Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:48 am

Allahim yarabbim koja je sad ovo budala. rolleyes
Ispljuva ga samo tako.
He canim he, on je naduvani balon od strane medija i medijski majmun, ko tvrdi suprotno taj je fan. Bice onda da je i Netflix njegov fan la su ga zato angazovali, a ne zato sto vredi.
Da bi neko za coveka koji toliko bezi od medija ovo rekao mora da bude fan nekog glumca sa cijim su fanovima egofc u ratu ili neko ko oseca posebnu vrstu animoziteta prema njemu, jer ovolika mrznja u dve recenice nije normalna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:51 am

Ja isto ne pratim Aycine. Ma ne pratim ni Hazarine fanove, ali sam isto stekla dojam da je Hazar zastupljene na setu i da je aktivnija u naslikavanjima od Ayce. Ayca kad snima ona uglavnom bude u kolima, ne zalazi ni među fanove niti je ima sa set ekipom. Od ovih što ih pratim nije se puno slikavala s njima. Jednostavo ima drugačiji pristup radu. I to je pošteno.

Haha još ne vjerujem. Žao mi Engina kako ispada iz članaka.
Ja sam se pitala kad će se Engo vratiti s mora. On došao prekjucer/jučer natrag i već mu ova završila u novinama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:51 am

Zato sam ti stavila samo da pročitaš. Neki su jedva dočekali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:54 am

Što se ova Milonda ovoliko ispisala jutros?

https://twitter.com/milonnda/status/1027447040815648768
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:55 am

Obisla sam profil ove osobe, izvinjavam se sebi sto sam izgubila vreme na komentarisanje ovih tvitova, osoba je Hande Ercel fan. Tamam, drago mi je sto tako misli o njemu, jer prosto Caga i fanovi te osobe ne mogu da budu na istim talasnim duzinama, to su visine koje su za njih misaona imenica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:58 am

Milonda kritikuje Engina sto nije iznajmio jahtu nego je otisao na Caginu koja je vec poznata novinarima. SANA NE???
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:59 am

Hahhahahah ja sam upravo išla skužiti čije je fan. Pa nisam.

Ne bi čovjek vjerovao. Vidjela sam samo da je prije pisala još o Cagi nešto sprdalacki.

Stvarno ni ja nisam na istim valovima s Handinom fanovima i neka se drži ßto dalje o Cagi. Ionako o toj djevojci nemam ama ni jedno pozivni mišljenje.


Последњи изменио Poncha дана Thu Aug 09, 2018 9:00 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:59 am

Hhahhahahahahhahahahahahhahaha Yani.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 8:59 am

Caga sve posuđujete. To im smeta. Ometa ih možda u stalkanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:02 am

Pa ovo je jutros sve bolje od boljeg u vezi Cage. Sjelo ovima koji ne vole Cagu i koji ne vole Engina kao budali šamar za pametovanja i moralna prozivanja.

Ali ovi koji ne prate događanja na setu sad hladno mogu misliti da Caga muti s Mirel i da je Duygu jadna prevarena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:05 am

A i nas dvije smo jutos čitane. Trač emisija pri kraju. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:12 am

Inače, od svih slika sa seta noćas ovo mi je najviše privuklo pažnje. Par ljudi je snimalo ovaj balkon. Neki stavljali upitnike, neki pisali...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 34_D5_AF0_A-_AA2_B-4904-9_C03-_F88994662_E3_A

Je li ovo nas balkon? Da neće netko skočiti s njega?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:36 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaa

Rastopila sam se.

https://twitter.com/elizael57877075/status/1027453006424498176

A slažem se s ovom i neka je došla do njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:40 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:44 am

Zamisli da bodeš svaki milimetar Cage. Svaka čast ženi na ovome.
https://twitter.com/elizael57877075/status/1027459210915799040

Bilo bolje da sam i ja vezla goblene nego gledala serije. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:49 am

Kod Ibrice sinoc bio party na bazenu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 9:55 am

Znam da pretjerujem s člancima, ama ne mogu ja ovo. smeh smeh smeh smeh

https://televizyongazetesi.com/cagatay-ulusoy-hobisini-fazla-mi-abartti/501527

Ja kad sam pročitala naslov sam odvalila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 10:42 am

Koliko je Caga jednostavan čovjek. Uz svu veličinu i uspjehe on je prizeman. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 DkJO_XWXgAA9stw?format=jpg&name=large


Ja sam se pitala što će pisati kad Caga ode za Ameriku. A oni već kroje svoju sapunjaru.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 E922_AA22-1815-4172-_BB92-30_C665_B41_D0_B smeh
Još ako kojim slučajem i Mirel se bude vraćala u Ameriku pa uhvate ovih dana sve troje na aerodromu.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 10:49 am

Pa ovaj Caga uopće ne misli na mene. lol!

Kako može biti ovako dobar i divan. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 A0_EC10_AD-_C8_C2-46_E8-8_D2_B-_A77_B25_A70_B29
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 11:40 am

Ovaj Can je baš opicen.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 C36_E8459-312_E-4_B82-_BF7_D-_E362560_EAC1_F
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 11:43 am

Koliko ovo ima slika. Svako malo jedna, ali su uglavnom mutne.
Ovo je Hazar s njim?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 18_DE108_A-4757-4907-9_B69-_AF0_FDAEDE8_D6
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 12:38 pm

Najjači.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 1886479_A-_AF03-4_A3_A-_A0_F5-5_DB6632505_EE
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 2:30 pm

Aha. Već je spremno za TV.

https://www.instagram.com/p/BmQg5tUhTWd/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1apz5gqa6hn7z

Baš me zanima jesu li uspjeli dokučiti o kome se radi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 3:51 pm

Jesam li rekla koliko mi je genijalna ova njegova prosidba? Benimle evlenirmisin manyak smeh



Kerpeten Aliiiii smeh



Još jedna omiljena Ramizova.



Ova mi je scena možda čak i potresnija od same Ramizove smrti, super uklopljeni flešbekovi uz ovu pucnjavu. Ramiz Karaeski, jednostavno naklon



Mnogo volim i ovaj prvi susret Alija i Ramiza.



3 pokušaja da joj kaže ko je... <3





Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 EmptyThu Aug 09, 2018 5:28 pm

Šipak. Nema ništa. Ovi njihovi trač novinari su nesposobni.



Hahaha Mogli su bar poslušati neke fanove koji su se trudili objasniti. lol! Iako nisu zaslužili.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 2_AF72_A94-9_D85-477_C-_A5_CF-5_FDFBBA68073
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: