Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 13122
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:10 pm

Nije mi bilo dobro koliko sam se smejala. smeh smeh smeh
Onda ga je ova uključila u priču i ubedila da liče, pa mu je postalo draže. lol!
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 16771
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:10 pm

Eto, kao da sam znala što je u pitanju. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:11 pm

Poncha ::

Ovaj tvoj novi je onako. Bolji nego Maks. Inače volim bradu, ali on je ljepši bez nje. S bradom me u jednom trenutku iz profila podsjetio na Arasa. lol!

Ti baš voliš da mi raspukneš euforiju kao balon, vidiš da sam opsednuta i moraš da ga porediš sa Arasom. lol!

Jesi li ti navukla Saprks na ovoga plavog jer vidim da je 6. s prevodom izišla?

Koji plavi?

Sara Ulusoy ::
Sta sad, imamo novog Rusa???? jao

smeh smeh smeh

Aha. Izgleda da ju je ovaj dobro uhvatio. lol! Možda se i tebi svidi.

smeh smeh smeh
Pritom, bez zezanja, mislim da bi se ovaj Sari stvarno dopao, kad bi ga gledala. lol!

Mislim da je ovaj tip neki EAD đir. Barem mi stasom ide na njega.

Ko bre? Ovaj moj nov?
Vidiš, nisam razmišljala, čak mi uopšte nije palo napamet, ali baš ću sad da probam iz te sfere da ga posmatram. :cereeeeek:

Yok canim, ne bih ja ipak. Na prvoj slici s naocarima i moze da prodje, ali kad ih skine nista. Bondarenkova se takmici sa mnom ko ce vise da nadje ozenjenih svalera. lol!

smeh smeh smeh
Nije istina, to nije do mene, ja sam lepak za oženjene. lol!
To je sve do karme, ničiji brak u reali nisam rastavila i zato mi se to sad vraća preko virtualnih švalera. lol!

smeh smeh smeh smeh Ja nisam ništa rekla. I to ti je ona birala slike. Možeš odgledati o ove klipove. lol! Iznenadi je.

Bože sačuvaj ona da mene tako nečim iznenadi i obraduje. tuzni
To samo od tebe mogu da očekujem. kisic lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh Tvoji oženjeni ipak nemaju djece. Ti si bar što se toga tiče u boljoj poziciji.

smeh
E, ovo je živa istina, Sara se švaleriše i baš je briga, a ja komotno mogu obdanište da otvorim. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:20 pm

Mrs Bondarenko ::
Ti baš voliš da mi raspukneš euforiju kao balon, vidiš da sam opsednuta i moraš da ga porediš sa Arasom. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh Ali nisam ja kriva. Tebi Aras nije antipatičan kao meni.

Koji plavi?

Pa o kome cijeli Božji dan govorimo? Ovaj sad zadnji. Zar nije svijetao i plavih očiju? Ja ga zovem Plavi dok mu ne nađeš neki nadimak za lakše sporazumijevanje.

Pritom, bez zezanja, mislim da bi se ovaj Sari stvarno dopao, kad bi ga gledala. lol!

A je li vidiš da nema volje? Čak ti je i slike popljuvala.

Ko bre? Ovaj moj nov?
Vidiš, nisam razmišljala, čak mi uopšte nije palo napamet, ali baš ću sad da probam iz te sfere da ga posmatram. :cereeeeek:

Gdje si ti, ženska glavo, danas? facepalm U oblacima? O kome drugo govorimo? lol!

Pa svijetla kosa, širina ramena, nekako stav takav, dubok prodoran glas. Meni baš je nešto najsličniji EAD-u.

Nije istina, to nije do mene, ja sam lepak za oženjene. lol!
To je sve do karme, ničiji brak u reali nisam rastavila i zato mi se to sad vraća preko virtualnih švalera. lol!

Ja mislim da se prije ti lijepiš na njih. lol!

O svašta.

Bože sačuvaj ona da mene tako nečim iznenadi i obraduje. tuzni

Čak sam je pokušala nagovoriti, ali tvrd je orah. Ne da se na Ruse nikako. A ja mislila sebi malo olakšati. lol!

E, ovo je živa istina, Sara se švaleriše i baš je briga, a ja komotno mogu obdanište da otvorim. lol!
smeh smeh smeh smeh

Rekla bih ti da me zaposliš, ali ne znam ruski pa yok, neće moći.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:22 pm

Ne vredi, odgovoriću posle na ostalo. Moram sad da idem seriju da gledam, ne mogu više da izdržim. Danas se potrefilo da sam bila kući samo u periodu kad sam vama pisala, u poslednje vreme imam svačega i po ceo dan jurcam, tako da sam slobodna samo u ovo vreme i negde do 11,12 u toku dana. Juče sam ostala do pet da bih gledala seriju, ustala sam oko 9, hronično sam neispavana, ali nema veze. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:23 pm

Znala sam. Ajde ti gledaj seriju. Nemoj da te Plavi dragi čeka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:25 pm

Ali bar nas imaj na umu i ako ti Sparks odgovori tamo, javi ovdje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:29 pm

Sarooooooo, što ovi naši pišu da po nekim neslužbenim informacijama Kanal D nije zadovoljan rejtingom MI i da ako se ne digne na 5 ga ukidaju s 4. epizodom?! Tko je to u Turskoj rekao, jesi li u toku?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:32 pm

Aj mi, molin te, reci da je ovo neka sprdnja i da Kanal D nije toliko glup. Kad su već uvalili glup dan, neka trpe i prikažu mi barem onaj minimum. Neću više ništa gledati osim Cage!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10711
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:32 pm

Koliko vidim kod Bondarenkove na casovima se uci ruski, prica se o Rusima, sve se radi samo se ne uci istorija. lol!

Zasto da te ne zaposli, ni ona ne predaje istoriju na casu istorije, mozes i ti da cuvas rusku decu na hrvatskom. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:33 pm

Ma ne verujem. Idem da vidim kod Ibrinih da li se o tome pise, ali cisto sumnjam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:34 pm

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Ali ti Rusi će progovoriti na hrvatsko-tursko- srpskom u tom slučaju. I zaboravit će svoj ruski.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:34 pm

Aj vidi, ja sad vidjela kod nekih na FB-u.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:43 pm

Obisla sam Ranini, Birsen, Tokyo, ove Ibrine sto vise 24/7 na tw i kojima ta informacija ne bi promakla i nigde nema nista o tome. Je li to nasa FB stranica? Ko zna gde su oni pokupili tu informaciju, verovatno negde kod Arapa.
Nekako mislim da bi Kanal D prvo pronenio dan pa onda ukinuo seriju, ionako im je ovo pored AS jedina serija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:46 pm

Koliko vidim na ovom spisku, 14.12. pocinju dve serije i film, Protectora jos nisu ubacili na spisak. I da, bas ne interesuje da li ce to da puste ujutru ili uvece.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:47 pm

Aha, to je stranica U svetu turskih serija. Naravno da nisu napisali izvor nego samo napisali da je neslužbena informacija. Tko im je izvor veze s vezom nemam zato pitam i tebe jer ja ne pratim Ibrine niti sam u toku i s čim.
Ma njihova je i BLG.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:49 pm

Da, jedna serije i film su već prije stajali i čini mi se da je danas dodana još jedna serija. Samo našu ne pišu. Ona stoji i dalje tamo na kraju, s nedefiniranim datumom.

E ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 9:52 pm

Tebi uvijek može biti loše na poslu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 10:06 pm

Hahaha bas su kolegijalni, ovaj predvidja da ce Romu gledati 27 ljudi, a ovaj kaze cak 270. lol!

Jebote o seriji niko ne progovara kao da je drzavna tajna. I Hazar sve nesto izokola i na kraju nista nije rekla.

Gde pise Hakan\... nigde to ne vidim kad otvorim ove linkove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 10:10 pm

Na imdb-u stoji ovako za Series Cast:
Çagatay Ulusoy Çagatay Ulusoy ... Hakan / ...
Ayça Aysin Turan Ayça Aysin Turan ... Leyla
Da ne kopiram dalje.

Pa stvarno ispada da je serija kao državna tajna. lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 10:11 pm

Da, ali BLG ima stvarno ocajan rejting pa ni nju nisu ukinuli jos. Mada MI je skuplja serija. Ali svejedno ne verujem da ce je tako naglo ukinuti. Uostalom sami su zajebali sa tim cetvrtkom, da su stavili u utorak, sredu, pa cak i subotu, mnogo bi bolje prosli.

A ti po nasim FB stranicama nemaju pojma, oni objave sve na sta nalete i nista ne proveravaju.

Ako najave ranije da ce biti ujutru moze meni da se slosi vec u cetvrtak pa da ne idem u petak. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 10:14 pm

Aha, na to mislis. Ovo sto sam ja otvorila pise Hakan/Hakan Demir. To moze da se odnosi na dve uloge sto on zapravo i igra dce uloge, jedna je Hakan Demir, a druga je Hakan Muhafiz.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 10:14 pm

Ja se nadam da ništa ne ukidaju do nove ture serija, tamo iza Nove.
Kad su glupi, ali tko im je kriv kad su išli na šarolikost u krivi dan.

Pa zato i kažem. Najjači su mi ovi koji imaju informacije, a nemaju izvor informacija da se može po tome odlučiti je li nešto vjerodostojno ili ne.

To sam ti ja htjela i predložiti. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Nov 13, 2018 10:15 pm

Meni ne piše Demir nego samo točkice. smeh A da, to je onda to. Mislim da je to jedino logično rješenje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 1:57 am

Znala sam. Ajde ti gledaj seriju. Nemoj da te Plavi dragi čeka.

smeh smeh smeh
Stvarno ćeš ga zvati Plavi. smeh
Da znaš da sam ja i razmišljala kako da ga zovemo, s obzirom da se Igor zove u seriji i nekako mi baš ide uz njega, a privatno je Pavel, što mi liči na naše Pavle, pa sad ne znam dal' da ga transkribujemo, ili da ga zarotiramo pa da bude stvarno Plavi... facepalm

Ali bar nas imaj na umu i ako ti Sparks odgovori tamo, javi ovdje.

Ne brini, mislim o tome i redovno ulazim na vk.
Njoj se često dešava da ne uđe tamo po dva, tri dana, a možda i sutra odmah odgovori. U svakom slučaju javljam odmah.

Koliko vidim kod Bondarenkove na casovima se uci ruski, prica se o Rusima, sve se radi samo se ne uci istorija. lol!

Zasto da te ne zaposli, ni ona ne predaje istoriju na casu istorije, mozes i ti da cuvas rusku decu na hrvatskom. smeh

smeh smeh smeh
Ja sam bar lepo videla i prihvatila da deca neće da uče istoriju, jednostavno je ne vole i onda bar lepo da spojim ono što ja volim sa onim što oni vole. lol! Oduševila me ova mala, jeste opasna za medalju. :cereeeeek:

Ali stvarno bih te zamolila da odgledaš ova dva klipa, jako me zanima šta imaš da kažeš za njega, živa nisam. lol!

Ali ti Rusi će progovoriti na hrvatsko-tursko- srpskom u tom slučaju. I zaboravit će svoj ruski.

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next