Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 6:49 pm

Sad sam i ja videla da fragman izlazi veceras. Hadi bakalim.

Nisam videla da su se dopisivale, ali znam da se Basak dopisuje sa nekim Kivinim fanovima, onim najvernijim, cak se i Kivo dopisivao sa njima za njegov rodjendan, a neki su se i culi telefonom sa njim.

Postava za seriju mi je onako, Kivo, Alp, i Ismail super, Elcin i Asli mogu da prodju, ostali zajedno sa Hakanom gde ih nadjose.

Sto je Engo otisao u Izmir?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 7:27 pm

Evo otvorim neki slučajan link i treća slika Maks. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://rs.rbth.com/arts/83649-misli-chekov-dostojevski-tolstoj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 7:45 pm

Bondrarekova, ti si na dane, svaki dan ti je jedan od njih.  lol!
Vidiš, hoće te Maks danas.


Sara Ulusoy ::
Sad sam i ja videla da fragman izlazi veceras. Hadi bakalim.

Nisam videla da su se dopisivale, ali znam da se Basak dopisuje sa nekim Kivinim fanovima, onim najvernijim, cak se i Kivo dopisivao sa njima za njegov rodjendan, a neki su se i culi telefonom sa njim.

Postava za seriju mi je onako, Kivo, Alp, i Ismail super, Elcin i Asli mogu da prodju, ostali zajedno sa Hakanom gde ih nadjose.

Sto je Engo otisao u Izmir?

Ajde da vidimo i to. Hoće li biti bar biti nešto pametno u njemu ili nešto prekrtako...

Je, nešto je bilo u vezi tko oblači u ovoj sad seriji. Čini se ona Deniz. Pa je Basak nešto odgovorila.

Ja stvarno ne znam gdje sve nađoše. Ali Kivo, Alp i Ismail bi trebali biti dovoljni, ovima drugima neka daju manje uloge.

Ne znam. Meni Izmir uvijek neku "nervozu" unese. lol!
Vidjela sam nakon što sam to napisala da je i njegova Mirel išla s njim, tj. i ona je u Izmiru. A kako je Engin iz Izmira možda je išao do svojih malo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 7:49 pm

Asli s Arasom u reklami? Tko je prije bio? Hande ili netko drugi, sad se ne sjećam najbolje...
Pa uopće ovaj DeFacto nije skup, da sad dođeš i kupuješ tamo super bi prošao. Ovo dođe kao besplatno. Samo što mi nije nešto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:09 pm

Ali stvarno tako ispada, iako neplaniralo postavljam, samo od sebe mi iskače. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:12 pm

Zato i kažem, danas dan od Maksa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:16 pm

Sta su sutnuli Hande? Sad je Asli. Reklama mi se ne svidja.

Verovatno nesto kratko, teaser je uvek takav, ali bar cemo da vidimo Ibrin novi stajling kako treba.

Verovatno Deniz oblaci ostale a Basak Kivu.

Drugi ce valjda i imati manje uloge, Hakana po mogustvu da vidjamo na minut po epizodi, mada je meni i to previse.

Aha, nisam znala da je Engin iz Izmira. Ili sam znala pa sam zaboravila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:23 pm

Ne kužim zašto su je šutnuli. Sad sam se i ja iznenadila kad sam vidjela, ali reklama je totalno glupa bez obzira tko je u njoj.

Bar frizuru, dobro i kažeš.

Nisam čitala, samo sam vidjela da su nešto pisale. Pa ne da Basak Kivu, i s pravom. Kad ga drugi uzmu u ruke, tko zna što bi to bilo, a Basak to odradi top.

smeh Nisam baš sigurna da će ga biti samo minuta.

Koliko ja znam je, mislim da čak i neki njegovi i dalje žive tamo. On i X su od tamo.
On i navija za Goztepe uz Galatu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:29 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:37 pm

Saracim... Ovo bi moglo biti dobro.

Prvi dio je kopija Icerdovog teasera., Barem meni. Ali kad vise naopako mi je dobro.

Ibrin glas. :cereeeeek:

Ibro vrh izgleda. Ovo se gleda, ajde, nemoj me razočarati. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:38 pm

Je li tako da se gleda?

Prva barem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:45 pm

Begendim. Ovo dvoje mi deluju baya zabavno.
Ben olursem ben kurtulurum, sen olursen herkes kurtulur. lol!

Ibroooooo. :cereeeeek:
Najzad njegov glas.

Evet, pocetak je baya slican Icerdeovom teaseru, na slicnom ovakvom mestu su se Sarp i Mert nasli i uperili pistolje jedan u drugog.

Svidja mi se sto se ne vole i podjebavaju se medjusobno a morace da saradjuju.

Gleda se tabi ki, ove dve cu da se pravim da ne postoje, jos ako im daju minutazu kao sto su imale Eylem i Melek u Icerdeu bice super.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:48 pm

Tamam. I meni djeluje zabavno.

Jest, nekako mi dođe čudno čuti njegov glas nakon Ferhata. Nije mi pomogla ni maratonska Reakcija. Ali sviđa mi se, pogotovo naspram Bursinovog turskog.

I meni je zbog onog mjesta odmah ostalo to, plus ono upiranje pištoljem.

Stoji Ibri igrati ovog policajca koji nije ulickan.

I meni se sviđa što se podjebaju.

Tako je. Uostalom, nebitne su, a može se uvijek i preskočiti koji dio. lol!



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:48 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:50 pm

Što je bilo? Što su ovi napravili?

https://twitter.com/KT_Fans/status/1048283633658880000
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:50 pm

Sara Ulusoy ::
Ovde podseca na Oguza.

https://twitter.com/Kahramanimmmm_/status/1048283297925742592?s=19

Itekako. Ali nema veze.

Bit će on super policajac. naklon
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 8:55 pm

Ferhata smo dugo pratile pa smo se navikle na onaj glas, a Reakciju smo brzo odgledale. Pogotovo sto je to tebi bila prva njegova serija.

Sto se toga tice, bila si u pravu, njemu bolje stoji ova uloga, a Bursinu bolje stoji ovaj ulickani.

A Bursinov Turski ne znam sta bih rekla, nije mi jasno kako za svo ovo vreme nije uspeo da ga savlada tako da nema naglasak.

Istina, mi uvek mozemo da ih preskocimo. Samo mi nije jasno zasto su spojili Ibru i Ozge. Ne znam da li je predvidjeno da ona bude mladja od njega, jer ipak ona izgleda kao devojcica, a on je zreo muskarac. Iako ona nije bas toliko mladja od njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 9:06 pm

Zbog toga je meni jako neobično čuti Ibru u ulozi. Očekujem sve sad će onaj glas Ferhata se čuti. Uvijek se iznova zadivim moći promjene boje.

Ma bio bi Ibro odličan i ulickan, ali nekako mi se čini da je ovo nešto u čemu može dati više sebe.
Zapravo, ma bolje on ovako izgleda nego Bursin koji je u odijelu. Nekako je napetiji, možda tako neće biti u seriji, ali takav je dojam fragija.
A zamisli da je on ovaj ulickani pa da mu je partnerica Oyku.  lol!

Ne kužim ni ja, ali godine Amerike su učinile svoje. Znam da moja susjeda koja zivi godinama u Americi i kojoj je materinski hrvatski sad kad dođe joj se čuje naglasak, čak i padeže zna zabrljati. To joj čak i mama kaže. Ali on je glumac, trebao bi moći svldati naglasak, omekšati govor.
On je sad bolji nego prije, ali čuje mu se. Ja ne mogu ne čuti. Ali dobro.

A nije ni meni najjasnije. Napravit će od Ibre neku tragičnu priču pa će ga onda mlada Ozge “liječiti”. Midlim da je namjerno išlo na mlađu nešto glumicu.
Možda nju malo i postaraju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 9:18 pm

Ovaj Engin je otkačen i blesast. smeh Glupira se (u hotelu ili čemu već) pred i u liftu, pleše, vrti nogom, a ova njegova snima. smeh

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 9:31 pm

Poncha ::
Ma predložila bih ja tebi kad bi se ti držala mjere i ne miješala sve to sa slike. lol!
Ali bak, da ne bi bilo da ti je neko krivo rekao, upravo jutros pročitah: http://www.dalmacijanews.hr/clanak/ng1r-oprez-s-alkoholom-casa-vina-svaki-dan-steti-zdravlju-srca Iako, bolje da ne čitaš. lol!
S druge strane, mogu ti reći, da je članica moje obitelji premašila dobro stotku, a svako jutro je popila čašicu, dvije za cirkulaciju (nije čiste, nego obojane - orah, višnja, limun...). ;) Ne lažem ti.

Ahahahahahahahha, kako me samo čitaš. smeh smeh smeh
Ma, ne brini se ti za mene, ja sam ionako vino odavno prevazišla. lol!
Eto vidiš živ primer, pozdravi je od mene puno. lol!

Poncha ::

Pa slično je i u Turskoj. Par dana prije početka prikazivanja, bude nekoliko pretpremijera, odnosno bude gala u Istanbulu prvo (to je zatvoreno za običnu publiku, dolaze oni koji su radili na filmu, glumačka elita i oni elitni s pozivnicama) i onda bude par pretpremijera/gala u raznim gradovima diljem Turske, kao i u Njemačkoj, Austriji, Nizozemskoj.... Nekad se istovremeno prikazuje u recimo Njemačkoj kad je i prvi dan prikazivanja po Turskoj.
Ok, apsolutno je razumljivo da je onda film imao premijere u tim mjestima. I da je sad stigla na red Moskva.
Ajde, ako ti nije teško okači mi sliku njih na te dvije premijere ranije.

Čuj meni da bude teško. lol! Samo slabo ima fotki sa premijere u Americi, bila je davno. Mislim da je ovo odatle, jedino ako je nisam pomešala sa onim filmskim festivalom u Sočiju.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 ----------_170088634026201

Ih, mustra je on, šepuriće se i izvoditi nešto u Rusiji, al' će za Ameriku da se skocka samo tako. lol!

Šalu na stranu, evo čisto da vidiš kako se obukao za premijere nekih ranijih filmova.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Status0050

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 26645490-929012

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Ekipazh-premyera-15

A, ove slike koje sam postavljala su sa te zatvorene premijere, ova zvanična je bila juče. I ne znam zašto nema ni jedne jedine fotografije sa te premijere. U svakom slučaju, gostovali su on i Olgica juče kod Urganta (on ti je nešto poput Beyaza), treba da pogledam tu emisiju. Mada bih već po slici rekla da ti namerno sad kontrira. lol!
https://www.instagram.com/p/BojUbkmlFC6/?taken-by=olyazueva_official

Poncha ::

Aurika, pardonček, ali trebam ti to reći - tebe Stanko onda ne voli. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh
Da bar. lol!

Poncha ::
Javi kad ga vidiš. Da ti spomenik dignem. lol!

Dogovoreno. smeh
Poncha ::

Pa možda budu tamo kad dođe peterburška premijera. lol!

E, možda, to si u pravu. Ja uopšte i ne znam kako žive njih dvoje ako ona radi u Peterburgu i tamo su joj roditelji, a on radi u Moskvi. Ali Liza jako voli Peterburg, pa verovatno sad mora da joj ugađa i tamo su svi. lol!

Poncha ::
Pa to je ok, netko ne voli kad mu spjleri kvare doživljaj filma. Svaka čast koji mogu biti tako izdržljivi.
a ti imaš opciju naći neke druge fanove, npr. Amerikance ili čekati da postave snimku filma.

Kako mi nije palo napamet da čeprkam kod Amera? wow
Al' aj kad sam već bila glupa do sad i nisam se setila, strpiću se još dan da puste snimak, pa da gledam bez spojlera. Joj, kako sam uzbuđena, ovo je jedan od retkih filmova koje ne mogu da dočekam. jupi

Poncha ::
Je li on dobio od Guccija kakve pare za reklamu? Na gali Gucci, ovdje na jakni Gucci, na majici Gucci...
Je li ovo i Brazilci ga prate?

Da znaš da je i meni palo napamet, svuda Gucci. Sigurno je dobio neke pare, pritom se ne sećam da je ranije nosio toliko njihovih stvari. mislilac Garant je to do Olgice. lol!

Da, prate ga i Brazilci. Prate ga i Turci. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 9:59 pm

Mrs Bondarenko ::

Ahahahahahahahha, kako me samo čitaš. smeh  smeh  smeh
Ma, ne brini se ti za mene, ja sam ionako vino odavno prevazišla. lol!
Eto vidiš živ primer, pozdravi je od mene puno. lol!

Znam te dok si bila ona mala sa Sparksine slike.  lol!
Znam da jesi.  lol!
Ne mogu je pozdraviti, nije više živa, ali dok je bila, bila je zdrava kao dren i doživjela duboku, duboku starost i pila čašicu za ciruklaciju. Ja nisam na nju.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Čuj meni da bude teško. lol! Samo slabo ima fotki sa premijere u Americi, bila je davno. Mislim da je ovo odatle, jedino ako je nisam pomešala sa onim filmskim festivalom u Sočiju.

Aha, vidiš, vidiš. Za Amerikanke se sredio top.  lol!

Ok, vidim po slikama da zna i on u klasiku ući.  topić

Mrs Bondarenko ::

A, ove slike koje sam postavljala su sa te zatvorene premijere, ova zvanična je bila juče. I ne znam zašto nema ni jedne jedine fotografije sa te premijere. U svakom slučaju, gostovali su on i Olgica juče kod Urganta (on ti je nešto poput Beyaza), treba da pogledam tu emisiju. Mada bih već po slici rekla da ti namerno sad kontrira. lol!
https://www.instagram.com/p/BojUbkmlFC6/?taken-by=olyazueva_official

Kontrira on meni, to je zato što sam ga prozvala.  lol! Sad se bolje sredio on nego ona.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Da bar. lol!

Kako sad? To bi trebao biti logičan zaključak.  lol!

Mrs Bondarenko ::

E, možda, to si u pravu. Ja uopšte i ne znam kako žive njih dvoje ako ona radi u Peterburgu i tamo su joj roditelji, a on radi u Moskvi. Ali Liza jako voli Peterburg, pa verovatno sad mora da joj ugađa i tamo su svi. lol!

Naravno, gdje će joj se sad zamjeriti...

Mrs Bondarenko ::

Kako mi nije palo napamet da čeprkam kod Amera? wow
Al' aj kad sam već bila glupa do sad i nisam se setila, strpiću se još dan da puste snimak, pa da gledam bez spojlera. Joj, kako sam uzbuđena, ovo je jedan od retkih filmova koje ne mogu da dočekam. jupi

Ja ne znam gdje je tebi istraživački duh i stalkerski interes ako već želiš znati o filmu, a Ruskinje ti blokiraju dotok informacija.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Da znaš da je i meni palo napamet, svuda Gucci. Sigurno je dobio neke pare, pritom se ne sećam da je ranije nosio toliko njihovih stvari. mislilac Garant je to do Olgice. lol!

Ja sam sad vidjela da ovi dvoje u hashtagovima kače guccigang. Nije to slučjano.

Pogledaj im opet objave. Mislim, ja jedino od napisanog to kužim pa mi nije teško bilo za primijetiti. Sad sam kad si stavila ovu njenu sliku s instragama pa sam pogledala i njegove.

Mrs Bondarenko ::

Da, prate ga i Brazilci. Prate ga i Turci. :P

Ajde, na sunce da to vidim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 10:01 pm

Saro, pogledaj samo reakcija ovih naših egofc-a na MI, jedva su dočekale.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 10:44 pm

Upravo sam videla reakcije, a i znala sam da ce biti takve zato sto su u ratu sa Bursinovim fanovima i jedva cekaju priliku da podjebavaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Oct 05, 2018 10:53 pm

Mislim da ce njemu ova uloga bolje da legne zaro sto ce imati prilike vise da se razmahne, mada ja licno smatram da on svaku ulogu moze da iznese jer je tip glumca za sve uloge. A i Firat i Ali Nejat su bili ulickana gospoda sa manirima, mislim da i on hoce nesto drugacije. S druge strane se nadam da su njemu a ne Bursinu dali zahtrvniju ulogu.

Da mu je Oyku partnerka ja to sigurno ne bih gledala, toliko sebe ne bih mogla da mucim. A i ona, umesto da uziva u braku odmah se vratila poslu.

Ok, ima dosta onih koji odu preko pa dobiju naglasak pogotovo ako u kuci ne pricaju na maternjem, ali on je toliko godina u Turskoj i u kontaktu sa Turcima, mislim da je vec mogao to da savlada.

Zapravo ona i nije toliko mlada koliko sam mislila, proverila sam 87. je, recimo Mihre koja je i mladja od nje ne izgleda pored Ibre kao klinka, ali Ozge izgleda. Ali mozda ce to da rese stajlingom i mozda je predvidjeno da bude mladja posto je ona Bursinova sestra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptySat Oct 06, 2018 2:27 am

Poncha ::
Znam te dok si bila ona mala sa Sparksine slike.  lol!
Znam da jesi.  lol!
Ne mogu je pozdraviti, nije više živa, ali dok je bila, bila je zdrava kao dren i doživjela duboku, duboku starost i pila čašicu za ciruklaciju. Ja nisam na nju.  lol!

Da. lol! smeh kisic
Ju, baš mi je žao. Trebalo bi da budeš, bolje se ugledaj na vreme, još danas (taman imaš povod). lol!

Poncha ::
Aha, vidiš, vidiš. Za Amerikanke se sredio top.  lol!

Kad si to spomenula, dobro me podseti na njegovu premijeru onog filma što je snimao tamo. Vidi ga ovde, koja razlika. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 0ecd92a29334a0c766cfbb1f699e51f6

Poncha ::
Ok, vidim po slikama da zna i on u klasiku ući.  topić

Sad bez zezanja, stvarno ume i to jako lepo. Meni je čak nekad on toliko previše elegantan da mi smeta, pa me je verovatno zato obradovao ovakav stajling sad.

Poncha ::

Kontrira on meni, to je zato što sam ga prozvala.  lol! Sad se bolje sredio on nego ona.

Ne trpi kad ga kritikuješ. lol!
Generalno mislim čak da se on u većini slučajeva bolje sredi od nje, vidi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 43

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 660x809_Quality100_1a35be8a6f393f3de28631042be06610

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 137266

Poncha ::
Kako sad? To bi trebao biti logičan zaključak.  lol!

Stas je uvek za sve bio izuzetak, pa nažalost tako i za ovo. lol!

Poncha ::
Ja ne znam gdje je tebi istraživački duh i stalkerski interes ako već želiš znati o filmu, a Ruskinje ti blokiraju dotok informacija.  lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::

Ja sam sad vidjela da ovi dvoje u hashtagovima kače guccigang. Nije to slučjano.

Pogledaj im opet objave. Mislim, ja jedino od napisanog to kužim pa mi nije teško bilo za primijetiti. Sad sam kad si stavila ovu njenu sliku s instragama pa sam pogledala i njegove.

Muljaju nešto sa tim, ali ne znam šta jer u objavama ništa ne piše o tome.

Poncha ::
Ajde, na sunce da to vidim.

Ne umem sad fan page da mu nađem, ali baš sam pre neki dan listala hashtag i naletela na neku tursku objavu vezanu za njega. Ali znam da ga prate Turkinje odavno još. Pa sve od te Vampirske akademije. On je u Rusiji postao popularan nakon filma Mi smo iz budućnosti, a u svetu nakon VA. Mada je film teška glupost i ne znam šta mu je to trebalo, ali eto ipak je nečemu poslužio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: