Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 2:46 am

Da, inače je ovo sada već juče postavio. <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 KNda-xnNsX0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 7:47 am

Sara Ulusoy ::

Upravo sam videla reakcije, a i znala sam da ce biti takve zato sto su u ratu sa Bursinovim fanovima i jedva cekaju priliku da podjebavaju.

Iskreno, ni mene ne čudi. Jedva su dočekale. Ali zbog ovoga mi ide na živce što se inače neki rat dovodi s Bursinom i njegovim fanovima.

Ja dok sam gledala odmah mi je u glavi bio Icerde. Ok, stvarno je. I to sam odmah i prokomentirala, ali hajde, idemo dalje. Nastavak najave nije isti i nije loš, čak mi se sviđa to podjebavanje i dijalog. Uostalom, nije ni priča ista.

Sara Ulusoy ::

Mislim da ce njemu ova uloga bolje da legne zaro sto ce imati prilike vise da se razmahne, mada ja licno smatram da on svaku ulogu moze da iznese jer je tip glumca za sve uloge. A i Firat i Ali Nejat su bili ulickana gospoda sa manirima, mislim da i on hoce nesto drugacije. S druge strane se nadam da su njemu a ne Bursinu dali zahtrvniju ulogu.

Definitivno isto mislim. Zato sam ja njega nekako odmah i vidjela u ulozi Casha, a ne Tanga. Plus to smatram izazovnijom ulogom. Ibri bi Tango bio mačji kašalj, plus s ovim govorom i njegovim hodom...
Iako, kad sam čula da je Bursin umjesto Kaana u seriji, nekako mi nije išlo njega gledati upickanog u odijela, ali hadi vidjet ćemo kako će on biti markantan u odijelima.
I ja se nadam da su Ibri dali zahtjevniju ulogu.
Ali zasad mi se sviđa, on će biti provokator u priči i zajebancija potiče od njega, ovaj je drugi ozbiljan.

Sara Ulusoy ::

Da mu je Oyku partnerka ja to sigurno ne bih gledala, toliko sebe ne bih mogla da mucim. A i ona, umesto da uziva u braku odmah se vratila poslu.

Treba para...
Zato se ona pametno udala na početku ljeta (ili kad već) pa da može uživati prije nekog novog mogućeg projekta. lol!
Znam da u tom slučaju ne bi gledala.

Sara Ulusoy ::

Ok, ima dosta onih koji odu preko pa dobiju naglasak pogotovo ako u kuci ne pricaju na maternjem, ali on je toliko godina u Turskoj i u kontaktu sa Turcima, mislim da je vec mogao to da savlada.

Za nekog tko se bavi glumom, svladavanje govora bi trebalo biti nešto rutinski, ali njemu očito ne ide. Jer ipak je par godina tu. Ne znam je li išao na kakve govorne vježbe ili imaju li oni nekog tko ih trenira tamo, pretpostavljam da bi trebali imati. Njemu bi dobro došle.
Puno mu lakše ide engleski. Zato je potrebno da mu ulogu objasne tako da je lik živio vani.
Uglavnom, vidjet ćeš kako budeš gledala seriju. Možda ti uopće neće smetati. Ja inače imam problema s tim glasom u domaćim serijama i zato meni to smeta, ali isto sam se navikla kad sam gledala GB, a i ono malo one Ay yapimove serije (ne mogu se sjetiti imena).

Sara Ulusoy ::

Zapravo ona i nije toliko mlada koliko sam mislila, proverila sam 87. je, recimo Mihre koja je i mladja od nje ne izgleda pored Ibre kao klinka, ali Ozge izgleda. Ali mozda ce to da rese stajlingom i mozda je predvidjeno da bude mladja posto je ona Bursinova sestra.

Da, ima mladoliki izgled, pogotovo kad stane pored nekog zrelijeg glumca. Ali lako što ima mladolik izgled, ona kad progovori i dreči izgleda kao dijete. Nadam se zbilja da će joj uloga biti maksimalno lišena pretjerivanja, kreštanja, kreveljenja i onda će biti donekle u skladu s Ibrom. PLus, dobar stajilin čini čuda.



Bu arda, bak ovo. Novinari ko novinari.  rolleyes
Eto, neka uđe na listu, a nisam je spomenula uz Cagu (jer mi je to bilo apsurd), ali lijepili su bistroumni i Ilknur uz njega.
https://www.aksam.com.tr/magazin/partide-surpriz-yakinlasma/haber-780475

'Bizim Hikâye'de Kaya'yla rol alan Burak Deniz'in, geceye bir dönem Çağatay Ulusoy ile adı aşk dedikodusuna karışan stil danışmanı İlknur Şeref'le katılması dikkat çekti.

https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/10/06/herkes-kendi-yoluna

Deniz, Kuruçeşme'deki bir mekanda stil danışmanı İlknur Şeref'le eğlendi. Deniz ile Şeref, geç saatlere kadar sarmaş dolaş dans etti..
İlknur Şeref'in adı daha önce de Çağatay Ulusoy ve Tolga Sarıtaş gibi popüler oyuncularla anılmıştı..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 8:08 am

Mrs Bondarenko ::

Da. lol!  smeh  kisic
Ju, baš mi je žao. Trebalo bi da budeš, bolje se ugledaj na vreme, još danas (taman imaš povod). lol!

Mah, nije to za mene, ona je imala dobar želudac, moj ne može podnijeti. lol!

Mrs Bondarenko ::

Kad si to spomenula, dobro me podseti na njegovu premijeru onog filma što je snimao tamo. Vidi ga ovde, koja razlika. lol!

https://static.life.ru/posts/2014/02/339457/0ecd92a29334a0c766cfbb1f699e51f6.jpg

Oha! topić

Ovo je zovem klasikom. I ovo zovem usklađenim. Ne znam tko mu je ova, ali slatki su. Njena haljina mi bi bila bolja da nema ovih od tila volančića na donjem dijelu.

Mrs Bondarenko ::

Sad bez zezanja, stvarno ume i to jako lepo. Meni je čak nekad on toliko previše elegantan da mi smeta, pa me je verovatno zato obradovao ovakav stajling sad.

Vidim.
Imaš pravo, ne uzimam mu za grešku moskvosku galu.

Mrs Bondarenko ::

Ne trpi kad ga kritikuješ. lol!
Generalno mislim čak da se on u većini slučajeva bolje sredi od nje, vidi.
Neka ne trpi. Ako će dolaziti u boljim izdanjima, ja ću ga kritizirati.  lol!

Pa zapravo, gledajući ove slike koje si postavila, da.  naklon  On bude i elegantniji od nje, odnosno, ona se može i ljepše odjenuti. Konkretno, ova prva slika od tri mi nikako nije za neke gale.
On na prvoj i zadnjoj  naklon . Na drguoj bi isto bio naklon da nema ovih točkica, ovako mi je ok.

Mrs Bondarenko ::

Stas je uvek za sve bio izuzetak, pa nažalost tako i za ovo. lol!

Je, imaš pravo, Stanko se ne uklapa ni u kakvu logiku.


Mrs Bondarenko ::

Muljaju nešto sa tim, ali ne znam šta jer u objavama ništa ne piše o tome.

Ma muljaju nešto s tim. Ili su oboje zaljubljeni u Gucci, ili im je Gucci dao odjeću.

Mrs Bondarenko ::

Ne umem sad fan page da mu nađem, ali baš sam pre neki dan listala hashtag i naletela na neku tursku objavu vezanu za njega. Ali znam da ga prate Turkinje odavno još. Pa sve od te Vampirske akademije. On je u Rusiji postao popularan nakon filma Mi smo iz budućnosti, a u svetu nakon VA. Mada je film teška glupost i ne znam šta mu je to trebalo, ali eto ipak je nečemu poslužio.

Mene moj istraživački duh nije izdao.
Bak, recimo ovaj YT kanal.


http://danilakozlovskyturkey.blogspot.com/ Neki blog.
Da sam ovo klikla, ne bih ti tražila da mi staviš slike Kozlovskoga u odijelu s gala.  lol!

http://vampireacademy-tr.blogspot.com/2014/02/danila-kozlovsky-ok-dergisinin-rusya.html Još neki blog o tim tvojim VA.

https://www.sinemalar.com/sanatci/212941/danila-kozlovsky Neka turska stranica.

Čuj, očito mu ovo nije promašaj u karijeri kad mu je toliko fanova donio.



Mrs Bondarenko ::

Da, inače je ovo sada već juče postavio. <3 <3 <3

Bu arada, zar se nisi ti već popela?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 8:28 am

Gazdraice, onda po tvojoj želji evo i ovdje.
___________________________________________

Ipak malo u stihovima...

Nakon Stanka uvukla
u harem je još dva,
al' ne gleda samo
kako bi ih svukla.          
Njihove partnerice cijeni
il' ipak su samo njeni?!
Oni uvijek nekako su blizu
jer obojica imaju Lizu.

Tako je Anđa Stanka kaznila,
a Ponchu u informiranje bacila.
Zato obuzeo je Ponchu znoj,
umjesto jednog eto ruski roj.
Polako se navikava na svih
što drugo može od njih?!

Pa se danas sva trojica okupiše
i uglas Anđi zazboriše:
с днем ​​рождения!
I nešto lijepo joj poželiše,
u svom stilu to zaželiše.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Giphy Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Giphy
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Giphy

Prije "mnogo" godinica,
na današnji dan,
na svijet je stigla
jedna prava carica,
foruma vladarica.

Bondarenkova, gazdarice, Anđo, sretan ti i ispunjen pozitivom, radošću i veseljem ovaj rođendan!   kisic

Neka od danas godina nova...
radost u život ti donese,
a sve brige odnese...
Da u srcu tuga ne zastane,
da u glavi pameti ne nestane.
Dodatne pare da se stvore
pa da i Rusiji vrata otvore!
Osmijeh neka ne napušta lice,
u očima nek' su samo suze radosnice.
Oko tebe da su ljudi veseli i vrli,
samo njima ti pohrli.

Sretan rođendan! Neka ti ničeg ne pofali, zdravlja, sreće, ljubavi i uspjeha...


_____________________________________________________________

Kad sam već ovdje postavila onda ću ti ovdje i odgovoriti.
Nema na čemu!

Uklopila sam ih u stihove, tako mi došlo. Ne znam. Činilo mi se prigodnim i palo mi na pamet.
Što se gifova tiče, mislim da ti ova tri gifa otkrivaju neki moj doživaljaj njih (baš kao i stihovi). Ali evo i da ti ih objasnim iz svog ugla. Nemoj se sad žaliti na slikoviti opis, pored slikovite slike. lol!
Prvo, tražila sam nešto u čemu će oni biti oni, a ne neki njihovi likovi. Jedino za Kozlovskoga nisam sigurna je li mu ovo neki lik ili on sam, ali kad sam vidjela taj dio, svidio mi se. Jer je meni to Kozlovski kad nije namrgođen (a često je na slikama namrgođen smeh ), takvim ga doživljavam iako ga ne pratim. Energičnim i srdačnim.
Maksima sam guglala, znaš i sama da je on meni kameleon i da ga više puta ne prepoznam. Kad sam malo bacila pogled na ovaj intervju (iz gif-a) i još jedan shvatih da voli objašnjavati rukama i da je cijeli neki umjetnik. Nekako je da kažem poseban. Baš mi upada u kategoriju tih visokih. (Kad sam kod njega, usput da kažem, njemu deset kila više bi bolje stajalo, ponekad djeluje jako ispijeno.)
A Stanko, yani, znamo se i njegova selifie izadnja u videima, plus ovdje ti šalje pusu. Nekako, meni je to Stanko, ozbiljan i neozibljan po potrebi, a najneozbiljniji od ove trojice. Najopušteniji.
Namjerno je Stanko izdvojen od ove dvojice. I namjerno u sredini.
 
Bu arada, zanemari što razumiješ što govore u ovim trenucima, ja s tim nemam problema. Za mene oni čestitaju rođendan i govore neke čestitke samo tebi znane.  lol!


Što sad da kažem, da se pridružimo Sparsinoj želji? Ipak je ovaj govornik za mikrofonom jedini neoženjeni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 8:34 am

Sad još da i ovo postavim..

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 DoyyC84X0AABUlk

Bu ne ya, Kivo? Ključevi za pasom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 8:52 am



Evo kako se snimala akcija u Icerdeu. Ovaj mali svako malo nešto objavi iz Icerdea (uglavnom isto), onako, simpa je lik. Što mislite koliko ovaj dublor ima godina?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 9:39 am

Saro, ja išla u ovu jednu grupu u kojoj je nekad davno stolovao Ibro i čini mi se da žene i nisu baš oduševljene fragijem ni njima. Ne daju im više od 10. epizoda. Isprdaše gore nego egofc naslađivačice. ne znam A meni ok serija, djeluje za razbibrigu po fragiju. Jesi li ti u toku - što kažu ovi Turci? Ipak su oni najbitniji trenutno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 10:52 am

Stavit ću i ovaj članak, ovdje su mi najkvalitetnije slike.

https://www.haberturk.com/ali-atay-dan-sevgilisi-hazal-kaya-ya-surpriz-dogum-gunu-magazin-haberleri-2170099-magazin/14

Ukus.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 2170099_ba5ca6d6bf2d8d1565badd2528a07255_640x640
Plus, je li ovo na zlatno stavila zebra uzorak torbicu?

Znaš koja je ura kad je Ilknur bolje obučena. Skoro pa jednobojno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 2170099_7b887631682ed0c49fb5ee154a562fe4_640x640


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 2170099_7a5de2b53d0d4dc97c4663648d8396a7_640x640

Burak je vjeran svom stilu oblačenja.

Kad ovako turaju Cagu gdje treba i ne treba, točno mi muka bude.  rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 1:05 pm

Aaaa iste bu, evo mi je najlepša čestitka koju sam dobila za svoj današnji rođendan! :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3

Sara, Sparks i Veronika da se ne uvrede, nisam mislila među vašim čestitkama (jer su mi i sve vaše prelepe), nego generalno za čitav dan i od svih koji su me se danas setili.

Znala sam da ima neka caka sa gifovima i da postoji razlog zašto su tako uklopljeni kako jesu. Super si ovo smislila, svaka ti čast i za to. naklon Mogu misliti koliko si vremena i truda uložila u samom traženju tih scena. kisic
Nisam znala da ih ovako doživljavaš. :cereeeeek: Sviđa mi se opis sve trojice, sviđa mi se kako ih doživljavaš. :cereeeeek:
I ne brini za Kozlovskog, i on je ovde on, ovo je bila neka svečanost (možda čak i zabava posle premijere Višnjika) pa je pevao tu My life.
I slažem se za Maksima, Liza ga je izgleda stavila na neku dijetu, ili ga opasno iscrpljuje čim čovek ne mrda od te kilaže. lol!
I znala sam da si Stasa namerno izdvojila od ostalih. :cereeeeek: I da si namerno izabrala gif u kom mi šalje poljubac. :cereeeeek:

Ahahahha, ne brini, kad sam videla gifove kako su super uklopljeni, izabrani i postavljeni - toliko sam se oduševila da sam skroz zaborila šta su zaista u tom trenutku pričali. I zaista je predivno ispalo - Kozlovski koji mi peva (što najviše i volim kod njega :cereeeeek: ), Maks koji mi nešto želi, i Stas koji mi šalje poljubac. <3  <3  <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 1:25 pm

Poncha ::

Oha! topić

Ovo je zovem klasikom. I ovo zovem usklađenim. Ne znam tko mu je ova, ali slatki su. Njena haljina mi bi bila bolja da nema ovih od tila volančića na donjem dijelu.

To mu je partnerka iz filma, Zoey Deutch. I meni se sviđa haljina, bilo bi lepše bez volančića, ali i ovako su usklađeni.
Mnogo su slatki, još da vidiš pred premijeru kad su davali izjave novinarima ona ga je nahvalila i onda videla da joj prilazi, pa je vrisnula i onda su se zagrlili, pa je posle on nju nahvalio. :cereeeeek: Mnogo su bili slatki. :cereeeeek:
Evo ga taj momenat.



Poncha ::

Pa zapravo, gledajući ove slike koje si postavila, da.  naklon  On bude i elegantniji od nje, odnosno, ona se može i ljepše odjenuti. Konkretno, ova prva slika od tri mi nikako nije za neke gale.
On na prvoj i zadnjoj  naklon . Na drguoj bi isto bio naklon da nema ovih točkica, ovako mi je ok.

Poslednja je čista elegancija, bolje nije moglo. Meni se druga najviše sviđa, ali je prva bolja baš zbog ovih tačkica koje su malo pokvarile utisak.
A ja sam znala ove Olgine kombinacije i onda me je oduševila sad za premijeru kako se obukla.

Poncha ::
Mene moj istraživački duh nije izdao.

Ahahahahhahaha, kraljice!!! naklon  smeh

Ali super su ovi turski blogovi, recimo ovu sliku nigde dosad nisam videla kod Ruskinja. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 E84a32398079469

Poncha ::

Bu arada, zar se nisi ti već popela?

Jesam, ali on me izgleda opet zove. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 2:31 pm

Mrs Bondarenko ::

Aaaa iste bu, evo mi je najlepša čestitka koju sam dobila za svoj današnji rođendan! :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3

Sara, Sparks i Veronika da se ne uvrede, nisam mislila među vašim čestitkama (jer su mi i sve vaše prelepe), nego generalno za čitav dan i od svih koji su me se danas setili.

Drago mi je da ti se sviđa, ali moja čestitka nije nije ništa posebnija osim što je u stihu. Kad pogledaš bar naše želje su slične. Izgleda da nas par isto mislimo. <3 Vlada li ovdje jednoumlje ili ne?
A uostalom, tek je pola dana prošlo, imaš ti još prostora za druge čestitke. Ili ti se neki možda sjete sutradan rođendana, kao meni. lol!

Mrs Bondarenko ::

Znala sam da ima neka caka sa gifovima i da postoji razlog zašto su tako uklopljeni kako jesu. Super si ovo smislila, svaka ti čast i za to. naklon Mogu misliti koliko si vremena i truda uložila u samom traženju tih scena. kisic

Da, postoji razlog zašto su ti i takvi gifovi. Trebali su mi se uklopiti, mislim, po mom viđenju uklopljavanja.  smeh
Ali bojim se da ću te razočarati, ali vremena nisam uložila puno. Zapravo, sa stihovima sam se poigrala za čas. Onda sam išla raditi gifove. S Kozlovskim i Stanakom sam lagano plivala. S Kozlovskim sam na prvom videu klikla (nisam niti htjela tražiti dalje), za Stanka dva videa odgledala - njegovih sam prije odgledala stotine (koliko god si ih radila  lol! ), ali Maks mi je bio veća nepoznanica, ali i tu čim sam bacila oko na dva intervjua, skenirala sam mu mote i pokrete. I izdvojila ovo. Bu arda, on često gleda u pod kad nešto govori.
Dakle, vremena mi nije otišlo, sorry ako si mislila drugačije.

Mrs Bondarenko ::

Nisam znala da ih ovako doživljavaš. :cereeeeek: Sviđa mi se opis sve trojice, sviđa mi se kako ih doživljavaš. :cereeeeek:
I ne brini za Kozlovskog, i on je ovde on, ovo je bila neka svečanost (možda čak i zabava posle premijere Višnjika) pa je pevao tu My life.
I slažem se za Maksima, Liza ga je izgleda stavila na neku dijetu, ili ga opasno iscrpljuje čim čovek ne mrda od te kilaže. lol!

Da. Eto tako kako napisah.
Aha, dobro onda, jer vidjela sam on se uhvatio mikrofona, pa rekoh - valjda ovo nije iz uloge, a baš mi bio cok simpatičan na tom isječku. Jedino bih mu frizuru sredila. Sviđa mi se ova odvezana kravata. Čak nemam ništa protiv ni što je košulju raskopčao. smeh
Maks je zbilja premršav. Zbilja zbilja. Ne bi mu škodio koji kilogram. Vidiš ti te Lize. lol!

Mrs Bondarenko ::

I znala sam da si Stasa namerno izdvojila od ostalih. :cereeeeek: I da si namerno izabrala gif u kom mi šalje poljubac. :cereeeeek:

E pa i Stanko uvijek ima prednost kod mene. Rekoh lijepo u stihovima; bilo lakše pratiti samo njega.  lol!

Mrs Bondarenko ::

To mu je partnerka iz filma, Zoey Deutch. I meni se sviđa haljina, bilo bi lepše bez volančića, ali i ovako su usklađeni.
Mnogo su slatki, još da vidiš pred premijeru kad su davali izjave novinarima ona ga je nahvalila i onda videla da joj prilazi, pa je vrisnula i onda su se zagrlili, pa je posle on nju nahvalio. :cereeeeek: Mnogo su bili slatki. :cereeeeek:
Evo ga taj momenat.

Jesu, i sviđa mi se kako su usklađeni. Ja volim takve stvari.  facepalm
Meni bi bila ljepša bez volančića, ali da su usklađeni i s njima - jesu.

Pa zbilja jesu preslatki. Oha, vidiš ti Kozlovskog, a ovo čak nije Liza.  lol!

Mrs Bondarenko ::

A ja sam znala ove Olgine kombinacije i onda me je oduševila sad za premijeru kako se obukla.

Ovo sad zadnje je bolje nego što je bila prije odjevena.

Mrs Bondarenko ::

Ali super su ovi turski blogovi, recimo ovu sliku nigde dosad nisam videla kod Ruskinja. lol!

Daj me nemoj zezati. Lažeš!

Sad hoćeš reći da je moj istraživački duh poslužio da ti vidiš sliku koju nisi vidjela kod Ruskinja? Ili hoćeš reći da su Turkinje bolje u njuškanju od Ruskinja?  lol!

Mrs Bondarenko ::

Jesam, ali on me izgleda opet zove. :cereeeeek:

Pa penji se onda, što si uopće silazila?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 3:31 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 5:49 pm

Ponchita svaka cast na pesmici za rodjendan, odlicna je.

A sad da vidim sta ima novo ceo dan nisam usla na internet.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 6:21 pm

Ajme u ovoj Kivinoj seriji je svako svakome sevgili. Ja sam mislila da su Alp i Melisa partneri, a njoj je decko Hakan Kurtas.
Njima bi stvarno bilo bolje da sve spreme do perfekcije jer misle da ubace seriju cetvrtkom i to na Show tvu, a cetvrtak je jako tezak dan narovito sada kad ima ova Cukurova. Ali i Avlu i BH imaju solidan rejting.

Burak i Ilknur? Allah, Allah. Jos pidu da su je povezivali sa Cagom, yok artik, valjda i ptice na grani znaju da je ona bivsa zena njegovog menadzera, samo novinari nisu upuceni. rolleyes

Moram da kazem da sam odusevljena Hazalinim stajlingom, zlatna jakna i zebrasta tasna su poslednji krik mode. Komotno moze u cirkus. Sto kazes, cak je i Ilknur bolje obucena.

A za Ibrinu seriju, pa ok, ne mora svima da se svidja, mada je malo glupo da komentarisemo seriju na osnovu teasera. Recimo ja nisam bila nesto odusevljena Icerdeovim teaserom, tek kada je izasao prvi fragman tek sam onda bila kompletno zadovoljna. A sinoc sam citala komentare na tagu i ispod videa na YT i bilo je mnogo vise pozitivnih nego negativnih.
Meni se nekako cini da bi serija bas mogla da bude nesto sto bi se meni svidelo, jedino je problem sto je utorak stvarno tezak dan i vec ima serija koja je akcija/drama/krimi i koja ima visok rejting.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 6:45 pm

Sara Ulusoy ::

Ponchita svaka cast na pesmici za rodjendan, odlicna je.

A sad da vidim sta ima novo ceo dan nisam usla na internet.

Hvala, mada ja mislim da je samo solidna.

Ništa posebno, kao što vidiš. Nego, je li Kivo ovo opet bio na kartingu u Tuzli ili su ove slike koje su danas postavljne stare?

Sara Ulusoy ::

Ajme u ovoj Kivinoj seriji je svako svakome sevgili. Ja sam mislila da su Alp i Melisa partneri, a njoj je decko Hakan Kurtas.
Njima bi stvarno bilo bolje da sve spreme do perfekcije jer misle da ubace seriju cetvrtkom i to na Show tvu, a cetvrtak je jako tezak dan narovito sada kad ima ova Cukurova. Ali i Avlu i BH imaju solidan rejting.

Meni se zamantalo kad sam počela čitati tko je kome sevgili. A na kraju dam ruku u vatru da se tako neće zadržati. Znači ide Ismail i Kivo kao konkurecija za Elcin.
Melisa i Hakan su mi teži promašaj ovako. Isto kao i ti sam mislila da će Alp i Melisa biti partneri, što ne znači da se kasnije neće nešto izmijeniti.
Stvarno se trebaju dobro pripremiti i još upadaju usred sezone. Po meni rizik.

Sara Ulusoy ::

Burak i Ilknur? Allah, Allah. Jos pidu da su je povezivali sa Cagom, yok artik, valjda i ptice na grani znaju da je ona bivsa zena njegovog menadzera, samo novinari nisu upuceni. rolleyes

Da su jedini samo neupućeni još bih rekla, nego svi redom. I još znaju da mu je stilistica. Ali hajde, Jadan Engin, žena ga je prevarila s kljentom.  rolleyes Kako su glupi. Točno im treba zalijepiti onaj odgovr što je Caga rekao za Idli.

Kako i Ilknur ne dosadi da je povezuju sa svima?


Sara Ulusoy ::

Moram da kazem da sam odusevljena Hazalinim stajlingom, zlatna jakna i zebrasta tasna su poslednji krik mode. Komotno moze u cirkus. Sto kazes, cak je i Ilknur bolje obucena.

Ne možeš je ne primijetiti, sjaji u mraku. Ja nisam ni skužila da je ovo jakna.  lol!

Sara Ulusoy ::

A za Ibrinu seriju, pa ok, ne mora svima da se svidja, mada je malo glupo da komentarisemo seriju na osnovu teasera. Recimo ja nisam bila nesto odusevljena Icerdeovim teaserom, tek kada je izasao prvi fragman tek sam onda bila kompletno zadovoljna. A sinoc sam citala komentare na tagu i ispod videa na YT i bilo je mnogo vise pozitivnih nego negativnih.
Meni se nekako cini da bi serija bas mogla da bude nesto sto bi se meni svidelo, jedino je problem sto je utorak stvarno tezak dan i vec ima serija koja je akcija/drama/krimi i koja ima visok rejting.

Mene su zanimali prvi dojmovi, ali mi naši fanovi redom izgledaju razočarano. Ili bar u ovoj grupi gdje sam očekivala oduševljenje.
Naravno da se ne mora svima sviđati. Koliko ja stvari popljujem, a drugima su super.
I meni se čini da mi moglo biti ok, jer mi djeluje da neće biti suhoparno, da će biti dosta komičnih momenata, ironije (koju ja naravno neću svu razumjeti). Ne čini mi se kao klasična policijska priča koju ne bih gledala, nego mi izgleda kao nešto zabavno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 9:36 pm

Prevod taga za Erkenci kus.

#BirlikteGüzeliz - #TiPosedujesJednuJedinuTolikoIzuzetnoPosebnuINeopisivuLepotuOvogSvogPodostaVelelepnogProstranogSveta

smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 9:49 pm

Ubice me tvoja mana zvana skromnost. lol! To ti kod nas na forumu uopste nije in. lol!

Pesma je super, pritom je ulozen trud. Meni ovo izgleda nedostizno jer sam antitalenat za pisanje.

Nemam pojma, koliko sam videla i Canan se pita da li su nove ili su stare samo novoobjavljene.

Tu ce svako svakoga da napusti i da bude sa nekim drugim, tako da bi Alp i Melisa mogli da budu par. Samo da ne naprave neku sapunjaru gde se nece znati cija je ruka u cijem dzepu.

Ilknur su do sada povezali sa svakim kome je stilista, jos jedino sa Enginom A. nisu, sto ne znaci da nece.
A sta ce, mozda joi i smeta, ali ne moze nista da uradi po tom pitanju. Jesu bese nju i Cagu spajali dom je ona jos bila sa Enginom u braku ili posle?

Pa i nije jakna, meni se prvobitno ucinilo, a ovo je nesto kao duks, bluza ili sta vec.

Ja mislim da ce tu biti najvise akcije i tog njihovog prepucavanja, a usput ce biti i primesa drame i ljubavi. Meni sve to odgovara, a s obzirom na partnerke sto manje bude ljubavi to bolje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Oct 06, 2018 9:50 pm

Zivo me interesuje rejting lista u ponedeljak ujutru, sutra pocinju dve serije i O ses Turkiye. Stvarno su mnogo preterali.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 3:21 am

Poncha ::
Drago mi je da ti se sviđa, ali moja čestitka nije nije ništa posebnija osim što je u stihu. Kad pogledaš bar naše želje su slične. Izgleda da nas par isto mislimo. <3 Vlada li ovdje jednoumlje ili ne?
A uostalom, tek je pola dana prošlo, imaš ti još prostora za druge čestitke. Ili ti se neki možda sjete sutradan rođendana, kao meni. lol!

Saro, neka si joj rekla, pa ova skromnost stvarno nema smisla. lol!
Najviše me nervira kad me se neko seti tek dan nakon. Nisam formalista i razumem kad jednostavno ne stigneš taj dan, ali ipak je to zaista jedan dan u godini i kad pogledaš ako ste vas tri uspele da odvojie vreme za jednu čestitku, što ne bi i neki drugi. Ali ko neće da čestita i ne mora, međutim nema gore sorte ljudi od one koja se trudi da ti upropasti taj dan, e utoliko više su mi vaše čestitke prijale. <3

Poncha ::
Da, postoji razlog zašto su ti i takvi gifovi. Trebali su mi se uklopiti, mislim, po mom viđenju uklopljavanja.  smeh
Ali bojim se da ću te razočarati, ali vremena nisam uložila puno. Zapravo, sa stihovima sam se poigrala za čas. Onda sam išla raditi gifove. S Kozlovskim i Stanakom sam lagano plivala. S Kozlovskim sam na prvom videu klikla (nisam niti htjela tražiti dalje), za Stanka dva videa odgledala - njegovih sam prije odgledala stotine (koliko god si ih radila  lol! ), ali Maks mi je bio veća nepoznanica, ali i tu čim sam bacila oko na dva intervjua, skenirala sam mu mote i pokrete. I izdvojila ovo. Bu arda, on često gleda u pod kad nešto govori.
Dakle, vremena mi nije otišlo, sorry ako si mislila drugačije.

Dobro je, sad mi je lakše. Bilo bi mi žao da si ostajala kasno u noć kopajući po klipovima, ili slično, ovako je super ispalo, odmah si naletela na ono što ti treba i to je ispala bomba. srca

Poncha ::
Aha, dobro onda, jer vidjela sam on se uhvatio mikrofona, pa rekoh - valjda ovo nije iz uloge, a baš mi bio cok simpatičan na tom isječku. Jedino bih mu frizuru sredila. Sviđa mi se ova odvezana kravata. Čak nemam ništa protiv ni što je košulju raskopčao. smeh
Maks je zbilja premršav. Zbilja zbilja. Ne bi mu škodio koji kilogram. Vidiš ti te Lize. lol!

On kad se uhvati mikrofona, to postane neki sasvim drugi Danila Kozlovski. :cereeeeek:
Frizura mu je kao i uvek neuredna, generalno mu ne stoji čim mu malo više poraste kosa, o tome smo davno pričale. Ja bih njega stalno držala podšišanog i obrijanog (može eventualno ona mala bradica baš kakvu ima u gifu) kao u ovom Olgičinom filmu.
I meni je super sa raskopčanom košuljom i odvezanom kravatom. lol!
Maks je tako valjda građen, nemam pojma, sklon je mršavljenju. Još je u tom gifu odličan kako je nedavno bio smršao, ono je bilo na granici anoreksije. Pa je onda letos za ulogu išao u teretanu, sad je dobio na mišićima i sad mi super izgleda. Ali tačno je to njegov maksimum kad je dobijanje kilaže u pitanju.
https://www.instagram.com/p/BoPN0eMFH6U/?taken-by=maxim_matveev_

Nego, dobro si primetila da kad objašnjava nešto gleda u pod. topić

Poncha ::
Jesu, i sviđa mi se kako su usklađeni. Ja volim takve stvari.  facepalm
Meni bi bila ljepša bez volančića, ali da su usklađeni i s njima - jesu.

Primetila sam da gledaš to i da ti je bitno. Ali realno kad pogledaš i jeste, ako već dolaze zajedno na premijeru kao glumački partneri, onda i treba da se usklade. Ajde sad taman stilsko pitanje, sa kojom partnerkom ti se najbolje uskladio na premijeri? lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Eeb47f699e9c4d698e181b7518b731f1-1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Svoboden15012016-3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 73d41d61912c113a62ac67538843042a

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 270936_mariya-andreeva-i-danila-kozlovskii

Poncha ::

Pa zbilja jesu preslatki. Oha, vidiš ti Kozlovskog, a ovo čak nije Liza.  lol!

I u filmu su medeni. :cereeeeek: Jedini razlog zašto ga vredi pogledati.

Poncha ::
Sad hoćeš reći da je moj istraživački duh poslužio da ti vidiš sliku koju nisi vidjela kod Ruskinja? Ili hoćeš reći da su Turkinje bolje u njuškanju od Ruskinja?  :lol!

Neću ništa da kažem, ali sve to ispada. lol!
'Ladno mi je nekako ta slika promakla kod Ruskinja, sve druge su mi poznate sem te.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 6:13 am

Samo sad da brzinski ovo stavim.

http://m.milliyet.com.tr/ucuncu-kez-bitti-magazin-2755663/

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 101902_FB-7_EF9-4_BD0-9_F7_A-1_EF8_BB3_B5_FEC

Da mi je znati tko mu je dojavio ovu vijest.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 9:48 am

Sara Ulusoy ::
Prevod taga za Erkenci kus.

#BirlikteGüzeliz - #TiPosedujesJednuJedinuTolikoIzuzetnoPosebnuINeopisivuLepotuOvogSvogPodostaVelelepnogProstranogSveta

smeh

1. Je li se itko u komentarima ispod prijevoda taga zapitao znaju li ove turski?
2. Je li ovo neka sprdalačka stranica ili? Znaju li ove uopće turski?

Bu arada, je li ovo plećati se prehladio kad je snimao scenu poljupca na kiši, odnosno pod kapljicama prskalica? Vidjeh nešto da je završio u bolnici, na infuzijama.

Sara Ulusoy ::

Ubice me tvoja mana zvana skromnost. lol! To ti kod nas na forumu uopste nije in. lol!

Pesma je super, pritom je ulozen trud. Meni ovo izgleda nedostizno jer sam antitalenat za pisanje.

Priznajem, puna sam mana, nisam in. trepko Aj sad kad sam 'vako iskrena - i ne znam primati pohvale. facepalm Ali zbilja ja ovo ne smatram nečim odličnim, nego pjesmuljkom. Ne smatram ovo nekim talentom, to je za mene igra riječi. Recimo talentirana sam za stalkanje kad imam volje. Eto, tu neću biti s manom. lol!
Nebitno, ubuduće ću staviti obične čestitke.

S obzirom kako ti ostalo pišeš i objašnjavaš, čisto sumnjam da si antitalnet. Jer ja obožavam tvoje komentare čitati.

Sara Ulusoy ::

Nemam pojma, koliko sam videla i Canan se pita da li su nove ili su stare samo novoobjavljene.

Ja sam se uvijek pitala zašto Kivo ne povede Cagu na neku trku tamo. Ali ako često ide, možda bi i mogao.

Sara Ulusoy ::

Tu ce svako svakoga da napusti i da bude sa nekim drugim, tako da bi Alp i Melisa mogli da budu par. Samo da ne naprave neku sapunjaru gde se nece znati cija je ruka u cijem dzepu.

Pa meni i djeluje da se neće znati čija je ruka u čijem džepu.

Sara Ulusoy ::

Ilknur su do sada povezali sa svakim kome je stilista, jos jedino sa Enginom A. nisu, sto ne znaci da nece.
A sta ce, mozda joi i smeta, ali ne moze nista da uradi po tom pitanju. Jesu bese nju i Cagu spajali dom je ona jos bila sa Enginom u braku ili posle?

Pa može reći kad je sretnu da su sadece arkadas ili slično, a možda ni ona ne želi se uplitati s novinarima. Mislim da je pri kraju braka tek počelo, prije mislim da nije, iako nisam sto posto sigurma. Ono što znam je da je prvi put Caga reagirao na Ilknur kad su njih dvoje išli za Monte Carlo jer je Engin već tamo bio i kad je njih dvoje uhvatilo na aerodromu.
Çağatay Ulusoy Paris’e uçtu!

Çağatay Ulusoy, bir derginin fotoğraf çekimleri için Paris’e gidiyordu. Ulusoy: “Bu tadımlık bir Paris seyahati olacak. Hemen döneceğim.”dedi. Gazetecilerin fotoğraf aldığını görünce yanındaki bayan arkadaşı için; “Menajerinin eşi. Yanlış bir şey yazmayın.” Diye uyarıda bulunmuş. İlknur Aykanat, Çağatay Ulusoy’un menajeri Engin Aykanat’ın eşi ve aynı zamanda İÇERDE dizisinde Moda Danışmanı olarak görev yapıyor.

Ovdje je Caga namjerno ovako rekao, nedugo nakon su se rastali.

A poslije toga su Ilknur vezivali uz njega. Nakon Duygu nju je ugostio na jahti pa kao, tako su ih vezivali.
Çağatay Ulusoy Duygu'yu gönderdi İlknur'u ağırladı!

Sara Ulusoy ::

Pa i nije jakna, meni se prvobitno ucinilo, a ovo je nesto kao duks, bluza ili sta vec.

To je, čini se meni, sve u jednom. Ta haljia/bluza, duks, jakna čudnog materijala i žarke boje melem za oči.

Sara Ulusoy ::

Ja mislim da ce tu biti najvise akcije i tog njihovog prepucavanja, a usput ce biti i primesa drame i ljubavi. Meni sve to odgovara, a s obzirom na partnerke sto manje bude ljubavi to bolje.

Yani, potpisujem.

Sara Ulusoy ::

Zivo me interesuje rejting lista u ponedeljak ujutru, sutra pocinju dve serije i O ses Turkiye. Stvarno su mnogo preterali.

Mene zanima kad će oni broj serija smanjiti. Ovo po meni nema smisla. Tko gleda sve serije, ne znam kako stigne.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 10:22 am

Mrs Bondarenko ::
Saro, neka si joj rekla, pa ova skromnost stvarno nema smisla. lol!
Najviše me nervira kad me se neko seti tek dan nakon. Nisam formalista i razumem kad jednostavno ne stigneš taj dan, ali ipak je to zaista jedan dan u godini i kad pogledaš ako ste vas tri uspele da odvojie vreme za jednu čestitku, što ne bi i neki drugi. Ali ko neće da čestita i ne mora, međutim nema gore sorte ljudi od one koja se trudi da ti upropasti taj dan, e utoliko više su mi vaše čestitke prijale. <3

Tamam, tamam. Nastojat ću to imati u vidu. lol!

Pa dobro se sjeti ikad, bolje nego nikad. Ja zaboraviti mogu jedino ako ne znam koji je danas datum.
Kod mene je stvar takva da se ja sjetim, tj. znam kad je rođendan. Pamtim datume, godišnjice, rođendane, a neki ljudi oko mene i ne baš. I što, da se ljutim na one koji me se ne sjete?
Recimo, meni namjerno na društvenim mrežama ne stoji kad mi je rođendan, tko se sjeti, sjeti, tko ne, a dobro. Draže mi je da se neki ne sjete, nego da mi čestitaju reda radi. Volim samo iskrene čestitke.
Drago mi je da su tebi prijale naše čestitke.

Mrs Bondarenko ::

Dobro je, sad mi je lakše. Bilo bi mi žao da si ostajala kasno u noć kopajući po klipovima, ili slično, ovako je super ispalo, odmah si naletela na ono što ti treba i to je ispala bomba. srca

Kasno u noć sigurno nisam, kroz popodne sam to. Pogodilo me s klipovima.

Mrs Bondarenko ::

On kad se uhvati mikrofona, to postane neki sasvim drugi Danila Kozlovski. :cereeeeek:
Frizura mu je kao i uvek neuredna, generalno mu ne stoji čim mu malo više poraste kosa, o tome smo davno pričale. Ja bih njega stalno držala podšišanog i obrijanog (može eventualno ona mala bradica baš kakvu ima u gifu) kao u ovom Olgičinom filmu.
I meni je super sa raskopčanom košuljom i odvezanom kravatom. lol!

Definitivno, potvrđujem, nakon ovog jednog klipa. Kozlovskom nikako duga kosa.  facepalm
Ošišan uredno i obrijan ili s manjom bradom.

Mrs Bondarenko ::

Maks je tako valjda građen, nemam pojma, sklon je mršavljenju. Još je u tom gifu odličan kako je nedavno bio smršao, ono je bilo na granici anoreksije. Pa je onda letos za ulogu išao u teretanu, sad je dobio na mišićima i sad mi super izgleda. Ali tačno je to njegov maksimum kad je dobijanje kilaže u pitanju.
https://www.instagram.com/p/BoPN0eMFH6U/?taken-by=maxim_matveev_
Vidim.
Njemu onda treba teretana, puno protenina u prehrani (pa i onih u prahu što se mućkaju) i nabijanje mišićne mase tako da onda to sad održi. A i Liza neka smanji tempo. Iako njoj očito paše da je on mršaviji.

Mrs Bondarenko ::

Nego, dobro si primetila da kad objašnjava nešto gleda u pod. topić

Pa kako neću primijetiti kad stalno gleda u pod. Znači, dobije pitanje, kao da se fokusira gledajući u pod, razmišlja, a onda kad govori nekako se unese tijelom, pa počne i rukama objašnjavati.
Vrluda dosta pogledom, a u kamere baš toliko i ne gleda.

Mrs Bondarenko ::

Primetila sam da gledaš to i da ti je bitno. Ali realno kad pogledaš i jeste, ako već dolaze zajedno na premijeru kao glumački partneri, onda i treba da se usklade. Ajde sad taman stilsko pitanje, sa kojom partnerkom ti se najbolje uskladio na premijeri? lol!
http://www.blogcdn.com/slideshows/images/slides/220/062/7/S2200627/slug/l/eeb47f699e9c4d698e181b7518b731f1-1.jpg
http://m.new.hello.ru/images/2016/january/dasha/svoboden15012016-3.jpg
http://static.glamour.ru/_thumbs_new/73/d4/73d41d61912c113a62ac67538843042a.JPG
http://zoozel.ru/gallery/images/270936_mariya-andreeva-i-danila-kozlovskii.jpg

Ne moraju se nužno uskladiti ako su par u filmu, ali ne bi bilo loše da su usklađeni. Kad dolaze kao privatni par, onda mi je recimo lijepo da su usklađeni.
Od ovih slika. Plus pojašnjenja. Ako nisi računala na to, što ću ti ja.  lol!

Dakle, redoslijed: 1., 3. (mada mi je između prve i treće slike mrtva trka), 4., 2.
Prvi par - odlično! Što se tiče usklađenosti top, boja, materijal, kroj.
Treći par - odlično! Njegovo odijelo odlično, najviše mi se sviđa od svih, klasika koju volim. Ne znam što je ova imala dole i kako joj haljina ide, ali po ovome viđenom jako dobro usklađeno, sviđa mi se elegancija, tj. odišu mi njome.
Četvrti par - Zapravo, usklađeno dosta, zapravo potpuno. Ali je ovo jedna ležernija kombinacija kod oboje, a zajedno idu jedno s drugim.
Drugi par -  nemoj biti razočarana što su na zadnjem mjestu.  :P Realno, bili bi usklađeniji da je jedno od njih izabralo drugu boju.
Eto. Sad imaš detaljno. Tko te putio da me pitaš? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 10:30 am

Koje veselje sad na twitteru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 12:30 pm

Hadi insallah!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Oct 07, 2018 3:15 pm

Onda je najbolje vrijeme za odlazak u Istanbul kad se Caga vrati. lol! Em tečaj nama pogoduje, em Caga slobodan. Kad me vodiš?

Odavno ovako veselje nisam vidjela na twitteru. Ne kažem ništa, ne pretpostavljam ništa, ali ja novinarima ne vjerujem ni kad pišu što mi ne paše, a još sam opreznija kad pišu što meni paše. Zadnji put kad su pisali o njihovoj svađi i da Caga ljubuje na jahti s nepoznatom tamnokosom djevojkom (yani, Enginovom malom) ona je s Atalayem bila u shoppingu (a oni Atalaya ni da spomenu). Mada...

U slučaju da je istina i da se opet pomire, onda nam svadba ne gine.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: