Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 15192
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 8:33 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10287
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 8:44 pm

Ova Sparks je golub preletac, jedan dan je na nasoj strani, drugi dan na strani sefice. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 8:45 pm

Jos nam samo fali boks da pratimo. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 9:36 pm

https://www.instagram.com/p/BoKOEfZBLoI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=9pfnrjppteyb

Krajnje sam odusevljena. Samo posto izgleda kao ove sa dvora iz 18. veka, izgleda da je zaboravila suknju. Ili joj je uzor dvorska luda, bilemedim simdi. mislilac
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 12:00 am

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12476
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 3:32 am

Poncha ::
Onako... Prosječna epizoda samo mi ni u jednoj jedinoj sceni nije bilo Kreše. tuzni  Izgledala da ga je Sandra negdje sakrila kad ga nema među živima. lol! Samo mu je Zorka ime spomenula.

Meni je bila dobra epizoda, puno bolja i od osme i od devete.
A misliš da je bio sa njom? wow Ja sam mislila da samo nije stao u epizodu zbog ovih drugih događaja, mada jeste falio. A Zorka ga nije spomenula, nego ga je spominjala za sve pare. Umrla sam na svim tim scenama između nje i Andrije, ajme koje budale. smeh Samo nisam skontala na kraju, jel' ona odglumila da je udarila struja, ili je stvarno puklo? lol! Ali veštačko disanje, evo opet se smejem. smeh  

Petra i Marko opet rasturaju. :cereeeeek: Odlični su. :cereeeeek:

Stvarno su odlični, uživala sam!!! :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Marko i Mijo i cipele smeh

smeh  smeh  smeh
Ali dobar je tu ispao, ipak nije dao da ga potkupi. Iako mu ne bi išlo u prilog, ali nema veze. lol!

Ovo je već sad došlo do odmjeravanja snaga. smeh

Prva scena u kojoj sam konačno stala na Markovu stranu, pa onaj Krešo stvarno je sve upropastio. A lepo mu se prišunjao i uhvatio bi ga, ali ne, ovaj samo da bi se Petri pokazao da je bolji od policajca. I da nije bilo one budale od Ante, pobegao bi im lopov. smeh Ali stvarno je budala na kub, kad li je uspeo da nađe onu dasku. smeh I još se slika sa lopovom. smeh

Baba je zagrizla za Krešu kao Petrinog udvarača. Petra za Marka. Marko za Petru. Krešo za Petru. Ante za Petru. Cirkus. lol!

Da, lanac ide tako nekako. lol! S tim da jedini Ante ovde neće biti problem, iako je samo na sekund izašao i ostavio ih same. smeh A Zorka je prilično za Petru, nisam očekivala baš ovoliko.
Ja sam se Anti pošteno ismejala u ovoj epizodi.
Meni je Krešo bio presladak kad je vežbao kako da je pozove i posle kad je pozvao. :cereeeeek: I stvarno mi je bilo žao što ga je odbila, a još više što je video sa kim je izašla. Posebno kad sam primetila kako se nekako predaje, dok ova budala od Ante iako nema ni 0,0000000000001% šanse kod Petre ne odustaje. smeh

Odlična scena Kreše i Marka u Krešinoj kući. naklon

Super je bila ta scena. Ne znam zašto imam osećaj da će vrlo brzo njih dvojica postati dobri saradnici, Marko kako ga je Bog dao profesionalnim i Krešo koji to zaista jeste. lol!

I objasnio ti čovjek zašto je policajac. naklon smeh  Ako mi i dalje kažeš da je profesionalan, ima da ti se smijem u facu. :P Dobro, profesionalniji je od Kreše jer je školovan, ali razlozi zašto je išao u policiju su diskutabilni.

Propadala sam u zemlju dok je to govorio. facepalm

Jure i pop, komedija. Mali Luka imao odličnu ideju, ali zajebala ga Ivana. lol!

E to je bio hit totalni! naklon  Ali koliko je ovaj Jure glup, ladno mu miriše uvo i vidi da je kratka kosa i ne provaljuje da je neko drugi. smeh Jadan pop, prvo ga mačka istraumirala, a sad i Jure. smeh Šta reče ono Nediljko za njega, kad je Anđa rekla da skuplja pare za njegove studije? smeh

A da, pare koje je Nediljko ulupao u ovu akciju imat će isti ishod kao što bi imao i plan koji je Anđa naumila.

smeh
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 3:36 am

Sara Ulusoy ::
Ova Sparks je golub preletac, jedan dan je na nasoj strani, drugi dan na strani sefice. lol!

2:1 đavolko
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 4:29 am

Odgledala sam HS. <3 <3 <3
Kraj je lep, ali ja sam plakala. Iako mi je malo smetalo ono mahanje na kraju (nema mi smisla kao onaj ples na plaži u MC) i nešto mi fali, lepo su zaokružili priču. Super mi je poslednja scena Kerim-Hulya.
Ali veda šefice i Mahira... placljivko Baš je bilo emotivno, ne verujem da je to stvarno bila njihova poslednja igra.suze
Tu sam krenula da plačem, pa sam opet pogledala scenu kako me je Bog stvorio mazohistu da se dokrajčim, a onda sam nastavila da plačem na razgovoru Huyle i Bayrama. I na kraju sam pustila poslednju suzu na onaj flešbek kad se upoznaju i kad je rekla da će se udati za njega. Eto, ispunila je svoj san. <3

Kad pogledam - predivna serija, zaista. U isto vreme potresna, zabavna, poučna i vedra, puna topline. I pruža nadu. Ličila mi je dosta na Merhamet, pa sam posle pustila Merhamet ispočetka da uporedim i skontala da mi je Hayat sarkisi za par nijansi bolja.
Hulya, Mahir, Bayram... naklon naklon naklon Nedostajaće mi. tuzni <3

Njena i njegova hayat sarkisi. <3 <3 <3

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 4:38 am

Aaaaaaaaa ben oluyorum!!!!!!!!!!! st_bond st_bond st_bond st_bond st_bond oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho

Koliko su ove Ruskinje zle, ništa nisu snimile. suze
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 12:42 pm

Ne znam do koje si stigla. Ja sam odgledala sve dosad, uključujući i 13. pa sad da ne komentiram, ali zbilja mi se o nekim likovima malčice promijenilo mišljenje. Tako da ću nastojati ne komentirati ništa iz zadnje dvije koliko mi se čini da nisi odgledala.

Meni je isto najbolja šesta jer mi je sadržajno bila najispunjenija, ali sam se vise odvalila smijati u 10. i 11. zbog provala i dijaloga.

Meni Strljic i Radic su uigran tim i kao takvi su odlicni. Volim njihove zajedničke scene i odmjeravanje snage. Volim im i likove. naklon
A što se tiče Miji, ja kad je svećeniku objašnjavao švalera i ljubavnika sam kidala. Jadan Božo s njima.

Pa u biti parodija i je bila to njihovo zapomaganje.

Meni je ljubavni trokut najmanje bitan. Vjerovala ili ne. Pogotovo kad sa svakim narednim nastavkom promijenim mišljenje. Toliko sam već puta obrnula mišljenje. S kim god da Petra ostane neka ostane, uopće me nije briga. Meni je kao lik draži Krešo i odabrala bih njega (naprosto mi je divan) jer mi je Marko (ako se ne promijeni) previše jebivjetar, ali još uvijek Nadia ima bolji kemiju s Juričićem pa onda nekako očekujem da će priča ići dalje u tom toku.

Zna Mate. Znao je još i prvom nastavku kad ga je pitao je li njega policija uhvatila. I kad je rekao Kreši da mu on nije mater i da mu ne laže. Ako ništa drugo, pretpostavljao je i pravio se da ne zna čime mu se sin bavi (to je Krešo i rekao Petri).
Ali sad kad je bio skoro uhvaćen i ubijen shvatio je koliko je to opasno i da ga se može uhvatiti. Meni čak i ima itekako smisla šamar.

Aha. Da sad ti slaviš svoju diplomu ili rođendan i da piješ i držiš se s ekipom i da ti dođe lokalni policajac i prekine zabavu, gotovo piće i druženje da te onda opet pitam je li ti super? lol! Ako ti voliš da ti policija upadne i to malčice i tvojom krivnjom (jer je ovaj znao da će biti party) pitala bih te isto.
Yok yok. Ja sam i dalje ljuta na Marka što je upao tako na zabavu i pokvario veselu atmosferu.durica

Nisi veći od mene. Ni Sare.
Čekaj samo. Čisto sumnjam da Marko neće koji put još se skinuti.

Ali je ispao glup pred babom. Shvatila je žena o čemu se radi isti čas.

Nije ona naivna, ali je ona već pala na njega po mom mišljenju. Ne smije zbog babe biti blizu njega.

Pa je.smeh Ne zamjeram Marku (Luki). Vidim mu mane, odnosno nedostatak, ali mu ga ne zamjeram jer je lik simpatičan i on ga na simpatičan način iznese pa to što bih voljela da zbilja govori bosanskim ne uzimam previše.
Nekako bi mi bilo uvjerljivije još da čujem bosanski i odgovarajući naglasak. Ali ovaj glumac ima sreće kod mene što mi je simpatičan u ulozi. Priznajem da mu je to olakšavajuća okolnost.

Neke scene s Mijom mogla bih odgledati milijun puta. Volim Radića jako i što stariji, za mene je bolji! A bome i lik Mije je baš po mom guštu za ovakav tip serije.

Ja mislim da je Krešo prilično aktivan, samo s Petrom nema sreće.
Više ne navijam ni za koga, ali voljela bih da Krešo ima nekoga tko ga neće gledati kao prijatelja. Žao mi ga je ovako.

Eto, Marko nema sreće s mačkama. A Božo još i manje. Jadan.

Meni je Markov lik sjeo odlično, ali je isto tako lik kojem otvoreno zamjeram. Stvarno mu je kretenski da ide učiti pameti neku neiživljenu i iskompleksiranu seljačinu i spuštati se na njihov nivo i to preko posla. Daj budi barem ti odrastao. Ako ti je već maknuo gume, otvori istragu pa budi policajac. A ne, znaš da je ukrao gume on, ne napraviš za to ništa nego mu zatvaraš lokal i pokazuješ tko je šerif u mjestu. Iskreno mi idu na živce osobe koje ne mogu riješiti privatno, nego iskoriste posao da bi se “osvetili”. Proziva Antu da je neozbiljan, a sam mu se unosi u facu i ruga mu se da je siromašan. Pitam se tko je neozbiljan tu sve.
Tu se razlikujemo, mene je živcirao (bez obzira na smiješnu scenu) kako se ponašao prema slabijem od sebe (po svemu slabijem) i još prema čovjeku koji je pregazio ponos i došao se ispričati.
Ja iskreno mislim da Filip upravo po opisu serije ne bi trebao biti savršen nego baš kao i svaki drug lik, lik s manama. Nijedan lik u ovoj seriji nije čist, baš nijedan, svi su ljudi. A pri tome i mislim da savršeno oslikavaju društvo i da svatko nekoga predstavlja. naklon

Ne da nema Jure pojma, on ne zna ništa ni o čemu. Isto dobro okarakteriziran lik.
A brat zato se u sve razumije, a trom. Meni je mamografija jedan od najvećih hitova serije.

Pa nemam pojma gdje je bio. Rekla bih da je Krešo bio sa Sandrom.
Udarila ju je struja koliko sam ja skužila. Jer taj utikač po kojem je ona petljala je bio na onom osiguraču koji je crknuo pa ga Andrija promijenio. E kad je on promijenio osigurač, nju je automatski drmnula struja jer je držala one žice iz utikača..
Andrija je vatrogasac, on zna prvu pomoć. lol!

A što bi Marko s tim cipelama? Potkupio bi ga samo da je ovaj uzeo cipele i nekoj čuti dao. Ali nije ni Marko lud. Ja ih ne bih obula.

Jest Krešo je upropastio akciju. Realno. On je ishitreno reagirao jer je išao spasiti Petru iako ne zna kako svađati pljačkaša dok se seljačina Ante usrao u gaće.
Ali ja nisam shvatila da je to napravio da bi Petri pokazao da je bolji od policajca. Ni u jednom trenutku to nisam pomislila. Da nije bilo ludog Ante, ovaj ih i ne bi isao pratiti. Uostalom, meni je djelovalo kao da se povlači.
Ante mi je super napisan lik. Iako obožavam kad ga svi spuštaju (osim ovoga dijela s Markom), ima trenutaka kad je zbilja komičan s tim svojim stajalištima.

Ja sam očekivala jer je baba vidjela da Krešo trza na Petru (eto mu onaj secer), a i da ova nije imuna. Baba se boji za posao, a Krešu ionako smatra sposobnim. To sam još vidjela u prvom nastavku tako da me ne iznenađuje.
Pusti ti. Ipak je Petra ispred Marka i Kreše rekla za ovoga da je ispao pametan. Njemu ego do plafona. smeh

Meni Juričić i Momčilo imaju izvrsnu kemiju i odlicni su u zajedničkim scenama.

A jesi. Vala baš je predan policajac i pravda mu je najbitnija. Mislim, nije da na dosadašnjim slučajevima nije pokazao koliko je profesionalan, ali on se time i hvali. Mislim da je i Mati malo pao u ocima.

Tipičan primjer da je Jure glup. Ali ka sam oplakala na scenu.

Od ovih slika Stanka, meni su najbolje zadnje dvije.
A Ruskinje će snimiti, polako. Iako, možda samo poštuju autorska prava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 12:43 pm

Saro, ja sam boks pratila i čim su stigli u Ameriku. Neće mi biti novost.

Sparks ti je samo protiv Stanka, Kozovskog voli i tu će biti na njenoj strani.

Meni se čini kao da sam ovu prepravljeni haljinu iz 18. st. vidjela i ranije. Ali zbilja je vrh. I one oko nje kako su obučene.

Danas svatko onda može biti misica. Samo treba imati kilažu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 1:14 pm

Znaci odgledala si. Meni je to serija koja moze da se reprizira opusteno, upravo zbog te vedrine i topline koju ima. Bilo je drame, ali nisu usli u dramu toliko da nas uguse, svaki lik ima svoju dramaticnu i svoju komicnu stranu i meni se mnogo svidja taj nacin pisanja scenarija. Nasiroko cu odgovoriti ovih dana kad uhvatim vremena da sednem i da procitam sta se sve pisalo dok nisam bila tu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 1:19 pm

Aha, ti si znaci iskusna po tom pitanju. E pa ovaj mec je u petak pa cemo da vidimo da li cemo uspeti nesto da izvucemo.

Aha, znaci ako hocu da poentiram moram da idem na Stanka. lol!

Meni se cini da je prvi put vidim i ostala sam bez reci, moracu i ja da nabavim jednu takvu. lol!
Steta sto mi Ilknur nije blize da je angazujem za modnog savetnika.

Meni se cini da treba da ima samo dobra ledja. Pre misice nikako nisu mogle da budu izoperisane, a gledaj ovo, promenila licni opis.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 1:19 pm

Ja sam u depresiji zato sto je proslo leto, moglo je jos malo da traje. tuzni
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 2:25 pm

Jesam. Kad su tek stigli u LA, čini mi se dan, dva nakon, bio je neki boksački meč i ta ekipa je išla. Ja sam ogledala dosta toga ne bi li negdje vidjela Cagu. Ali nisam.

Upravo to. Stanko je bolna točka i prazna branka ti je. lol! Ali nemoj da sam ti ja otkrila.

Naruči dok još ima. Samo vjerojatno će biti druga boja. Ne možeš ti imati istu kao Ilknur. Tvoja bi mogla biti žuta. lol!
Pitaj je u poruci na instagramu. Možda ti i uruči kakav savjet.

A i to, jer se i kilaža da srediti operacijom.
Ne znam čemu se prijaviti na natjecanje onda. Kad su se promijenila pravila? odavno više to ne pratim. Neka se napravi onda miss plastičnih operacija. rolleyes Pa da se zna koju su najbolje dotjerali.

Što da ti kažem? Kod nas je pala temperatura za vise od 10 stupnjeva u tili čas. Ujutro su neki išli na more i za sat vremena hop, toliki pad. Ajde, danas je kao nešto opet zatoplilo (mislim da je 21 stupanj), na suncu je odlično. Ali gotovo ljeto, jutro bude za jaknu.
Mislim da ovakav skok nije dobar za organizam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 2:28 pm

Saro, je li ovo dosta Kivinih fanica želi njega i Hazal za par? Već par pita sam naišla na to na Twitteru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 3:16 pm

Znaci ne vjerujem. Gledam na instagramu neki recept za breskvice (kolač) koji mi je predložilo i onako, svidio mi se, maknem se od tu i prvo što iduće ugledam u nekoj priči je ovo:

Plašim se ovog instagrama. lol! Kako je tematski uskladio jedno i drugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 3:32 pm

Evo i ove tračerice nešto su trkeljale o Cagi, ali nešto nije u redu sa zvukom ili meni samo zeza internet.

A ovo je video vijest.

Последњи изменио Poncha дана Wed Sep 26, 2018 3:40 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 3:38 pm

Nisam vidjela još o kakvom se videu radi. lol! Ne znam ni želim li.

https://twitter.com/hazcag_lovers/status/1044940896008110080
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 5:34 pm

Ja sam u depresiji zato sto je proslo leto, moglo je jos malo da traje. tuzni

Kakvo crno leto, nije ga ni bilo. Nešto malo samo u avgustu, inače meni jul i septembar nisu imali neku razliku.

Ne znam za vas, ali meni se sa godinama menja mišljenje o godišnjim dobima. Jedno vreme sam najviše volela leto, posle zimu, a sad proleće. Recimo, za divno čudo, ali sad me depresivnom čine jednako leto i jesen. Na jesen sam nekako i navikla, prirodno je da sa sobom nosi tu depresiju, ali ovo leto me je baš ubedačilo.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 5:42 pm

Znaci odgledala si. Meni je to serija koja moze da se reprizira opusteno, upravo zbog te vedrine i topline koju ima. Bilo je drame, ali nisu usli u dramu toliko da nas uguse, svaki lik ima svoju dramaticnu i svoju komicnu stranu i meni se mnogo svidja taj nacin pisanja scenarija. Nasiroko cu odgovoriti ovih dana kad uhvatim vremena da sednem i da procitam sta se sve pisalo dok nisam bila tu.

Slažem se ovo za likove, jedino možda Melek nema tu svoju komičnu stranu. Ona je nekako prvo delovala dobro, onda je postala nenormalna, pa su je na kraju opet vratili onakvu kakva je bila na početku. Iako je najbolja moguća varijanta za njen lik to što je otputovala, možda su mogli na kraju da je vrate nakratko na Hulyinoj svadbi, čisto kao da joj lik dobije neki pečat. Mada ne znam kako bi se ona uklopila uz onaj tango Huseyina i Zeynep, ali eto, možda mi je zaslužila neku jaču veda.
I moram da kažem da mi je Kaya ostao enigma, tako je nekad na momente imao neke preobražaje (ne mogu sad tačno da se setim određene scene, ali kad uzme nož u ruke kao da postane druga osoba), a opet je nekad delovao na granici zaostalosti. Pa jel' Mahira zamalo zadavio. smeh
Ne znam šta su tačno hteli sa njegovim likom da urade, ali eto.

Aha, znaci ako hocu da poentiram moram da idem na Stanka. lol!

Nemoj ti mnogo da se trudiš da poentiraš, da ne bi kartonirala i banirala. lol!
Ni trejler nisi pogledala. durica
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 6:06 pm

Ne znam do koje si stigla.

Poslednja odgledana mi je 11, večeras ću verovatno 12. i 13, možda stignem i 14.

Meni je isto najbolja šesta jer mi je sadržajno bila najispunjenija, ali sam se vise odvalila smijati u 10. i 11. zbog provala i dijaloga.

Sa 10-om i 11-om su nadmašili sami sebe što se tiče humora, ako ovako nastave, ovo će mi biti jedna od omiljenih serija.

Meni Strljic i Radic su uigran tim i kao takvi su odlicni. Volim njihove zajedničke scene i odmjeravanje snage. Volim im i likove. naklon
A što se tiče Miji, ja kad je svećeniku objašnjavao švalera i ljubavnika sam kidala. Jadan Božo s njima.

Uigrani su i ne zna se ko je bolji od njih dvojice, pritom su im i likovi genijalni. Meni je možda Mijo za par nijansi draži, kako je pokušao da odobrovolji Gordanu da mu da svoj ključ. smeh

Meni je ljubavni trokut najmanje bitan. Vjerovala ili ne. Pogotovo kad sa svakim narednim nastavkom promijenim mišljenje.  Toliko sam već puta obrnula mišljenje. S kim god da Petra ostane neka ostane, uopće me nije briga. Meni je kao lik draži Krešo i odabrala bih njega (naprosto mi je divan) jer mi je Marko (ako se ne promijeni) previše jebivjetar, ali još uvijek Nadia ima bolji kemiju s Juričićem pa onda nekako očekujem da će priča ići dalje u tom toku.

U principu da, i meni je to postalo nevažno. Nekako, oseti se u kom smeru će ići radnja. Petra i Marko su sve bliži i bliži, Krešo neće tu praviti problem (više će Ante smeh ), ali opet scenaristima ljubavna priča i nije toliko u fokusu. Čak i ljubavne scene od postojanih parova u seriji oni odvuku na komediju, tako da neću očekivati ovde ne znam kakvu zaljubljenost i ne znam kakvu borbu. Njima je biznis, tj. šverc okosnica i jurnjava oko toga i to je to, parovi koliko se uklope u tu priču, toliko i scena dobiju.

Zna Mate. Znao je još i prvom nastavku kad ga je pitao je li njega policija uhvatila. I kad je rekao Kreši da mu on nije mater i da mu ne laže. Ako ništa drugo, pretpostavljao je i pravio se da ne zna čime mu se sin bavi (to je Krešo i rekao Petri).
Ali sad kad je bio skoro uhvaćen i ubijen shvatio je koliko je to opasno i da ga se može uhvatiti. Meni čak i ima itekako smisla šamar.

Moguće da sam ja onda to propustila, ali sad kad mi ovako objasniš - onda ima smisla. Nego je meni taj šamar delovao kao da je tek otkrio šta ovaj radi i odrekao ga se zbog toga.

Aha. Da sad ti slaviš svoju diplomu ili rođendan i da piješ i držiš se s ekipom i da ti dođe lokalni policajac i prekine zabavu, gotovo piće i druženje da te onda opet pitam je li ti super? lol!  Ako ti voliš da ti policija upadne i to malčice i tvojom krivnjom (jer je ovaj znao da će biti party) pitala bih te isto.

Taman posla, ja bih tog policajca napila zajedno sa sobom i ostalima. lol!
I nije puko zezanje, veruj mi da sam dobra u napijanju drugih ljudi. lol! Nego se Petra nije dobro snašla. lol!

Yok yok. Ja sam i dalje ljuta na Marka što je upao tako na zabavu i pokvario veselu atmosferu.durica

Ja opet kažem da je meni ta scena bila vrhunska, kao gledaocu. :P

Ali je ispao glup pred babom. Shvatila je žena o čemu se radi isti čas.

Pa svi su shvatili. :cereeeeek:

Nije ona naivna, ali je ona već pala na njega po mom mišljenju. Ne smije zbog babe biti blizu njega.

Upravo zato ti i kažem, njoj je glavni cilj da se dokaže babi kako bi preuzela posao i sigurno neće sebi dozvoliti da izgubi glavu za najvećom pretnjom ka tom njenom cilju.

Pa je.smeh  Ne zamjeram Marku (Luki). Vidim mu mane, odnosno nedostatak, ali mu ga ne zamjeram jer je lik simpatičan i on ga na simpatičan način iznese pa to što bih voljela da zbilja govori bosanskim ne uzimam previše.
Nekako bi mi bilo uvjerljivije još da čujem bosanski i odgovarajući naglasak. Ali ovaj glumac ima sreće kod mene što mi je simpatičan u ulozi. Priznajem da mu je to olakšavajuća okolnost.

Apropo objektivnosti. lol!

Meni je Markov lik sjeo odlično, ali je isto tako lik kojem otvoreno zamjeram. Stvarno mu je kretenski da ide učiti pameti neku neiživljenu i iskompleksiranu seljačinu i spuštati se na njihov nivo i to preko posla. Daj budi barem ti odrastao. Ako ti je već maknuo gume, otvori istragu pa budi policajac. A ne, znaš da je ukrao gume on, ne napraviš za to ništa nego mu zatvaraš lokal i pokazuješ tko je šerif u mjestu. Iskreno mi idu na živce osobe koje ne mogu riješiti privatno, nego iskoriste posao da bi se “osvetili”. Proziva Antu da je neozbiljan, a sam mu se unosi u facu i ruga mu se da je siromašan. Pitam se tko je neozbiljan tu sve.
Tu se razlikujemo, mene je živcirao (bez obzira na smiješnu scenu) kako se ponašao prema slabijem od sebe (po svemu slabijem) i još prema čovjeku koji je pregazio ponos i došao se ispričati.
Ja iskreno mislim da Filip upravo po opisu serije ne bi trebao biti savršen nego baš kao i svaki drug lik, lik s manama. Nijedan lik u ovoj seriji nije čist, baš nijedan, svi su ljudi. A pri tome i mislim da savršeno oslikavaju društvo i da svatko nekoga predstavlja. naklon

Znaš šta je meni tu kod njega olakšavajuća okolnost? On čim je došao u Lokvicu sa tim svojim ja sam inspektor iz Zagreba gardom, oni su njega uzeli na zub. Ali kako? Lukavo, potajno. Prvo mu kradu gume, onda mu ubace mačku, onda su pokušali kola da mu ukradu. Ok, ovo poslednje nije Ante.
I sad, ni za šta od ovoga on ne može i nema prava da direktno optuži Antu, jer kao što rekoh igrano je prljavo, tako da se ne zna ko je, i iako Marko zna i većina zna, kako će dokazati?
Dakle, da bi mu vratio istom merom, on ima potpuno pravo takođe da igra prljavo. Dakle, dođe mu u kafić, otkrije nelegalnost i lepo zakonski zatvori lokal na neko vreme. Imaš para da platiš kaznu - plati je, nemaš - doviđenja. Ok, ovaj dođe ponižen i izvini mu se, ali budala nije svesna da nije u situaciji da preti, svađa se i viče, a to radi - pa šta da očekuje? Da će mu stvarno učiniti uslugu još zato što ga je napao?

Inače se slažem sa tobom oko Markovog lika i to i jeste razlog zašto mi nikako nije legao 100% (zato više volim Krešu koji je, kako je Momčilo rekao pošteni švercer), ali zbog ovih stvari meni te scene i ti njegovi postupci nisu toliko strašni.
A posebno se slažem oko ovoga da svaki lik ovde oslikava današnje društvo. topić

Ne da nema Jure pojma, on ne zna ništa ni o čemu. Isto dobro okarakteriziran lik.
A brat zato se u sve razumije, a trom. Meni je mamografija jedan od najvećih hitova serije.

Mamografija. smeh
Meni je sad i Jure postao gotivan, dok mi s druge strane Tomo sve više preglumljava i smeta.

Pa nemam pojma gdje je bio. Rekla bih da je Krešo bio sa Sandrom.
Udarila ju je struja koliko sam ja skužila. Jer taj utikač po kojem je ona petljala je bio na onom osiguraču koji je crknuo pa ga Andrija promijenio. E kad je on promijenio osigurač, nju je automatski drmnula struja jer je držala one žice iz utikača..
Andrija je vatrogasac, on zna prvu pomoć. lol!

Ali nije mi jasno onda ako je stvarno udarila struja, kako odmah ustade čim joj je Andrija dao veštačko disanje. lol!

A što bi Marko s tim cipelama? Potkupio bi ga samo da je ovaj uzeo cipele i nekoj čuti dao. Ali nije ni Marko lud. Ja ih ne bih obula.

Ne bih ni ja, odvratne su mi. Žali bože 1000 evra za onakav otpad.

Ali ja nisam shvatila da je to napravio da bi Petri pokazao da je bolji od policajca. Ni u jednom trenutku to nisam pomislila. Da nije bilo ludog Ante, ovaj ih i ne bi isao pratiti. Uostalom, meni je djelovalo kao da se povlači.

Ne znam, meni je delovalo tako. Isprva uopšte nije hteo da se petlja, ali kako je video lopova, uplašio se za Petru, a i mislim da je hteo da joj pokaže da je bolji od ovog policajca. Onaj fazon, veću sigurnost ti pružam ja, od lica koje bi kao trebalo da pruža najbolju sigurnost. lol!

Ja sam očekivala jer je baba vidjela da Krešo trza na Petru (eto mu onaj secer), a i da ova nije imuna. Baba se boji za posao, a Krešu ionako smatra sposobnim. To sam još vidjela u prvom nastavku tako da me ne iznenađuje.

Realno, koliko puta dosad je bolje reagovao od nje za neke stvari.

Meni Juričić i Momčilo imaju izvrsnu kemiju i odlicni su u zajedničkim scenama.

Jesu.

A jesi. Vala baš je predan policajac i pravda mu je najbitnija. Mislim, nije da na dosadašnjim slučajevima nije pokazao koliko je profesionalan, ali on se time i hvali. Mislim da je i Mati malo pao u ocima.

Kako ide ona izreka Čega se pametan stidi, budala se time ponosi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 6:07 pm

Znaci ne vjerujem. Gledam na instagramu neki recept za breskvice (kolač) koji mi je predložilo i onako, svidio mi se, maknem se od tu i prvo što iduće ugledam u nekoj priči je ovo:
https://i.postimg.cc/Bn9qWdLh/B19_DFB10-0_F0_A-4_AFD-_B6_FA-17_A0_DE06_D784.png

Plašim se ovog instagrama. lol! Kako je tematski uskladio jedno i drugo.

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 6:20 pm

Kriza!!!!
Ne znam koju seriju da gledam, imam tri varijante.

Prva je neki triler sa Marinom, u nastavcima je po sezonama, jedna sezona ima osam epizoda. Maks glumi u prvoj sezoni.
Druga je neka kriminalistička serija, ima dve sezone.
Treća je VMLj.

Šta gledati, Sparks, Poncha??? Pomozite!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Sep 26, 2018 9:01 pm

Kod mene je ljeto bilo pravo ljeto. I trajalo je do ponedjeljka. Ali ja ne volim prevelike vrućine i sparine tako da nisam uživala u njemu.

Ok. Onda ako odgledas 14. mogle bismo se potpuno razići u nekim stavovima.
Ali spomenut Istanbul. :cereeeeek: Anđa je odlična! Da je bar završila rečenicu. smeh

Nadmašuju oni humorom puno toga, a svaki put se iznova čudim kako ubodu u pravu stvar i nekoga ismiju.

Kao lik je meni Mijo draži.

Osjeti se, itekako se osjeti. I mislim da ga je Petra zaslužila. Baš su par. A i imaju kemije.
Što se tiče ljubavnih scena, očekujem ih kao usputne scene. Meni će vise biti zanimljivi drugi koji su vezani uz glavni par.

Ne, Mate je znao, ali se pravio samo. A samar je posljedica nemoći.

Dobro, ti napij policajca.
Pogotovo kad ti se sviđa. Ja ću se i dalje duriti. Ali to je najmanje što je Marko napravio, a što me naljutilo.

Ali glavu je izgubila.

Pa ja sam ovdje rekla da sam ja sinonim za neobjektivnost. lol! Nikad nisam ni krila.
Kad mi je netko drag, sve mu može proći. Ali... Da bih bila neobjektivna, mora me taj netko pošteno osvojiti.

Uzeli su ga na zub jer se petlja sa seoskom curom, tj. s bivšom glavne seljačine u mjestu. Da se nije kurcio nego bio profesionalan i da nije pokušavao pokazati Anti da je jači od njega, ne bi mu ovaj digao gume. Morao je znati da se s budalom ne prtlja. Mogao je biti iznad i odjebat ih lagano. A ne izazvao je lavinu od ionako iskompleksirane rulje.
Lijepo prijavi, navedu Antu, uđe u proceduru... Možda bi malo po malo i našli krivce. Možda ne može dokazati odmah, ali barem će ga maltretirati.
A ne, on i dalje nastavlja upadati u Antine gluposti. Pomislit ću da je glup. Takneš mu u ego i me razlikuje se puno od seljacine Ante. Ante je bar otvoreno seljačina.
Ali unatoč svemu meni je Marko ekstra lik i drago mi je da je upravo ovakav.
Nisu meni Markovi postipci strašni, nego Marko radi isto ono za što drugoga proziva. E to ne volim.

Meni je Jure ostao isti. Ništa mi se nije promijenio.
Tomo i glumac mu su na granici da posranu ititantni. Najgore su mi scene s Tomom. Taj ga samo pretjeruje. Kao karikatura je.

Pa malo ju je okrznula, a Andrija je ipak masirao i to disanje. Mada možda nespretno napravljeno i tehnički lošije izvedeno plus ovaj redatelj i kamerman što spetljaju.

Meni uopće nije djelovalo tako. Uostalom, što će mu sigurnost značiti kad nije zaljubljena u njega. mislim da je toga svjestan.

I u 14. nastavku su njih dva rasturila.

E pa za mene nekad baš je budala.

Stanka gledaj!
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo