Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 16771
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 10:15 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 10:57 am

A da. Mislim da sam i noćas sanjala Cagu. Nek snimanja videa su bila. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 1:30 pm

Znaci ovako.
Pored mene u Hirvatistanu prolazi svijet, a ja veze s vezom nemam. Pa gdje ja živim?! facepalm Sramota me.

Kuham ja danas ručak, anne vrti programe na TV-u i odjednom me doziva i govori:” Evo ti ga na televiziji.” Ja veze s vezom nema o čemu i koga to evo niti što je točno još rekla.
Znate tko je na televiziji bio?! Caga!!!
Na Domi TV repriziraju Medcezir. I tako ja odgledah dio epizode kad Nevin ispovraća torbicu i napusti Yamana. A prije se napila.
A da ne zaboravim reci, osmijeh mi je od uha do uha bio, a ja da bih što prije makla posudu, od brzine sam uhvatila vruću ručku i malo opekla prst. facepalm Živio Caga.

A tako je sladak. Nisam ga mogla prestati gledati.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 13122
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:14 pm

Ja sam trejler izlizala, ne znam ni koliko puta sam ga odgledala. Davno me ovako trejler nekog filma nije privukao.
I ono što mi se posebno sviđa je kako je uklopljena muzika uz scene, tačno prati ritam. naklon Ako film bude ovako dobar kakva je najava, ima Olgici da dignem spomenik.

Mene Kozlovski nije podsetio na Bursina, nego baš na Cagu. I sam trejler me je podsetio na Icerde, što ti kažeš ista ova slova. Samo ovde ne piše Sarp i Mert, nego Izbor uvek postoji. kezz
Premijera je 4-og oktobra, trebalo bi za dva dana odmah na internet da postave snimak, taman rođendanski poklon od Kozlovskog. srca Jeste da to uvek bude bioskopski snimak, ali ja ću da gledam, ne mogu da čekam da postave normalni kvalitet.

Sara da pogleda ovaj trejler, lako će posle snimak Stasove predstave kad postave Ruskinje. lol!
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:15 pm

Ono što je zanimljivo za ovaj film je da je ruska postava, ruska produkcija, ruska priča. A premijeru je prvo imao u Americi. lol! I tamo je Kozlovski već dobio nagradu za glavnog glumca.
Baš me zanima kako će ga Rusi dočekati. kokice
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:22 pm

Je, stvarno je dobar, ali ja sam ga ipak odgledla samo jednom. lol!
Pa ako je film ovakav kao i fragi onda i treba biti odličan. Izgleda da ćeš to i htjeti da samo Kozlovski radi s Olgicom.

Mene baš je u jednoj sceni, na Cagu nije. Ali ova slova jesu na Icerde.
Nema veze kakav je snimak. Ionako ves to vise puta odgledati. lol! Za početak lošiji, kasnije dobar.

Ok, ne znam kakve koristi imaš da ogleda Kozlovskoga, nekako ne vjerujem da će pasti na njega, ali nikad ne znaš.

Rusi će ga dočekati s oduševljenjem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:35 pm

Pa dobro, logično je da ću ja više puta. lol! Tebi hvala što si ga pogledala. kisic
Ahahahaha da znaš da mi je palo na pamet, ako pravi ovako dobre filmove onda uopšte nije loša stvar da samo radi sa njom. lol! Ja sam rekla već da me je još u Treneru prijatno iznenadila.

U kojoj sceni? Sad me baš zanima.
Pa slova su na isti fazon, što je opet metafora, slova kao zraci svetlosti i života u crnilu, tj. u njihovom kvartu.

Ja inače ne volim prvi put kad gledam neki film da je lošeg kvaliteta, ali za ovaj neću moći da se strpim i čekam dobar snimak. Ali, taman ću rođendan slaviti uz Kozlovskog. :cereeeeek: A, ako mi se svidi, svakako ću da odgledati više puta.

Ne, ne želim da pogleda da bi pala na njega, nego me stvarno zanima šta ima da kaže na trejler.

Misliš? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:42 pm

Pa naravno da je logičko, isto kao što je za mene logično da ću ga odgledati samo jednom. lol!

Pa zapravo se i slažem. Ako radi dobre filmove (a i različite) onda može raditi samo s njom. Dok ne prekinu (ako ikad prekinu), jer onda možda neće. lol!

Da bi ti to rekla koja je scena morala bih ponovno pogledati. lol! Znam samo facu, ne i što je sve u sceni.

Ja volim uvijek i uvijek da je ekstra kvaliteta, ali kad sam nestrpljiva onda daj šzo daš ha prvu ruku. Mada, volim kad je kvalita tu.

A, zato. Onda će možda i baviti pogled.

Zašto ne bi bili odusveljni? Zar inače nisu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:46 pm

Misliš da će oni ikad prekinuti? lol!
Baš sam čitala nedavno njihov intervju, pričali su kad i gde su se upoznali. I Kozlovski je rekao da je prvo što je pomislio kad je video Lepa devojka. Mislim se, ok, ukusi su različiti, ali ako mu je ona lepa, ja ću ga onda oboriti s nogu. lol!

Aj dobro nema veze, ali ako se setiš koja je scena napiši.

Pa ne znam koliko su oduševljeni samom činjenicom da je njihov film prvo imao premijeru u Americi. lol! A i još od Vikinga, preko Matilde do Trenera, kritika nešto nije naklonjena Kozlovskom, tj. hvale oni njega, ali ne i te projekte.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 2:59 pm

Mene je recimo u ovim scenama podsetio na Cagu, i to baš iz Icerdea.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 3:42 pm

Pa ne znam. Ti reče da je ovaj znao šarati pa onda sve je moguće. Mislim, nije da želim da prekinu jer mi se čine kao dobar par, ali eto.

Očito se tvoj ukus i ukus Kozovskoga razlikuju. lol! Kao i Stankov ukus i tvoj. Netko lijepim smatra krupnije, neko mršavije... Njemu je očito ona lijepa. Možda baš ti ne bi bila. :P Šalim se, naravno.
Meni je netko prelijep, a drugi to ne misle o njemu. Meni je netko ništa posebno, drugi uzdišu za njim. Tako da... Kad su ukusi u pitanju zbilja bolje da šutim.

Pa što onda da je prvo imao premijeru u Americi? Postoji razlog.
Neka se oni ne ljute,  bolje im je da uživaju.

Ne znam zašto mu nije naklonjena. Nisam gledala pa ne mogu reci.
Možda im se priča tih filmova ne sviđa i nije im dovoljno “umjetničko”. Ja se često s kritikom ne slažem. Totalno nepopularno za reći, znam, toga sam svjesna, ali ja ne volim ništa previše “visoko”, elitno, previše “umjetnički”.  Kad umjetnost bude izvan svega i samoj sebi cilj. Ne znam razumiješ li me, ali mi se ne da o toj temi. Ne volim ni u književnosti ni u filmu. Valjda ste dosad shvatile kakve tipove serija/filmova gledam i uz koje se opustim. Naprotiv obožavam kavlitetu i jako mi je važna, ali dosta toga što kritika smatra odličnim i pohvalnim, ja zaobilazim. Mene napinje, a ne opušta.

Mene baš nije posjetio na Cagu. Ima kapuljaču, ali nešto vise nije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10711
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 4:22 pm

Niko ne podseca na Cagu!!!!!!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 4:54 pm

Ahahahahahahaahahhahahahhahahahahahhahahaha, to ti je za podržavanje Sparks. lol! smeh đavolko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 5:01 pm

Hahahhhahhha Eto ti Bondarenkova tvoje podsjećanje. lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 5:16 pm

Znao je da šara pre, ali nekako se uz Olgicu smirio i promenio. Iako mene to lično ne raduje preterano, jer znaš moje želje lol! , ali njih dvoje su se zaista našli i ne bi me čudilo da se sa njom skrasi.

Poncha ::
Netko lijepim smatra krupnije, neko mršavije... Njemu je očito ona lijepa. Možda baš ti ne bi bila. :P

Ženo, pa ti si me u tri rečenice ubila u pojam više nego neko za deset godina. smeh  smeh  smeh

Ne znam da li sam pisala o tome... Prvo je izašao Viking, istorijski spektakl o knezu Vladimiru. Tu su kritičari napali film kako je loše prikazao stare Slovene, jer je film dosta sirov, tj. sadržaj je sirov i ima zaista svega u njemu. Iako sam ja gledala film, a znaš kakva sam kad su istorijski sadržaji u pitanju i meni je bio više nego dobar. Ne znam šta su oni očekivali i kako su zamišljali da izgleda 10. vek. U svakom slučaju, strasti su se stišale tek kad ga je Putin pogledao i rekao da je zadovoljan. lol!
Onda Matilda, koja je još pre premijere proglašena za skandal godine. Jer zaboga prikazuje romansu cara Nikolaja, što baca ljagu na svetu dinastiju Romanov. rolleyes Generalno ljudi imaju problem sa istorijskim ličnostima, to što su mrtve i kanonisane ne mora da znači da i oni nisu bili obični ljudi.
I onda su se zalagali da film ni ne doživi premijeru (dakle, ocenili su ga pre nego što su ga uopšte pogledali!), pisali razne peticije, šta sve ne. Naravno, ovom se do tad sve smučilo, tako da se na dan premijere oglasio kako je srećan što se film ipak izborio za premijeru i od tad su ga uzeli na zub.
I tako su Trenera dočekali na krv i nož. lol!  
To ti je ukratko zašto se ja sad brinem kako će kritika primiti film. lol!

Ja volim umetničke stvari i zaista sam u stanju da otkinem na takve filmove, ali kada su ovi moji u pitanju najviše takvih (umetničkih) filmova ima Maks. Kozlovski više igra u blokbasterima, mada su svi dosad jako kvalitetni filmovi, eventualno po neki se nađe da je umetnički.
Ali nisam od onih koji samo gledaju takve vrste filmova, uostalom vidite i same. Volim svašta da gledam i svašta mi se dopadne. Komedije, romantične komedije, trileri (uglavnom psihološki), ali stvarno sam u stanju svašta da gledam. I uglavnom u svemu nađem nekim smisao, čak i u onim stvarima gde ih na prvi pogled nema. kezz
I slažem se da često mišljenje kritike nije kompetentno, posebno sam to primetila upravo kod Rusa. Evo primera, nijedan od ova tri gorepomenuta filma oni nisu gledali objektivno i tražili im prave mane. Npr. meni je veća mana Vikinga što je priča jako haotična i konfuzna za bilo koga ko o tom periodu ne zna mnogo, pa samim tim preobimna radnja strpana u svega dva sata ne može normalno da se prati, nego što su se stari Sloveni tokom svojih rituala valjali u blatu.

Ok, ne liči na Cagu, liči na sebe. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 5:40 pm

Ako se uz nju promijenio, onda ga je vala ta vezala posteno.

Je, znam tvoje želje, ti bi njega s Lizom. lol! Nemoj se izvlačiti. Stalno ih želiš skupa i njegova nova ti partnerica ne paše. A za Stankovu plavušu se nisi bunila.

Amannnn. Grozna sam. Sad sam ja kriva što je Kozlovskom ukus takav kakav je (ne ulazim u to kakav je) i ne kuži prave vrijednosti. Možeš to shvatiti i kao kompliment, što si takva. Pogotvo kad je Aurika u pitanju. lol!
Ali kad sam te već ubedačila onda oprosti, nisam imala namjeru, samo sam htjela reci da oni imaju drugačiji ukus. Koji nije u skladu s tvojim.

Ok, jasno mi je kao dan što su onda zamjerili i zašto ga je kritika uzela na zub. To za Trenera je čista provokacija i namjerna losa kritika.
Bu arada, Putin voli Kozlovskoga onda.
A kao i uvijek ljudi imaju problem kad im se takne u nešto njima drago. I kad se nešto kaže i prikaže loše o tome.

Ja ne volim. Ni u književnosti ni na filmu. Ali to nije zbilja u mom poslu popularno reći. Meni ponekad to “visoko” pokvari onu bit same stvari.
Zapravo, volim do neke granice, ali da ne duljim. A za serije i filmove biram ono što opušta, bez obzira koji žanr bio.
Gledala bih jedino da Caga radi na njemu i to isključivo radi njega, da podržim njegov rad i razvoj u svim stilovima, područjima, projektima i u onome što njega ispunja.
Mišljenje struke je takvo da je nekad objektivno kao i mi same.

E, neka liči na sebe, nema ništa protiv.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 6:38 pm

Uhvatila ga je nečim, ali to sigurno nije lepota. lol! Imaju ista interesovanja, poglede na život, oboje su slobodoumni, nezavisni... Oboje vole Ameriku. lol!

Pa nisam mislila na Lizu, više sam mislila na sebe. smeh

Putin izgleda stvarno voli Kozlovskog, dolazio mu je na premijera više filmova. lol!

Ovo je kad je gledao Vikinga.

Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš, nerviraju te potenciranja da samo takve stvari vrede, a ovo ostalo su sranja i oni koji samo takve žanrove gledaju su pametni, a ovi drugi su glupi i tome slično. Ali to su snobovi, moje neko mišljenje je da uvek treba gledati sve. Stalno volim da istaknem, to je kao kad bi svaki dan jeo samo belgijsku čokoladu, nekad jednostavno ne prija i dosadi koliko god bilo dobro. Nekad je mnogo bolja stvar krem bananica. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 6:53 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 6:57 pm

A kako ga je uhvatila da uhvatila, je. Meni možda bolje misliti da je pao na nešto dobro i lijepo nego na hkm da ne kažem svašta. Mada, je li, i to je razumljivo.
Ali Oligica Kozlovskom jest lijepa uz to što imaju ista područja zanimanja i sličnosti.

Samo ti govori, jedino na Lizu nisi ljubomorna.lol!
Ok, sebi bi ga da nema Stanka. lol!

Hm, nisam sigurna je li mi to pozitivno ili negativno što ga Putin voli, ali ostavimo se politike. Iako meni Kozovski ne djeluje po slikama nešto oduševljeno.

Da, nerviraju me.
A ja ću uvijek radije izabrati neko “sranje” (koje ja smatram dobrim) i za čitanje i za gledanje pa kome smetalo da smetalo.

Danas je dan za Kozovskoga izgleda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 7:03 pm

Nisam ni ja mislila da ga je uhvatila na khm, Olgica zaista ima neku dubinu i našli su se. Čak mi je negde i gotivno što mu je lepa, jer ne pada na klasične lepotice.

Jedino na Lizu nisam ljubomorna, to je istina. Ne znam zašto. Valjda kad ih vidim onako prirodne i spontane, oni kad glume zajedno deluju kao da su jedno za drugo i super se nadopunjuju, i onda ne mogu da im odolim. Volim njihov odnos. Mada volim i neke druge njegove partnerke, verovala ti ili ne.

Upravo tako, bar dok se ne razvede. lol!

Što ne volimo Putina, otkrijte mi. Meni je baš gotivan lik, na stranu što podržava Kozlovskog. lol!
A, pusti ti to kako deluje na slikama, taj je rođeni mrgud. On je jedino sa Lizom uvek nasmejan. lol!
Mada sam zaista stekla utisak da nije u tom fazonu jao Putin mi je bio na premijeri.

Jeste, danas je dan za njega. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 7:12 pm

Eto vam sad. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 7:19 pm

Opet si došla na ukus. Olgica je po njegovom ukusu i ti možeš samo pjevati.

Dobro je, samo ti voli. Ali najdraža ti je Liza i najviše o njoj pišeš.

Je, ali zato je Kozlovski s Olgicom. On ne voli biti ničija rezerva. :P

Putin je političar, a ja i politika... Kad je politika u pitanju, koja mi je draga i razumljiva kao kineski jezik, bolje da šutim. I o političarima također. Ti ga slobodno voli.

Eeee, jedino s Lizom nasmijan. Eto te opet. lol!

Sparks objektivnost drži jedino kad je Stanko u pitanju. lol! Plus ovaj je koscat u faci, Caga ima totalno drugačiju konstrukciju lica i obraščiće. Različit nos, različite usne, brada... Ma. Ništa osim što je nabio kapu na glavu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 7:26 pm

Pisala bih ja o drugima, tj. nameravala sam da ti pokažem klipove pa da sama proceniš sa kojom je najbolji, ali nema klipova sa dve glumice sa kojima mislim da je odličan.

Ahahahahahah, danas samo niski udarci. smeh lol!

Pa kad jeste jedino sa njom stalno nasmejan, eno vidi onu sliku u nekom od prethodnih postova. lol! Nisam ja pristrasna, to su fakti. Ukucaj na netu njihova imena i videćeš šta će ti izaći. Iz njih prosto isijava sreća kad su zajedno i to je tako. Zato i kažem da volim njihov odnos.

Pa nismo mi mislile da liče, nego da u nečemu podsećaju. Mene konkretno tu u pogledu i stavu, ali nebitno. Apropo objektivnosti. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 7:32 pm

Ja ću ti vjerovati na riječ, evo obećavam. A i Sara će. lol!

A što da radim? Samo sam realna. lol! Ajde, neću više. Ali stvarno si čovjeka stavila za rezervu, to je istina.

Pa zbog toga što voliš njihov odnos sam i rekla da bi Lizu za Kozlovskoga.

Ja sam sinonim za neobjektivnost kad je Caga i pitanju, ali mene Kozovski ni u čemu ne podsjeća na Cagu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Tue Sep 25, 2018 7:48 pm

Meni je šesta bila baš sadržajno dobra i zanimljiva, ispunjena od prve do zadnje minute. naklon

Meni je šesta najbolja dosad.

Ja volim i Andriju i Miju i njihov odnos. A i ova dvojica su mi odlični za uloge. Nikog drugog ne bih na njihovom mjestu. Za njih imam osjećaj da oni pročitaju tekst i onda čak na momente i improviziraju.
Samo da spomenem sedmu epizodu i razgovor u Andrijinoj garaži. naklon smeh Jedan drugoga tješe i podjebavaju istovremeno.

Em su im legle uloge, em se njih dvojica odlično nadopunjuju. Skroz su prirodni i u tome, uopšte nemaš osećaj da glume.
Super je bila ta scena, ali je meni izdominirao Mijo koji je prvo utripovao da ga Gordana vara i celom selu se jadao oko toga, a onda kad je saznao za cipele požalio što ga nije varala. smeh

Meni su Nediljko i Anđa bili u šestoj ekstra, ali u sedmoj ono držanje za ruke malčice patetično i preglumljeno, ali mislim da ti nije do samih glumaca, jer su svim ostalim scenama razvalili.

Meni je to bilo smešno, ne znam, delovalo mi je kao parodija.

A gdje si sad? lol! Rekoh ti ja lijepo da glasuješ nakon šeste. Doduše, ja bih već u sedmoj bila Petra-Marko tim.

Ne pamtim seriju u kojoj mi je ovako bilo teško da se opredelim za stranu u ljubavnom trouglu, obično u startu izaberem čiji sam tim. Ovde mi je baš teško, taman pogledam jednu epizodu i pomislim gotovo je, konačno sam odlučila, a onda me sledeća demantuje i tako u krug. lol!
Sad sam opet tim Marko.

Mate mu je oprostio možda prebrzo, ali me ne iznenađuje jer zapravo on cijelo vrijeme zna čime se ovaj bavi. Mislim da je to jedan od razloga ovakvog njihovog odnosa.

A zna? U, pa to onda menja stvari. Ali, onda ona scena šamara i kad ga izbaci gubi poentu. ne znam

A vidi je kako cvjeta što Marko uzvraća udarac. lol! Ccccc Točno sam znala da ćeš stati na njegovu stranu. Sad si za poštenu policiju. A da tebi ovako upadne dok si na nekom partyju i prekine ti ga, da mo te vidjeti. lol!

Allah Allah, pa što mi ne bi bilo drago, znaš da volim takve upade. Još Filip. :cereeeeek:
A i ne bi ti slavlje ostalo u tako lepom sećanju da ih nije prekinuo kad je bilo najslađe. lol!

Bu arada, očekuješ li ovakavo nešto i samo (recimo policijsku) kapu na the mjestu i od Marka? lol!

Nema šanse, ja sam rođeni baksuz. lol!

Recimo meni su u 7. već bili puno bolji, čim je Marko ponovno počeo zavoditi. :cereeeeek: Namjerno je doveo Andriju da dođe vidjeti Petru; ispred Petre i babe rekao da ne zna jesu li ženidba i djeca za njega i još je onako pogledao :cereeeeek: , pa ono “hvala ti, šećeru... na šećeru”, “sad mi je žao što ga nisam zatvorio zbog tebe”... Nekako i Petra bolje reagira kad počne tako zavoditi nego kad je kruti policajac. Tu se unese pa makar i ljuta.

Meni se generalno sviđa, vrte se u krug kao mačka i miš, prvo se kao ona nešto duri, pa je on zavodi, pa ona njemu uzvraća. Stoji im to. :cereeeeek:
Super mi je bilo to hvala ti šećeru, na šećeru. :cereeeeek:

Tako da ako Petra namjerava se baviti poslom, trebat će Marka udobrovoljiti. Vidiš kako baba hendla sve. smeh Pije baba kavu i sve ispita i još da koji pametan savjet.

Ahahahahahah, da, to je bio hit. smeh

Ti misliš da neće pasti ona na njega i da je neće zavrtiti? Ja mislim da će pasti kao kruška.

Ja bih to volela, ali nešto nemam osećaj da će tako biti. Bar mi zasad tako ne deluje. Drži se ona, nije naivna.

Kako si samo znala?! smeh Ja već smisla od motivacije do završnog dijela. facepalm Pa to je idealno za uklopiti u rad. (Dođe mi nešto kao i Andriji.) Pogotovo ova Markova rečenica, a 80% ih pogrešno kaže.

Kako sam samo mogla da znam? lol!

Luka je malo niži i ima baby face, ali je jako sladak i zgodan, a i idealan je za zajebavanje ljudi oko sebe pa je iz tog razloga puno simpatičniji (a i oku ugodniji) od brata mu.
Plus što ne dobio time da pjeva uz ovu dvojicu. Jedino što uvijek nema naglasak neki bosanski, ali njemu ne zamjeram. smeh

Njemu se ne zamera. smeh

Jadan Mijo. I to pahljicama suhim. Bez ičega s njima. smeh
Ja sam oplakala na Miju i njegovo: “Gordana, je li ti misliš da sam ja neka domaća životinja? Samo mi ove mekinje daješ”, “Vidi me kakvi sam....”, “Za šta dobro, da prije umrem?”, “Je li mogu ja malo ove kobasice? Mogu li sjesti? Šteta da se suše!”, “Da sam bar brkove sredio.” smeh

smeh smeh smeh
Evo, opet se smejem. smeh naklon

E vidiš ti kako je Petra mirna na spoznaju da ima neku. Ali Krešo nema curu. Nemoj tako, ugušit će se žvakom. To je neka onako... lol!

Ja bih iskreno volela da zaista ima curu, jer ne bi bilo fer prema njemu da totalno izvisi u ovome. A, i ako mu nađu devojku, onda ću da navijam za ovo dvoje bez griže savesti, ovako mi sve jadan Krešo u glavi kad uživam u njihovoj hemiji. lol!

Odgledala sam ja 8., ali nisam te htjela zatrpati prije nego odgledaš ove dvije.
Mislim da mi je ovo najlošije (ako se to tako može reći) epizoda, iako je imala svojih momenata. Počeli su malo kao usporavati, a širiti radnju drugim likovima. Što nije loše jer će tako polako i drugi likovi dobivati na dubini (a to je potrebno da bi serija opstala), ali nadam se da neće puno skrenuti radnju.

I meni je bila dosadnjikava. Nekako sam počela da gubim interesovanje i koncentraciju, kako teče neka scena zamislim se oko nečeg drugog i pola ne ispratim.

Krešo divan, promišljen i pametan. :cereeeeek:  Marko zajeban, ali dobar. :cereeeeek: Nije Petri nimalo lagan izbor.

Mislim da je ovo najbolji izraz za njih dvojicu - Krešo divan, promišljen i pametan, a Marko zajeban, ali dobar. topić

Eto ti on opet u gaćama. Samo druga poza i opet te kamerman nije imao u vidu. lol!

Lepo sam ti rekla da sam rođeni baksuz. lol!
Ali mačka... smeh

Mijo je hit svakom svojom rečenicom. Izgovorenom i neizgovorenom. naklon Svakim pokretom koji napravi. smeh Meni njega do kraja serije ne bi bilo dosadno gledati. Kupio me. Opet je ukrao nastavak. Da krenem izdvajati scene i rečenice, prepisala bih sve što je izgovorio u 9. epizodi. Serija bez njega meni ista ne bi bila. Zasad lik s kojim sam se najviše ismijala.
Bukvalno sam odvalila se smijati. On i ciplele od 7000 kuna.
U osmoj mi je malo previše potrošenog vremena išlo na ovu priču, ali sad vidim da su trebale sve te scene zbog devetog nastavka.
Kad je na kraju rekao da bilo bolje da ga je varala nego toliko para ulupala u cipele.

Totalno, oplakala sam njegove sve reakcije, od spoznaje da ga žena vara, preko istraživanja, do špijuniranja i otkrivanja cene cipela. smeh naklon smeh

Marko je zajeban tip. Mislim da je lijepo prikazao one ljude koji iskorištavaju položaj/posao za osobne razmirice. topić
Ali definitivno jedini policajac koji bi im, da ga ne zaustavljaju, mogao stati na rep.
Jako je gadan kad njemu staneš na rep. Mogao je prijeći Anti preko svega, jer je ionako dobio naredbu od Tome da otvori kafić, ali on se i dalje sprdao i naslađivao kad se ovaj došao ispričati. Što si ti rekla, Filipu tako stoji ovaj stav kojeg ima.
Dođe mi žao jadnog Bože.

Uf, Marko... Koliko volim Filipa, toliko nikako skroz da mi legne njegov lik. S jedne strane mi je super kako ih sve zeza i kako koristi svoju moć i inteligenciju (kako se samo naslađivao Anti, uživala sam sa njim, stoji mu ovo :cereeeeek: naklon smeh ), ali s druge strane mi se ne sviđa to što koristi položaj za privatne razmirice. Iako jeste lepo prikazao takve ljude, ali lik kog igra Filip treba da bude savršen, jer da jeste, ne bih ja Krešu ni primetila.

Ovaj Jure stvarno nema sreće. Još mu brat savjete dijeli. Zamisli kad sluša prijedloge brata zajebanta.

Meni ga bilo malo žao, mukica nema pojma o životu, spao je na savete mlađeg brata. smeh

A Nediljko je Gordanin ex. I njega je ona varala s Mijom.

Jel' zna Anđelka za to? lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next