Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Dec 08, 2018 9:51 pm

Kako ga ne upita odakle je? Jao tebe, pa pročavrljaj malo s čovjekom. Aman tebe.

Aj ti na duplu dozu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySat Dec 08, 2018 10:08 pm

A i ova je mogla objaviti intervju. Što ima čekati do ujutro* Kao da ne zna od cijelog egofc-a da ga svi čekamo kao ozebli sunce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 9:33 am

Aj, napokon da je osvanio i ovaj intervju. Od zore ga čekam.

http://www.ranini.tv/roportaj/34456/1/cagatay-ulusoy-kendimi-kariyer-baglaminda-dunya-vatandasi-olarak-goru

Pročitala sam jednom brzinski, trebam opet na tanane.

Jesi li njime zadovoljna?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 9:35 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 9:37 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 3262e7ef-082d-41eb-bedf-b053e938d031 :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 10:06 am

Mislim da ovo govori već po drugi put.

Kendimi kariyer bağlamında dünya vatandaşı olarak görüyorum; kafamda sınırlar yok. :cereeeeek:

Ovo mi je vrh.  naklon Nije joj htio jasno odgovoriti. Znala sam. A s ovim udisanjem i smijehom je isto rekao.  naklon  smeh
(Derin bir nefes alıyor) Benim de hissiyatlarım çok kuvvetlidir ama... (Gülüyoruz) Şu anda resmiyete dökülmüş bir şey yok. Yani olur, olmaz bilemem. Bilmiyorum yani.. Kesin bir şey yok ama çok güzel insanlarla tanıştım, çok güzel bir ekiple çalıştım aile gibi sıcak bir ortamda çalıştım; aynı zamanda çok profesyoneller. Tabii ki bu ilişkinin devam etmesini ben de çok isterim, umarım olur.
Ali dao nam je nadu da u tom smjeru ide.  <3

Lutfern, ovaj mi odgovor obavezno prevedi.
Bu öyle sorduğun kadar kolay olabilecek bir şey değil zaten. Sektör buradan görüldüğünden çok çok daha büyük. Ben de deneme sürecindeyim şu anda. Zaten Los Angeles'e gitme sebebim de bu. Oradaki markette bir iş yapmak istiyorum hedefim o ve eğer bunu yapmak istiyorsan insanlarla birebir iletişim halinde olmak daha etkili oluyor. Ben şu anda sadece insan tanıma, kendimi geliştirmek ve biraz da sektörü anlama kafasıyla ilerliyorum. Adımlarımı  hızlı atmak istemiyorum önce durumu, işleyişi anlayıp çözmek sonra bir adım atmak istiyorum. Netflix projesinde yer almak bu konuda güzel bir destek oldu. İnsanlarla tanışıp network oluşturmak adına süreci hızlandırdı, kolaylaştırdı.. Zaten şartları göğüslemeye hazır olmadan aceleci bir adım atmak yapımda yok.

Ponovno je ponovio da nije od ovih nestvarnih priča, odnosno superjunaka.  :cereeeeek:

Bi li on prihvatio i manju ulogu?
Şu anda "Bunu oynamak isterim, bunu oynamak istemem" diyecek bir pozisyonda görmüyorum kendimi o market için.. Doğru adımı atmak isterim açıkçası. Başrol hedeflemekten ziyade kendimi daha iyi hissedebileceğim bir işte ufak bir rol oynamayı bile tercih edebilirim, ilk adım olarak..

Što ga je ovdje točno pitala, odnosno, rekla mu?
Delirtici bir tevazun var; hayal bile kurduramıyorum sana (gülüyoruz) Peki.. Hakan: Muhafız ikinci sezon onayı aldı. Bugün resmi olarak açıklandı. Tebrik ederim..

Ovo ne kužim ništa.
● Sence ikinci sezona Netflix dünyasındaki kahramanlardan herhangi biri Hakan'a bu zorlu görevinde yardım etmeye gelir mi?
Konuk oyuncu diyorsun.. Gerçekten bilmiyorum bu tamamen Netflix'in kendi stratejisiyle alakalı bir durum olur. Bu dünyanın içine girebilecek başka kahraman kim olur diye bana soruyorsan, onu da bilmiyorum açıkçası..
● Hakan gidebilir mi onlara misafirliğe? Israr ediyordu.. (Gülüyoruz)
Bilmiyorum.. Bunları ancak yaşayarak hep birlikte göreceğiz..

Ovaj mi se odgovor sviđa.
Hazırlık sürecinde bu durumu çok konuştuk. Senaristlerle, yönetmenlerle konuştuk bu durumu ortak bir paydada buluşmak için. Onlar Hakan'ı nasıl görüyor, ben nasıl görüyorum uzun uzun konuştuk. Hakan yaşamı itibariyle sıradan, normal bir insan. İstanbul'da yaşayan herhangi bir genç olduğu için özellikle abartılı bir plastik malzemesi olması ya da gömlek giydikten sonra değişim geçirmesini bilinçli olarak yapmak istemedik. Evet, bir süper kahraman denildiğinde akla bazı klişe biçimler, kalıplar geliyor ama Hakan'ın sırlara vakıf olduktan ve bazı güçleri edindikten sonra dış görünüşüyle değil de öncelikle içsel yolculuğuyla farklılaşması konusunda hemfikir olduk.


Na što misli? Na vanjski izgled?
● Zarf değil mazruf önemli dediniz yani.. Tebrikler..  Bana çok daha sıcak geldi, böyle daha çok sevdim adamı..
Sevindim sevmene..


E sad, da posložimo?
● Netflix önce seninle anlaştık.
Evet, Netflix bizimle iletişime geçti, biz Türkiye'de bir iş yapacağız dediler.
● Ve proje belli değildi henüz..
Aynen..

Prvo su kontaktirali njega? Nisu znali da će se raditi Karakalem, a tek onda kad je Karakalem odlučen, ponovno angažitali njega?
Sad se vraćam na onaj intervju što je prekjučer postavljen pa sam zbunjena.

Ovaj dio mi se već sviđa i jasan mi je.
O aşamada çok heyecanlandım. Fantastik bir hikaye gündeme gelmişti. Daha önceden hiç içine dahil olmadığım bir türdü ama Netflix o kadar güçlü ve profesyonel ki hiç tereddüt etmedim. Hislerime, önsezilerime de çok güvenirim. İyi hisssettim. Hiç olumsuz bir şey hissetmedim, güvendim ve bıraktım kendimi. Güzel de oldu. İyi ki de yapmışım..

Drago mi je da se dobro osjećao i da bira po osjećaju. :cereeeeek:

Lijepo je što se privikava na drugačiji način rada.  :cereeeeek:
Bizim baş senaristimiz yani hikayeyi kuran Jason George Amerika'da olduğu için saat farkından dolayı onunla her saniye, her istediğimizde  iletişime geçmemiz mümkün olmuyordu. Ama dediğin gibi show runner olarak Binnur Karaevli vardı ve aktif olarak setteydi. Aklımıza ne takılsa ya da ne sormak istiyorsak onunla birebir iletişim halinde olduk. Değişik bir sistem.. Çok kalabalık bir yaratıcı kadro var ama sen bütün iletişimi bir kişi üzerinden götürüyorsun. İlginç bir deneyimdi..

Ovo mi se baš sviđa. Ima da naučimo sve o Istanbulu.
Bence senin de hoşuna giden o sadeliği sevecekler. Farklı gelecek. Sadece karakter anlamında değil, İstanbul'u bilmeyen birine bizim tarihimizi, coğrafyamızı ve kültürümüzü yansıtacağız şehrin büyüsü de onları çekecektir. Zaten İstanbul'la başrolü paylaşıyoruz diyebilirim. Bu şehirde böyle bir hikayenin olması fantastik janra izleyicisini etkileyecek diye düşünüyorum.

Ovo mi prevedi. Uvijek mi je zanimljivo kako Caga vidi svoj lik.
Güzel.. Aslında Hakan'ın hikayesini bütün detaylarıyla izliyoruz. Bu sırla yüzleşmeden önceki hayatını ve sonrasını biliyoruz sezon süresince. Hikaye açılımında köklerine kadar iniyoruz, öğreniyoruz.  Hakan'la ilgili çok fazla detaya sahip oluyoruz. Ben Hakan'la ilgili değil ama Hakan'ın atasıyla ilgili yani  İlk Muhafız'la ilgili bir şeyler yazmak isterdim. Hem görsel anlamda, hem tarihsel anlamda zengin bir dünyası olduğunu düşünüyorum; oralara gitmek isterdim..

E, ovi na twitteru su u veselju zbog ovog odgovora. A bojim galiba da bih se onda i ja mogla tokom serije okrenuti se na stranu Zeynep.
Hepsinin kendine has, ikna edici yanları var. Birini seç diyorsun.. Galiba Zeynep enteresan ve hoşuma giden karakterlerden biri oldu diyebilirim.

On baš izgleda oduševljen ovim tempom rada.
Çalışma şartları. 10 bölüm çektik. Yaklaşık iki buçuk ay sürdü çekimler. Sanki hiç yorulmamış gibi hissettim bittiğinde.. İnsani şartlarda ve sendika kurallarına uyarak çalıştık. İstisnasız. Ne olursa olsun belirlenen çalışma saatlerini aşmadan çalıştık. O günün programında çekemediğimiz bir sahne varsa bile duruyorduk.

Çok net. Yemek aralarına kadar. Saat 13:00 olduğunda istersen sahnenin ortasında ol, ara veriliyordu. Alışık olmadığım bir sistem olduğu için başlarda "Abi iki sahne var çekelim de gidelim" yapıyorsun ama o düzene alışınca belirlenen sürenin aslında verimlilik anlamında çok yararlı olduğunu anlıyorsun.
Kad će već jednom glumci u Turskoj dobiti ovako normalne uvjete rada i epizode od bar 60 minuta?!

Sad ovo neću komentirati prije nego li mi prevedeš. Tko ti je kriv kad znaš turski. Ne možeš me ostaviti neinoformiranu na ovako važnoj stvari.  lol!
Son soru dediğim ama az daha unutuyordum. Az önce Kelly Luegenbiehl ile bir röportaj yaptım. Seninle de konuşacağımı söyleyince Kelly bi not gönderdi. Hakan: Mufahız'ın üçüncü ve dördüncü sezonları da onaylanmak üzereymiş yalnız yeni sezonlarda lateks bir tayt giyecekmişsin, ne tercih eder sen bi soruver dedi.. (Derin bir sessizlik ve bakışmalar oluyor sonra kahkahalar patlıyor..) Şaka yapıyorum tabii ^^
Üşütmeyecek bi kumaştan olsun.. Bi de haki çok severim ben, rengi haki olsun..




Evo i Engo ET intervju.  :cereeeeek:


Последњи изменио Poncha дана Sun Dec 09, 2018 10:20 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 10:12 am

Kad su svi iz egofca zadovoljni, onda bi trebala biti i ti. Vidi se njegov cilj i njegove vid gledanja.

Meni je onako... Zanimljivo svakako je naklon , profesionalno, ali ova Ranini mi i u intervjuu djeluje kao da pametuje. A u principu se samo jako dobro pripremila za intervju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 10:33 am

Ali tako mi je licemjerno i istovremeno smiješno kad osoba/osobe koja je stalker do srži (kao i ja) i koja o Cagi sve drugo zna i želi znati i koje su još pri tome takve da bi mu se i u privatni život miješale i ne poštovale njegov izbor odjednom počnu brinuti i zanimati isključivo o njegovoj karijeri. Da mi je znati što im je promijenilo mišljenje? Baš me zanima hoće li i ubuduće tako pisati na twitteru i prestati sve stalkati.

Saro, ne mislim canim na tebe.

Ali hvala Ranini što je dala ovu sliku i detalje o Cagi. :cereeeeek: Jest da pametuje, ali što je tu je. Bitno da od njenog pametovanja i šlihtanja imamo intervju. Drugi možda ovo ne bi dobio što je ona dobila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 11:04 am

Ovi govore o Protectoru. Od 15:15 minute. Izgleda da su prije intervjua pogledali prvi nastavak.

Saro, ti nemoj gledati jer bi moglo biti spojlera, a ne čini mi se bitno. Jedino možeš uključiti na 20:25, tu negdje je ovaj tip rekao da je Cagatay Ulusoy još ljepši uživo nego u serijama. :cereeeeek: :cereeeeek: O njemu govori otprilike dvije minute, mislim da ništa nije spojlao, kasnije govori i o drugim likovima, ali mi se ne čini oduševljen kao s Caginim likom. Ali Cagin i Mehmetov lik ga je oduševio.Nešto im se ne sviđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 11:21 am

Zašto ja svaki Cagin intervju trebam pročitati po sto puta?! sramezljivko

Da je bar ovaj audiovizualnom obliku da mu vidim sjaj u oku, udah i osmijeh dok govori.tuzni  facepalm

Ali mislim da mi je ovo najdraže. Da mi ga barem tada bilo vidjeti.
(Derin bir nefes alıyor) Benim de hissiyatlarım çok kuvvetlidir ama... (Gülüyoruz) Şu anda resmiyete dökülmüş bir şey yok. Yani olur, olmaz bilemem. Bilmiyorum yani.. Kesin bir şey yok ama çok güzel insanlarla tanıştım, çok güzel bir ekiple çalıştım aile gibi sıcak bir ortamda çalıştım; aynı zamanda çok profesyoneller. Tabii ki bu ilişkinin devam etmesini ben de çok isterim, umarım olur.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 11:36 am

https://www.gazetemag.com/cagatay-ulusoy-ve-hazal-kaya-hakkinda-ilginc-iddia/ Što ovi pišu? Je li ovo Lost opet nešto pisao?!

Bu arada, ovi na YT-u biseri iz Guney Amerike pišu da je 100% potvrđeno da Caga i Hazal imaju novi projekt. smeh
El sueño de muchos se hizo por fin realidad, los actores Cagatay Ulusoy y Hazal Kaya volveran a ser parte de una misma historia!

Ja ne znam tko je njima tako dobar izvor. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 11:54 am

Evo, kako normalno komentirati ovo?!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 4-CD1-EE06-00-F3-450-C-B7-F8-11-A68-E8-AF6-FA
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 11:57 am

Tko bi s njima ostao živ da do ovakvog projekta dođe. wow
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 4:20 pm

Svratila sam samo da vidim da li je izasao intervju i da li je dobar. Ceo dan sam napolju pa nisam stigla da ga procitam. Veceras cu. Samo mi reci da li ti treba prevod?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 5:36 pm

Meni sad jedna stvar nije jasna... Kad je Maks javio da se Liza porodila, a posle se i ona oglasila, bukvalno svi od njihovih poznatih prijatelja su čestitali od Urganta preko Stasa, a samo Kozlovski nije ni lajkovao. Razumem da nije u zemlji, ali zar nije stigao ni da lajkuje? mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 5:39 pm

Poncha ::
BugeVugova, jesi li ti odgledala ove luđake iz Lokvice? Ja evo danas, ovaj tjedan mi se poremtio raspored zbog Cage i svega.
Koliko ovdje luđaka na okupu ima, jao meni.
Samo da kratko prokomentiram. Nisam ni na Lidijinoj strani, ali brate Anđa ga pretjera. Ženo, eto ti cijela kuća, ali u sobu i što rade u njoj im se ne petlljaj.
Ovo oko Zorke je čitavi cirkus.
A Marka će doći glave njegovo mišljenje donjom.

Jesam, sve hoću da napišem komentar, ali nikako da stignem.
Sve sama budala do budale. smeh
Anđa me mnogo iznervirala, ono ponašanje nije normalno. Ne kažem, ni Lidija ne popušta, ali u ovoj situaciji sam više na njenoj strani, nego na Anđelkinoj.
Sviđa mi se ova sad zavrzlama oko Zorke. kokice Ali Marko i Željka. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 6:09 pm

Poncha ::
Što ja znam što je ona htjela... lol!  Njenu logiku nisam pohvatala jer ne pratim nju i njen stil izražavanja. Ali odgovor koji je ona rekla nije ni potvrdan ni negativan, nego u stilu  - ako bude čut će te. Što je htjela veze s vezom ja nemam. Ali je jednostavno mogla ušutkati i prekinuti sve moguće natpise. Kao da je pušteno da se piše.
Još je namjerno spomenula da je Caga bio njen partner, kolega. Gdje je sad bro u cijeloj priči? Odjednom ove da ih ne imenujem samo napalila da među njima nešto ima.

Možda nisam u pravu, možda je ovaj zaključak koji stičem zbog njenih fanova koji su mi u mnogome promenili mišljenje o njoj, ali... Ja sam stekla utisak kompletnom tom njenom izjavom (upravo ovo što spominješ, odjednom to potenciranje da joj je Cagatay bio partner) da ona sad preko Cagine popularnosti i uspeha pokušava sebi da poboljša karijeru. Jer, ona je mogla da prekine sve natpise, a namerno je ostala zagonetna.
Drugo, šta joj je trebalo da na premijeri nove Cage serije sa kojom ona veze nema, spominje mogućnost da njih dvoje opet rade?
Ono, ženo, ti više tu nisi bitna, lepo je što si došla, ali prekini sa samopromovisanjem. rolleyes

Poncha ::
I onda se čudiš kako te ja pitam jesi li se to ohladila od Pavela? Daj malo promisli glavom. lol!

smeh  smeh  smeh
Nemam ja više glavu. lol!

Poncha ::

Bu arada, što golupčići tvoji kažu?

E, saznaću sutra. Rekla mi ova mala u četvrtak da ako Netflix ne izbaci prevod za vikend, odgledaće maratonski bez prevoda, pa šta shvati - shvatila je. Kako nisu izbacili prevod, verovatno je odgledala. jupi
Slikar je u fazonu - bolje da lepo jednom odgledamo sa prevodom, nego da upropastimo gledanje serije, ali solidarisaće se sa njom. lol!

Poncha ::

Što je točno jasno? Tvoja teorija ili ono što se piše?

A šta se piše?

Poncha ::

Zato što je čovjek i na konferenciji nekako bezvoljan, na intervju je možda nešto raspoloženiji, ovdje sve nešto kao mrtvo puhalo. Pa smo Sara i ja zaključile da je možda on od onih tipova glumaca koji uživaju u glumi, a ove "javne" stvari mu ne leže i ne osjeća se dobro u njima. Baš je nekako odsutan.

Moguće da ste u pravu, takav je pomalo i Kozlovski, ponekad.

Poncha ::

Upravo to. Da metrom bolje izmjeri širinu kese. Ja ne znam pogledaju li one sebe prije nego li iziđu vani. Vide li oni na što to liči? Ili je važno odjenuti nešto samo zato što je neko ime to dizajniralo?

smeh
Mislim da je to odlika snobizma, važno je da se obuče nešto što je dizajnirano od nekog poznatog imena, a kako to izgleda - nije važno.

Poncha ::
Preko oka sam vidjela da neki naši pljuju po Tubi što je obukla, a kad pogledaš ostale, Tuba je unatoč blještavilu još i dobro izabrala kakvih sve promašaja ima.
Za Hazar više nemam nikakvog prigovora. Ona mi je već super ako zanemarim vrh haljine.

Slažem se.

Poncha ::
Bige Onal, glumica. Zajedeno su već par godina, od Maral. Sjećaš se onog Arasovog odgovara bi li radije romantičnu večeru ili s ekipom izalazk. E pa on je odgovorio romantičnu večeru. Zahvaljujući njoj galiba.

Aha.

Poncha ::

Bu arada, nisi mi odgovorila kamo ti se ex muž puti kad kupuje odijelo ili što već.

Mislim da ne želim da znam, jer mi se odgovor neće svideti. lol!

Poncha ::

Hoće ako joj uvale otkaz kad skuže da je zbog serije uzela ili slobodan dan/bolovanje. lol! Ma zapravo neće ni tada jer joj je ovdje dobro, svoj na svome je. Čak može otići ranije otići (naravno ako završi posao) da bi mogla pratiti galu. lol!
Ali isto je mogla pitati koliku plaću čovjek nudi. lol!  Bi li i u Tursku ikad išla, Saro?  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Ako imaš vremena, onda maratonsko gledanje. Ako nemaš onda opušteno i lagano.

Znači opušteno i lagano, epizoda do dve po danu, a vikendom maraton. smeh

Poncha ::

Iako, nakon Cage da budeš u sličnoj temi je možda najbolje odgledati Tajni grad. lol!  

Da znaš da mi je isto palo napamet, kako su samo slične teme. wow  lol!

Poncha ::
Šalim se, odgledaj kako ti se bude sviđalo i kako budeš imala vremena. Ja bih tako. Kad nemam vremena kraće projkete, a kad budem imala uhvatila maratone dužih projekta.

Ja bih vjerojatno ovo zadnje prvo odgledala, onda Tigra.

Spasiba. kisic

Poncha ::
Bu arada, ove u grupi su odgledale i neki Agatin film. Onda ona ne snima samo vlogove nego zbilja žena i glumi.

Kad sam pročitala ovo tvoje, baš sam pogledala njenu filmografiju. Nema mnogo serija za prosečnu rusku glumicu i uglavnom ne igra glavne uloge. Ali onda videh jednu Olesjinu seriju koju sam sigurno gledala i sećam se dobro radnje, a Agata druga glavna uloga, a ja je se uopšte ne sećam. molimmmm

Meni onda tek nije jasno ako ona zaista glumi, šta će joj ovi vlogovi i kako stigne da ih uklopi u posao. Jer ona to sama snima i režira, ja bar znam koliko je vremena potrebno za jedan klip od 3-4 minuta, a gde su ovi njeni vlogovi od po 30-40 minuta.

Sara Ulusoy ::
Molim da mi se kaže šta se ovde pisalo i brisalo. durica

Poncha ::
Ja neću ništa napisati. Mislim da će ti biti dovoljno jasno ako kažem da bi BugeVugeova bila jača i od Losta i od Adolfa zajedno i dobro bi se uklopila u ovo zadnje što su pisali budale zbog kojih će im sjesti tužba.
I još kaže da je moj komentar tome kriv. Aman... Sad trebam paziti kako se izražavam.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Ja mislim da će to biti ovako: Hakan će na početku hteti nešto sa njom, ona će da ga odbije, a posle kad on krene da petlja sa Leylom, ona će se zaljubiti i hteti nešto sa njim.  Ili će on petljati i sa jednom i sa drugom. Te dve opcije mi najbolje opisuju ovo gel gitli.

Da znaš da je i meni palo na pamet ovako nešto.

Sara Ulusoy ::
Pitao me je koju školu za turski sam završila, rekla sam mu da sam sama naučila gledajući serije jer mi se svideo jezik. Rekao mi je da sam muhtis. Tip se inače zove Omer i uopšte ne izgleda loše.

Gotovo, udaja! lol!
Poncha, eto kako ti se sreća osmešila, sad kad treba da mi ti i Caga budete kumovi na venčanju, Sari došao Omer. lol! Pavel je i tebi doneo sreću. :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::

Pa pošto sam preuzela firmu u kojoj radim i sada sam ja vlasnik, ne mogu, ali ako ponudi da mu budem prevodilac u Istanbulu, ostavljam i firmu i sve i odlazim. lol!

wow  wow  wow
Pa što se ne hvališ, aferin sana! bravo

Sara Ulusoy ::
Nadam se da Netflix planira da prekine sa objavljivanjem scena. Uopste ne zelim da gledam te istumbane scene, zelim da gledam sve lepo po redu

Mene te scene samo još više navuku na seriju, ne smetaju mi.

Sara Ulusoy ::
Hahaha Omer ne moze bez mene, bio je danas kod mene na poslu i posto danas ne radim zvao me je telefonom da mu nesto objasnim.

Ja lepo kažem - udaja na vidiku. lol!

Sara Ulusoy ::
Ovo je nešto što se meni jako sviđa i nešto što je i Cagi dosta privuklo pažnju. Turski scenaristi i producenti uopšte ne znaju lepo da iskoriste prelep grad kao što je Istanbul i malo je serija koje se bave kulturom tog grada, nego su stranci trebali da dođu da to urade. Od silnih spletki, glupog praznog hoda i nebitnih likova, bolje da popune minutažu Istanbulom. Više od Zekeriyakoya, gecekondu mahala (onih siromašnih naselja) i obale i ne vidimo u serijama.

Dobro, slažem se, ali opet moraš da ih shvatiš, njihov je. Kad si videla u našoj nekoj seriji da prikazujemo kulturni deo Beograda? A strancima je to uvek zanimljivo.

Poncha ::

Ali isto si čovjeka mogla pitati koliko nudi plaću za prevođenje. I ima li stan negdje u Zekeriykoyu.  lol!
I primate li čistačicu?  lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

I da se nadovežem na ono što ste pisali oko turskih i američkih serija i filmova... U pravu je Sara, kod nas vlada predrasuda da su turske serije = lationameričke serije. Ali, ajde, to je tako, međutim ono što mene počinje dosta da nervira je taj snobizam kad je bilo šta američko u pitanju. Recimo, serija za koju ste sigurno čule - 13 reasons why. Baš sam počela da je gledam jer su svi oduševljeni njome, ja odgledam i prosto se iznerviram. Serija umesto da zaista bude kritika današnje omladine, glorifikuje samoubistvo. I ne samo to, nego su skroz na pogrešan način prikazani njeni razlozi za samoubistvo, skroz površno. Da je bilo čija druga, turska, ruska, naša... Ili ne bi bila primećena, ili bi bila popljuvana. Ali eto, američka je i onda sigurno mora biti super.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 7:13 pm

Sara Ulusoy ::
Svratila sam samo da vidim da li je izasao intervju i da li je dobar. Ceo dan sam napolju pa nisam stigla da ga procitam. Veceras cu. Samo mi reci da li ti treba prevod?

Meni je odličan naklon , ali meni se sviđao i Aysin. Ali kako su ga danas sve do jedne iz egofc-a nahvalile, trebao bi se i tebi svidjeti.
Razumjela sam okvirno i prokomentirala ga, ali ima nekih pitanja koja mi nisu jasna i koja bih voljela da mi prevedeš tako da znam točno što je rekao. Istakla sam koja mi nisu jasna i koja da mi prevedeš na prethodnoj strani.



Bu arada kad sam kod intervjua, Aysin intervju kao intervju kvalitetom jest sranje, ali informacije koje su u njima nisu sranje za mene. Nijedan mi nije cjelovit, a opet pojedinačno je svaki zaokružen. U jednom jedna sfera (privatno), u drugom druga sfera (poslovno), sveukupno odlično. Meni bi najiskrenije i Raninin intervju bio polovičan da nije bilo onog Aysinog koji mi je bio kao uvod, da nije bilo onog iz Gece Gunduza, da nije bilo gale... Jer iz Raninog sam zagrebala samo vrh ledenjaka i neki njegovi odgovori na njena pitanja su mi jasniji kad ih promatram saznavši ono što sam saznala u prethodna dva, plus na gali kad je bilo. Npr. Ne bih znala da ne govori o projektu drugima dok nije siguran. Kad znam taj odgovor, kad znam da se smije kad ga pitaju nešto na što ne zna kako da odgovori (kao u Gece Gunduz) onda drugačije i vidim njegov odgovor ovdje. Što znači da se meni ovim nadopunjavanjem različitih intervjua stvara kompletna slika.  topić I čak mi se sviđa što su svi intervjui donekle tematski.

Kroz ostale sam intervjue dobila jaču sliku Caginog osjećaja tokom snimanja nego iz ovog Raninog, ali iz Raniniog sam dobila Caginu viziju. Raninin koliko profesionalan i perfektan, toliko i hladan. Za mene.
Kad znam kako je o njemu pisala prije jednostavno u startu joj ne vjerujem. Ali joj je onaj uvod odličan.  :cereeeeek:  naklon Izabrala je pitati one stvari koje me zanimaju na čemu joj hvala - što i kako planira u Americi i recimo ono što mene zanima kako bi se on "upleo" u lik. topić  Plus što mi se jako sviđaju njegovi odgovori na sva pitanja, odnosno njegova razmišljanja i stavovi o karijeri.  naklon Točno se vidi njegova zrelost, težnja, stav i veličina (a poniznost). :cereeeeek:  Na kraju krajeva, ovo govori i o njemu kao osobi, a divna je osoba. Što se toga tiče, ovaj je intervju pun pogodak.  topić

Ayse mi je simpatična koliko i Ranini, ne zna se koja više, ali to je nebitno. Jedna je loš novinar, druga odličan, ali to ne znači da jedan i drugi intervju nije donio (meni, ali sam sigurna i ostalim "stalkerušama") nešto interesantno. Jedan je orijentiran na poslovno, drugi na privatno i to je to. Da je Ayse loš novinar sam znala čim sam vidjela kakve slike objavljuje i sebe gura u prvi plan. Odmah mi je bilo jasno da će ona ići na žensku (trač) priču. Ali nisam očekivala da je toliko loš. Iskreno nisam jer valjda ne očekujem da toliko glup možeš biti.
Dok nitko ne zna tko je Ranini, Ayse je sastavni dio svih svojih intervjua koliko je na njima i u njima prisutna. Kakve je Ayse ne znam, ali Ranini mislili da je iznad drugih, a to mi kod nje ide na živce. Ali i jedna i druga su uspjele donijeti mi neke zbilja zanimljive stvari. I moram reći da koliko me živcira Ayse i njeno pitanje tako mi je drago da sam čula Cagin odgovor za drogu. Tim me odgovorom dodatno osvojio.  :cereeeeek: Uglavnom, ono što htjedoh reći da su meni ova dva intervjua zajedno dala jednu okviru sliku.

Bu arada, ovo što je u Hurriyetu izišlo, a čekam i da Ranini izbaci intervju s ovom Kelly, je zanimljivo.
Bu dizi seneye yayına girecek; ayrıca iki proje daha değerlendirme aşamasındaymış ama Kelly detay vermiyor.
Znači uz Bereninu planiraju još serija?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 7:43 pm

Mrs BugeVuge ::
Sve sama budala do budale. smeh
Anđa me mnogo iznervirala, ono ponašanje nije normalno. Ne kažem, ni Lidija ne popušta, ali u ovoj situaciji sam više na njenoj strani, nego na Anđelkinoj.
Sviđa mi se ova sad zavrzlama oko Zorke. kokice Ali Marko i Željka. smeh

Ja uopće ne mislim da su snajke uvijek u pravu, ali Anđa pretjeruje debelo. Ok, tvoja je kuća, ali sad je i Lidijina. Ako već u cijeloj kući imaš sve pod kontrolom, ostavi joj barem njihovu sobu na raspolaganje da s njom radi što želi. I kako želi. I da u sobi radi što želi. U sobi Anđa nema što tražiti i zdravo.
Onda ono miješanje u to kolike i kakve nokte treba imati Lidija? Zašto? I s kojim pravom? Ako joj je već htjela reći da će joj nekad smetati nokti, ok, reci, ali lijepo. Ne držim Lidijinu stranu jer je i ona bezobrazna, ali Anđa je baš ono svekrva za ne poželjeti.

Kakva zavrlama? Žena je ajme, Marko je nadrljao. Ali tome je sam kriv.

Mrs BugeVuge ::
Možda nisam u pravu, možda je ovaj zaključak koji stičem zbog njenih fanova koji su mi u mnogome promenili mišljenje o njoj, ali... Ja sam stekla utisak kompletnom tom njenom izjavom (upravo ovo što spominješ, odjednom to potenciranje da joj je Cagatay bio partner) da ona sad preko Cagine popularnosti i uspeha pokušava sebi da poboljša karijeru. Jer, ona je mogla da prekine sve natpise, a namerno je ostala zagonetna.
Drugo, šta joj je trebalo da na premijeri nove Cage serije sa kojom ona veze nema, spominje mogućnost da njih dvoje opet rade?
Ono, ženo, ti više tu nisi bitna, lepo je što si došla, ali prekini sa samopromovisanjem. rolleyes

Nije ona sama spomenula projekt nego se već danima o tome priča jer je budala jedna, takozvani Adolf, to blebuno na društvenim mrežama i ti je brzinom munje došlo do novina. To je krenulo od rekla-kazala, ali se ustoličilo toliko duboko da Latinosi već složili cijelu priču kako je 100%.
Možda je samo htjela reći koliko joj je drago zbog njega jer je uz njega od početka njegove karijere i svjesna je njegove veličine od prvih koraka do sada. Možda zbilja djevojka nije imala loše namjere niti u vidu samopromocije ni ičega, nego je tako rekla. Mene je čudilo jer dosad je uvijek vikala da je bro, pa me čudi gdje je to nestalo.

Mrs BugeVuge ::
E, saznaću sutra. Rekla mi ova mala u četvrtak da ako Netflix ne izbaci prevod za vikend, odgledaće maratonski bez prevoda, pa šta shvati - shvatila je. Kako nisu izbacili prevod, verovatno je odgledala. jupi
Slikar je u fazonu - bolje da lepo jednom odgledamo sa prevodom, nego da upropastimo gledanje serije, ali solidarisaće se sa njom. lol!

Onda su odgledali. Očekuj da ćeš sutra više prepričavati, nego komentirati radnju. lol! Uz to što ćeš je tješiti ako to ne odradi slikar.
Pa slikar je u pravu, ali ja bih napravila što i ona. lol!

Mrs BugeVuge ::
A šta se piše?

A da ti pročitaš (ili možda bolje ne smeh ) što sam na prethodnoj stranici stavila i napisala da je Basturk (novinar posuvuduša koji je donkele dobar s Cagom i Caginim društvom) u svojoj kolumni napisao. Piše se da je nakon premijere Duygu bila s njim na "afteru" after partyja. lol! Yani, ono što sam ja rekla da nije bitno s kim je došao nego kome je poslije otišao.

Mrs BugeVuge ::
Moguće da ste u pravu, takav je pomalo i Kozlovski, ponekad.

Pa vjerojatno. Kozlovski mi još za njega djeluje veselo.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da je to odlika snobizma, važno je da se obuče nešto što je dizajnirano od nekog poznatog imena, a kako to izgleda - nije važno.

A vidiš meni je bolja da obučem nešto nekog nepoznato a da je lijepo, nego neke kese koje su nekog razvikanoga.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da ne želim da znam, jer mi se odgovor neće svideti. lol!

Tamam, poštujem, nekad je bolje ne znati. Slažem se. smeh

Mrs BugeVuge ::
Znači opušteno i lagano, epizoda do dve po danu, a vikendom maraton.

E onda tako. lol!

Mrs BugeVuge ::
Da znaš da mi je isto palo napamet, kako su samo slične teme. wow lol!

Slična inteligencija i slučajevi misle isto. lol! :P

Pa je li tako? Stari Istanbul i stara Moskva? Neka "čuda"...

Mrs BugeVuge ::
Kad sam pročitala ovo tvoje, baš sam pogledala njenu filmografiju. Nema mnogo serija za prosečnu rusku glumicu i uglavnom ne igra glavne uloge. Ali onda videh jednu Olesjinu seriju koju sam sigurno gledala i sećam se dobro radnje, a Agata druga glavna uloga, a ja je se uopšte ne sećam. molimmmm

Meni onda tek nije jasno ako ona zaista glumi, šta će joj ovi vlogovi i kako stigne da ih uklopi u posao. Jer ona to sama snima i režira, ja bar znam koliko je vremena potrebno za jedan klip od 3-4 minuta, a gde su ovi njeni vlogovi od po 30-40 minuta.

I stvarno je se ne sjećaš? smeh

A ona ti sad zadaje toliko muke.

Ne znam kako ima vremena pored svega snimati vologove, a još mi je manje jasno što će joj to u životu.

Mrs BugeVuge ::
smeh smeh smeh smeh smeh

Ja sad zbilja pazim što pišem o Cagi. Jer ti kako tumačiš moje riječi, osramotit ćemo čovjeka. Tj. dva.

Mrs BugeVuge ::
Gotovo, udaja! lol!
Poncha, eto kako ti se sreća osmešila, sad kad treba da mi ti i Caga budete kumovi na venčanju, Sari došao Omer. lol! Pavel je i tebi doneo sreću. :cereeeeek:

Je li? Ti to već vidiš za udaju?

Aman, Pavele, samo da znaš, seni cok ama cok seviyorum. Neka si ti upoznao Anđu. I neka si moj kum i neka ćeš izbarati najboljeg i najljepšeg kuma. <3

Mrs BugeVuge ::
Mene te scene samo još više navuku na seriju, ne smetaju mi.

Ma ja se želim iznenaditi. I ovako me samo mame da što prije želim odgledati seriju. A i plus to, ovi sad poludili za Hakanom i Zeynep pa koriste ova videa da bi se rugali Ayci i Leyli.

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh smeh smeh

A što je tebi smiješno? lol!

Mrs BugeVuge ::
a je bilo čija druga, turska, ruska, naša... Ili ne bi bila primećena, ili bi bila popljuvana. Ali eto, američka je i onda sigurno mora biti super.

Mene zato američko i ne zanima više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 7:47 pm

Mrs BugeVuge ::

Meni sad jedna stvar nije jasna... Kad je Maks javio da se Liza porodila, a posle se i ona oglasila, bukvalno svi od njihovih poznatih prijatelja su čestitali od Urganta preko Stasa, a samo Kozlovski nije ni lajkovao. Razumem da nije u zemlji, ali zar nije stigao ni da lajkuje? mislilac

I Stanko čestitao?

Ja mislim da je nju Kozlovski nazvao ili porukom javio. Mislim da su oni van tih tko je što lajkao izdanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 7:50 pm

Gledam tko je dobio nagrade, nisam pratila, ali vidim slike. Za seriju - Cukur. Bu rada, ovaj put mi se Dilan lijepo obukla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 8:06 pm

Evo sam još jednom pročitala intervju, svakim čitanjem sam sve više zadovoljna, ali Cagini odgovori su tako naklon :cereeeeek:. Najbolji je! Baš sam ponosna kad čitam što je odgovarao.
Ali isto ti meni prevedi tih par pitanja koje sam ti stavila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 8:26 pm

U čemu je ono Serenay došla na Kelebeka? molimmmm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 8:36 pm

Službeno objavljujem da sam ja operirana od ukusa većine.

Znaš kad bih se u ovakome nečemu pojavila igdje?
https://pbs.twimg.com/media/Dt_vakrWsAEUBD3.jpg

Ili ovome. https://pbs.twimg.com/media/Dt_zhxrXQAcU4nu.jpg Haljina nije loša toliko, ali bliješti da oči zabole pa je grozna.

Onda Ozge, što joj je ono na glavi...

Znaš koja je situacija kad su mi Dilan i Hande E. dobro obučene. Handina mi nije nešto i nije za ovakvu priliku, ali bolja je od sto i jedne tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptySun Dec 09, 2018 8:41 pm

Ajme ove male Kubre kad je dobila nagradu. smeh naklon
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: