Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 9:11 am

Meni je iznimno drago da si se registrirala.

Od serija koje sam odgledala neke sam pogledala iz čiste zainteresiranosti za radnju, a sve novije serije uglavnom zbog  glumaca. Otprilike pola-pola.

Hahhahahah Yani.  smeh  Kažeš da je zato. Mislim da se dosta njih i izrađuje u Srbiji. Meni stalno izbacivalo nešto vaše.
Meni baš pao mrak na ovi. Dođe čovjeku da radije zivi s celulitom i okani se ćorava posla odmah. Ali mene baš zainteresiralo pa sam malo pronjuskala.

smeh
Bondarenkova, čak ti ni Sara ne da medalju.

A izgleda  da se i on preselio tamo. Yani, kud svi, tu i mali Mujo. Još kad se sjetim da su Bige i nepoznanica jako dobre. A i Ilknur...
Iako, mislim da s razlogom sve vise poznatih ide bas tamo. Ovi koji žele mir i udaljenost pogotvo. Tako da me ne čudi.
Da ja živim u Istanbulu isto bih tamo birala mjesto za život. Ili negdje uz Bospor. Dalje od same gradske gužve.

smeh
Yani. Nisi daleko od istine.  lol! Barem to za Cagu nije neobično.
Pogotvo ako im tko dođe do kuće. Što nije teško nimalo, pitanje je samo ima li zaštitar u kompleksu.
Caga će u Ameriku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 11:51 am

Ja sam se registrovala na forum zbog potrebe da sa nekim komentarišem o Ezelu pre svega, a posle i o ostalim turskim serijama. Baš tad kad sam bila najviše zaluđena njima niko u mom okruženju ih nije gledao (tj. jeste samo ona moja jedna drugarica koja ima totalno kontra mišljenje mom kad su bilo koje serije u pitanju, tako da sam se sa njom samo nervirala), a čitala sam forume i sviđalo mi se kako oni zanimljivo o svemu tome raspravljaju.
Međutim, u početku sam stvarno nailazila na neke ludake, tamo na ani, onda je došao MC, sa njim Merder, pa Sparks, a onda sam se registrovala na hr.forum i upoznala vas dve. <3

Međutim, sad mi tako nešto fali kad su Rusi u pitanju. Pre sam sa Sparks uživala u komentarisanju serija i likova, ali sad slabo piše. Eventualno kad pogleda nešto što joj preporučim, pa ostavi komentar.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 11:55 am

Ne date mi medalju, dobro dobro. Ja vama žuti karton hoću. lol!

Ali evo Poncha zna, za Olgicu sam u startu bila u fazonu niti je volim niti je ne volim, posle kad sam je ljudski negde gledala onda sam videla i priznala da je stvarno slatka. A ne kad sam se opekla sa Aurikom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 11:56 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 11:57 am

Najbolji je!!! Aman!!! Divan je! Moj čovik!!!!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 11:57 am

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Oprostite, ama ovaj Caga je divan!!!!!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 11:59 am

Znala sam ja zašto se jučer dosađuju dame na jahti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:02 pm

Šta je bilo?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:04 pm

Uh. Ja sam forumasica od davnina. Ja sam lupala po meksičkim ljepotanima i sapunjarama. Ono, mozak na pašu. Mladost-ludost i to. Onda sam neko vrijeme makla se od serija i foruniranja, pa se vratila pa makla i tako i onda otkad sam upoznala vas s kojima svaki dan komentiram.
Iako sam ja znala još neke koji tu i tamo pogledaju seriju, ali s njima ne volim o serijama. Vise me iznerviraju nego opuste, pogotvo kad u kući gledaju mesto što sam ja odgledala ili kad komentiraju seriju koju ja ne gledam.
Uvijek sam voljela ovako komentirati seriju s kojima sam možda i ne slažem uvijek, ali smo na istom valu. Da se netko ne nađe uvrijeđenim.

Žao mi je što nemaš s kim komentirati Ruse kako bi htjela. Ali znaš jezik, zašto se ne pridružiš nekom njihovom forumu ili na VK-u u grupi nekoj ne komentiraš seriju, radnju, likove, glumce?

Yok. Ja sam objektivna! Ti si tek kasnije kliknula s njom, nakon što si je upoznala u nekim njenim projektima. Na početku ti nije bila nešto. I nisi je dočekala najljepše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:05 pm

Pa objavio je čovjek sliku na instagramu nakon četiri mjeseca s ogromnom ribetinom koju je uhvatio i poželio čestitku za Bajram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:08 pm

Molit ću lijepo. Ja bih s njim mogla živjeti. Nikad ne bismo ostali gladni dok je mora i ribe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:10 pm

Oni nemaju aktivne forume, a u grupama mogu da komentarišem naravno, ali nije mi taj gušt. Posebno zeza tastatura, jer sve što hoću da im pišem moram prvo da kucam preko onog translita i onda da kopiram tekst.

Mašala. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:12 pm

Zašto?
Komentiraj preko mobitela. Namjesti rusku tastaturu. Ja imam hrvatsku i tursku. I super mi je. I još turska sama predlaže rijeci kad utipkam slovo. Super.
Barem da nekako prokomentiraš serije kad nemaš s kim. Možda bi ti bio i veći doživljaj praćenja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:14 pm

I onda netko kaže da Caga nije najbolji. U svemu i točka! Vidi ribetine, da je ispružiti lijepo u vis, bila bi njemu do pazuha.

Ali već plove dalje. Neka im je mirno more. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:20 pm

Oha. Počela je i Duygu s objavama. Tamam. Ako netko nije znao da je s Cagom na jahti da zna. Ako je netko možda mislio da su prekinuli, kao neki koje sam citala.
Eto, Saro, kusura bakma, ali morala sam reci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:26 pm

Čak i Mildona nije mogla ne prokomentirati. lol!

https://twitter.com/milonnda/status/1031849543955107840
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 12:29 pm

Bu arada. I Cagin je skiper objavio ovu ribu. I napisao da je to prvi bajramski poklon te čestitao bajram. Riba je visine kao i on.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 2:09 pm

A mogli bi im se Kivo i Basak pridružiti. lol! Izgleda da su uhvaćeni u marini. Aman, svi tamo, Saro, samo ti i ja nigdje blizu njih.

A Ahmet sad sa Seckinom se slikao. Evo ga u restoranu na plaži. On nije otišao dalje za par dana praznika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 2:37 pm

Jel' postoji opcija skidanja svih epizoda odjednom sa yt?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 2:43 pm

Hm. Pojma nemam. Mislim da ne. Ja kad sam skidala, skidala sam jednu po jednu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 2:52 pm

Baš me zanima kako će Kivo i Basak iz bodrumske marine.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 C408208_A-285_F-4_B6_C-_BCA9-1_F061_AC61_DC2
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 3:08 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 64_B136_BE-_DA0_B-4_D64-8156-_FFF25097683_A

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 3:09 pm

Veca je od Cage. I još je skinuo ronilačko odijelo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 7:54 pm

Najteže u životu je shvatiti koji most treba preći, a koji spaliti. Ne plašite se da pravite izbor! suze suze suze suze suze

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 DwOtn-2XmxQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Aug 21, 2018 8:35 pm

Oha, oha, yavas aslan parcasi. Vala niko ne misli na nase srce.
Ekstra je slika i ova riba sto je veca od njega.

Znaci i Kivo je tamo.

Aj najzad je objavio sliku, sledeca ce biti pred novu godinu. lol!

Odredjene individue ne moraju da se trude da odmah objave sliku iz istog okruzenja, znamo da su na istom mestu. rolleyes
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: