Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

Broj poruka : 10823
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 1:18 am

Muhtesem Ikili

Iako je epizoda možda imala pomalo praznog hoda, meni su svi likovi toliko zanimljivi da mi ni malo nije bilo dosadno.
U ovoj seriji mi se možda najviše sviđaju veze među likovima. Svi su nekako povezani prijateljstvom, ljubavlju, tu su jedni za druge i nema zlobe, zavisti, spletki. Žive u Istanbulu ali kada gledaš seriju kao da žive u nekoj maloj varoši nadomak Istanbula, kao da su svi tu kuća do kuće. Ima ta neka toplina koju volim i koje recimo skoro pa nikad nema u Ay yapimovim serijama, jer oni insistiraju na modernom. Tako se Barca i MKC ’ne vole’, ali uvek su tu jedan za drugog, iako je Nilufer MKCova sestra, a Yagmur bivša žena njih dve su najbolje prijateljice, Barca je dobar sa Yagmur, Feridun baba je dobar sa svima, svi ga obožavaju i svi uvek idu kod njega po savet, pa čak i mali MKC. Jer, Kaan je pravi mali MKC. Yuksel isto trenira strogoću, ali i on je uvek tu za njih. Kad pogledaš recimo SBA gde su svi bili u porodičnim vezama i svi su živeli u jednoj kući, ali nije se znalo ko koga više mrzi i ko će kome kad da smesti, ovo je sušta suprotnost i u današnje vreme retkost da svi ti ljudi zapravo čine jednu porodicu bez imalo zla. A i glumci nam to verno prenose, jer valjda vlada dobra energija među njima.

Može se reći da je sve nekako bilo u znaku parova u ovoj epizodi, jeste tu bio i Ekrem i policijski posao, ali ipak se sve vrtelo oko ova dva para. Najsmešniji mi je bio MKC koji svaku noć ide kod drugog direktora da priča o ljubavnim problemima. lol! Ali Yuksel mu objašnjava kroz fudbal i slatkiše kakav treba da bude. smeh Zato im je kaan na kraju održao lekciju sa Feridunom. naklon
Kad smo kod njih, onaj Barbaros je takav debil da opet treba da popije batine. Kao da mu nije bilo dosta batina, em je tužio MKCa i još ga provocira. aurika
A Yagmur bi da se j... a da joj ne uđe. Izvinjavam se zbog ovog ’kulturnog’ izraza lol! ali to najbolje opisuje njeno ponašanje. Ok, niko ne spori da je MKC težak, ali kao da to nije znala od početka, ne verujem da je postao takav par meseci pred kraj braka, sigurno je bio i pre takav.Voli on njega, voli on nju, imaju dete, ni jedno ne može da bude sa drugom osobom i šta sad glumi ludilo. Muči i sebe i njega i dete.

A Nilufer i Barca su mi odlični. Već se tu uveliko razvijaju emocije i već je Barca i provalio da ona oseća nešto prema njemu,ali provalio je i da je prepreka Yasemin. Zato je lepo seo i Yasemin ono kao uvijeno, ali ustvari vrlo direktno rekao da tu nema nikakve nade i mislim da je odlično postupio. Šta tu ima da se rasteže. Ali kad Yuksel na kraju sazna da je Barca taj, bolje da se Barca iseli iz Istanbula, tu će nastati haos. Još kad i MKC potvrdi svoje sumnje da je Nilufer zaljubljena u Barcu, pa on je gotov, lansiraće ga na Mesec. smeh

A tek događaji na poslu. smeh Prvo Volkan koji pokušava ponovo da se dodvori MKCu a to mu nikako ne ide. Vezuje se lisicama, daje otkaz, ne prihvata da bude Barcin pomoćnik, pa onda na kraju ipak hoće. smeh Ali ona žena koju je MKC našao da im bude insajder kod Ekrema. smeh smeh smeh

U jednom trenutku je izgledalo kao da će MKC biti stvarno ranjen, Barca mu je rekao da je dobar otac i to pre operacije, ali glupo bi bilo da nije imao pancir. Sva sreća da nisu ušli u tu logičku grešku i da su to odradili kako treba. A kako se Barca prepao. :cereeeeek:

Kada smo gledali fragman mislila sam da će Kaan biti otet, ali i to je na kraju ispala simpatična zavrzlama.

Da, super mi je što je Nilufer odmah saznala i za Barcinu ženu i za lampu pa će moći da bude oprezna po tom pitanju i neće praviti lapsuse.
A kada se oduševila onim stripom što je Barca dao za Kaana, a Yagmur joj kaže ako ti se sviđa neka bude tvoj. Ne mislim na strip. I Yagmur je odmah provalila o ćemu se tu radi. Ustvari svi su.

Yasemin s jedne strane mogu da razumem, zaljubljena je, Nilufer joj je prijateljica i grozno je da gledaš čoveka u kojeg si zajubljena sa prijateljicom, ali svejdno mi ide na živce. Nemam preterane argumente za to, jer bar za sada ne radi ništa loše, ali opet me nervira.

Imam jednu zamerku, kapiram da je Ahsen od početka planirana da dođe i da malo zaprži čorbu, ali scenarista preteruje sa njom. Mi ovde gledamo MKC-Yagmur i Barca-Nilufer parove i uopšte ne želim da slušam koliko se ova dvojica i dalje oduševljavaju sa Ahsen. Čak je MKC rekao nešti u fazonu prva ljubav je ona prava a druge su tu da zaboraviš onu prvu. To baš nije bilo potrebno, jer njegova glavna ljubav je Yagmur.
Uglavnom, i dalje ne možemo da povežemo ko je od njih bio sa njom, obojica tvrde da su bili.

E sad fragman... U epizodi je rečeno da je Ahsen ostala u onom požaru koji je izazvao Demiray i da od tada ne znaju ništa o njoj. To što je ne prepoznaju verovatno je posledica toga da je možda izgorela u požaru i posle imala plastične operacije. Vrlo sapuničarski detalj. A definitivno je došla da im se sveti. Jedino se nadam da će to kratko da traje pošto je koncepcija takva da neprijatelji dolaze i odlaze.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

Broj poruka : 17185
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 8:31 am

Mrs BugeVuge ::
Ponchitaaaaaa, odgledali mi klinci kraj!!!
Ajme, ceo čas (ali bukvalno ceo!) je otišao na tešenje, objašnjavanje radnje i polemisanje o kraju, trebalo je onome da prisustvuješ.

Da sam bar mogla biti prisutna toj "nastavi". Keske. Tako bih uživala. :cereeeeek: Ma čak i da sam ti došla u uvid na sat, ne bih ti zamjerila i pogledala bih kroz prste. lol!

Slikar je u fazonu Moraju da snime četvrtu sezonu, profesorka jel' ste Vi normalni, zar Vam se stvarno dopada onakav kraj?! smeh  Pa neće on otići u legende time što je umro, kako James Bond?! Ludite za njim, a ovamo Vam se sviđa što je poginuo. smeh
A mala... Samo ću da ti je citiram - Ono nije normalno!!! Jel' sam ja svih 16 sati uzastopno provela bez da jedem, spavam, dišem, učim, čak se ni tuširala nisam... Da bi mi oni priredili ono?! Gledam k'o na iglama, nit' šta razumem, dovoljno mi da ga gledam, i oni mi ga ubiju na kraju?! I to ko ga je ubio?! Majke mi, bolje da je ostao sa Vikom, lakše bih i to podnela, ono je pakao. Nikad nijednu rusku seriju više odgledati neću!
Ajde što je ispsovala Kaću najsočnijim psovkama (nisam imala srca da je utišavam po cenu da mi direktor uđe na čas smeh ), nego što vidim po njoj da je sva crvena i podbula od plakanja. Rekla je da ni u školu ne bi došla da nije imala čas kod mene. lol! I još me pita kako sam samo uspela da sve ovo vreme ćutim. smeh

E po ovome se vidi da su još mladi i dobri. naklon topić
Samo ogadile se maloj ruske serije, a ja mislila da ćeš imati družicu za ostale Pavelove projekte. lol!

Jesi li ih barem propisno utješila?

Slažem se.
Kad je počela oko noktiju, meni je došlo da je zadavim.
Zapravo, Gordana bi bila idealna svekrva za Lidiju. lol!

E, al' kad Gordana ima Antu. I izgleda nekog još koji živi u Zagrebu, a ne blesavog Juru.

Što je nadrljao? lol! Misliš da će ga zeznuti?

Mislim da bi rado bio daleko od nje.  lol!

S jedne strane sam umirala od smeha koliko su mi bili ludi onako uživljeni, a sa druge sam se setila kako je bilo meni i došlo mi da plačem.

Samo mi nemoj reći da si im se rugala ili smijala!  lol!

Sad oni vide kako ti možeš šutjeti.  naklon A i mali, jesi li mu rekla da je inteligentan i da je dobro pokopčao odmah sve onaj dan?

Da. I posebno mi je simpatično što sam otkrila za tu Pavelovu seriju neposredno pred premijeru Protectora. :cereeeeek:

Da.

Posle sam bacila pogled na neke scene i sad sam je se setila, ali ni tad mi se nije sviđala. Kad mi je Olesja u toj seriji bila preslatka za ovu. lol! Tako da, moje antipatije prema Agati sežu dugi niz godina, to je iskonski. lol!

Već si ti tada znala da će se ona naći nasuprot tebe i mučiti te.

Ja vidim, ozbiljno ti kažem. Prvo joj nudi posao, onda je zove, ne može bez nje... A ni on njoj nije ružan. lol!

Ubit će nas. Mi smo je već udale, požalit će što nam je rekla. lol! Yani, ima u ovome što kažeš. I meni se čini da se Sara njemu svidjela na svim poljima.

Primate li čistačicu? lol!  smeh

A canim, još će me to i dočekati za posao, pa rekoh možda bolje na vrijeme uhvatiti neku vezu za Istanbul.

Maksu jeste, prati ga na instagramu.

Vidiš ti Stanka. Dobar je kolega.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Ali jako je lepo otpevao ovo Divji cvit. :cereeeeek:

Smij se ti, samo se smij. Ja ne znam što ću od sramote. Ali u svoju obranu mogu reći da mali nema glas momčića, nego jedne zrele osobe. I kad govori :cereeeeek: i kad pjeva. :cereeeeek: Plus ono što govori jest zrelo.

Je. Volim ovaj njegov glas takoooo. :cereeeeek:
Bu arada, najdraži pjevač mu je Toše (i, nažalost, jedna od dvije neostvarene želje mu je cijeli život bila da upozna Tošu), a onda i Gibo, i voli Cetinskog.

Evo Ruskinje iznele rezultate nekog istraživanja, serija koja je u poslednjih mesec dana bila najviše puta klikana i tražena na yandexu je Mažor. <3 <3 <3

Ne čudi ni najmanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 9:11 am

Hvala ti na prijevodu, nemaš pojma koliko! naklon

Iako bih komentirala svaki od ogovara, neću, ali ovo trebam.

Sara Ulusoy ::
Završio si Šumarski fakultet. Postoji li poseban razlog?

Ljubav prema prirodi. Volim da se bavim zemljom, smiruje me. Završio sam srednju školu za poljoprivredu i prejzaž. Volim da gajim biljke. U mojoj kući u Zekeriyakoyu se stalno bavim zemljom, šišam travu, sećem drva, idem u šumu, bacam strele.

Znači dobro sam skužila pitanje.
Kad? Kad ga je uspio završiti?! Priznajem da to nisam znala. Mislila sam da je faks na pauzi, što bi se kod nas reklo - zamrznut.
Za školu i da voli i koliko voli prirodu sam znala, ali da je završio fakultet i šumarstvo :cereeeeek: nisam.

Ovo je možda u svim intervjuima koje sam ikad čula ono što me baš iznenadilo. Ali mi je drago zbog njega!

Čemu nikada ne možeš da kažeš ne?

Karniyarik, boranija (mislim da se na hrvatskom kaže mahune) i bosanski burek.

Da, boranija su mahune, kod mene se u dijalektu naziva i fažolet.

Da, koliko se sećam to je rekao i kada su ga intervjuisali pred Icerde. I jako mi se dopada taj njegov stav.

Da. U onom međusobnom intervjuu s Arasom. I meni je taj njegov stav odličan. I treba biti takav. naklon :cereeeeek:

To i nije nešto što može da se desi tako lako kao što si pitala. Sektor je mnogo, mnogo veći nego što izgleda. I ja sam sada u periodu pokušavanja. To i jeste razlog što sam otišao u Los Angeles. Želim da radim na ondašnjem tržištu, to mi je cilj i ako hoćeš to da radiš i bolje je biti lično sa ljudima u kontaktu. Ja sada napredujem samo tako što se upoznajem sa ljudima, usavršavam se i pokušavam da shvatim sektor. Ne želim da pravim brze korake, želim prvo da shvatim smisao i način rada pa da posle napravim korak. Učestvovanje u Netflixovom projektu je dobra podrška po tom pitanju. Period upoznavanja ljudi i stvaranja mreže je ubrzan i olakšan. Nisam takav da napravim brz korak ako nisam u stanju da se nosim sa uslovima.

naklon Koje zrelo razmišljanje.

Kako je samo svjestan svega! naklon

Ajde ti, Cagam sad lagano put Amerike.

Da, i to mi je super. Osim što je pametno, pokazuje i da nije ego manijak (što mi već znamo) i da nije u stanju da sjebe karijeru da bi zadovoljio svoj ego.

I na tome mu svaka čast.

Izluđujuće si priseban, ne mogu ni da te navedem da maštaš (smejemo se). Hakan:Muhafiz je dobio odobrenje za drugu sezonu. Danas je zvanično saopšteno. Čestitam.

To je zato što je stara duša. lol!

Šta misliš, da li će u drugoj sezoni doći neki Netflixov junak da pomogne Hakanu u teškom zadatku?

-Kažeš, gost glumac. Stvarno ne znam, to bi bilo nešto što ima veze isključivo sa Netflixovom strategijom. Ako me pitaš ko bi mogao da bude junak koji bi ušao u ovaj svet, ni to ne znam.

Može li Hakan da ide kod njih u goste. Insistirao je... (smejemo se)

-Ne znam, to možemo da doživimo pa ćemo videti.

Ovaj mi dio ni s prijevodom nije najjasniji, ali čini mi se da je i potpuno nebitan. Ranini je pitala nešto na što joj Caga ne smije dati odgovor.

Da, nije važan koverat, nego ono što je unutra.

Ok, jasno mi je.

Ne, prvo su ga angažovali, pa su onda izabrali projekat. Yani, projekat je rađen za njega.

Hvala, znači tako je. Ok, a sad ne budi ti teško, pogledaj onaj intervju u Gece Gunduz i vidi što je tamo odgovorio za stvari oko Netflixa.

Lepo... Zapravo, gledamo Hakanovu priču sa svim detaljima. Tokom sezone znamo njegov život pre i nakon što se suočio sa tajnom. Na početku priče silazimo u njegove korene i saznajemo. Imamo dosta detalja u vezi Hakana. Želeo bih da napišem nešto u vezi Hakanovog predka, odnosno prvog zaštitnika, a ne u vezi Hakana. Mislim da je to bogat svet i u vizuelnom smislu i u istorijskom, želeo bih tamo da odem.

Zanimljivo. Konkretno se u svoj lik ne bi dirao.

Kada sam čitala intervju i došla do ovog pitanja, odmah sam pomislila na tebe. Tačno sam znala da si povodljiva kad je Caga u pitanju i da ćeš odmh postati golub preletač zato što je on to rekao. smeh
Yok, kod mene nema ništa preko veze, moja naklonost mora da se zasluži. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh Yani, znaš me.

Ali znaš i da ću ja navijati za njega i Leylu dok ne osjetim ili da mu radi o glavi ili da nešto petlja mu iza leđa. Zasad mi ne djeluje baš da se mogu osloniti na nju. Ako to tako bude... Zeynep, eto me da navijam za tebe. Caga ti je isto malo pomogao. Tko je Cagi drag uglavnom (ali nije uvijek slučaj :P ) je i meni drag. Ako ništa, neću biti protiv tebe.

Pa i ti bi bila oduševljena da ti radno vreme padne sa dvadeset i više sati na deset.

I više nego oduševljena. Toliko oduševljena da više ne bih ni htjela raditi na ovima 20+ satima osim ako baš baš ne trebam ili se poželim nečega izazovnog.

Meni zaista nije jasno šta rade ti producenti tamo. Ako Fatih Portakal vesti mogu da dođu do rejtinga 7, 8, znači da je moguće da program koji traje sat vrmena ima dobar rejting. Recimo Bodrum masali kada je pala na sat vremena onda kada je kanal D eksperimentisao, oni su imali isti rejting kao i kada je epizoda trajala dva sata. To nije bio ne znam koliko dobar rejting, ali je bio isti, što i jeste poenta priče.
Ali za to mora da postoji volja pre svega kod producenata, a posle i kod glumaca da smanje honorare. Jer ne mogu da budu isto plaćeni za 150 i 60 minuta.

U pravu si. Baš me zanima kad će se kolektivno pobuniti svi i, što kažeš, odreći dijela honorara.

Hahahahaha, ako se nastave ovi intervjui, počeću da smatram manom to što znam turski. smeh
Salim se, naravno.

Ti nemaš pojma koliko je meni muka moliti da prevodiš. Znam da ti treba vremena i pročitati/odgledati, pretpikati... Cijenim iznimno tvoj rad, nije da ne cijenim. naklon
Jednom u sto godina ima i osvane nešto o Cagi pa eto usudim se tražiti. lol!

Kakva mana. Ti samo reci da nećeš prevesti.

Rekla sam poslednje pitanje, ali zamalo da zaboravim... Malopre sam radila intervju sa Kelly Luegenbiehl. Kada sam rekla da ću da pričam sa tobom, poslala ti je poruku. Treća i četvrta sezona Hakan:Muhafiza su na putu da budu odobrene, ali u novim sezonama ćeš nositi lateks helanke, rekla je da te pitam šta bi ti hteo... (duboka tišina i pogledi i onda ekspolozija smeha...) Šalim se, naravno.

-Neka bude od materijala u kome mi neće biti hladno. I volim maslinasto zelenu, neka bude u toj boji.

smeh Ovo joj je jedino pitanje da je unijela živost. Da mi je barem bilo vidjeti facu njegovu. naklon

O, Caga, ti i tvoja haki. Reci to Ilknur, da zna. lol! Izgleda da jadnome bilo hladno kad je snimao početak prve sezone, a vruće kad je snimao drugu sezonu. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 9:39 am

Iako je epizoda možda imala pomalo praznog hoda, meni su svi likovi toliko zanimljivi da mi ni malo nije bilo dosadno.

S ovim se apsolutno slažem. I slažem se da je serija topla, ima dušu, ima čvrstih veza, ima opuštenog humora, ima bliskosti. Ima ono nešto što te vuče da ih gledaš. Pa i kad je prazan hod, opet je zanimljivo.

Najsmešniji mi je bio MKC koji svaku noć ide kod drugog direktora da priča o ljubavnim problemima. lol! Ali Yuksel mu objašnjava kroz fudbal i slatkiše kakav treba da bude. smeh Zato im je kaan na kraju održao lekciju sa Feridunom. naklon

On mi je prejak.

A Kannova lekcija mi je  naklon  :cereeeeek: . Plus malo je tako šećer sa svima.
Bu arada, znaš li slučajno koja je ono pjesma na koju su plesali?

A Yagmur bi da se j... a da joj ne uđe. Izvinjavam se zbog ovog ’kulturnog’ izraza lol! ali to najbolje opisuje njeno ponašanje. Ok, niko ne spori da je MKC težak, ali kao da to nije znala od početka, ne verujem da je postao takav par meseci pred kraj braka, sigurno je bio i pre takav.Voli on njega, voli on nju, imaju dete, ni jedno ne može da bude sa drugom osobom i šta sad glumi ludilo. Muči i sebe i njega i dete.

Izraz možda nije najkulturniji, ali od njega ne postoji bolji da bi se njime opisala Yagmur. U tom izrazu je sve rečeno.

A Nilufer i Barca su mi odlični. Već se tu uveliko razvijaju emocije i već je Barca i provalio da ona oseća nešto prema njemu,ali provalio je i da je prepreka Yasemin. Zato je lepo seo i Yasemin ono kao uvijeno, ali ustvari vrlo direktno rekao da tu nema nikakve nade i mislim da je odlično postupio. Šta tu ima da se rasteže. Ali kad Yuksel na kraju sazna da je Barca taj, bolje da se Barca iseli iz Istanbula, tu će nastati haos. Još kad i MKC potvrdi svoje sumnje da je Nilufer zaljubljena u Barcu, pa on je gotov, lansiraće ga na Mesec. smeh

A i Barca je provalio tek kad mu je Feridun natuknuo nešto.
I ja mislim da je odlično postupio. Da je mala išla išta mu govoriti, samo bi ju kasnije bilo sram, a ovako je odmah sve srezao u korijenu.
Yani, kažeš, kud god krenuo, Barci se ne piše dobro.  lol! Jadan. smeh

A tek događaji na poslu. smeh Prvo Volkan koji pokušava ponovo da se dodvori MKCu a to mu nikako ne ide. Vezuje se lisicama, daje otkaz, ne prihvata da bude Barcin pomoćnik, pa onda na kraju ipak hoće. smeh Ali ona žena koju je MKC našao da im bude insajder kod Ekrema. smeh smeh smeh

Meni su oni na poslu tako smiješni.
Volkan je koma.  smeh  A ona Asiye (zove li se tako?), u kojeg li je od ove trojke zaljubljena? U jednog je, ali ne znam u koga - Volkana, Metea ili pak MKC-a?
Ali najjača mi je scena bila kako nije htio biti Barcin pomoćnik, a kad ga je MKC dodijelio Asiyi onda odmah okrenuo ploču.  smeh

Žena je hit. Kako se ona šminka i sve dogovara. Žena ima petlju u ovim insajderskim poslovima.  naklon  smeh Trebala je ona sebe, a ne sina gurati u policiju.
Bu arada, kako je Barca dobro naciljao onoga koji je držao ženu.

U jednom trenutku je izgledalo kao da će MKC biti stvarno ranjen, Barca mu je rekao da je dobar otac i to pre operacije, ali glupo bi bilo da nije imao pancir. Sva sreća da nisu ušli u tu logičku grešku i da su to odradili kako treba. A kako se Barca prepao. :cereeeeek:

U fragiju sam i ja mislila da je pogođen i baš su dobro napravili s ovim emotivnim prije ulaska u akciju, ali kad je počelo nekako sam imala osjećaj da je imao pancirku.

Barca je  :cereeeeek: . Duša.

Da, super mi je što je Nilufer odmah saznala i za Barcinu ženu i za lampu pa će moći da bude oprezna po tom pitanju i neće praviti lapsuse.
A kada se oduševila onim stripom što je Barca dao za Kaana, a Yagmur joj kaže ako ti se sviđa neka bude tvoj. Ne mislim na strip. I Yagmur je odmah provalila o ćemu se tu radi. Ustvari svi su.

Meni je bilo baš dirljivo kad je skužila čija je lampa i da je ta djevojka s kojom je očito bila oduševljena Baricina žena.

I super mi je bilo kako joj je Yagmur rekla.  naklon

Yasemin s jedne strane mogu da razumem, zaljubljena je, Nilufer joj je prijateljica i grozno je da gledaš čoveka u kojeg si zajubljena sa prijateljicom, ali svejdno mi ide na živce. Nemam preterane argumente za to, jer bar za sada ne radi ništa loše, ali opet me nervira.

Meni je Yasemin žao, i ne mislim da joj je lako. Sad kad više nema šanse kod Barce ima dvije opcije - ili ih gledati sretne ili izgubiti i prijateljicu i čovjeka koji ti se sviđa. Mislim da za spletke i čuda tu ne bi trebalo biti mjesta i nadam se da nas s time neće gušiti i skakati po živcima. Što god da napravi, Barca je gleda kao sestru.

Imam jednu zamerku, kapiram da je Ahsen od početka planirana da dođe i da malo zaprži čorbu, ali scenarista preteruje sa njom. Mi ovde gledamo MKC-Yagmur i Barca-Nilufer parove i uopšte ne želim da slušam koliko se ova dvojica i dalje oduševljavaju sa Ahsen. Čak je MKC rekao nešti u fazonu prva ljubav je ona prava a druge su tu da zaboraviš onu prvu. To baš nije bilo potrebno, jer njegova glavna ljubav je Yagmur.
Uglavnom, i dalje ne možemo da povežemo ko je od njih bio sa njom, obojica tvrde da su bili.

Ili su obojica bili ili nijedan. Ali sve mi se čini oba.
S tim da mi Barca djeluje upola manje zagrijan za nju. MKC djeluje kao da je baš volio ovu, a onda se pitam otkud tolika želja za Yagmur, plus poslije Yagmur nije bio ni s kim, a poslije Ahsen jest. Nema mu logike, osim ako ovim samo žele prikazati zašto su se posvađali u mladosti. Jer izgleda da su se sva trojica svađali zbog nje.
Ovaj dio su malo pretjerali. Je li to zato što nisu znali kako napisati da su se ova dva uvijek svađali oko gluposti ili da bi ovu uveli na velika vrata, ne znam. Prije mi je još bilo ok, ali u ovoj su epizodi malo pretjerali.

E sad fragman... U epizodi je rečeno da je Ahsen ostala u onom požaru koji je izazvao Demiray i da od tada ne znaju ništa o njoj. To što je ne prepoznaju verovatno je posledica toga da je možda izgorela u požaru i posle imala plastične operacije. Vrlo sapuničarski detalj. A definitivno je došla da im se sveti. Jedino se nadam da će to kratko da traje pošto je koncepcija takva da neprijatelji dolaze i odlaze.

Aha, dobro, onda će im ona biti šef i ona je ta koja je tražila njih dva skupa i sad im se želi osvetiti?
Sapuničarski detalj, slažem se. Plus, uzeli su neku glumicu koja uopće ne djeluje tako divno koliko oni o njoj govore.

Što kažeš na drugi fragi?

Ne znam kad ću ovaj tjedan gledati MI.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 10:12 am

Vay, deli kari Vildan je stigla. Nadam se da nije povela Ozge. lol!
Dobar je drugi fragman. I MKC priznaje da ipak voli Barcu. :cereeeeek:
Daj Boze da otmu Yuksela, to ce biti koma. smeh

Ja cu MI i Carpisma najverovatnije tek sledece nedelje da gledam. Ne mogu u cetvrtak celu noc to da gledam pa onda ranom zorom Protectora. Moram da budem odmorna za Hakana. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 10:16 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 10:17 am

smeh

Onaj tko otme Yuksela, usrećit će se kad počne zanovijetati i slagati grimase. lol! naklon

A tako se i meni čini. Ne mogu ja prije Hakana ništa. Valja biti svježa i odmorna. :cereeeeek: lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 10:17 am

Zanima me što je to bilo kad ga je zagrlila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 10:24 am

Bu arada, u ovom drugom fragiju kao da sam se se na tren vratila u Icerde. lol!

A kad čujem ovu pjesmu momentalno se sjetim Cage i Yusufa, yani, Emira i Koraya. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 3:54 pm

Vay, Hakan, vay. wow Napiyosun? Ah, kalbim.....

https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/1072500076017303555?s=19

Nego, kao i uvek, vecito neskromna, zasto u uvoj sceni nije bez majice? I drugo, zasto mu dok radi zgibove nisu lepo snimljeni bicepsi? Puuuuu reditelju ko god da si, yaziklar olsun sana be!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 4:00 pm

Hayir yani, zasto smo mi liseni Hakanovih ledja dok radi sklekove? Bak simdi sinirlendim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 4:04 pm

Hahahahahaha Barca ce da sjebe sve sto je MKC vaspitavao Kaana da bude ulickan ko on. smeh

Barca & Kaan :cereeeeek:

Yagmur topić

MKC smeh

https://twitter.com/KanalD/status/1072473912255102979?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 4:13 pm

Ti sto bi oteli Yuksela vratili bi ga posle sat vremena. smeh

Evet, treba ustati sto ranije, spremiti sve moguce grickalice, paklu cigara, lonac kafe i krenuti na maraton.

Ne znam sta je bilo ali polako su poceli sa fizickim kontaktom.

Evet, mislim da je kada su pevali tu pesmu to bila prva njihova scena kada se jadaju jedan drugom. :cereeeeek: I tada sam ja prvi put cula tu pesmu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 6:32 pm

Vay, Hakan, vay. wow Napiyosun? Ah, kalbim.....

https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/1072500076017303555?s=19

Sprema se. Vidiš kako su lijepo napisali. Çok az kaldı. Maraton için hazırlıklar başladı. Yani, Hakan je spreman. A mi?
Jesmo li započele s priprama za maraton?! Jesmo li ovako započele ili samo psihološke pripreme?
Ja jedino ovako se mogu istegnuti. Da ne utrnem cijela i da mi se dupe ne zalijepi za stolicu.
Aj, ni ovo mi nije zahtjevno baš. Čas posla za obaviti. Znači ove dvije vježbe zagrijavanja može. Ostalo. Mah... Nema šanse.
Ovako može samo ako ću se baciti na krevet. Inače ode koja kost u gips.
Odustajem od pripema. Još da se i premorim i dobijem upalu mišića, a ionako mi zglobovi nisu naklonjeni. Olmaz.  Pazi kako se kroz majicu tepih vidi. :cereeeeek:  Bebegim.
Ovo i da hoću, i da imam volje, ne mogu. Ali nebitno za mene, jako je momče.

A vidi mu sobička.

Ali muzika u seriji. Oha. Bit će ovo zanimljivo!!!!

Ili da i ja nju upalim za treniranje, možda budem imala snage kao i Hakan? Najbolje kad njega Zeyno utrenira, da on dođe trenirati ovako mene. Može me slobodno bacati na pod, a ja ću odgovoriti da je klišej. lol!
Bu arada, čim sam ovo vidjela sjetih se Umutovih riječi Basturku tamo još davno. I bio Umut u pravu.  lol! A vidim da se i ostale iz egofc-a sjetiše Umutovih riječi.

Nego, kao i uvek, vecito neskromna, zasto u uvoj sceni nije bez majice? I drugo, zasto mu dok radi zgibove nisu lepo snimljeni bicepsi? Puuuuu reditelju ko god da si, yaziklar olsun sana be!!!

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
A što ja znam, računam početak je serije kad se baca na neko intenzivnije treniranje, dosta je ošišan - ili Can ili Umut. Ali, kad vidimo koja je epizoda onda ćemo propisno pljuvati.

Hayir yani, zasto smo mi liseni Hakanovih ledja dok radi sklekove? Bak simdi sinirlendim.

Možda u nekoj drugoj sceni isprave grešku. lol! Hakan je koliko sam skužila obični dečko, nije narcis da vježba bez majice. lol!

Hahahahahaha Barca ce da sjebe sve sto je MKC vaspitavao Kaana da bude ulickan ko on. smeh

Saro, mali MKC postao mali Barca! smeh Kako mu je u par minuta Barca sve okrenuo. Još će mali zavoljeti neke obične aute, jesti prstima, neku sportsku odjeću...

Barca & Kaan :cereeeeek:

Yagmur topić

MKC smeh

Znala sam ja da će ovaj mali uz Barcu procvjetati. I još kad ovako živcira to sve MKC-a, gdje ćeš bolje! Sviđa mi se. smeh

Ti sto bi oteli Yuksela vratili bi ga posle sat vremena. smeh

Definitivno, napunio bi im glavu.

Evet, treba ustati sto ranije, spremiti sve moguce grickalice, paklu cigara, lonac kafe i krenuti na maraton.

Ima da spremim jelo i sve pokraj sebe da se jedno osam do devet sati ne trebam ustati.

Ne znam sta je bilo ali polako su poceli sa fizickim kontaktom.

Ne znam, ali ima neka scena kad joj pokazuje neki album ili nešto.

Evet, mislim da je kada su pevali tu pesmu to bila prva njihova scena kada se jadaju jedan drugom. :cereeeeek: I tada sam ja prvi put cula tu pesmu.

Ja tu scenu nikad ne mogu zaboraviti. I još taman na vrijeme stavili Cagin glas. Jedna od dražih scena. Zapjevali par stihova, a onda, nazdravili i nastavili se jadati. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: I nemoguće je da čujem ovu pjesmu, a direktno ne pomislim na njih. Sad mi je žao što je nisu i cijelu otpjevali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 6:42 pm

Oh be, trebala sam sad ići odgledati scenu iz AFK-a. Koray i Emir. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 6:47 pm

Ajme kako je loše glumio, ali još više ajme kako sam se opet zaljubila u njega ovakvoga. facepalm Za mene je Emir slaba točka, moja rana. :cereeeeek: I još u Fred Perry, u crnome. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 6:59 pm

Meni tako malo treba da se navučem na ovu seriju.

Ali ne živcira mi se zbog toliko budala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 7:07 pm

Otvorila sam neki mail, ne koristim ga često, i nađem da mi je prije mjesec dana nešto turski Pantene poslao. Došao mi cijeli neki dugi tekst. Počelo sa Sevgili ... , daha dolgun saçlar için Pantene Pro-V Micellar serisini deneyin. I onda cijeli tekst. To je garant jer sam lani s tog maila slala za Kelebeka. smeh
E neš više. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 7:13 pm

Je li ovo po ozetu Ahsen dolazi živjeti pokraj Yagmur? Eto na MKC-u sad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Dec 11, 2018 7:33 pm

Ovih dvoje su meni baš slatki.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge

Broj poruka : 13504
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Dec 12, 2018 12:59 am

Poncha ::
Da sam bar mogla biti prisutna toj "nastavi". Keske. Tako bih uživala. :cereeeeek: Ma čak i da sam ti došla u uvid na sat, ne bih ti zamjerila i pogledala bih kroz prste. lol!

Znam. <3

E po ovome se vidi da su još mladi i dobri. naklon topić
Samo ogadile se maloj ruske serije, a ja mislila da ćeš imati družicu za ostale Pavelove projekte. lol!

Jesi li ih barem propisno utješila?

Znači ja sam stara i zla? lol!
Videćemo, pre nedelju dana mi je pričala kako je merkala Žuto oko tigra i da razmišlja to da gleda posle Mažora, sad je svakako pod utiskom, ali možda je prođe revolt. lol!

Kako nisam, u jednom trenutku samo što nisam počela sa njima da plačem. smeh Ali šta da ti kažem kad mi je najveća uteha bila Niste jedini, tako se oseća pola planete. lol!
Mada je slikar to dosta bolje podneo od male, ona se baš raspala.

E, al' kad Gordana ima Antu. I izgleda nekog još koji živi u Zagrebu, a ne blesavog Juru.

Jure je stvarno glup za medalju. smeh

Mislim da bi rado bio daleko od nje.  lol!

Od koga, od Zorke? Mislim da mu je sad i Zorka draža od Željke. lol!

Samo mi nemoj reći da si im se rugala ili smijala!  lol!

Nisam, nisam imala srca za tako nešto.

Sad oni vide kako ti možeš šutjeti.  naklon A i mali, jesi li mu rekla da je inteligentan i da je dobro pokopčao odmah sve onaj dan?

Jesam, tu je on počeo da se kočoperi Pa zar ste očekivali drugačije od mene? Ali bilo mu je krivo što je gledao bez prevoda, inače bi sigurno mnogo ranije pogodio da je Kaća Fišerova ćerka. lol! I naravno, odmah je kraj iskoristio da napadne ceo ženski rod. smeh

Već si ti tada znala da će se ona naći nasuprot tebe i mučiti te.

Pavel je rekao da ljubav za njega znači rat, tako da Agata - objavljujem ti rat. đavolko

Ubit će nas. Mi smo je već udale, požalit će što nam je rekla. lol! Yani, ima u ovome što kažeš. I meni se čini da se Sara njemu svidjela na svim poljima.

Ne vidim da se nešto potresla. lol!

A canim, još će me to i dočekati za posao, pa rekoh možda bolje na vrijeme uhvatiti neku vezu za Istanbul.

Ono, bolje čistačica u Istanbulu nego profesor ovde, ionako dođe na isto. lol!

Smij se ti, samo se smij. Ja ne znam što ću od sramote. Ali u svoju obranu mogu reći da mali nema glas momčića, nego jedne zrele osobe. I kad govori :cereeeeek: i kad pjeva. :cereeeeek: Plus ono što govori jest zrelo.

Glas je bitan. lol!

Je. Volim ovaj njegov glas takoooo. :cereeeeek:
Bu arada, najdraži pjevač mu je Toše (i, nažalost, jedna od dvije neostvarene želje mu je cijeli život bila da upozna Tošu), a onda i Gibo, i voli Cetinskog.

wow
Jel' ti voliš Cetinskog? I samo mi reci, beše jel' oženjen? lol!

Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Dec 12, 2018 1:04 am

BugeVugova, pogledaj ovo. Baš su ludi i dali su neki štih.

Lepo je ovo, nego šta će ovde Volarić? I gde je Filip?
I kad sam već kod njih, koliiiikooo mene ovaj u nečemu uvek podseti na Cagu. molimmmm A pritom uopšte ne liče.
https://www.instagram.com/p/BrP1usnnRLJ/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Dec 12, 2018 1:09 am

U redu je, lepi ste. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Dec 12, 2018 1:11 am

Pet puta sam odgledala, genijalno. naklon <3 naklon <3 naklon <3

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Dec 12, 2018 10:43 am

Znači ja sam stara i zla? lol!

Ne, canim, ali kod njih se osjeti to još uvijek dječje i nevino, taj neki pogled na svijet. On ne vidi ulaženjem u legendarne likove tako što je neki junak umro, nada se nečemu drugome, a ona će ga radije vidjeti sretnog s nekom koju ona nije voljela nego da je mrtav. Važniji im je lik od dubljeg smisla i zaokružene priče o kojoj je Plavi govorio. Ona koja je govorila da je Vika svoju šansu izgubila i da se treba okrenuti Kaći je radije njega htjela vidjeti s Kaćom, nego mrtvog.

Videćemo, pre nedelju dana mi je pričala kako je merkala Žuto oko tigra i da razmišlja to da gleda posle Mažora, sad je svakako pod utiskom, ali možda je prođe revolt. lol!

Kako nisam, u jednom trenutku samo što nisam počela sa njima da plačem. smeh Ali šta da ti kažem kad mi je najveća uteha bila Niste jedini, tako se oseća pola planete. lol!
Mada je slikar to dosta bolje podneo od male, ona se baš raspala.

Možda je popusti kao što je nas (barem mene) popustilo za brojne turske serije kad sam rekla e nećeš više. lol!

Pa dobro i očekivala sam da će on bolje podnijeti. On je muško, sve i da je gore podnio, teško da bi to pokazao ispred cijelog razreda.

Od koga, od Zorke? Mislim da mu je sad i Zorka draža od Željke. lol!

Ja sam i mislila da bi htio pobjeći od Željke. I ja mislim da mu je trenutno Zorka draža od Željke. lol!
Mada nije mu lako s obje.
Nisam odgledala još jučerašnju epizodu pa ne znam u kojoj je fazi odmicanja od Željke.

Nisam, nisam imala srca za tako nešto.

I bolje da nisi. Tebe nismo mogli skupiti tjednima.

Jesam, tu je on počeo da se kočoperi Pa zar ste očekivali drugačije od mene? Ali bilo mu je krivo što je gledao bez prevoda, inače bi sigurno mnogo ranije pogodio da je Kaća Fišerova ćerka. lol! I naravno, odmah je kraj iskoristio da napadne ceo ženski rod. smeh

Vidi, vidi ti njega sad. On se kočoperi. smeh Aj, lako to, ali kako je komentirao ženski rod. A nije promislio da je isto dijelom Igor ovu sjebao. Na stranu što je ona sama od sebe već dovoljno...

Pavel je rekao da ljubav za njega znači rat, tako da Agata - objavljujem ti rat. đavolko

Oha, i to ovako javno.

Ne vidim da se nešto potresla. lol!

Čekaj samo.

Ono, bolje čistačica u Istanbulu nego profesor ovde, ionako dođe na isto. lol!

Kao profesor ionako ovdje nemam neke perspektive pa kad već vidim priliku za Istanbul... Pa yani. Valjda bi mi dali dobru plaću da mogu živjeti.

Glas je bitan. lol!

Gospođo BugeVugova, da znate da glas jest bitan. lol! Jer da nije glasa ja momka uopće ne bih primijetila ovog. Ne bih primijetila sve ostale njegove kvalitete. Ali kad sam se zaljubila u glas i emociju u glasu, onda primjećujem i sve ostale detalje i nalazim da ima sve ono što odmah uočim u svih miljenika. smeh
Kad pjeva glas si čula (ali zbilja svakom pjesmom kojom ga dalje slušam mi se sve više sviđa), ali ako mi ne vjeruješ da ima takooooo dobar glas kad govori, pusti ovaj video. Pa mi poslije dođi se rugati da je glas bitan.
Eto, možeš  do 2:50 (ili bar do 1:50) pogledati i poslušati. Onda mi se možeš rugati. lol!

Jel' ti voliš Cetinskog? I samo mi reci, beše jel' oženjen? lol!

Ne mogu reći da sam sad veliki fan i da ga stalno slušam, ali njegove pjesme mi nisu nimalo mrske. Ima ih par koje zbilja volim. I da, bila sam na koncertu i nastupima Cetinskoga. Tako da vidiš da nije da mi njegov rad nije drag.

Tko? Cetinski ili Marko? Cetisnki više puta bio ženjen i rastavljen, a trenutno je oženjen. A Markiša je rastavljen, ima dva sinčića, a ima li koga ne znam.

Lepo je ovo, nego šta će ovde Volarić? I gde je Filip?

Ima još jedna najava. Evo je. I ima Filipa u njoj. https://www.facebook.com/INmagazinNovaTV/videos/385039685595574/

A Volarić je u reklami jer je on žiru u Supertalentu, a ovo je čestitka Nove tv za Božić i Novu godinu pa općenito ekipa koja je u nečemu što Nova radi sudjeluje u čestitci.

I kad sam već kod njih, koliiiikooo mene ovaj u nečemu uvek podseti na Cagu. molimmmm A pritom uopšte ne liče.
https://www.instagram.com/p/BrP1usnnRLJ/

Je li on neki vaš model? Zgodan je lik. Meni uopće ne podsjeća na Cagu.

U redu je, lepi ste. :cereeeeek:

Čak je Maks ljepše od njega ispao na slici.  lol! Kozlovskom ne stoje brkovi.

Pet puta sam odgledala, genijalno. naklon <3 naklon <3 naklon <3

Sviđa mi se kako su odabrane i uklopljene scene iz Mažora, sviđaju mi se privatni isječci Pavelovi. Sviđa mi se kako je odabrano ovo s njegovih intervjua i kako je uklopljeno. Jedino mi nije jasna scena kad su u jednom kadru dva Pavela? Što je to?
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next