Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 15769
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 11:24 am

Hm?

Je li Caga zbilja s ovima?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10464
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 11:37 am

Ko je postavio ovu sliku?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 11:43 am

Ahmet, lik koji se već prije slikao s Cagom i Ilyasom par puta u onom restoranu na plazi. Mislim da tamo radi. Ilyas ga čak i prati na instagramu.
Ovo na slici je Ilyas, koliko me oci služe, ali Cagu ne vidim, zato i pitam je li tamo ili je iz nekog drugog razloga tagorao Cagu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 12:43 pm

Za mene je opravdanje da nekoga izbace iz serije zbog privatnog zivota samo ako je nekoga ubio ili uradio nesto stvarno ekstremno sto je za osudu. Ne znam kada ce lazni moralisti Turci da shvate da glumci nemaju obavezu da bilo kome sluze za primer i da imaju pravo da zive kako hoce. Ta zena nije kasnila na set, nije pravila probleme na setu, sa svima se slagala i svi je vole, odradjivala je maksimalno profesionalno svoj posao, prema tome ne kapiram cemu ovo. Posle ovoga mogu da rade sta hoce sto se mene tice, jer iz revolta nemam nameru vise da pogledam seriju.
Ozan i Oktay su se oprostili sa njom porukama u kojima su je nahvalili, ostale ne pratim pa ne znam.

Ako u seriji ne budu usli duboko u mafiju onda Kivo nece biti glupi policajac, ali ako pokusaju da balansiraju izmedju dve strane, onda tesko.
Svi su nesto krenuli da prave policijske serije, i Seckinova je policijska i ona sto su ponudili Ibri. Ali ne vredi samo Kivo i atraktivna postava, na prvom mestu scenario, a ne znamo ko ga pise.

Nisam upucena u desavanja oko njih osim onoga sto vidjam po naslovima novina, ali mislim da jeste njegova.

Videla sam da je Engin bio na nekoj svadbi.
A to je bio Aysunin rodjendan? Onda mozda Caga nije u Istanbulu, ako nije bio.

Mozda ga je Deniz prevazisla u picu pa ga udario komeks. lol! Mihre mu je valjda po meri.

I ja mislim da je ok i da je nama tako izgledalo mozda zbog odece, svetlosti i ne znam cega. Na slici koja je nastala 10.08. je ok.

Gde se setise karniyarika, to je informacija jos iz vremena AFK.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 12:44 pm

I ja bih rekla da je ovo Ilyas. Mozda je sa njima, ali mozda su ga tagovali iz nekog njihovog internog razloga koji mi ne razumemo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 12:49 pm

Bondarenkova, posto si ti Ruskinja i volis sve njihovo, moja mama je juce otkrila jednu prodavnicu sa ruskom kozmetikom na bazi bilja iz Sibira. Kaze da imaju svasta. Kupila mi je masku za lice, kremu za telo i kremu protiv celulita. Isprobacu pa cu ti reci kakve su. Prodavnica je inace na Dorcolu u Cara Dusana preko puta Bajlonove pijace pored Hleba i Kifli.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12707
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 12:59 pm

Ahaha, tamam, onda ostaje ovako. Evo, uzdržaću se od suza ovaj put, Poncha me naročito nasmejala. lol!

Ako je Kivo policajac, onda teško da će mu partnerka biti Cansu, posle Sahsiyeta ne verujem da će opet tako brzo hteti da se ponavlja. tuzni
Btw, hvala Saro na ovom obaveštenju, proveću i ja tu radnju kad budem bila u blizini i prilici, ali ti mi obavezno javi. Posebno me zanimaju maska za lice i krema protiv celulita.

Sara Ulusoy ::
Usput su izbacili jos jedan lik koji su svi voleli. Nastavila bih zbog Ilyasa, ali ipak ne mogu da gledam bez Meryem. Samo ne interesuje kako misle da ubede gledaoce da Hizir sada voli drugu zenu.

Evo, evo, isti problem sam ja imala pre tri meseca.
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 3:01 pm

Ako je netko počinio zločin za kojeg treba odgovarati na sudu ili zbog zdravstvenih razloga su za mene odgovarajuća opravdanja zašto su nekog maknuli iz serije. Ili ako netko baš sam želi napustiti seriju iz određenih razloga.
Ako je ona poštivala sve i bila profesionalna na setu ne vidim razlog zašto bi joj se uručio otkaz. Za mene teška nebuloza. Ako je ona bila korektna na setu i s kolegama čemu ovako miješanje poslovnog i privatnog. I zašto stalno traže da glumci budu uzori?! Glumci su tu da glume, odrađuju svij posao i to je to. Za njega su plaćeni, a u privatnom životu mogu što hoće. Kome pravo, kome krivo. Nekima će biti simpatičniji, drugima manje... I to je to.
Tako da mi zbilja ovo njeno otkazivanje nije jasno.

Ne znam koliko će duboko ući u mafiju. Opet ne vjerujem da će Kivo glumiti lika koji hvata sitne kriminalce. Nije to fora, gubi mu lik na važnosti.
Jučer sam naletjela na ovo, netko je postavio, ali ne znam vrijedi li još uvijek da je ovaj scenarist. Niti ista znam o scenaristu.
https://mobile.twitter.com/birsenaltuntas1/status/948099845935509505
Da bas su nabacali dosta policijskih, ne znam čemu to. Zašto je toliko hit? I ne vjerujem da će sve uspjeti.

Aha. Sinoc je Aysun rođendan slavila u La Boomu i bili su Ilknur, sestra joj s mužem, Umut i naravno Ilyas. Jako čudno da Duygu nije bila jer su njih dvije jako bliske. Isto tako nije bilo ni Cage, barem ne na slikama. E sad namjerno ili ne, to ne znam. Ja sam isto promislila je li Caga uopće u Istanbulu.
Engin je pak bio na svadbi, netko od njegovih prijatelja je imao svadbu, bilo je još ljudi koji su tom krugu ljudi.

Aha. Misliš proradio mu ego kad je pila vise od njega? lol! Aman, Ibro... Kompleskas.

Da, da. Na ovih par slika skroz ok izgleda. Možda od umora, znoja, alkohola dojam na nekom slikama, zbog poze.

A očito su nisu imali dovoljno materijala za napraviti emisiju pa su popunjavali poznatim stvarima od prije. Ostalo im je u arhivi.

Mislim da je Ilyas. Poprilično sam sigurna, a ne znam je li ovaj brod njegov, Cagin ili što. Moguće da je čisto neka njihova interna fora, možda je Cagin brod, moooožda Caga negdje tamo sjedi. Čini mi se da je Ilknur tamo, eno je u nekoj prikolici.
Inače, sjecas li se onog članka s početka ljeta u kojem kažu da Caga rano ujutro ide na pecanje s par prijatelja? E pa nije bas ni nemoguć. Jer Ilyas voli ići na pecanje često.

Ajde. I mene zanima kakva je to krema za celulit. Često te prirodne stvari znaju biti dobre.
A Bondarenkova, ti voliš Ruse, ako je dobro, svakako probaj.
Vidjet ćeš sad kad i Sara zbog kozmetike zavoli Ruse.

(Samo nemojte biti kao i ja, čim je nešto iz Turske odmah je to ekstra, odlično, super... Imam primjer s plahtama, iz Turske su, fine, lijepe, ali se gužvaju ajme... Dok ih ispeglaš, umoris se. Ali one su super, jer su turske.  lol! )

Bondarenkova, samo onda ti zadrži ime.  lol!
A ja smijem spomenuti njega?
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 4:15 pm

To je i meni palo napamet, ako joj se svidi kozmetika ima da zavoli Ruse. lol!
I poznato mi je to, oduvek je tako bilo kod mene. Prvo sve što je tursko mora da je dobro, sad tako sa ruskim bilo čim. lol! Btw, kad smo kod turskog, malopre sam kupila neke turske gumene bombone, odlične su.

Naravno da smeš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 4:21 pm

Nadaj se da onda ova sibirska krema čini čudo na licu, hrani i njeguje kož i momentalno sređuju celulit, već nakon prvog nanošenja. lol!

Pa tako je. Najbolje. Da vidiš, čim vidim da je proizvedeno u Turskoj. lol! Najbolje!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 5:07 pm

smeh
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:02 pm

Zašto mi ovo radi, zašto??? suze Ne da mi ni da ga prebolim na miru. suze

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:05 pm

Da, btw sanjala sam Kozlovskog kako orgija. lol! Zna li neko šta to može da znači? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:05 pm

Mora, baš da ga fanovi i ex ljubavi ne zaborave sad kad je oženjen. lol!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:08 pm

Sam je kriv, sad nek' trpi posledice. Uostalom, njegova jedina prava ex ljubav sam ja. suze
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:14 pm

Tko ga voli, neće odustati od njega. lol!

Je, ja sam i mislila na tebe, a ne na Irinu, Juliju i ine. lol! Mada vjerojatno ima još takvih kao ti.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:23 pm

suze suze suze
Ni ja ne mogu da odustanem od njega. suze
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 6:24 pm

Pa naravno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 10:04 pm

:cereeeeek:

Evo i Ayca na setu. Ne znam od kojeg je dana snimanja. Ovaj se danas raspištoljii sa slikama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 10:11 pm

Ne može se znati koji je dan snimanja jer je lik objavio slike od početka do kraja valjda sa svima na setu. Po jednom postavljanju ima krcato slika.

Pokusavam naći vidi li se na još kojoj Caga, ali zapravo je vise slikavao se s ostalim radnicima.

Dok se oni slikaju, Caga igra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 11:02 pm

Saro, evo bi mogla Burcu u EDHO. A valjda neće. Meni je bar glupo ulaziti u četvrtu sezonu serije nakon što su izbacili kolegicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 11:12 pm

Aj aj, ovdje na slici izgledaju Engin i Caga kao generacija, malo nategnuto, ali mogu proći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 11:20 pm

Meni su Ayca i Caga lijep oku par.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Mon Aug 13, 2018 9:09 am

Meni bi cak bilo ok i da imaju drige planove sa acwnarijem u koje se Meryem kao lik ne uklapa, isto ne bih gledala i bila bih ljuta, ali dobro, takve stvari se desavaju. Ali ovo mi je van svaje pameti, jer se ne radi o necemu sto bi narusilo ugled serije niti produkcije.
Glumci nikada nigde nisu bili uzor, to je izgleda svojstveno samo za Tursku gde je silovanje ok, ali alkohol i pusenje nisu. Producenti bolje da se pozabave neljudskim uslovima u kojima rade set radnici za bednu lovu, nego da li Deniz Cakir pije i sa kim je u vezi.

Evet, logicno je da Kivo ne juri dzeparose i sitne prestupnike nego krupne zverke, ali u tom slucaju bi trebali da naprave koncept kao sto ima Arka Sokaklar, da sredi jednog mafijasa, pa onda da juri drugog, inace ako se bavi jednim celu seriju to em je dosadno, em mora da ispadne glup. Ili da bude kao u KPA, tamo je Tayyar imao vecu moc i veze od samog Erdogana, sto izlazi iz svih okvira logike pa makar bila i serija.

Pogledala sam lo je ovaj Ali Aydin, pisao je Vatanim Sensin.

S obzirom da nisu bili ni Caga ni x, znaci da su mozda otisli negde zajedno na odmor.

Moguce da je brod Cagin i da sa njim ide na pecanje pa da su ga zato oznacili.
Videla sam i tu Ilknurinu pricu, mozda je i ona sa njima.

Ja vec godinama koristim turske taç posteljine i prezadovoljna sam. Imaju bas lepe dezene i materijal je jako prijatan pamuk-saten.
Inace i turska garderoba je poprilicno kvalitetna, neke stvari mi bas dugo traju.

Ako im je ova kozmetika dobra, mozda cu ih voleti mrvicu vise nego inace.Ali ako nije, tesko njima. lol!

Hahahahaha sta je tebi u podsvesti, yuh be, ni manje ni vise nego orgije. lol! Stvarno ne znam sta znaci, mislim da to jos nisu stavili u sanovnik. Verovatno znaci da si perverzna. smeh

Burcu ako udje u EDHO napravice gresku. Ona bi trebala malo na hladjenje do sledece sezone i da izabere neki dobar projekat, a ne da ulazi kao zamena u cetvrtoj sezoni. A Birsen kaze da ce uci 4 nove glumice.
Ali da bih ja gledala ponovo seriju, moraju da udju Caga, Ibro i Beren zajeno, inace nista od toga.

Mogu da prodju sa razlikom u godinama od godinu, dve.

Lep su par, pa ja sam pomislila da ce biti lep par jos kada sam cula da ce mu ona biti partnerka. Ayca je bas lepa, nadam se i da dobro glumi. Ne mora da bude sad vrhunska glumica, ali ako bude prosek i ako budu imali dobru hemiju, bicu zadovoljna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Mon Aug 13, 2018 11:45 am

Upravo to, producenti bi se trebali pozabaviti drugim stvarima i misliti na uvjete na poslu, a ne o privatnim stvarima glavne glumice.
Zato je meni Ay yapim kad je uzeo Cagu iako je bila cijela stvar s drogom bio jako drag. Realno, Caga nije znao što ga čeka jer je suđenje bilo u tijeku, on je vukao za sobom težinu mladenačkog idola i uzora (ne kažem da je trebao, ali je) i oni bez obzira na sve Cagu gledali samo kao glumca, profesionalca.
A vidi obih, ondah šut karta i zbog čega?!

Da. Jedino mi je logično ako naprave seriju tako da svaki nastavak ili dva jure za drugim negativcima. U tom slučaju bi mogla biti odlična serija. A ako bude nešto kao Icerde, policija ne može ne ispasti glupa.
KPA je pokazala koliko je losa policija i korumpirana. Realno, da Tayer nije bio jači od Erde, Omer bi nešto bio i uspio. Ali ovako je na kraju Omer i izašao iz policije pa onda tu seriju ni ne vidim kao policijsku seriju.
Svakako treba dati nekog kvalitetnog negativca u slučaju da krenu u tom smjeru. Ali mene baš zanima kako su oni to zamislili.

Ha. lol!
Nisam ja ništa rekla, ali i meni zvoni da nisu u Istanbulu. Ili su imali neke druge planove.
Da je netko od njih tamo, a bio bi bar jedan na rođendanu.

Ma to ako su se i družili, družili su se kroz jučer, danas je već svatko na svoju stranu krenuo.
Ali eto, možda je gumenjak Cagin. A možda Caga opet posuđuje svoje stvari. lol!

A, ja se slažem za garderobu. Ne mora biti markirano, ali odjeca koju kupim, a vidim da je proizvedena u Turskoj mi uglavnom uvijek bude odlična. Kvalitetan materijal. Meka i udobna.
Ali kažem, čak i kad ima manu iz jednog razloga, ne zamjeram. lol!

Ajme, ako lazu i kažu da miče celulit, a ono veliko ništa. Još su na goroj listi nego što su bili.

Ja isto mislim da za bilo koju glumicu koja puca na glavne uloge nije za ulaziti u četvrtu sezonu. Ali valjda oni znaju bolje.

Nekako mislim da bi mogli biti uspješni njih dvoje. I lijepi i kemični na ekranu. Nadam se da kod nje neće biti kočnica, nego lijepo odrađene scene. A da će glumom biti solidan isto vjerujem. Nije naglasak u seriji na njima pa ne bi trebalo razočarati.

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo