Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 4:44 pm

Aman aman aman, jel' preživeste gledanje? lol!

Ja još došla sad, računam ako ima deset epizoda od po sat vremena da još niste gotove, ali Poncha ruši svaku matematiku. smeh

Ovo je puno spojlera, neću da čitam dok ne odgledam. Ili da bacim pogled?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 4:49 pm

Ipak sam pročitala. lol! Ali dobro je, nema puno spojlera.

Kako se ti sad osećaš, mene to najviše zanima? Ja nemam pojma kad ću sesti da gledam seriju, sad nema šanse da stignem, najverovatnije ću noćas da opalim maraton. Svakako mi se više isplati jedna neprospavana noć nego da posle razvlačim epizode na nedelju dana. A ni na Netflix se nisam prijavila. facepalm

Poncha ::
Ne znam je li mi bolji gol  :cereeeeek: ,

wow wow wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 5:35 pm

Saro, života ti, što ti još gledaš kad te nema?! Da ja nemam neki skener od laptopa kad sa uspjela sve odgledati?! Ili ti polako Hakana uživaš. Pa napraviš pauzu... Ja se nisam pomakla 10 epizoda.
Evo sam i skuvati stigla malo večere i večerati.

BugeVugova, eeeee, evo živa sam. Ne znam dokad, ali jesam. lol!
Mislim, u cijeloj priči ja sam najviše oduševljena Hakanom, a najmanje oduševljena pričom, odnosno, ovim nestvarnim u priči. Ali vuče da gledaš, uđeš u priču.

Pa nisu sat vremena. Neke traje 45 minuta, neke puno manje, mislim da jedna čak 31 minutu. Ide to tako brzo. I još ti nakon što jedna završi odmah počne druga epizoda. Ne trebaš čak ni prebacivati. Iako sam ja neke ponovno učitavala jer mi nešto internet štekao pa bi mi bila zamrzla slika.

Pa nisam ja toliko ispojlala radnju, ali možda bolje da nisu čitala kako bi ti bilo zanimljivije gledati...

Ne znam kako se osjećam. Zbog radnje serije nisam toliko oduševljana jer mi priča ne leži (ono što je nestvarno, ono što je stvarno mi je itekako dobro sjelo), zbog Cage jesam oduševljena, zbog toga što je gotova sezona i što ću na iduću (i na idućeg Cagu) čekati tko zna dokad sam tužna, zbog Caginog uspjeha sam sretna. Yani, ne znam kako sam. Ne znam niti kako ću komentirati seriju. Ne znam niti što bih prije komentirala.
Pa mislim da je bolje seriju oplesti maratonski ako imaš vremena.

Nije gol. lol! Ali...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 5:38 pm

Vero, ako si odgledala seriju, ili kad ogledaš, ajde dođi i ostavi kod nas koji komentar. Becy, isto. Sparks, isto ako budeš gledala.

I, Sparks, daj reci gdje se ono skine prijevod na naš. Lutfen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 5:54 pm

Evo sam pustila ponovno. lol! Ne mogu ja sad neke umne stvari pisati. Pustite me da prvo balavim.

Početak moćan!

Hakan i Meto smeh . Caga i vježbanje i Caga i lopta. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:00 pm

Sjeća se kiz koja je naručila tepih. smeh Ah be... Hakan je od svih Caginih likova najveći jebivjetar. Emira ne računam, on je bio dok nije upoznao ask.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:15 pm

Ja zbog posla jos nisam stigla da odgledam.
Ali sam bad uzbudjrna.Jedva cekam.Ja volim ovaj zanr.Pa mi nadrealno ne smeta.Jedino mi smeta cinjenica da sad na nesto novo treba bas dugo da se ceka.Do druge sezone vjerujem da cemo cekat oko pola godine.Samo je pitanje da li mu je.u planu da nesto novo snima u medjuvremenu.Kroz mjesec dana ce vjerovatno i Netflix odluciti da li ce nastaviti sa serijom,tj sa novim sezonama.
Meni je bas drago zbog njega.Ali moram priznati da mi nedostajr ono iscrkevanje nove epizode svake sedmice.Dosta mi je GoT unistio sa cekanjem po godinu dana na novu sezonu Sad i Cagataya moram tako cekati
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:22 pm

Pavelova prva priča. smeh Svi mu se na listi sviđaju sem Ričarda Gira. lol!
https://www.instagram.com/stories/bugevuge/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:24 pm

Stvarno im jedna epizoda traje 31 minut? molimmmm
Ok, već osećam da će mi se ova serija jako sviđati. lol!

Kako si se ti prijavljivala na Netlix, jel' si uzimala Premium, ili koji?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:25 pm

Nastavak one Stasove serije počinje sutra!!! molimmmm molimmmm molimmmm
https://www.instagram.com/p/BrXDPTPgcBt/
Pa ja ću se ubiti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:36 pm

Becy, ti ćeš zbilja, ali zbilja uživati u ovoj seriji u tom slučaju. Mislim da ima onda sve što voliš u njoj. Da ja volim ovakve priče, serija bi mi bila vrh. Iako ne volim, ipak me držala napetom cijelo vrijeme.

A za čekanje ne znam što da ti kažem. Muka mi je što za tih 8 epizoda druge sezone treba čekati. tuzni

Draže mi je jednom tjedno nego ovako. Jesam danas guštala u Cagi, a sutra...

Baš me zanima kad će se Netflix očitovati za iduće sezone.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:41 pm

BugeVugova, vidjela sam ja to što je kum stavio već prije, ali kusura bakma, kako mi danas sve u Cagi, smetnula sam s uma to prije komentirati.

Da, epizode su dosta kratke, uopće ne traju dugo. Imaš ih par oko 45 minuta, druge su sve kraće i to još ako ne gledaš onu odjavnu špicu gdje pišu sva imena onda i još kraće. Pa vidiš za koliko sam ja odgledla sve epizode. Ako opališ maraton, brzo si gotova.

Da, uzela sam premijum paket, iako mi slika ne djeluje da je toliko HD, ali to je vjerojatno zbog mog glupog interneta. Iako kvalitetna jest.

Hahhaha Poklopilo ti se, ali ako ne želiš nemoj gledati Cagu nego se baci odmah na Stanka. A što ćeš s kumom mi, e to ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DuZNArCWkAU-KZn

Ovo je mali Hakan. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:51 pm

Odgledala sam ponovno prvi nastavak, tj. Hakanove scene. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:53 pm

Odgledala sam. Da malo slegnem utiske pa dolazim da prokomentarisem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 6:55 pm

A i ti ih trebaš slegnuti. Ja sam još uvijek zbrčkana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:07 pm

Inače, sad kad ponovno gledam sjetila sam se da nisam spomenula. Toliko mi je lokacija iz Icerdea poznato. :cereeeeek: Ali dobro, to sam znala i dok se snimalo.
Je li ono plavo mjesto gdje je su držali Meta ono mjesto iz Icerdea?


A je li ona lokacija gdje su lovili ovu malu koja prodaje grudnjake ono gdje je MKC trčao u nekoj od prošli epizoda?


Последњи изменио Poncha дана Fri Dec 14, 2018 7:10 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:09 pm

Hakanu odijelo stoji kao saliveno. Ma što saliveno, san snova. :cereeeeek: A i one naočale mu pristaju. :cereeeeek: Ne znam je li mi draže kad zaveže kravatu ili kad je razveže ili kad je samo ogrne. :cereeeeek:

Aj, nije Ilknur toliko podbacila. U nekim stvarima je dobru stvar napravila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:14 pm

S obzirom da je Hakan imao dve odevne kombinacije svih deset epizoda, Ilknur nije ni imala nesto posla, pa nije mogla ni da podbaci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:32 pm

Kako, canim? Imao je nekoliko majica, par dukseva, dvije jakne, odijelo, jedan crni džemper, onu "turističku" kombinaciju... Nije ni puno epizoda bilo. lol!
Zamisli da je u te dvije-tri epizode podbacila i obukla mu tri jakne jednu poviše druge.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:34 pm

Mene nikako neće da uloguje. jao
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:35 pm

Ja ne znam kako. Toliko je jednostavno da sam čak i ja smotana uspjela iz prve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:35 pm

Unosiš li nešto pogrešno?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:36 pm

Ma gledaću Cagu, nego mi je ovo poremetilo sve planove, ja mislila posle Cage Mažora jer sam sva još u Pavelu, a sad mi se vraća Stanislav. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyFri Dec 14, 2018 7:36 pm

Izgleda su problem moje kartice. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: