Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

Broj poruka : 10823
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 11:15 am

Can baskan. lol!

Bak ovo je ko stvoreno za mene, narocito boja. lol!

https://twitter.com/CapaMagMagazinn/status/1073157882143784961?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 11:16 am

Mogla bih sutra to da obucem za premijeru Muhafiza. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

Broj poruka : 17185
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 7:26 pm

smeh smeh smeh smeh To su mu jutros i pisali ako se ne varam.

Sviđaju mi se ove objave danas. Ovo mi je baš baza kako su napravili s nožem. Ako su ovim ikakve spojlere rekli... Bu arada, sviđa mi se ova rečenica koju su napisali.
Potrudili su se. I sviđa mi se Netflixov gif. :cereeeeek:

Obavezno to sutra obuci. Obavezno! naklon smeh

Ajde, pomakli su se i polako se sve više ljudi aktiviralo. Čak i Engin kači stare slike sa seta.

Žao mi je što danas nisam gledala Cagu i Gonenca na CNN-u, ali kad sam uključila već nije bilo njih. Kasno sam vidjela iako sam jutros pročitala neki tweet, ali nisam ga shvatila ozbiljno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 7:27 pm

Ovo je prvi dan snimanja i ono studio.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 7:35 pm

Znaš ti kad sam ja rekla kardesimu (jer me nešto žicao da napravim) da mi je serija na Netflixu i da me nije briga ni za što, da me ne zove ni za što, on mi kaže zezajući: Ali Netflix ima i pauzu. Možeš ti zaustaviti kad hoćeš. Je, brate, glupa sam, nisam to znala. lol!
Na što smo spale? Da smo sve otkačile da bi cijeli dan se družile s Cagom? Svatko normalan će reći da nismo normalne. Ali meni je lakše što imam vas, pa mi ludilo dođe kao normalno. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 7:36 pm

Poncha ::
Da, baš je pljuju. Ima ih par ne staju danima.
A danas se Ahsen nešto uzgovorila ajme. Niti vole Aycu niti vole njen lik.
A serija nije ni počela. U startu su je već prekrižile. I još izašao danas neki Hazarin intervju u Milliyetu i uhvatile su se toga. Eno Ahsen označila sve ključne rečenice. I nadaju se toj vezi Hakana i Zeynep.
Pogledaj kod nje tih ključih rečenicu, dvije za koje se uhvatila.

Mene su toliko počele da iritiraju tim insistiranjem da ću da navijam za Leylu i Hakana još više. Takve agresivne kampanje kod mene stvaraju kontraefekat. Daj da prvo pogledamo seriju, da vidimo kako je ko odglumio, kakvi su likovi, ko koga voli više koga manje. Pa šta ću ja da navijam za Hakana i Zeynep ako se Hakan i Leyla vole. Ako Hakan bude više voleo Leylu naravno da ću da navijam da bude sa njom. A ruku na srce, nije ni Hazar tako vrhunska glumica da sad ne znam koliko želim da mu baš ona bude partnerka.

Misliš da će petljati s obje?

S obzirom da ovo nije tip serije na koji smo navikli da lik ima tu jednu ljubav i da je ni slučajno ni pod kojim sulovima ne prevari, mogao bi Hakan opušteno da bude sa obe. Ali ja mislim da će njegova ljubav biti Leyla a da će mu se Zeynep samo sviđati. Čak može biti da će prvo da se muva sa Zeynep pa da će posle da se zaljubi u Leylu, a Zeynep u njega.

Oni su sigurno rigorozni.
Daj, koji ti program koristiš za skidanje? Sve sam pozaboravljala što sam znala gdje mogu skidati i kako.

Ja ću pokušati da skinem na sve moguće načine pa ću ti reći ako uspem. Za sada program preko kog sam uvek uspela sve da skinem i ono što preko drugih nije moglo je Flash video downloader dodatak za Chrome.

Kako Saro? Što ja onda čujem?

Aha, onda je meni taj deo promakao. Evet, rekao je da je stalno sa Kivom u kontaktu, da je odgledao prvu epizodu i da mu se mnogo sviđa.

Ima Caga par Turkinja koje ga baš vole, ali ili su previše brbljave i nijedna im partnerica ne paše ili su previše ozbiljne. A Canan je sredina. Od nje imaš i infromacija i uvijek je uz Kivu.

Sve one njega vole puno, voli ga i Ahsen, ali Canan je Kivi uvek podrška, Ne bavi se stalno pljuvanjem partnerki i svega ostalog. Čak i da joj se ne svidi partnerka ona neće da pljuje nego će pokušati da izvuče nešto pozitivno i da uživa u seriji. I to je meni super. Umesto da pljujem Serenay ja sam se fokusirala na Miru i uživala u Yamirinoj ljubavi, umesto da pljujem stalno Bensu fokusirala sam se na to da su super par vizuelno i da imaju dobru hemiju, yani, treba neke stvari gledati s pozitivne strane, a ne stalno sa negativne. Time upropaste i sebi ugođaj i onima koji ih prate.

A što je reći pa si ti priznala nešto njoj dobro?

Pa šta da radim, pored svog onog kiča i onih užasnih kreacija kojih sam se nagledala, njena kombinacija je bila odlična. U svakom slučaju bolje od raznih najlona, kesa, metara, čipkica, nitnica i ostalog.

Ja računam 29. ako Caga ne ode u Ameriku.

S obzirom da je ova gore spomenuta sad slobodna, moguće da će da odu zajedno u Ameriku za Novu godinu.

To me uvijek zanimalo. Kako Kivo nije kod brata u agenciji?

Moguće da nisu hteli da mešaju poslovno i privatno, što je po meni pametno.

A tako reci, donedavno je bilo da si bliska s vlasnikom, a sad je tvoja. Zato ti možeš uzeti slobodno i otići ranije.

I primate li čistačicu?

Yani, to bliska sa vlasnikom može svakako da zvuči. smeh Da odmah razjasnim, da ne pomisle ljudi koji čitaju da sam zavela vlasnika pa mu uzela firmu smeh prethodni vlasnik je moj tata.
Mogu da uzmem slobodno i da odem ranije povremeno, ali sad imam još više posla i obaveza nego pre nego što sam postala vlasnik.

Canim, hic merak etme, ako se dokopam Zekeriyakoya, naći ću ti neko zaposlenje u firmi. lol!

Ali tako mi je licemjerno i istovremeno smiješno kad osoba/osobe koja je stalker do srži (kao i ja) i koja o Cagi sve drugo zna i želi znati i koje su još pri tome takve da bi mu se i u privatni život miješale i ne poštovale njegov izbor odjednom počnu brinuti i zanimati isključivo o njegovoj karijeri. Da mi je znati što im je promijenilo mišljenje? Baš me zanima hoće li i ubuduće tako pisati na twitteru i prestati sve stalkati.

Saro, ne mislim canim na tebe.

Ja nikada nisam prestala da se zanimam za njegov privatni život, niti sam ikada kritikovala njegov privatni život. Naprotiv, to što se meni njegova devojka ne sviđa, to je moj problem, ali moje interesovanje za njega ni u jednom trenutku nije splaslo zbog toga. Drugo, ja ga više ne stalkam zato što ti stalkaš pa mi preneses, a treće, kao što sam već rekla, ja nema ništa protiv što je novinarka postavljala pitanja o njegovom privatnom životu, to je meni ok i odgovore na to volim da pročitam, problem je što u nastavku nije bilo nekoliko pitanja o poslu. Tako da znam da ne misliš na mene, a znam i na koga misliš. Mi tu Duygu ne poznajemo, može ona nama da se ne sviđa i to je ok, ali tolika mržnja da ti ne dozvoljavaš ljudima koje pratiš da je spomenu mi je nenormalna.

https://www.gazetemag.com/cagatay-ulusoy-ve-hazal-kaya-hakkinda-ilginc-iddia/ Što ovi pišu? Je li ovo Lost opet nešto pisao?!

Ove mag gazete su đubre od novina, portala ili šta su već, to znam jer se bave baš neproverenim klasičnim tračevima, ali ako su toliko nisko spali da im Lost bude izvor informacija, onda neka sve zatvore i neka idu. Yuh yani!
Dakle, provereni izvor informacija Lost kaže da je Hazal bila zaljubljena u Cagu pa posto osećanja nisu bila uzvraćena onda je bila na distanci. Yarabbim čime se oni bave posle toliko godina. rolleyes

Mrs BugeVuge ::
Gotovo, udaja!
Poncha, eto kako ti se sreća osmešila, sad kad treba da mi ti i Caga budete kumovi na venčanju, Sari došao Omer.

Yok ya, Omer je simpatičan, ali pošto nije Caga, Kivo, Ibro od udaje nema ništa. lol!

Dobro, slažem se, ali opet moraš da ih shvatiš, njihov je. Kad si videla u našoj nekoj seriji da prikazujemo kulturni deo Beograda? A strancima je to uvek zanimljivo.

Pa nije normalno ni to što mi ne prikazujemo Beograd. Ako nešto snimaš u nekom gradu i ako to planiraš da prodaš strancima, logično bi bilo da između ostalog prikažeš i lepotu tog grada.
Ja sam rođena u Beogradu, živim 34 godine u njemu i dan danas volim da ga obilazim i da mu se divim.

I da se nadovežem na ono što ste pisali oko turskih i američkih serija i filmova... U pravu je Sara, kod nas vlada predrasuda da su turske serije = lationameričke serije. Ali, ajde, to je tako, međutim ono što mene počinje dosta da nervira je taj snobizam kad je bilo šta američko u pitanju. Recimo, serija za koju ste sigurno čule - 13 reasons why. Baš sam počela da je gledam jer su svi oduševljeni njome, ja odgledam i prosto se iznerviram. Serija umesto da zaista bude kritika današnje omladine, glorifikuje samoubistvo. I ne samo to, nego su skroz na pogrešan način prikazani njeni razlozi za samoubistvo, skroz površno. Da je bilo čija druga, turska, ruska, naša... Ili ne bi bila primećena, ili bi bila popljuvana. Ali eto, američka je i onda sigurno mora biti super.

Pre svega serije su tu da bi služile za zabavu, a svako ima pravo da se zabavlja kako mu odgovara. Daj molim te pa ne prikazuju ni Ameri ni Turci u serijama nuklearnu fiziku i pomeranje tekstonskih ploča, sve se svodi na isto akcije, komedije, policija, mafija, ljubav, yani nije to kuturno-umetnički program pa da su sad oni koji gledaju Amere obrazovani i gospoda, a oni koji gledaju Turke ili bilo šta što nije američko ili zapadnoevrposko seljaci.

Ajme ove male Kubre kad je dobila nagradu.

Deca tako reaguju na te nagrade. To je za njih nešto veliko i prosto ne mogu da kontrolišu emocije. Tako slično je reagovao i Ata Berk Mutlu kada je dobio Kelebeka.

Ovaj Can Yaman po nagradu išao s naočalama na očima?

One naočare i onaj lanac su mi prestrašni. Kao neki tip iz neke pripizdine kad dođe do love pa postane biznismen. Jezivo.

Becy ::
I ja sve vise mislim da ce Hazal snimati za Netflix,dal svoju seriju ili sa Cagom film nzm.Ali 90% sam sigurna da hoce.Sve ukazuje na to.A i citala sam negdje da ona planira da zavrsi sa BH.Nzm dal ce samo ona izaci iz serije ili ce zavrsiti seriju;pre da ce ona izaci jer im je rejting ok.

Ovo da izlazi iz BH nisam nigde pročitala. Ali svakako ukoliko bi radila sa Netflixom BH nije prepreka, jer dok Netflix objavi projekat, uradi cast i spremi scenario, biće kraj tv sezone u Turskoj i BH će se završiti.
Ne znam gde si pročitala to za BH, ali mislim da to nije istina, a i nije joj ni pametno tako nešto da uradi, jer joj je to prvi uspešan projekat posle AFK.

Becy ::
Da se baziraju samo na drustvenim mrezama izabrali bi Serenay ili neku od onih cura sa najvise pratilaca

Nema to veze sa pratiocima, nego Caga i Hazal imaju dosta zajedničkih fanova, mnogo više nego Serenay i Caga, pa sam na to mislila. A i broj tih pratilaca na instagramu je dosta nepouzdan s obzirom da većina tih sa gomilom pratilaca imaju pola kupljenih, pa i sama Serenay. I ne verujem da Netflix to gleda, mislim da više gledaju šta se traži, inače ima dosta glumaca koji imaju mnogo više pratilaca i od Cage.

Becy, ja Engina od starta podržavam. Dok je većina drvlje i kamenje po njemu i smetao im je jer je bio stalno uz Cagu, meni je on bio kao neka svježina i radost. U njega sam vjerovala i vidim da me prvi dojam uopće nije varao. Kad je uzeo Hazalku pod svoje mislila sam da je napravila dobru stvar. Uspio je Ozturka ugurati u drugu sezonu Protectora zašto ne bi i Hazalku u neki drugi projekt Netflixov. S Cagom ili odvojeni, nebitno. Mada bi većina ovih fanova, pogotovo stranih, voljela vidjeti baš njih dvoje skupa. Ako ovako budu dosađivali mene ništa ne bi iznenadilo.

Enginovi rezultati demantuju sve one koji ga pljuju. I to ne samo kad je Caga u pitanju.

Ne znam što se slažeš sa mnom, ali nisam očekivala da ćeš ti pogledati video. A ne očekujem ni da će Sara.

Naravno da nisam pogledala. lol!

Da, boranija su mahune, kod mene se u dijalektu naziva i fažolet.

Nisam znala da li znaš šta je boranija, zato što sam se jedva sporazumela sa drugaricinom mamom oko toga. ona pita da li voliš mahune ja je bledo gledam, a ona ne zna kako se kaže na srpskom, na kraju smo izguglale. Tako sam i zapamtila kako se kaže na hrvatskom.
A taj fažolet već zvuči onako egzotično, kao da nije hrvatski.

Koje zrelo razmišljanje.

Sad me podseti. Još od onog prvog Aysinog intervjua hoću da kažem da je dosta sazreo od kada je poslednji put davao intervju i stalno zaboravim.

Ovaj mi dio ni s prijevodom nije najjasniji, ali čini mi se da je i potpuno nebitan. Ranini je pitala nešto na što joj Caga ne smije dati odgovor.

Pitanje je da li bi se možda kao gost glumac pojavio neki lik iz neke druge Netflixove serije. Ali toga svakako neće biti u drugoj sezoni jer bismo do sada već saznali.

Ali znaš i da ću ja navijati za njega i Leylu dok ne osjetim ili da mu radi o glavi ili da nešto petlja mu iza leđa. Zasad mi ne djeluje baš da se mogu osloniti na nju. Ako to tako bude... Zeynep, eto me da navijam za tebe. Caga ti je isto malo pomogao. Tko je Cagi drag uglavnom (ali nije uvijek slučaj ) je i meni drag. Ako ništa, neću biti protiv tebe.

Pa on je rekao da mu je Zeynep zanimljiva kao lik, ali to ne znači da navija da Hakan i Zeynep budu zajedno.
Ja mogu da navijam za Leylu i ako mu bude radila o glavi, bitan je razlog i način na koji to bude radila.

Ti nemaš pojma koliko je meni muka moliti da prevodiš.

Posle toliko godina ja i dalje pričam isto. lol! Nema tebi šta da bude muka da mi tražiš prevod, prvo to meni nije teško, drugo drago mi je kada ti pomognem jer znam koliko voliš da pročitaš sve što je rekao i da to razumeš, a treće ako sam mogla ovima sa hr foruma da prevodim MAA intervju, mogu i tebi Cagin. A i kad tebi prevodim neke odgovore i ja bolje zapamtim i više obratim pažnju na njih.

Ovih dvoje su meni baš slatki.

I meni su i pojedinačno i zajedno.

I jel' to znači da je i moj Stas budala?

Naravnno da je budala kada je mogao da te prevari sa onom lepoticom što se vrti oko šipke.

Sad je hit ovo s postavljanjem odbojavanja u priče. Evo i MI za večerašnju epizodu stavili brojač. Točno mi je žao propustiti epizodu kad bi mogla biti baš dobra. Možda, ako baš postave rano, i odgledam.

Meni se čini da će epizoda biti baš dobra, ali ja ću je ipak odgledati posle Protectora. Večeras planiram da legnem ranije da sutra ranije ustanem.

Sviđaju mi se ove objave danas. Ovo mi je baš baza kako su napravili s nožem.

I meni se to sviđa.

Obavezno to sutra obuci. Obavezno!

Nemam sad vremena da šijem haljinu, umotaću se u zavesu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 7:40 pm

Hahahahahaha tvoj kardes i moja mama isto razmisljaju. I ja sam njoj rekla da me sutra ne uznemirava da ceo dan gledam seriju, kaze ona pa valjda to moze da se zaustavi. Ja kazem moze ali hocu sve da odgledam i da ne prekidam. Kaze ona Boze koja si ti budala, umesto da odgledas par epizoda sutra, par prekosutra ti ces ceo dan da buljis u ekran.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 7:49 pm

Jesi ti ukucavala podatke sa kartice kada su se registrovala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:15 pm

Sara Ulusoy ::
Mene su toliko počele da iritiraju tim insistiranjem da ću da navijam za Leylu i Hakana još više. Takve agresivne kampanje kod mene stvaraju kontraefekat. Daj da prvo pogledamo seriju, da vidimo kako je ko odglumio, kakvi su likovi, ko koga voli više koga manje. Pa šta ću ja da navijam za Hakana i Zeynep ako se Hakan i Leyla vole. Ako Hakan bude više voleo Leylu naravno da ću da navijam da bude sa njom. A ruku na srce, nije ni Hazar tako vrhunska glumica da sad ne znam koliko želim da mu baš ona bude partnerka.

Meni su u jednom trenutku počeli ići na živce, ali kad je Caga spomenuo da mu se sviđa Hazarin lik nekako mi se opet izbalansiralo.  lol! Ali zbilja su pretjerale. Srećom pa je sutra svih deset epizoda u komadu pa to što one navijaju ni neću čitati dok sve ne odgledam.  lol!
Meni Hazarka nije ništa pretjerano dobra glumica, ali vidjet ćemo sutra.

S obzirom da ovo nije tip serije na koji smo navikli da lik ima tu jednu ljubav i da je ni slučajno ni pod kojim sulovima ne prevari, mogao bi Hakan opušteno da bude sa obe. Ali ja mislim da će njegova ljubav biti Leyla a da će mu se Zeynep samo sviđati. Čak može biti da će prvo da se muva sa Zeynep pa da će posle da se zaljubi u Leylu, a Zeynep u njega

S obzirom na to kako su najavili i očekujem da će biti svega. Ali mislim da u prvoj sezoni je barem Leyla ta.

Ja ću pokušati da skinem na sve moguće načine pa ću ti reći ako uspem. Za sada program preko kog sam uvek uspela sve da skinem i ono što preko drugih nije moglo je Flash video downloader dodatak za Chrome.

Super, onda ću sutra kad odgledam staviti taj dodatak.

Aha, onda je meni taj deo promakao. Evet, rekao je da je stalno sa Kivom u kontaktu, da je odgledao prvu epizodu i da mu se mnogo sviđa.

Meni nije moglo promaknuti jer sam sva videa odgledala po više puta.

Sve one njega vole puno, voli ga i Ahsen, ali Canan je Kivi uvek podrška, Ne bavi se stalno pljuvanjem partnerki i svega ostalog. Čak i da joj se ne svidi partnerka ona neće da pljuje nego će pokušati da izvuče nešto pozitivno i da uživa u seriji. I to je meni super. Umesto da pljujem Serenay ja sam se fokusirala na Miru i uživala u Yamirinoj ljubavi, umesto da pljujem stalno Bensu fokusirala sam se na to da su super par vizuelno i da imaju dobru hemiju, yani, treba neke stvari gledati s pozitivne strane, a ne stalno sa negativne. Time upropaste i sebi ugođaj i onima koji ih prate.

Baš to, neke kvare i sebi i drugima ugođaj. A Canan sve lijepo prati, slaže se s Basak, Basak je prati. Cura je čista pozitiva.

S obzirom da je ova gore spomenuta sad slobodna, moguće da će da odu zajedno u Ameriku za Novu godinu.

I taman odu s ovim Amerikancem koji je došao malo kod Cage u Istanbul.  lol!

Moguće da nisu hteli da mešaju poslovno i privatno, što je po meni pametno.

topić

Yani, to bliska sa vlasnikom može svakako da zvuči. smeh Da odmah razjasnim, da ne pomisle ljudi koji čitaju da sam zavela vlasnika pa mu uzela firmu smeh prethodni vlasnik je moj tata.
Mogu da uzmem slobodno i da odem ranije povremeno, ali sad imam još više posla i obaveza nego pre nego što sam postala vlasnik.

Canim, hic merak etme, ako se dokopam Zekeriyakoya, naći ću ti neko zaposlenje u firmi. lol!

Znala sam, canim, rekla si jednom prilikom nešto u tom tonu pa sam pretpostavila. Ali ovo zvuči zanimljivije.  lol!

Logično je da imaš više posla, ali vidiš kako sebi i uspiješ omogućiti koji dan ovako za izležavati se i provesti ga s Cagom. I neka si, da nisam ja jedina. lol!

Oooooo, ali kako ćeš mene neuku na neko mjesto u firmi? Ipak treba znati nešto turskog. Jedino ako tebi treba asistent... Ili ako ti treba netko tko će dostavljati nešto u Zekeriyakoy.

Ja nikada nisam prestala da se zanimam za njegov privatni život, niti sam ikada kritikovala njegov privatni život. Naprotiv, to što se meni njegova devojka ne sviđa, to je moj problem, ali moje interesovanje za njega ni u jednom trenutku nije splaslo zbog toga. Drugo, ja ga više ne stalkam zato što ti stalkaš pa mi preneses, a treće, kao što sam već rekla, ja nema ništa protiv što je novinarka postavljala pitanja o njegovom privatnom životu, to je meni ok i odgovore na to volim da pročitam, problem je što u nastavku nije bilo nekoliko pitanja o poslu. Tako da znam da ne misliš na mene, a znam i na koga misliš. Mi tu Duygu ne poznajemo, može ona nama da se ne sviđa i to je ok, ali tolika mržnja da ti ne dozvoljavaš ljudima koje pratiš da je spomenu mi je nenormalna.

Meni su njih par koje pratim digle živac jer kao one se odjednom zanimaju za privatni život, a za njih znam da Cagi i njegovima disati ne daju nego sve živo njuškaju. Zato sam tako pisala. Da su kao i većina drugih fanova, kao i ti lijepo rekle što ih boli, nego odjednom se prave kako da ih takve stvari ne zanimaju, a znam da ih zanimaju. Samo nekima od njih nisu bile u interseu za čuti jer im se dobiveno ne sviđa.

Ove mag gazete su đubre od novina, portala ili šta su već, to znam jer se bave baš neproverenim klasičnim tračevima, ali ako su toliko nisko spali da im Lost bude izvor informacija, onda neka sve zatvore i neka idu. Yuh yani!
Dakle, provereni izvor informacija Lost kaže da je Hazal bila zaljubljena u Cagu pa posto osećanja nisu bila uzvraćena onda je bila na distanci. Yarabbim čime se oni bave posle toliko godina. rolleyes

smeh  naklon  smeh  naklon  smeh  naklon

Yok ya, Omer je simpatičan, ali pošto nije Caga, Kivo, Ibro od udaje nema ništa. lol!

Kivu, Cagu i Ibru broj dva, nećeš naći. Suzi izbor, smanji kriterije ili će ti biti kao i meni.  smeh

Deca tako reaguju na te nagrade. To je za njih nešto veliko i prosto ne mogu da kontrolišu emocije. Tako slično je reagovao i Ata Berk Mutlu kada je dobio Kelebeka.

Mala je bila baš hit. Mislim, slatka mi je i simpatična. Ali je bilo malo glupo za vidjeti kako je pokušavaju prekinuti.

One naočare i onaj lanac su mi prestrašni. Kao neki tip iz neke pripizdine kad dođe do love pa postane biznismen. Jezivo.

Upravo to!

Enginovi rezultati demantuju sve one koji ga pljuju. I to ne samo kad je Caga u pitanju.

Aynen oyle.
Ja se još sjećam kad se Engin tek pojavio, mislim, kad se pojavio kao menadžer.Onda su bili tako glupi komentari tipa smije li se taj čovjek, zašto uvijek ide uz Cagu, može li on ostaviti Cagu... Zato kažem.

Naravno da nisam pogledala. lol!

Ja ti već mislila okačiti minuti i staviti gifove iz scene.  lol!  :P

Nisam znala da li znaš šta je boranija, zato što sam se jedva sporazumela sa drugaricinom mamom oko toga. ona pita da li voliš mahune ja je bledo gledam, a ona ne zna kako se kaže na srpskom, na kraju smo izguglale. Tako sam i zapamtila kako se kaže na hrvatskom.
A taj fažolet već zvuči onako egzotično, kao da nije hrvatski.

Ja sam čula za boraniju, ali vjerojatno upravo ovdje. Tako da sam znala.
Eto, snašle ste se, Google sve zna.  lol!
Fažolet ni nije hrvatska riječ. Ovdje se kaže fažol za grah, a onda mahune nazivamo fažoletom. Mislim da je to iz talijanskog.  mislilac Imamo mi koji smo na moru tako njihovih riječi u prehrambenim proizvodima.

Sad me podseti. Još od onog prvog Aysinog intervjua hoću da kažem da je dosta sazreo od kada je poslednji put davao intervju i stalno zaboravim.

Oduševljena sam time. <3

Pitanje je da li bi se možda kao gost glumac pojavio neki lik iz neke druge Netflixove serije. Ali toga svakako neće biti u drugoj sezoni jer bismo do sada već saznali.

Je li ona to bila i dalje uvjerena da je snimana samo jedna sezona?  lol!

Pa on je rekao da mu je Zeynep zanimljiva kao lik, ali to ne znači da navija da Hakan i Zeynep budu zajedno.
Ja mogu da navijam za Leylu i ako mu bude radila o glavi, bitan je razlog i način na koji to bude radila.

Pa naravno.

Znam za tebe.

Posle toliko godina ja i dalje pričam isto. lol! Nema tebi šta da bude muka da mi tražiš prevod, prvo to meni nije teško, drugo drago mi je kada ti pomognem jer znam koliko voliš da pročitaš sve što je rekao i da to razumeš, a treće ako sam mogla ovima sa hr foruma da prevodim MAA intervju, mogu i tebi Cagin. A i kad tebi prevodim neke odgovore i ja bolje zapamtim i više obratim pažnju na njih.

Ma lako je meni moliti za pet, šest rečenica. Ali za ovako prilično dug tekst, oha. Ne zato što je to teško, nego što ti izdvaja vremena dok sve pročitaš i natipkaš.
Ja se i dalje čudim da si ti prevodila nešto fanovima MAA. smeh Ja sam ga jedno vrijeme pratila dok nisam skužila kolika je sirovina, tko te tražio da prevodiš?

Meni se čini da će epizoda biti baš dobra, ali ja ću je ipak odgledati posle Protectora. Večeras planiram da legnem ranije da sutra ranije ustanem.

Neću ni ja, gledam nakon Protectora kad uspijem. Više da mi se laptop odmori nego ja. lol!

Nemam sad vremena da šijem haljinu, umotaću se u zavesu. lol!

A imaš li neku takvu? Treba biti što više materijala na njoj.

Hahahahahaha tvoj kardes i moja mama isto razmisljaju. I ja sam njoj rekla da me sutra ne uznemirava da ceo dan gledam seriju, kaze ona pa valjda to moze da se zaustavi. Ja kazem moze ali hocu sve da odgledam i da ne prekidam. Kaze ona Boze koja si ti budala, umesto da odgledas par epizoda sutra, par prekosutra ti ces ceo dan da buljis u ekran.

Eto to!

Последњи изменио Poncha дана Thu Dec 13, 2018 8:24 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:17 pm

Trebaš ukucati podatke s kartice, ali ja imam PayPal pa sam preko njega. Ionako na toj deviznoj kartici nemam puno love. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:19 pm

Za manje od 12 sati počinje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:35 pm

Tamam, evo registrovala sam se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:36 pm

Super. Jesi li i ti išla pogledati gdje se treba isključiti pretplata? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:38 pm

Cagini svi projekti osim Icerda idu petkom. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:40 pm

Nisam, ne mogu sad time da se bavim. Jel ti znas gde se iskljucuje?

Da, to sam i ja pomislila kad su objavili datum.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Thu Dec 13, 2018 8:43 pm

Našla sam bila onda. Valjda ću naći kad opet uđem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 6:59 am

Gunaydin. <3

BugunGunleredenHakanMuhafiz.  :cereeeeek: BugunGunleredenTheProtector. :cereeeeek:
Oh be. Koliko čekanja i danas sve odgledam u jedan dan. lol!

A što se sad pokrenuli u zadnji čas s reklamom.
Bome ubacivanje novih fragija i neki scena.

I kako ovdje piše da je prije dvadeset sati postavljeno, a ja tek sad vidim?!
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1073153823865233408  :cereeeeek:

I naravno, već su izdvojili ovo kad uhvati Zeynep.

Ali ovo.
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1073154168641282048 naklon :cereeeeek:

Uglavanom, sve je super. Ali moram reći, Caga koliko god da ja tebe volim, španjolski ti ne ide. lol! :cereeeeek: Ali je jako sladak.

Последњи изменио Poncha дана Fri Dec 14, 2018 7:03 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:01 am

Manje od sata. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:14 am

Ah te ruke.

I ne možemo se riješiti nikad nikakvog prstena.

Izgleda kao milijun dolara.
 :cereeeeek:
Svi holivudski glumci nisu mu ravni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:16 am

Ova faca.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:22 am

Ja mislim da moj kardesim ne zna da ja gledam tursku seriju na Netflixu, vjerojatno misli da gledam nešto drugo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:27 am

Ovo je sad trenutno glavno na twitteru.

Saro, spavaš li još?

Ja ću gledati, a onda komentirati nakon... Ili ako baš ne budem mogla izdržati doći ću prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:34 am

Nekidan sam tražila samo scenu, isječak iz 13 epizode, da ne bih slučajno odgledala više iz epizode i nije bilo. Sad vidim da je nakon toga AFK YT kanal postavio isječak. smeh

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:38 am

Čini mi se da je najveća muka kako će izbjeći spojlere ovima koji ne mogu gledati čim se postavi.

Onda mogu zaći na twitter tokom epizoda, čini mi se da ove neke najžešće neće gledati odmah.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Fri Dec 14, 2018 7:42 am

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next