Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 8:19 pm

Ne kopam samo ja danas stare Cagine stvari. lol!
Po instagramu se vrte stare slike s Caginim malim rođakom i stricem. Ali su mi lijepe.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 DB030040-930_C-4_B92-8_CEA-85_A9_D4_B14_FA0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 C29_E2096-7467-4367-_BDE0-88_EEE700194_D
Ne znam jesam li to prije spomenula, ali Cagin otac i stric sliče.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 9:04 pm

Pa daj me nemoj zezati. Kao šlag na tortu ovo Basak lajkala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 DorPPN2XoAAFfPf?format=jpg&name=large

Ništa, odsad je Caga Hazalkin bro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:38 pm

Ne postoji gori kucni posao od usisavanja. Mrzim usisivac.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:46 pm

Bas super sto si stavila stare intervjue. Ovog odgovora za ulogu koja mu se ne svidja i visinu honorara se bas secam, a ostalog manje vise, nada znam njegove stavove na sva ova pitanja.

Nesto se ne secam da su ga povezivali sa Idil, cak imam usisak da sad to prvi put cujem, a sigurno je da sam procitala sve njegove intervjue, tako da sam to morala da vidim.
A sa kim su ga povezivali? Vala vise se ni toga ne secam, sa Ceydom Ates, Deryom Sensoy, Serenay, Diyar.... Sa kim jos?

Posle onih jucerasnjih slika bas jedva cekam taj film, cak i da film bude sranje, Kivo u onom izdanju je sasvim dovoljan.

Ajme Basak, yapma oyle seyler, ja sam ti oprostila sto si se udala za Kivu, ali ne mogu bas sve da ti oprostim. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:47 pm

Ja cu mozda da bacim pogled na Bir litre gozyasi, svidja mi se fragman. Mada posto je teska drama, najverovatnije cu brzo da odustanem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:50 pm

Poncha evo nas ljubimac je smimio film, hocemo da gledamo?

https://twitter.com/yanimdakalfilmi/status/1047544304414154753?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:55 pm

Aaaaaaaaaaaaa pa ja tek sad vidim da je izasao fragman za OI2. Od usisavanja nisam stigla nista da pratim. Kivoooooooo aslansin, kaplansin, kralsin, kral. Cok begendim.
Prestao sam da psujem, ali mnogo je tesko bez psovanja. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:57 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyThu Oct 04, 2018 10:59 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 1:21 am

Poncha ::

Ti su dobro potkovna, da popiješ samo po jednu čašicu, ne bi ti ništa bilo. Za zdravlje je dosta čašica/čaša.  lol!

Ha-ha, jel' ti to meni ovo ozbiljno predlažeš? lol!

Poncha ::

Je li te čudi da nisi dobro skontala?  lol!

Primijetih frizuru odmah, a kasnije i sve ostale detalje. Kivo, života ti, nemoj privatno ovakvo što napraviti od sebe.  lol!  Ne brinem se, tu je Basak.


U haosu sam cele nedelje, a po svoj prilici ću biti još dugo. Ne samo forum, svuda slabo ulazim, pa dovoljan podatak ti je da sam nastavila drugu sezonu ove serije u nedelju, ali nisam se makla od 5 epizode (a serija ima 10 i brzo se gleda).

Ne brinem se ja za Kivu privatno, ali u ovoj ulozi je totalni hit. smeh

Poncha ::
Ček, ovo sa slike nije premijera? A što su onda drugi ovako svečano obučeni?

Pročitala sam bila premijera (kad sam čitala noćas) pa sam htjela napisati da kako je ovako došao ležerno na premijeru, ali kad kažeš da su pripreme za premijeru onda ok. Što je to točno bilo?

Ne umem to da objasnim, oni to imaju. Pred ovu glavnu i zvaničnu premijeru (datum koji najavljuju kad puste trejler) oni imaju par nekih zatvorenih premijera na koje dolaze uglavnom samo njihove kolege, glumci, reditelji, itd. Tako je i na ovu premijeru došlo puno poznatih glumaca, recimo bila je Svetlana i slikala se sa njima i napisala kako je film odličan i vredi ga pogledati.
Ali ovaj film je izuzetak svakako po tome što je pre ruske premijere imao svoju prvu premijeru u Americi gde su Kozlovski i film dobili nagrade, a posle premijeru u Vladivostoku (al' to mi je ok, jer je radnja filma u Vladivostoku, a i Olga je odatle), pa tek onda ovu zvaničnu u Moskvi. I posle Moskve tek slede turneje po Peterurgu i ostalim gradovima, tako da je cela naredna nedelja Danjina. :cereeeeek:

Ne znam šta da ti kažem za njegov stajling, on uvek nečim mora da se izdvoji od ostalih. lol!
Ali ovo mi se dopalo jer je skroz u duhu filma, plus je nekako originalno, a opet u isto vreme i elegantno i sportski. I nekako je njegov stil. I stoji mu, što kažeš. :cereeeeek:

Poncha ::

Inače, jesu, slatki su i baš idu jedno s drugim. Napokon nisu namrgođeni, pogotovo on. Osim na ovoj jednoj slici kad je on opet ozbiljan i stisno lice i usne.
On izgleda bolje ovako nego kad je namrgođen. Stajling mi je njegov ok i stoji mu  topić , inače ovakve jakne su mi neki tipičan američki đir, ali nekako mi nisu za premijeru, odnosno s obzirom na to da se ona elegantno sredila očekivala sam da će i on nekako s njom biti usklađeniji, u nekom odijelu. Ovo mi je više neka ok dnevna kombinacija ili manje svečana prilika.
Ona je baš mršava.

On je uvek srećan na premijerama i opusti se, a novinari hvala Bogu to uhvate i eto divnih fotkica. srca
Kad bi znao koliko je slađi ovako opušten i nasmejan, nego kad glumi nekog šmekera i mršti se. lol! Mada je meni lep svakako, ja volim oba njegova izdanja.

Poncha ::
Ali samo da mi je naći tvoje prve postove o njoj da točno vidim kako si onda pisala.  lol!

Pa dobro, promenila sam mišljenje o ženi, demantovala me je. lol! Kad je on toliko voli, moram i ja da je volim. lol!

Poncha ::
Što hoćeš reći? Ti bi htjela da je tih +16 zbog čega?  lol!

Ahahahahhaahhahahha. smeh smeh smeh

Poncha ::
Bu arada, samo da znaš, da si nastavila gledati Juričića ne bi više mogla govoriti da nisi ti te sreće. Malo malo pa ti čovjek u gaćama. I to se sve redom napalile, čak i Gordana.

Odgledala sam 17, ali nikako da nađem vremena da komentarišem.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 1:23 am

Ahahahahhahahahhahahhahhahahha koja ludača, ova je i mene prevazišla. smeh smeh smeh
Ali dobila je ona svoj poljubac. smeh smeh smeh
Tačno bih ovako zaskočila Stanislava da ga vidim na ulici. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 1:28 am

Poncha ::

Kad smo kod olaylar olaylar, kako Kozlovski podnosi izostanak Lize?  :lol!

Kao što vidiš, fenomenalno, nimalo mu ne fali. lol!
Otišli su klinac, ona i Maks u S.Peterburg (Maksove priče), slučajnost baš sad kad ovima počela premijera u Moskvi? lol!
https://www.instagram.com/maxim_matveev_/

Poncha ::
Bu arada, zato sam ja odmah jučer, nakon šoka i uzbuđenja rekla da nema Cage, meni ovo ne bi privuklo jer ja nisam od ovih priča. Ne zato što nije kvaliteno, jer je, nego nije moj ukus. Meni tema nekako djeluje "čudno". Nisam im ljubitelj, moram priznati. Ali Caga bira različitost, ja volim da je on sretan i uspješan, yani, tko me pita. Da glumi u onom što ja volim gledati, ne bi napredovao, a to nikako ne želim. O zaman, eto i jedno ovako čudo. I to svjetsko.

Jeste i meni tema čudna, ali verujem da će ljubitelji SF-a uživati. Evo recimo, već sad vidim koliko će Sparks ovim biti zaluđena. lol!

Poncha ::
Zagrcla sam se.  smeh Eto, ti, golubice, pojma nemaš što bi Sara. Isto što ti ne želiš  vidjeti kod tvojih ruskih miljenika.

lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 1:30 am

Aaaaaa Ruskinje zabranile u grupi o Kozlovskom da se pišu spojleri o filmu. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 1:32 am

Koliko je lep... <3 Dominira! :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BoefyqkHdcq/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 7:59 am

Kako se iznerviram kad napišem poduži post i onda nešto klinem i obrišem.

Sara Ulusoy ::

Ne postoji gori kucni posao od usisavanja. Mrzim usisivac.

A peglanje?
Ni ja ne volim usisavati. Možda bih i voljela da mi ususvač ne zuji toliko, ovako mi je lakše pomesti i sve oprati.

Sara Ulusoy ::

Bas super sto si stavila stare intervjue. Ovog odgovora za ulogu koja mu se ne svidja i visinu honorara se bas secam, a ostalog manje vise, nada znam njegove stavove na sva ova pitanja.

To sam slučajno vidjela sliku s njim i ovom 'novinarkom' pa sam se sjetila koja je strka onda vladala pa je trebao objašnjavati da je to prijateljeva djevojka i da sam s oduševljenjem dočekala ovaj intervju. Onda sam išla baciti malo pogled i uživala se prisjetiti nečega od prije, a zapravo, neki stavovi su mu isti i dan danas. I vidi se njegov cilj i napredak.
I ja se tog za ulogu sjećam, nekih se odgovara djelomično sjećam, ali nešto sam potpuno zaboravila da je rekao. Ovaj odgovor o privatnom životu mi je ostao u podsvijesti očito. Ali za Idil sam poptpno smetnula s uma, mada mu je odgovor odličan.
Dok sam čitala baš me uhvatilo ono uzbuđenje kao i kad sam prvi put čitala.  :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::

Nesto se ne secam da su ga povezivali sa Idil, cak imam usisak da sad to prvi put cujem, a sigurno je da sam procitala sve njegove intervjue, tako da sam to morala da vidim.
A sa kim su ga povezivali? Vala vise se ni toga ne secam, sa Ceydom Ates, Deryom Sensoy, Serenay, Diyar.... Sa kim jos?

Pa ni ja. Ne sjećam se ni odgovora ni Idil uz Cagu. Sad mi je lakše kad ni ti.
Nekako, kao da mi nije ostalo u sjećanju da je ona bila aktualna. Onda sam išla guglati, i jasno mi je zašto. Evo ti nekih recimo članaka, ja to sam sigurno vidjela, možda smo čak i komentirale, ali nije mi ostala ona kao "potencijalna prijetnja" i "konkurencija".
İdil'den Arda'ya Çağatay'la nispet!
İdil Fırat'a babasından ev hapsi cezası!
Kıvanç'ın Eski Aşkı İdil Fırat, Türk Erkeklerini Ayıya Benzetti
Iako sad kad sam ovo pročitala, pa ja nisam nikad ni smatrala da nju vežu uz Cagu zato sam se iznenadila.  lol! Žao mi je, Idil, po tome vidiš koliko si bitna.

Zar nisu i Gizem mu gurali? Plus Berrak Tüzünataç i ona sretnica Hande Erçel. Vjerojatno je još koja bila usput, ako sam i zaboravila koju namigušu.
Uglavnom, sad mi je ova Idil još manje draga. Nema veze zašto.  lol!

Sara Ulusoy ::

Posle onih jucerasnjih slika bas jedva cekam taj film, cak i da film bude sranje, Kivo u onom izdanju je sasvim dovoljan.

Ne vjerujem da je film sranje. Čini se da će biti dobra komedija. Možda će biti za mene pomalo isforsirana komedija, ali čini mi se da će biti top. Jer sam Kivin stajling je koma.

Sara Ulusoy ::

Ajme Basak, yapma oyle seyler, ja sam ti oprostila sto si se udala za Kivu, ali ne mogu bas sve da ti oprostim. lol!

smeh

Bašak je to amenovala, yani, Caga je Hazalkin bro. Samo još da čujem i Basak da mu to kaže...

Sara Ulusoy ::

Ja cu mozda da bacim pogled na Bir litre gozyasi, svidja mi se fragman. Mada posto je teska drama, najverovatnije cu brzo da odustanem.

Meni se isto svidio fragi plus su mi njih dvoje tako slatki. Miray ima kemiju s kim god da je stave, jednostavno djevojka da cijelu sebe u ulogu, a on mi je jako sladak s njom i ostalo mi je da nije loš glumac (nisam sigurna), nekako mi djeluju da bi mogli biti odlični. Ali tema mi nekako tužna, a ne želim se vezati uz tešku dramu.

Sara Ulusoy ::
Poncha evo nas ljubimac je smimio film, hocemo da gledamo?

https://twitter.com/yanimdakalfilmi/status/1047544304414154753?s=19

Obavezno, na premijeru. Odmah kupuj karte za Istanbul i traži u kojem centru će biti gala. Hoću sliku i autogram.
Bu arda, kad smo kod njega, neki mi mrak na oči pao kad sam vidjela da Burcu (ova što radi kod Engina) ga je upratila jučer.

Sara Ulusoy ::

Aaaaaaaaaaaaa pa ja tek sad vidim da je izasao fragman za OI2. Od usisavanja nisam stigla nista da pratim. Kivoooooooo aslansin, kaplansin, kralsin, kral. Cok begendim.
Prestao sam da psujem, ali mnogo je tesko bez psovanja. smeh

E pa ti usisavaj i ne prati. Ja sam se odvalila smijati. Koji pokreti, koji glas.  smeh  Čak mi i Besu nije loša u fragiju.

Sara Ulusoy ::

A vidi Rizu. lol! Pa ovo ce biti urnebes.

https://twitter.com/tatkvnc/status/1047916835872694277?s=19

Vidjela sam.  smeh


Последњи изменио Poncha дана Fri Oct 05, 2018 9:05 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 8:15 am

Mrs Bondarenko ::

Odgledala sam 17, ali nikako da nađem vremena da komentarišem.

Tek je 19. baš Markova epozoda.

Npr. OVDJE

Ali u svakoj da on svoj pečat. ;)

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 8:43 am

Mrs Bondarenko ::

Ha-ha, jel' ti to meni ovo ozbiljno predlažeš? lol!

Ma predložila bih ja tebi kad bi se ti držala mjere i ne miješala sve to sa slike. lol!
Ali bak, da ne bi bilo da ti je neko krivo rekao, upravo jutros pročitah: http://www.dalmacijanews.hr/clanak/ng1r-oprez-s-alkoholom-casa-vina-svaki-dan-steti-zdravlju-srca Iako, bolje da ne čitaš. lol!
S druge strane, mogu ti reći, da je članica moje obitelji premašila dobro stotku, a svako jutro je popila čašicu, dvije za cirkulaciju (nije čiste, nego obojane - orah, višnja, limun...). ;) Ne lažem ti.

Mrs Bondarenko ::

U haosu sam cele nedelje, a po svoj prilici ću biti još dugo. Ne samo forum, svuda slabo ulazim, pa dovoljan podatak ti je da sam nastavila drugu sezonu ove serije u nedelju, ali nisam se makla od 5 epizode (a serija ima 10 i brzo se gleda).

Da se primijetiti. Ali mislile smo općenito, meni ne smeta, samo ćeš morati paziti da Sari ne prijetiš s popravnima. lol!

Mrs Bondarenko ::

Ne umem to da objasnim, oni to imaju. Pred ovu glavnu i zvaničnu premijeru (datum koji najavljuju kad puste trejler) oni imaju par nekih zatvorenih premijera na koje dolaze uglavnom samo njihove kolege, glumci, reditelji, itd. Tako je i na ovu premijeru došlo puno poznatih glumaca, recimo bila je Svetlana i slikala se sa njima i napisala kako je film odličan i vredi ga pogledati.
Ali ovaj film je izuzetak svakako po tome što je pre ruske premijere imao svoju prvu premijeru u Americi gde su Kozlovski i film dobili nagrade, a posle premijeru u Vladivostoku (al' to mi je ok, jer je radnja filma u Vladivostoku, a i Olga je odatle), pa tek onda ovu zvaničnu u Moskvi. I posle Moskve tek slede turneje po Peterurgu i ostalim gradovima, tako da je cela naredna nedelja Danjina. :cereeeeek:

Ne znam šta da ti kažem za njegov stajling, on uvek nečim mora da se izdvoji od ostalih. lol!
Ali ovo mi se dopalo jer je skroz u duhu filma, plus je nekako originalno, a opet u isto vreme i elegantno i sportski. I nekako je njegov stil. I stoji mu, što kažeš. :cereeeeek:

Pa slično je i u Turskoj. Par dana prije početka prikazivanja, bude nekoliko pretpremijera, odnosno bude gala u Istanbulu prvo (to je zatvoreno za običnu publiku, dolaze oni koji su radili na filmu,  glumačka elita i oni elitni s pozivnicama)  i onda bude par pretpremijera/gala u raznim gradovima diljem Turske, kao i u Njemačkoj, Austriji, Nizozemskoj.... Nekad se istovremeno prikazuje u recimo Njemačkoj kad je i prvi dan prikazivanja po Turskoj.
Ok, apsolutno je razumljivo da je onda film imao premijere u tim mjestima. I da je sad stigla na red Moskva.
Ajde, ako ti nije teško okači mi sliku njih na te dvije premijere ranije.

Ok, u duhu je filma i slažem se da se izdvaja ovakvim stajlingom. Sad kad kažeš da je treća u nizu, onda mi je i jasnije. Zato bih i vidjela kako je bio na drugim dvjema.
Mada, zbilja mi ovakva jakna je previše ležerna, ali može mu proći.

Mrs Bondarenko ::

Pa dobro, promenila sam mišljenje o ženi, demantovala me je. lol! Kad je on toliko voli, moram i ja da je volim. lol!

Aurika, pardonček, ali trebam ti to reći - tebe Stanko onda ne voli.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Ahahahahhahahahhahahhahhahahha koja ludača, ova je i mene prevazišla. smeh smeh smeh
Ali dobila je ona svoj poljubac. smeh smeh smeh
Tačno bih ovako zaskočila Stanislava da ga vidim na ulici. lol!

Javi kad ga vidiš. Da ti spomenik dignem.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Kao što vidiš, fenomenalno, nimalo mu ne fali. lol!
Otišli su klinac, ona i Maks u S.Peterburg (Maksove priče), slučajnost baš sad kad ovima počela premijera u Moskvi? lol!

Pa možda budu tamo kad dođe peterburška premijera.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Aaaaaa Ruskinje zabranile u grupi o Kozlovskom da se pišu spojleri o filmu. ljutko

Pa to je ok, netko ne voli kad mu spjleri kvare doživljaj filma. Svaka čast koji mogu biti tako izdržljivi.
a ti imaš opciju naći neke druge fanove, npr. Amerikance ili čekati da postave snimku filma.

Mrs Bondarenko ::

Koliko je lep... <3 Dominira! :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BoefyqkHdcq/

Je li on dobio od Guccija kakve pare za reklamu? Na gali Gucci, ovdje na jakni Gucci, na majici Gucci...
Je li ovo i Brazilci ga prate?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 8:52 am

Bondarenkova, bak OVO.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 9:09 am

Saro, o čemu se radi u ovoj Bir Zamanlar Çukurova? Vidim rejting plafon.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 9:20 am

Poncha ::

Zar nisu i Gizem mu gurali? Plus Berrak Tüzünataç i ona sretnica Hande Erçel. Vjerojatno je još koja bila usput, ako sam i zaboravila koju namigušu.

Da sama sebe dopunim jer mi sad na um pade. A gdje je još Bestemsu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 9:21 am

Što je ovo s tvojim Seckinom? Je li ovo žale za prekidom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 10:14 am

Saro, evo ti Basak lajkla Bircinu haljinu. lol! Možeš li joj to oprostiti?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 11:42 am

Bak bak bak, izgleda da će Ibro stalno pokazivati tetovaže. lol!

https://www.instagram.com/p/Boi-Jdjnd2z/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=alzari78r79t
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 1:02 pm

Ne kužim zašto su od Bizim hikaye napravili ovakvu tugu? Vidjela sam da je Tulay bila napokon trudna, iako joj je u prvoj sezoni reklo da ne može imati djece. I onda sinoć u već visokoj trudnoći izgubi bebe. Vidjela sam neki video na instagramu. placljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 EmptyFri Oct 05, 2018 5:59 pm

Znači Saro, sad je valjda službeno da Ibrin fragi izlazi večeras. Ili što li već.

Jesi li vidjela da se Canan i Basak dopisuju? Oha, ona je u talu s Kivom...

I jesi li vidjela tko je sve u Kivinoj seriji? Mislim, ako ćemo gledati po ovima koga je službena stranica upratila, jer ja drugo nisam njuškala...
https://www.instagram.com/tvdizicarpisma/?hl=hr
Hakan Kurtas  smeh , Ismail Demirci  naklon (njega od Reaksyona volim) - ima mi neki gard.


A Engo ode u Izmir.


A Ilkur na promociji knjige onog Engina.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: