ova Vika bi svih izludila.

Dobro, ali meni se iskreno još više sviđa opcija da on u Kaćinom krevetu sanja Viku. stidljivko lol!
Šalu na stranu, bilo je itekako momenata kad je on sam u svojoj sobi patio za Vikom. tuzni

smeh

Poncha ::
Tebe ili seriju?  lol! De, daj mu priliku da pokaže svoju ljubav. Ako odgleda preskakanje auta, tvoj je.  lol!
Jesi li s njim gledala i LCDP?

Seriju, ja ga za sebe nisam ni vezivala, sam se nakačio, što se mene tiče može slobodno da ide. lol!
Hahahahahhahaha, ako odgleda Ezela i LCDP sa mnom, tek onda možemo da razmišljamo o nečem ozbiljnijem. lol! Btw, kako si pogodila da smeram sad LCDP da mu uvalim. smeh

Poncha ::
:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek: :PustiMeDaOvoShvatimKaoKompliment:  lol! Barem da je nekom stalo do mog mišljenja.  lol!

Naravno da je kompliment. kisic leptirici

Poncha ::
Trebam pohvaliti ovaj komentar. On je takoooooo točan.

Hvala canim. <3
Baš večeras gledam poslednju epizodu, psihički se spremam. tuzni

Poncha ::
Ideš... Sad ne čudi zašto sam ja tako vezana za Cagu. lol!  Cagin i moj mozak je jednak. Je da mi ponekad fali, ali da sam na njegovom mjestu, vjerojatno bih radila isto.

Što, šta bi falilo da Caga snimi godišnje bar 4 serije. :P
U stvari, šta bi više volela - da snimi godišnje kao Kaća npr. 7 projekata, totalno različitih, ili da ga cele godine gledaš samo u jednoj klasičnoj turskoj dizi? lol!

Poncha ::
Yaniii. Jest da nešto zaboravim što si rekla, ali ponešto i pamtim.  lol! A nemam pojma što ćeš reći...

Pa tim više je pokazao da je čovjek koji drži o sebi i o drugima. Više bi loše o sebi rekao blaćenjem nje nego o njoj.


Ne znam šta bih rekla. smeh

Slažem se apsolutno. Samo me zanima kad će neko to Agati utuviti u glavu. rolleyes

Poncha ::
Ne mogu te kriviti. I sama sam odustala već neko vrijeme od ovih nekih serija jer mi serije nisu više to. U jednom trenutku mi minutaža i sve postaje naporno.

Serija je posle desete ili tako neke epizode počela da se gubi, gubi se kompas, glavni likovi i sporedni se menjaju, a šteta jer mi je stvarno u početku bila zanimljiva. I Cansu je odlična, ali džabe.

Poncha ::
smeh  smeh  smeh  smeh

Ma nebitno je. Ironija, šale na vlastiti račun, kukanje i slično. Recimo nekidan nakon sto i jednog objavljenog automobila, kad je jedan dečko šetao po setu i snimao redom njih, ja kažem Sari da joj mogu poslati ako želi, a ona će meni - ne hvala, ako želim gledati oldajmere znam u Beogradu gdje su, mogu i tu gledati.  lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Kakva rezerva rezervre, ja nemam ni rezervu. Mislim, gledam ja tako neke serije, glumce, ali ako ja nemam koga baš za pratiti i stalkati i iščekivati neki njegov projekt, ne mogu ja reći da imam rezervu. Jako su prolazni.  
Eto, trenutno znam baciti na neke klipove turske, i baciti oko na brazilsku seriju koja ide na televiziji. Ima jedan jebivjetar u njoj pa kad je on u kadru onda bacim oko. Ali ne mogu reći da imam rezvervu. Svako toliko bacim oko.
Gledam i jednu našu seriju, Blago nama, tople preporuke na za nju. Gospodin Radić :cereeeeek: naklon. Trenutno su tako dobro odradili koronu.

Marko? Znaš da mi je trebalo malo da skužim na koga misliš. Mislim da ti je dovoljno jasno.

Oha... To na što se smiješ su samo neke od rečenica kako Sara i ja oplakujemo muk sa seta. lol!

Pa nađi rezervu. lol! Ja kao neko sa ogromnim iskustvom rezervi mogu da ti kažem da uvek možeš naći rezervu samo ako pažljivo tražiš. :P
Opa, počeli su koronu da ubacuju u serije. lol!

Jasno. smeh

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Pih, ja da idem na set? Ja mogu samo iza kamere, nisam ja za ispred. lol! Ali ako ti želiš na set, ubacit ću te.

I meniiii.
Jesmo pljuvale Netflix, ali ovi su još gori... Ajde, ajde, barem ide brže prikazivanje nakon snimanja.

Ne znam. Ali nekako, promijenilo se sve, pogotovo u vrijeme korone.

Čekaj, ovo će sad biti jako glupo pitanje, ali makar se interesujem... Šta je beše radnja te Cagine serije čiju najavu sutra čekamo? Jel' to ono o beskućnicima, ili je to film?
Zaboravila sam, izvini, mozak mi je kaša.

Poncha ::
Bivšu i potencijalnu buduću kao stvarne osobe, glumice, ili kao zamišljene likove? lol!  Kao likove, ok. Kao glumice sam ja mislila kad sam napisala i to bih voljela izbjeći. Hvala... lol!

Kao zamišljene likove tabiki, kakve crne stvarne osobe i glumice. lol!

Poncha ::
Pa neke stvari su primarne.  durica Sigurno je bitnije da je skinuo tetovažu i da je "odgovorio" Agati bitnije nego (za mene) nebitni likovi iz Mažora koje ne poznajem ili mi nisu dragi.  lol!
Uostalom, ja i kad se pojavim svako sto godina, opet imam više postova nego ti.  lol!

A je li? smeh  To se može shvatiti - i što se babi tilo, to se babi snilo.  :P Šalu na stranu, i ja vidim te poruke isto kao i ti.


Pardon ozaman. smeh
Po svemu sudeći, stići ću te. lol!

smeh smeh smeh
Pa možda je i tako, ali ja biram da ga razumem ispod površine. :cereeeeek: Uostalom, kapiraš i ti. :cereeeeek:

Poncha ::
Ali ja ni u jednoj anketi nisam ispala Profesor.  wow Aj daj mi koju riječ o Profesoru. I Moskvi. Kratka karakterizacija.

Htjela sam ispasti Dever  smeh , ali očito to nisam.

Hoćeš moju karakterizaciju ili to što su ovi napisali u rešenju testa? mislilac Nisam shvatila.

I ja sam htela da ispadnem Berlin, pa me neće. lol!

Poncha ::
Ne znam ni ja privatno niti ga pratim. Znam neke koji su nekad ga poznavali. Naslovna pjesma one serije gdje je pola ekipe iz Na granici je njegova. Nakon dva slušanja mi je odmah ušla u uho iako mi nije nešto. Ali je zarazna baš.

Da, ima mnogo dobrih pesama.

Poncha ::
Najviše sam pogledala da čujem omiljenu Pavelovu pjesmu.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
To sam primijetila.  lol! Prvo.

Pih... Da nije gledala mog Emira. Pih.

Ja isto ne znam kako joj je to promaklo, to je obavezna lektira za Caginog fana. lol!

Poncha ::
Ispast ću neki Pavelolog kad ovako kažeš.  lol!

Ne mogu reći da poznajem, ali baš nekako ima te neke pokrete koji ga odaju unatoč vrhunskoj glumi u filmovima i serijama. Baš ga je ova ogolila.

Ayyyyy Što stvarno to misliš?  :cereeeeek:

Pavelolog. :cereeeeek: Sviđa mi se. <3

Da, ima te neke pokrete. :cereeeeek: Nešto tako svojstveno njemu. :cereeeeek:

Stvarno mislim jer sam čitala tuđe komentare na ovu izjavu i ovaj tvoj. Retko ko je primetio te neke baš sitnice koje si ti odmah prokomentarisala. Recimo, da nije smišljao odgovor nego da je smišljao kako da kaže. Ajde tugu u očima i da mu se plače su svi primetili, ali retko ko je prokomentarisao da je ovo što je rekao za ljubav tako rekao jer je to njemu očigledno falilo. <3

Poncha ::
Baš su glupi, mogli su imati još koju scenu s njima. Odlična slika.

Nešto sam razmišljala, Pavel je jednom spomenuo da su dosta scena izbacili, šta ako su ovo snimili za sam kraj? Jer kad oboje padnu a oko njih lokva krvi kreće ona pesma i prate je flešbekovi, možda je prvobitna zamisao bila da se serija završi kako njih dvoje zajedno voze motore, kao simbolično zajedno idu u smrt, zato se drže za ruke.
Svakako je odlična slika, i ja kažem šteta, bilo bi lepo makar u M4 da je puste.

Poncha ::
Da ne quotam cijeli tekst...

Meni je ovo takooooooo poznato. Drži se! I nadam se da ti rat među njima neće pokvariti seriju i užitak u njoj pa ni ogaditi likove. Ja mislim da meni bi...


U jednom trenutku sam primetila kako su obe glumice počele da me nerviraju, ali onda sam sebi rekla:
1. Neću da mi budale kvare najdražu seriju
2. Posle Agate ništa nije strašno
3. Pogotovo zbog Agate neću sebi da dozvolim da mi dve njegove koleginice, koje su ga u celoj prošloj godini maksimalno podržale, postanu iritantne, opet zbog budala.

Poncha ::
Možda nije ista stvar u pitanju. Možda je ponovno pobjegao. A ako je ista stvar, moguće je da se radi o tome da za film nisu dovoljno detaljno snimili scenu, odnosno potrebno im je još nešto i neki lik koji je ključan za daljnju seriju.


Aha, moguće je i to. mislilac

Poncha ::
Nezahvalno mi je odgovarati na ova pitanja kad Rusi imaju totalno drugačiji pristup nego Turci.

Moguće je da ako kažu tko je sve u glavnoj postavi da ćete vi izmozgati priču, a kad snimaju ovako ne mora značiti da ćete sve pokopčati. mislilac

Hmmm, ima i toga. mislilac
Hvala na ideji!

Poncha ::
Čekaj, vi i Rusi nosite vjenčano prstenje na desnoj ruci? Je li tako? A onda se oženio. ;) Možda je oženio Kaću. lol!

Šalu na stranu, moguće da Kaća umišlja... Možda je oženio neku novu... Možda je stavio Vikin prsten na ruku.

Sad sam se sjetila da smo ovako Sara i ja na jednoj turskoj seriji raspredale o prstenu i zašto je tu i zašto ga nema, a na kraju se ispostavilo da ga je glumac zaboravio staviti. Ali to je kod Pavela nemoguće, jer on nije oženjen. lol!


Da, na desnoj.
Hahahahhahahahahah smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

E, pa bravo, možda su to neka Kaćina priviđanja! naklon Ipak je ona u ludari, pa možda su onda i ovde scene koje njih dvoje snimaju njena neka zamišljanja! wow
Meni je odmah palo na pamet da je stavio Vikin prsten na ruku. Ali odmah. Samo što Vika nije imala prsten... Ili je kupio neki, nema veze što je ona mrtva, ionako mu se priviđa, šta fali da bude fiktivno venčan sa njom. lol! #SokolMojIdeal
A možda je čak majčin onaj prsten što je dosad uvek nosio oko vrata stavio na ruku, jer mu je oko vrata sad metak. To je isto moguće... mislilac
Jel' vidiš ti sad zašto je meni neophodna Pavelova izjava? lol! Ubih se mozgajući. smeh

Pavel je slobodan, da ne kažem razveden, da ne kažem moj, tako da nas to pitanje ne brine. lol! :cereeeeek: smeh

Poncha ::
Baš sam htjela reći da je ovo nešto staro. Pavel zrači nekako.  :cereeeeek: I izgleda jako mlađahno. Tek sad vidim koliko je "ostario".

Inače, prekrasno. Sviđa mi se kako je donio cvijeće, kako se spustio do nje. Prisno joj je ruku stavio.
I da, svidjela mi se reakcija druge djevojčice kad je Pavel došao... Nadam se da je i do nje došao, makar nakon ovog.

Da, to je bilo malo nakon što se Mija rodila, tad je bio najsrećniji. :cereeeeek: tuzni

Isto, predivno na kub. :cereeeeek: Svaki put kad gledam topim se. <3 I koliko je on to nekako uradio savršeno, ulio joj je volju za životom, a nimalo patetično. naklon
Jao, da, kako mu se ova druga mala obradovala, preslatko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Sigurno joj je posle prišao.
Baš mi je krivo što ne mogu celi snimak da nađem, mnogo me ovo zanima.

Poncha ::
Onda smo zaključile. Rusi vole montaže. I takve tanjure rade.


 smeh  smeh  smeh  smeh Njih dva su braća postali.

Onda će Karine ipak biti u nastavku. Mene iskreno raduje ta ideja da ona nastavi da se pojavljuje kao Igoreva podsvest, svakako će na taj način njihova ljubav živeti. <3 Dosta mi je strašna pomisao da je na kraju u zagrobnom životu ipak sa Danjom. smeh samoubica
A i Vika je veoma važan lik, čim su ostavili i njenu sestru, pa je tu ćerka, moramo saznati šta je sa njom bilo, drugo vezana je i za Žeku i za Prjanjika. A i tako će svi biti zadovoljni. lol!
Samo me onda zanima što je Karina lagala. mislilac

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Ako, ja se ne žalim, baš mi se to sviđa. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 5:54 pm

Ovde mi npr. deluje da mu se oporavlja lice.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 0g00-Cekj3I

Ali ovde opet čini mi se da je isto. tuzni Još se nekako baš primeti kako se smeje sa teškoćom. tuzni

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 CPhQEOk-qRU

Ali ajde bar kad su mu kapu dali da nosi, pre ni to nije smelo. smeh

I nemoj da se nerviraš pliz, ne radim ovo namerno, ali svaka slika sa seta M4 je važna zbog svega. Vidi kako su obučeni, oboje liče na uličare... Možda su ove scene koje snimaju ipak Kaćina maštanja. mislilac

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 -J_w3mDECAk
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Feb 11, 2021 7:29 pm

Kako ide ona čuvena narodna Nemoralni o moralu...
Agata oštro iskritikovala neki dečiji šou, kao zahteva da se ukine jer je ekspoloatacija u pitanju. Javlja se prava koja prva koristi svoju decu da dobije lajkove na instagramu jer i pored skoro golog tela koje pokazuje deca joj imaju najviše lajkova. rolleyes

A što sam se dotakla ovog... Iskočila mi je vest da je u svojoj novoj emisiji opet pričala o Pavelu kako ne podržava njegove mere vaspitanja (samo sam čekala da ga se dotakne kao oca, pošto ga je dosad na tom polju jedino hvalila). Mija je tražila Agati da ofarba kosu u roze i ona joj je to dozvolila, a posle kad je bila kod Pavela onda je Pavel skinuo tu boju. I sad Pavel nije fer jer je to uradio nakon što joj je Agata dozvolila, a ona je mnogo fer što joj je to dozvolila bez njegove saglasnosti. rolleyes
Kao prvo, a kao drugo samo je ludača poput nje mogla da dozvoli petogodišnjem detetu da se farba u roze.

Nego sam primetila da sad i sami novinari kad prenose te vesti prokomentarišu kako Agata ne može bez spominjanja Pavela. A i u komentarima svi živi pišu šta je drugo njen identitet nego Pavelova bivša. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Feb 12, 2021 1:53 pm

Sanjala sam da je Netflix izbacio petu sezonu LCDP i ja počnem da je gledam kad ono ne mogu da prepoznam seriju. lol! Sve neki novi likovi, epizode traju po pola sata, ne mogu da provalim radnju, ne znam gde mi je Profesor, hvata me panika. A uz sve to prekidam na petoj epizodi kako bih javila Ponchi da sam sve videla i počela da gledam, da ne brine. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 28Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: