Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 13122
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 6:13 pm

Pa kad je jebeno savršen. suze
Ovaj drugi, ma kakvi. Mislim, lep je on, ali mi nema ono nešto, gledala sam tri njegove serije i ničim me nije privukao. On je drugi mezimac reditelja VMLj inače, pa sam zato rekla da će biti zanimljivo.
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 16769
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 6:15 pm

Ali dobro je ispao na slici. Sviđa mi se kako je zauzeo pozu i drži stav.

Ma ništa drugi. Nebitan je ovako na slici. I izgleda mi kao da glumi z indijskim serijama.
Aha. Onda će biti 1:1.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:17 pm

Kako nije, super mu je poza i stav. To je on, uvek to uradi besprekorno.
Zato me i boli duša. placljivko

E nasmeja me, evallah. smeh
Nije baš kao Indijac, normalan je, visok, crn. Sad, što meni nije nešto to je drugo, ali vole ga žene.

Nego, neverovatno šta radi dobra reklama.
Prošle godine kad su snimali ovu seriju niko ne bi znao za nju da Stas nije objavio na instagramu fotografiju, ni pred premijeru nisu imali neku reklamu. Sad kad je postala gledana i snimaju nastavak bombarduju sa fotkama i snimcima sa seta na sve strane, evo već su i ove promo fotke uradili.
I sad neće dva nastavka paralelno snimati, nego pedeset.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:24 pm

S pa ksd meni lici na nekog tskovog. Što ću mu ja. Ne kažem da je to loše, nego da mi lici. Dosta mi je tamnoput.

Reklama je prava stvar. Neka onda sad promoviraju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:27 pm

Inače je bivši muž od Nastasje, a snimio je i seriju sa Olesjom. I privatno se druži sa celom tom VMLj ekipom. Mada i nije čudno kad je cela ta ekipa i dan danas povezana.

U najnezgodnije vreme po mene, umesto da lepo uživam u materijalima, meni još gore. suze
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:31 pm

A koliko su samo dobre fotke. suze

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:38 pm

A na ovim slikama već puno bolje izgleda. A bivši muž. Znaci, rastavljen?

Dobre su fotke. Jesi li ove kolaže ti pravila?
S ovom zadnjom dobro izgkeda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:40 pm

Jeste, on je slobodan, ali džabe kad mi se ne sviđa. A i Nastasja mi je k'o rođena sestra, ne bih joj dirala bivšeg nikad. lol! Iako je ona Auriku super prihvatila. rolleyes
Kažem ti ja da bolje izgleda, kako si ga odmah osudila. smeh

Nisam ja, Ruskinje su.
Predobro izgleda, ovo odelo mu fenomenalno stoji. suze

Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Aug 11, 2018 7:46 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:45 pm

A što ja znam. Tobože ga hvališ ali ne padaš na njefa, a na neke druge padaš, a isto nisu nešto.
Jesam, malo sam ga osudila. Nije mi djelovao nešto. Ja bih njega dala ovoj plavoj, a Stanka brineti.

Je, po mjeri. Nije previše usko ni široko.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:49 pm

Pa objektivna sam, čovek je lep i dobro glumi, ali nisam kliknula sa njim. Još kad Ruskinje krenu da ga zovu Stasovim naslednikom. rolleyes Mada je sa Olesjom super kliknuo, možda za nijansu i bolje nego Stas sa njom.

I ja bih tako, ali neće tako biti garant, plava je glavna glumica, od početka je sa njom. A da vidiš kako tek u seriji nisu lep par, ona mu nije ni do ramena i još stalno u nekim trenerkama, a on kao Bog. Aj sad u ovom drugom delu su je sredili, pa možda bude bolje.

Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Aug 11, 2018 7:51 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 389
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:50 pm

A jel ti se svidja ovaj glumac?
https://www.instagram.com/alexandrsokolovsky/?hl=sr

Ruskinje kazu da je slobodan, voli da putuje i voli zivotinje i sport.
Bilo bi dobro kad bi se zaljubila u nekog slobodnog glumca. Stanislav br. 2 ti ne treba.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 7:52 pm

Sparks će da mi nađe novog Rusa.lol!  smeh kisic

Ali neeeee, on mi se baš ne sviđa, čak mi deluje poznato. Zapravo, nemoguće je zameniti Stanislava. suze Samo još Kozlovski da mi se ne oženi.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 389
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 8:00 pm

Mislim da Kozlovski ne veruje u brak, ali ostace s Olgom. Cini mi se da je ona prava zena za njega, moze da ga trpi.
Svakako ces i to preboleti. Pesme Nate Bekvalac mogu da ti budu lek, posebno ona gde peva da, pukla sam jer za tobom ja luda sam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 8:27 pm

suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 8:28 pm

Btw, super je ovaj poster za njen novi film. Nisam znala da su već imali premijeru u Americi, Danja već dobio nagradu. bravo

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 9:25 pm

Pa zašto ne bi mogao biti Stankov nasljednik? Svatko nekog nasljeđuje i pokupi dio nečije publike kasnije. Ne može ni Stanko vječno glumiti mladiće. Mada meni ovaj i ne izgleda mlađe puno od Stanka da bi bio nasljednik. Vise mi ide u korak s njim. Ali hajde, još par godina može biti mladić.

Meni sa Stankom fizički puno bolje ide brineta.

Hm. Ovaj što ga Sparks predlaže mi nije nešto. Ne može taj mijenjati Stanka.

A što se tiče Kozlovskog baš sam na ovo mislila kad sam danas rekla. Nije oženjen, ali kao da je.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 9:59 pm

Ne znam, nema mi tu energiju kao Stas, a ni toliki glumački talenat. Mlađi je od Stasa sedam godina, ali ne izgleda tako, deluju kao vršnjaci. Tako da si u pravu, više ide u korak sa njim.

Videćemo ih u seriji, imaju li uopšte ljubavnih scena, ali ovako na slici super mu stoji.

Naravno da ne može, mada svakako niko ne može. suze
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 10:51 pm

Ne mogu da smislim novi nik... Glupo mi je ovako, možda bolje samo Anđa? Ili Endži? Ili da vratim stari, samo Adminka?
Ili uz ovo Mrs. da dodam i neko drugo prezime?
Šta da radim???
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 11:11 pm

Evo mojih predloga, ali ako i vi imate neke slobodno pišite, pa da glasamo.
1. Adminka
2. Adminka Anđa
3. Endži
4. Stasova Anđa (wannabe Ezelova Ejšan lol! )
5. Anđa Kozlovski???
6. Ili da ostane ovako???
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10711
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 11:36 pm

Ja glasam da ostane ovako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 11:50 pm

Deniz su izbacili iz serije zbog natpisa u novinama, yani zbog privatnog zivota. Nisam upucena o cemu se tacno radi, ali neki lik za koga se nagadjalo da joj je decko je napravio neki problem u Bodrumu pa su zavrsili u policiji, valjda neka tuca, a posle se nagadjalo da je u vezi sa nekim ozenjenim voditeljem, sto je on demantovao. Nista toliko strasno da bi je izbacili iz serije. Onaj Talat je optuzen za seksualno zlostavljanje i oslobodjen zbog nedostatka dokaza, i pored takvog skandala niko ga nije izbacio iz serije, a Deniz je izbacena zato sto je zena, jer se u Turskoj zenama nista ne oprasta. Hic kusura bakmasinlar, ali zenska publika je gledala seriju zbog Meryem. Usput su izbacili jos jedan lik koji su svi voleli. Nastavila bih zbog Ilyasa, ali ipak ne mogu da gledam bez Meryem. Samo ne interesuje kako misle da ubede gledaoce da Hizir sada voli drugu zenu. Covek je u poslednjoj epizodi dao 20 miliona dolara placenom ubici da ga ubije ako Meryem umre jer je bila bolesna, zato sto ne moze da zivi bez nje i sada ce taj isti Hizir da voli drugu a mi cemo u to da poverujemo.
Pored Meryem, seriju necu da gledam vise iz principa zato sto su izbacili tako kvakitetnu glumicu zbog glupih novinskih natpisa. Sramota!

Evet, potvrdjeno je da ce Kivo glumiti u toj seriji, bice policajac. Sada se nagadja Serenay ili Cansu, Hilal ili Uluc. Ako bude u oba slucaja druga opcija stize serija godine, mada je i Hilal dobar reditelj.

Acun je ostavio zenu zbog Seyme i ozenio se sa njom, znam da sa njom ima jedno dete, ali ne znam koliko dece ima iz prvog braka.

Je li ovo Aysun trudna?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sat Aug 11, 2018 11:59 pm

Sad mi je kasno zasto su Ibro i Deniz toliko dugo bili zajedno, imaju apsolutno iste zivotne stavove, ja zivim kako ja hocu, kom se svidja svidja, kome se ne svidja neka odjebe. I to je jedna od Ibrinih osobina koju jako volim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 9:43 am

Gospođo Bondarenkova, ako Vam ne smeta da Vas tako zovemo i ako nećete roniti suze na spomen gospodina,  ostavite to ime. lol!
Kako ti hoćeš, meni je svejedno ime. Ali nemoj predugo kojeg ću trebati kratiti.  lol!

Aj me nemoj zezat da su je izbacili zbog privatnog života. Super. Zamisli produkcije i razloga zašto su je izbacili. Koji su to moralisti. A da je žena nešto napravila pa hajde. Svašta!
Nemam pojma, ili će ostati samo na muškoj publici ili će se pozdraviti sa serijom.
Kako su reagirali kolege? Čini mi se da sam vidjela nešto da su joj podrška.

Ay yapim galiba baš vole dirati se u policiju. Živo me zanima kakav će policajac biti Kivo. Sposoban ili nesposoban. Nemoguce da je nesposoban jer je pozitivan lik. Hm...  Kako li će to Uluc prikazati ako bude on redatelj me pogotovo zanima. Ne mogu prikazati policiju  nesposobnu kao u Icerdeu. Neće im proći.

Aha. A vidjela sam neku sliku sa starijom kćeri pa me zanimalo. Znaci Seymina mala je njegova?

Je, Aysun je trudna. I super da je, već su dugo ona i Ilyas u braku.
Bu arda, ne čini mi se kao da je Caga bio na proslavi njenog rođendana, a nije joj bila ni arkadesica.
A nisam ni Cagu vidjela na svadbi na kojoj je bio Engin sa onom svojom.

Mene uopće ne čudi da su bili dugo skupa. Po meni su isti. Mene čudi i kako su prekinuli kad Ibro voli da je s njim netko kome ne smeta da pije i tko ga može pratiti. (Ti si tako nešto spominjala da kažu za Mihre.)  lol!
Bu arada, Ibrina kilaža je sasvim ok.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 9:48 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Sun Aug 12, 2018 9:51 am

Ovi jutros nisu imali dovoljno tračeva za popuniti epizodu.

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next