Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyTue Aug 25, 2020 4:13 am

Poncha ::
S obzirom na tvoj raspored, piši propalo. lol!

Nemam pojma što je po žanru, ali da će biti komičnih elementa nimalo ne sumnjam.

Ma što je da je u pitanju, Caga ovdje glumiti neće ni trebati, niti se uživljavati u lik. Mislim, ako bude kao u najavi.  smeh Ja bih prije rekla da je uživao u snimanju, svoj na svome, poznat teren.

Ali daću sve od sebe. lol! Čemu odmah taj pesimizam? smeh

Iskreno, nedostajao mi je Caga. Skoro da sam zaboravila i kako izgleda, tako da ću gledati sa zadovoljstvom.
Jel' on to još snima? Zna li se u koliko epizoda se pojavljuje?

Poncha ::

Misliš da bi namjerno karikirao da ne zna pročitati? Ne znam, ne djeluje mi kao takav tip, ali moguće. Uostalom, što se ja čudim, oni ni ciao ne pjevaju kako spada...  lol!

Ne, nisam to mislila. Ali očigledno je da mu strani jezici ne idu baš, što je čudno s obzirom na to da je nadaren za muziku, tako da sam stekla utisak da namerno to radi. Ali ne da se namerno ne trudi, nego jednostavno ga je baš briga, govori tako kako govori. Čovek ima gard. smeh
Yavas s boldom aaaa bu ne boyle. lol!

Poncha ::
A kako bih ja to trebala znati? Da gledam seriju? I to kad Netflix objavi prvo pogledam zadnju? :P Da ti odmah pošaljem hitnu na stan.


Evo ovako - ako kraj bude odličan (kao u Mažoru npr.) praviću ovde žurku sa komentarima. lol!
Ako budem za hitnu - nećeš me videti ovde. lol! Olur?

Ma najbolje ti meni pošalji hitnu na stan, što je sigurno sigurno je, svakako me čeka infarkt. smeh
Ja nisam disala tokom svih ovih sezona što sam znala da nije kraj, sad ako preživim tih 10 sati -  sve mogu da iznesem. lol!

Nego ček' momenat - jel' ovo znači da ćeš i ti gledati poslednju na Netflixu? wow  lol!

Poncha ::
Ja samo želim biti, tj. pokušavam biti u toku s temom.  :P Poštujem te kao sugovornika.  lol!

Awww canim benim yaaa kisic

Poncha ::
1. Ne vrdam uopće. Zbilja sam mislila ,kad sam napisala "teoriju", da je ona tog tipa upoznala dok još nije stupila u Profesorovu ekipu. I da je on otad prati ili što već.

2. Ne navijam, ali ionako sam navikla da ona sve zezne pa kontam što bi mogla sad. A i zbilja mislim da ga ona ne voli onako kako on zaslužuje. Jer ako ga voli, a samo gleda druge i zabavu, nije meni to uvjerljivo. Bilo bi poželjno kad bi se u zadnjoj sezoni dozvala pameti.

1. Ovo ti ima logike, Profesor je nju i upoznao kad je spasio od policije koja joj je bila za petama. mislilac
Eto još jedne teorije. lol!  smeh  naklon

2. Ali nije tu stvar do toga ko koga voli, prosto ona je takav karakter. Isto kao što je Rio pomirljive prirode, politika njihovog odnosa da tako kažem se sastojala u tome da je ona uvek bila lider u njihovoj vezi, on je stalno jurio za njom i sve vreme je gledao kao u Boga. lol!

Evo npr. ova scena kad ga vraćaju u banku. Vidi ti taj osmeh i sreću na licu kada ga je pogledala. Mislim, iz nje izbija ljubav. Ali Tokio se rukovodi onom Svako ubija onog kog voli. lol!
(Zanemari što je sinhronizovano, nigde nisam mogla da nađem tu scenu normalno)

Eh, sve je to Berlin još na početku lepo objasnio. smeh Još jedna stavka zašto se voli taj lik: slušaš ga i sve što govori je suva istina, misliš se prvo kakav gad, kako može ovo ovako da formuliše, ubije ti svu romantiku i veru u ljubav... Ali vrlo brzo shvatiš da je apsolutno za sve u pravu i samo možeš da kažeš Kakav gospodin! naklon

Poncha ::

Nemam nikakve potrebe za njima dok mi je Turaka. Ja sam s Turcima zadovoljna. lol!
Ali priznajem da imam dobra iskustva s njima.

Ah pa, dobro kad je zato. Ja mislila da ti mene lagano mučiš.  lol!

E sad gdje je bolji ne znam, ali znam da mi je u prvom filmu  njegov lik bio toliko  :cereeeeek:.

Bu arada, gledaj filmove prije nego li ti se zaredaju Rusi. I nastava.  lol!

Tamam, tamam.

Nisam ja ti, to ti meni radiš. :P

Hache je svuda. :cereeeeek: To je ona luda Babi sve pokvarila, kokoška jedna razmažena i glupa. suze

Da znaš. smeh

Poncha ::

Malo laže.  lol! Ajde ovo sve što je rekao ima smisla, realno, i slažem se donekle, ali bold laže. Da mu služi samo za reklamiranje projekata ne bi jedan period (a ne znam radi li to i dalje) bio kačio stvari s djecom i pokazivao se kao domaćica/kućanica.  :P Ako voli fotografirati onda to može raditi na setu, u prirodi i slično, pa okačiti. Ne kačiš djecu i sebe kuvara.

E to mu vjerujem. Novinari stvarno znaju biti takvi.

Pa rekao je, voli da fotografiše decu. Njegov instagram se i sastoji od slika dece i najava novih filmova.

Poncha ::
A ti bi da mi zgrnemo pare?  lol!  topić

Sara da je dosad naplaćivala prijevode, mogle smo sve otići na mjesec dana u Istanbul i iznajmiti neku vilu u blizini Cage.  lol!
Vidiš, odlično si ti to razradila, ali može ti i Sara prevoditi španski (nije se pohvalila, ali ga zna) mada i s turskim je već previše zauzeta.

Ma ja bolje da ne dajem instrukcije u vezi stalkanja.  facepalm Nedavno sam Sari objašnjavala kako sam (a pretpostavljam i drugi fanovi) došla do slike Cage s mamom Caginog menadžera. Bila je u čudu.  smeh Šta će tek drugi reći.  facepalm

A što da ne. lol!

Ma znam da može, ali neka bude ona stručnjak za turski, tu je nenadmašna. Svako taman da dobije posao, pa shodno tome i platu. lol!

Joj, sad me zanima živa nisam. smeh
Aj u pp ako ti je ovde glupo.

Poncha ::
Aj sad da ne njuškam, tko je Santiago?

Vremenski skok ili flashback. U prvom slučaju ne znam, u drugom je.  lol!

Ne zna se, samo u toj sceni između Profesora i Berlina (pre 5 godina, kad je Berlin išao u osmatranje banke) spomenut je Santiago, neko ko im je nameštao eksploziju na spratu. I sad su ovi blesavi fanovi povezali da je ovaj novi lik zapravo taj Santiago. A znaš šta to znači? Ako je došlo do te ideje, povezaće druge scene koje su već bile. Plus unapred znači da ja kad budem gledala ovo što sad snimaju, biće mi pokvaren doživljaj. tuzni
Yani, ono što je lepo trebalo da objasne u 5-oj sezoni - već sam možda saznala. ljutko

smeh

Poncha ::
Ma neću to, ništa to.

Ne varam. Varate se Vi, hanimefendi.  lol! Moj odgovor je itekako dobar, a to što niste zadovoljni s njim je druga stvar.  lol! Ja mislim da sam ja Cagi bolja nego sve ove svojim jačim polovicama.  :P :EgoDoPlafonaAliSamoSamIskrena:

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

To ne trebaš ni govoriti. Jedna od boljih kemija ikad, u cijelom svijetu.

Nemam to pojma. Jesu li oni bili prekidali pa se mirili? mislilac Ja sam njih prestala pratiti nakon drugog filma. A mislim i da su imali i još jednu seriju. Svakako, nisam u toku, nisam ni znala kad su prekinuli. Znam samo da jesu.

Štaaaaaa, njih dvoje imaju i seriju??? oho-ho

Poncha ::

1. A otišla sam, ponukala si me ti s asocijacijom. Meni mozak povezuje. facepalm Svakako, da, vjerojatno Nihal ne uključuje Firdevs tako da mislim da je Nihal najlakša suparnica.
E vidiš, Sara ne misli tako za Cansu, ona se njoj, pak, čini najlakši protivnik. Ali neka ti to Sara objasni, obećala je odgovoriti.

2. Koja si ti. smeh  Pročitala sam te i još sam ti stavila u usta odgovor. Tko tebe kamenom, ti njega kruhom. facepalm Yani, totalno ti olakšala, a ti meni postavljaš teška pitanja. lol!

1. Opa! Čekam!
2.  smeh  smeh  smeh
Sparks je npr. isto izabrala Ferihu i Emira. lol!

Poncha ::
E, ta tvoja kombinacija ti izgleda ne ide.  lol!

Opa, pa Pavel ima čast. Samo, kakva je situacija, smatram da je bolje da svi filmovi idu na platforme, a ne u kina.  mislilac :MaloSamISebična:

Nijedan par u ruskim serijama nisam htela kao njih dvoje, ali ne yapalim.

I ja to isto smatram. Ne znam što su ovako napravili, niti kako misle da zarade od filma ako će imati ograničen broj ljudi. mislilac

Poncha ::

Imaš pravo. Pogotovo kad je Caga u pitanju, i kad nema ama nikakvih informacija i sve informacije koje dobiješ trebaš kopati izbore i čitati između redaka. Ne kažem ja da ne mogu prva pogriješiti, naravno da mogu i sigurno je bilo puta kad jesam!!! Ja sam također upratila profil, jer računam i da je lažan, bar znam otkud informacije koje se pojavljuju na internetu. Volim znati kad se neke informacije daju, bile točne ili lažne, odakle su došle. (Čak sam promislila možda neki tip sa seta ili njemu blizak objavljuje.) I kad sam slala Sari, slala sam uz naputak da nisam sigurna u profil.
Ali treba ti biti barem malo čudno ako profil, koji se predstavlja za službeni, nitko počevši od produkcije, glavnog glumaca, glumčevog menadžera, kao i samog redatelja ne prati. Bar se zapitaj kakav je to službeni profil kojeg ne prati produkcija (a drugim serijama koje produkcija ima uredno prati profil). Čak bih rekla da je zadaća produkcije napraviti profil. Eto, čak je redatelj treba reagirati i odgovoriti na pitanja fanova.

Ponchita, treba te prekucavati i štampati, može knjiga od ovog da se napravi. naklon Ne zezam! Eto, i tu može pasti zarada. lol!

Poncha ::
:NastavakLekcijeBrojDva: Prvo provjeri profil.  lol!

Ponavljam, idealno rješenje, po mom mišljenju, bi ovdje bilo od ovog tko je napravio profil dobiti pravo na korištenje i od njega napraviti službeni. Bolja opcija nego ga blokirati. Trebaju samo izbrisati pojedine stvari, ako nešto nije točno (ili je procurilo pogrešno), i s vremenom postavljati ono što je vezano uz film. Naravno, ako odluče išta službeno otkriti jer djeluje kao da svi znaju o filmu sve, a nitko ništa ne govori službeno.  mislilac Što naravno, fanove izluđuje i rade ovo što si ti napisala.

Što to misliš?
Kad budu pravili službeni, praviće ga, šta će im tuđi profil?

Poncha ::
Dvije slike u mjesec dana?! I ti se na to žališ? Gercekten?! smeh  Podsjećam te, ili ako ne znaš onda te informiram, Caga je zadnju svoju sliku objavio 11. 3., poslije toga jednu sliku Ataturka 23. 4., i onda dvije najave za Protcetora, fragi za zadnju sezonu 17.6. i objavu epizoda 9.7. Yani, Caga koristi svoj instagram za objavu projekta (kako je rekao Pavel) i za Ataturka. U međuvremenu da nije stalkanja ili eventualno novinara (a i novinare sve češće lijepo izbjegava, kad to hoće) ne bi se o njemu ništa znalo. Tko ne prati Cagine fanove, recimo, od Cage uopće ne bi saznao da trenutno išta snima. Čak ni za onu epizodnu ulogu u MA. Toliko od tome. Jedan prosječan fan koji samo prati Cagu bi mislio da Caga spava zimski san.  Razmisli prije nego li se ponovno počneš žaliti na Alvara koji objavi dvije slike mjesečno.  lol!
A bome i Cansu u zadnjih mjesec dana ima dosta objava, i to nije projekt u pitanju nego uživa na moru.

Ma, ja to tako kažem. Drag ti je, ali nije ti napet baš. lol!
Ne mogu se svi nositi s njim i njegovim stavovima. smeh Nevezano za temu, da ti samo znaš koliko je bilo Caginih fanova na twitteru prije, a koliko sad. Opao im je broj dosta. mislilac

Tko ti je kriv kad si me povukla za jezik. Sad čitaj. lol!

smeh Canim, Caga je redak izuzetak, pusti njega. lol!
Ursula ima preko 20 miliona pratilaca, Jaime preko 15, Alvaro i Pedro preko 10. Ne kažem da je to ne znam kakav uspeh, ali čim imaš toliko pratilaca, a serija jedna od najgledanijih u svetu - ti ljudi nešto očekuju od tebe. lol! Alvaro je prvi obavestio fanove da su počeli sa snimanjem, ne kažem, i hvala mu na tome, ali kakva poenta od jednog selfija na kom ti je pola lica prekrila maska, a iza tebe se ništa ne vidi? lol! I eto onda tako ja spadnem na blesave fanove koji mi svojim idejama pokvare već 3 buduće scene. smeh

Cansu je tek slučaj, sećam se razmak između dve objave joj je bio 6 meseci. smeh
Sad se aktivirala zato što ona voli te stvari, uvek je instagram koristila prvenstveno za to, ali nema mnogo vajde ni od nje.

Volim ja njega. Nije da mi nije napet, napet mi je bio kao Emir, posle sam upoznala vas dve kojima je uvek napet, pa se osećam kao da merkam dečka najbolje drugarice i onda sam prestala da ga gledam na taj način. lol!
Sa kojim stavovima?

Poncha ::
Ugostila si Alvara kod mene.  lol!

Lijepo.

Hvala na boldu.  smeh

sramezljivko  smeh  sramezljivko  smeh  sramezljivko  smeh
Danas sam merkala ovo, ali onda sam se predomislila. Znaš kad bih bacila pogled na seriju, ali me plaši da je rano, da je bolje ništa ne čačkati van LCDP, a i nisam ga još razdvojila od Profesora. I to me je sve privuklo samo zato što sam naletela na ovaj pogled. stidljivko  smeh  

Poncha ::
Za tebe znam. Samo da kažem kako ja nisam nijedan grad, ja sam selo, tj. seljanka prava, ostala na selu negdje.  lol!

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Točno sam pretpostavila.  lol!


Rekla si isto što i Sparks. smeh

Poncha ::

Nadam se da u petoj sezoni nitko ne sjedi iza nje. Neka ona sjedi u magarećoj klupi.  lol!
 

Pa nema više Profesorovih predavanja, gotovo je, pljačka se završava. suze

Poncha ::
Ne, ne. Trebalo je tu pisati Denver umjesto Tokyo.

A da se ne smiješ kao Ursula kad imitira Denvera.  :P

Potpisujem. naklon  lol!

Poncha ::
Iyi misin?  lol!

Prva je najbolja, opet.

Degilim, bu adam beni deli edecek yaaaaa st_bond

Poncha ::
Bu arada, nisam ti odgovorila na ovo:

Ala kako si me pohvalila. smeh

smeh smeh smeh
Ako ti je lakše, nisam mislila samo na tebe, nego na sve nas ovako Bogom dane lude. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Aug 26, 2020 1:56 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Aug 26, 2020 1:56 am

Još jedan razlog da se ubijem - Agata gleda LCDP. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Aug 26, 2020 11:37 pm

Mrs BugeVuge ::
Ali daću sve od sebe. lol! Čemu odmah taj pesimizam? smeh

Iskreno, nedostajao mi je Caga. Skoro da sam zaboravila i kako izgleda, tako da ću gledati sa zadovoljstvom.
Jel' on to još snima? Zna li se u koliko epizoda se pojavljuje?

Ja sam odgledala prvu. Dobra je serija. Dirljiva, a i ima komičnih momenta, prljavih igara, podmetanja i slično... Samo rejting nije sjajan.

Po onome kako su mediji i provjereni tračeri/novinari pisali, Caga je u 3. nastavku mada je već u prvom nastavku spomenut od strane "njegove menadžerice" (došla je Cagi ponuda za dobar film), ali ne može ona doći do njega. Pretpostavljam da točno ta dva tjedna, koja je u onom fragiju spomenula asistentica njegove menadžerice, će biti vrijeme trajanja 1. i 2. epizode. ne znam
Bu arada, dok ga lik Barisa Falaya očekuje u uredu, on peca. :cereeeeek: Ah, Bariscim, čekaj ti kao i svi mi. lol!

Bu arada, drugi put, redatelj je Ali Bilgin, znaš Alija (Medcezir, Delibal).

Mrs BugeVuge ::
Ne, nisam to mislila. Ali očigledno je da mu strani jezici ne idu baš, što je čudno s obzirom na to da je nadaren za muziku, tako da sam stekla utisak da namerno to radi. Ali ne da se namerno ne trudi, nego jednostavno ga je baš briga, govori tako kako govori. Čovek ima gard. smeh
Yavas s boldom aaaa bu ne boyle. lol!

Nisam nikad išla za tim da su strani jezici i muzika povezani i proporcionalni. mislilac

Najlakše je kad si loš u drugim jezicima držati gard da je tvoj najbolji. Yani... lol!

Opet ti nešto boldaš u svojoj glavi, spominješ bold, a da ja ne vidim što si ti to boldala. :P

Mrs BugeVuge ::
Evo ovako - ako kraj bude odličan (kao u Mažoru npr.) praviću ovde žurku sa komentarima. lol!
Ako budem za hitnu - nećeš me videti ovde. lol! Olur?

Ma najbolje ti meni pošalji hitnu na stan, što je sigurno sigurno je, svakako me čeka infarkt. smeh
Ja nisam disala tokom svih ovih sezona što sam znala da nije kraj, sad ako preživim tih 10 sati - sve mogu da iznesem. lol!

Nego ček' momenat - jel' ovo znači da ćeš i ti gledati poslednju na Netflixu? wow lol!

Dok ja vidim, oha, može biti kasno. Bolje da ja zovem unaprijed. lol!

Ne znači. Ili ti želiš da ja platim Netflix samo da mogu čim postave epizode odgledati zadnju epizodu i da, dok ti budeš gledala po redu, napišem spojlere iz zadnje? :P

Mrs BugeVuge ::
1. Ovo ti ima logike, Profesor je nju i upoznao kad je spasio od policije koja joj je bila za petama. mislilac
Eto još jedne teorije. lol! smeh naklon

2. Ali nije tu stvar do toga ko koga voli, prosto ona je takav karakter. Isto kao što je Rio pomirljive prirode, politika njihovog odnosa da tako kažem se sastojala u tome da je ona uvek bila lider u njihovoj vezi, on je stalno jurio za njom i sve vreme je gledao kao u Boga. lol!

Evo npr. ova scena kad ga vraćaju u banku. Vidi ti taj osmeh i sreću na licu kada ga je pogledala. Mislim, iz nje izbija ljubav.

1. To sam i mislila.

2. Baš zato što je takav karakter. Ok, prihvatila sam ja da je Rio voli takvu kakva je.

Ne kažem ja da ona njega ne voli, nego da ga ne voli onako kako zaslužuje. A izraz na njenom licu je i izraz da se spasio čovjek koji je zbog nje uhvaćen.

Mrs BugeVuge ::
Nisam ja ti, to ti meni radiš. :P

Ja sam tebi postavila samo par pitanja o serijima i glumcima iz ove serije. A ti si meni postavila nekoliko pitanja sve jedno teže od drugog. Ma što, ti ne samo da si mi dala usporediti likove, ti si meni izmiješala film, seriju i književnost. lol! Toliko teška pitanja da recimo Sara galiba još nije odlučila kakav bi par s Cagom bila kad nije došla komentirati ovdje. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa rekao je, voli da fotografiše decu. Njegov instagram se i sastoji od slika dece i najava novih filmova.

Braniš ga, farkinda misin? :P Ok, voli fotografirati djecu, ali djecu koju je fotografirao ne treba nužno i objaviti. (Tu se ne razlikuje od bivše previše.) Ali ajde, ako već želi djecu objavljivati, nije on samo djecu fotografirao, nego i sebe kako sprema hranu i što li si ono već postavlja u periodu nakon rastave. U što spada kad objavljuje slike i videa sebe u slobodno vrijeme? U najavljivanje novih projekata ili pokazivanje kako provodi svoje slobodno vrijeme? Dijelio je s ljudima neke stvari kako god okreneš, a to nije posve isto ovome što je sad rekao u intervjuu.

Mrs BugeVuge ::
A što da ne. lol!

Ma znam da može, ali neka bude ona stručnjak za turski, tu je nenadmašna. Svako taman da dobije posao, pa shodno tome i platu. lol!

Joj, sad me zanima živa nisam. smeh
Aj u pp ako ti je ovde glupo.

Pa čuj, ja se nekom takvom poslu ne bih bunila. Treba nam i neki menadžer, direktor, tajnik, računovođa, a kadar nam je tako oslabljen. lol! Mislim, ove vodeće pozicije bi Sara trebala preuzeti na sebe jer je njoj to posao, a bome i tebi ovdje na formu, tako da napravite podjelu zadataka. Slažem se da Sari ne treba još jedan jezik. Preopterećena je s turskim ionako. Da samo znaš koliko sam je istlačila zadnjih dana da mi prevodi. I to prevodi i s jednog na drugi i obratno.

Možeš u pp. Ali to smatraj kao treću lekciju. :InstrukcijeNaSnazi: lol! Lekcija pod nazivom - Kako pronaći prastaru sliku, kad i gdje.

Još ću napraviti od tebe stalkera pa kad mi počneš iznositi informacije o Pavelu. facepalm

Mrs BugeVuge ::
Ne zna se, samo u toj sceni između Profesora i Berlina (pre 5 godina, kad je Berlin išao u osmatranje banke) spomenut je Santiago, neko ko im je nameštao eksploziju na spratu. I sad su ovi blesavi fanovi povezali da je ovaj novi lik zapravo taj Santiago. A znaš šta to znači? Ako je došlo do te ideje, povezaće druge scene koje su već bile. Plus unapred znači da ja kad budem gledala ovo što sad snimaju, biće mi pokvaren doživljaj. tuzni
Yani, ono što je lepo trebalo da objasne u 5-oj sezoni - već sam možda saznala. ljutko

E ako je to onda si zbilja pokvarila sebi užitak u petoj sezoni. Šteta.

Mrs BugeVuge ::
Štaaaaaa, njih dvoje imaju i seriju??? oho-ho

Oprosti, moja greška. facepalm Napisala sam bez da provjerim rolleyes , a ne sjećam se dobro (nisam gledala). Rekoh da mislim da je serija u pitanju, a nije serija nego film.


Mrs BugeVuge ::
I ja to isto smatram. Ne znam što su ovako napravili, niti kako misle da zarade od filma ako će imati ograničen broj ljudi. mislilac

Nema smisla. Em manje ljudi ide u kina, em ako se poveća broj zaraženih može ići opet zatvaranje svega i obustavljanje. A onda su ni ovamo ni tamo. Niti je platforma otkupila niti se može pogledati u kinu. Pa dok se dogovori tko ima pravo i kad se može otkupiti za platformu (ili kako to već ide) - oha. Ne razumijem se u ovu tematiku (kad je film u pitanju) i autorska prava mi nisu jača strana, ovo je samo neka moja logika.

Mrs BugeVuge ::
Ponchita, treba te prekucavati i štampati, može knjiga od ovog da se napravi. naklon Ne zezam! Eto, i tu može pasti zarada. lol!

Ne znam što sam ja tu rekla da me treba prekucavati i štampati? smeh wow
Ali ja sam uvijek, otkako pratim Cagu (jer samo njega detaljno pratim, ostalo sve površno i što vidim usput), volim znati odakle je informacija, bila točna ili lažna. Naime, ako znam izvor mogu odlučiti hoću li mu vjerovati ili ne (na osnovu informacija koje otprije o njima znam). Ali isto tako, ako znam da je izvor lažan, kao i sama informacija, kad ga prenesu svi ostali mediji (a i fanovi) znam na čemu sam. Ako znam da postoji profil koji je upitan i pratim ga onda znam kad fanovi pišu na osnovu čega pišu. Da ne pratim profil mislila bih da su fanovi našli neki drugi izvor informiranja.
Zna se dogoditi da ovakve profile vodi netko tko je insajder ili ima doticaja sa setom. Kad je počinjao Icerede, ako se ne varam, bilo je sličnih profila. Mislim da je čak i bilo ponešto istine u tadašnjim objavama. Iz tog razloga ja gledam širom otvorenih očiju.

A što se tiče profila... Ne znam, možda je samo meni logično da službeni profil treba biti vođen isključivo od strane produkcije samog filma i da ga produkcija treba upratiti, reklamirati i slično. mislilac

Mrs BugeVuge ::
Što to misliš?
Kad budu pravili službeni, praviće ga, šta će im tuđi profil?

Mislim da je jednostavnije. I neće moći koristiti ime koje su ovi već uzeli na instagramu. mislilac Uostalom, već određeni broj fanova prati profil, kao i poneki glumci.

Mrs BugeVuge ::
Canim, Caga je redak izuzetak, pusti njega. lol!
Ursula ima preko 20 miliona pratilaca, Jaime preko 15, Alvaro i Pedro preko 10. Ne kažem da je to ne znam kakav uspeh, ali čim imaš toliko pratilaca, a serija jedna od najgledanijih u svetu - ti ljudi nešto očekuju od tebe. lol! Alvaro je prvi obavestio fanove da su počeli sa snimanjem, ne kažem, i hvala mu na tome, ali kakva poenta od jednog selfija na kom ti je pola lica prekrila maska, a iza tebe se ništa ne vidi? lol! I eto onda tako ja spadnem na blesave fanove koji mi svojim idejama pokvare već 3 buduće scene. smeh

Cansu je tek slučaj, sećam se razmak između dve objave joj je bio 6 meseci. smeh
Sad se aktivirala zato što ona voli te stvari, uvek je instagram koristila prvenstveno za to, ali nema mnogo vajde ni od nje.

Volim ja njega. Nije da mi nije napet, napet mi je bio kao Emir, posle sam upoznala vas dve kojima je uvek napet, pa se osećam kao da merkam dečka najbolje drugarice i onda sam prestala da ga gledam na taj način. lol!
Sa kojim stavovima?

Blago meni s mojim izuzetkom. smeh Ja imam jednog i izuzetak mi je, a ti imaš njih petoricu (ako ne računamo Kozlovskog i Maksa) i problem je Alvaro koji objavi dva puta mjesečno sliku.

To što ti kažeš je itekako uspjeh. Svaka im čast. Ali Alvaro je obavijestio fanove da se snima, nije otkrio nikakav spojler što je dapače itekako bitna stvar (koliko ljudi ne podnosi spojlere). Čovjek je rekao, zaintrigirao publiku, obavijestio o nastavku i to je jedini bitno i to je cilj slike takve kakve je objavio. Iz njegovih ste usta čuli. A kasnije su vjerojatno i svi ostali sa sličnim objavama izašli što je možda i u dogovoru s produkcijom i Netflixom.

Ja te razumijem, apsolutno, shvaćam da ti želiš vidjeti njegovo lice, dobre i nove slike... Ali, isto tako mislim da nije cilj društvenih mreža da bi fanovima ispunjavali želje, nego da koriste društvene mreže za ono što i kad oni misle da trebaju podijeliti. A fanovi ne trebaju pratiti ako ne žele.

Bold - naklon naklon naklon naklon naklon Počašćena sam s ovim. :cereeeeek: smeh Ali vidiš kako Sara i ja nismo baš obzirne jedna prema drugoj. Mi smo jedna drugoj najdraža konkurencija. smeh Mislim, da se ne lažemo, jedina konkurencija koju priznam, čak joj i priznam da ga je prva upoznala. Tj. ja ga njoj kradem. Ja sam ona loša drugarica.

Ma s Caginim stavovima o njegovoj karijeri (tj. o razvijanju njegove karijere), poslovnom planu i projektima, pojavljivanju, objavljivanju na društvenim mrežama, javljanju, zahvaljivanju, kretanju... Yani, ne znam što da prije spomenem pa bolje ništa. Neki ni nakon toliko godina nisu upoznali Cagu (zapravo teško je reći upoznali, ali shvatila si).

Mrs BugeVuge ::
Danas sam merkala ovo, ali onda sam se predomislila. Znaš kad bih bacila pogled na seriju, ali me plaši da je rano, da je bolje ništa ne čačkati van LCDP, a i nisam ga još razdvojila od Profesora. I to me je sve privuklo samo zato što sam naletela na ovaj pogled. stidljivko smeh

Ako bi ti ovo pokvarilo kraj serije ili ne možeš izaći iz lika Profesora, bolje da ne gledaš. mislilac

Mrs BugeVuge ::
Ubiću se. lol!
https://filmdaily.co/obsessions/money-heist-s5-berlin/

Jesam li ja pitala je li Berlin živ? lol!

Mrs BugeVuge ::
Još jedan razlog da se ubijem - Agata gleda LCDP. lol! smeh

Lako meni za to što ona gleda. To me ne iznenađuje. Nego, mene zanimaju iduće stvari:
- je li ona :TipPavel:, yani, je li mlađahni Jaime njoj zapao za oko... Yani, je li se zaljubila u mlađu i španjolsku verziju svog bivšeg supruga
- tko joj je najdraži lik ili likovi
- imate li istu trojicu najdražih
- koji joj je par nadraži... I da ne nabrajam. Možda ste iste vas dvije. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Aug 27, 2020 6:13 pm

Poncha ::
Ja sam odgledala prvu. Dobra je serija. Dirljiva, a i ima komičnih momenta, prljavih igara, podmetanja i slično... Samo rejting nije sjajan.

Po onome kako su mediji i provjereni tračeri/novinari pisali, Caga je u 3. nastavku mada je već u prvom nastavku spomenut od strane "njegove menadžerice" (došla je Cagi ponuda za dobar film), ali ne može ona doći do njega. Pretpostavljam da točno ta dva tjedna, koja je u onom fragiju spomenula asistentica njegove menadžerice, će biti vrijeme trajanja 1. i 2. epizode. ne znam
Bu arada, dok ga lik Barisa Falaya očekuje u uredu, on peca. :cereeeeek: Ah, Bariscim, čekaj ti kao i svi mi. lol!

Bu arada, drugi put, redatelj je Ali Bilgin, znaš Alija (Medcezir, Delibal).

Pa kad se pre pojavila prva?

Poklapa se, tačno će se pojaviti od treće epizode.
Baris ga čeka, ajme! wow Znači biće zajedničkih scena, pa to se mora gledati. srca

Dobar je Ali, otud ta MC ekipa. kezz

Poncha ::
Nisam nikad išla za tim da su strani jezici i muzika povezani i proporcionalni. mislilac

Najlakše je kad si loš u drugim jezicima držati gard da je tvoj najbolji. Yani... lol!

Opet ti nešto boldaš u svojoj glavi, spominješ bold, a da ja ne vidim što si ti to boldala. :P

Nisam se dobro izrazila, ne mislim da su povezani jezici i muzika, nego da ti i za i jedno i drugo treba dobar sluh, a Pedro ima odličan sluh. Ama neyse, ne može biti talentovan baš na svakom polju, dosta mu je gluma, pevanje, ples, slikanje, pisanje, bila bih prezahtevna da sad tražim i jezike. lol!

smeh Boldovala sam (u svojoj glavi smeh ) onaj deo gde govoriš kako ne izgovaraju dobro ni ciao. lol!

Poncha ::
Dok ja vidim, oha, može biti kasno. Bolje da ja zovem unaprijed.  lol!

Ne znači. Ili ti želiš da ja platim Netflix samo da mogu čim postave epizode odgledati zadnju epizodu i da, dok ti budeš gledala po redu, napišem spojlere iz zadnje?  :P

Dogru vallah. smeh

Ask olsun, ja sam tako shvatila iz tvoje rečenice, pa rek'o da pitam nije valjda i otkud sad to. lol! Btw, zar ti nemaš Netflix zbog Protectora?
Ionako neće biti potrebe da gledaš poslednju epizodu, iskakaće ti spojleri na sve strane. smeh

Poncha ::
1. To sam i mislila.

2. Baš zato što je takav karakter. Ok, prihvatila sam ja da je Rio voli takvu kakva je.

Ne kažem ja da ona njega ne voli, nego da ga ne voli onako kako zaslužuje. A izraz na njenom licu je i izraz da se spasio čovjek koji je zbog nje uhvaćen.

Videćemo šta će biti sa njima, baš me zanima iskreno. On je bio odlučan u prekidu, ali se svašta posle izdogađalo. Ubiću tebe i onog svog druga, baš sam juče razmišljala kako bi stvarno Tokio i Profesor bili najbolji par, mislim kad bi bilo i da je mooooždaaa šteta što nisu. lol!

Poncha ::
Ja sam tebi postavila samo par pitanja o serijima i glumcima iz ove serije. A ti si meni postavila nekoliko pitanja sve jedno teže od drugog. Ma što, ti ne samo da si mi dala usporediti likove, ti si meni izmiješala film, seriju i književnost. lol!  Toliko teška pitanja da recimo Sara galiba još nije odlučila kakav bi par s Cagom bila kad nije došla komentirati ovdje. lol!

Samo par pitanja, a sve teže od težeg. Prvo si mi dala da biram između Denvera i Berlina, pa si mi dala još teže, da biram između njih i Profesora. Posle si mi tražila naj scene. Plus glumci. lol!
Šta sam ja teško dala kad si svakako izabrala Emira i Ferihu, Nihal kao iz topa, a i na prvo pitanje si odgovorila sa lakoćom. lol!

Poncha ::
Braniš ga, farkinda misin? :P Ok, voli fotografirati djecu, ali djecu koju je fotografirao ne treba nužno i objaviti. (Tu se ne razlikuje od bivše previše.) Ali ajde, ako već želi djecu objavljivati, nije on samo djecu fotografirao, nego i sebe kako sprema hranu i što li si ono već postavlja u periodu nakon rastave. U što spada kad objavljuje slike i videa sebe u slobodno vrijeme? U najavljivanje novih projekata ili pokazivanje kako provodi svoje slobodno vrijeme? Dijelio je s ljudima neke stvari kako god okreneš, a to nije posve isto ovome što je sad rekao u intervjuu.


Dobro, branim. smeh
Od poslednje izjave vezane za kraj Mažora i prve vezane za snimanje nastavka, ja sam navikla da na neke njegove izjave gledam kroz prste. lol!

Poncha ::

Pa čuj, ja se nekom takvom poslu ne bih bunila. Treba nam i neki menadžer, direktor, tajnik, računovođa, a kadar nam je tako oslabljen.  lol! Mislim, ove vodeće pozicije bi Sara trebala preuzeti na sebe jer je njoj to posao, a bome i tebi ovdje na formu, tako da napravite podjelu zadataka. Slažem se da Sari ne treba još jedan jezik. Preopterećena je s turskim ionako. Da samo znaš koliko sam je istlačila zadnjih dana da mi prevodi. I to prevodi i s jednog na drugi i obratno.  

Možeš u pp. Ali to smatraj kao treću lekciju. :InstrukcijeNaSnazi: lol! Lekcija pod nazivom - Kako pronaći prastaru sliku, kad i gdje.

Još ću napraviti od tebe stalkera pa kad mi počneš iznositi informacije o Pavelu.  facepalm

Ako ćeš mene za računovođu ili menadžera, odmah da ti kažem da nas očekuje bankrot. lol! Bolje to prepusti Sari. lol! Ostalo nek' preuzme Sparks.

smeh naklon smeh naklon smeh naklon

Poncha ::
E ako je to onda si zbilja pokvarila sebi užitak u petoj sezoni. Šteta.

Ludi fanovi, mrzim ih. tuzni

Poncha ::
Oprosti, moja greška. facepalm Napisala sam bez da provjerim rolleyes , a ne sjećam se dobro (nisam gledala). Rekoh da mislim da je serija u pitanju, a nije serija nego film.

Mario :cereeeeek: naklon :cereeeeek: stidljivko :cereeeeek:
Pa naravno da su ih ponovili, eto pametni Španci, vide vrhunsku hemiju i odmah ponove. Samo zašto ratni film? samoubica

Jel' si gledala i zašto nisi?

Poncha ::
Nema smisla. Em manje ljudi ide u kina, em ako se poveća broj zaraženih može ići opet zatvaranje svega i obustavljanje. A onda su ni ovamo ni tamo. Niti je platforma otkupila niti se može pogledati u kinu. Pa dok se dogovori tko ima pravo i kad se može otkupiti za platformu (ili kako to već ide) - oha. Ne razumijem se u ovu tematiku (kad je film u pitanju) i autorska prava mi nisu jača strana, ovo je samo neka moja logika.


Videla sam, pokreću neke peticije da se opet ide u bioskope, da je bezbedno, bla bla...
Ne znam zašto, sećam se da je premijeru Hotela Beograd baš zakačila korona, valjda je bio u Rusiji, ali nije stigao u Srbiju i oni su ga odmah postavili na platforme. Što i sad to ne urade... ne znam Mogli su i Mažora, čak su ljudi tražili da gledaju u karantinu, ali nisu. Evo još čekaju ovu regularnu premijeru. ne znam

Poncha ::
Ne znam što sam ja tu rekla da me treba prekucavati i štampati?  smeh  wow
Ali ja sam uvijek, otkako pratim Cagu (jer samo njega detaljno pratim, ostalo sve površno i što vidim usput), volim znati odakle je informacija, bila točna ili lažna. Naime, ako znam izvor mogu odlučiti hoću li mu vjerovati ili ne (na osnovu informacija koje otprije o njima znam). Ali isto tako, ako znam da je izvor lažan, kao i sama informacija, kad ga prenesu svi ostali mediji (a i fanovi) znam na čemu sam. Ako znam da postoji profil koji je upitan i pratim ga onda znam kad fanovi pišu na osnovu čega pišu. Da ne pratim profil mislila bih da su fanovi našli neki drugi izvor informiranja.
Zna se dogoditi da ovakve profile vodi netko tko je insajder ili ima doticaja sa setom. Kad je počinjao Icerede, ako se ne varam, bilo je sličnih profila. Mislim da je čak i bilo ponešto istine u tadašnjim objavama. Iz tog razloga ja gledam širom otvorenih očiju.

Kako šta, pa čitave instrukcije! naklon smeh

Jedino što umem da odgovorim na ovo je da si potpuno u pravu, jako je važno prepoznati kad je izvor lažan, a kad nije. lol!

Poncha ::
A što se tiče profila... Ne znam, možda je samo meni logično da službeni profil treba biti vođen isključivo od strane produkcije samog filma i da ga produkcija treba upratiti, reklamirati i slično.  mislilac

Pa nego kako.

Poncha ::
Mislim da je jednostavnije. I neće moći koristiti ime koje su ovi već uzeli na instagramu.  mislilac Uostalom, već određeni broj fanova prati profil, kao i poneki glumci.

Ali taj profil je lažan, po meni ga treba prijaviti i to je to, a posle kad dođe vreme naprave novi, tj. zvanični profil, koji će voditi produkcija i svi iz ekipe ga reklamirati. Ovo baš zato što već sad prati veliki broj fanova treba što pre prijaviti, ako je već lažan kako kažu.

Poncha ::

Blago meni s mojim izuzetkom.  smeh Ja imam jednog i izuzetak mi je, a ti imaš njih petoricu (ako ne računamo Kozlovskog i Maksa) i problem je Alvaro koji objavi dva puta mjesečno sliku.

To što ti kažeš je itekako uspjeh. Svaka im čast. Ali Alvaro je obavijestio fanove da se snima, nije otkrio nikakav spojler što je dapače itekako bitna stvar (koliko ljudi ne podnosi spojlere). Čovjek je rekao, zaintrigirao publiku, obavijestio o nastavku i to je jedini bitno i to je cilj slike takve kakve je objavio. Iz njegovih ste usta čuli. A kasnije su vjerojatno i svi ostali sa sličnim objavama izašli što je možda i u dogovoru s produkcijom i Netflixom.

Ja te razumijem, apsolutno, shvaćam da ti želiš vidjeti njegovo lice, dobre i nove slike... Ali, isto tako mislim da nije cilj društvenih mreža da bi fanovima ispunjavali želje, nego da koriste društvene mreže za ono što i kad oni misle da trebaju podijeliti. A fanovi ne trebaju pratiti ako ne žele.

smeh smeh smeh
Dobro realno da, ako ćemo gledati koliko ja njih sve pratim i jedva ispratim, treba svi da se ugledaju na Alvara i Kozlovskog. lol! smeh

Jeste, slažem se, ali šta mu fali kao Pedro svako malo nešto novo da okači, čisto da zagolica maštu fanova, a ne otkrije ništa. lol! Evo kako je Jaime postavio ovu sliku, jasno je stavio do znanja da se snima neki flešbek, a ništa se ne vidi, nikakve teorije na osnovu te slike ne mogu da se razviju... Aj dobro prestajem da se bunim, jasno mi je šta hoćeš da kažeš. smeh

Poncha ::
Bold - naklon naklon naklon naklon naklon Počašćena sam s ovim. :cereeeeek: smeh Ali vidiš kako Sara i ja nismo baš obzirne jedna prema drugoj. Mi smo jedna drugoj najdraža konkurencija. smeh Mislim, da se ne lažemo, jedina konkurencija koju priznam, čak joj i priznam da ga je prva upoznala. Tj. ja ga njoj kradem. Ja sam ona loša drugarica.

Ma s Caginim stavovima o njegovoj karijeri (tj. o razvijanju njegove karijere), poslovnom planu i projektima, pojavljivanju, objavljivanju na društvenim mrežama, javljanju, zahvaljivanju, kretanju... Yani, ne znam što da prije spomenem pa bolje ništa. Neki ni nakon toliko godina nisu upoznali Cagu (zapravo teško je reći upoznali, ali shvatila si).

E, neka si, i treba da budeš. lol! kisic leptirici
A dobro, vas dve tako dobro funkcionišete i to je super, jedino kad ga uhvatite biće frke oko toga koja će biti prva, a koja druga žena. smeh Ti ćeš verovatno da joj ustupiš prvenstvo i opet obe imate Cagu, tako da svi zadovoljni. lol!

Anladim.

Poncha ::
Ako bi ti ovo pokvarilo kraj serije ili ne možeš izaći iz lika Profesora, bolje da ne gledaš. mislilac

E tako mi lepo reci, odustala sam. Bolje ništa ne čačkati dok ne dođe kraj.

Poncha ::
Jesam li ja pitala je li Berlin živ?  lol!

smeh smeh smeh

Ali nikakvi nisu argumenti da je živ.
1. Jeste pljačka banke njegova ideja, ali i poenta je u tome da se to sad radi njemu u čast, u sećanje na njega.
2. Na početku serije je sam rekao da se 5x razvodio, dakle razvodio, šta god bilo sa Tatjanom (objasniće u 5oj) svakako se završilo. Ja ne znam koju su seriju oni gledali.
3. Ovo oko pancira mi je tek hit, nikad neće odustati od te ideje.

Na stranu da je sve ovo nekako i tačno, kako misle da objasne činjenicu da je njemu svakako u seriji bilo ostalo maksimum godinu dana, a trenutna radnja je nakon 3 godine. Dakle morao bio da vaskrsne još 2x da bi sad bio živ.

Ja se samo nadam da će scenaristi ostati inteligentni kakvi su dosad bili i da ne čitaju ove gluposti. moli se
Na kraju krajeva, Berlin je dobio najdostojanstveniju smrt od svih likova koji su poginuli, koliko god bila potresna, stvarno ne verujem da to žele da upropaste.

Poncha ::
Lako meni za to što ona gleda. To me ne iznenađuje. Nego, mene zanimaju iduće stvari:
- je li ona :TipPavel:, yani, je li mlađahni Jaime njoj zapao za oko... Yani, je li se zaljubila u mlađu i španjolsku verziju svog bivšeg supruga
- tko joj je najdraži lik ili likovi
- imate li istu trojicu najdražih
- koji joj je par nadraži... I da ne nabrajam. Možda ste iste vas dvije. lol!

Ja sam se baš iznervirala, pa može li jednu aktuelnu seriju da propusti. smeh Vidi šta kaže Sparks. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 -CZcIoFFU9I

1. Da znaš da je snimala kako gleda ljubavnu scenu između Denvera i Monice i prvo nešto gunđala, a onda priznala da im zavidi. lol!
2. Nije rekla ko joj je najdraži lik, ali mi se čini da su joj zapali za oko Denver i Profesor. smeh
3. Najdraži par isto nije istakla, ali po svemu sudeći su Denver i Monica.

Joj, kad dođe do dela kad je Denver rekao da je Agata ime za lepu ženu. smeh Ubiću se, tačno ću se ubiti. smeh
Funfact: Ona i Pavel kad su se upoznali, ona je bila plavuša - Denver je :TipPavel:, a Monica je plavuša. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Aug 27, 2020 9:37 pm

Mrs BugeVuge ::
Pa kad se pre pojavila prva?

Poklapa se, tačno će se pojaviti od treće epizode.
Baris ga čeka, ajme! wow Znači biće zajedničkih scena, pa to se mora gledati. srca

Dobar je Ali, otud ta MC ekipa. kezz

U utorak.

Da će se pojaviti u 3. bila je vijest novinara, a ja sam onda gledajući seriju izračunala da je to stvarno treća, taman da ga ta dva tjedna traže i obavljaju ostale poslove.

Da, s tim da mu Bari nije menadžer, menadžer mu je Canan Erguder (tj. njen lik), a njena asistentica, inače Bariseva kći za koju nitko ne zna, je ona djevojka koja u fragiju dolazi do Cage.
Sara i ja smo se bile sprdale na svoj račun pa smo rekle da koje smo sreće, Cage neće ni doći do agencije. lol!

Mislim da će Ali, osim iza kamere, pojaviti se i ispred nje. mislilac

Inače, još jedna iz Medcezira osoba je u seriji menadžer. Sjećaš se luckaste Selimove tetke iz Ankare?

Mrs BugeVuge ::
Nisam se dobro izrazila, ne mislim da su povezani jezici i muzika, nego da ti i za i jedno i drugo treba dobar sluh, a Pedro ima odličan sluh. Ama neyse, ne može biti talentovan baš na svakom polju, dosta mu je gluma, pevanje, ples, slikanje, pisanje, bila bih prezahtevna da sad tražim i jezike. lol!

smeh Boldovala sam (u svojoj glavi smeh ) onaj deo gde govoriš kako ne izgovaraju dobro ni ciao. lol!

Moja greška. To si apsolutno u pravu. Zbog sluha (a i zbog njegovog posla) sam očekivala da će on skinuti naglasak kao od šale. Ali tek je na kraju uspio.
Naravno da ne treba biti talentiran za jezike. Apsolutno, i bez da ima ove ostale talente. Kažem, zbog sluha je bilo za očekivati da može skinuti sve.

Aha, mogla sam i pretpostaviti. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ask olsun, ja sam tako shvatila iz tvoje rečenice, pa rek'o da pitam nije valjda i otkud sad to. lol! Btw, zar ti nemaš Netflix zbog Protectora?
Ionako neće biti potrebe da gledaš poslednju epizodu, iskakaće ti spojleri na sve strane. smeh

Ma yok, nemam namjeru gledati. Kažem, šalila sam se, u smislu da saznam spojlere prije tebe i onda čitam što prosipaš. lol!

Misliš da hoće?

Mrs BugeVuge ::
Videćemo šta će biti sa njima, baš me zanima iskreno. On je bio odlučan u prekidu, ali se svašta posle izdogađalo. Ubiću tebe i onog svog druga, baš sam juče razmišljala kako bi stvarno Tokio i Profesor bili najbolji par, mislim kad bi bilo i da je mooooždaaa šteta što nisu. lol!

Čekaj, zar toliko moramo biti u jednoumlju da si počela razmišljati kao mi? lol! :SusBePonchaSus:

Mrs BugeVuge ::
Samo par pitanja, a sve teže od težeg. Prvo si mi dala da biram između Denvera i Berlina, pa si mi dala još teže, da biram između njih i Profesora. Posle si mi tražila naj scene. Plus glumci. lol!
Šta sam ja teško dala kad si svakako izabrala Emira i Ferihu, Nihal kao iz topa, a i na prvo pitanje si odgovorila sa lakoćom. lol!
lol!

A dobro. smeh To je bilo prije, dok su ti dojmovi bili svježi. lol! Pa da se zna više, da sam upućena u seriju, ozbiljnost situacije, važnost likova... Yani.. A i da te mučim, znam ja da su tebi to slatke muke. lol! Ali... U zadnje vrijeme sam ti rekla da ne trebaš birati. Čak sam ti i olakšavala s podjelama. :P Ok, ti očito ipak nisi senilna pa mi vraćaš s kamatama. lol!

To što sam ja lako odgovorila, ne znači nužno da je pitanje lako. lol!

Mrs BugeVuge ::
Dobro, branim. smeh
Od poslednje izjave vezane za kraj Mažora i prve vezane za snimanje nastavka, ja sam navikla da na neke njegove izjave gledam kroz prste. lol!

Meni je zapravo drago što ti njega braniš. :PoznatoMiJeTo: Samo, eto, skrenula sam ti pozornost na to. Ja, recimo, kad "branim" Cagu za ono što se ne može obraniti, svjesna sam njegove greške, ali ga prihvaćam s tim.

Mrs BugeVuge ::
Ako ćeš mene za računovođu ili menadžera, odmah da ti kažem da nas očekuje bankrot. lol! Bolje to prepusti Sari. lol! Ostalo nek' preuzme Sparks.

samo znam da ja financije ne želim voditi. facepalm I nikakve veze s novcem ne želim imati. Samo mi uredno isplatite moj dio. A ako ćemo na prosjački štap, ni ti nećeš voditi. lol!

Mrs BugeVuge ::

smeh naklon smeh naklon smeh naklon

Zapravo, nisam sigurna da od tebe želim napraviti stalkera. lol! Ne zbog tebe, nego zbog sebe. Jer ću biti zasuta informacijama o svemu plus o svim saznanjima o Pavelu.

Mrs BugeVuge ::
Mario :cereeeeek: naklon :cereeeeek: stidljivko :cereeeeek:
Pa naravno da su ih ponovili, eto pametni Španci, vide vrhunsku hemiju i odmah ponove. Samo zašto ratni film? samoubica

Jel' si gledala i zašto nisi?

Ne znam zašto ratni film. Očito su htjeli obraditi to.

Ne. Vjerojatno jer mi tema nije bila privlačna, a i popustili su me oni nakon drugog filma.

Mrs BugeVuge ::
Videla sam, pokreću neke peticije da se opet ide u bioskope, da je bezbedno, bla bla...
Ne znam zašto, sećam se da je premijeru Hotela Beograd baš zakačila korona, valjda je bio u Rusiji, ali nije stigao u Srbiju i oni su ga odmah postavili na platforme. Što i sad to ne urade... ne znam Mogli su i Mažora, čak su ljudi tražili da gledaju u karantinu, ali nisu. Evo još čekaju ovu regularnu premijeru. ne znam

Kod nas su otvorena, ali dokad, ne znam.

Nemam ti pojma, zbilja mi nije jasno oko tih autorskih prava i prava na prikazivanje.

Mrs BugeVuge ::
edino što umem da odgovorim na ovo je da si potpuno u pravu, jako je važno prepoznati kad je izvor lažan, a kad nije. lol!

Misliš na određeni profil ili općenito na novinare/fanove?
Za profil imaš dva načina. Da pratiš toga što objavljuje i ima li logike to kazano. Ako ima, onda malo bolje promotriš njegove kontakte i pratitelje. Drugi je način da postavljaš konstantno pitanja redatelju (ili nekom drugom tko ti može dati neki suvisli odgovor o glumcu/seriji/projektu) i na svaki mu story postavljati pitanja. Ako mu previše dosađuješ, možda ti i odgovori. Tako rade Cagini. lol! Ili se udruže s nekim tipom sa seta.

A za novinare/fanove... A to trebaš malo vremena provesti među njima, vidjeti što komentiraju, kako komentiraju, koliko se šale i slično. Za novinare nakon nekog vremena vidiš koliko su informacija pogodili i slično, u kojim se krugovima kreću, jesu li tračeri...

Ali naravno, uvijek znati da ništa nije sigurno do službene objave.

Mrs BugeVuge ::
Ali taj profil je lažan, po meni ga treba prijaviti i to je to, a posle kad dođe vreme naprave novi, tj. zvanični profil, koji će voditi produkcija i svi iz ekipe ga reklamirati. Ovo baš zato što već sad prati veliki broj fanova treba što pre prijaviti, ako je već lažan kako kažu.

Ja ti samo prenosim što je redatelj odgovorio. Njega su, nakon jedne objave s tog profila, salijetali fanovi (Arapi), pitali ga je li to Caga i je li to fake profil, a on je odgovorio da nije i da je profil fake. Nakon toga je i nekoj fanici iz Južne Amerike odgovorio da nije resmi hesabi. Dalje nisam ni pratila je li još kome što odgovarao. Nakon toga su graknuli fanovi, uvrijeđeni.

Mrs BugeVuge ::
Dobro realno da, ako ćemo gledati koliko ja njih sve pratim i jedva ispratim, treba svi da se ugledaju na Alvara i Kozlovskog. lol! smeh

Jeste, slažem se, ali šta mu fali kao Pedro svako malo nešto novo da okači, čisto da zagolica maštu fanova, a ne otkrije ništa. lol! Evo kako je Jaime postavio ovu sliku, jasno je stavio do znanja da se snima neki flešbek, a ništa se ne vidi, nikakve teorije na osnovu te slike ne mogu da se razviju... Aj dobro prestajem da se bunim, jasno mi je šta hoćeš da kažeš. smeh

Je, oni su totalno neobzirni. lol! Kako oni ne znaju da ti ne možeš istovremeno sjediti na pet stolica? Zato su te dvojica od njih sedmorice poštedjela. lol!

Mislim da njima nikakva golicanja mašte ne trebaju jer njihovi fanovi njih ionako jedva čekaju. mislilac
A mooždaaaa zato što svaka objava može biti spojler? Recimo da Jaime i Pedro i Alvaro i Ursula objavljuju različite slike, a istu lokaciju, poneki tekst i eto fanova sa svojim teorijama kojih i ovako ne manjka. Jer ovako ako ih netko prati, a ne prati događanja na setu i fanove koji stalkaju, neće sami ništa otkriti. Kad se poklopi više glumaca na istom setu sa svojim slikama kreću priče. Kao i ono gdje je Berlin, s kim snima. Svi koji prate seriju znaju izgled glumca i s kim će se pojaviti u sezoni, dalje su samo teorije. I k tome kad se likovi, kao Pedro raspišu, može se dati sto i jedna teorija.

Mrs BugeVuge ::
E, neka si, i treba da budeš. lol! kisic leptirici
A dobro, vas dve tako dobro funkcionišete i to je super, jedino kad ga uhvatite biće frke oko toga koja će biti prva, a koja druga žena. smeh Ti ćeš verovatno da joj ustupiš prvenstvo i opet obe imate Cagu, tako da svi zadovoljni. lol!

A divna si. A bi li htjela Cagu i pratila ga kao Pavela da nema Sare i mene? To mene zanima. lol!

Baš ja ustupiti?

Mrs BugeVuge ::
Ali nikakvi nisu argumenti da je živ.
1. Jeste pljačka banke njegova ideja, ali i poenta je u tome da se to sad radi njemu u čast, u sećanje na njega.
2. Na početku serije je sam rekao da se 5x razvodio, dakle razvodio, šta god bilo sa Tatjanom (objasniće u 5oj) svakako se završilo. Ja ne znam koju su seriju oni gledali.
3. Ovo oko pancira mi je tek hit, nikad neće odustati od te ideje.

Na stranu da je sve ovo nekako i tačno, kako misle da objasne činjenicu da je njemu svakako u seriji bilo ostalo maksimum godinu dana, a trenutna radnja je nakon 3 godine. Dakle morao bio da vaskrsne još 2x da bi sad bio živ.

Ja se samo nadam da će scenaristi ostati inteligentni kakvi su dosad bili i da ne čitaju ove gluposti. moli se
Na kraju krajeva, Berlin je dobio najdostojanstveniju smrt od svih likova koji su poginuli, koliko god bila potresna, stvarno ne verujem da to žele da upropaste.

Htjela sam te provocirati s nečim, tipa da je lagao za bolest ovima, ali neću. Jer što kažeš, zbilja bi bilo glupo da prave sapunicu.

Mrs BugeVuge ::
Ja sam se baš iznervirala, pa može li jednu aktuelnu seriju da propusti.


Ne može, voli gledati serije. lol! Isto kao i ti. I iste kao i ti. lol!

smeh Možda su njoj omiljeni Tokyo i Belin. lol!

Mrs BugeVuge ::
1. Da znaš da je snimala kako gleda ljubavnu scenu između Denvera i Monice i prvo nešto gunđala, a onda priznala da im zavidi. lol!
2. Nije rekla ko joj je najdraži lik, ali mi se čini da su joj zapali za oko Denver i Profesor. smeh
3. Najdraži par isto nije istakla, ali po svemu sudeći su Denver i Monica.

Joj, kad dođe do dela kad je Denver rekao da je Agata ime za lepu ženu. smeh Ubiću se, tačno ću se ubiti. smeh
Funfact: Ona i Pavel kad su se upoznali, ona je bila plavuša - Denver je :TipPavel:, a Monica je plavuša. lol! smeh


smeh

A je li. Pa gle čuda, yani, ovi isti koji su zapali za tebi. Ne govorimo o najdražem liku nego o izgledu glumaca i likova. lol!

Dobro, tu se malo razlikujete, ali pusti, nije ona još sve odgledala.

Što se tiče ovog dijela, hm. Mogla bi Denvera još više zavoljeti, ali zato Monicu neće. lol!

Rekla sam ja da je ona :TipPavel:.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 4:18 am

Koliko volim ovakve odnose. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 4:20 am

I ovakve, por supuesto. lol! leptirici

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 4:22 am

A ovakve najviše naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek:



Hermanosi <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 4:32 am

Ovo je Ursula svojevremeno okačila i to uz ovakav opis Tokio 💛 Denver lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 OmozA-sQcqA

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 IhSkkaFb2vA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 4:54 am

Poncha ::
U utorak.

Da će se pojaviti u 3. bila je vijest novinara, a ja sam onda gledajući seriju izračunala da je to stvarno treća, taman da ga ta dva tjedna traže i obavljaju ostale poslove.

Da, s tim da mu Bari nije menadžer, menadžer mu je Canan Erguder (tj. njen lik), a njena asistentica, inače Bariseva kći za koju nitko ne zna, je ona djevojka koja u fragiju dolazi do Cage.
Sara i ja smo se bile sprdale na svoj račun pa smo rekle da koje smo sreće, Cage neće ni doći do agencije. lol!

Mislim da će Ali, osim iza kamere, pojaviti se i ispred nje.  mislilac

Inače, još jedna iz Medcezira osoba je u seriji menadžer. Sjećaš se luckaste Selimove tetke iz Ankare?

Pa što ti mene ne obaveštavaš, ja se sad osećam totalno neobavešteno. lol!

A čekaj ko od svih njih glumi sebe, pored Cage?
smeh smeh smeh
Sara da dođe ovde pod hitno i komentariše k'o čovek, bu ne boyle! durica
Hm, zanimljivo.

Sećam se Selimove tetke, baš lepo, pola MC ekipe opet na okupu. :cereeeeek:

Poncha ::
Moja greška. To si apsolutno u pravu. Zbog sluha (a i zbog njegovog posla) sam očekivala da će on skinuti naglasak kao od šale. Ali tek je na kraju uspio.
Naravno da ne treba biti talentiran za jezike. Apsolutno, i bez da ima ove ostale talente. Kažem, zbog sluha je bilo za očekivati da može skinuti sve.

Aha, mogla sam i pretpostaviti.  lol!

Evo baš sam malopre gledala neki njegov intervju na engleskom, tečno govori, ali je izgovor očaj, bol za uši. smeh Ne može da se poredi sa Alvarom npr.

Ccccccc durica lol!

Poncha ::
Ma yok, nemam namjeru gledati. Kažem, šalila sam se, u smislu da saznam spojlere prije tebe i onda čitam što prosipaš. lol!

Misliš da hoće?

Vrlo je moguće da ćeš ih saznati pre mene, ali preklinjem te u tom slučaju da ćutiš kao kod Mažora. lol! Spojlera će biti na sve strane, verovatno ću morati da se isključim ne samo sa instagrama, nego sa celog telefona da isključim internet. smeh Eventualno ovde što ću doći da vidim šta ima.

A možda mi se i posreći, pa uspem čim izbace da odgledam. moli se

Poncha ::
Čekaj, zar toliko moramo biti u jednoumlju da si počela razmišljati kao mi?  lol! :SusBePonchaSus:

Ti kažeš šta misliš, ali ne namećeš, međutim kad ti neko svakodnevno šalje gomilu mimova sa Profesorom i Tokio, pa onda klipove Ursule i Alvara, a ovde naletim na slično mišljenje - pokoleba se čovek. lol!

Poncha ::
A dobro.  smeh  To je bilo prije, dok su ti dojmovi bili svježi.  lol! Pa da se zna više, da sam upućena u seriju, ozbiljnost situacije, važnost likova... Yani.. A i da te mučim, znam ja da su tebi to slatke muke.  lol! Ali... U zadnje vrijeme sam ti rekla da ne trebaš birati. Čak sam ti i olakšavala s podjelama.  :P Ok, ti očito ipak nisi senilna pa mi vraćaš s kamatama.  lol!

To što sam ja lako odgovorila, ne znači nužno da je pitanje lako.  lol!

Ma da. smeh smeh smeh

Plačem na bold. smeh Kakav sam psihijatrijski slučaj. smeh

Poncha ::

Meni je zapravo drago što ti njega braniš. :PoznatoMiJeTo: Samo, eto, skrenula sam ti pozornost na to. Ja, recimo, kad "branim" Cagu za ono što se ne može obraniti, svjesna sam njegove greške, ali ga prihvaćam s tim.

Ma svesna sam i ja svih grešaka koje ovaj pravi, svesna sam itekako. Samo sam kod Stasa bila totalno zaslepljena. Međutim, ne mogu da ga ne branim, ko će ako neće žena. lol!

Poncha ::
samo znam da ja financije ne želim voditi.  facepalm I nikakve veze s novcem ne želim imati. Samo mi uredno isplatite moj dio. A ako ćemo na prosjački štap, ni ti nećeš voditi.  lol!

Ja te podržavam apsolutno, a ovo je poruka za Saru. lol!

Poncha ::
Zapravo, nisam sigurna da od tebe želim napraviti stalkera.  lol! Ne zbog tebe, nego zbog sebe. Jer ću biti zasuta informacijama o svemu plus o svim saznanjima o Pavelu.

VRISAK smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh

Poncha ::
Misliš na određeni profil ili općenito na novinare/fanove?
Za profil imaš dva načina. Da pratiš toga što objavljuje i ima li logike to kazano. Ako ima, onda malo bolje promotriš njegove kontakte i pratitelje. Drugi je način da postavljaš konstantno pitanja redatelju (ili nekom drugom tko ti može dati neki suvisli odgovor o glumcu/seriji/projektu) i na svaki mu story postavljati pitanja. Ako mu previše dosađuješ, možda ti i odgovori. Tako rade Cagini.  lol! Ili se udruže s nekim tipom sa seta.

Vay be, nisam ovo znala. wow

Poncha ::
A za novinare/fanove... A to trebaš malo vremena provesti među njima, vidjeti što komentiraju, kako komentiraju, koliko se šale i slično. Za novinare nakon nekog vremena vidiš koliko su informacija pogodili i slično, u kojim se krugovima kreću, jesu li tračeri...

Ali naravno, uvijek znati da ništa nije sigurno do službene objave.

Znači, ako više puta pogode neku informaciju onda su tačni? Mislim na novinare.

Poncha ::
Je, oni su totalno neobzirni. lol! Kako oni ne znaju da ti ne možeš istovremeno sjediti na pet stolica? Zato su te dvojica od njih sedmorice poštedjela. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Mislim da njima nikakva golicanja mašte ne trebaju jer njihovi fanovi njih ionako jedva čekaju.  mislilac
A mooždaaaa zato što svaka objava može biti spojler? Recimo da Jaime i Pedro i Alvaro i Ursula objavljuju različite slike, a istu lokaciju, poneki tekst i eto fanova sa svojim teorijama kojih i ovako ne manjka. Jer ovako ako ih netko prati, a ne prati događanja na setu i fanove koji stalkaju, neće sami ništa otkriti. Kad se poklopi više glumaca na istom setu sa svojim slikama kreću priče. Kao i ono gdje je Berlin, s kim snima. Svi koji prate seriju znaju izgled glumca i s kim će se pojaviti u sezoni, dalje su samo teorije. I k tome kad se likovi, kao Pedro raspišu, može se dati sto i jedna teorija.

Ok, odustajem, pokosila si me. lol!

Poncha ::
A divna si. A bi li htjela Cagu i pratila ga kao Pavela da nema Sare i mene? To mene zanima.  lol!

Baš ja ustupiti?

Pa ja sam za Cagu ozbiljnoooo bila zagrejana tokom AFK i prve sezone MC, onda sam se sa vama upoznala od druge sezone i tad sam počela da se hladim. lol!

Tako mi deluje, možda grešim, ipak si ti rekla da si ti loša drugarica. :P

Poncha ::
Htjela sam te provocirati s nečim, tipa da je lagao za bolest ovima, ali neću. Jer što kažeš, zbilja bi bilo glupo da prave sapunicu.

A dobro njima, ali opet flešbek njega i Profesora pre 5 godina kad mu saopštava da je saznao za bolest.
Jeste Berlin voleo da se igra sa ljudima, ali Profesor je izuzetak, njega je stvarno ozbiljno voleo i mnogo mu je značio.

Poncha ::
Ne može, voli gledati serije. lol! Isto kao i ti. I iste kao i ti. lol!

smeh Možda su njoj omiljeni Tokyo i Belin.  lol!

Ne znam dal' da se smejem, ili plačem na ovo. lol!

Baš je sad morala ovo da počne da gleda, taman mi je prepustila muža, sad treba u nove ljubavi da mi se meša. lol!

Poncha ::
A je li. Pa gle čuda, yani, ovi isti koji su zapali za tebi. Ne govorimo o najdražem liku nego o izgledu glumaca i likova.  lol!

Dobro, tu se malo razlikujete, ali pusti, nije ona još sve odgledala.

Što se tiče ovog dijela, hm. Mogla bi Denvera još više zavoljeti, ali zato Monicu neće.  lol!

Rekla sam ja da je ona :TipPavel:.

Opet ne znam dal' da se smejem, ili da plačem. lol! facepalm
Sad mi samo fali da krene da snima vlogove u kojima će upoređivati Pavela i Denvera, naravno pljuvati Pavela, a veličati Denvera, mene dovesti do ludila i tako do 5. sezone. trepko

Sad doslovno mogu da joj napišem da je Arturito u mom životu, razumeće. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 4:57 am

I poslednje i najvažnije za kraj - čestitao je dan filma kadrom iz Mažora. srca srca srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 11CDlsT9bcs

Sokolovski, we miss you :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 28, 2020 9:28 pm

Mrs BugeVuge ::
A ovakve najviše naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek:

Prva dva sam preskočila jer likovi nisu toliko zanimljivi, ali ovaj sam odgledala. Zanimalo me nešto. Isto kao što u u klipovima iz serije Berlin nadjača Alvara, dominantan je, tako i ovdje iza kamere i gdje sve već, Pedro privuče više pozornosti nego Alvaro. Alvaro pored njega djeluje kao sporedan lik. mislilac
Usput, Alvaro meni djeluje pomalo izgubljeno. Pedro dominira, vodi riječ.

Mrs BugeVuge ::
Ovo je Ursula svojevremeno okačila i to uz ovakav opis Tokio : srce: Denver lol!


Vjerujem ja njoj. Itekako vjerujem, vidi se pred kamerom to. Mislim da je najveći problem taj što ona voli više njih. lol! Svakog na svoj način...

Jesi li ti sigurna da nisi Tokyo? lol!

Ali baš su na slikama :cereeeeek:.

Mrs BugeVuge ::
Pa što ti mene ne obaveštavaš, ja se sad osećam totalno neobavešteno. lol!

A čekaj ko od svih njih glumi sebe, pored Cage?
smeh smeh smeh
Sara da dođe ovde pod hitno i komentariše k'o čovek, bu ne boyle! durica
Hm, zanimljivo.

Sećam se Selimove tetke, baš lepo, pola MC ekipe opet na okupu. :cereeeeek:


Haberler! lol! O zaman slušaj...

Serija ide utorkom u 20.00, po našem, sat ranije. Ili kako bi Turci rekli - Menajerimi Ara her sali startv'de. lol! (Naravno, kad nema Cage, meni se ne gleda s reklamama ,o zaman ima na YT kanalu cijela epizoda i može se lijepo gledati nakon, sutradan, kasnije bilo kad.)
:SadSeOjećamKaoDaSamUUčioniciIGovorimDaMeSvatkoMožeRazumjeti: Yani :BezObziraŠtoNeštoNijePotrebnoSpominjati: lol!

Standardna postava serije je ova - buyrum, a osim njih svaki tjedan imamo novog gosta/goste koji glume sebe, kao zvijezde. U prvom nastavku je bila Tuba i Alican od glumaca, Muhsin (fotograf) i nemam pojma je li još netko. U drugom je Nevbahar i pojma nemam tko uz nju, u trećem bi trebao biti Caga. Tu su još Melisa Senolsun, neki pjevači, voditeljica, Ali Bilgin kao redatelj. Uglavnom, pojma nemam tko će sve biti, ali shvatila si. Bit će gostiju, a novosti o tome možeš, osim kod tračera novinara, pročitati i ovdje.

Pa nisam sigurna ni da bih ja komentirala ovdje previše, ali da te ne ostavim samu. lol! Znam kako je meni bilo kad sam sama sa sobom govorila. facepalm

Mrs BugeVuge ::
Evo baš sam malopre gledala neki njegov intervju na engleskom, tečno govori, ali je izgovor očaj, bol za uši. smeh Ne može da se poredi sa Alvarom npr.


Ajde da je u nečemu Alvaro dominantniji od njega. lol!

Mrs BugeVuge ::
Vrlo je moguće da ćeš ih saznati pre mene, ali preklinjem te u tom slučaju da ćutiš kao kod Mažora. lol! Spojlera će biti na sve strane, verovatno ću morati da se isključim ne samo sa instagrama, nego sa celog telefona da isključim internet. smeh Eventualno ovde što ću doći da vidim šta ima.

A možda mi se i posreći, pa uspem čim izbace da odgledam. moli se


Najbolje je tebi sa svih mreža i foruma se isključi dok ne odgledaš seriju. A seriju nastoj odgledati hemen, sve drugo ostavi ili bar čim prije, ali dok ne odgledaš -mobitel, laptop, sve ne pali... Radije propusti sve drugo. Osim ako prije ne saznaš kraj dok budeš pratila set i teorije fanova. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ti kažeš šta misliš, ali ne namećeš, međutim kad ti neko svakodnevno šalje gomilu mimova sa Profesorom i Tokio, pa onda klipove Ursule i Alvara, a ovde naletim na slično mišljenje - pokoleba se čovek. lol!


smeh smeh smeh

A to on tebe nagovara da promijeniš mišljenje tako što ti šalje gomilu stvari o Profesoru i Tokio? lol!

Mrs BugeVuge ::
Ma svesna sam i ja svih grešaka koje ovaj pravi, svesna sam itekako. Samo sam kod Stasa bila totalno zaslepljena. Međutim, ne mogu da ga ne branim, ko će ako neće žena. lol!


Apsolutno. lol! Samo je meni dozvoljno ga pljuvati, i branit ću ga. Yani... Ja nađem način da obranim uvijek. Ali bitno je da sam svjesna grešaka.

Mrs BugeVuge ::
Ja te podržavam apsolutno, a ovo je poruka za Saru. lol!


Nekako se bojim da je i Sari dosta financija. smeh

Mrs BugeVuge ::
VRISAK smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh


Yavasssss. :ZačepilaSamUšiKolikoVičeš: lol!

I kusura bakma što sam pomalo sebična, ali činim nam uslugu. lol! Yani, ne samo sebi, nego i tebi.

Mrs BugeVuge ::
Vay be, nisam ovo znala. wow


Evo ti jedna, onda.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 2-BAB7-D50-B787-4-D8-F-A179-8-B3842-C35-FBB

Dakle, imaš fanova koji šalju tehničkom osoblju, ostalim glumcima, ovima ili onima (koji im možda mogu odgovoriti) raznorazna pitanja. Ponekad im i odgovore.
Ovakvih fanova je bilo uvijek, pretpostavljam da ih ima i u Rusiji.

Mrs BugeVuge ::
Znači, ako više puta pogode neku informaciju onda su tačni? Mislim na novinare.

U principu da, ali ne bih baš tako rekla. Jer svatko nekad pogodi, nagađa pa pogodi. Ali baš prođe neko vrijeme kad se kristalizira kome možeš vjerovati, a tko piše želje fanova i slično. I među pouzdanima ima onih koji istrče pred rudo pa i prije nego se potpiše ugovor kažu (i uglavnom pogode) i onih koji čekaju zadnji sastanak, potpisan ugovor i onda kažu. I pouzdani znaju kiksati, ali bar je ono što kažu suvislo. Mada, u zdanje vrijeme i oni se ponašaju pomalo bahato i kreću u tračeve.
A tračevi su već druga stvar jer pouzdani novinar ne bi trebao tračati i spuštati se na tu razinu.

Ima puno onih koji se prave da znaju, a zapravo samo žele klikanje ili biti prvi u objavi.

Ja sam ti konkretno govorila o Turskoj, ali za Rusiju ne znam. Svakako da bih vjerovala onima čije se vijesti najviše pokažu točnim nakon nekog vremena.

Mrs BugeVuge ::
Ok, odustajem, pokosila si me. lol!

Pa, ne znam za tebe, ali ako gledam slike na instagramu njih kako snimaju i slike sa seta i njihovo komentiranje, dopisivanje, prije nego li odgledam seriju - u sceni koju gledam, kad gledam nekoliko mjeseci do godine nakon, sjećala bih se toga i možda pokvarila scenu. mislilac Isto kao što i dok sam gledala Protectora sam znala i lokaciju, odjeću, kaskadere... A to nisam znala zbog slika nego stalkanja, ali eto, ti ne stalkaš, a ovo njihovo bi vidjela.
Eto, razmisli o mojim riječima. Nije da te nagovaram i namećem svoje mišljenje. Ja samo zastupam stav da se ne objavljuje ništa za vrijeme snimanja. :KojeLiSlučajnostiMojaSličnostSCagom: lol!

Kad sam kod Cage, jutros je objavio story.

Mrs BugeVuge ::
Pa ja sam za Cagu ozbiljnoooo bila zagrejana tokom AFK i prve sezone MC, onda sam se sa vama upoznala od druge sezone i tad sam počela da se hladim. lol!

Tako mi deluje, možda grešim, ipak si ti rekla da si ti loša drugarica. :P

Mislim da djelujemo na druge da se udalje od Cage. Neke jer misle na nas, kao ti, a nekima ga jednostavno ogadimo. lol! A neke Caga sam natjera da se udalje od njega. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ne znam dal' da se smejem, ili plačem na ovo. lol!

Baš je sad morala ovo da počne da gleda, taman mi je prepustila muža, sad treba u nove ljubavi da mi se meša. lol!

Nu nje. Nisi fer.
Isto tako bi i ona mogla reći da si joj preotela muža kojeg je ona prvo imala, a sad joj ne daš da upozna nove. lol!

Mrs BugeVuge ::
Opet ne znam dal' da se smejem, ili da plačem. lol! facepalm
Sad mi samo fali da krene da snima vlogove u kojima će upoređivati Pavela i Denvera, naravno pljuvati Pavela, a veličati Denvera, mene dovesti do ludila i tako do 5. sezone. trepko

Sad doslovno mogu da joj napišem da je Arturito u mom životu, razumeće. lol!

mislilac Možda neće početi hvaliti Denvera, a pljuvati Pavela jer osim što su fizički isti, imaju i neka tipična ponašanja. Zar nije Denver nešto branio Monici da napravi jer ima dijete, obitelj falan filan... Zar nije i Pavel njoj nešto pametovao u vezi uloga? To je to. lol! Bio ljubomoran na nju, kao što je Denver ljubomoran na Ria... I slično. Može jedino to pljuvati pa kao pljucnuti Pavela.

Ali svakako, ja ne znam kako ti uopće znaš da ona gleda seriju. Zar ti nisi nju prestala pratiti? lol! I zašto bi gledala njene vlogove gdje snima usporedbu? lol!

Eto, ima nešto i dobro.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 29, 2020 6:19 am

Poncha ::
Prva dva sam preskočila jer likovi nisu toliko zanimljivi, ali ovaj sam odgledala. Zanimalo me nešto. Isto kao što u u klipovima iz serije Berlin nadjača Alvara, dominantan je, tako i ovdje iza kamere i gdje sve već, Pedro privuče više pozornosti nego Alvaro. Alvaro pored njega djeluje kao sporedan lik. mislilac
Usput, Alvaro meni djeluje pomalo izgubljeno. Pedro dominira, vodi riječ.

Zapravo od prva dva je prvi bio poenta, ne znam ni što sam postavila drugi. Mislim, volim taj klip i divan je njihov odnos, preslatki su, ali sam te noći otkrila koliko su Pedro i Alba bili bliski tokom snimanja i naprosto se oduševila kad sam videla taj odnos. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Čekaj, čekaj, kako i zašto si se ti meni onda čudila kad si nagađala da je Berlin treći? lol! Ako ti je već toliko bolji od Alvara. :P

Poncha ::
Vjerujem ja njoj. Itekako vjerujem, vidi se pred kamerom to. Mislim da je najveći problem taj što ona voli više njih. lol! Svakog na svoj način...

Jesi li ti sigurna da nisi Tokyo? lol!

Ali baš su na slikama  :cereeeeek:.

Pričaš o Tokio, ili Ursuli? smeh

Testovi kažu da nisam, sad... lol!

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Haberler! lol! O zaman slušaj...

Serija ide utorkom u 20.00, po našem, sat ranije. Ili kako bi Turci rekli - Menajerimi Ara her sali startv'de.  lol! (Naravno, kad nema Cage, meni se ne gleda s reklamama ,o zaman ima na YT kanalu cijela epizoda i može se lijepo gledati nakon, sutradan, kasnije bilo kad.)
:SadSeOjećamKaoDaSamUUčioniciIGovorimDaMeSvatkoMožeRazumjeti: Yani :BezObziraŠtoNeštoNijePotrebnoSpominjati:  lol!

Standardna postava serije je ova - buyrum, a osim njih svaki tjedan imamo novog gosta/goste koji glume sebe, kao zvijezde. U prvom nastavku je bila Tuba i Alican od glumaca, Muhsin (fotograf) i nemam pojma je li još netko. U drugom je Nevbahar i pojma nemam tko uz nju, u trećem bi trebao biti Caga. Tu su još Melisa Senolsun, neki pjevači, voditeljica, Ali Bilgin kao redatelj. Uglavnom, pojma nemam tko će sve biti, ali shvatila si. Bit će gostiju, a novosti o tome možeš, osim kod tračera novinara, pročitati i ovdje.

Pa nisam sigurna ni da bih ja komentirala ovdje previše, ali da te ne ostavim samu. lol! Znam kako je meni bilo kad sam sama sa sobom govorila. facepalm

E tako, vallah ozledim ben bunu. :cereeeeek: lol!
Da pitam odmah, iako imam utisak da je ovo retoričko pitanje smeh - epizoda traje 2 i po sata?

E pa hvala najlepše na informacijama, baciću sigurno pogled.
Ti ne bi komentarisala?

Poncha ::

Ajde da je u nečemu Alvaro dominantniji od njega. lol!

Ovo je tako... smeh smeh smeh smeh smeh
Kao, siroče, neka i njemu deo kolača. lol!

Poncha ::
Najbolje je tebi sa svih mreža i foruma se isključi dok ne odgledaš seriju. A seriju nastoj odgledati hemen, sve drugo ostavi ili bar čim prije, ali dok ne odgledaš -mobitel, laptop, sve ne pali... Radije propusti sve drugo. Osim ako prije ne saznaš kraj dok budeš pratila set i teorije fanova.  lol!

Pa ne, bukvalno nema drugog izbora.
Neću sebi da dozvolim da saznam kraj pre samog kraja, daleko bilo. lol!

Poncha ::
A to on tebe nagovara da promijeniš mišljenje tako što ti šalje gomilu stvari o Profesoru i Tokio? lol!


Da, ogadio je inspektorku i ispljuvao je, i jako ga nervira što je smotala Profesora i uopšte mu nisu lep par i nada se da će je ubiti kako bi ovo dvoje na kraju bili zajedno. smeh Kako sam sad ponosna, sad tek vidim da nisam ja najluđa. smeh

Poncha ::
Apsolutno. lol! Samo je meni dozvoljno ga pljuvati, i branit ću ga. Yani... Ja nađem način da obranim uvijek. Ali bitno je da sam svjesna grešaka.

Aynen oyle. kokice

Poncha ::
Nekako se bojim da je i Sari dosta financija. smeh

Au, pa ko će nam se onda baviti time? lol!

Poncha ::
Yavasssss. :ZačepilaSamUšiKolikoVičeš:  lol!

I kusura bakma što sam pomalo sebična, ali činim nam uslugu.  lol!  Yani, ne samo sebi, nego i tebi.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
I dalje vrištim, nastavi da ih držiš začepljene. lol!

Poncha ::
Evo ti jedna, onda.

Pa ovo je genijalno! wow naklon lol!

Poncha ::

U principu da, ali ne bih baš tako rekla. Jer svatko nekad pogodi, nagađa pa pogodi. Ali baš prođe neko vrijeme kad se kristalizira kome možeš vjerovati, a tko piše želje fanova i slično. I među pouzdanima ima onih koji istrče pred rudo pa i prije nego se potpiše ugovor kažu (i uglavnom pogode) i onih koji čekaju zadnji sastanak, potpisan ugovor i onda kažu. I pouzdani znaju kiksati, ali bar je ono što kažu suvislo. Mada, u zdanje vrijeme i oni se ponašaju pomalo bahato i kreću u tračeve.
A tračevi su već druga stvar jer pouzdani novinar ne bi trebao tračati i spuštati se na tu razinu.

Ima puno onih koji se prave da znaju, a zapravo samo žele klikanje ili biti prvi u objavi.

Ja sam ti konkretno govorila o Turskoj, ali za Rusiju ne znam. Svakako da bih vjerovala onima čije se vijesti najviše pokažu točnim nakon nekog vremena.

Hmm... Zanimljivo.

Poncha ::
Pa, ne znam za tebe, ali ako gledam slike na instagramu njih kako snimaju i slike sa seta i njihovo komentiranje, dopisivanje, prije nego li odgledam seriju - u sceni koju gledam, kad gledam nekoliko mjeseci do godine nakon, sjećala bih se toga i možda pokvarila scenu.  mislilac Isto kao što i dok sam gledala Protectora sam znala i lokaciju, odjeću, kaskadere... A to nisam znala zbog slika nego stalkanja, ali eto, ti ne stalkaš, a ovo njihovo bi vidjela.
Eto, razmisli o mojim riječima. Nije da te nagovaram i namećem svoje mišljenje. Ja samo zastupam stav da se ne objavljuje ništa za vrijeme snimanja. :KojeLiSlučajnostiMojaSličnostSCagom:  lol!

Ma u pravu si, ne vredi ovako definitivno. Moraću da prestanem, samo ne znam sad kako jer mi sami od sebe iskaču. smeh

Poncha ::
Kad sam kod Cage, jutros je objavio story.

Čuo te da se buniš i odmah se oglasio. :cereeeeek:

Poncha ::
Mislim da djelujemo na druge da se udalje od Cage. Neke jer misle na nas, kao ti, a nekima ga jednostavno ogadimo.  lol! A neke Caga sam natjera da se udalje od njega.  lol!

Vi ga ne ogadite, mislim njega je generalno teško ogaditi, ali zna se koji bolesnici se bave time. Tako da...

Ali bold, evo plačem, pa vidiš kao dan da je on jedan veran muž svojim dvema ženama, sam im eliminiše konkurenciju. lol! smeh lol!

Poncha ::
Nu nje. Nisi fer.
Isto tako bi i ona mogla reći da si joj preotela muža kojeg je ona prvo imala, a sad joj ne daš da upozna nove.  lol!

Ona meni prvo da isplati odštetu za poremećaj duševnog mira i to u sred karantina, dovela me je u situaciju da mi se ruke tresu pre nego uđem na vk, yt, yandex i instagram naravno, jer je svaki dan samo bacala bombe. Tako da jedino pravedno što mogu da uradim jeste da je ubijem. trepko đavolko

Poncha ::
mislilac Možda neće početi hvaliti Denvera, a pljuvati Pavela jer osim što su fizički isti, imaju i neka tipična ponašanja. Zar nije Denver nešto branio Monici da napravi jer ima dijete, obitelj falan filan... Zar nije i Pavel njoj nešto pametovao u vezi uloga? To je to. lol! Bio ljubomoran na nju, kao što je Denver ljubomoran na Ria... I slično. Može jedino to pljuvati pa kao pljucnuti Pavela.

Ali svakako, ja ne znam kako ti uopće znaš da ona gleda seriju. Zar ti nisi nju prestala pratiti?  lol! I zašto bi gledala njene vlogove gdje snima usporedbu?  lol!

Da, Denver je branio Monici da ide u ovu drugu pljačku. Denver je ljubomorisao. Zapravo, Denver i Pavel su preslikani wow naklon stidljivko :cereeeeek: smeh
Ali čekaj, jel' će joj biti bitnije to, ili što je Denver dao kompliment njenom imenu? lol!

Iskočio članak Agata Muceniece ljubomoriše dok gleda popularnu seriju. lol! Vallah
Pa još jedan - Agata Muceniece našla zamenu bivšem mužu u vidu zgodnog Denvera iz serije LCDP. smeh Neću da lupim, ali čini mi se da je bio i A.M. gleda Profesora.

Ko je rekao da ću ja to gledati, ali kao što vidiš teško je izbeći je na nekom od ovih gorenavedenih polja, ako tako nešto uradi svakako ću saznati. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Aug 31, 2020 7:53 pm

Nadam se da ću uspjeti sve odgovoriti koliko grmi.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Čekaj, čekaj, kako i zašto si se ti meni onda čudila kad si nagađala da je Berlin treći? lol! Ako ti je već toliko bolji od Alvara. :P

Ne. Mislim da si me pogrešno shvatila. Bolji je glumac, dominantniji je u kadru, nisam rekla da je privlačniji. A kad mu se doda karakter lika, jezivost, tada mi definitivno je bilo neobično da si na njega pala. Ali recimo da sam te skužila.

Mrs BugeVuge ::
Pričaš o Tokio, ili Ursuli? smeh

Ma može i o jednoj i drugoj. Ali na Tokyo sam mislila. Za Ursulu sam nekako da je pala najviše na Alvara. lol!

Mrs BugeVuge ::
E tako, vallah ozledim ben bunu. :cereeeeek: lol!
Da pitam odmah, iako imam utisak da je ovo retoričko pitanje smeh - epizoda traje 2 i po sata?

E pa hvala najlepše na informacijama, baciću sigurno pogled.
Ti ne bi komentarisala?  

Naravno da su epizode preko dva sata.

A imala sam svojih zasićenja i govorila sam sama sa sobom previše i dosadilo mi je bilo.

Mrs BugeVuge ::
Au, pa ko će nam se onda baviti time? lol!

Propast ćemo i prije nego otvorimo galiba. lol! Malesef, a dobro mi došlo.

Mrs BugeVuge ::
I dalje vrištim, nastavi da ih držiš začepljene. lol!

Jadna ti sam. Em nam činim uslugu, em mi je lakše da kupim čepiće za uši ako ćeš nastaviti vrištati. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa ovo je genijalno! wow naklon lol!  

Nisi valjda pomislila slati tako ovim svojima. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ma u pravu si, ne vredi ovako definitivno. Moraću da prestanem, samo ne znam sad kako jer mi sami od sebe iskaču. smeh  

A da samo iskače, uopće ne čudi. Ali nema veze, i to da čar gledanju. A ako bude radnja zanimljiva, možda ti toliko ne bude odvraćalo pozornost.

Kad si kod iskakanja, meni iskaču oglasi vezani za seriju.  smeh Npr. ovo. Mislim da bi za tebe bio idealan jedan ovakav ili možda majica. lol!

Mrs BugeVuge ::
Čuo te da se buniš i odmah se oglasio. :cereeeeek:

Ma povezani smo mi. lol!  ;)

Mrs BugeVuge ::
Vi ga ne ogadite, mislim njega je generalno teško ogaditi, ali zna se koji bolesnici se bave time. Tako da...

Ali bold, evo plačem, pa vidiš kao dan da je on jedan veran muž svojim dvema ženama, sam im eliminiše konkurenciju. lol! smeh lol!

Ma, nisam to mislila. Znaš ono kad nekoga dižeš u oblake pa to nekome ide na živce... lol!

naklon Aferin kiz. Vidiš, zbog ovog i je poseban. smeh

Mrs BugeVuge ::
Da, Denver je branio Monici da ide u ovu drugu pljačku. Denver je ljubomorisao. Zapravo, Denver i Pavel su preslikani wow naklon stidljivko :cereeeeek: smeh

Volim ja ovo naše jednoumlje i što si se složila sa mnom. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ali čekaj, jel' će joj biti bitnije to, ili što je Denver dao kompliment njenom imenu? lol!

Ako i Pavel nije davao komplimente njenom imenu i ako voli svoje ime, ovo Denverovo će biti pun pogodak. Ask će to biti. Neće moći stati na Monicinu stranu kad ju je ova počastila uvredama.

Mrs BugeVuge ::
Iskočio članak Agata Muceniece ljubomoriše dok gleda popularnu seriju. lol! Vallah
Pa još jedan - Agata Muceniece našla zamenu bivšem mužu u vidu zgodnog Denvera iz serije LCDP. smeh Neću da lupim, ali čini mi se da je bio i A.M. gleda Profesora.

Ko je rekao da ću ja to gledati, ali kao što vidiš teško je izbeći je na nekom od ovih gorenavedenih polja, ako tako nešto uradi svakako ću saznati. lol!  

Ti me zezaš? Tako nešto izašlo?



Nego, što je bilo s ovim?

U ovoj grupi na FB su se masovno djevojke bacile na repriziranje Mažora i Pavela. Možda  ti već i znaš to.



Nego, kad sam vidjela ovo mislila sam se da te pitam ili ne, a ti obožavaš postavljati teška pitanja... Jer preteško je. Trebala bi izabrati 4 lika i ne samo iz jedne države i jedne produkcije... Ne trebaš druge pitati. I ne samo serije lik. Oha... I sigurno bi mi rekla da i ja odgovorim. Ali ako baš hoćeš sebi razbijati glavu, onda 4 lika pa ograniči na serije diljem svijeta. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyTue Sep 01, 2020 8:19 pm

Poncha ::
Nadam se da ću uspjeti sve odgovoriti koliko grmi.  lol!

Gde si ti do sad? lol!

Poncha ::
Ne. Mislim da si me pogrešno shvatila. Bolji je glumac, dominantniji je u kadru, nisam rekla da je privlačniji. A kad mu se doda karakter lika, jezivost, tada mi definitivno je bilo neobično da si na njega pala. Ali recimo da sam te skužila.

Ma dobro, kako god ti kažeš. lol!

Poncha ::
Ma može i o jednoj i drugoj. Ali na Tokyo sam mislila. Za Ursulu sam nekako da je pala najviše na Alvara. lol!

Da znaš da si u pravu za Ursulu.

Poncha ::
Propast ćemo i prije nego otvorimo galiba. lol! Malesef, a dobro mi došlo.

smeh  lol!

Poncha ::
Nisi valjda pomislila slati tako ovim svojima. lol!

Prošlo mi je kroz glavu. smeh

Poncha ::

A da samo iskače, uopće ne čudi. Ali nema veze, i to da čar gledanju. A ako bude radnja zanimljiva, možda ti toliko ne bude odvraćalo pozornost.

Kad si kod iskakanja, meni iskaču oglasi vezani za seriju.  smeh Npr. ovo. Mislim da bi za tebe bio idealan jedan ovakav ili možda majica. lol!

Jao, ovo i meni stalno iskače. :cereeeeek: smeh  

Kako me poznaješ, to bi mi definitivno bilo idealno. naklon Mada ima toliko slatkih stvari, tačno bih potrošila tri plate na sve ove majice, dukserice, japanke, peškire... lol! Muzička kutija pod obavezno. :cereeeeek:  lol!

Poncha ::
Ma povezani smo mi. lol!  ;)

Ben diyorum ya. lol!

Poncha ::
Ma, nisam to mislila. Znaš ono kad nekoga dižeš u oblake pa to nekome ide na živce... lol!

naklon Aferin kiz. Vidiš, zbog ovog i je poseban. smeh

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Volim ja ovo naše jednoumlje i što si se složila sa mnom. lol!

I ja, oduvek. :cereeeeek:  smeh

Poncha ::
Ako i Pavel nije davao komplimente njenom imenu i ako voli svoje ime, ovo Denverovo će biti pun pogodak. Ask će to biti. Neće moći stati na Monicinu stranu kad ju je ova počastila uvredama.

Ma ionako me je samo iznervirala što sam videla da gleda to, inače nije vredna ikakvog komentarisanja. lol!

Poncha ::
Ti me zezaš? Tako nešto izašlo?

Ne zezam, tražila sam te članke, ali su u međuvremenu nestali u moru novih, pošto bukvalno svaki dan iskače nešto novo. I samo u krug, jedni objave, drugi odmah copy/paste... rolleyes

Poncha ::
Nego, što je bilo s ovim?

U ovoj grupi na FB su se masovno djevojke bacile na repriziranje Mažora i Pavela. Možda  ti već i znaš to.

Pa to je to što sam rekla da su ga ponovili sa partnerkom. To čekam, gleda se bilo dobro ili ne, par im je u startu garancija. :cereeeeek:

Otkud bih znala? lol!
Baš lepo što gledaju Mažora. :cereeeeek: Danas je ovo iskočilo. Sad se prikazuje u Španiji i Češkoj. bravo
https://www.instagram.com/p/CEle8gDHDzc/

Video Pavel da mu preti Španija, pa rešio da joj pokaže. lol!

Poncha ::
Nego, kad sam vidjela ovo mislila sam se da te pitam ili ne, a ti obožavaš postavljati teška pitanja... Jer preteško je. Trebala bi izabrati 4 lika i ne samo iz jedne države i jedne produkcije... Ne trebaš druge pitati. I ne samo serije lik. Oha... I sigurno bi mi rekla da i ja odgovorim. Ali ako baš hoćeš sebi razbijati glavu, onda 4 lika pa ograniči na serije diljem svijeta. lol!

Jao Poncha, ubiću te! jao
Slično nešto me je Sparks juče pitala, vidi. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 SU7lI3GxS-c

Čekaj, znači koliko sam shvatila treba da izaberem 4 omiljena lika iz serija?
Aj ovako - Turci: Eysan, Bihter, Emir, Hulya iz HS.
Rusi: Igor, Vlad, Šef iz Kuhinje, Maksov lik iz najnovije serije.
Španci: Berlin, Profesor, Denver, Hache.
Koja produkcija mi je još ostala?lol!

Aj sad ti. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyTue Sep 01, 2020 8:23 pm

Vrlo važna vest, Pavel je juče ovo okačio na svoj stori, što će biti prva žena posle razvoda sa kojom se zvanično slikao i još je označio, a da je provodio vreme sa njom.
https://www.instagram.com/p/CEk3-1YlVH4/

I kad sam kod Pavela još jedna vest - danas je Timofej krenuo u školu. Ovo dvoje su bili na istom mestu, udisali isti vazduh i prošlo je sve bez skandala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Sep 02, 2020 9:27 pm

Mrs BugeVuge ::
Gde si ti do sad? lol!

Na tvoju (ne)sreću ben hala burdayim, nisi me se riješila. Nego svaki put kad sam htjela sjesti za laptop je okrenulo nevrijeme.

Mrs BugeVuge ::
Ma dobro, kako god ti kažeš. lol!

Nisam sigurna da sam dobro shvatila ovo. smeh Kao, kako ja kažem i onda taj smajlić. smeh

Mrs BugeVuge ::
Da znaš da si u pravu za Ursulu.

I ti si takvog dojma ili je nešto rekla? wow

Mrs BugeVuge ::
Jao, ovo i meni stalno iskače. :cereeeeek: smeh  

Kako me poznaješ, to bi mi definitivno bilo idealno. naklon Mada ima toliko slatkih stvari, tačno bih potrošila tri plate na sve ove majice, dukserice, japanke, peškire... lol! Muzička kutija pod obavezno. :cereeeeek:  lol!

Lako meni što tebi iskače, ali zašto meni danima? lol!

Samo nemoj previše potrošiti, štedi malo ako misliš negdje otputovati kad ti otvore granice. lol! Potrošit ćeš sve pare na ove sitnice i onda kad bude mene trebalo zvati u goste nećeš me ni ugostiti kako treba u Moskvi. :P

Nego, reci ti meni, što tvoji cucklar kažu na seriju, kraj serije, falan filan, i na Pavela i rastavu.

Mrs BugeVuge ::
Ben diyorum ya. lol!

I više nego što izgleda. smeh Ali nisi ni ti daleko od ovog svog.

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh

Oh, nego jesi li ti vidjela njega friško? Mislim, jesi li u toku s ičim? Jer u zadnjih par dana ima svega i svačega, od projekata do privatnoga. Bu arada, odgleda li ti MA? Jer izašla je najava za 3. epizodu.

Mrs BugeVuge ::
Otkud bih znala? lol!
Baš lepo što gledaju Mažora. :cereeeeek: Danas je ovo iskočilo. Sad se prikazuje u Španiji i Češkoj. bravo
https://www.instagram.com/p/CEle8gDHDzc/

Imaš i ti svog insajdera, špijuna, ovu s kojom smišljaš teška pitanja galiba.
I onda mene optužuješ da ja tebi postavljam teška pitanja, a vi sebi još i teža.

Da, gledaju Mažora opet. Nisi ti jedina na Balkanu koja je luda za serijom, heberin olusn.  lol! Čuvaj ti Pavela dobro.

A ovo da počinje prikazivanje sam vidjela. Sad se i tih fanica čuvaj jer, pazi, one su jako (da se lijepo izrazim) uporne.  ;)

Mrs BugeVuge ::
Video Pavel da mu preti Španija, pa rešio da joj pokaže. lol!

Parafrazirat ću tebe - čuo te da šaraš, tražiš mu dvojnike pa prešao na njihovo tržište. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jao Poncha, ubiću te! jao
Slično nešto me je Sparks juče pitala, vidi. lol!

Meni kažeš, a same sebi komplicirate. I nisam ti rekla da odgovoriš, nego mi je, kad sam vidjela to i čitala ispod prethodne odgovore, palo na um da ti voliš takve stvari. lol! I da ako baš želiš, odgovoriš. Ali mislim da si shvatila pogrešno. Ili i ti ili ja nismo baš dobre s engleskim. Ja sam shvatila da se ne odnosi na jednu produkciju nego na cijeli svijet. I mislim da se ne odnosi samo na serije. Dakle, poanta je da si trebala napisati SAMO 4 lika, ukupno. Ne po 4 iz svake države i produkcije.

Mrs BugeVuge ::
Čekaj, znači koliko sam shvatila treba da izaberem 4 omiljena lika iz serija?
Aj ovako - Turci: Eysan, Bihter, Emir, Hulya iz HS.
Rusi: Igor, Vlad, Šef iz Kuhinje, Maksov lik iz najnovije serije.
Španci: Berlin, Profesor, Denver, Hache.

Mislim da sad od ove tri podskupine trebaš izabrati glavnu četvorku. lol!
Ako je ovim redoslijedom - znači li to Eysan, Igor, Vlad, Berlin? lol!

Hache je film što je u redu s obzirom na to da je reklo fikcijski lik (nije reklo da se samo na serije odnosi), ali eto, ja sam napisala da se ograničiš na serije (ako želiš mučiti se i odgovarati).

Mrs BugeVuge ::
Koja produkcija mi je još ostala?lol!

Balkan, Meksiko, SAD... lol! Kad si već krenula s općenarodnim veseljem.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Aj sad ti. :P

Ja nisam kao ti. Ovdje ne mogu igrati objektivno i tko je najbolje pisani lik. Mogu, eventualno, reći koji su me likovi iz serija dobili i osvojili za vrijeme gledanja serije i kojih se rado sjetim, koje mogu onako pomalo reprizirati, znaš da ja ne repriziram baš. Pa sam od njih izabrala.

Buyrum pa gledaj. (Posudila sam gifove, nije mi se sad radilo.) Moja četvorka je nesavršeno savršena.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 YKvm9kI Cunku za njega ne treba ništa reći. Valjda si znala da je on tu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 1b23cx4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Tumblr_oktswf54gh1uafo4no7_250

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Original (Ovaj pored njega mi je isto u srcu i uvijek će biti, ali nažalost, može samo četiri lika).

I

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 NeedySplendidArchaeopteryx-small A ne mogu ni njega preskočiti, nekad davno sam bila mlada.  lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Source Uočavaš li neku sličnost?  lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 CsBb

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 3861-miguel-arango

I
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 3fa3a90928fb22a93930b51a105ffa34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Original

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Original

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Original Bebegim benim, slatkiš moj. Zlato moje.

I
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 B6f89ad3751b2eefdee28fe50e2db3d3 Nestaško, koji mi je bio super i išao na živce, ali doprio je do mene.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Tumblr_n79o6cMQWF1sfhlxko2_250

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Tumblr_n3q5cy0TC71s23osoo2_250

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Original

Bence, poznaješ ih sve, pa ti ih ne treba predstavljati.  lol!

I ovo ne znači da nema boljih, ima, ali eto, ove neke sam kroz godine najviše izlizala pa onda valjda trebaju biti na toj listi. Žao mi je što sam neke zakinula, da radim ovako kao ti po državama, puno bi se njih još našlo na listi, ali yani, kad se suziti treba onda biraš samo ono što prvo padne na um, što je najsvježije zbog nečega.

Mrs BugeVuge ::
Vrlo važna vest, Pavel je juče ovo okačio na svoj stori, što će biti prva žena posle razvoda sa kojom se zvanično slikao i još je označio, a da je provodio vreme sa njom.
https://www.instagram.com/p/CEk3-1YlVH4/

I kad sam kod Pavela još jedna vest - danas je Timofej krenuo u školu. Ovo dvoje su bili na istom mestu, udisali isti vazduh i prošlo je sve bez skandala. lol!

A to znači što točno? Trebam li se ja brinuti ili pripremiti maramice?

Neka je sretno malenom! A nije izašao neki vlog ili nešto?  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Sep 02, 2020 11:52 pm

Imamo tursku podelu za GoT!!! lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 9Iu_TB1Eceg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Sep 02, 2020 11:53 pm

Za potpis. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Tenor
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Sep 03, 2020 12:04 am

Sad prelazimo na loše vesti. lol!

Taman kad sam se ponadala da su prestali snimci sa seta, jer ih poslednjih par dana skoro uopšte nije bilo - ovo se pojavilo. suze Razjasnilo se: ovaj lik igra Tokijinu neprežaljenu ljubav (ne znam dal' sam ovde pisala o tome mislilac ako nisam: pre same pljačke i pre nego što je našao Profesor, Tokio je bežala od policije nakon što je njen momak poginuo zbog nje). Potpuno mi je upropašćen doživljaj ove scene kad bude bila u seriji, ali potpuno. placljivko

https://www.instagram.com/p/CEm8jvQAbHl/
https://www.instagram.com/p/CEnAr68AdlA/
https://www.instagram.com/p/CEnA4PPAPpb/

A na stranu da mi je sad još više žao što Mario ne igra ovaj lik. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Sep 03, 2020 12:10 am

Druga loša vest. lol!
Lepo sam ja imala osećaj, Agata se samo primirila i čekala da pusti novu bombu. lol!
Izašao je novi vlog, prvo sam htela da gledam, ali sam onda rešila da joj ne pridajem pažnju jer ne zaslužuje plus svakako ću saznati iz novina šta je lupetala. Ali se lepo nalupetala i propisno popljuvala Pavela. Naravno. kafa U jednoj sceni je čak snimala svoj telefonski razgovor sa Pavelom, mislim da im sad zadire u privatnost više nego dok su bili zajedno. aurika

"Misterija" oko UK je "rešena": glavni producent joj je dostavio samo 3 epizode, a tražio da pročita ugovor bez da je pročitala svih 10.

Bar je Pavel blokirao, pa mi je lakše. lol! naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Sep 03, 2020 12:40 am

Poncha ::
Na tvoju (ne)sreću ben hala burdayim, nisi me se riješila. Nego svaki put kad sam htjela sjesti za laptop je okrenulo nevrijeme.

Nije te bilo tri dana, yani, beležim izostanke. lol!

Poncha ::
Nisam sigurna da sam dobro shvatila ovo. smeh Kao, kako ja kažem i onda taj smajlić. smeh

Upravo tako kako sam stavila. lol! smeh

Poncha ::
I ti si takvog dojma ili je nešto rekla? wow

Nije ona ništa rekla, ali ja sam takav utisak stekla.
Od glumaca su se izjašnjavali samo Pedro i Alba, zato sam ih i istakla, ona je bez problema rekla kako joj je Pedro najdraži iz ekipe, dok je Pedro ishvalio njen senzibiltet i glumački talenat, i nazvao je boginjom. :cereeeeek:

Poncha ::
Lako meni što tebi iskače, ali zašto meni danima? lol!

Samo nemoj previše potrošiti, štedi malo ako misliš negdje otputovati kad ti otvore granice. lol! Potrošit ćeš sve pare na ove sitnice i onda kad bude mene trebalo zvati u goste nećeš me ni ugostiti kako treba u Moskvi. :P

Nego, reci ti meni, što tvoji cucklar kažu na seriju, kraj serije, falan filan, i na Pavela i rastavu.

Pa zato što i meni iskače, mora onda i tebi. lol!

Dogru diyorsun. smeh Ovo je zapravo idealno vreme da se uštede pare za put posle kad otvore granice. lol!

Pavel trenutno nije aktuelan, tj. mala se razmišlja o reprizi, a tvoj miljenik se nervira. lol!
Glavna tema je LCDP. Izanalizirali smo sve živo. Uči se i španski. :cereeeeek:

Poncha ::

I više nego što izgleda. smeh Ali nisi ni ti daleko od ovog svog.

Ask iste. :cereeeeek:

Poncha ::
Oh, nego jesi li ti vidjela njega friško? Mislim, jesi li u toku s ičim? Jer u zadnjih par dana ima svega i svačega, od projekata do privatnoga. Bu arada, odgleda li ti MA? Jer izašla je najava za 3. epizodu.

Ništa me ne pitaj, ništa nisam stigla, ni Maria, ni MA, ništa. smeh
Moraćeš da mi u kratkim crtama prepričaš šta se bitno dogodilo u prve dve epizode, da bih mogla da se uključim u 3, pa ću posle da nadoknađujem ako stignem.

A sad Caga - šta je stiglo?

Poncha ::

Imaš i ti svog insajdera, špijuna, ovu s kojom smišljaš teška pitanja galiba.
I onda mene optužuješ da ja tebi postavljam teška pitanja, a vi sebi još i teža.

Da, gledaju Mažora opet. Nisi ti jedina na Balkanu koja je luda za serijom, heberin olusn.  lol! Čuvaj ti Pavela dobro.

A ovo da počinje prikazivanje sam vidjela. Sad se i tih fanica čuvaj jer, pazi, one su jako (da se lijepo izrazim) uporne.  ;)

Mrs BugeVuge ::
Video Pavel da mu preti Španija, pa rešio da joj pokaže. lol!

smeh
Napravile smo tursku podelu GA, GoT, rusku podelu AFK, Sona, srpsku podelu VMLj, Anke... smeh smeh smeh smeh smeh smeh Plus smo napisale scenario za Cansuinu i Kivinu seriju (made by Sparks) i Pavelovu i Lizinu (made by me).lol! smeh

E da, kad smo kod habera - Pavel je danas slikao kako sluša Gorana Bregovića. :cereeeeek: lol!
Btw, šta kažu na Mažora sad?

Eeee, Sokolovskog da mi ostave na miru, eno im Casas, Jaime, Miguel... lol!

Poncha ::

Parafrazirat ću tebe - čuo te da šaraš, tražiš mu dvojnike pa prešao na njihovo tržište. lol!

smeh naklon :cereeeeek:

Poncha ::
Meni kažeš, a same sebi komplicirate. I nisam ti rekla da odgovoriš, nego mi je, kad sam vidjela to i čitala ispod prethodne odgovore, palo na um da ti voliš takve stvari. lol! I da ako baš želiš, odgovoriš. Ali mislim da si shvatila pogrešno. Ili i ti ili ja nismo baš dobre s engleskim. Ja sam shvatila da se ne odnosi na jednu produkciju nego na cijeli svijet. I mislim da se ne odnosi samo na serije. Dakle, poanta je da si trebala napisati SAMO 4 lika, ukupno. Ne po 4 iz svake države i produkcije.

Nisam dobro pročitala tvoj deo, a ovo nisam ljudski ni pogledala. smeh
Da, trebalo je samo 4 fiktivna lika koja volim, nevažno dal' su iz serije, filma, knjige... Ali me zbunila slika ovih likova iz turskih serija, a i ovo mi je dalo vetar u leđa Ali ako baš hoćeš sebi razbijati glavu, onda 4 lika pa ograniči na serije diljem svijeta. lol!

Poncha ::
Mislim da sad od ove tri podskupine trebaš izabrati glavnu četvorku. lol!
Ako je ovim redoslijedom - znači li to Eysan, Igor, Vlad, Berlin? lol!

Hache je film što je u redu s obzirom na to da je reklo fikcijski lik (nije reklo da se samo na serije odnosi), ali eto, ja sam napisala da se ograničiš na serije (ako želiš mučiti se i odgovarati).


E pošto neću da otežavam sebi život i sužavam izbor, neka ti bude tako kako je ispalo. lol!

Njega sam ubacila da ne bude baš da su mi svi likovi iz LCDP, previše je nekako. lol! Plus ga stvarno volim, ali znam da je film...

Poncha ::
Balkan, Meksiko, SAD... lol! Kad si već krenula s općenarodnim veseljem.  lol!

smeh smeh smeh smeh smeh
SAD i Britanija: Tomas Shelby, Jon Snow, Chuck Bass, Lucas Scot.
Meksiko: Rubi, Rubi, Rubi, Rubi. lol!

Mislim da su sad svi kriterijumi zadovoljeni. lol!

Poncha ::

Ja nisam kao ti. Ovdje ne mogu igrati objektivno i tko je najbolje pisani lik. Mogu, eventualno, reći koji su me likovi iz serija dobili i osvojili za vrijeme gledanja serije i kojih se rado sjetim, koje mogu onako pomalo reprizirati, znaš da ja ne repriziram baš. Pa sam od njih izabrala.

Buyrum pa gledaj. (Posudila sam gifove, nije mi se sad radilo.) Moja četvorka je nesavršeno savršena.

Pa čoveče kako sam zaboravila na Kerema! wow facepalm
Dakle, korigujem listu: Eysan, Bihter, Emir, Kerem. Aaaaaaaaaa, prosto ne mogu da verujem da mi se omakla ovakva greška.

Btw, ben sevdim tvoju listu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Bence, poznaješ ih sve, pa ti ih ne treba predstavljati.  lol!

Tabiki. he-he

Poncha ::
I ovo ne znači da nema boljih, ima, ali eto, ove neke sam kroz godine najviše izlizala pa onda valjda trebaju biti na toj listi. Žao mi je što sam neke zakinula, da radim ovako kao ti po državama, puno bi se njih još našlo na listi, ali yani, kad se suziti treba onda biraš samo ono što prvo padne na um, što je najsvježije zbog nečega.

Sad kad si stavila Kerema, setih se još jednog genijalnog Sparksinog pitanja. lol!

Koje ti pice ide uz kog glumca?
Pica: vino, votka, viski, sampanjac, aperol
Glumci: EAD, Kenan I, Ibrahim Celikkol, Murat Yildirim, Kerem Bursin


Bursin mi je bio asocijacija, jer smo obe njega povezale sa šampanjcem. smeh

Sad još jednom - dopala mi se tvoja lista. Iskreno, i ja sam prvo stavljala likove koje najviše volim i odmah mi padnu na pamet, a poklopilo se da su to i najbolje napisani likovi. lol!
Ali stvarno sam morala da ih odvojim po državama, ne vredi drugačije.

Poncha ::
A to znači što točno? Trebam li se ja brinuti ili pripremiti maramice?

Neka je sretno malenom! A nije izašao neki vlog ili nešto?  lol!

Zapravo ništa strašno, ispostavilo se da je bezopasna drugarica, ali filteri koje je stavio su napravili problem, tj. uzbunu. lol!

Odgovor ti je stigao u međuvremenu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Sep 03, 2020 9:19 pm

Mrs BugeVuge ::
Imamo tursku podelu za GoT!!! lol!

Ne mogu komentirati jer seriju nisam gledala, ali yani, ako je Caga u toj seriji trebao biti neki čupavi, ajde ga poštedite toga, tj. poštedite mu fanove jer mi ih je dosta zadnjih (mjesec) dana. ;)

Mrs BugeVuge ::
Za potpis. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Ovo neka samo u linku bude, lutfen. Ne trebam valjda ispod svakog posta gledati njih. lol!

Mrs BugeVuge ::
Sad prelazimo na loše vesti. lol!

Taman kad sam se ponadala da su prestali snimci sa seta, jer ih poslednjih par dana skoro uopšte nije bilo - ovo se pojavilo. suze Razjasnilo se: ovaj lik igra Tokijinu neprežaljenu ljubav (ne znam dal' sam ovde pisala o tome mislilac ako nisam: pre same pljačke i pre nego što je našao Profesor, Tokio je bežala od policije nakon što je njen momak poginuo zbog nje). Potpuno mi je upropašćen doživljaj ove scene kad bude bila u seriji, ali potpuno. placljivko

https://www.instagram.com/p/CEm8jvQAbHl/
https://www.instagram.com/p/CEnAr68AdlA/
https://www.instagram.com/p/CEnA4PPAPpb/

A na stranu da mi je sad još više žao što Mario ne igra ovaj lik. suze

Aj, bar sam pogodila dvije stvari. Da je to neki Tokijin sevgili, a i da je neki prije Profesora i bande. lol! Znači nije inspektor kako si ti rekla na početku da je bila teorija? Ali, definitivno su ti pokvarili gledanje. Šteta.

Mrs BugeVuge ::
Druga loša vest. lol!
Lepo sam ja imala osećaj, Agata se samo primirila i čekala da pusti novu bombu. lol!
Izašao je novi vlog, prvo sam htela da gledam, ali sam onda rešila da joj ne pridajem pažnju jer ne zaslužuje plus svakako ću saznati iz novina šta je lupetala. Ali se lepo nalupetala i propisno popljuvala Pavela. Naravno. kafa U jednoj sceni je čak snimala svoj telefonski razgovor sa Pavelom, mislim da im sad zadire u privatnost više nego dok su bili zajedno. aurika

"Misterija" oko UK je "rešena": glavni producent joj je dostavio samo 3 epizode, a tražio da pročita ugovor bez da je pročitala svih 10.

Bar je Pavel blokirao, pa mi je lakše. lol! naklon  

Nju bi trebalo tužiti za ta objavljivanja privatnih razgovora. Nisu više obitelj i na to nema pravo.
Ja se sad već pitam radi li to sve u dogovoru s Pavelom, jer ovo je apsurd.

Na čemu ju je blokirao? To kad ga je zvala pa snimala ili?

Mrs BugeVuge ::
Nije te bilo tri dana, yani, beležim izostanke. lol!

Piši ti, bilježi slobodno. Da sam ja bilježila izostanke svima zadnjih nekoliko godina, oha.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa zato što i meni iskače, mora onda i tebi. lol!

Dogru diyorsun. smeh Ovo je zapravo idealno vreme da se uštede pare za put posle kad otvore granice. lol!

Pavel trenutno nije aktuelan, tj. mala se razmišlja o reprizi, a tvoj miljenik se nervira. lol!
Glavna tema je LCDP. Izanalizirali smo sve živo. Uči se i španski. :cereeeeek:

smeh smeh smeh smeh Ma nemoj.

Je. Idealno je vrijeme, ali galiba ćeš ti sve pare spičkati do tada.

Zašto se on nervira? Zato što će mala gledati opet Pavela (a mislio je da ga se riješio) ili zbog kraja serije? tuzni
Yani, što bi se nešto radilo, tek je početak, bitnije je sve analizirati. smeh Ali hajde, eto nešto i dobro, jezik se uči.

Mrs BugeVuge ::
Ništa me ne pitaj, ništa nisam stigla, ni Maria, ni MA, ništa. smeh
Moraćeš da mi u kratkim crtama prepričaš šta se bitno dogodilo u prve dve epizode, da bih mogla da se uključim u 3, pa ću posle da nadoknađujem ako stignem.

A sad Caga - šta je stiglo?

Ne mogu ti ja to u kratkim crtama nikako. Uglavnom, imaš u kompaniji 4 menadžera (bilo ih je pet, ali je jedan umro) i tri pomoćnika (jedna pomoćnica je kći najambicijoznijeg među menadžerima, ali nitko ne zna da mu je ona kći). U ovom nastavku, u kojem će Caga biti, jedna pomoćnica (ta kći) ima zadatak doći do Cage, a to će biti malo teže cunku Caga iste - bio u seriji, bilo privatno lol! . A izgleda da će uz nju u pronalasku Cage biti jedan od glumaca, mlada nada te agencije, dečko koji stalno pravi neke probleme, a ta ista malecka ga izlači iz sranja. Nadam se da će se i on nakon susreta s Cagom dozvati pameti.  smeh
Uglavnom, evo fragiji.



Ova mala sam ja. Pljunuta.  lol! Na reakciju o Cagi mislim.

Bolje da ti ne pišem, raspisala bih se i ne bih stala pet dana. facepalm Uglavnom, aktualna je serija, Caga je trenutno jako komentiran na društvenim mrežama, ali možda i najmanje zbog serije, najviše zbog izgleda (a ujedno i filma) i privatno gdje je bio i s kim. I snimanje filma je pri kraju. To bi ti bilo zbilja u najkraćim crtama.
Uglavnom, ovo su njegova izdanja za seriju i film i privatno:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 2791566_e27eb5da3551674f3b1af74a7535ce17_640x640 i ako te zanima više slika klikni ovdje. Ali ih svejedno ne komentiraj, u slučaju da Sara navrne 'vamo. lol! Bio je kum tipu s kojim je radio na Protectoru. Mislim, čisto za one koji misle da se Caga ne druži na setu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Eg7CIVaXcAMzjz7?format=jpg&name=medium

Eto, i iako su ga svi napali, možda i nije baš tako debeo kako svi pišu. :JeNamjernoSamStavilaSlikeKojeMeniPašu:

A ovo je u filmu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Eg_Xk3OXkAAs-jC?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 40544013-D12-A-4-D8-D-8-CF7-E4-B5-AC1-F9767 :cereeeeek: placljivko

Mrs BugeVuge ::
Napravile smo tursku podelu GA, GoT, rusku podelu AFK, Sona, srpsku podelu VMLj, Anke... smeh smeh smeh smeh smeh smeh Plus smo napisale scenario za Cansuinu i Kivinu seriju (made by Sparks) i Pavelovu i Lizinu (made by me).lol! smeh

Kako ćeš imati vremena išta gledati kad se bavite rimejkovima i snimanjima novih serija. :P A agenciju onu nismo ni stavili u pogon.

Mrs BugeVuge ::
Btw, šta kažu na Mažora sad?

Nisam sigurna, mislim da se bave s njegovim privatnim životom i s kim živi sad.  lol! Bu arada, tko glumi u novoj sezoni Mažora s njim?

Mrs BugeVuge ::
E pošto neću da otežavam sebi život i sužavam izbor, neka ti bude tako kako je ispalo. lol!

Njega sam ubacila da ne bude baš da su mi svi likovi iz LCDP, previše je nekako. lol! Plus ga stvarno volim, ali znam da je film...

To hoćeš reći da sam pogodila, ali nećeš da priznaš, ili da ti se baš ne sužava?  lol!

Ma, ja sam se ograničila samo na serije da mi bude lakše jer pišem samo što mi prvo padne na um. Kad puno misliš, ne možeš.

Mrs BugeVuge ::
SAD i Britanija: Tomas Shelby, Jon Snow, Chuck Bass, Lucas Scot.
Meksiko: Rubi, Rubi, Rubi, Rubi. lol!

Mislim da su sad svi kriterijumi zadovoljeni. lol!

Ja te tvoje ne znam.  lol! Osim Lucasa i Rubi. Ali da Meksiko nema četvero ljudi nego samo jednu, ma daj. Ok, ženski su likovi uglavnom koma, ali sad baš tako. I ja sam jedina galiba koja nije fan nje.

Mrs BugeVuge ::
Pa čoveče kako sam zaboravila na Kerema! wow facepalm
Dakle, korigujem listu: Eysan, Bihter, Emir, Kerem. Aaaaaaaaaa, prosto ne mogu da verujem da mi se omakla ovakva greška.

Btw, ben sevdim tvoju listu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ne znam ja. Očito ti nije toliko drag kad ga se nisi sjetila i kad te trebao netko podsjetiti, odnosno, očito ti ima dražih.  lol!

I meni se moja lista sviđa. Jučer, kad sam postavila, više puta sam ušla i gledala u moj odabir.  :cereeeeek:  <3 A i danas sam isto stala malo gledati ovu ljepotu.

Mrs BugeVuge ::
Koje ti pice ide uz kog glumca?
Pica: vino, votka, viski, sampanjac, aperol
Glumci: EAD, Kenan I, Ibrahim Celikkol, Murat Yildirim, Kerem Bursin

Bursin mi je bio asocijacija, jer smo obe njega povezale sa šampanjcem. smeh

Sad još jednom - dopala mi se tvoja lista. Iskreno, i ja sam prvo stavljala likove koje najviše volim i odmah mi padnu na pamet, a poklopilo se da su to i najbolje napisani likovi. lol!
Ali stvarno sam morala da ih odvojim po državama, ne vredi drugačije.

Ja samo znam da meni uz viski ide Emir i nitko drugi (i mislim da je za vrijeme AFK-a on bio hodajuća reklama), za Ibru nekako najviše raki... Za ostale ne znam. Kerem je neka finoća, za njega neka bude šampanjac onda.

Ajde kad vam već do tih igrica, volim se i ja igrati. Stavi neku listu glumaca i neku stvar koja ti nekako najviše ide uz njih, prva padne na um.
Tipa Emir - čaša ili boca viskija, Caga - riba (ribolov). Jesi li shvatila?

Mrs BugeVuge ::
Sad još jednom - dopala mi se tvoja lista. Iskreno, i ja sam prvo stavljala likove koje najviše volim i odmah mi padnu na pamet, a poklopilo se da su to i najbolje napisani likovi. lol!
Ali stvarno sam morala da ih odvojim po državama, ne vredi drugačije.

Ma mogla si, nisi htjela. Ali dobro. Neka ti bude, znam te ja dobro. Dosta ti je pogledati potpis.  ;)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Sep 04, 2020 5:37 pm

Poncha ::
Ne mogu komentirati jer seriju nisam gledala, ali yani, ako je Caga u toj seriji trebao biti neki čupavi, ajde ga poštedite toga, tj. poštedite mu fanove jer mi ih je dosta zadnjih (mjesec) dana. ;)

Kao prvo - moja je podela, tako da nemaš prava da se žališ. lol!
Kao drugo - dobio je najbolji lik u seriji da igra. lol!

A što se tiče brade - bila bi mu duplo manja nego što je sad u RL. :P

Poncha ::

Ovo neka samo u linku bude, lutfen. Ne trebam valjda ispod svakog posta gledati njih. lol!

molimmmm Ayip vallah. durica

Poncha ::

Aj, bar sam pogodila dvije stvari. Da je to neki Tokijin sevgili, a i da je neki prije Profesora i bande. lol! Znači nije inspektor kako si ti rekla na početku da je bila teorija? Ali, definitivno su ti pokvarili gledanje. Šteta.

Prvo sam htela da napišem kako si pogodila, a onda sam pročitala da nije inspektor nego taj bivši i totalno se ubedačila. tuzni
Samo, čim snimaju te flešbekove, znači da Tokio još nije prežalila tog momka, što će značiti da Rio ima male šanse. Jedino ako te scene igraju važne delove oko sadašnje pljačke, to je onda druga stvar. A to bi bilo i još zanimljivije.

Poncha ::

Nju bi trebalo tužiti za ta objavljivanja privatnih razgovora. Nisu više obitelj i na to nema pravo.
Ja se sad već pitam radi li to sve u dogovoru s Pavelom, jer ovo je apsurd.

Na čemu ju je blokirao? To kad ga je zvala pa snimala ili?

Pa ja bih je stvarno tužila na njegovom mestu i to ne samo za ovo, mnogo ranije bih je za puno toga još urnisala da sam na njegovom mestu.

Na instagramu. Nema veze sa ovim, za ovo verovatno ni ne zna. Agata se žalila kako ne zna šta on objavljuje jer je blokirao. naklon  smeh

Poncha ::
Piši ti, bilježi slobodno. Da sam ja bilježila izostanke svima zadnjih nekoliko godina, oha.  lol!

O da dogru vallah. smeh

Poncha ::
smeh smeh smeh smeh Ma nemoj.

Je. Idealno je vrijeme, ali galiba ćeš ti sve pare spičkati do tada.

Zašto se on nervira? Zato što će mala gledati opet Pavela (a mislio je da ga se riješio) ili zbog kraja serije? tuzni
Yani, što bi se nešto radilo, tek je početak, bitnije je sve analizirati. smeh Ali hajde, eto nešto i dobro, jezik se uči.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

I zbog jednog i zbog drugog. smeh
U kakvim uslovima radimo, dobro i radimo. lol!

Poncha ::
Ne mogu ti ja to u kratkim crtama nikako. Uglavnom, imaš u kompaniji 4 menadžera (bilo ih je pet, ali je jedan umro) i tri pomoćnika (jedna pomoćnica je kći najambicijoznijeg među menadžerima, ali nitko ne zna da mu je ona kći). U ovom nastavku, u kojem će Caga biti, jedna pomoćnica (ta kći) ima zadatak doći do Cage, a to će biti malo teže cunku Caga iste - bio u seriji, bilo privatno lol! . A izgleda da će uz nju u pronalasku Cage biti jedan od glumaca, mlada nada te agencije, dečko koji stalno pravi neke probleme, a ta ista malecka ga izlači iz sranja. Nadam se da će se i on nakon susreta s Cagom dozvati pameti.  smeh
Uglavnom, evo fragiji.

Aha, sad je jasno. Pa dobro, priča je baš simpatična, deluje zanimljivo. Kakva im je sad gledanost, jel' malo bolja?

Dobri su fragiji, ali opet premalo Cage. Aj u drugom ga ima više.
Ali ajme, kolika brada! jao Međutim, oči mu se sijaju. :cereeeeek:

Poncha ::
Ova mala sam ja. Pljunuta.  lol! Na reakciju o Cagi mislim.

smeh

Poncha ::
Bolje da ti ne pišem, raspisala bih se i ne bih stala pet dana. facepalm Uglavnom, aktualna je serija, Caga je trenutno jako komentiran na društvenim mrežama, ali možda i najmanje zbog serije, najviše zbog izgleda (a ujedno i filma) i privatno gdje je bio i s kim. I snimanje filma je pri kraju. To bi ti bilo zbilja u najkraćim crtama.
Uglavnom, ovo su njegova izdanja za seriju i film i privatno:

A sad možeš da pišeš. :P

Poncha ::

https://im.haberturk.com/2020/09/02/2791566_e27eb5da3551674f3b1af74a7535ce17_640x640.jpg i ako te zanima više slika klikni ovdje. Ali ih svejedno ne komentiraj, u slučaju da Sara navrne 'vamo. lol! Bio je kum tipu s kojim je radio na Protectoru. Mislim, čisto za one koji misle da se Caga ne druži na setu.
https://pbs.twimg.com/media/Eg7CIVaXcAMzjz7?format=jpg&name=medium

Ok, sve mi je jasno, sustum. smeh
Ali maska uspela da pokrije bradu, mašala. naklon  smeh  

Poncha ::
Eto, i iako su ga svi napali, možda i nije baš tako debeo kako svi pišu. :JeNamjernoSamStavilaSlikeKojeMeniPašu:

Ma nije se ugojio mnogo uopšte, to je sve vizuelni utisak zbog brade. Ona ga širi.

Poncha ::
A ovo je u filmu.

Hvatam se za glavu.

Poncha ::

" target="_blank" rel="nofollow">https://i.postimg.cc/1thPKCKY/40544013-D12-A-4-D8-D-8-CF7-E4-B5-AC1-F9767.png :cereeeeek:   placljivko

smeh tuzni
Aglama, biće bolje. cmok-cmok

Poncha ::
Kako ćeš imati vremena išta gledati kad se bavite rimejkovima i snimanjima novih serija. :P A agenciju onu nismo ni stavili u pogon.

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Nisam sigurna, mislim da se bave s njegovim privatnim životom i s kim živi sad.  lol! Bu arada, tko glumi u novoj sezoni Mažora s njim?

Uf, to me onda ne zanima, dosta sam se toga načitala kod Rusa. lol!
Znam na šta ciljaš, ali za sad nema nikakve zvanične potvrde o tome, sve se svodi na tračeve i ja odbijam da poverujem u to dok mi lično producenti ne potvrde.

Poncha ::
To hoćeš reći da sam pogodila, ali nećeš da priznaš, ili da ti se baš ne sužava?  lol!

Ma, ja sam se ograničila samo na serije da mi bude lakše jer pišem samo što mi prvo padne na um. Kad puno misliš, ne možeš.

Ovo drugo. lol! Na kraju krajeva neka ga tako kako je ispalo, sad ako krenem da lomim glavu ništa neću postići, samo ću još više upetljati, ovako se samo složilo. lol!

E pa upravo ovo.

Poncha ::
Ja te tvoje ne znam.  lol! Osim Lucasa i Rubi. Ali da Meksiko nema četvero ljudi nego samo jednu, ma daj. Ok, ženski su likovi uglavnom koma, ali sad baš tako. I ja sam jedina galiba koja nije fan nje.

To je zato što se jedino nje sećam od jakih i meni dragih likova, skoro sve ostalo sam pozaboravljala. smeh
I kako možeš da ne voliš Rubi, kako si uopšte mogla da gledaš meksičke serije, a ne budeš njen fan??? lol!

Poncha ::
Ne znam ja. Očito ti nije toliko drag kad ga se nisi sjetila i kad te trebao netko podsjetiti, odnosno, očito ti ima dražih.  lol!

I meni se moja lista sviđa. Jučer, kad sam postavila, više puta sam ušla i gledala u moj odabir.  :cereeeeek:  <3 A i danas sam isto stala malo gledati ovu ljepotu.

Mozak je meni davno otišao negde, ali dobro to sad nije bitno. lol!
Kako uopšte misliš da je moguće voleti sve ove likove i istog trenutka ih se svih setiti? lol!

I gifovi su super. :cereeeeek:

Poncha ::

Ja samo znam da meni uz viski ide Emir i nitko drugi (i mislim da je za vrijeme AFK-a on bio hodajuća reklama), za Ibru nekako najviše raki... Za ostale ne znam. Kerem je neka finoća, za njega neka bude šampanjac onda.

Ajde kad vam već do tih igrica, volim se i ja igrati. Stavi neku listu glumaca i neku stvar koja ti nekako najviše ide uz njih, prva padne na um.
Tipa Emir - čaša ili boca viskija, Caga - riba (ribolov). Jesi li shvatila?

Hmm... Aj da probam po obrazcu. lol!
Sokolovski - flaša bilo čega (moj čovek :cereeeeek:  smeh ), Pavel - tetovaže.
Vlad - slikanje, Stas - cigareta.

Poncha ::
Ma mogla si, nisi htjela. Ali dobro. Neka ti bude, znam te ja dobro. Dosta ti je pogledati potpis.  ;)

Šta god. smeh lol! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 13 of 28Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: